Uitslagenlijst Boekeldercross Comp. (4-4)

Aalten - Zaterdag 23 november 2013

4-5, 1KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Flore Posthumus
AVA 70
5:48
2
Marieke Epping
LAZ Rhede
6:33
3
Suus Fukkink
Aalten
6:49
4
Aniek Meinen
Doetinchem
7:05
5
Isa Lammers
Aalten
7:46
6
Eline Jansen
Aalten
8:16
4-5, 1KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Duke Peppelinkhausen
Doetinchem
5:12
2
Fedde Mateman
Aalten
5:22
3
Thom Berkelder
Aalten
5:37
4
Jochem Kobus
Aalten
5:58
5
Lars Meinen
Aalten
6:08
6
Niels Ruesink
Aalten
6:51
7
Tijn Wildenbeest
Aalten
7:53
8
Stijn Esselink
Borculo
8:50
9
Thijmen Duenk
Aalten
9:43
10
Luuk Esselink
Borculo
9:57
6-7, 1KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lidewij Lensink
Ava70
4:53
2
Jet Wildenbeest
Ava70
5:15
3
Noa Westerveld
Aalten
5:34
4
Fenne Rademaker
AVA70
6:06
5
Dani Hiddink
Archeus
6:36
6
Evie Scholten
Aalten
7:07
6-7, 1KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Weijers
Ava70
4:38
2
Sven Meinen
Aalten
4:59
3
Jop Hoftijzer
Ava70
5:01
4
Bram Nijman
Ava70
5:02
5
Ruben Jansen
AVA 70
5:05
6
Joost Kleinbussink
Ava70
5:19
7
Tijn Piest
Ava70
5:23
8
Lucas van Aalst
AVA70
5:36
9
Bram Ruesink
Aalten
5:51
10
Konrad Cramer
Ava 70
5:54
11
Wessel Kochl
Aalten
6:26
8-9, 1KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa Luijmes
Ava70
4:05
2
Marit Kleinbussink
Ava70
4:21
3
Annelot Posthumus
AVA 70
4:25
4
Lieke Hengeveld
Ropes&Running
4:27
5
Britt Piek
AVA70
4:33
6
Lotte Kleinnibbelink
AVA 70
4:48
7
Noor Teunissen
Aalten
4:56
8
Dani Jansen
AVA 70
4:58
9
Sanne Schreurs
Archeus
5:17
10
Loes Demkes
Ava 70
5:21
11
Esmee Jansen
Athos
5:45
12
Maud Ikink
Barlo
5:49
13
Lotte Onnink
Ava70
5:52
14
Danique te Voortwis
Aalten
6:28
15
Emma Ruesink
Aalten
7:34
8-9, 1KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ezra Somers
Archeus
3:58
2
Laurian Luimes
AVA 70
4:03
3
Timo Westerveld
Ava70
4:06
4
Jelte Oonk
AZSV
4:07
5
Jorben Kraan
Atletico73
4:13
6
Twan Meinen
Aalten
4:18
7
Wouter Weenink
Aalten
4:23
8
Mick Peppelinkhausen
Doetinchem
4:24
9
Stefan Kobus
Ava70
4:26
10
Luke Hiddink
Archeus
4:35
11
Stan Drost
Hanzesport
4:36
12
Lucas Schenk
Ava70
4:37
13
David Elburg
AVA70
4:52
14
Deon Piek
Aalten
4:54
15
Tom Winkelhorst
AVA70
4:57
16
Dirk Hoftijzer
AVA70
5:00
17
Lars Rossel
Ava70
5:14
18
Jarno Duenk
AVA 70
5:20
10-11, 2KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Huls
Ava70
8:32
2
Elena Epping
LAZ Rhede
8:45
3
Juliet Diederen
Hanzesport
9:08
4
Janneke Gelderblom
AVA'70
9:10
5
Veerle Mol
Hanzesport
9:13
6
Esther Boekelder
Ava70
9:24
7
Sanne ter Haar
Ropes en Running
9:27
8
Norya Figueiredo
Hanzesport
9:28
9
Jasmijn Huls
Ava70
9:32
10
Paula Wiegrink
Bocholt
9:33
11
Maud Hengeveld
Ava70
9:34
12
Maaike Ross
Hanzesport
9:55
13
Lara Pulto
Archeus
10:11
14
Noa Boschloo
Hanzesport
11:07
15
Dewi Nijrolder
Archeus
11:33
16
Linda Vaags
Aalten
12:04
17
Senna Piek
Ava70
12:05
10-11, 2KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diederik Lensink
