Uitslagenlijst Klaverbladloop

Zoetermeer - Zondag 10 november 2013

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
52:15
52:15
2
Robbin Pieterman
Runnersworld
53:51
53:51
3
Menno Lieven
Capelle aan den IJss
54:21
54:20
4
Maarten Klein
Sparta
54:37
54:37
5
Jan Verwijs
Energie
55:43
55:41
6
Maarten van Veen
Rotterdam
55:53
55:51
7
Peter Schrader
RRZ
56:22
56:20
8
Bas Albers
RRZ
56:24
56:22
9
Tom Glimmerveen
Running2000
57:16
57:15
10
Martijn Ouweneel
Gouda
58:24
58:22
11
Jan van Hoeven
Olympus '70
58:56
58:54
12
Mario Wesdorp
PAC
59:28
59:28
13
Onbekend 3
1:00:30
1:00:30
14
Mike Bruce
Zoetermeer
1:00:53
1:00:52
15
Ruben Jongerius
PAC
1:00:56
1:00:47
16
Joel Rache
's-Gravenhage
1:02:24
1:02:22
17
Hessel de Boer
Zoetermeer
1:02:39
1:02:36
18
Roland van Putten
Rotterdam Atletiek
1:04:02
1:03:59
19
Iwan Klein
Geomet Funderingen
1:04:15
1:01:41
20
Tonny Lazaridis
Rotterdam
1:04:17
1:04:08
21
Nico Karens
Moerkapelle
1:04:36
1:04:27
22
Bob Lawende
EUR Roadrunners
1:04:38
1:04:35
23
Rob van der Valk
Gangmaker
1:04:49
1:04:46
24
Edwin van Ruijven
's-Gravenhage
1:04:53
1:04:49
25
Victor Borsboom
Ilion
1:05:42
1:05:37
26
Arnold Rijsmus
Spirit Oud Beijerlan
1:05:53
1:05:50
27
Dave Adriaansen
Almere
1:05:58
1:05:48
28
Bob Polack
Geomet Funderingen
1:07:06
1:07:01
29
Fred van Laar
Zoetermeer
1:07:44
1:07:41
30
Michel Bregman
Zevenhuizen Zh
1:08:05
1:07:51
31
Onbekend 1
1:08:17
1:08:11
32
Patrick Nederlof
PAC
1:08:22
1:08:17
33
Hans Beukema
's-Gravenhage
1:08:23
1:08:17
34
Marco Fais
AV '40
1:08:32
1:08:29
35
Douwe Pietersma
's-Gravenhage
1:08:38
1:08:29
36
Ferdi van Zon
RRZ
1:08:40
1:08:29
37
Rob Hogeboom
Leiden
1:08:42
1:08:32
38
Marcel Zijderhand
Zoetermeer
1:08:53
1:08:49
39
Meino Boon
Zwijndrecht
1:09:08
1:08:52
40
Koos Bruines
Antilope
1:09:09
1:08:57
41
Remco Arnoldus
RRZ
1:09:38
1:09:28
42
Jeroen Zuiderduin
Gangmaker
1:09:45
1:09:41
43
Alrik Kalsbeek
Haag Atletiek
1:10:03
1:09:54
44
Remco van der Grift
Zoetermeer
1:10:34
1:10:29
45
Roland Verboon
Gouda
1:11:23
1:11:14
46
Richard Ruijgrok
Runnersworld
1:11:37
1:11:28
47
Arnout Bosch
Spirit Oud Beijerlan
1:12:05
1:11:56
48
Guus Freriks
RRZ
1:12:11
1:12:05
49
Ronald Bik
Geomet Funderingen
1:12:12
1:11:57
50
Wai Luk
Voorburg
1:12:59
1:12:37
51
Jeffrey van Es
Zoetermeer
1:13:59
1:13:53
52
Niels Leite
Zoetermeer
1:14:00
1:13:52
53
Menno Boerema
Rotterdam
1:14:19
1:14:14
54
Danny de Vries
Amersfoort
1:14:35
1:14:24
55
Richard Bosch
Zoetermeer
1:15:01
1:14:53
56
Pepijn Deckers
Gangmaker
1:15:05
1:14:59
57
Sjoerd Dobken
's-Gravenhage
1:15:29
1:15:25
58
Richard Overweel
Ilion
1:15:55
1:15:47
59
Jeroen Vermaas
rotterdam
1:16:18
1:16:11
60
Victor de Jager
Rotterdam
1:16:21
1:16:13
61
Makoza Zulu
Zoetermeer
1:17:37
1:17:20
62
Coen Damen
Ilion
1:17:39
1:17:31
63
John Heemskerk
Zoetermeer
1:17:44
1:17:35
64
Pieter Jan Halma
Bergschenhoek
1:19:26
1:19:10
65
Mike Verboom
Zoetermeer
1:19:31
1:19:13
66
Robin Naar
Zoetermeer
1:19:44
1:19:38
67
Jan Paul Matze
Gangmaker
1:19:49
1:19:44
68
Remco Greven
Zoetermeer
1:20:30
1:20:20
69
Klaas Wind
RRZ
1:20:45
1:20:30
70
Dennis Overweel
Bleiswijk
1:20:56
1:20:48
71
Renaldo Antonissen
Zoetermeer
1:21:21
1:21:16
72
Gilbert Post
Waterweg
1:22:02
1:21:55
73
Stefan Vogel
Zoetermeer
1:23:10
1:22:54
74
Jeroen vd Ruit
RRZ
1:23:39
1:23:15
75
Mathieu Villerius
Delfgauw
1:23:48
1:23:31
76
Ronald Zaat
Gangmaker
1:24:37
1:24:20
77
Eric Klok
Waterweg
1:26:52
1:26:42
78
Michael Pors
Pijnacker
1:28:02
1:27:51
79
Henk Verbart
Benthuizen
1:30:24
1:30:04
80
Danny Jalink
Zoetermeer
1:31:29
1:31:18
81
Vincent de Knegt
RRZ
1:32:30
1:32:11
82
Victor Roumimper
RRZ
1:32:57
1:32:38
M50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evert de Graaf
avVN
56:02
56:02
2
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
56:23
56:22
3
Richard vd Klis
Runnersworld
59:24
59:23
4
Nico Vlaar
PAC
59:55
59:54
5
Jan de Jong
Boskoop
1:00:24
1:00:23
6
Jan Cammeraat
avVN
1:00:38
