Uitslagenlijst 48e Scorpiocross

Oosterhout - Zondag 17 november 2013

MCPUP, MCPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Griep
Scorpio
5:16
2
Noelle Schalk
Spiridon
5:17
3
Cyri Brethouwer
Scorpio
5:17
4
Margit van Son
Scorpio
5:22
5
Fleur Versmissen
Gloria
5:35
6
Femke Nooten
Scorpio
5:41
7
Imke Geenen
Gloria
5:47
8
Jelske Schets
Scorpio
5:58
9
Arianne Punt
PAC
6:00
10
Kim Verstappen
Gloria
6:08
11
Floortje Timmermans
ACW '66
7:21
MBPUP, MBPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milena Weber
Attila
4:41
2
Anouk Boomaerts
DJA
4:45
3
Roos de Jong
Atledo
4:50
4
Anouk Jeveren
Scorpio
4:58
5
Lois drent
Sprint
5:03
6
Nienke Blom
Sprint
5:09
7
Femke Gijzen
Sprint
5:11
8
Suzan Joswig
Scorpio
5:16
9
Inez Peelen
Scorpio
5:27
10
Rikke Knobel
THOR
5:29
11
Madelief Ploos van Ams
Sprint
5:36
12
Ylke Damen
Achilles
5:40
13
Isis van Gils
Sprint
6:27
JCPUP, JCPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Pelkmans
Sprint
4:43
2
Jesse Brock
Attila
5:00
3
Giel Drijvers
Taxandria Atletiek
5:07
4
Okke van den Elsen
Taxandria Atletiek
5:18
5
Mark van de Ven
ACW '66
5:19
6
Imeno Weber
Attila
5:21
7
Vigo Maljaars
Scorpio
5:31
8
Michiel Gulickx
Gloria
5:32
9
Reinier van der Linden
Atledo
5:32
10
Sigge Stolte
Scorpio
5:33
11
Michiel Fuite
Taxandria Atletiek
5:47
12
Guk Balci
Scorpio
5:55
13
Martijn Smit
Scorpio
6:05
JBPUP, JBPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
4:17
2
Ivan den Oudsten
Spiridon
4:40
3
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
4:54
4
Lars van de Laar
Attila
4:56
5
Kamiel Watzeels
Attila
4:57
6
Ridzerd Punt
PAC
5:01
7
Tobias de Prieëlle
Sprint
5:05
8
Tom Couwenbergh
Sprint
5:06
9
Mart Kapteijn
AV '56
5:12
10
Marc van Engelen
Scorpio
5:17
11
Colin Hoevenaar
Scorpio
5:22
12
Pepijn Wijnen
Atledo
5:31
13
Sjoerd Schets
Scorpio
5:33
14
Ian Jaquet
Scorpio
5:35
15
Rijan Jansen
Scorpio
5:42
16
Cas Seegers
Gloria
5:47
17
Tibbe de Groen
Scorpio
6:05
18
Rik Beekhof
Scorpio
9:09
MAPUP, MAPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Bogers
Atledo
4:12
2
Linsy Heestermans
Sprint
4:15
3
Femke Kuppens
Scorpio
4:19
4
Fleur Nijdam
Scorpio
4:22
5
Anne de Jong
Atledo
4:23
6
Noortje de Graauw
Attila
4:25
7
Safira den Oudsten
Spiridon
4:33
8
Renske Bloemers
Sprint
4:35
9
Veerle van Son
Scorpio
4:37
10
Nine Fransen
Sprint
4:38
11
Joyce Foesenek
Achilles
4:39
12
Lara Nuijten
Scorpio
4:41
13
Lotus Willemen
Sprint
4:43
14
Inge van den Hout
Gloria
4:46
15
Bieke Schipperen
Scorpio
4:46
16
Mikki Lips
Sprint
4:48
17
Marit Griep
Scorpio
4:50
18
Aaliyah Jaspers
ACW '66
4:59
19
Ynthe Hoogzaad
Achilles
5:02
20
Emelie van Meer
Gloria
5:03
21
Barbara Karremans
Attila
5:05
22
Hedda Stolte
Scorpio
5:14
23
Tess Frijters
Gloria
5:14
24
Danique Schalk
Spiridon
5:16
25
Sanne de Kruijf
Taxandria Atletiek
5:17
26
Kaylee Damen
Achilles
5:20
27
Floor Esseboom
Scorpio
5:33
28
Janne Schulpen
