Uitslagenlijst Scopias Klein Zwitserlandcross
Tegelen - Zondag 3 november 2013
MSENK, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
14:15
4
Herman-Josef Stefes
Mönchengladbach (GER
14:30
6
Luke Heijnen
Atletiek Helden
14:46
7
Michael Kamps
Mönchengladbacher LG
15:05
8
Rick Hendriks
Lopersgroep Deurne
15:25
9
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
15:32
13
Thomas Schuwer
Haag Atletiek
16:25
M40K, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
José Bexiga
Mönchengladbacher LG
14:40
2
Martijn Tuin
Lopersgroep Deurne
15:27
4
Andreas Thurau
Kaarst (GER)
16:34
6
Ron Stroeken
de Grensrunners
16:57
7
Adam Poffrath
Mönchengladbach (GER
17:18
8
Juergen Hoffmann
Duitsland
17:29
9
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
17:51
13
Thomas Kames
Korschenbroich (GER)
18:10
14
Udo Erbes
Korsenbroich (GER)
18:22
16
Markus Drillges
Korschenbroich (GER)
18:28
20
Hay Driessen
Atletiek Helden
19:46
21
René Arts
Lopersgroep Deurne
19:49
23
Jan van Lessen
Nettetal (GER)
20:40
24
Leon Timmermans
't Jasper Sport
21:04
26
Marcel van Nieuwenhove
Belfeld
21:39
27
Johan Timmermans
't Jasper Sport
21:42
30
Chris Verberne
't Jasper Sport
22:25
33
Eric Joosten
't Jasper Sport
23:18
34
Luc Sicking
Lopersgroep Deurne
28:46
VSENK, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melina Buil
SV Sonsbeck 1919 e.V
15:08
2
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
15:52
3
An Lenders
Atletiek Helden
15:55
4
Laura Laermann
Mönchengladbacher LG
16:12
6
Karin Nieuwenhuis - Gi
Orion
17:21
8
Kelly Huijs
Atletiek Helden
18:06
9
Kristel Matthijssen
Lopersgroep Deurne
20:27
10
Manouk van Bussel
Lopersgroep Deurne
21:25
11
Marieke de Louw
Atletiek Leudal
21:40
12
Rowen Reemers
Lopersgroep Deurne
21:56
V35K, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jozet Tomassen
Atletiek Leudal
18:32
4
Helen de Laat-Claes
Gastel
19:06
5
Leonie Peeters
Atletiek Helden
20:14
7
Leonie Konings
IJsselsteijn
23:29
V45K, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
18:03
4
Francien Lenssen
GAC Gemert
19:24
6
Rini Ebisch
Atletiek Helden
19:56
9
Karina Ramakers-Arends
Scopias
23:36
MSENL, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Stitzinger
Pegasus
29:50
2
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
30:44
3
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
32:08
4
John Philipsen
Lopersgroep Deurne
32:22
12
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
37:11
13
Ronald Langenhuijzen
Roermond
37:12
20
Edwin van der Wallen
Lopersgroep Deurne
44:31
M40L, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Maurice Bastings
Atletiek Helden
36:12
10
Robin van Duren
Dutch Runners
38:11
13
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
39:22
18
Wim Kuunders
Lopersgroep Deurne
44:52
19
Mo Nadi
Lopersgroep Deurne
45:08
20
Mark Honings
Lopersgroep Deurne
45:17
M45L, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anton v.d. Heuvel
GAC Gemert
35:14
6
Sam Rosen
Lopersgroep Deurne
37:39
8
Karel Gerrits
Loopgroep AVL
39:25
9
Maurice Zwart
Dutch Runners Gold
39:29
10
Richard van Heeckeren
Orion
39:40
11
Martijn Faassen
Loopgroep AVL
39:52
12
Marc van den Berkmorte
Dutch Runners Gold
40:36
13
Peter Gdanitz
Moenchengladbach (GE
41:09
15
Wilfred Schrombgens
Scopias
42:28
19
John van den Heuvel
Swalmen
44:16
M50L, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
34:30
3
Bert van Bogget
Atletiek Leudal
37:11
4
Henk Hoeijmakers
de Peelrunners
37:12
6