1:00:37
7
Jan Oskam
AV '47
1:01:02
1:01:02
8
Bob Verbrugge
Klaver Drie
1:01:26
1:01:24
9
Leo van Hoorn
Geomet Funderingen
1:02:46
1:02:43
10
Jan de Vos
Geomet Funderingen
1:04:30
1:02:00
11
Jan Olsthoorn
ZuiderSter team
1:05:26
1:05:24
12
Martin van den Bijllaa
Zoetermeer
1:06:21
1:06:21
13
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
1:06:42
1:06:39
14
Henny Buijing
De Veenlopers
1:06:55
1:06:50
15
W van Loon
SC Reeuwijk
1:07:16
1:07:12
16
Dick Hengeveld
Ilion
1:07:31
1:07:14
17
Henk Kras
Oud-Beijerland
1:08:20
1:08:14
18
Frans Muijzers
Zoetermeer
1:08:51
1:08:42
19
Ricky Martens
RRZ
1:09:00
1:08:52
20
Rob Barendregt
Sparta
1:09:04
1:09:02
21
Nico van Hoek
Antilope
1:09:16
1:09:09
22
Bert Pellikaan
Maassluis
1:09:44
1:09:40
23
Ton van Kleef
Sparta
1:10:07
1:10:05
24
Erik Kienen
Ilion
1:10:20
1:10:18
25
A vd Graaf
Zoetermeer
1:10:53
1:10:47
26
Peter Zoetmulder
Zoetermeer
1:11:05
1:10:56
27
René Willems
Zoetermeer
1:11:07
1:10:52
28
Piet Broekharst
Funrunners Rotterdam
1:11:48
1:11:43
29
Rinus van Egmond
Leiden
1:12:33
1:12:30
30
Hans van der Ham
Zoetermeer
1:12:48
1:12:39
31
Ron Haanstra
Funrunners Rotterdam
1:13:09
1:13:04
32
John Droog
Antilope
1:13:19
1:13:13
33
Jan de Jong
Hoogvliet Rotterdam
1:13:50
1:13:43
34
Martien van Veen
avVN
1:13:52
1:13:47
35
W van Ardenne
Oud Beijerland
1:13:56
1:13:30
36
Robert van der Linden
RRZ
1:15:25
1:15:13
37
Bert Kuiper
Antilope
1:15:32
1:15:26
38
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:16:09
1:15:44
39
Evert Baak
Rijswijk Zh
1:16:14
1:16:07
40
Wim Beekman
Zoetermeer
1:16:15
1:15:53
41
Jack Bollaart
AV '47
1:16:15
1:16:13
42
Peter Albers
Zoetermeer
1:16:21
1:16:18
43
K de Vries
RRZ
1:17:48
1:17:34
44
Hans Slobbe
Capelle aan den IJss
1:18:06
1:17:52
45
Theo Willemburg
Zevenhuizen Zh
1:18:20
1:18:04
46
Gert de Wit
Zevenhuizen Zh
1:18:45
1:18:29
47
Eric Hildernisse
's-Gravenhage
1:18:47
1:18:36
48
Joop Zuiderduin
Nieuw-Vennep
1:18:59
1:18:50
49
Joop Raaphorst
's-Gravenzande
1:19:06
1:18:55
50
Ruud Warner
Geomet Funderingen
1:19:12
1:18:56
51
Mark van Holst
De Kieviten
1:19:33
1:19:22
52
Huib Bazuin
RRZ
1:19:52
1:19:39
53
Martin Smit
RRZ
1:19:52
1:19:40
54
Sjaak Opdam
Zoetermeer
1:19:59
1:19:46
55
Paul Knaapen
Pijnacker
1:20:07
1:20:02
56
Joop van Koert
Pijnacker
1:20:11
1:20:07
57
Kees Fakkeldij
Zoetermeer
1:21:43
1:21:30
58
Ron Stuurman
Antilope
1:22:05
1:21:53
59
Nico van der Geest
Zoetermeer
1:23:33
1:23:20
60
Erwin Huizinga
RRZ
1:23:39
1:23:19
61
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:24:37
1:24:11
62
Theo Loomans
Ilion
1:24:38
1:24:24
63
Kazushige Kondo
Zoeterwoude
1:24:57
1:24:47
64
Ad Klok
Ilion
1:26:52
1:26:42
65
John Patrick Nan
Wassenaar
1:27:43
1:27:26
66
Peter de Valois
Zoetermeer
1:28:21
1:28:01
67
Julio A Hermelijn
Zoetermeer
1:31:54
1:31:40
68
Albert Waasdorp
RRZ
1:35:45
1:35:23
69
Willem vd Zwan
Zoetermeer
1:35:55
1:35:32
70
Herman Middendorp
RRZ
1:36:31
1:36:13
71
Ron de Lang
Zoetermeer
1:36:44
1:36:29
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlies Jongerius
Olympus '70
58:32
58:32
2
C Ophorst
Honselersdijk
58:58
58:57
3
Sabina Zanetta
's-Gravenhage
1:04:18
1:04:16
4
Mariska Brittijn
Leiden Atletiek
1:04:28
1:04:27
5
Rosalie Ohm
ZuiderSter team
1:06:49
1:06:46
6
Christine Geluk
PAC
1:08:50
1:08:48
7
Laura Kervezee
Amsterdam
1:11:05
1:11:02
8
V Breuer
Klaver Drie
1:11:22
1:11:20
9
Anneke Baak
Rijswijk Zh
1:14:42
1:14:35
10
Evelien Ording
Zoetermeer
1:15:05
1:14:58
11
Bonita van Vliet
Stompwijk
1:15:57
1:15:43
12
Anja Dijkhuizen
Antilope
1:17:12
1:17:06
13
Trees van der Werf
SC Reeuwijk
1:17:24
1:17:20
14
Lisannev Diemen
PAC
1:18:43
1:18:33
15
Esther van Loenen
Waterweg
1:19:11
1:19:01
16
Karlijn Bovenberg
PAC
1:19:12
1:19:00
17
Lenie Hoogweg
Leiden Road Runners
1:19:39
1:19:33
18
Lianne Dekker
's-Gravenhage
1:21:22
1:21:11
19
Marjon Hofman
Ilion
1:22:01
1:21:43
20
Sarah Bertrand
Zoetermeer
1:22:10
1:21:52
21
