Uitslagenlijst 3e Sport2000 Ten Miles

Zierikzee - Zaterdag 7 december 2013

MSEN, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johnny Arensman
Den Bommel
59:47
2
Jaimy Koursarou
Loopgroep Aart Stigt
1:18:51
M35, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Goudswaard
Delta Sport
59:43
2
Michel Bekink
AV '56
1:05:23
3
Martijn de Widt
Delta Sport
1:10:34
4
Lars van Zwieten
PAC
1:10:36
5
Caio de Graaf
Delta Sport
1:14:02
6
Leon de Munnik
Delta Sport
1:20:57
M45, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilko de Vos
AV '56
59:49
2
Erik Cappon
De Wielingen
1:00:08
3
Peter Balkenende
AV '56
1:01:28
4
Gert v.d. Vinden
GonzŠlez Running Tea
1:01:41
5
Edward de Leng
Dynamica
1:03:10
6
Rian van den Broeke
Dynamica
1:04:17
7
Marius Besuijen
Dynamica
1:05:16
8
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
1:05:57
9
Piet van Mourik
Delta Sport
1:06:21
10
Ludolf Reijntjes
Delta Sport
1:07:11
11
Co de Feijter
Delta Sport
1:12:16
12
Arjan de Vos
Delta Sport
1:13:29
13
John Scheffers
Delta Sport
1:14:19
14
Ruud Geldof
Dynamica
1:21:45
15
Jan Neels
AV '56
1:24:38
M55, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van Dijk
Flakkee
1:10:13
2
Ron Dellebeke
Dynamica
1:11:21
3
Adri Koole
Dynamica
1:12:46
4
Ruud Fredriks
AV '56
1:13:26
5
Herman Abbink
AV '56
1:19:18
M65, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carel van Putten
Delta Sport
1:20:40
2
Chris de Koe
avVN
1:22:48
VSEN, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Verschuure
AV '56
1:06:35
V35, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Ton
Delta Sport
1:07:07
2
Krista Voorham
Delta Sport
1:19:16
V45, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne Geschiere
Dynamica
1:17:36
2
Jannie de Vries
Dynamica
1:18:55
3
Marleen van Sighem
Delta Sport
1:31:07
4
Lianne Wijsman
Delta Sport
1:31:09
M10, TRIMLOOP 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinus vd Woestijne
Middelburg
1:05:53
2
Dennis Verschuure
Yerseke
1:06:37
3
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
1:06:39
4
Michel Ridderhof
Middelburg
1:07:25
5
Marcel Moerland
Krabbendijke
1:07:37
6
Tim Kleppe
Goes
1:08:33
7
Peter Noordijke
Goes
1:12:34
8
Marcel van Delden
Middelburg
1:13:34
9
Emiel Konings
Bergen op Zoom
1:13:58
10
Wim Dingemanse
Grijpskerke
1:14:06
11
Mark Duinkerken
Delfgauw
1:15:40
12
GertJan vd Noort
Zierikzee
1:16:57
13
Ferdi Francke
Middelburg
1:17:31
14
Rinus Witte
Sint Lourens
1:17:38
15
Joost Bekkers
Eindhoven Atletiek
1:17:59
16
Marc-Jan Moerland
Krabbendijke
1:18:20
17
Martin van 't Veer
Zierikzee
1:18:58
18
Renť Goetheer
Wolphaartsdijk
1:20:28
19
Ad Goudswaard
Zierikzee
1:21:52
20
Martijn de Vos
Zierikzee
1:22:16
21
Aart van Luijk
Dynamica
1:22:36
22
Marcel Adriaanse
Middelburg
1:23:10
23
Mart-Jan Delzenne
Krabbendijke
1:24:16
24
Rijk Filius
Dynamica
1:24:39
25
Luc Minderhoud
Fortuna '67
1:27:48
26
Bennie DaniŽlse
Middelburg
1:28:15
27
Jeroen van Hooijdonk
Zierikzee
1:31:50
28
Peter de Valois
Zoetermeer
1:36:17
V10, TRIMLOOP 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Bokhove
Zierikzee
1:25:02
2
Jacky Steehouwer
Veenendaal
1:31:48
3
Sandra van der Zande
Delta Sport
1:33:17
M5, TRIMLOOP 10.8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Pollemans
Flakkee
40:14
2
Ricardo SintNicolaas
Ooltgensplaat
40:43
3
Maurice Steketee
Middelburg
46:31
4
Jorick de Vries
AV '56
49:27
5
Johan Walpot
Bruinisse
49:59
6
John Bout
Tholen
50:47
7
Martin van Nieulande
Nieuw en St Joosland
51:40
8
Johan Dekker
Middelburg
52:30
9
Henk Sandee
Kamperland
55:55
10
John Guequierre
Dynamica
57:26
11
Dick Kik
Krabbendijke
59:05
12
Wim Mulders
Sirjansland
59:06
13
Siem Lindhout
Delta Sport
1:00:39
14
Walter in t Veld
Oud Beijerland
1:02:25
15
Cor Dekker
Wolphaartsdijk
1:06:26
16
Jacob Kik
Delta Sport
1:15:15
V5, TRIMLOOP 10.8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Verschuure
Kruiningen
55:24
2
Danielle in t Veld
Oud Beijerland
57:01
3
Nelleke sijrier
Zierikzee
58:58
4
Sophie Walpot
Bruinisse
1:05:06
5
Ria Fredriks
's Heerenhoek
1:05:26
6
Janine Heijboer
Zierikzee
1:06:11
7
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
1:07:49
J1, JEUGD 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert de Graaf
Wemeldinge
5:21
2
Carlo van Waveren
Goes
6:16
3
Sven kramer
AV '56
6:47
4
Milan Hilleman
Delta Sport
7:26
5
Lasse Kik
Delta Sport
7:31
6
Tiago Kouwenberg
Goes
7:33
M1, JEUGD 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Heikoop
Delta Sport
6:16
2
Ruchama Houtzager
Delta Sport
6:25
3
Ilse Goudswaard
Delta Sport
6:41
4
Amy de Graaf
Wemeldinge
6:47
5
Jasmijn Geldof
Dynamica
7:00
6
Fleur Leenheer
Delta Sport
7:32
7
Mirthe Kommer
Zierikzee
7:47
8
Anouk Leenheer
Delta Sport
8:06
9
Isabella Hulsken
Delta Sport
8:06
10
Mila kramer
AV '56
8:54
www.uitslagen.nl
13-12-2013 08:44