Uitslagenlijst Ahlers Poort van Drenthe Cross
Coevorden - Zondag 17 november 2013
J-9, 1 KM T/M 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Hofsink
Gramsbergen
4:31
6
Ruben Eefting
Hollandscheveld
5:30
M-9, 1 KM T/M 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
J1012, 1 KM T/M 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
M1012, 1 KM T/M 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Melanie Hofsink
Gramsbergen
5:18
HEREN, 1 KM G-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Leon Brockman Hi5Club
Coevorden
5:55
7
Falco Marani Hi5Club
Coevorden
6:56
8
MaartenMittendorf Hi5C
Coevorden
7:14
9
Mark Kleine Hi5Club
Dalerpeel
8:31
DAMES, 1 KM G-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
CharelleMeppelink Hi5C
Dalerveen
7:14
2
Emma Welink Hi5Club
Coevorden
7:56
3
Carla Wesselink Hi5Clu
Coevorden
8:00
4
Sandra Benjamins HI5Cl
Coevorden
8:03
6
Marjolein Wolters Hi5C
Coevorden
9:50
MSEN, 5 KM VELDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Jeroen Vochteloo
Groningen
17:59
17:58
7
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
18:21
18:21
26
Dennis Katoen
Klazienaveen
26:38
26:36
M40, 5 KM VELDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Gerhard Stroeve
Emlichheim (Dui)
20:17
20:17
7
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
20:55
20:54
10
Herald Hofsink
Gramsbergen
22:49
22:47
11
Rene Nolting
Emlichheim (Dui)
23:01
23:01
13
André Potter
Emlichheim (Dui)
23:51
23:48
19
Harrie Kornelius
Groningen
27:16
27:10
20
Luc Valeton
Nieuw Amsterdam
27:25
27:19
25
Herman Hemmen
Nieuw Amsterdam
29:04
28:59
VSEN, 5 KM VELDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
9
Gerlinde Avers
Nordhorn (Dui)
27:43
27:40
10
Jeannette Loovers
Hoogeveen
28:25
28:22
15
Tini Knufing-Kortman
Dalen
34:27
34:24
17
Verena Oudhuis-Sanders
Coevorden
36:29
36:22
V40, 5 KM VELDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
22:36
22:35
4
Marietje de Rijk
Klijndijk
23:27
23:26
11
Fanny Legeman
Klazienaveen
34:18
34:13
MSEN, 10 KM VELDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Henry Rutgers
Noordscheschut
36:57
36:56
4
Gerrie Schnoing
Klazienaveen
42:40
42:39
6
Christian Esselbrugge
Meppel
44:36
44:35
8
Richard Nijmeijer
Hoogeveen
53:55
53:53
M40, 10 KM VELDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Gerold Nyhoff
Veldhausen (Dui)
37:20
37:19
3
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
38:27
38:26
5
Willem Huizing Buiter
Peize
40:03
40:02
19
Karst Schonewille
Klazienaveen
57:34
57:31
VSEN, 10 KM VELDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marleen Herbert
Hardenberg
44:52
44:51
V40, 10 KM VELDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Jacqueline t. Brummelh
Stuifzand
58:11
58:09
Onze volgende evenementen zijn:
- De Run2Day veldloop in Coevorden op 8 december
- De Drameco veldloop in Dalen op 19 januari
Uitslagen.nl
17-11-2013 15:22