Taxandria Atletiek
5:42
29
Susan Lodewijks
Atledo
5:47
30
Anne Scheffers
Scorpio
5:48
31
Marieke Nooten
Scorpio
5:49
32
Britt Nooten
Scorpio
5:53
33
Fleur Verwijmeren
Achilles
5:56
34
Lotte Hermans
Gloria
5:57
35
Anne ter Horst
Atledo
6:08
JAPUP, JAPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper Haagh
Scorpio
4:02
2
Stijn Hendriks
Scorpio
4:08
3
Milan Watzeels
Attila
4:10
4
Chuck Pols
Atledo
4:15
5
Jens de Wilde
Sprint
4:15
6
Yorick Brethouwer
Scorpio
4:17
7
Rovi Mohunlol
Achilles
4:18
8
Tim Pelkmans
Sprint
4:19
9
Sem Broeksteeg
Achilles
4:20
10
Julius Geleijns
Scorpio
4:23
11
Roan Knobel
THOR
4:24
12
Dago van Oosterhout
Spiridon
4:25
13
Thijmen de With
Typhoon
4:28
14
Danick Imholz
Energie
4:32
15
Ties van Beek
Sprint
4:33
16
Tijn van Aalst
Attila
4:34
17
Aran Swart
Spiridon
4:34
18
Gijs Fuite
Taxandria Atletiek
4:35
19
Remko van den Hout
Attila
4:35
20
Martijn Gulickx
Gloria
4:37
21
Jib van den Elsen
Taxandria Atletiek
4:41
22
Jules Karremans
Attila
4:44
23
Finn Lodders
Atledo
4:47
24
Kevin Haans
Attila
4:47
25
Max Kreeft
Spiridon
4:48
26
Raf van Straten
Scorpio
4:50
27
Daan Versmissen
Gloria
4:51
28
Christian Maas
Taxandria Atletiek
4:52
29
Sven van der Wal
Scorpio
4:53
30
Bart Dirne
Achilles
4:54
31
Finn Hultermans
Atledo
4:55
32
Boudewijn van der Lind
Atledo
4:59
33
Mark Smolders
Sprint
5:00
34
Bart Beerens
Spiridon
5:04
35
Wessel Kappen
ACW '66
5:06
36
Rick Verhoofstad
ACW '66
5:07
37
Raoul van Heel
Taxandria Atletiek
5:08
38
Thijmen van Alphen
ACW '66
5:08
39
Storm de Groen
Scorpio
5:09
40
Milan van Alphen
ACW '66
5:09
41
Joost Winkel
Sprint
5:10
42
Bram Esseboom
Scorpio
5:11
43
Joris de Vos
Scorpio
5:13
44
Stijn Ligthart
Scorpio
5:13
45
Mats drent
Sprint
5:14
46
Taron Punt
PAC
5:20
47
Logan Botermans
Scorpio
5:24
48
Pepijn van der Westen
Scorpio
5:24
49
Ties Bogaers
Sprint
5:35
50
Job van der Meer
Scorpio
5:37
VB-16, VB TOT 16 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Mol
Sprint
4:57
VB+16, VBVANAF 16 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Slaats
ACW '66
5:59
2
Jaron van de Watering
Scorpio
8:45
3
Youri Stoop
Scorpio
9:22
4
Werner Kamp
Scorpio
10:46
5
Eline van der Westen
Scorpio
12:03
MDJUN, MDJUN 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Verheyen
Gloria
5:24
2
Emma Voets
Attila
5:28
3
Lotte Veldhoen
Energie
5:29
4
Eva Nijdam
Scorpio
5:35
5
Jinke Prinsen
Sprint
5:37
6
Esmee Foesenek
Achilles
5:39
7
Janneke Mengerink
Gloria
5:41
8
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
5:58
9
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
6:10
10
Gitte Wilmsen
Gloria
6:17
11
Evelien Versmissen
Gloria
6:19
12
Gitte Frijters
Gloria
6:25
13
Floor Dirne
Achilles
6:33
14
Sophie Blankers
Scorpio
6:34
15
Senna den Oudsten
Spiridon
6:44
16
Hanneke de Gouw
DAK
6:50
17
Lieke Seegers
Gloria
6:57
18
Jeske van de Laar
Attila
7:02
19
Desiree Trommelen
Atledo
