Uitslagenlijst Zeemijlenloop Delfzijl

Delfzijl - Zondag 27 oktober 2013

MSEN, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Vos
Fivelstreek
40:27
40:24
2
Dries Ameling
Stedum
44:13
44:10
3
Ricardo Damminga
Baflo
45:11
45:09
4
Maurice Smit
Delfzijl
46:32
46:28
5
Marc Cornelius
Appingedam
46:39
46:37
6
Jan Heerema
Loopgroep Kameleon
47:34
47:29
7
Andreas van der Veen
Baflo
47:49
47:48
8
John Sikken
De Sperwers
48:19
48:14
9
Ricardo Kregel
Uithuizen
57:59
57:54
M30, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iwan Kamminga
Nieuwe Pekela
36:51
36:49
2
Barry Bronsema
Groningen
39:16
39:14
3
Pim Wildeman
Appingedam
47:36
47:32
4
Erwin Koerts
Appingedam
48:13
48:11
5
Johan Schriemer
Appingedam
49:12
49:03
6
Richard van der Meij
Fivelstreek
52:32
52:22
7
Gerben Gotlieb
Appingedam
52:43
52:39
8
Tim Noorman
Delfzijl
54:36
54:29
9
David Samson
Loopgroep Bedum
56:12
56:03
M40, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Stoffers
Appingedam
41:39
41:36
2
Klaas Oudman
Winschoten
44:32
44:29
3
Ties van der Laan
Oude Pekela
44:48
44:46
4
Peter Trof
Appingedam
45:36
45:33
5
Hielke Nienhuis
Lekkum
47:05
47:03
6
Erik Knapper
Aquilo
47:42
47:31
7
Erwin Folkerts
Haren
47:52
47:48
8
Peter Stokje
Groningen
48:35
48:34
9
Rick Postma
Veelerveen
50:29
50:18
10
Hermen Grasman
ATC '75
50:39
50:35
11
Peter Bos
Stadskanaal
50:52
50:51
12
Sjaak Dorrepaal
Delfzijl
51:37
51:26
13
Johan Donkerbroek
SV Veendam
53:32
53:21
14
Rene Rijploeg
Uithuizermeeden
54:03
53:57
15
Bert Guns
Hoogezand
54:39
54:33
16
Onne Bakker
Harkstede
55:23
55:14
17
Ben Begeman
Uithuizermeeden
55:36
55:26
18
Jurgen Stiekema
Loopgroep Kameleon
56:24
56:18
19
Gerrie Bijl
Stadskanaal
57:39
57:32
20
Roelof Eltingh
Warffum
58:14
56:48
21
Herman Lalkens
Appingedam
58:26
56:23
22
Ron Rendering
Hoogezand
1:01:39
1:01:29
23
Patrick Dijkhuizen
Friesland
1:09:51
1:09:40
24
Patrick Siemers
Woldendorp
1:18:42
1:16:16
M50, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Siemon Hinrichs
Fivelstreek
43:01
43:01
2
Erik Bakker
De Bull (Steenwijk)
44:43
44:39
3
Eeuwe Schot
Groningen
47:34
47:29
4
Koos Stadlander
Bad Nieuweschans
48:12
48:10
5
Harry Kruiter
Delfzijl
51:03
50:52
6
Peter Slager
Stedum
51:46
51:42
7
Hendrik Waijer
Aquilo
52:26
52:18
8
Kor v.d. Berg
Appingedam
54:11
54:06
9
Wildrik Bulthuis
Appingedam
54:41
54:35
10
Bram Noordhuis
Fivelstreek
58:00
57:53
11
Leo Sparreboon
Delfzijl
58:07
57:56
12
Henk Balkema
Loopgroep Kameleon
59:47
56:58
13
Hilvert Huiting
Hoogezand
59:55
59:46
14
Jurrie Redmeijer
Aquilo
1:00:24
1:00:15
15
Dirk Franssens
Saaksum
1:00:34
1:00:23
16
Jan Huisman
Appingedam
1:07:00
1:06:51
M60, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Apotheker
Delfzijl
50:30
50:19
2
Dirk Heun
Appingedam
51:31
51:26
3
Jan Posthumus
SV Veendam
52:31
52:23
4
Piet Winkelaar
Dutch Runners
55:26
55:25
5
Frans Scheuneman
Friesland
56:34
56:33
6
Theo Dekker
Bierum
57:59
57:48
7
Henk van Til
Aduard
59:42
59:32
8
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
1:00:57
1:00:51
9
Gerard Bakker
Holwierde
1:18:30
1:18:21
10
Jan Kalk
Fivelstreek
1:20:18
1:18:39
VSEN, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
Enschede
41:05
41:04
2
Graciella Evertsz
Delfzijl
53:31
53:30
3
Sylvia Overgaauw
Delfzijl
55:25
55:18
4
Marianne Hoekstra
Groningen
56:07
55:56
V30, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renate Kramer
Bunde (GER)
47:43
47:40
2
Katja Kanditt
Korschenboich (GER)
48:06
48:03
3
Janke van der Laan
Winschoten
48:27
48:23
4
Wanda Evertsz
Delfzijl
48:32
48:29
5
Riette Rijpma
Uithuizermeeden
1:04:08
1:04:02
6
Esther Eerelman
Uithuizen
1:04:09
1:04:03
V40, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patries Zijlstra
Dutch Runners
46:46
46:45
2
Theresia Bijl
Stadskanaal
48:35
48:34
3
Jeanette Huls
Haren
50:39
50:36
4
Bianca Plomp
Fivelstreek
54:51
54:45
5
Jolanda de Winter
Appingedam
56:52
56:45
6
Gea Rouppe
Appingedam
57:52
57:44
7
Linda Noordhuis
Appingedam
58:00
57:52
8
Annemieke Klijnstra
Winschoten
58:28
58:20
9
Kea de Groot
Appingedam
59:03
58:57
10
Anita Vos
Dutch Runners
1:05:33
1:05:22
11
Marianne Bouwland
Loopgroep Kameleon
1:10:37
1:08:39
12
Monique Kits
Delfzijl
1:17:53
1:16:11
13
Lucy Bakker
Fivelstreek
1:18:37
1:18:28
V50, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Magriet Taselaar-Vegte
Loopgroep Kameleon
55:54
55:49
2
Rensje Rijkens
Aquilo
59:29
59:21
3
Janny Luursema
Appingedam
59:42
59:34
4
Frouk van Dijken
Loppersum
1:00:26
1:00:15
5
Joséfien van der Veen
Loopgroep Kameleon
1:07:15
1:05:18
6
Reinie Heerema-kremer
Loopgroep Kameleon
1:09:41