Marja Verhoef
RRZ
1:22:50
1:22:37
22
Nelleke Elsackers
RRZ
1:22:53
1:22:39
23
Gaby Palland
Zoetermeer
1:23:09
1:22:53
24
Priscilla Deijs
RRZ
1:23:34
1:23:20
25
Ingrid van Elp
RRZ
1:23:58
1:23:44
26
Jacqueline Schuurman H
PAC
1:24:21
1:24:05
27
Naomie Matil
Zoetermeer
1:24:27
1:24:10
28
Lucia Hanstede
Zoetermeer
1:24:28
1:24:15
29
Asha Paireddy
Zoetermeer
1:24:33
1:24:16
30
Annerie de Gier
Antilope
1:27:06
1:26:59
31
Yolanda Nobel
Spirit Oud Beijerlan
1:27:28
1:27:16
32
Marjon Kuiper-van Leeu
Antilope
1:28:14
1:28:06
33
Karin van Gemeren
Boskoop
1:28:24
1:28:09
34
Leontine van de Laar
RRZ
1:28:25
1:28:06
35
Esther Blommestijn
Trimclub Clingendael
1:29:10
1:28:51
36
Esther Blommestijn
's-Gravenhage
1:29:10
1:28:51
37
Eugenie Hofwijks
RRZ
1:29:27
1:29:14
38
Lesley Flink
RRZ
1:32:58
1:32:39
39
Wilma Kleis
Zoetermeer
1:33:37
1:33:22
40
Annalie Berenbau
's-Gravenhage
1:35:14
1:34:57
41
Shalome Veldhuizen-FIl
Zoetermeer
1:35:15
1:34:54
42
Dora Pompe
Zoetermeer
1:35:15
1:34:53
M10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Lelieveld
Zoetermeer
34:50
34:49
2
Roeland Bornebroek
PAC
34:51
34:50
3
Timon Nagelkerken
LangeLand zkh 1
35:12
35:11
4
Ruben van Kooten Nieke
Utrecht
35:16
35:15
5
Danny Binnendijk
Bodegraven
36:05
36:05
6
Dave Klink
Klaver Een
36:16
36:15
7
Alvin Severijn
LangeLand zkh 1
36:31
36:30
8
Andy Oskam
Rijswijk Zh
36:47
36:47
9
Victor Geraedts
LangeLand zkh 1
37:56
37:55
10
Wim Both
Geomet Funderingen
38:30
38:27
11
Pieter Stellingwerf
's-Gravenhage
38:34
38:34
12
Tijn Jansen
Haastrecht
38:38
38:36
13
Arthur van Eijl
Spijkenisse
38:51
38:49
14
PATRICK Binnendijk
Bodegraven
39:05
39:04
15
Jeroen van Weesep
Rotterdam
39:08
39:06
16
Ron Heijkant
Rijnsburg
39:10
39:08
17
Marco de Man
PAC
39:18
39:16
18
Ricardo Groeneveld
LangeLand zkh 1
39:34
39:33
19
Michel Ruijter
LangeLand zkh 1
39:49
39:48
20
Alex Meeldijk
Loopgroep Bunnik
40:14
40:13
21
Arjan Nomen
Gouda
40:16
40:14
22
Wijnand Bavius
Zoetermeer
40:31
40:29
23
Niek Hoogwout
Leiden Road Runners
41:04
40:55
24
Martin Westerhof
Klaver Twee
41:21
41:18
25
Tarik Turkoglu
Sparta
41:27
41:26
26
Jerry Kenbeek
Roadies 2-2
41:43
41:37
27
Jeroen Nijenhuis
Zoetermeer
41:47
41:45
28
Thijs Bergsma
Gouda
41:47
41:47
29
Ernst Jan Meindersma
Zoetermeer
41:50
41:48
30
Ron Legemaate
Ilion
42:27
42:24
31
Jurn Hoogma
Moerkapelle
42:57
42:43
32
Peter Stout
Zoetermeer
43:05
43:00
33
Ruud Feddes
ONC team
43:33
43:30
34
Marcel den Hollander
Roadies 2-1
43:41
43:32
35
Leo van Gorkum
Zoetermeer
43:54
43:49
36
Erik Westerhof
Worrell & Jetten
43:54
43:51
37
Tim de Braber
Zoetermeer
44:13
44:10
38
Jacques van Male
Roadies 2-1
44:26
44:15
39
Edwin Adams
Roadies 2-1
44:40
44:30
40
Jan Snoey
AV '47
44:50
44:46
41
Vincent Kleijweg
Roadies 2-2
44:59
44:49
42
Wouter Sanders
Roadies 2-1
45:01
44:50
43
Wojciech Sobotzik
Waddinxveen
45:21
45:14
44
Ingmar de Groot
RRZ
45:21
45:07
45
D Strikwerda
Zoetermeer
45:51
45:41
46
Gerard van Schaik
Roadies 2-2
45:51
45:42
47
Dolf Strikwerda
LangeLand zkh 2
45:53
45:53
48
Rene Herder
Klaver Twee
45:57
45:54
49
Peter Hoogervorst
Ter Aar
46:02
45:49
50
Eric van Westing
Boskoop
46:16
46:06
51
Ben Brinkel
Roadies 2-2
46:40
46:28
52
Ron Caster
Ilion
46:46
46:37
53
Berry Koolstra
Ilion
47:03
46:52
54
Robin Rijnenberg
Zoetermeer
47:07
47:00
55
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
47:20
47:16
56
Gert-Jan van Tilburg
Antilope
47:21
47:12
57
Marten Stolp
's-Gravenhage
47:22
47:18
58
Wilco Krijgsman
RRZ
47:24
47:05
59
Patrick Rombouts
Zoetermeer
47:26
47:21
60
Sven Lambeck
Voorburg
47:34
47:26
61
Kees Breedeveld
Friesland
47:36
47:34
62
Joan van Nouhuys
Woerden
47:41
47:32
63
Patrick de Vries
Zoetermeer
47:45
47:35
64
Marco van der Haar
Gouda
47:53
47:50
65
Frisco Dunsbergen
Zoetermeer
47:59
47:47
66
Robert van der Kemp
's-Gravenhage
48:03
48:02
67
Remy Kooistra
Zoetermeer
48:05
47:48
68
Louis Dekker
Ilion
48:06
47:59
69
Jeroen van Amelsvoort
