Uitslagenlijst Devil's trail

Nijmegen - Zondag 27 oktober 2013

MAN, LUCIFER TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Kats
Deventer
1:13:17
1:13:17
2
Tim Pleijte
Zoutelande
1:13:25
1:13:25
3
John Aalbers
Nijmegen
1:14:46
1:14:46
4
Hidde Bekhuis
Nijmegen
1:14:48
1:14:47
5
Pepijn van Hove
Nijmegen
1:27:41
1:27:37
6
Freek de Best
Heumen
1:28:30
1:28:25
7
Pascal den Hartog
Rotterdam
1:28:34
1:28:34
8
Jan van Gendt
Elst Gld
1:28:37
1:28:32
9
Gérard Wattenberg
Nijmegen
1:28:53
1:28:49
10
Roel van Meurs
Nijmegen
1:28:58
1:28:39
11
Marijn Rodenburg
Rotterdam
1:29:07
1:29:04
12
Arjan Kokshoorn
Malden
1:29:12
1:29:09
13
Gerwin Wessels
Elst Gld
1:29:15
1:29:14
14
Bastiaan van Merwijk
Amsterdam
1:29:24
1:29:15
15
Jochem Tolsma
Ooij
1:29:26
1:29:16
16
Eelco Rozema
Apeldoorn
1:29:54
1:29:47
17
Geert Immerzeel
Breugel
1:30:12
1:30:10
18
Rink Hallmann
Wageningen
1:30:28
1:30:22
19
Joost Doelman
Amerongen
1:30:40
1:30:38
20
Ruben Kok
Gendringen
1:31:00
1:30:39
21
Jeremia Kortmann
Apeldoorn
1:31:07
1:30:59
22
Wilfred Greup
Doorn
1:31:34
1:31:31
23
Marcel Jaarsma
Wageningen
1:31:37
1:31:32
24
Rutger Folkers
Molenhoek Lb
1:33:22
1:33:00
25
Allard Warrink
Almere
1:33:24
1:33:17
26
Koen Hendriks
Nijmegen
1:33:31
1:33:30
27
Richard Maquelin
Capelle aan den IJss
1:33:32
1:33:22
28
Dennis Heilbron
Biggekerke
1:33:33
1:33:32
29
Lennart van der Burg
Maastricht
1:33:56
1:33:55
30
Bas Kappert
Nijmegen
1:34:16
1:34:10
31
David Westdorp
Almere
1:34:32
1:34:00
32
Tim van Vliet
Wijk bij Duurstede
1:34:42
1:34:37
33
Mike van Rijn
Wijchen
1:34:55
1:34:48
34
Vincent van Druten
Nijmegen
1:34:55
1:34:49
35
Colin Robertson
Naarden
1:35:06
1:34:46
36
Vince van Nieuwamerong
Nijmegen
1:35:32
1:34:55
37
Tim Janssen
Boxmeer
1:35:37
1:35:09
38
Jelmer de Vries
Zutphen
1:35:41
1:35:36
39
Eltjo Bazen
Nijmegen
1:36:07
1:36:06
40
Hans Dickhout
Nijmegen
1:36:22
1:36:15
41
Arjan Hoenselaar
Nijmegen
1:36:31
1:36:29
42
Jan Strijker
Brummen
1:36:45
1:36:42
43
Alex van Hedel
Schijndel
1:36:53
1:36:36
44
Martijn Derks
Wijchen
1:36:55
1:36:48
45
Philip de Bruijn
Beuningen Gld
1:36:59
1:36:36
46
Thierry Droog
Reeuwijk
1:37:03
1:36:59
47
Johan Hiemstra
Drachten
1:37:09
1:36:48
48
Wobbe vd Meulen
Driebergen-Rijsenbur
1:37:09
1:37:06
49
Tom Langerak
Apeldoorn
1:37:11
1:36:34
50
Henk Dolle
Molenhoek Lb
1:37:12
1:37:01
51
Pepijn Schalkwijk
Almere
1:37:12
1:37:06
52
Ton de Bruin
Groesbeek