1:07:47
V60, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeannet Bakema
Loppersum
1:00:41
1:00:34
2
Betty Osse
Fivelstreek
1:04:08
1:03:59
3
Aukje Woltjer
Fivelstreek
1:04:52
1:04:45
4
Truus Bakker
Fivelstreek
1:18:31
1:18:22
MAN, 6 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Schudde
Delfzijl
46:45
46:32
2
Aalf Jager
Sappemeer
49:54
49:39
3
Roy Jansen
Scheemda
50:23
49:01
4
Henk Zijlstra
Steendam
51:58
51:33
5
Richard Moons
Waddinxveen
52:02
51:14
6
Luuk Reigersberg
Groningen
52:38
52:14
7
Popko Wildeman
Holwierde
53:31
52:15
8
Johan Hektor
Grootegast
54:00
52:59
9
Eric Swijghuizen
Spijk Gn
54:14
51:42
10
Henk Kamstra
Winsum
54:23
53:39
11
Rob Borst
Appingedam
54:37
53:38
12
Mark Wielinga
Groningen
54:56
52:09
13
Gert Draaisma
Delfzijl
55:15
53:57
14
Robert Noordhuis
Winschoten
55:28
53:57
15
Auke Douma
Appingedam
55:54
54:01
16
Jack Haaijer
Delfzijl
55:55
54:19
17
Andre Timmermans
Delfzijl
56:11
54:35
18
Erik Danhof
Baflo
56:29
54:54
19
Fred Waringa
Assen
56:37
55:40
20
Gert Zuur
Farmsum
56:41
55:41
21
Thom Snijder
Bedum
56:49
56:08
22
Michel Mooiman
Ten Boer
56:49
56:08
23
Andreas Bos
Appingedam
56:51
55:51
24
Tonny Hoorndijk
Appingedam
56:57
55:50
25
Henk Kort
Appingedam
57:22
55:21
26
S.P. Kok
Delfzijl
57:26
55:45
27
Gert Hammenga
Appingedam
57:51
55:54
28
Johan van Duuren
Appingedam
58:01
56:01
29
Bennie Koning
Sappemeer
58:21
57:32
30
Marcel Stormer
Blauwestad
58:25
56:59
31
Peter Kraima
Winschoten
58:27
56:43
32
Henk Witteveen
Appingedam
58:28
57:33
33
Hans Noorman
Zuidlaren
59:04
57:54
34
Martin Houwen
Blijham
59:10
58:06
35
Jan Uffen
Delfzijl
59:21
58:23
36
Roy Pijper
Appingedam
59:31
57:30
37
Michel Van der laan
Appingedam
59:36
57:09
38
Bauke vd Hem
Groningen
59:43
59:16
39
Danny Lubben
Groningen
59:44
56:57
40
Janko Bouma
Groningen
59:48
58:31
41
Ronny Klopstra
Kolham
59:57
59:00
42
Robert Haver
Haarlem
1:00:38
58:10
43
Zephyrus Reijnen
Groningen
1:00:39
59:29
44
André Bruijn
Delfzijl
1:01:07
58:40
45
Harrie Kornelius
Groningen
1:01:09
1:00:11
46
Erwin Mulder
Wildervank
1:01:09
59:42
47
Pascal Leegstra
Delfzijl
1:01:09
1:00:24
48
Daan Kruizinga
Holwierde
1:01:14
1:00:23
49
Sjors Hoeppertz
Delfzijl
1:01:25
59:55
50
Hans Roeters
Delfzijl
1:01:38
1:00:17
51
Renzo Niehof
Wagenborgen
1:01:42
1:00:40
52
Lorenzo May
Groningen
1:02:06
59:21
53
Peter Amelo
Groningen
1:02:06
59:22
54
Otto Teppema
Groningen
1:02:07
1:01:12
55
Martijn Schuurmans
Oss
1:02:08
1:00:19
56
Dick Tuin
Finsterwolde
1:02:11
59:41
57
Rene Heemstra
Winschoten
1:02:14
1:00:11
58
Roy Hefting
Uithuizermeeden
1:02:22
1:00:42
59
Stefan van der Wal
Uithuizen
1:02:22
1:00:42
60
Peter van der Pol
Siddeburen
1:02:40
1:01:34
61
Naushad Sewbalak
Delfzijl
1:02:53
1:01:00
62
Egbert Geertsma
Groningen
1:02:55
1:01:38
63
Frans Cox
Hilversum
1:03:41
1:02:09
64
Eddy de Jong
Farmsum
1:04:02
1:03:24
65
Sjoerd Van huis
Delfzijl
1:04:17
1:03:02
66
Richard Koops
Zuidbroek
1:04:46
1:02:42
67
Eddie Burema
Zuidbroek
1:05:11
1:03:00
68
Erik Baar
Uithuizermeeden
1:05:16
1:03:08
69
Jan de Vries
Siddeburen
1:05:29
1:04:22
70
Ar Jansen
Stedum
1:05:38
1:04:04
71
René Stuut
Wagenborgen
1:05:58
1:03:43
72
Hilbrand Kamphuis
Appingedam
1:06:05
1:05:11
73
Albert Hein
Groningen
1:06:12
1:04:55
74
Dirk De weerrt
Uithuizen
1:06:16
1:04:18
75
Marcel Sinot
Appingedam
1:06:43
1:04:23
76
Andre Snakenborg
Steendam
1:06:48
1:04:13
77
Willem Hommes
Appingedam
1:06:55
1:04:56
78
Peter Bos
Wagenborgen
1:07:15
1:04:55
79
Frans Mool
Beerta
1:07:39
1:05:08
80
Boelie Patberg
Delfzijl
1:07:50
1:07:38
81
Lucas Kamps
Scheemda
1:08:22
1:07:22
82
Cor van Schijndel
Haren Gn
1:08:23
1:06:38
83
Frederik Schuur
Appingedam
1:08:35
1:06:31
84
Hans Moedt
Delfzijl
1:08:52
1:06:21
85
Freddy Jansema
Farmsum
1:09:51
1:07:56
86
Jelte Bootsman
Westerlee
1:10:00
1:10:00
87
Gerard de Vries
Siddeburen
1:10:22
1:09:16
88
Gerard de Vries
Veendam
1:11:16
1:09:45
89
Benny Scholtens
Muntendam
1:12:17
1:10:06
90
Leo Wolthuis
Vledderveen Gn
1:12:40
1:10:51
91
Ernst Mik
Veendam
1:12:41
1:10:19
92
Lammert Engberts
Vries
1:13:11
1:12:14
93
Leen van Zwol
Westerbork
1:13:17
1:10:36
94
Ger de Vries
Delfzijl
1:13:49
1:11:39
95
Abe Kampen
Middelstum
1:14:47
1:13:25
96
Meindert Steenberg
Uithuizermeeden
1:14:48
1:13:25
97
Gerben Koopman
Bedum
1:14:50
1:13:27
98
Henri Van Der Veen
Winschoten
1:15:19
1:12:44
99
Bart van Beukering
Lellens
1:16:07
1:14:55
100
Rudy Houwen
Zuidbroek
1:16:31
1:15:27
101
Bart Jager
Assen
1:18:21
1:16:30
102
Arie Spakman
Delfzijl
1:18:26
1:18:07
VROUW, 6 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renske de Vries
