Uitslagenlijst 2e BijFolkert Winterloop 13-14

Sneek - Zondag 1 december 2013

MAN, WINTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Mulder
Zwolle
30:26
2
Douwe Yska
NIJLAND
31:09
3
Siep Nota
Sneek
32:03
4
Jasper Stein
Sneek
32:29
5
Dick Wobbes
Veenwoudsterwalt
33:18
6
Albert van Ramshorst
Sneek
33:34
7
Paul Kuijer
Leusden
33:39
8
Ritsma Flootman
Menaldum
34:05
9
Henk Bos
Sloten
34:13
10
Freek Jaarsma
Makkum
34:14
11
Timo Schraa
Leeuwarden
34:16
12
Klaas Willem Zwaagstra
IJlst
34:17
13
Ewold Kooistra
Makkum
34:20
14
Jappie Brandenburg
Oudemirdum
34:20
15
Marco Kingma
Sneek
34:30
16
Giorgio Delea
Franeker
34:41
17
Richard Velzen
Achlum
34:42
18
Hein Keekstra
Bolsward
34:56
19
Ingwer Waksweer
Woudsend
35:14
20
Folkert Attema
Heeg
35:23
21
Jurjen Jagersma
IJlst
35:29
22
Jaap Bouwman
Groningen
35:34
23
Erik Siemonsma
Sneek
35:39
24
Marcel Dijkstra
IJlst
35:42
25
J.wolthuizen
Sneek
35:48
26
Tjerk Bruinsma
Makkum
35:57
27
J. Boonstra
Sneek
36:11
28
Maro van Meerveld
Sneek
36:19
29
Henk Ruiter
Sneek
36:27
30
Merin Eggink
Sneek
36:37
31
Eeuwe Schot
Groningen
36:41
32
Dirk Bouma
OPPENHUIZEN
36:47
33
Soco Bootsma
Workum
36:55
34
Marco Leeverink
Bolsward
37:21
35
Beke Cnossen
BOAZUM
37:31
36
Bouwe Bruinsma
Bolsward
37:41
37
Bert Barborst
IJlst
37:43
38
Johannes de Boer
It Heidenskip
37:47
39
Joost Tijsen
Sneek
37:48
40
R. Blaeser
Bolsward
37:59
41
Wennie Brouwer
Sneek
38:02
42
Peter Westerhof
Sneek
38:05
43
Johan Wolthuizen
Sneek
38:11
44
Wim Kuipers
SNEEK
38:15
45
Bert Baanstra
SNEEK
38:16
46
Ruurd Wieren
Heeg
38:16
47
Fekke Fekkes
Koudum
38:16
48
Alex Jager
Seek
38:35
49
Robert Rijpma
Sneek
38:44
50
Chris Jansen
Sneek
38:48
51
Andrew Guest
Sneek
38:53
52
H. de Hoop
SNEEK
38:55
53
Theo Zijlstra
Sneek
39:07
54
Deli Reitsma
Sneek
39:09
55
Hans-Jan Jasper
Sneek
39:11
56
Richard van Lunzen
Franeker
39:21
57
Theo Boorsma
Sneek
39:32
58
Johan Jorritsma
Sneek
39:39
59
Jaap Ypma
Hartwerd
39:42
60
Marco van der Bos
Sneek
39:46
61
Luuk Naarding
Oosthem
39:56
62
Wibe Jan Elgersma
Harich
40:08
63
Wietse Dijkstra
Sneek
40:10
64
Walter Falkena
Nijland
40:12
65
John v.d. Wiel
Sneek
40:23
66
Acronius Kramer
It Heidenskip
40:28
67
Minne Kopmans
IJsbrechtum
40:45
68
Martin van den Burg
Sneek
40:55
69
Ronald de Lange
Sneek
41:05
70
Simon Sytsma
Ysbrechtum
41:10
71
Hendrik Yntema
Bolsward
41:16
72
Luut de Jong
Woudsend
41:23
73
Albert Rijpma
Sneek
41:25
74
Koos Jacobsen
Sneek
41:29
75
Jouke Hoekstra
IJlst
41:34
76
Bas de Best
Sneek
41:41
77
H.Dijkstra
Sneek
41:46
78
Durk Douma
Woudsend
41:50
79
Henri Hofman
Sneek
41:58
80
André Jerusalem
Sneek
41:59
81
Rob Swart
Sneek
42:11
82
Redmar Vrieling
Sneek
42:23
83
Theake de Jong
Sneek
42:25
84
Jeroen Pol
Harlingen
42:34
85
Robert Kingma
Kollumerpomp
42:36
86
Jan Dotinga
OOSTHEM
42:47
87
Andries Koenen
Heeg
43:02
88
Symen v/d Velde
Waaksens
43:04
89
Peter van der Meeren
Jutrijp
43:07
90
Bert Rienstra
Sneek
43:08
91
P.Londema
Sneek
43:11
92
Ance Heida
Koudum
43:20
93
E.R. Ringma
Sneek
43:28
94
Henk Eekma
Bolsward
43:46
95
Leo van der Meulen
Sneek
43:50
96
Ance Heida
Koudum
43:52
97
Pieter van der Bosch
Jonkersvaart
43:52
98
Lieuwe Palstra
Bolsward
44:01