Zoetermeer
48:08
47:49
70
Sjoerd Timmerman
's-Gravenhage
48:11
48:08
71
Thomas Wijnands
Utrecht
48:12
47:52
72
Erik Lammerts von Bure
ONC team
48:16
48:04
73
Peter Dijkhuizen
Geomet Funderingen
48:23
48:14
74
Marco Ketelaar
Zoetermeer
48:35
48:28
75
Alex Haas
Rijswijk Zh
48:35
48:29
76
Erwin Hoogduin
ONC team
48:44
48:41
77
Tim Kersten
Zoetermeer
48:44
48:30
78
Ronald Kersten
RRZ
48:45
48:31
79
Michael vd Toorn
Zoetermeer
49:01
48:48
80
Robert Oosterveen
Voorburg
49:09
49:02
81
Adri van Galen
Ilion
49:10
48:58
82
Ton van der Stokker
Zoetermeer
49:19
49:10
83
Remco den Heeken
Rotterdam
49:27
49:20
84
John Heijkoop
Zevenhuizen Zh
49:32
49:11
85
Howard Pijpaert
Zoetermeer
49:35
49:18
86
Marcel Kloesmeyer
Zoetermeer
49:42
49:26
87
Richard Verdonk
Maasdam
49:59
49:43
88
Marco van Beek
Leiden Atletiek
50:00
49:43
89
Michiel Hennen
ONC team
50:22
50:09
90
Ruud Smits
Siemens
50:25
50:19
91
Koen van Zomeren
Achilles
50:25
50:08
92
Leroy van der Zwan
Zoetermeer
50:30
50:26
93
Jan Altenburg
Zoetermeer
50:39
50:23
94
Martijn Donker
Zoetermeer
50:58
50:50
95
Dennis van Bekkum
Ilion
51:02
50:39
96
Martijn Lenting
Worrell & Jetten
51:08
50:46
97
Ron van den Broek
Siemens
51:18
51:13
98
Fred de Koning
Waddinxveen
51:25
51:15
99
Mathijs Buurman
Zoetermeer
51:38
51:35
100
Martijn Vrijmoed
Zoetermeer
51:40
51:23
101
Bernard Jas
LangeLand zkh 2
51:46
51:37
102
Onbekend 2
51:46
51:37
103
Willy Schutte
Ilion
51:56
51:48
104
Gérard van Swieten
Zoetermeer
52:13
52:02
105
Charles Wagner
Zoetermeer
52:21
52:16
106
Rob van Beek
Ilion
52:27
52:12
107
Richard Verstegen
Reeuwijk
52:46
52:27
108
Luc van Iterson
Zoetermeer
53:32
53:15
109
Kees Beerda
RRZ
54:08
53:55
110
Hans van Meggelen
Spijkenisse
54:21
54:01
111
Peter Aalberts
Alphen aan den Rijn
54:30
54:06
112
Rob Spaans
Monster
54:32
54:19
113
Kas Delwel
Geomet Funderingen
54:45
54:39
114
Frans Chaulet
A&RV Achilles
54:46
54:30
115
Jan Haars
Ilion
54:49
54:23
116
Ron Oudshoorn
Ilion
54:49
54:26
117
Ton Bernaards
Zevenhuizen Zh
55:03
54:40
118
Arna Hogenelst
Waddinxveen
55:06
54:56
119
Bs van Dalen
Zoetermeer
55:39
55:22
120
Wim Holleman
Zoetermeer
55:55
55:49
121
XANDER Theil
Zoetermeer
56:24
56:04
122
Alex Kant
Ilion
56:25
56:09
123
Andre d Regt
Zoetermeer
56:29
56:21
124
Rene Steenkamer
Haastrecht
57:03
56:58
125
Marcel Schneiders
Ilion
57:23
56:57
126
Dennis Dannenburg
Gouda
57:23
56:57
127
Eelco van Orden
Zevenhuizen Zh
57:39
57:17
128
Lauret Stolk
Zoetermeer
58:01
57:46
129
Will Boshuijzen
Zoetermeer
58:03
57:34
130
Erik Visser
Zoetermeer
58:28
58:20
131
Frans Difnar
Zoetermeer
58:32
58:25
132
Gerard van der Velden
Zoetermeer
58:47
58:31
133
Rob Meeuwissen
De Kieviten
58:47
58:47
134
Johan Elfferich
Worrell & Jetten
59:19
58:56
135
Albers
Zoetermeer
59:30
59:09
136
Wim Bossen
Zoetermeer
59:49
59:32
137
Michiel Klein
Zoetermeer
1:00:05
59:43
138
Jerry Laman
Pijnacker
1:00:17
59:49
139
Schalk L Bontenbal
Zoetermeer
1:01:01
1:00:46
140
Hans Hermsen
's-Gravenhage
1:01:18
1:00:51
141
Severin de Jong
Zoetermeer
1:01:33
1:01:17
142
Peter de Rooij
Zoetermeer
1:01:45
1:01:31
143
Cris Klaassen
RRZ
1:01:52
1:01:33
144
Albert Kok
Waddinxveen
1:01:54
1:01:43
145
Ronald Dekker
1:02:30
1:02:16
146
Hans Lunter
Zoetermeer
1:02:31
1:02:10
147
R Manders
Klaver Drie
1:02:32
1:02:06
148
Co van Beijeren
RRZ
1:05:03
1:04:35
149
Eric Plugge
Zoetermeer
1:05:56
1:05:44
150
Martin van Baarle
RRZ
1:06:39
1:06:19
151
V den Burg
Nootdorp
1:08:34
1:08:16
152
Raimond Kientz
Zoetermeer
1:09:45
1:09:17
V10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Prince
Parthenon
39:41
39:39
2
Inga Michejenko (DQ)
Hoek van Holland
40:30
40:29
3
Diny Bosker
Friesland
41:53
41:52
4
Gonny Verschoor
Roadies 2-2
45:38
45:27
5
M de Wit
Zoetermeer
47:24
47:18
6
Karin van Tongeren
Roadies 2-1
47:40
47:28
7
Jenny Hilgers
Haastrecht
47:53
47:50
8
E Planken
Klaver Drie
48:45
48:20
9
Janet Beijer
Spark
51:19
51:14
10
Anna Green
's-Gravenhage