1:37:14
1:36:48
53
Lars van Aarle
Erp
1:37:25
1:37:15
54
Marcel Derks
Arnhem
1:37:27
1:36:54
55
Frank Derks
Amsterdam
1:37:27
1:36:54
56
Andre van Aarle
Erp
1:37:29
1:37:18
57
Joost van Zee
Nijmegen
1:38:03
1:38:01
58
Robert Westra
Nijmegen
1:38:12
1:38:07
59
Patrick Baars
Amsterdam
1:38:13
1:38:08
60
Joop Geurts
America
1:38:42
1:38:24
61
Ivan Rasing
Leuth
1:38:49
1:38:42
62
Martijn van Merrienboe
Zundert
1:38:53
1:38:28
63
Jan Joris Bornewasser
Elst Gld
1:38:58
1:38:45
64
Ferry Hommerson
Nijmegen
1:38:59
1:38:33
65
Willem Maarten van Haa
Castricum
1:39:00
1:38:17
66
Bert Hansen
Oostvoorne
1:39:04
1:38:47
67
Raoul Smit
Gouda
1:39:06
1:39:01
68
Frank van Santvoord
Eindhoven
1:39:08
1:38:57
69
Mark Bergmans
Nijmegen
1:39:11
1:38:56
70
Jaap Goudriaan
Amsterdam
1:39:17
1:38:57
71
Michel Bekker
Millingen ad Rijn
1:39:27
1:39:03
72
Dennis Gerritzen
Niel-Kranenburg (GER
1:39:51
1:39:44
73
Roger Hall
Bussum
1:39:55
1:39:34
74
Eric Corstjens
Gennep
1:40:13
1:40:05
75
Henny Roodhorst
Malden
1:40:15
1:40:14
76
Tom van Alphen
De Mortel
1:40:18
1:39:48
77
Rob Langhout
Nijmegen
1:40:24
1:40:21
78
Theo Hopman
Nijmegen
1:40:34
1:40:11
79
Daan Wals
Nijmegen
1:40:44
1:40:16
80
Lars Hietbrink
Lent
1:41:05
1:40:53
81
Erik van den Bosch
Lekkerkerk
1:41:09
1:40:30
82
Lennart Ruijs
Oss
1:41:11
1:40:47
83
David Jongeleen
Apeldoorn
1:41:16
1:40:57
84
Matthijs van Valderen
Bennekom
1:41:18
1:40:52
85
Dennis Riebeek
Zaltbommel
1:41:34
1:41:18
86
Gerwin Driessen
Overloon
1:41:35
1:41:09
87
Sietse van der Mei
Sintjohannesga
1:41:38
1:41:36
88
Henk Demmer
Nijkerk Gld
1:41:38
1:40:53
89
Hans van Zwol
Beek-Ubbergen
1:41:40
1:41:25
90
Joep Geelen
Venlo
1:42:23
1:42:05
91
Remon Van Zeist
Apeldoorn
1:42:31
1:42:23
92
Joost Valkenberg
Vught
1:43:12
1:43:08
93
Joris van den Bosch
Apeldoorn
1:43:20
1:43:12
94
Michel Debertrand
Den Helder
1:43:24
1:43:13
95
Kees Afman
Arnhem
1:43:38
1:43:07
96
Marc van Rooij
Heythuysen
1:43:46
1:43:42
97
Erik Van der Hoofd
Nijmegen
1:44:00
1:43:45
98
Twan Christ
Malden
1:44:06
1:44:02
99
Patrick Nijmeijer
Zwolle
1:44:07
1:43:38
100
Jouke Osinga
Nijmegen
1:44:07
1:44:00
101
Arnold van der Zwaag
Harderwijk
1:44:08
1:43:39
102
Ben Janssen
Lent
1:44:18
1:43:46
103
Geert Janssen
Tegelen
1:44:19
1:44:02
104
Robert Gieling
Utrecht
1:44:36
1:44:11
105
Thomas Maarleveld
Delft
1:44:55
1:44:24
106
Mat Skrabanja
Heythuysen
1:45:24
1:44:56
107
Marco van de kamp