7:10
20
Laura Mulder
Atledo
7:11
21
Joelle van Hest
Gloria
7:11
22
Merel Burm
Scorpio
7:12
23
Itske Verboven
Gloria
7:42
24
Anke Joswig
Scorpio
7:49
25
Anne Lodewijks
Atledo
8:23
26
Leonoor van der Linden
Atledo
8:38
JDJUN, JDJUN 2150
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Schipperen
Scorpio
7:21
2
Rick van Riel
Attila
7:34
3
Lars Laros
Scorpio
7:38
4
Peer Voesenek
Sprint
7:40
5
Stef Kapteijn
AV '56
7:55
6
Jelle van Hofslot
Sprint
7:59
7
Julian van Jeveren
Scorpio
8:15
8
Lars Schellekens
Attila
8:24
9
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
8:26
10
Tom Fobbe
Energie
8:37
11
Ruben Bogers
Atledo
8:39
12
Joris van der Wagt
Scorpio
8:48
13
Sjoerd Gijzen
Sprint
8:49
14
Delvano van Bussel
Scorpio
9:02
15
Maarten van Gils
Sprint
9:04
16
Douwe Demoulin
Sprint
9:10
17
Maurice van Ravels
Sprint
9:15
18
Mart van Straten
Scorpio
9:22
19
Tijn Blom
Sprint
9:24
20
Taro Swart
Spiridon
9:30
21
Jason Smits
ACW '66
9:32
22
Tijs Primo
Scorpio
9:38
23
Teun Leenders
Scorpio
10:01
24
Pepijn van Gils
Sprint
10:11
25
Stijn Versmissen
Gloria
10:23
26
Davey Postma
Scorpio
10:50
MCJUN, MCJUN 2150
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabelle Spierenburg
Sprint
8:01
2
Sam Lips
Sprint
8:10
3
Lotte de Graauw
Attila
8:25
4
Bente Smagge
Attila
8:56
5
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
9:00
6
Evi van Bladel
ACW '66
9:06
7
Lotte Bosma
Taxandria Atletiek
9:56
8
Valerie van Meer
Gloria
9:59
JCJUN, JCJUN 3050
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
10:47
2
Bob Voets
Attila
11:04
3
Jorg Schellekens
Attila
11:04
4
Jelle de Roon
Atledo
11:04
5
Twan Dijks
Spiridon
11:22
6
Sven van der Pas
Scorpio
12:00
7
Loek Gijzen
Sprint
12:06
8
Jasper van Eijmeren
Sprint
12:15
9
Tim Dirne
Achilles
12:23
10
David Thommassen
Sprint
12:24
11
Joep Hermans
Gloria
13:44
12
Dennis Olieslagers
Gloria
14:12
MAN, KORT MAN 3050
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Zuidema
Phoenix
9:17
2
Ron Szigetti
Attila
9:33
3
Tom Michielsen
Gloria
10:10
4
Jeroen Nijland
Road Runners Etten-L
10:22
5
Bas Jubels
Phoenix
10:23
6
Puk van Gool
Attila
10:40
7
Bart van den Wijngaard
Scorpio
11:17
8
Vincent Hocq
Phoenix
11:21
9
Stefan Jorissen
Road Runners Etten-L
11:46
10
Joeri van Etten
Atledo
12:39
11
Joris Sauvé
Tilburg Road Runners
12:41
12
Harry Verkuil
Extrarunners Gorinch
13:45
VROUW, KORT VROUW 3050
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Nieuwenhuijsen
Hellas
10:29
2
Lorraine Ravestein
Phoenix
10:52
3
Karin Gorter
Phoenix
11:35
4
Lisa de Ruiter
Phoenix
11:55
JBJUN, JBJUN 4000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freek van de Weerd
Sprint
13:02
2
Thijs Spierenburg
Sprint
13:37
3
Wouter Verstraate
Dynamica
13:43
4
Rens van Ravenstein
ACW '66
13:48
5
Ward Broeders
Spiridon
13:53
6
Emil van de Par
Spiridon
14:11
7
Tijke Wentink
Attila
14:25
8
Tim Burger
Sprint
14:28