52:10
52:04
11
Olga Konijn-Zwiers
Ilion
52:47
52:22
12
Elles Berger
LangeLand zkh 2
52:47
52:38
13
Esther van Bezouwen
Rotterdam
53:08
53:03
14
Marieke de Groot
LangeLand zkh 2
53:24
53:14
15
Andrea Wijnen
LangeLand zkh 2
53:25
53:15
16
Jenny Fidder
Bibliotheek Ztm
53:25
53:10
17
Sacha Staakman
Bibliotheek Ztm
54:07
53:52
18
Marlijn Taal
Bibliotheek Ztm
54:09
53:57
19
Monica vd Meer
Bibliotheek Ztm
54:20
54:05
20
Sjouke Hoogma
Moerkapelle
55:14
55:01
21
Annet de Jong
Zoetermeer
55:33
55:11
22
Wiske van Hezewijk
ONC team
55:39
55:27
23
Patricia Bisschop
Zoetermeer
56:10
55:44
24
Gerdien Cornelis-van O
Rotterdam
56:43
56:30
25
Joyce Siemons
Spark
57:32
57:29
26
Irma Smits
Zoetermeer
57:44
57:20
27
Kitty Daane
Zoetermeer
57:49
57:42
28
Mariska Looman
Rotterdam
58:04
58:00
29
Sandra Visser
Zoetermeer
58:29
58:20
30
Savitra van Haastrecht
Poeldijk
59:23
59:10
31
Karin van Es
Ilion
59:29
59:06
32
Ingeborg Gaillard
Utrecht
59:38
59:13
33
Wendy Wellner
Ilion
1:00:06
59:42
34
Mariska Steenks
Leidschendam
1:00:24
1:00:15
35
Elly den Hollander
Zoetermeer
1:00:32
1:00:05
36
Kim Verweij-Schaap
Zoetermeer
1:01:05
1:00:47
37
Marianne Ottes
Zoetermeer
1:01:05
1:00:47
38
Bregina de Oude
Nieuwerkerk ad IJsse
1:01:11
1:00:44
39
Trix Merbis
Capelle aan den IJss
1:01:13
1:00:46
40
Petra Remeeus
De Kieviten
1:01:56
1:01:33
41
Marjolein Droog
Amsterdam
1:02:06
1:01:54
42
Lenie van 't Wout
Moerkapelle
1:02:26
1:01:59
43
Veronique Ramakers van
RRZ
1:02:29
1:02:04
44
A Walbeek
Klaver Twee
1:02:32
1:02:06
45
Frieda van Dorp-Verdon
RRZ
1:02:38
1:02:13
46
Ann-Christin Bergauer
Frankfurt am Main (G
1:02:43
1:02:35
47
Karin Jansen
Zoetermeer
1:02:48
1:02:47
48
AnneMarie Lorsheijd
Spijkenisse
1:02:50
1:02:29
49
Nelleke Aalberts
De Kieviten
1:02:51
1:02:28
50
Marion Post
RRZ
1:02:55
1:02:31
51
Lisette Veninga
RRZ
1:03:10
1:02:51
52
Barbara bazuin Boxmeer
RRZ
1:03:13
1:02:53
53
Elizabeth van Olphen
Bleiswijk
1:03:29
1:03:16
54
Wanda Ham
Sparta
1:03:37
1:03:25
55
Tinka Pieterse
Worrell & Jetten
1:03:41
1:03:16
56
Annemieke Altewischer
Bergschenhoek
1:03:42
1:03:17
57
Jacqueline Huijnen
RRZ
1:03:52
1:03:41
58
Manon van Wieren
Zoetermeer
1:03:56
1:03:30
59
Petra Niekamp
Zoetermeer
1:04:37
1:04:07
60
Manon de Bruin
Berkel en Rodenrijs
1:05:29
1:05:17
61
Kristel van Tol-Hermse
Zoetermeer
1:05:30
1:05:04
62
Karen Jutte
Haag Atletiek
1:05:31
1:05:05
63
Liesbeth Koorn
Pijnacker
1:05:56
1:05:44
64
Roos Vial
RRZ
1:06:19
1:05:50
65
Saskia Dijkema
RRZ
1:06:19
1:05:50
66
Margriet Bargerbos
Zoetermeer
1:06:32
1:06:02
67
Anja Koetsier
Altena Road Runners
1:06:44
1:06:16
68
Elleke Visser
RRZ
1:06:45
1:06:18
69
Monique de Vries
Zoetermeer
1:06:45
1:06:16
70
Agneta Cassa
Berkel en Rodenrijs
1:07:18
1:06:49
71
Désirée van der Bijl
Ilion
1:09:38
1:09:14
72
Nancy Kientz
Zoetermeer
1:09:44
1:09:17
73
Ana Radomirescu
Leidschendam
1:09:46
1:09:27
M5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick van der Poel
Ilion
15:32
15:32
2
Jesse van Burg
Ilion
15:45
15:44
3
Steef Severijn
Ilion
17:03
17:03
4
Bram van Paassen
De Lier
17:04
17:04
5
TRistan Valkenburg
Olympia Halsteren
17:06
17:06
6
Dick van der Kaaij
avVN
17:37
17:36
7
Tim Broerhoven
Zoetermeer
17:49
17:48
8
Andreas de Graaf
RRZ
17:50
17:48
9
Alessio vd Straaten
Berkel en Rodenrijs
18:02
18:01
10
Thomas Batelaan
Amsterdam
18:09
18:06
11
Mick Posthuma
Nootdorp
19:11
19:10
12
Edwin Sierat
Ilion
19:22
19:21
13
Spas Gueorguiev
Loopgroep Aart Stigt
19:33
19:32
14
Rolf Vermolen
Ilion
19:42
19:41
15
Silas Weinert
ONC
19:46
19:44
16
Peter Hazebroek
RRZ
19:48
19:46
17
Steef sr Severijn
's-Gravenhage
19:50
19:48
18
Lex Verhoog
Tartlétos
19:55
19:54
19
André Oost
Zoetermeer
20:15
20:14
20
Gerard Trommel
Zoetermeer
20:20
20:19
21
Stefan Kappetein
Zoetermeer
20:49
20:46
22
John van Zweeden
's-Gravenhage
21:01
20:58
23
Ruben vd Akker
ONC
21:15
21:13
24
Jelle van der Lans
Zoetermeer
21:21
21:19
25
Simon den Braber
Zoetermeer
