Uitslagenlijst 2e Zandstuve Bosloop Vroomshoop - Zaterdag 30 november 2013
J-6, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
J-8, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M-8, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
J-10, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Stefan Steenbergen
Rijssen
7:23
M-10, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Fleur Langhorst
Hengelo Ov
7:47
J-12, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M-12, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlot Bruggink
Vriezenveen
5:49
J-14, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M-14, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
J-16, 1.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Dennis Tempelman
Beerzerveld
5:55
DSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Klein Brinke
Enschede
20:46
5
Jeanine Huisjes
Kloosterhaar
25:30
7
Alice van Ulst
Westerhaar-Vriezenv
26:22
9
Evelien Spijkers
Kloosterhaar
27:30
10
Mirjam Meijerink
Vroomshoop
27:37
12
Carlein Knol
Westerhaar-Vriezenv
30:11
D35+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
Hardenberg
21:06
2
Gerda Nijbijvank
Haarle gem Hellendoo
24:26
5
Anja van de Vegt
Den Ham Ov
26:52
7
Berdien Prins
Westerhaar-Vriezenv
28:32
9
Janny Kuiper Wessels
Den Ham Ov
28:54
10
Rita Croezen-Teunis
Westerhaar-Vriezenv
30:13
11
Jeanet Laarman-Kikkert
Daarlerveen
32:14
HSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Gerjan Welleweerd
Bergentheim
17:55
8
Gerjan Kamermans
Vroomshoop
20:32
14
Brian Tukkers
Westerhaar-Vriezenv
24:44
15
Jeroen Hesselink
Vriezenveen
25:50
16
Sander Rozemuller
Vroomshoop
27:40
H40+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Raymond Hudepohl
Vroomshoop
33:25
H50+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
19:29
2
André Nijbijvank
Haarle gem Hellendoo
19:47
3
André Somhorst
Haaksbergen
20:10
5
Roelof van de Velde
Daarlerveen
20:38
6
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
20:50
7
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
22:58
H60+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Paul Kleinegris
Hengelo Ov
23:40
DSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Annekarlijn de Rijcke
Klarenbeek
51:22
D35+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Janneke Willems
Hardenberg
46:23
4
Linda Breukelman
Hardenberg
52:20
5
Karin ten Hoorn
Hengelo Ov
53:33
6
Geke Tempelman
Beerzerveld
54:23
8
Joke Lubberdink
Vriezenveen
55:36
HSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Kevin Timmerman
Hardenberg
40:49
6
Edwin Visserman
Vroomshoop
46:41
7
Hans Nieuwenhuis
Hardenberg
47:55
H40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Richard Everhardus
Dedemsvaart
52:18
H50+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
38:41
2
Albert Oldehinkel
Radewijk
39:21
4
Johan Nieuwenhuis
Bergentheim
49:45
H60+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Henk Aalderink
Vriezenveen
47:07
De volgende wedstrijden van dit seizoen zijn op 11 januari, 8 februari en 8 maart 2014. Op 31 december organiseren wij tevens de Midwinterloop in Den Ham
Uitslagen.nl
22-12-2013 19:34