Ava70
8:54
2
Cas Hartskeerl
Argo
8:57
3
Lenn Posthumus
AVA 70
8:58
4
Rick Boekelder
Ava70
9:07
5
Nathan Posthumus
AVA 70
9:19
6
Mees Kwakkelaar
Hanzesport
9:22
7
Michel Wellink
AZSV
9:23
8
Rafael van Aart
Hanzesport
9:30
9
Ruben Weijers
Ava70
10:02
10
Felipe Griffioen
AVA'70
10:09
11
Joppe Roos
Ava70
10:10
12
Gijs Pampiermole
Archeus
11:06
13
Sem Hartskeerl
Doetinchem
11:36
12-13, 2KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Bruil
Ava70
7:44
2
Anna Üffing
LAZ Rhede
8:04
3
Margot Putto
Archeus
8:28
4
Stéphanie Kok
AV Argo
8:41
5
Lene Goyke
LAZ Rhede
9:00
6
Linde Klein Nibbelink
Ava70
9:02
7
Mirte Mol
Hanzesport
9:04
8
Madelief Kwakkelaar
Hanzesport
10:07
9
Julia Roos
AVA 70
10:08
10
Aïsha Reiring
Lichtenvoorde
10:12
11
Dieuwertje Jansen
Archeus
10:13
12
Tess Wieggerinck
Archeus
10:35
13
Lisa van Eerden
Ropes & Running
11:31
12-13, 2KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan-David Ridder
LAZ Rhede
7:12
2
Jan Siebert
LAZ Rhede
7:25
3
Björn Rossel
Ava70
7:26
4
Tim Mengerink
AVA'70
7:27
5
Mees Prinsen
AVA 70
8:10
6
Mick Wagener
AVA 70
8:20
7
Joep Tolkamp
AVA 70
8:21
8
Janick Thunig
LAZ Rhede
8:22
9
Fabian Baten
LAZ Rhede
8:43
10
Simon Wilde
LAZ Rhede
8:59
11
Youri Piek
AVA 70
9:09
12
Nick Fles
AVA'70
9:11
13
Tijmen ter keurs
Archeus
9:12
14
Douwe Kleinbussink
Ava70
9:31
15
Denzel Haverkamp
Ava70
9:59
16
Thimo Peters
Ava70
10:44
17
Ivo Luijmes
Aalten
11:01
14-15, 2KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie Steldermann
LAZ Rhede
8:08
2
Elena Neuhaus
LAZ Rhede
8:09
3
Kim-Melina Bomkamp
LAZ Rhede
8:12
4
Hannah Bußkönning
LAZ Rhede
8:33
5
Jasmin Wenning
LAZ Rhede
8:34
6
Lea Marzinzik
LAZ Rhede
8:37
7
Greta Boeck
LAZ Rhede
8:55
14-15, 2KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Prinsen
Ava 70 / RTA
6:55
2
Jerrel Balke
AVA 70
7:37
3
Job Ligterink
Ava70
9:01
4
Jonathan Pennings
AVA 70
9:03
VROUW, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmin Nieland
LAZ Rhede
20:06
2
Alicia Sudholt
LAZ Rhede
20:16
3
Bianca Tieltjes
Ropes&Running
22:16
4
Hanneke Gerrits
Ropes en running
22:35
5
Bianca Piek
Aalten
23:09
6
Margit Graven
Arnhem
23:20
7
Bodil Hartman
Aalten
23:23
8
Karin Schlüter
ASV Ellewick
23:24
9
Tessa van den Ham
Aalten
23:26
10
Jasmijn Kwakkelaar
Hanzesport
23:57
11
Judith Vos
AVA 70
23:59
12
Nathalie Demkes
Ava70
24:28
13
Romy van Rijs
Ava70
25:01
14
Geraldien Ormel
Aalten
25:09
15
Elise te Brinke
Ava70
25:22
16
Linde Lammers
Archeus
25:31
17
Janine Oonk-Westerveld
Aalten
25:48
18
Paula Verwaaijen
AVA70
26:04
19
Mireille Theissen
Ava70
26:05
20
Sabine Ikink
Ava 70
26:08
21
Anita Roos
Ava70
26:20
22
Linda Rexwinkel
AVA 70
26:21
23
Madelief Hoijtink
Archeus
26:32
24
Nicolette Grijsen
Aalten
26:39
25
Leonie Rijks
Ava70
26:43
26
Janneke Koskamp
AVA70
26:48
27
Lobke Baars
Arnhem
27:08
28
Renee Houwers
Lichtenvoorde
27:11
29
Hendrien Vriezen
Zandloper
27:16
30
Nicole Mateman
Aalten
27:17
31
Carline v Weelden