21:24
21:22
26
Stephan Kooiman
Zoetermeer
22:05
21:54
27
Kees de Koning
Bodegraven
22:09
22:05
28
Jesse Jansen
Ilion
22:25
22:23
29
Julien Verveer
Ilion
22:26
22:24
30
Irmo Lante
Zoetermeer
22:47
22:42
31
Daniel Rijnders
Zoetermeer
22:47
22:39
32
Wesley van Dalen
Zoetermeer
22:52
22:49
33
D Pennings
Klaver Een
23:07
23:02
34
Gijs van Male
Ilion
23:10
23:07
35
Job Ploeger
Alphen aan den Rijn
24:04
24:02
36
Andre van Geest
's-Gravenhage
24:27
24:23
37
Ronad Kappeten
Zoetermeer
24:34
24:26
38
Wessel van der Lans
Ilion
24:48
24:45
39
Lewis Belfor
Ilion
25:10
25:05
40
Mark van Aalst
Ilion
25:12
25:01
41
Thomas van der Bijll
Zoetermeer
25:36
25:32
42
Rick Kappetein
's-Gravenhage
25:42
25:34
43
Eric van Kessel
Zoetermeer
25:51
25:47
44
Richard Jansen
Rijswijk Zh
25:54
25:45
45
Ruud Schakel
Ilion
25:57
25:47
46
Richard van Bochove
Zoetermeer
26:43
26:33
47
Imro Themen
Zoetermeer
26:47
26:36
48
Sander Scholten
Rotterdam
26:51
26:47
49
Willem Bosch
Spirit Oud Beijerlan
26:58
26:54
50
Ewold Sie
ONC
27:13
27:08
51
Justin Charlet
Etten-Leur
27:15
27:12
52
Lucas Scholten
Pijnacker
27:25
27:18
53
Ruud Schouwenaar
Zoetermeer
27:26
27:21
54
Pieter Hoogervorst
Ter Aar
27:49
27:46
55
Gerrit Tromp
Zoetermeer
28:10
28:01
56
Michel van den Bosch
Zoetermeer
28:47
28:32
57
Ton Scholten
Rotterdam
28:47
28:44
58
Piet de Vreugt
Zoetermeer
28:51
28:49
59
Frits Jansen
Zoetermeer
28:53
28:44
60
Anton Smeets
Zoetermeer
29:28
29:15
61
Pascal Ancher
's-Gravenhage
29:29
29:17
62
Devrim van Limbeek
ONC
29:42
29:35
63
Cees Kok
Ilion
30:00
29:50
64
Melvin Sedney
Ilion
30:04
29:53
65
Dennis Jouvenaar
Zoetermeer
30:49
30:37
66
Frank van Eijk
Ilion
30:58
30:45
67
Ruud Pas
Ilion
30:59
30:45
68
Theo Kok
Zoetermeer
30:59
30:46
69
Ruben Knijnenburg
Nootdorp
31:26
31:17
70
Piet D Koning
Schiedam
31:30
31:21
71
Youri van Geldrop
Delft
32:01
31:54
72
Koest Le Pain
Zwijndrecht
33:26
33:10
73
Bert Ruitenberg
Reeuwijk
33:28
33:23
74
Tristan Valies
ONC
34:16
34:11
75
Marjon de Graas
Dutch Runners
35:00
34:49
V5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tamara van Kleef
Ilion
19:00
18:59
2
Desirée Florisson
Utrecht
19:54
19:52
3
Pamela Alzate Ramirez
Ilion
20:30
20:29
4
Lisan Duijvestijn
Olympus '70
20:54
20:53
5
Linda Alzate Ramirez
Ilion
21:05
21:04
6
Eline van Voorden
ONC
21:09
21:09
7
Vera de Vreugt
Ilion
22:12
22:09
8
Debra Akkermans
Ilion
22:40
22:37
9
Judith Kas
Tartlétos
24:28
24:25
10
Laura van der Velden
Ilion
24:38
24:36
11
Elianne van der Valk
Ilion
24:43
24:40
12
Emmy Wateler
Zoeterwoude
24:49
24:34
13
Erly Bongers
Zoetermeer
25:46
25:32
14
Zoe Santer
Zoetermeer
25:47
25:45
15
Mirjam Huijgens
Heemskerk
25:50
25:38
16
Yarah Peek
ONC
26:03
26:02
17
Nicole Boot
Zoetermeer
26:18
26:13
18
Annemiek Hofman
ONC
26:19
26:11
19
Danielle Stam
Zoetermeer
26:30
26:28
20
P de Leeuw
Klaver Een
26:37
26:32
21
Linda van Houdt
Zoetermeer
26:41
26:35
22
Irene van Broekhuizen
Zoetermeer
26:51
26:46
23
Jessica Alzate Ramirez
Ilion
27:01
26:59
24
Jennifer de Groot
Utrecht
27:16
27:03
25
Rieteke van Bochove
Zoetermeer
27:20
27:11
26
Jenny Middendorp
Zoetermeer
27:37
27:26
27
Rowie den Heijer
Zoetermeer
27:58
27:43
28
Jolanda Hochstenbach
Zoetermeer
28:17
28:06
29
Anne Alidarso
Ilion
28:21
28:14
30
Katja Dechering
Utrecht
28:37
28:32
31
Patricia Baar
Zoetermeer
28:43
28:31
32
Sabrina van der Kruk
Zoetermeer
28:45
28:38
33
Ivanka Ruijter
Zoetermeer
28:54
28:41
34
Ann Mictuels
Zoetermeer
28:55
28:43
35
Tineke Luyendijk
Zoetermeer
29:01
28:47
36
R Peters
Zevenhuizen Zh
29:22
29:15
37
Caroline Strijker
Ilion
29:44
29:33
38
Syvia Verlinde
Zoetermeer
29:46
29:42
39
Laura de Booy
Ilion
29:59
29:51
40
Esther Bastiaannet
Zoetermeer
30:09
29:55
41
Esther Stapper
Zoetermeer
30:19
30:08
42
Gerrie Ploeger
Alphen aan den Rijn
30:21
30:12
43
Marieke Keesmaat
ONC
30:24
30:14
44
Marita van Rosmalen
Zoetermeer
30:25
30:12
45
Caroline Kappeten
Zoetermeer
30:26
30:17
46
Linda de Monijé