9
Hendrik van Gils
Sprint
14:29
10
Okke Bergers
Sprint
14:39
11
Huib ter Hart
Attila
15:10
12
Mathijs van Gemert
Atledo
15:29
MBJUN, MBJUN 3050
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Becx
Attila
11:52
2
Daphne van Zandvoort
DAK
11:58
3
Ymke Verstegen
Tilburg Road Runners
13:34
4
Sanne Louer
Attila
13:51
5
Esmay van de Laar
Attila
14:02
6
Laura Eldred
ACW '66
14:32
7
Annet Slik
ACW '66
15:34
MAJUN, MAJUN 4000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
THOR
15:46
2
Rowan van Dongen
Scorpio
16:47
3
Samantha Eldred
ACW '66
18:05
V SEN, VR SEN 4000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judi Becx
Attila
15:20
2
Karien Coppens
Attila
16:10
3
Elke Wouters
Road Runners Etten-L
16:53
4
Robin Flipsen
Atledo
17:44
5
Ria Aarts
18:03
6
Carlijn Diederiks
Tilburg Road Runners
22:10
VR 35, VR 35 4000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naïma Bosman
THOR
14:27
2
Hilde de Boer
Attila
15:08
3
Ciska Hensen
DAK
15:17
4
Frauke van Boekel
Typhoon
15:21
5
Lianne Ivens
ACW '66
17:53
6
Marjolijn Bakker-van H
Spirit Oud Beijerlan
18:37
7
Ingrid Verstappen
Gloria
19:15
8
Anita Berende
Gloria
19:29
9
Margie Mertens
Gloria
21:17
10
Marleen van Dooren
Attila
21:57
11
Marleen van Meer
Gloria
23:02
VR 45, VR 45 4000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tanja de Jong-Kortus
Spirit Oud Beijerlan
17:41
2
Monique Haans
Tilburg Road Runners
18:00
3
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
18:07
4
Trix Hoppenbrouwer
Atledo
18:11
5
Conny Pijnenburg
Attila
19:23
6
Henny Leemans
Gloria
19:24
7
Ria Verheijen
Gloria
19:39
8
Esther Zaat
Tilburg Road Runners
19:46
9
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
20:17
10
Joyce Dijkhuizen-van V
Gloria
20:32
11
Trudie van der Staak
Tilburg Road Runners
21:30
12
Lidy Swolfs-de Jong
Gloria
21:41
13
Monique van de Kasteel
Gloria
23:39
JAJUN, JAJUN 5850
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Honcoop
Spiridon
19:38
2
Martijn Flipsen
Atledo
19:40
3
Teun Broeders
Spiridon
19:57
4
Abe Simons
Sprint
20:27
5
Dennis Sebregts
Sprint
20:30
6
Wouter Stokkermans
Atledo
20:49
7
Roy Louer
Tilburg Road Runners
20:58
8
Robert Goeijers
Sprint
21:22
9
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
21:29
10
Nick Jansen
Sprint
23:15
MSEN, M SEN 8600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Leeuwen
Passaat
26:40
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
28:03
3
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
28:07
4
David Hemstede
Climax
28:16
5
Leon Graumans
Phoenix
28:56
6
Marco Keijsers
Scorpio
29:10
7
Gerbert van den Biggel
AVO 1983
29:13
8
Guido Jonkers
Sprint
29:35
9
Koen Voermans
Scorpio
30:01
10
Tom Michielsen
Gloria
30:51
11
Coen Zandvoort
Sprint
31:02
12
Steven van Bunningen
Sprint
32:00
13
Steef Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
32:41
14
Dirk Evers
Spiridon