Henry Verbugt
Lopersgroep Deurne
37:46
7
René Wijnen
't Jasper Sport
38:16
8
Hans Peeters
Atletiek Helden
38:47
11
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
40:44
13
Peter van den Hoef
Scopias
41:38
15
Jo Vestjens
Atletiek Leudal
41:48
16
Bob Hazenbosch
Loopgroep AVL
41:59
21
Lauran Bouwmans
't Jasper Sport
47:35
22
Jos Meeuws
't Jasper Sport
50:58
M55L, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
36:48
10
Jan van der Stegen
Scopias
43:20
12
Sjaak Kuling
Lopersgroep Deurne
44:16
13
Adri Geerts
't Jasper Sport
46:10
M60L, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van de Rijdt
't Jasper Sport
39:57
2
Henk van Zantvoort
Loopgroep Aart Stigt
40:49
3
Piet Jaspers
't Jasper Sport
41:17
4
Jo Franssen
Lopersgroep Deurne
43:50
9
Bart Mennen
Lopersgroep Deurne
52:22
VL, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Silke Bommes
Moenchengladbach (GE
40:12
4
Nina van de Rijdt
Atletiek Maastricht
43:44
7
Judith de Bruin
Atletiek Helden
47:28
11
Wilma Tax
Lopersgroep Deurne
50:09
12
Els de Vries
't Jasper Sport
51:30
16
Mathilde van Lieshout
Scopias
54:40
JJUNB, AB-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
12:57
4
Luca Podrasa
SV Sonsbeck 1919 e.V
13:10
5
Jonas Hochstrate
SV Sonsbeck 1919 e.V
13:20
7
August Morin
Lopersgroep Deurne
15:03
8
Wessel Raijmakers
't Jasper Sport
15:41
MJUNB, AB-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Rijnders
Lopersgroep Deurne
14:07
3
Luisa Hoenselaars
SV Sonsbeck 1919 e.V
14:48
4
Theresa Stevens
Geldern (GER)
15:59
5
Lisan van Duppen
Lopersgroep Deurne
16:32
6
Leonie Janßen
SV Sonsbeck 1919 e.V
16:54
8
Nikki van de Mortel
Lopersgroep Deurne
17:55
10
Karlijn Raijmakers
't Jasper Sport
22:12
JJUNA, AB-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lukas Zwiener
KSV Kevelaer
20:18
3
Rik van der Sterren
Scopias
20:32
5
Sjoerd Raijmakers
't Jasper Sport
23:52
MJUNA, AB-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Leanne van Hees
Lopersgroep Deurne
20:19
JJUNC, JONGENS JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Imre Dielis
Lopersgroep Deurne
13:16
3
Norman Thimm
Kevelaer (GER)
13:17
4
Daan van de Mortel
Lopersgroep Deurne
13:52
5
Illian Martens
Seven Hills Running
14:06
8
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
14:51
10
Guus Heijnen
Atletiek Helden
15:02
11
Stan Arts
Lopersgroep Deurne
15:10
18
Wesley Rijkers
Lopersgroep Deurne
16:19
23
Thijs Vermeulen
ATV Venray
17:02
28
Jente Penterman
ATV Venray
20:15
30
Stefan Reintjes
ATV Venray
21:52
MJUNC, MEISJES JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Kuijpers
Seven Hills Running
8:35
2
Babet Broekman
Seven Hills Running
8:36
4
Sarah Seerden
Kempen (GER)
8:55
5
Hannah Clercx
't Jasper Sport
9:08
6
Anne van Heeckeren
Scopias
10:04
7
Nicole Schellekens
Scopias
10:09
9
Elke van Rooij
Atletiek Leudal
10:13
10
Anouk Schrijnemaekers
AV Weert
10:20
12
Hannah Cranen
Atletiek Leudal
10:29
14
Sigrid van Gemert
AV Weert
10:39
17
Sofie ter Braak
ATV Venray
11:03
19
Hannah Kochx
Atletiek Leudal
11:58
JJUND, JONGENS JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Bartels
Seven Hills Running
8:14
3
Michael Woldemesekel
ATV Venray
8:25
6
Maarten Clecx
't Jasper Sport
9:22
10
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
9:44
13
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
9:53
16
Sander van den Beucken
Scopias
10:05
17
Daan Biemans
Lopersgroep Deurne
10:17
21
Jari van Minnen
ATV Venray
10:32
23
Gido van Rosmalen