Clinic Ava70
27:38
32
Tamara Brockotter
Clinic Ava70
28:26
33
Brenda Megens
Zandloper
28:27
34
Annet Meekes
Nijmegen
28:34
35
Véronique Schulingkamp
Ava 70
28:41
36
Mirande Jansen
AVA 70
28:48
37
Sanne Wesselink
Aalten
28:58
38
Diana Schulingkamp
Clinic Ava70
29:10
39
Eline Vaags
Aalten
29:34
40
Esther Ubbink
Bredevoort
29:45
41
Ellen Nieuwenhuis
Clinic Ava70
29:58
42
Harmke Gussinklo
Clinic Ava70
30:00
43
Marije Joosten
Aalten
30:30
44
Siska Schreurs
Zandloper
30:34
45
Nienke Kok
Zandloper
30:47
46
Gerdienke van Eerden
Aalten
30:54
47
Michelle Halfman
Zandloper
31:12
48
Annie Basters
Zandloper
31:31
49
Henriette Brethouwer
Aalten
31:36
50
Dagmar Holweg
AVA70
31:37
51
Pommelien Hovenkamp
Groningen
31:47
52
Judith Driessen
Ava70
32:02
53
Melanie Hogeweg
Clinic Ava70
32:03
54
Christel Luimes
Clinic Ava70
32:04
55
Mariska Prinsen
Clinic Ava70
32:05
56
Belinda Ikink
Zandloper
32:07
57
Jeannet Ubbink
Clinic Ava70
32:09
58
Anne Hoftijzer
Clinic Ava70
32:10
59
Leontien Balke
Clinic Ava70
32:18
60
Mirijam Fluer
Clinic Ava70
32:19
61
Marieke Obbink
Aalten
33:02
62
Esther Schulenkamp
Clinic Ava70
33:45
63
Karina Prinzen
Clinic Ava70
33:53
64
Elly Veerbeek
Clinic Ava70
33:54
65
Susan Muller
Zandloper
34:24
66
Marianne Kleinstapel
AVA Clinic
34:38
67
Sjaan Achteraan
Ava70
34:49
68
Corine Vos
Zandloper
35:05
69
Judith Prinzen
Clinic Ava70
36:26
70
Chantal Baboe
Ava 70
36:55
71
Leontien Sessink
Enschede
36:59
V45+, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Griffioen
Ava70
22:34
2
Wilma Hoftijzer
Ropes & Running
24:05
3
Ingrid Luiten
Aalten
27:45
4
Ellen Dankbaar
Zandloper
28:18
5
Irma Wellink
AVA
28:35
6
Paulien Hieltjes
LVG
28:38
7
Mirjam Hoefman
Bredevoort
28:45
8
Doris Knoop-Schmitz
Bocholt
29:30
9
Willy Wassink
Bredevoort
29:32
10
Joke Klein Molekamp
Dinxperlo
29:33
11
Wilma Kok
Zelhem
29:35
12
Edith Ter beest
Ava70
30:21
13
M.Wensink-Ebbers
Bredevoort
30:42
14
Renske Halma
Zandloper
31:32
15
Lizette te Linde
Aalten
32:13
16
Gerlinde Visser
Isselburg-Werth
32:20
17
Joyce Teeuwen
Vorden
32:25
18
Bertie
Klein Elhorst
32:47
19
Hennie van Lee
Zandloper
34:26
20
Elske Hovenkamp
Vorden
35:07
21
Andrea Hobelman
Zandloper
35:09
22
Greetje van Eerden
Aalten
35:21
23
Annet van der Gaast
Zandloper
36:08
MAN, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Ritte
LAZ Rhede
16:23
2
Barend Westervelt
Ropes & Running
18:27
3
Roel Schreurs
Aalten
18:27
4
Hans Brunsveld
Ropes & Running
18:30
5
Gerrit Dijkslag
AVA'70
18:32
6
Dani Kugathasan
RTA
18:43
7
Robin Wubbels
Aalten
18:52
8
Pascal Kolkman
Winterswijk
18:56
9
Stijn Bluiminck
Lichtenvoorde
19:00
10
Jozo Vulic
Lvg Groenlo
19:18
11
Patrick Ikink
AVA'70
19:25
12
Michael Nienhaus
LAZ Rhede
19:29
13
Tim te Brake
AVA 70
19:41
14
Frank Buesink
Lichtenvoorde
19:46
15
Jorg de Jong
Aalten
19:53
16
Hans Jentink
Ava70
20:01
17
Tom Wevers
AVA 70
20:04
18
Leon Jentink
Barlo
20:12
19
Marcel Klein Gunnewiek
Groenlo
20:15
20
Gerben Hoijtink
Groningen
20:57
