Uitslagenlijst Boekeldercross Comp. (4-4)
Aalten - Zaterdag 23 november 2013
4-5, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4-5, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Duke Peppelinkhausen
Doetinchem
5:12
6-7, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6-7, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8-9, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Lieke Hengeveld
Ropes&Running
4:27
6
Lotte Kleinnibbelink
AVA 70
4:48
14
Danique te Voortwis
Aalten
6:28
8-9, 1KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Mick Peppelinkhausen
Doetinchem
4:24
10-11, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Juliet Diederen
Hanzesport
9:08
7
Sanne ter Haar
Ropes en Running
9:27
8
Norya Figueiredo
Hanzesport
9:28
10-11, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Mees Kwakkelaar
Hanzesport
9:22
8
Rafael van Aart
Hanzesport
9:30
12-13, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Linde Klein Nibbelink
Ava70
9:02
8
Madelief Kwakkelaar
Hanzesport
10:07
10
Aïsha Reiring
Lichtenvoorde
10:12
13
Lisa van Eerden
Ropes & Running
11:31
12-13, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan-David Ridder
LAZ Rhede
7:12
14-15, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie Steldermann
LAZ Rhede
8:08
3
Kim-Melina Bomkamp
LAZ Rhede
8:12
4
Hannah Bußkönning
LAZ Rhede
8:33
14-15, 2KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VROUW, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Bianca Tieltjes
Ropes&Running
22:16
4
Hanneke Gerrits
Ropes en running
22:35
8
Karin Schlüter
ASV Ellewick
23:24
10
Jasmijn Kwakkelaar
Hanzesport
23:57
17
Janine Oonk-Westerveld
Aalten
25:48
28
Renee Houwers
Lichtenvoorde
27:11
29
Hendrien Vriezen
Zandloper
27:16
31
Carline v Weelden
Clinic Ava70
27:38
32
Tamara Brockotter
Clinic Ava70
28:26
35
Véronique Schulingkamp
Ava 70
28:41
38
Diana Schulingkamp
Clinic Ava70
29:10
41
Ellen Nieuwenhuis
Clinic Ava70
29:58
42
Harmke Gussinklo
Clinic Ava70
30:00
46
Gerdienke van Eerden
Aalten
30:54
47
Michelle Halfman
Zandloper
31:12
49
Henriette Brethouwer
Aalten
31:36
51
Pommelien Hovenkamp
Groningen
31:47
53
Melanie Hogeweg
Clinic Ava70
32:03
54
Christel Luimes
Clinic Ava70
32:04
55
Mariska Prinsen
Clinic Ava70
32:05
57
Jeannet Ubbink
Clinic Ava70
32:09
58
Anne Hoftijzer
Clinic Ava70
32:10
59
Leontien Balke
Clinic Ava70
32:18
60
Mirijam Fluer
Clinic Ava70
32:19
62
Esther Schulenkamp
Clinic Ava70
33:45
63
Karina Prinzen
Clinic Ava70
33:53
64
Elly Veerbeek
Clinic Ava70
33:54
66
Marianne Kleinstapel
AVA Clinic
34:38
69
Judith Prinzen
Clinic Ava70
36:26
V45+, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Wilma Hoftijzer
Ropes & Running
24:05
8
Doris Knoop-Schmitz
Bocholt
29:30
10
Joke Klein Molekamp
Dinxperlo
29:33
13
M.Wensink-Ebbers
Bredevoort
30:42
16
Gerlinde Visser
Isselburg-Werth
32:20
23
Annet van der Gaast
Zandloper
36:08
MAN, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Barend Westervelt
Ropes & Running
18:27
4
Hans Brunsveld
Ropes & Running
18:30
8
Pascal Kolkman
Winterswijk
18:56
9
Stijn Bluiminck
Lichtenvoorde
19:00
12
Michael Nienhaus
LAZ Rhede
19:29
14
Frank Buesink
Lichtenvoorde
19:46
19
Marcel Klein Gunnewiek
Groenlo
20:15
23
Noah Woeltjes
Ropes & Running
21:14
31
Domenique Schreurs
Winterswijk
21:50
32
Rob te Brummelstroete
Archeus
21:58
33
Erwin ter Haar
Ropes & Running
22:02
39
Dirk Gross Heyinck
Bocholt
23:00
40
Henk Jan Wieberdink
Aalten
23:10
41
Leon Dankbaar
Lichtenvoorde
23:12
43
Rudi Stronks
Ropes & Running
23:19
44
Timo Kruisselbrink
Archeus
23:21
51
Gerben Schepers
Clinic AVA70
25:50
56
Pascal Veldboom
Clinic Ava
27:05
57
Erik de Timmerman
Clinic Ava70
27:18
59
Gerwin Jansen Eupe
Clinic Ava70
27:44
M45+, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Friedhelm Betting
DJK Lowick
18:58
2
Geert Wevers
Ava70 (AHAAF)
19:51
4
Wijnand te Lintum
Winterswijk
20:40
6
Erik Schokkin
Lichtenvoorde
20:54
17
Ard Heinen
Ropes & Running
23:29
19
Gerben van Polen
Clinic Ava70
24:21
20
Walter Bluiminck
Lichtenvoorde
24:22
22
Willem Duenk
Lichtenvoorde
24:26
28
Wiljan Klein Molekamp
Dinxperlo
25:54
VROUW, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Kristel van Langen
Dinxperlo
53:30
V45+, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MAN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Maarten Hengeveld
Ropes en Running
38:22
4
Klaus Schlüter
ASV Ellewick
38:39
6
Mark Ormel
Ropes en Running
41:42
8
Bernd Liesbrock
ASV Ellewick
42:06
11
Maarten Angenent
Ropes & Running
43:04
13
Martijn Obbink
Winterswijk
44:18
14
Robbert Heinen
Ropes & Running
44:41
17
Daniel Terwescke
ASV Ellewick
47:54
M45+, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Martin Hengevelt
Ropes & Running
41:49
7
Hans Jurgen Lifting
TV Rhede
43:45
12
Herman te Lindert
Sinderen
46:23
VROUW, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid van Zolingen
AVA 70
1:15:02
V45+, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MAN, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Andres Stockhausen
Bocholt
1:19:14
M45+, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rudi Ruesink
Ropes & Running
59:12
3
Cor van der Vliet
Atletico73
1:05:10
5
Hans Winkelhorst
Bredevoort
1:06:32
8
Alfred Gaasbeek
AV Climax Ede
1:10:40
10
Peter van der Hooft
Aalten
1:15:31
Iedereen bedankt voor uw deelname !
Alle vrijwilligers reuze Bedankt
Uitslagen.nl
27-11-2013 20:28