Lent
1:45:59
1:45:44
108
Gijs de Kwaasteniet
Apeldoorn
1:46:00
1:45:41
109
Ivo Hakenkruger
Hilversum
1:46:00
1:45:43
110
Niels Weertman
Amsterdam
1:46:01
1:45:25
111
Alex van Dijk
Druten
1:46:03
1:45:46
112
Hans Beltman
Dieren
1:46:06
1:45:33
113
Twan Belgers
Nijmegen
1:46:36
1:46:02
114
Jim van Putten
Nijmegen
1:46:42
1:26:23
115
Ger Heesen
Nijmegen
1:46:44
1:46:39
116
René Wolters
Elst Gld
1:46:50
1:46:37
117
Roelof Bos
Venlo
1:47:04
1:46:46
118
Mike Bleijerveld
Nijmegen
1:47:47
1:47:31
119
Johan kruiskamp
Apeldoorn
1:47:54
1:47:35
120
Robert van Ravenhorst
Amsterdam
1:48:06
1:47:59
121
Noche Pattipeiluhu
Nijmegen
1:48:09
1:47:42
122
Adwin Rutgers
Keeken (GER)
1:48:09
1:47:53
123
Joost baars
Nijmegen
1:48:27
1:48:14
124
Jos Oonincx
Roosendaal
1:48:33
1:48:26
125
Jock Wienhoven
Venlo
1:48:46
1:48:27
126
Henk Horstink
Nijmegen
1:49:21
1:49:18
127
Geert Roseboom
's-Gravenhage
1:50:09
1:50:07
128
Rick Kramer
Zaandam
1:50:10
1:49:39
129
Ad van der Heijden
Sint-Oedenrode
1:50:16
1:50:13
130
Martin Fagerlind
Nijmegen
1:50:20
1:49:55
131
Rutger Dercks
Arnhem
1:50:29
1:49:59
132
Pim de Ridder
Nijmegen
1:51:11
1:50:34
133
Marc Willemsen
Leiden
1:51:11
1:50:49
134
Bas Vooijs
Schoonhoven
1:51:29
1:51:08
135
Gerard Groenveld
Wageningen
1:51:52
1:51:38
136
Martijn van der Cruijs
Wanroij
1:53:17
1:53:06
137
Hans Gijsbers
Deurne
1:53:23
1:53:11
138
Flip Schuller
Oudkarspel
1:53:32
1:53:23
139
Sally Salemink
Geldrop
1:53:34
1:53:23
140
Ronald Nieuwenhuijse
Amsterdam
1:54:08
1:53:45
141
Frank Thuss
Arnhem
1:54:13
1:53:38
142
Michel van Driel
Ugchelen
1:54:14
1:53:37
143
Jan Abelen
Druten
1:54:18
1:54:06
144
Alex Alingh- van der S
Rotterdam
1:54:19
1:54:11
145
Maarten de Groot
Weert
1:54:27
1:53:42
146
Ronald Hoedt
Arnhem
1:54:29
1:54:09
147
Paul de Heer
Beers Nb
1:55:11
1:54:37
148
Robert Schmitz
Delfgauw
1:55:29
1:54:49
149
RU2D de Haan
's-Hertogenbosch
1:55:41
1:55:17
150
Jorn Van Strien
Apeldoorn
1:55:54
1:55:20
151
Jan Klomp
Kekerdom
1:55:54
1:55:17
152
Fenno Meijer
Nijmegen
1:56:52
1:56:11
153
Stefan Reekers
Overloon
1:57:12
1:56:27
154
Stan Jacobs
Druten
1:57:24
1:56:58
155
Jan Derksen
Millingen aan de Rij
1:57:31
1:57:07
156
Guido Smulders
Groesbeek
1:57:52
1:57:11
157
Dennis Greeven
De Meern
1:57:58
1:57:39
158
Laurens Erich
Tilburg
1:58:02
1:57:19
159
Herman Peters
Nijmegen
1:58:09
1:58:05
160
Mike Ernst
Oosterhout Nb
1:58:21
1:57:39
161