21
Roy Mengerink
Aalten
20:58
22
Ruben Boekelder
AVA'70
21:08
23
Noah Woeltjes
Ropes & Running
21:14
24
Bart Elburg
AVA'70
21:15
25
Teun Houwers
AVA70
21:17
26
Mart Slotboom
Ava70
21:18
27
Willem Heusinkveld
Aalten
21:31
28
Erwin Rack
Clinic AVA70
21:32
29
Tom Mengers
Zandloper
21:35
30
Robin Reusen
Dinxperlo
21:45
31
Domenique Schreurs
Winterswijk
21:50
32
Rob te Brummelstroete
Archeus
21:58
33
Erwin ter Haar
Ropes & Running
22:02
34
Timme Schenk
AZSV
22:07
35
Rudi de Vries
Varsseveld
22:14
36
Sjuul Holz
Ulft
22:22
37
Sam ter Haar
Ava70
22:24
38
Lars Hoogerbrug
Ava70
22:31
39
Dirk Gross Heyinck
Bocholt
23:00
40
Henk Jan Wieberdink
Aalten
23:10
41
Leon Dankbaar
Lichtenvoorde
23:12
42
Leander Bloemen
Aalten
23:16
43
Rudi Stronks
Ropes & Running
23:19
44
Timo Kruisselbrink
Archeus
23:21
45
Dick Sloetjes
Ava70
23:40
46
André Koskamp
Aalten
24:02
47
Gerben te Kiefte
Aalten
24:44
48
Thomas Frenken
Aalten
24:46
49
Remon Kremer
Aalten
25:24
50
Derk ter Horst
Bredevoort
25:36
51
Gerben Schepers
Clinic AVA70
25:50
52
Paul Becks
Zandloper
26:00
53
Jelle Hubers
Varsseveld
26:06
54
Peter Roedema
Aalten
26:10
55
Frank te Brake
Aalten
26:17
56
Pascal Veldboom
Clinic Ava
27:05
57
Erik de Timmerman
Clinic Ava70
27:18
58
Robert Piek
Clinic Ava70
27:34
59
Gerwin Jansen Eupe
Clinic Ava70
27:44
60
Joris Even
Arnhem
27:47
61
Friso Jansen
Clinic Ava70
29:44
62
Sjoerd Hiddink
Aalten
31:00
63
Alfred Lageweg
Zandloper
32:33
M45+, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Friedhelm Betting
DJK Lowick
18:58
2
Geert Wevers
Ava70 (AHAAF)
19:51
3
Gerrit Ormel
AVA70
20:14
4
Wijnand te Lintum
Winterswijk
20:40
5
Wim Kortschot
Winterswijk
20:50
6
Erik Schokkin
Lichtenvoorde
20:54
7
Ronald Pastoors
Ava70
21:34
8
Carl Sas
Malden
21:42
9
Dirk-Jan Robbe
Ava70
22:14
10
Theo Neerhof
Zandloper
22:27
11
Wout Dankbaar
Zandloper
22:28
12
Arnold Timmer
Doetinchem
22:43
13
Peter Ligterink
Aalten
22:45
14
Gerjo Wevers
Aalten
23:01
15
Rik Lammers
Varsseveld
23:02
16
Hermen Ligterink
Barlo
23:08
17
Ard Heinen
Ropes & Running
23:29
18
Henk Bol
AVA 70
23:56
19
Gerben van Polen
Clinic Ava70
24:21
20
Walter Bluiminck
Lichtenvoorde
24:22
21
Bernd Nijman
Zandloper
24:24
22
Willem Duenk
Lichtenvoorde
24:26
23
Ton Roks
Aalten
24:39
24
Hans Koskamp
Aalten
25:13
25
Gerhard Wikkerink
Aalten
25:14
26
Leo Temming
Ava70
25:25
27
Jan Kolthof
Aalten
25:42
28
Wiljan Klein Molekamp
Dinxperlo
25:54
29
Bert Woolschot
Argo
25:56
30
Bart Mekking
Aalten
26:09
31
Tonny Baten
AVA70
26:19
32
Theo Stronks
AVA 70
26:59
33
Jan Boom
Aalten
27:30
34
Jan Bulten
Argo
28:09
35
Jan van der Gaast
Zelhem
28:25
36
Sander Wijninga
Zandloper
28:33
37
Laurens Meekes
LG 90
28:34
38
Alex Obbink
Aalten
28:49
39
Martin Schmitz
Bocholt
29:47
40
Gerrit ter Haar
AVA 70
29:53
41
Jan van Eerden
Aalten
30:01
42
Dick Lubbers
Clinic Ava70
30:06
43
Henk Nijhof
Zandloper
30:31
44
Gerben Duenk
AVA 70
37:00
VROUW, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katja demkes