Ilion
30:42
30:32
47
Paula Schaling
Ilion
30:42
30:32
48
Laura Kroet
Zoetermeer
30:52
30:44
49
S Salatovic
Klaver Een
30:52
30:36
50
Claudia van Klink
Dutch Runners
30:58
30:45
51
Heidi kok-Benoist
Zoetermeer
30:58
30:45
52
Yolanda Pas
Zoetermeer
30:58
30:44
53
Corina Kooiman
Zoetermeer
31:00
30:49
54
Eva Jans
Zoetermeer
31:09
31:02
55
Joke Duivesteijn
Zoetermeer
31:16
31:06
56
Nicolette Briejer
Zoetermeer
31:23
31:08
57
Elza Lekkerkerk
Rotterdam
32:10
32:03
58
Marion van Oostveen
Zoetermeer
32:15
32:04
59
Els van Geldrop
Delft
32:39
32:31
60
Jo-Anne de Jong
Wateringen
32:39
32:32
61
Irma den Toom
RRZ
33:19
33:06
62
Katinka Cammeraat-Agem
Ilion
33:50
33:43
63
Zoe van Dijk
Ilion
36:45
36:38
64
Michelle de Jong
Wateringen
38:56
38:47
65
Brenda de Kok
Wateringen
38:57
38:48
66
Monique Brand
Zoetermeer
40:55
40:43
67
Wilma de Ru
Zoetermeer
40:56
40:44
M3KM, 3 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alessio van der Straal
Ilion
9:54
9:53
2
Biagio vd Straaten
Ilion
10:19
10:19
3
Jay Howard
American School the
12:12
12:11
4
Adrian Berger
American School the
12:16
12:15
5
Kaj Schneiders
Ilion
12:20
12:20
6
Bjorn Peterson
American School the
12:41
12:39
7
Jack Dobson
American School the
12:58
12:57
8
Joe Ledet
American School the
13:15
13:12
9
Kjell Haars
Ilion
13:19
13:19
10
Simon Ji
American School the
13:38
13:38
11
Stef Boot
Zoetermeer
13:57
13:56
12
Assaf Olshansky
American School the
14:01
13:58
13
Andie Soekimin
ONC
14:35
14:34
14
Nicholai Nissen
American School the
14:38
14:36
15
Jack Hodges
American School the
14:39
14:37
16
Joshua Shimbashi
American School the
14:41
14:39
17
Vladimir Popov
American School the
15:05
15:03
18
Dennis de Leeuw
ONC
16:00
15:58
19
Kirit Kerklaan
Zoetermeer
16:40
16:37
20
Vincent Albertsson
American School the
17:22
17:19
21
Youp van Leeuwen
ONC
18:41
18:40
V3KM, 3 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thelma Solleveld
De Lier
11:27
11:25
2
Denise Bosch
Ilion
11:40
11:39
3
Syndney Smith
American School the
11:45
11:43
4
Naja Hvirgel
American School the
12:31
12:28
5
Deniz Bayrak
American School the
12:43
12:41
6
Lisanne Wendling
Ilion
12:55
12:55
7
Marta Moreno
American School the
12:56
12:55
8
Alice Zundo
American School the
12:59
12:58
9
Marie Paletta
American School the
13:00
13:00
10
Meike vd Akker
ONC
13:18
13:17
11
Claire Mapes
American School the
13:23
13:22
12
Sophia Simmons
American School the
13:25
13:23
13
Lily Button
American School the
13:31
13:29
14
Kaitlyn Wigmore
American School the
13:58
13:57
15
Quinn Kepler
American School the
14:09
14:07
16
Elliot Bloom
American School the
14:12
14:10
17
Courtney Smith
American School the
14:33
14:31
18
Ella Moore
American School the
14:42
14:40
19
Mikaela Rachov
American School the
14:57
14:55
20
Lauren Legemaate
Ilion
15:48
15:47
21
Janouk Boot
Zoetermeer
15:49
15:48
22
Elyse Dewbre
American School the
15:50
15:48
23
Mieke Brinkman
Ilion
17:00
16:59
24
Marisa van Swieten
Zoetermeer
18:42
18:40
25
Felice Weiffenbach
American School the
19:28
19:25
26
Sara Melanson
American School the
19:56
19:53
J-9, 900 M BASISSCHO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kevin Harder
's-Gravenhage
3:28
3:26
2
Sam de Vogel
Leidschendam
3:30
3:30
3
Jonas van den Hemel
Zoetermeer
3:32
3:31
4
Paolo vd Straaten
Ilion
3:34
3:32
5
Alex van der Voort
Ilion
3:35
3:34
6
Maurice Afognon
Ilion
3:35
3:33
7
Tarun Kerklaan
Zoetermeer
3:38
3:37
8
Yannick Meindersma
Zoetermeer
3:43
3:41
9
Rowan Praagman
Berkel en Rodenrijs
3:46
3:42
10
Maxim vd Linde
Bergschenhoek
3:46
3:44
11
Menno Bloembergen
Ilion
3:48
3:47
12
Alex Meershoek
Ilion
3:48
3:47
13
Fabian Ruijter
Zoetermeer
3:48
3:46
14
Txiku Snjders
Ilion
3:51
3:47
15
Mats Hazebroek
Ilion
3:52
3:50
16
Luuk Schmitz
Ilion
4:04
4:02
17
Thijs Looman
Ilion
4:05
4:02
18
Jorik Timmer
Zoetermeer
4:05
4:02
19
Luuk den Toom
Ilion
4:09
4:07
20
Niels Huurdeman
Ilion
4:12
4:08
21