Alex Klaassen
Eindhoven
1:58:32
1:57:49
162
Andrei Cretan
Viersen (GER)
1:58:48
1:58:32
163
Oscar The
Capelle aan den IJss
1:59:06
1:58:26
164
Paul Jordaan
Rotterdam
1:59:30
1:58:51
165
Lambert Timmers
Duiven
1:59:33
1:58:52
166
Rob Spaans
Monster
1:59:59
1:59:51
167
Will Theunissen
Molenhoek Lb
2:00:36
2:00:26
168
Fabio Gorel
's-Gravenhage
2:00:51
2:00:35
169
Ger Jacobs
Oeffelt
2:01:01
2:00:23
170
Hans Peters
Nijmegen
2:01:44
2:01:21
171
Rick Sahetapy
Almere
2:02:32
2:02:00
172
Leon Aarts
Veghel
2:02:44
2:02:13
173
Hans van der Lugt
Harderwijk
2:03:20
2:02:53
174
Jos van Rijt
Amersfoort
2:03:34
2:03:07
175
Harry Havekes
Nijmegen
2:04:01
2:03:35
176
Kurt Braspenning
Beuningen Gld
2:07:18
2:07:01
177
Vincent Vloemans
Eindhoven
2:08:00
2:07:51
178
Marshal Blue
Almere
2:09:01
2:08:28
179
Mike van Hal
Nijmegen
2:12:01
2:11:58
180
Gouke Hylkema
Apeldoorn
2:12:16
2:11:42
181
Herman Wools
Arnhem
2:12:48
2:12:36
182
Peter Hafkamp
Arnhem
2:12:48
2:12:37
183
Ber Willems
Tilburg
2:13:35
2:12:52
184
Erik Tilemans
Tilburg
2:13:36
2:12:53
185
Arno Nijhuis
Almere
2:13:39
2:13:08
186
Theo Fokkema
Heythuysen
2:13:42
2:13:11
187
Mark Jansen
Venhorst
2:13:46
2:13:28
188
Johan van den Heuvel
Eindhoven
2:14:40
2:14:16
189
Rene Kops
Oosterhout Nb
2:15:54
2:15:18
190
Sandy Knollenburg
Almere
2:17:19
2:16:47
191
Gerald Hielckert
Venlo
2:29:51
2:29:11
192
Arjo Ouwens
Rotterdam
2:32:10
2:31:33
193
Gerardus.W.A de Louw
Sint-Oedenrode
2:38:54
2:38:51
VROUW, LUCIFER TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucie van Genugten
Nijmegen
1:29:00
1:28:52
2
Linda van Vliet
Nijmegen
1:29:16
1:29:08
3
Irene kalter
Deventer
1:30:00
1:30:00
4
Christa Hijkoop
Nijmegen
1:35:00
1:34:52
5
Saskia Elemans
Wageningen
1:38:43
1:38:20
6
Lisanne Jansen
Nijmegen
1:38:58
1:38:33
7
Wilma van Kruisbergen
Millingen aan de Rij
1:39:27
1:39:04
8
Britta Johansson
Beek-Ubbergen
1:39:33
1:39:17
9
Suzanne Maessen
Doesburg
1:39:40
1:39:19
10
Saskia Nuboer-Kothe
Vught
1:39:59
1:39:36
11
Charlotte Keetels
Malden
1:40:01
1:39:52
12
Dittie van de Bor
Amsterdam
1:41:24
1:41:15
13
Els Van den Eede
Ubbergen
1:41:35
1:41:00
14
Anke Rouwette
Nijmegen
1:41:42
1:41:38
15
Andrea van der Sluijs
Middelharnis
1:41:56
1:41:28
16
Lini Strijker van Zade
Brummen
1:42:44
1:42:35
17
Nienke de Waal
Nijmegen
1:43:19
1:42:50
18
Gerda Top
Overloon
1:43:41
1:43:22
19
Carla Zandveld
Groet
1:44:04
1:43:59
20
Lydia van Son