33:00
15
Rick Soeters
Phoenix
35:33
16
Tim Braspenning
Gilze
35:34
17
Hans van Dongen
Spiridon
38:36
18
Roland van Oosterwijk
39:56
19
Werner Heeren
Tilburg Road Runners
41:13
MAN35, M 35 6800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
22:56
2
Jeroen van Disseldorp
Tilburg Road Runners
23:06
3
Stefan van Marrewijk
Scorpio
23:55
4
Mar-Hein van de Wiel
DAK
24:16
5
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
25:12
6
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
25:33
7
Ferand Slootjes
Scorpio
26:29
8
Albert de Rooij
Atledo
26:47
9
Edwin Kemmeren
Spiridon
27:36
10
Rabin Mohunlol
Achilles
27:55
11
VIncent van den Elsen
Taxandria Atletiek
28:11
12
John Hermans
Gloria
30:53
13
John Rombouts
Hoeven
31:35
14
Mark Schraets
Gloria
34:04
15
Erwin Gulickx
Gloria
34:45
16
Kees van Meer
Gloria
35:15
MAN45, M 45 6800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard van Oosterhout
AVR '90
22:41
2
Ad Verheijen
AVO 1983
23:09
3
Gerard Lensvelt
Spiridon
24:20
4
Corne Peters
Spiridon
24:31
5
Arno Hulshof
Sprint
24:54
6
Jan van Loenhout
Scorpio
25:09
7
Maurits Appels
Attila
25:42
8
Louis van den Dungen
Spiridon
25:52
9
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
26:07
10
René van der Pas
Scorpio
27:07
11
Geert Abrahams
Achil '87
27:16
12
Johan Jacobs
Atledo
27:28
13
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerlan
27:29
14
Maurice Bosma
Taxandria Atletiek
27:37
15
Johan Flipsen
Atledo
28:07
16
Tonny van Geffen
Altena Road Runners
28:27
17
William van Dijk
Tilburg Road Runners
29:16
18
Alex van Krevelen
Atledo
29:45
19
Frank van den Akker
Atledo
30:42
20
Philip Mertens
Geertruidenberg
30:49
21
Hans Lodewijks
Atledo
31:00
22
Andre Wentink
Attila
32:41
23
Nick Verstappen
Gloria
34:22
24
Rob Sergeant
Scorpio
35:09
25
Harrie Hijstek
Tilburg Road Runners
41:14
MAN55, M 55 6800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tini de Laat
DAK
26:12
2
Wout Graafmans
Spiridon
26:19
3
Bas van den Bosch
avVN
26:26
4
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerlan
26:42
5
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
27:14
6
Ad Kieboom
Scorpio
27:31
7
Rini Mol
Road Runners Etten-L
27:34
8
Hens Koreman
Atledo
28:09
9
Ad Embregts
Atledo
29:20
10
Ron Dijkhuizen
Gloria
29:23
11
Harry Gerritse
Parthenon
29:34
12
John Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
32:12
13
Julien Leemans
Gloria
32:52
MAN60, M 60 6800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Timmers
avVN
26:33
2
Mari van Beurden
DAK
27:24
3
Kees Vermijs
Atledo
27:45
4
Kees verhoeven
Loopgroep Goirle
28:36
5
John van Gilst
avVN
31:15
6
Wim Burgers
Scorpio
31:40
7
Gillis Bosman
THOR
32:29
8
Jos Wagenmakers
Atledo
33:01
9
Dré Kamp
De Langstraat
34:45
10
Ad Kouwenberg
Attila
34:57
1500, TRIM M/V 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariëlle Jonkers
Breda
5:14