Julian Elderson
Zoetermeer
4:16
4:15
22
Rens van Boven
Zoetermeer
4:18
4:12
23
Guido Vogels
Ilion
4:19
4:14
24
Chris Olsthoorn
Ilion
4:19
4:13
25
Indy Kromokario
Ilion
4:22
4:21
26
Gijs van Elp
Zoetermeer
4:25
4:21
27
Julian van der Wees
Ilion
4:28
4:25
28
Reinier Jansen
Zoetermeer
4:30
4:24
29
Casper Gill'Ard
Ilion
4:32
4:28
30
Marc Peerdeman
Zoetermeer
4:32
4:29
31
Wessel Schmitz
Zoetermeer
4:37
4:34
32
Viktor Zarembski
Rijnsburg
4:38
4:36
33
Sam van Ling
Ilion
4:39
4:35
34
Naut vd Houwen
Zoetermeer
4:41
4:36
35
Jeremy Neijssel
Ilion
4:42
4:35
36
J Christophe
Zoetermeer
4:42
4:37
37
Lucas Klaassen
Ilion
4:46
4:44
38
Gio Kromokario
Ilion
4:49
4:47
39
Tycho Hendriks
Zoetermeer
4:50
4:47
40
Brasco Mazer
Ilion
4:51
4:46
41
Christiaan Groen
Zoetermeer
4:52
4:49
42
Thijs de Boer
Zoetermeer
4:58
4:55
43
Rune Sholten
Zoetermeer
5:01
4:57
44
Senne van Ling
Ilion
5:01
4:56
45
Luc Brunings
Zoetermeer
5:07
5:04
46
Daniël Elderson
Zoetermeer
5:08
5:06
47
Cas van Boven
Zoetermeer
5:19
5:13
48
Martijn Tas
Zoetermeer
5:20
5:13
49
Jesse van der Voort
Zoetermeer
5:20
5:17
50
Tim Ottes
Zoetermeer
5:29
5:22
51
Niels Hoogenboom
Zoetermeer
5:36
5:32
52
Mark Jutte
Zoetermeer
5:38
5:35
53
Xavi Cassa
Berkel en Rodenrijs
5:45
5:37
54
Julian Caro
Zoetermeer
5:46
5:39
55
Thomas van Leet
Leidschendam
5:52
5:45
56
Benjamin Meurink
Zoetermeer
5:52
5:50
57
Jonathan Lindeboom
Zoetermeer
5:54
5:45
58
Job Lindeboom
Zoetermeer
5:55
5:47
59
Ryvano Veldhuizen
Zoetermeer
5:59
5:51
60
Dani Zonerdijk
Zoetermeer
5:59
5:59
61
Sina Shafie
Ilion
6:02
6:02
62
MiKOLAI IGNATOWSKI
lISSE
6:03
6:01
M-9, 900 M BASISSCHO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isa van der Valk
Zoetermeer
3:10
3:09
2
Julia de Graaf
Ilion
3:39
3:37
3
Josien Snijders
Ilion
3:53
3:51
4
Sara van Tol
Zoetermeer
4:02
4:02
5
Caroline van Dijke
Nootdorp
4:17
4:14
6
Shauna Kap
Zoetermeer
4:24
4:20
7
Femke Looman
Zoetermeer
4:27
4:23
8
Anne de Graaf
Ilion
4:30
4:28
9
Manon van Duijn
Ilion
4:35
4:33
10
Senna Sulkers
Zoetermeer
4:36
4:32
11
Rosanne van Brero
Ilion
4:38
4:35
12
Froukje te Nijenhuis
Zoetermeer
4:41
4:35
13
Irene Jansen
Zoetermeer
4:49
4:42
14
Yfke Giltaij
Ilion
4:51
4:47
15
Larissa Peerdeman
Ilion
5:00
4:56
16
Eveline Peerdeman
Zoetermeer
5:03
4:59
17
Elianne Hopman
Ilion
5:22
5:17
18
Beau vd Linde
Bergschenhoek
5:28
5:25
19
Emma de Boer
Zoetermeer
5:30
5:26
20
Sara Hoogenboom
Zoetermeer
5:35
5:30
21
Floor van Tol
Zoetermeer
5:45
5:45
22
Philine vd Houten
Zoetermeer
5:51
5:46
23
Julie van Tol
Zoetermeer
6:06
6:06
24
Marlou te Nijenhuis
Zoetermeer
6:07
6:03
25
Gwen Kap
Zoetermeer
6:26
6:20
26
Caitlin Kap
Zoetermeer
6:26
6:20
27
Isa Eeltink
Zoetermeer
6:33
6:30
28
Leonie Tas
Zoetermeer
6:34
6:31
29
Lindsey vd Hatert
Zoetermeer
6:49
6:43
30
Nerena vd Hatert
Zoetermeer
6:50
6:43
J1012, 900 M BASISSCHO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurizio van der Straa
Berkel en Rodenrijs
3:05
3:05
2
Martijn de Vogel
Leidschendam
3:16
3:16
3
Jonas Schutte
Ilion
3:19
3:17
4
Freek Brinkman
Zoetermeer
3:20
3:20
5
Jair Muller
Ilion
3:21
3:21
6
Lars van der Valk
Ilion
3:25
3:24
7
Toby Harterink
Ilion
3:26
3:24
8
Tijmen van der Wees
Ilion
3:29
3:27
9
Casper Timmer
Zoetermeer
3:32
3:30
10
Roel van der Valk
Zoetermeer
3:35
3:34
11
Dion Ruijter
Ilion
3:37
3:35
12
Lars Hazebroek
Ilion
3:42
3:41
13
Marijn van Duijn
Ilion
3:50
3:50
14
Martijn Kersten
Zoetermeer
4:43
4:35
15
Jaimy Sulkers
Zoetermeer
5:17
5:13
M1012, 900 M BASISSCHO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Seline Harterink
Zoetermeer
3:41
3:38
2
Manon Vogels
Ilion
3:52
3:48
3
Selina Vonk
Ilion
4:06
4:03
4
Marloes Snijders
Ilion
4:13
4:11
5
Janneke Bevaart
Ilion
4:28
4:20
6
Emilia Zarembska
Rijnsburg
4:48
4:46
7
Sara Coers
Zoetermeer
4:50
4:45
8
Isa Bloembergen
Ilion
4:56
4:54
9
Noura Shafie
Ilion
4:56
4:56
Klaverbladloop wordt mede mogelijk gemaakt door Klaverblad verzekeringen
www.uitslagen.nl
21-11-2013 21:07