99
Cor van Sluis
Franeker
44:01
100
E.v.d.Werff
It Heidenskip
44:04
101
Martin Lourens
Sneek
44:26
102
Roelof de Boer
Scharnegoutm
44:29
103
Piet Gemser
Sneek
44:39
104
Gerald Hoogeveen
Bolsward
44:41
105
W. Nicolai
Sneek
44:46
106
Martin van der Zee
SNEEK
44:46
107
Johan Bandstra
Workum
44:49
108
Gerben Brouwer
Sneek
45:01
109
Bernard Dames
Sneek
45:02
110
Peter Koster
Ysbrechtum
45:08
111
Marcel van de Pol
Sneek
45:13
112
Raymond Buis
Harlingen
45:13
113
Sonja Riesen
Sneek
45:22
114
Pieter Westra
Workum
45:50
115
Peter Balk
Bolsward
46:02
116
Klaas van Kalsbeek
Scharnegoutum
46:10
117
Marten van der Wal
It Heidenskip
46:24
118
Thijs Sijbranda
Sneek
46:36
119
André van der Linden
IJlst
46:44
120
Raymond Reekers
Sneek
46:53
121
Ying Mellema
Sneek
46:53
122
Martin Dijkstra
Sneek
47:10
123
B. Remerij
IJLST
47:11
124
Gerald van den Berg
Sneek
47:48
125
Anthoon Haagsma
SNEEK
47:55
126
S.de Witte
Sneek
48:14
127
Jaap van der Veen
Roden
48:28
128
Douwe Koopmans
IJsbrechtum
48:35
129
Eddy Sterenborg
Bolsward
49:11
130
Gerrit Kramer
Makkum
49:25
131
Tsjerk Viersen
Hommerts
49:32
132
D.V. Terwisga
Sneek
49:37
133
A.v.d. Laan
Scharnegoutum
49:49
134
Pieter van der Bij
JIRNSUM
50:13
135
Ruurd v.d.Sluis
IJlst
50:18
136
Andza's Eisinga
Sneek
50:44
137
Eric Eisinga
Sneek
50:44
138
Endre Eisenga
Sneek
50:52
139
Bert de Vos
Sneek
51:18
140
Henk Velkers
Joure
51:34
141
Richard Thoen
Jutryp
51:36
142
Francisco Oosterbaan
Goënga
51:51
143
L. van der Meer
Sneek
52:04
144
Albert Rameau
Rien
52:30
145
P. Wennekes
Heerenveen
52:40
146
Jelke Sloterdijk
Sneek
53:26
147
Patrick Dijkhuizen
SNEEK
53:42
148
Freark Kaspersma
Abbega
54:50
149
Jan Faber
Sneek
55:58
150
E.A.Kim
Oosthem
1:00:16
VROUW, WINTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ylona Kruis
Sneek
34:40
2
Renske de Vries
Sneek
38:34
3
Wilmke Boersma
Zwolle
38:58
4
Regine Postma
Heeg
39:05
5
Liesbeth Steenbergen
SNEEK
39:30
6
Nynke Steigenga
Exmorra
40:28
7
B.de Boer
Sneek
41:05
8
Janet Werkema
Sneek
41:21
9
Tineke Wijbenga
Sneek
41:40
10
Ineke Altenburg
Sneek
41:49
11
Marga Zwanenburg
Sneek
42:54
12
Andrea Kroes
Makkum
43:03
13
Antina IJska
Makkum
43:31
14
Marleen van de Zee
Heeg
43:48
15
Ingrid Floor
Sneek
43:48
16
Gatske de Jong
SNEEK
43:53
17
Jellie Corbee
Sneek
44:14
18
Yvonne Schots- de Vrie
Wommels
44:21
19
Lucia v.d. Bijl
Bolsward
44:40
20
Giny Hettinga
IJLst
45:13
21
A.G. de Visser
Sneek
46:05
22
Antje van der Wal
Sneek
46:12
23
Yda Hylkema
It Heidenskip
46:12
24
Irene Swart
Sneek
46:33
25
Nelie Jasper
Sneek
46:34
26
Tineke Bajema
Wommels
46:54
27
Hinke Goemaat
Idsegahuizum
46:55
28
Mazia Hamstra
Scharnegoutum
46:55
29
Linda Wolthuizen
Sneek
47:02
30
Roelina Adema
Hommerts
47:04
31
Aukje Jorritsma
Sneek
47:14
32
A.Hilarides
Hindeloopen
47:30
33
Cilia Brandsma
Oudega SWF
48:29
34
Marije Visser
Sneek
48:33
35
Fokje Altenburg
IJlst
48:34
36
IJldou Wiersma
Sneek
49:12
37
Meenskje van der Leij
Kollumerpomp
49:21
38
Pytsje Rijpma
Heeg
49:22
39
Pietsje Fekkes
Koudum
49:33
40
Baukje Smink
IJsbrechtum
49:42
41
Jitske Yntema
Scharnegoutum
49:48
42
Natasja Wiersen
Workum
49:49
43
Ingeborg Posthuma
Nes
50:24
44
Annemijn Meulman