4000, TRIM M/V 4000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo van der Pol
Loon op Zand
14:46
2
Eric van der Wal
Oosterhout
19:39
4000, TRIM M/V 4000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvon den Daas
Oosterhout
27:42
5850, TRIM M/V 5850
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ignace Kula
Oosterhout
27:21
2
Pieter Leijten
Oosterhout
30:50
3
Mark Magielse
Oosterhout
31:44
5850, TRIM M/V 5850
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jo Lucas
Lage Zwaluwe
26:21
2
Anna Marcelissen
RAAMSDONKSVEER
28:16
3
Anoek Adank
Breda
30:25
4
Paula Wenteler
Raamsdonksveer
32:36
6800, TRIM M/V 6800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Vergunst
Oosterhout
25:45
2
Pim Donkers
Eindhoven
26:01
3
Harm Donkers
Oosterhout Nb
27:12
4
Sven Geers
Teteringen
27:48
5
Francois Nooten
OOSTERHOUT NB
27:54
6
Martijn Alberts
Breda
27:59
7
Sander Giesbers
Oosterhout
28:00
8
Maurice Nooten
Oosterhour
28:11
9
Twan Jansen
Breda
28:13
10
Hein de Groen
Teteringen
28:56
11
Han Dekker
Breda
28:59
12
Han van Bueren
Oosterhout
29:04
13
Peter v.d. Ark
Oosterhout
29:07
14
Jan van Rijckevorsel
Made
29:18
15
Bart Leijten
Oosterhout
29:29
16
Henk den Rooijen
Hooge Zwaluwe
29:40
17
Léon Mahieu
Breda
29:48
18
Peter Jacobs
Oosterhout
29:52
19
Peter Graafmans
Alphen Nb
30:16
20
Ad Schoonderbeek
Waalwijk
30:16
21
John Snijders
Terehijden
30:18
22
Adriaan van Strien
Oosterhout
30:28
23
Jeffrey van de Honing
Oosterhout
30:29
24
Piet de Vries
Tilburg
30:45
25
Ron Franken
Oosterhout
30:55
26
Patrick Damen
Dussen
30:57
27
Bas van Gils
Oosterhout
31:16
28
Willem Stolte
Teteringen
31:40
29
Peter de Haas
Oosterhout
31:55
30
Adrie Loonen
Oosterhout
32:13
31
Bert Jansen
Made
32:24
32
Arjan van de Heuvel
Geertruidenberg
32:24
33
Ulrich Zwijsen
Oosterhout
32:27
34
Dominique de Winter
Oosterhout Nb
32:43
35
Bernd Struys
Oosterhout
33:00
36
Hans Kool
Oosterhout
33:07
37
André Aarts
RAAMSDONKSVEER
33:07
38
Eric Gronert
Breda
33:14
39
Rob Berg
Oosterhout
33:34
40
Aad Winkelman
Oosterhout
33:57
41
John de Bont
Raamsdonksveer
33:58
42
Mark Visser
Raamsdonk
34:30
43
Jack Stuifmeel
Prinsenbeek
34:41
44
Jack Koenen
Oosterhout
35:05
45
Nico Scheffers
Oosterhout
37:29
46
Arnold ten Teye
Oosterhout
38:39
47
Cees Castelijns
Oosterhout
38:55
48
Hans Geerts
Oosterhout
40:36
49
Joey Geerts
Oosterhout Nb
40:38
6800, TRIM M/V 6800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Janssen
Terehijden
25:11
2
Monique van Vliet
Rijen
28:20
3
Lianne Gronert
Breda
30:26
4
Margie van Seeters
Oosterhout
31:54
5
Anita Beekers
Teteringen
33:06
6
Mariet van Goch
Den Hout
34:44
7
Maria Bloemsaat
Oosterhout
35:16
8
Aline Roks
Oosterhout
35:45
9
Miranda Zwijsen
Oosterhout
36:03
10
Richelle van Etten
Oosterhout
38:37
11
Madelief van Ginneken
Oosterhout
38:38
12
Romy Geerts
Oosterhout
40:36
13
Sharona Caron
Breda
40:38
www.uitslagen.nl
17-11-2013 00:00