Utrecht
54:16
52:49
2
Marjolein Dijkman
Appingedam
56:45
54:47
3
Corrie Vegter
Winschoten
58:38
57:03
4
Anky Kant
Winschoten
58:39
57:04
5
Herma Mittendorff
Groningen
59:41
58:03
6
Natasja De Vries
Delfzijl
59:45
58:57
7
Dita Norden
Appingedam
1:00:10
59:27
8
Julia Adema
Sappemeer
1:00:49
1:00:00
9
Laury de Vries
Wildervank
1:01:11
59:44
10
Ina Simon
Delfzijl
1:01:40
1:00:15
11
Yvonne Zoontjens
Oss
1:02:08
1:00:19
12
Karlie Niehof
Wagenborgen
1:03:46
1:02:04
13
Jildou Rinsma
Wagenborgen
1:03:47
1:02:04
14
Jeannette Koops
Zuidbroek
1:04:46
1:02:42
15
Stieneke Hazelhof
Veendam
1:04:48
1:02:37
16
Esther Huisman
Appingedam
1:05:26
1:03:55
17
Miranda Visscher
Hoevelaken
1:05:38
1:03:42
18
Karola Jansen
Stedum
1:05:39
1:04:05
19
Monique De vries
Sappemeer
1:06:30
1:03:56
20
Hermien Gerritsen
Delfzijl
1:07:00
1:05:01
21
Nienke Eek
Middelstum
1:07:51
1:05:59
22
Anet Klaassen
Middelstum
1:08:27
1:07:06
23
Trijntje Nap Til
Delfzijl
1:08:34
1:07:25
24
Jantine Meijer
Tolbert
1:08:49
1:06:26
25
Rianne Ramaker
Groningen
1:08:49
1:06:26
26
Harma Kooi
Usquert
1:08:56
1:07:16
27
Karolien Van Delden -
Uithuizen
1:10:08
1:08:10
28
Judith de Vries
Siddeburen
1:10:23
1:09:16
29
Lineke Ham
Warffum
1:11:31
1:09:34
30
Esther Plas
Appingedam
1:12:08
1:09:49
31
Gezina Smit
Veendam
1:12:41
1:10:23
32
Wolthuis Marian
Hengelo Ov
1:12:42
1:10:53
33
Sachiko Jager
Sappemeer
1:12:48
1:11:29
34
Tineke v. Dijken
Appingedam
1:13:16
1:10:59
35
Aletta Hektor
Appingedam
1:13:17
1:10:59
36
Marie-José Klaver
Westerbork
1:13:17
1:10:36
37
Linda Engberts
Vries
1:13:29
1:12:32
38
Sil Tromp
Uithuizen
1:14:04
1:13:08
39
Tineke Hemmes
Uithuizen
1:14:15
1:12:55
40
Janet Koetje
Appingedam
1:14:21
1:13:07
41
Sara Pieters
Winschoten
1:15:19
1:12:44
42
Charlotte Sikkema
Groningen
1:16:07
1:14:55
43
Marijn de Jong
Bierum
1:17:01
1:15:47
44
Miena Slagter
Holwierde
1:17:02
1:15:46
45
Anneke Staal
Huizinge
1:17:04
1:15:51
46
Cherique Nijhuis
Wagenborgen
1:17:38
1:16:12
47
Karin Broekhuizen
Groningen
1:18:02
1:16:36
48
Alie Klei
Wirdum Gn
1:18:30
1:17:15
MAN, 3 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Pieter Kooi
Niestern Sander
20:53
20:50
2
Wouter Van riet
Veendam
21:01
20:58
3
Peter Pettinga
Huis en Hypotheek
21:02
21:00
4
Frank Marsk
Huis en Hypotheek
21:06
21:03
5
Roy Hinrichs
Albert Heijn Appinge
21:54
21:38
6
Julian Kruyer
Delfzijl
21:59
21:43
7
Wiigwas Geertsema
Groningen
22:17
21:36
8
Karst Venema
Groningen
22:22
21:47
9
Guus Verhagen
LUBRIZOL
22:31
22:16
10
Colin Vial
Amasus Shipping
22:35
22:22
11
Eric Vonk
Amasus Shipping
22:40
22:26
12
Vincent Harder
Huis en Hypotheek
22:43
22:31
13
Jan ten Hove
Chemcom industries B
22:46
22:34
14
Jan van der Velde
Zeolyst C.V.
22:52
22:41
15
Dennis D. Cramer
Kappelhof Advocaten
22:57
22:39
16
Jan Krans
Niestern Sander
23:01
22:58
17
Kris Klasens
Niestern Sander
23:03
22:58
18
Egbert Kats
Huis en Hypotheek
23:04
22:52
19
Jan Doorduin
Niestern Sander
23:16
23:09
20
Jan Brouwer
Zeolyst C.V.
23:17
23:13
21
Martijn Nijenhuis
Albert Heijn Appinge
23:20
23:04
22
Lút van der Molen
Kappelhof Advocaten
23:23
23:06
23
Jasper Wiersema
Kinese Fysiotherapeu
23:27
22:58
24
Ab Slagter
Uithuizermeeden
23:31
23:05
25
Harbert Bruggers
Niestern Sander
23:32
23:28
26
Bryan Vial
Huis en Hypotheek
23:32
22:58
27
Jordy Koolhof
Kappelhof Advocaten
23:37
23:21
28
Erik Zuiden Van
Delfzijl
23:39
22:33
29
Martin Stegmeijer
BioMCN
23:57
23:44
30
Wesley Smit
Appingedam
24:00
23:11
31
Jamie Verhagen
LUBRIZOL
24:03
23:47
32
Sander van der Greft
Roden
24:16
24:16
33
Jaap de Jonge
Brandsma De Jong Mak
24:17
24:01
34
Ronny R. Cramer
Kappelhof Advocaten
24:18
24:00
35
Mark v.d Heuvel
OZG
24:18
24:05
36
Harald Harms
Borgercompagnie
24:20
23:59
37
Johnny Stoppels
LUBRIZOL
24:28
24:24
38
Corne Bos
Wirdum
24:29
23:18
39
Heine van Maar
Waterschap Noorderzi
24:31
23:43
40
Sander va van Weerden
AkzoNobel
24:35
24:20
41
Peter Edens
Reym B.V.
24:47
24:32
42
Eelke Jan Bouma
Kinese Fysiotherapeu
24:47
24:19
43
Arjan de Vries
Appingedam
24:51
23:41
44
Sander ten Hove
Holwierde
24:55
23:55
45
Kampe Smid
OZG
25:05
24:27
46
Marco de Vries
Appingedam
25:05
23:54
47
Ronald Sneek
Reym B.V.
25:06
24:51
48
Steffan Haan
Delfzijl
25:14
24:06
49
Feike van Driesum
Chemcom industries B
25:17
25:04
50
Jasper Noordhoff
Marin Ship Managemen
25:24
25:03
51
Jeroen van der Broek
Niestern Sander
25:28
25:13
52
Pieter Schuur
Delfzijl
25:29
25:12
53
Ronny Heuker
Huis en Hypotheek
25:32
24:58
54
Martin Sona
Kappelhof Advocaten
25:36
25:19
55
Andries van der Laan
Gemeente Delfzijl
25:37
25:12
56
Walter Koolman
Reym B.V.