SNEEK
50:24
45
Esmé Keja
Sneek
50:31
46
Ria Grimberg
Sneek
50:31
47
Milou Remery
Sneek
50:51
48
Fogl
Sneek
50:52
49
T. Kramer
Engelen
50:54
50
Etty Kramer
It Heidenskip
50:54
51
Stipkovits
Sneek
51:11
52
Ilonka Marcelis
Sneek
51:20
53
Annemat Lukkes
Sneek
51:46
54
Miriam Keuken
Sneek
51:50
55
Ciska Sterk
Sneek
52:04
56
Grietje Lycklema
Wommels
52:18
57
Birgit Koster
Woudsend
52:53
58
Hilly Wolthuizen
Sneek
53:19
59
Jitske Cnossen
Wommels
53:23
60
Sietske Jellema
Sneek
53:25
61
Haidy Jansen
Sneek
53:51
62
Gerdi
Luurs
53:51
63
Ingrid Vellinga
Easterein
54:08
64
Kiki de Boer
IJlst
54:20
65
Amanda Smith
Sneek
54:44
66
Tineke Bootsma
IJlst
55:56
67
Yvonne de Jong
Sneek
55:56
68
Judith Moutsma
Sneek
55:57
69
Anja van der Meer
Terherne
55:59
70
Hannie Geerts
Veenwoude
1:00:50
JPUPM, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Swerre Suurbier
Sneek
7:03
2
Rein Willem Velzen
Achlum
8:18
MPUPM, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa de Boer
Exmorra
6:23
2
Lara Sytsma
Sneek
6:37
3
Vienna Delea
Franeker
8:12
JPUPC, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timen de Boer
Wommels
5:45
MPUPC, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Exmorra
5:32
JPUPB, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam v/d Werf
Sneek
5:33
2
Thijs Blaeser
Bolsward
5:55
MPUPB, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Nijland
5:13
2
Yverna Zuurbier
Sneek
5:54
3
Iris Hoekstra
Hommerts
6:40
JPUPA, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Visser
Heeg
5:19
2
Kars Zuurbier
Sneek
5:26
3
Jelle Blaeser
Bolsward
5:29
4
Thijs Jorritsma
Sneek
6:04
5
Stef Slof
Sneek
6:28
MPUPA, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Meerding
SNEEK
4:58
2
Suze de Vries
Sneek
5:18
3
Romée de Best
Sneek
5:43
4
Bethe Siemonsma
Sneek
5:44
5
Tirza
IJlst
5:46
6
Ilse Jerusalem
Sneek
5:56
7
Joliek de Vries
Oppenhuizen
6:20
8
Bo Slot
Sneek
6:29
9
Fardau Hoekstra
IJlst
6:38
10
Caithlin Gjaltma
Sneek
6:40
11
Demelza Guest
Sneek
7:03
JJUND, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd de Boer
WOMMELS
4:17
2
Wybe Posthuma
Nes
4:56
3
Wim Foekema
Sneek
4:57
4
Mees Beerda
IJLST
5:16
5
Marnick Jager
Sneek
5:17
6
Fimme Busman
Sneek
5:18
7
Sam Slot
Sneek
5:27
8
Jurre de Boer
SNEEK
5:42
9
Daan Westerhof
Sneek
5:57
10
Leon Dijkstra
Sneek
6:02
11
Jarno Zwart
Sneek
6:15
MJUND, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Nijland
4:32
2
Nikée Siemonsma
Sneek
4:37
3
Vera de Vries
Sneek
4:39
4
Shannon Huitema
SNEEK
4:48
5
Floor Kram
IJlst
4:49
6
Roeline
Nijland
4:51
7
Ilse Steigenga
Exmorra
5:00
8
Karlijn van der Meeren
Jutrijp
5:15
9
Leandra Kingma
Franeker
5:32
10
Michelle Hoekstra
Hommerts
5:33
11
Marrit Oosterbaan
Goënga
6:04
12
Moniek Okkema
Sneek
6:26
13
Anouk Hoekstra
Hommerts
6:40
JJUNC, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Welmer de Boer
Nijland
4:13
2
Klaas Douwe Yska
Nijland
4:19
3
Wouter Baljet
Oosthem
4:23
4
Luc Visser
Heeg
4:53
MJUNB, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Boersma
Sneek
4:56

Opmerkingen: uilke@avhorror.nl
Dank aan BijFolkert, Hotel van der Valk Sneek en alle vrijwilligers !!
Uitslagen.nl
19-03-2014 07:04