ATV Venray
10:34
26
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
10:39
31
Sam Stijnen
Atletiek Leudal
10:55
34
Timo Berghs
Atletiek Leudal
11:10
37
Senne van der Bas
ATV Venray
11:48
MJUND, MEISJES JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Kiani-Dazlyn Kooij
Dolichos
7:17
4
Jette Winkelman
't Jasper Sport
7:32
5
Anna Berkers
Lopersgroep Deurne
7:35
9
Channelyn Ambrosiussen
HAC
7:48
11
Isa Nadi
Lopersgroep Deurne
8:06
13
Chloé van Selow
Lopersgroep Deurne
8:11
18
Vera Versteegen
ATV Venray
8:23
20
Manon van Rooij
Atletiek Leudal
8:32
22
Mette de Haas
't Jasper Sport
8:44
23
Chantal Schellekens
ATV Venray
8:52
28
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
9:08
29
Judith Verscheijden
AV Weert
9:19
31
Elise van der Eerden
AV Weert
10:57
J+M G, MEISJES JUN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jeffrey Karsemakers
Scopias
14:22
JPUPA, JONGENS PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Guus Winkelman
't Jasper Sport
5:15
13
Mohammed Mekran
ATV Venray
5:56
21
Joep van Schaik
ATV Venray
6:15
22
Stefan Clecx
't Jasper Sport
6:20
23
Loek Peute
Atletiek Helden
6:23
24
Mik van der Hulst
AV Weert
6:29
25
Rijk Wijnands
Atletiek Helden
6:31
27
Willem Versteegen
Horst a/d Maas
6:36
32
Willem Hurkmans
't Jasper Sport
6:47
34
Jasper van de Goor
AV Weert
6:49
37
Jan van Well
Lopersgroep Deurne
7:13
41
Harm van den Berkmorte
Lopersgroep Deurne
7:24
43
Bart van den Berkmorte
Lopersgroep Deurne
7:52
MPUPA, MEISJES PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vivien Hensen
KSV Kevelaer
5:26
2
Betlehem Woldemesekel
ATV Venray
5:30
4
Douke van Dijk
Lopersgroep Deurne
5:45
11
Marit Joris
Atletiek Leudal
6:17
16
Camilla van Dinther
Lopersgroep Deurne
6:30
18
Isabella Johnen
Moenchengladbach (GE
6:39
19
Lisa Roumen
Atletiek Leudal
6:41
20
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
6:45
21
Esmée van der Laan
AV Weert
6:47
22
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
6:49
23
Janneke Oude Ophuis
Scopias
6:50
29
Laura Zelen
Atletiek Leudal
7:06
JPUPB, J/M PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus van Riel
Atletiek Helden
5:46
2
Stijn van Pol
Atletiek Leudal
5:51
5
John Linders
Lopersgroep Deurne
6:04
14
Xander Thijssen
ATV Venray
6:43
18
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
7:04
19
Job Berghs
Atletiek Leudal
7:07
21
Jesse van Roy
Atletiek Leudal
7:14
22
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
7:17
23
A. Hoogers
Lopersgroep Deurne
7:41
24
Sjors Peeters
Atletiek Helden
7:44
MPUPB, J/M PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Anouk Zelen
Atletiek Leudal
6:32
7
Robin Nadi
Lopersgroep Deurne
7:13
9
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
7:17
JMINI, J/M PUP C +MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Channing Wiedemeier
ATV Venray
4:23
MMINI, J/M PUP C +MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Donna Verhoeven
Horst a/d Maas
5:03
2
Ilse Versteegen
Horst a/d Maas
5:49
JPUPC, J/M PUP C +MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Stijn Zelen
Atletiek Leudal
4:03
5
Diede van Schaik
ATV Venray
4:18
7
Ward Verbruggen
ATV Venray
4:27
MPUPC, J/M PUP C +MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nica Niersmann
Kevelaer (GER)
4:20
2
Mahalet Woldemesekel
ATV Venray
4:22
4
Jaimy Hebben
Atletiek Leudal
4:31
5
Daphne van der Laan
AV Weert
4:41
De wedstrijd vond plaats onder perfecte condities
Uitslagen.nl
04-11-2013 20:39