25:44
25:22
57
Pieter Kelder
Vattenfall / Nuon
25:50
23:34
58
Jan Reiffers
Flanderijn en Bouwma
25:56
25:27
59
Niek van Eerden
OZG
26:00
25:23
60
Zacharias Douma
Delfzijl
26:04
24:45
61
Ronnie Zoer
Brandsma De Jong Mak
26:05
25:51
62
Mathijs Noordhof
Niestern Sander
26:13
25:56
63
Daan Bruin
Albert Heijn Appinge
26:15
25:58
64
Michael Smit
Groningen
26:16
24:11
65
Nick Zuidema
Delfzijl
26:16
24:11
66
Roderick Kroes
Delfzijl
26:22
25:17
67
Bert ten Harkel
Huis en Hypotheek
26:25
26:14
68
Damon Kuiper
Delfzijl
26:26
24:54
69
Jesse Bleeker
Meeden
26:30
24:40
70
Nordin Chelihi
Stedum
26:31
25:21
71
Erik Battjes
Delfzijl
26:31
25:13
72
Bart Pot
't Zandt Gn
26:32
25:45
73
Sander Swijghuizen
Spijk
26:32
25:22
74
Ferry Goike
Amsterdam
26:33
25:35
75
Elle Smit
Appingedam
26:34
25:43
76
Tobias van Angelen
Delfzijl
26:37
25:31
77
Rudy Priem
Spijk
26:42
25:32
78
Menno Muller
Smit Sport
26:43
25:12
79
Joris Pastoor
Delfzijl
26:44
26:01
80
Johan Jansema
Delfzijl
26:53
26:31
81
Henk Snijder
Slochteren
27:01
26:38
82
Rolf Molema
Reym B.V.
27:04
24:58
83
H. Veeman
Waterschap Noorderzi
27:07
26:15
84
Menno van der Meer
Waterschap Noorderzi
27:10
26:20
85
Tim Stoppels
Delfzijl
27:10
26:15
86
Stefan Schudde
Delfzijl
27:17
26:06
87
Justin Skilton
Delfzijl
27:22
26:17
88
Tim de Groot
Bedum
27:26
26:02
89
Edwoud Eiten
Stork Technical Serv
27:32
27:09
90
Timo Mulder
Delfzijl
27:34
25:44
91
Henk Pol
Stork Technical Serv
27:37
27:14
92
Brian Doornbos
Delamine BV
27:39
26:08
93
Roeland Kiewiet
Chemcom industries B
27:41
27:20
94
Jan van der Eide
Zeolyst C.V.
27:42
27:16
95
Ewout van der Laan
Appingedam
27:43
27:05
96
Richard Terra
Bedum
27:47
26:28
97
Eelco Kruizinga
Reym B.V.
27:48
25:41
98
Klaas Spruyt
AkzoNobel
27:48
27:33
99
Kamiel Mellema
AkzoNobel
27:52
26:16
100
Michel Rijkens
Partycentrum De Bold
27:54
27:21
101
Theo Kroeze
Reym B.V.
27:59
27:33
102
Alexander van Komen
Partycentrum De Bold
28:02
27:31
103
Pascal Kruijs
OZG
28:07
27:30
104
Frank Bulthuis
Coevorden
28:07
26:15
105
Jan Dammer
Gemeente Delfzijl
28:07
27:43
106
Herman Beuker
Chemcom industries B
28:08
26:58
107
Ivo Ramakers
Marin Ship Managemen
28:10
27:34
108
Wim Pijper
Delfzijl
28:15
27:23
109
Henk Wijnholds
Garsthuizen
28:28
27:14
110
Eric Borst
Smit Sport
28:32
27:09
111
Melvin Bruggers
Appingedam
28:36
26:36
112
Jan Timmerman
AkzoNobel
28:40
26:58
113
Bas Groenewold
Delfzijl
28:40
26:07
114
Eddie Stam
Niestern Sander
28:44
28:28
115
Humphry Looyé
Acantus Groep
28:44
26:09
116
Hemmo Uil
Acantus Groep
28:45
26:09
117
Elbert Godlieb
AkzoNobel
28:47
28:33
118
Justin Zuur
Farmsum
28:49
27:48
119
Richard Groenhagen
Gemeente Delfzijl
28:49
28:25
120
Daan Loupatty
OZG
28:52
26:50
121
Jan Loos
Smit Sport
28:53
27:51
122
Jack Vos
Marin Ship Managemen
28:55
28:21
123
Erjan Loer
Waterschap Noorderzi
28:55
28:02
124
Roelf Danhof
Baflo
28:56
27:21
125
Hans Veenhuis
LUBRIZOL
28:57
27:52
126
Anne Lalkens
Albert Heijn Appinge
28:57
28:41
127
Gedeon de Groot
Appingedam
28:57
27:33
128
Wim Kamminga
Woonstichting Gronin
29:00
28:03
129
Sieger Beukens
OZG
29:01
28:26
130
Robin Bruins
Ten Boer
29:02
28:50
131
Rudy vd Meer
VITESSE textielreini
29:11
26:34
132
Guus Claessens
Chemcom industries B
29:12
28:45
133
Daniël Marree Marree
Marin Ship Managemen
29:13
28:52
134
Harm-Jan de Groot
Appingedam
29:13
27:49
135
K. vd Meer
Waterschap Noorderzi
29:13
28:24
136
Nick Boersma
Delfzijl
29:16
28:08
137
Tonny Redmeijer
AkzoNobel
29:17
29:01
138
Eddy Tuil
Delfzijl
29:17
26:39
139
Daniel Smit
Hoogezand
29:20
26:47
140
Patrick Stegenga
Delfzijl
29:21
28:13
141
Hugo Kiewiet
Chemcom industries B
29:21
29:01
142
Ronald Tóth
Nieuwolda
29:23
28:17
143
Albert Smook
Stork Technical Serv
29:25
29:02
144
Peter Kwant
Holwierde
29:27
28:46
145
Frank Wolters
Delfzijl
29:28
28:43
146
Daan Middeljans
Appingedam
29:31
28:37
147
Arjen Zijlstra
Zuidbroek
29:32
28:34
148
Jakob van Dijk
BioMCN
29:34
29:07
149
Roel van Wezel
AkzoNobel
29:34
27:53
150
Harry Durville
AkzoNobel
29:34
26:52
151
Wubbo Gernaat
BioMCN
29:35
28:43
152
Pascal Pathuis
Chemcom industries B
29:36
29:17
153
Eric Drenth
Chemcom industries B
29:40
28:03
154
Harold van Oosten
Waterschap Noorderzi
29:43
28:54
155
Sylvio Olsder
Stad Appingedam
29:44
29:01
156
Keanu Veldman
Delfzijl
29:47
28:43
157
Peter Boelens
VITESSE textielreini
29:48
27:12
158
Henk Koetze
AkzoNobel
29:51
29:35
159
Daniel de Jonge
Brandsma De Jong Mak
29:52
28:06
160
Steffen Voorzee
Delfzijl
29:56
28:57
161
Ruud van Roon
Delfzijl
29:58
28:42
162
Justin Tuil
Delfzijl
29:59
27:20
163
Alwin van Hassel
Appingedam
30:05
29:13
164
Harko Groot
Groningen
30:08
27:55
165
Jurgen Zwerver
Huis en Hypotheek
30:08
29:34
166
Kor Tillema
Waterschap Noorderzi
30:10
29:18
167
Miente Schreuder
Niestern Sander
30:10
29:52
168
Cor Dijkstra
Delamine BV
30:11
28:26
169
Carsten Rose
Gemeente Delfzijl
30:15
29:49
170
Erik Zomer
Groningen
30:17
27:29
171
Jerry Pirsouw
Ten Post
30:22
28:05
172
Willem Westerbrink
Delfzijl
30:24
29:00
173
Rendy Evertsz
Delfzijl
30:27
30:02
174
Bert Koens
Delamine BV
30:30
29:01
175
Ulv Brinkmann
Bremen (GER)
30:32
29:24
176
Jack Brondsema
Stad Appingedam
30:35
29:53
177
Arnold Raspe
Brandsma De Jong Mak
30:36
28:49
178
Jort van Hout
Appingedam
30:42
29:48
179
Ronald Meijer
Zeolyst C.V.