Ava70
42:56
2
Gerdy Hoornenborg
Ava70
47:04
3
Rita Möllmann
Bocholt
48:58
4
Evelien Hillen
Aalten
49:55
5
Tracey Jewell
Ava70
50:00
6
Kristel van Langen
Dinxperlo
53:30
7
Esther Bulsink
Ava70
58:34
8
Annemiek van Eerden
Ava70
58:35
9
Bianca Eekelder
Ava 70
1:05:19
10
Anja Hoogerbrug
Ava70
1:07:36
V45+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sien Meinen
AVA70
56:48
2
Lenie Wamelink
Ava70
1:06:24
MAN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Jan Demkes
Duiven
34:34
2
Björn Demkes
Ava70
35:57
3
Maarten Hengeveld
Ropes en Running
38:22
4
Klaus Schlüter
ASV Ellewick
38:39
5
Dinand Woolschot
Argo
41:39
6
Mark Ormel
Ropes en Running
41:42
7
Vincent Duenk
Aalten
41:46
8
Bernd Liesbrock
ASV Ellewick
42:06
9
Gerrit Jan Jansen
AVA70
42:11
10
Erwin Wamelink
Ava 70
42:59
11
Maarten Angenent
Ropes & Running
43:04
12
Raymond Duenk
Aalten
43:09
13
Martijn Obbink
Winterswijk
44:18
14
Robbert Heinen
Ropes & Running
44:41
15
Arjan Onnink
Archeus
45:02
16
Dirk Vreman
Ava70
46:24
17
Daniel Terwescke
ASV Ellewick
47:54
18
Rinke ter Haar
Ava 70
49:02
19
Patrick Weijers
Ava 70
49:47
20
Martijn van Dijk
Ava 70
56:49
M45+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Elshof
Kilder
38:16
2
Martin Hengevelt
Ropes & Running
41:49
3
Bertil de Haan
Archeus
42:19
4
Erik Vink
Sinderen
42:32
5
Wim Vink
BvA
42:43
6
Bert Klutman
Ava 70
43:02
7
Hans Jurgen Lifting
TV Rhede
43:45
8
Udo Möllman
Bocholt
44:28
9
Jurgen Sanders
Bocholt
45:16
10
Fons Nieuwenhuis
Wehl
46:07
11
Jan Ruesink
Archeus
46:11
12
Herman te Lindert
Sinderen
46:23
13
William Mengerink
Aalten
46:50
14
André Bruil
Ava 70
47:07
15
Henri Polman
Triathliem
47:25
16
Laurenz Eckers
TV Rhede
48:24
17
André Balke
Ava 70
48:27
18
Erwin Hengeveld
Atletico
48:53
19
Wilco Wisselink
Aalten
49:09
20
Rob Elijzen
Dinxperlo
49:35
21
Mark Ross
Hanzesport
50:46
22
René Wenting
Aalten
53:04
23
Han Arentsen
AVA 70
53:57
VROUW, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid van Zolingen
AVA 70
1:15:02
2
Alja Buseman
ARGO
1:16:21
3
Marieke Prinsen
AVA
1:17:26
4
Rianne Fokkers
Ava70
1:20:55
V45+, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Dekker
LG 90
1:10:06
2
Joke Balke
Ava70
1:22:53
MAN, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Eckers
LAZ Rhede
55:56
2
Gerton Prinsen
ASV
59:51
3
Bram Vrieze
LG 90
1:02:38
4
Andres Stockhausen
Bocholt
1:19:14
5
Marco Weikamp
Aalten
1:22:26
M45+, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rudi Ruesink
Ropes & Running
59:12
2
Paul Meekes
LVG Groenlo
1:04:40
3
Cor van der Vliet
Atletico73
1:05:10
4
Henk Lammers
Archeus
1:06:17
5
Hans Winkelhorst
Bredevoort
1:06:32
6
Henri Gelderblom
Aalten
1:09:14
7
Freddy Dekker
LG 90
1:10:07
8
Alfred Gaasbeek
AV Climax Ede
1:10:40
9
Gerrit te Lindert
Ava 70
1:11:00
10
Peter van der Hooft
Aalten
1:15:31
Iedereen bedankt voor uw deelname !
Alle vrijwilligers reuze Bedankt
Boekelder Betonboren BV Aalten
www.uitslagen.nl
27-11-2013 20:28