Born
1:44:27
1:44:14
21
Jozette Tomassen
Roggel
1:45:20
1:44:51
22
Manon Breuer
Heythuysen
1:45:21
1:44:51
23
Jolanda Schouten
Zutphen
1:45:40
1:45:30
24
Annelies Boot
Amsterdam
1:46:17
1:46:08
25
Renate Dekker
Utrecht
1:47:00
1:46:49
26
Indra Bimmel
Berg en Dal
1:47:12
1:47:03
27
Berteke de Jong
Rotterdam
1:47:40
1:47:26
28
Yvonne steenhuis
Wijchen
1:47:46
1:47:40
29
Masja van Ingen
Druten
1:47:53
1:47:41
30
Katinka Nikijuluw - Fl
Arnhem
1:48:06
1:48:01
31
Jolita Ciapaite
Utrecht
1:49:51
1:49:31
32
Sabine Swarts
's-Gravenhage
1:50:07
1:50:05
33
Nancy Laarveld
Beuningen Gld
1:50:10
1:50:04
34
Clarisa Sanchez
's-Hertogenbosch
1:51:34
1:51:23
35
Esther Strijker
Brummen
1:52:39
1:52:29
36
Willemien Gijsbers
Deurne
1:53:51
1:53:30
37
Liesbeth Donselaar
Castricum
1:54:24
1:53:41
38
Anneke Bruinsma
Lent
1:55:23
1:54:48
39
Annejet Mattijssen
Lent
1:55:35
1:55:00
40
José de Louw
Gendt
1:56:12
1:55:36
41
Gercoline Hollemans
Zwijndrecht
1:56:16
1:55:37
42
Elly Maat
Rotterdam
1:56:52
1:56:13
43
Marjo Huisman
Barneveld
1:56:53
1:56:39
44
Marleen Ter Maten
Barneveld
1:56:58
1:56:45
45
Lize Bleeker
Groesbeek
1:57:52
1:57:11
46
Katrin Kuik
Nijmegen
1:58:07
1:57:39
47
Saskia Ferket
Lent
1:58:11
1:57:36
48
Noëlle Arts
's-Hertogenbosch
1:58:13
1:57:37
49
Annelies Klaassen
Eindhoven
2:00:24
1:59:40
50
Mariëlle Mees
's-Hertogenbosch
2:00:35
2:00:11
51
Madelon Nijssen
Nijmegen
2:00:36
2:00:26
52
Jong de Jong
Oegstgeest
2:00:54
2:00:33
53
Annemieke Oomen
Amsterdam
2:02:56
2:02:42
54
Yvonne Hielckert
Venlo
2:03:41
2:03:01
55
Henny Provilij
Hendrik-Ido-Ambacht
2:03:42
2:03:02
56
Jacqueline Coppelmans
Veghel
2:03:44
2:03:13
57
Gerda Damen
Bemmel
2:04:09
2:03:34
58
Alida Leeuw
Bemmel
2:04:09
2:03:33
59
Monique Maasen
Nijmegen
2:07:08
2:06:43
60
Connie Meinders
Barneveld
2:07:42
2:07:28
61
Betty Mulders
Geldrop
2:07:58
2:07:46
62
Alinda Boskma
Eindhoven
2:08:11
2:08:00
63
Ingrid Middelkoop
Harderwijk
2:08:33
2:08:06
64
Marjo Pijloo
Harderwijk
2:09:01
2:08:33
65
Ilona Stevens
Malden
2:12:03
2:11:34
66
Izabela Tomesen
Amsterdam
2:12:15
2:12:02
67
Annelies Dickhout
Nijmegen
2:12:42
2:12:13
68
Lammy Fokkema - Steven
Heythuysen
2:13:42
2:13:11
69
Maike Gieling
Utrecht
2:13:54
2:13:29
70
Els Das
Amsterdam
2:13:56
2:13:36
71
Birgit Gorel
's-Gravenhage
2:15:09
2:14:51
72
Marjan Hout
Oegstgeest
2:15:34
2:15:13
73
Petra Kremer
Deventer
2:16:15
2:15:41
74
Hanneke Snel