30:43
30:17
180
Pieter Szleszynski
Groningen
30:43
29:58
181
Wim Dijkstra
VITESSE textielreini
30:44
28:05
182
Wout Kor
Reym B.V.
30:45
28:39
183
Dennis van Gent
Smit Sport
30:45
29:11
184
Pieter van der Zweep
Partycentrum De Bold
30:48
30:17
185
Peter Til
Sappemeer
30:50
30:03
186
Thijs van Hout
Appingedam
30:50
29:56
187
Koen Folkers
Delfzijl
30:54
28:15
188
Dick Zijl
VITESSE textielreini
30:55
28:15
189
Sander van Aperloo
Delfzijl
30:56
28:53
190
Piet Schuitema
Acantus Groep
30:58
28:25
191
Rudy Boers
Acantus Groep
30:59
28:25
192
Stefan Groen
Delfzijl
30:59
30:14
193
Emlyn van Voornveld
Holwierde
31:00
30:33
194
Benjamin Syrstad
Farmsum
31:03
29:23
195
Mickeal Bos
Farmsum
31:07
28:27
196
Peter Arends
Stedum
31:14
29:37
197
Ramon Diaz
AkzoNobel
31:17
29:41
198
Ronald Haan
Delfzijl
31:20
29:57
199
Maarten de Jong
Loppersum
31:26
28:54
200
Arjen Emmelkamp
Meedhuizen
31:27
29:27
201
Arend Niemijer
AkzoNobel
31:29
31:15
202
Yaimon Amatbasoeki
Hoogezand
31:36
28:53
203
Yamilio Amatbasoeki
Hoogezand
31:36
28:53
204
Stephen Wenting
Appingedam
31:39
30:38
205
Peter Leeuw
Stad Appingedam
31:43
31:02
206
Xander Beuker
Delfzijl
31:47
30:03
207
Hans de Preter
Groningen Seaports
31:48
29:41
208
Ruud Zechner
Stork Technical Serv
31:52
31:29
209
Marten Brandsma
Brandsma De Jong Mak
31:53
30:09
210
Mathijs Beuker
Delfzijl
31:57
30:13
211
Rik Visscher
Brandsma De Jong Mak
31:59
28:48
212
Alex Soumahu
Woonstichting Gronin
32:00
31:07
213
Klaas Van der molen
Appingedam
32:00
31:16
214
Harry Smit
Delamine BV
32:05
30:06
215
Allard Janssen
Delamine BV
32:05
30:19
216
Robert de Groot
Delfzijl
32:05
31:12
217
Danny Van der laan
Appingedam
32:10
29:43
218
Jankees Metzlar
Marin Ship Managemen
32:14
31:54
219
Rutsel Valeriana
Niestern Sander
32:17
30:40
220
Lars Scheltens
Delfzijl
32:24
30:53
221
Erwin Westerhof
Zuidbroek
32:27
30:05
222
Lars Doornbos
Wagenborgen
32:34
30:29
223
Thijmen Boelens
Smit Sport
32:35
31:13
224
Marijn Meijer
Holwierde
32:37
29:55
225
Niek Van der Velde
Vattenfall / Nuon
32:37
30:21
226
Richard Doornbos
Wagenborgen
32:40
30:34
227
Siepko Scheper
Slochteren
32:41
31:45
228
Jan Swijgman
Woonstichting Gronin
32:44
31:48
229
Marcel Perdok
Woonstichting Gronin
32:45
31:10
230
Sebastiaan Verstappen
Delfzijl
32:49
31:31
231
Alex Luken
Delfzijl
32:50
30:32
232
Iwan Hoving
Bedum
32:54
31:35
233
Jitze Dam
Delfzijl
32:54
30:40
234
Maurice Veldman
Winsum Gn
33:00
32:13
235
Jaap Van der linde
Delfzijl
33:02
30:16
236
Emme Groot
Gemeente Delfzijl
33:08
30:58
237
Robert Oosterhuis
Groningen
33:11
31:01
238
Ben Boukema
BioMCN
33:13
32:48
239
Alex Reus
Delfzijl
33:16
31:02
240
Robby Kappen
Reym B.V.
33:20
32:56
241
Alwin Hulzebos
Flanderijn en Bouwma
33:23
32:49
242
Jan Velthuis
Zuidbroek
33:31
32:36
243
Be Schollema
Acantus Groep
33:32
30:58
244
Henk Bultena
Utrecht
33:37
32:10
245
Peter Schutte
Bellingwolde
33:37
32:10
246
Jack Hofman
Acantus Groep
33:39
31:04
247
Herman Wassink
Kantens
33:43
32:23
248
Simon de Jong
Loppersum
33:44
31:08
249
Kees van der Ven
Waterschap Noorderzi
33:45
32:58
250
Heino van der Sluis
Groningen Seaports
33:48
31:40
251
Bertus Visscher
Garsthuizen
33:51
32:39
252
Jaap Baas
Smit Sport
33:54
32:28
253
Gregorio Schiltkamp
Smit Sport
33:54
32:29
254
Albert van Donderen
Delfzijl
33:56
31:14
255
Adri Kombrink
Delfzijl
33:57
32:35
256
Hans Arling
Siddeburen
33:59
32:47
257
Frits de Boer
Delamine BV
33:59
32:14
258
Frits Huizen
Delfzijl
34:11
32:25
259
John Nijburg
Delfzijl
34:16
32:40
260
Jan Balkema
Chemcom industries B
34:16
32:41
261
Tom Zomer
Groningen
34:18
31:30
262
Joris Kammenga
Hilversum
34:19
33:06
263
Jan de Vries
Appingedam
34:21
33:11
264
Chris Beinker
Lemmer
34:22
31:53
265
Herman van Donderen
Delfzijl
34:22
31:41
266
Dirk Tilman
Delfzijl
34:32
32:12
267
Omar Moulina
Niestern Sander
34:34
32:58
268
Erik van Dijken
Groningen
34:35
33:54
269
Ronald Hummel
Kinese Fysiotherapeu
34:36
32:41
270
Jack Oosten
Delfzijl
34:38
32:24
271
Jan Burgstra
Appingedam
34:39
32:54
272
Robin Derkink
Chemcom industries B
34:55
33:26
273
Erwin Meinders
Westerlee
34:57
32:29
274
Jarno Bruins
Ten Boer
34:58
34:46
275
Piet Blaauw
Groningen Seaports
35:04
32:56
276
Boelo Raske
LUBRIZOL
35:05
33:03
277
Siert Bruins
Ten Boer
35:06
34:53
278
Wenchy Simmons
Delfzijl
35:06
33:05
279
Jan de Graaf
BioMCN
35:12
34:44
280
Hans Van Dijken
Delfzijl
35:14
32:34
281
Daniel Pascal van Scha
Delfzijl
35:16
34:54
282
Jaap Noordhoff
Delfzijl
35:17
33:00
283
Gerard Meijer
Delfzijl
35:18
34:55
284
Harm Oolders
Niestern Sander
35:22
35:02
285
Cor Prinsen
Albert Heijn Appinge
35:22
32:59
286
Harm Post
Eenrum
35:23
34:02
287
Peter Wijnhold
Appingedam
35:23
33:08
288
David Hulzebos
Flanderijn en Bouwma
35:33
35:03
289
Julian van Dijken
Delfzijl
35:34
32:53
290
Daan Cox
Hilversum
35:43
34:10
291
Rene vd Wal
Uithuizen
35:56
35:00
292
Jaap Velema
Haren Gn
36:03
34:51
293
Jaap Strijbos
Niestern Sander
36:03
36:03
294
Henk ten Boer
Huis en Hypotheek
36:16
35:37
295
Han Jansen Klomp
Vattenfall / Nuon
36:17
34:02
296
Daniel Knapper
Appingedam
36:22
33:42
297
Thom van der Zee
Delfzijl
36:30
34:30
298
Sander Berends
Stork Technical Serv
36:37
36:12
299
Koos Riepma
Stork Technical Serv
36:37
36:13
300
Richard van der Wal
Delfzijl
36:40
35:42
301
Jeroen Krol
Appingedam
36:43
35:40
302
Sebo Hillenga
Delfzijl
37:03
36:20
303
Gerrit van de Werken
Vries
37:07
34:40
304
Ad Koevoets
Groningen
37:07
34:41
305
Herre van der Wal
Vries
37:07
34:43
306
Julian Medema
Rasquert
37:09
34:36
307
Erik Mulder
Farmsum
37:09
35:13
308
Peter Leutscher
Appingedam
37:10
34:29
309
Koos Schaub
Wagenborgen
37:17
36:14
310
Henk Huitsing
Waterschap Noorderzi
37:27
35:59
311
Henry Mulder
Vattenfall / Nuon
37:32
35:16
312
Sina Marzban
Wagenborgen
37:36
36:07
313
Nol Venema
Ten Boer
37:37
36:12
314
Reginald Kromowidjojo
Hoogezand
37:40
34:56
315
Dirk Willem Doornbos
Delfzijl
37:59
35:42
316
Nol Muller
AkzoNobel
37:59
36:21
317
Luppo Bruin Slot
AkzoNobel
38:01
36:22
318
Boyan Kuiper
Delfzijl
38:06
35:57
319
Henk Ruiter
LUBRIZOL
38:06
37:42
320
Robbie ten Hove
Holwierde
38:07
37:07
321
Hans Scheltens
Delfzijl
38:11
36:40
322
Jan Klat
Delfzijl
38:18
36:32
323
Harry Norder
Groningen
38:24
35:58
324
Bernhard Brockholz
Niestern Sander
38:29
36:51
325
Jannes Klaassen
Middelstum
38:30
37:09
326
Hans Glazenburg
Veendam
38:49
36:28
327
Klaas Wagenborg
Delamine BV
38:53
37:05
328
Bert Hensema
Middelstum
39:09
37:16
329
Dick .A.J. Doornbos
Delfzijl
39:32
37:23
330
Jan Windt
Delfzijl
39:37
38:32
331
Henk Landman
Chemcom industries B
39:43
38:05
332
Jeroen Lulofs
Oosterwijtwerd
39:50
37:21
333
Hendrik de Jonge
Winschoten
39:53
37:24
334
Johan de Vries
Zuidbroek
40:04
37:53
335
Berend Visker
Delfzijl
40:08
37:30
336
Johan van Angelen
Delfzijl
40:17
38:55
337
Harry Boers
Delfzijl
40:20
38:18
338
Rieks Danhof
Baflo
40:25
38:45
339
Raymond Sihasale
Marin Ship Managemen
40:36
40:14
340
Jan Kempen
Groningen
40:42
39:08
341
Ernst Dijkstra
Partycentrum De Bold
40:44
40:14
342
Peter Kilburn
LUBRIZOL
41:14
39:20
343
Jeroen Clabbers
Venlo
41:21
40:22
344
Harry Veenhuizen
Veendam
41:39
39:18
345
Jan Boelsem
Famsum
42:08
41:22
346
Remy Kraan
Winschoten
42:11
39:42
347
Jasper Bos
Tjuchem
42:27
41:10
348
Arnold Smid
Marin Ship Managemen
42:39
40:13
VROUW, 3 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elise van Dam
Amasus Shipping
25:49
25:35
2
Christien Meijer
Brandsma De Jong Mak
27:01
25:19
3
Startnummer 1018
Delamine BV
27:04
25:17
4
Liesbeth Simmelink
OZG
28:07
27:35
5
Milou Pijper
Groningen
28:14
27:23
6
Michelle Ritsema
Groningen
28:21
27:35
7
Henriëtte Edens
Reym B.V.
28:41
28:26
8
Manje Venema
Groningen
29:01
28:27
9
Danielle Wieringa
Brandsma De Jong Mak
29:13
27:26
10
Bianca Boerema
Appingedam
29:22
28:41
11
Leonie van Dam
Amasus Shipping
29:22
29:03
12
Inge van Ditshuizen
AkzoNobel
29:39
27:59
13
Agnes de Koning
Delfzijl
29:39
28:41
14
A. vd Meer
Waterschap Noorderzi
29:43
28:53
15
Tinele Kramer
Waterschap Noorderzi
29:43
28:54
16
Stefanie van Arendonk
Winneweer
29:44
29:22
17
Marieke Peterson
Stad Appingedam
29:46
29:03
18
Melissa van Hoorn
Waterschap Noorderzi
29:48
29:01
19
Agnes Woldhuis
Ten Post
29:49
28:19
20
Karin Noordhof
VITESSE textielreini
29:54
29:36
21
Gea de Boer
Delamine BV
29:56
28:23
22
Iris Haaijer
Delfzijl
30:03
28:51
23
Jose Mulder
Partycentrum De Bold
30:16
29:45
24
Winnie van El
Chemcom industries B
30:26
30:05
25
Moniek Kamphuis
Reym B.V.
30:32
30:17
26
Margriet van Angelen
Stad Appingedam
30:34
29:53
27
Sacha Wieringa
Gemeente Delfzijl
30:34
29:53
28
Iris I. Cramer
Kappelhof Advocaten
30:36
30:19
29
Elisa Kruit
Marin Ship Managemen
30:57
28:37
30
Patricia Stoppels-van
Delfzijl
31:02
30:04
31
Karin Tóth-Buurke
Nieuwolda
31:03
29:55
32
Natasja Yarchenko
Niestern Sander
31:14
30:56
33
Greta Kuiper
Niestern Sander
31:22
31:03
34
Daisy Bos
Appingedam
31:24
31:00
35
Fiona Schrage
Brandsma De Jong Mak
31:24
29:10
36
Margriet Stavasius
Partycentrum De Bold
31:26
30:58
37
Anna Betten
Groningen
31:29
30:44
38
Ina van Driesum
Chemcom industries B
31:34
30:50
39
Anniek Wolthuis
Marin Ship Managemen
31:42
31:23
40
Marietje Visker
OZG
31:48
31:16
41
Gerry Smith
OZG
31:49
31:17
42
Maike de Haan
Delfzijl
31:54
31:11
43
Joan Hulst
Marin Ship Managemen
31:59
31:23
44
Sandy Dijk
Stad Appingedam
32:05
31:23
45
Harmely Jongejan
AkzoNobel
32:10
31:42
46
Marloes Dijkens
Bedum
32:18
30:15
47
Marjan Schipper
Appingedam
32:34
31:37
48
Renske Linstra
Vattenfall / Nuon
32:37
30:21
49
Antje Scheper
Slochteren
32:41
31:45
50
Sasja Kuiper
AkzoNobel
32:51
32:24
51
Alina Stoutmeijer
Brandsma De Jong Mak
32:57
30:43
52
Hennie De vries
Delfzijl
32:58
31:30
53
Berber Werkman
Appingedam
32:58
31:30
54
Marianne Wezeman
Appingedam
32:58
31:41
55
Michelle Smit
Groningen
33:08
31:38
56
Jenny Teune
Gemeente Delfzijl
33:09
32:41
57
Fenny Leirissa
Appingedam
33:12
32:38
58
Astrid Drent
Marin Ship Managemen
33:16
30:50
59
Sandy ten Hove
Chemcom industries B
33:28
31:38
60
Ingrid Snijder
Harkstede
33:30
32:11
61
Mirna Kamminga
Delfzijl
33:34
32:25
62
Jacqueline Marzban
Wagenborgen
33:41
32:11
63
Maaike de Jong
Loppersum
33:42
31:07
64
Ciska de Vries
Appingedam
33:52
32:42
65
Elske van Vliet
Delfzijl
33:54
32:15
66
Maria Riupassa
Appingedam
34:00
32:24
67
Elisabeth Moolenaar
Groningen
34:01
32:00
68
Manon Lingbeek
Reym B.V.
34:03
33:39
69
Agnes Wieringa-Zee
Delfzijl
34:03
32:21
70
Wietske de Geus
't Zandt
34:03
32:08
71
Ellen Jansen
Amasus Shipping
34:17
34:01
72
Esther Jager
Sappemeer
34:19
33:13
73
Monique Hofstee
Appingedam
34:22
31:53
74
Roelien Wagenaar
BioMCN
34:25
33:58
75
Evelyn Van der heide
Groningen
34:32
33:47
76
Barbara Mulder
LUBRIZOL
34:33
33:23
77
Annette Landman
Marin Ship Managemen
34:34
34:13
78
Monique Gall
Groningen
34:35
33:53
79
Foekje Oosterhof
Appingedam
34:37
33:51
80
Hilda van Duuren
Gemeente Delfzijl
34:40
34:12
81
Tessa Buitendam
Holwierde
34:41
31:59
82
Petra Drenth
Marin Ship Managemen
34:41
34:05
83
Heinriette Slachter
Marin Ship Managemen
34:41
34:20
84
Annet Guns
Hoogezand
34:46
33:42
85
Erica Godlieb
Brandsma De Jong Mak
34:46
32:32
86
Marian Meijer
Hoogezand
34:47
33:42
87
Marissa Slagter
Holwierde
34:48
33:35
88
Eva Lalkens
Appingedam
34:49
32:45
89
Mariska Westerbrink
Delfzijl
34:50
33:27
90
Natasja Topelen
Wagenborgen
34:51
33:50
91
Ellie Goense
Zeolyst C.V.
34:53
34:09
92
Sandra Kamp-Wiering
Roden
34:58
34:09
93
Sanne Kroes
Siddeburen
35:02
33:34
94
Christine van Donderen
Delfzijl
35:04
32:20
95
Jeike Elema
Kinese Fysiotherapeu
35:04
33:09
96
Esther van Delden
Albert Heijn Appinge
35:11
32:48
97
Annelies Bos
Appingedam
35:13
34:35
98
Wendy Keller
Appingedam
35:13
33:15
99
Janny Roelfs
Groningen Seaports
35:17
34:37
100
Monique Vos-steigstra
Delfzijl
35:18
32:58
101
Angela Freeze
Appingedam
35:23
33:06
102
Marian Post
Kantens
35:23
34:03
103
Dunja Hendriks
Smit Sport
35:24
33:54
104
Amerins Oosterhof
Appingedam
35:24
35:06
105
Marie-Lou Gregoire
Groningen Seaports
35:25
34:45
106
Floor Groenewold
Delfzijl
35:26
32:53
107
Getty Wiltjer
Huis en Hypotheek
35:28
34:53
108
Larissa Koning
Appingedam
35:29
34:25
109
Hilda Blitterswijk
Delfzijl
35:29
34:47
110
Ineke Landman
Chemcom industries B
35:32
33:55
111
Annette Nugteren
Overschild
35:35
34:33
112
Lian Huizinga
Huis en Hypotheek
35:36
35:00
113
Wilma Korthout
Warffum
35:37
34:23
114
Kimberly Rokkette
Groningen
35:40
32:56
115
Karina Uil-Wiering
Uithuizermeeden
35:41
34:51
116
Roelinde Benes
Delfzijl
35:41
34:55
117
Guusje Eshuis
Groningen
35:44
34:11
118
Els van der Veen
Delfzijl
35:51
33:31
119
Annemieke A. Smit
Smit Sport
35:52
34:28
120
Marijke M. Smit
Smit Sport
35:52
34:28
121
Floor Wildeman
Meedhuizen
35:55
33:37
122
Jacqueline Ridder
Tjuchem
35:56
34:40
123
Agnes Krause
Delfzijl
36:03
34:09
124
Maudy Niehoff
Partycentrum De Bold
36:04
35:33
125
Emma Dijkman
Delfzijl
36:07
35:13
126
Yrsa Brouwer
Delfzijl
36:18
33:45
127
Kirsten Eigenberg
Delfzijl
36:18
33:45
128
Jeannet Engberts
Appingedam
36:20
35:01
129
Janique Buurma
Baflo
36:22
33:51
130
Wilma Bruins
Delfzijl
36:22
34:50
131
Brenda Goudswaard
Partycentrum De Bold
36:25
35:54
132
Jessica Beuker
Delfzijl
36:30
34:45
133
Petra Buurma
Baflo
36:39
34:06
134
Ria Wiersema
Uithuizermeeden
36:39
34:41
135
Sandra Rink
Delfzijl
36:42
35:16
136
Jelma Keijzer
Appingedam
36:43
35:40
137
Ingrid de Weerdt
AkzoNobel
36:45
35:05
138
Elly Hoofd
Haren Gn
36:57
35:45
139
Bea Westers-Norden
Oldekerk
37:07
34:40
140
Lineke Pannenborg
Kinese Fysiotherapeu
37:08
35:08
141
Miranda Nap
Kinese Fysiotherapeu
37:08
35:09
142
Marga Kuiper
Delfzijl
37:09
35:15
143
Monique medema
Rasquert
37:09
34:36
144
Nancy Klok
Hoogezand
37:28
34:45
145
Leonie Elsinga
Assen
37:29
36:35
146
Marianne Klat
Delfzijl
37:30
35:46
147
Elisa Jansema
Farmsum
37:30
35:29
148
Linda van der Linde
Groningen
37:34
35:32
149
Pieky Doornbos-hilgeng
Startenhuizen Lopp
37:34
36:20
150
Katelijn Wolters-Treel
Usquert
37:34
36:20
151
Hilde Hekkema
Appingedam
37:35
35:16
152
Henriet Bronsema
Appingedam
37:36
36:20
153
Christa Perdok
Delfzijl
37:38
35:59
154
Kirsten Kruijer
Zuidbroek
37:50
36:56
155
Anita Griep
Appingedam
37:50
36:42
156
Ans De vries
Delfzijl
38:03
36:52
157
Christel Vries de
Appingedam
38:06
35:57
158
Alie Kuiper
Niestern Sander
38:09
37:49
159
José Spijk
Roodeschool
38:31
36:34
160
Alie Spijk
Roodeschool
38:31
36:34
161
Daphne Linstra
Appingedam
38:38
36:25
162
Winanda Groothof
Appingedam
38:43
36:10
163
Renee Noordhoff
Delfzijl
38:45
36:29
164
Ingeborg Mik
Veendam
38:50
36:31
165
Silvia ten Hove
Chemcom industries B
38:58
37:07
166
Priscilla Reiffers
Gemeente Delfzijl
38:59
38:32
167
Hilma Spoelstra- Knol
Ten Boer
39:10
37:52
168
Kristine Kilburn
LUBRIZOL
39:10
37:16
169
Eline van Dijken
Delfzijl
39:14
36:33
170
Patricia Bouwman
OZG
39:15
38:39
171
Linda van Vliet
Delfzijl
39:16
37:37
172
Liselore Werkman
Delfzijl
39:18
37:28
173
Miriam Wassink
Kantens
39:23
38:04
174
Marlies Wierenga
Groningen
39:23
37:13
175
Annelies Haaijer-Dalmo
Delfzijl
39:30
38:21
176
Hetty van der Molen
Ten Post
39:35
37:31
177
Myrthe Scheltens
Delfzijl
39:39
38:07
178
Karla Woldhuis
Ten Post
39:40
37:36
179
Lariesha Bont
Winschoten
39:48
37:19
180
Marianne Dijkhuis
Winschoten
39:51
37:22
181
Janette Smit
Delfzijl
39:53
39:05
182
Brenda Wildeman
Meedhuizen
39:56
37:38
183
Caroline Oosten
Delfzijl
39:57
37:47
184
Karin Brouwer
Flanderijn en Bouwma
40:05
39:36
185
Maria Mulder-Plijter
Bedum
40:13
38:56
186
Sarina Venekamp
Marin Ship Managemen
40:15
39:42
187
Annette Doornkamp
Zuidbroek
40:20
38:07
188
Anoesjka Roosien-Nienh
Bellingwolde
40:22
38:54
189
Jelmy Vegter
Uithuizen
40:24
38:43
190
Peggy Booij
Appingedam
40:35
39:02
191
Anouk Landman
Chemcom industries B
40:35
38:57
192
Carla Brondijk
Smit Sport
40:35
39:08
193
Katja Stavinga
Partycentrum De Bold
40:37
40:06
194
Wendy Knapper
Delfzijl
40:52
38:58
195
Anke Bruns
Woldendorp
40:52
38:58
196
Sjouke Snip
Delfzijl
40:55
38:09
197
Grainne Barsema
LUBRIZOL
40:59
38:57
198
Trea van der Wal
Ten Post
41:11
38:54
199
Patricia Swijgman
Veendam
41:29
40:30
200
Anneke Rook-Braaksma
Bedum
41:33
40:16
201
Iris Wubbolts
Delfzijl
41:35
38:50
202
Esther Nienhuis
Farmsum
41:36
38:51
203
Alie Schrik
Midwolda
41:36
39:14
204
Jacqueline Janssens
Partycentrum De Bold
41:52
41:20
205
Patricia Gooijert
Farmsum
41:54
39:50
206
Kim Patje
Delfzijl
42:01
39:16
207
Sandrine Audouy
Groningen
42:09
39:59
208
Natasja Syrstad
Farmsum
42:11
40:28
209
Henrike Groot
Groningen
42:11
39:59
210
Corry Hofland
Groningen
42:22
40:48
211
Karin Bos-Bats
Tjuchem
42:27
41:10
212
Rina Kroeze
Siddeburen
42:27
41:11
213
Wilma Kampen
Uithuizen
42:31
41:29
214
Ingrid van Dijken-Ties
Delfzijl
42:36
39:52
215
Janny Makarac
Appingedam
42:37
40:24
216
Sira Til Pot
Sappemeer
42:39
41:46
217
Sigrid Hut
Appingedam
42:45
40:56
218
Anneke Kroeze
Marin Ship Managemen
42:55
42:20
219
Annejet Dijkman
Marin Ship Managemen
42:55
42:20
220
Marja Bouwman
Uithuizen
42:56
41:05
221
Sandra Struik
Sappemeer
43:07
42:09
222
Beatrix Schutter
Delamine BV
43:10
41:39
223
Emma Bos
Delfzijl
43:14
41:05
224
Janet Dolfing
OZG
43:14
42:38
225
Wendy Onrust
Delfzijl
44:05
42:59
226
Karin Beuker
Chemcom industries B
44:29
44:09
227
Gerda Haaijer
Scheemda
44:29
43:27
228
Paula Burghgraef
Delfzijl
46:36
44:45
229
Mariska Werkman
Delfzijl
46:39
44:48
230
Lisa van Dijk
Sappemeer
47:06
45:15
231
Leentje Scholtens
Muntendam
47:41
45:28
232
Bianca Jager
Zuidbroek
49:25
47:14
233
Roelian Mooi
Beerta
49:25
46:55
234
Monique Geurtsen
Sappemeer
51:01
49:10
235
Angelica Staal-Theunis
Delfzijl
51:01
49:12
www.uitslagen.nl
30-10-2013 09:46