Nieuw-Vennep
2:16:30
2:15:51
75
Mandy Ouwerkerk
Nijmegen
2:20:28
2:19:49
76
Gerda Smit
Zwijndrecht
2:20:29
2:19:49
77
Ginie Gerrits
Enschede
2:23:40
2:23:03
78
Marieke Torn
Broekland Ov
2:24:35
2:23:58
79
Marion Wenders
Gulpen
2:38:39
2:38:38
MAN, MOENEN TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans van Erck
Zundert
2:09:47
2:09:46
2
Chiel Hamann
Nijmegen
2:13:07
2:13:05
3
Jeroen Hommelberg
Roermond
2:13:15
2:13:15
4
Marc Weening
Doorwerth
2:14:18
2:14:16
5
Arie Nimberg
Zeist
2:14:24
2:14:23
6
Hans van Loon
Vught
2:16:30
2:16:29
7
Bart Koopmans
Arnhem
2:16:52
2:16:51
8
Jeroen Zeinstra
Wageningen
2:18:39
2:18:39
9
Hanno Nagel
Apeldoorn
2:19:44
2:19:40
10
Mark Dekker
Utrecht
2:20:33
2:20:31
11
Mark Groeneweg
Meeden
2:20:59
2:20:57
12
Michiel Mooibroek
Utrecht
2:21:02
2:21:01
13
Jaap van der Bok
Middelharnis
2:21:47
2:21:44
14
Jack Beijnsberger
Heythuysen
2:22:02
2:22:00
15
Patrick Snijders
Roggel
2:24:19
2:24:17
16
Ton van Leeuwen
Tilburg
2:27:01
2:27:01
17
Ewout Sikking
Zeist
2:27:26
2:27:20
18
Leon Persoon
Rotterdam
2:28:19
2:28:12
19
Rutger van Valderen
Utrecht
2:29:23
2:29:15
20
Anthony de Zwart
Putten
2:33:33
2:33:11
21
Martijn Hueskes
Arnhem
2:33:53
2:33:47
22
Mark Jillissen
Molenhoek Lb
2:34:02
2:33:58
23
Mark Meuwsen
Haalderen
2:34:05
2:33:48
24
Robert Bopp
Roermond
2:35:27
2:35:21
25
Jaap van Oosteren
Nijmegen
2:35:52
2:35:36
26
Christian Monna
Spijkenisse
2:36:01
2:35:56
27
Ralph van Schendel
Arnhem
2:37:10
2:37:06
28
Henri Laitervo
Arnhem
2:37:55
2:37:38
29
Jelle Schoemaker
Nijmegen
2:38:14
2:38:08
30
Eric Hendriks
Molenhoek Lb
2:38:48
2:38:44
31
Bas Vink
Amsterdam
2:38:51
2:38:39
32
Marcel Pickkers
Zwijndrecht
2:39:14
2:39:11
33
Edwin Van der Plas
Berg en Dal
2:40:07
2:39:57
34
Rein Odink
Amsterdam
2:40:34
2:40:06
35
Gerben Van der Waals
Apeldoorn
2:41:37
2:41:32
36
Wilfried Duivenvoorden
Hoofddorp
2:41:54
2:41:30
37
Bart de Lange
Elst Gld
2:43:06
2:43:05
38
Peter Van Bennekom
Nijmegen
2:43:25
2:43:16
39
Leon Stijnen
Baexem
2:43:41
2:43:38
40
Arno Theeuwen
Roggel
2:43:41
2:43:39
41
Jan Duel
Krimpen aan de Lek
2:45:39
2:45:30
42
Bart van Leerdam
Vught
2:45:46
2:45:32
43
Rob van Spronsen
Oegstgeest
2:45:54
2:45:42
44
Joep Knook
Eindhoven
2:45:58
2:45:40
45
Bastiaan Kleiberg
Rotterdam
2:46:20
2:45:51
46
Leo van Kemenade
Uden
2:46:59
2:46:38
47
Olaf van de Poll
Brandwijk
2:47:37
2:47:09
48
Marc van den Berkmorte
Horst
2:47:40
2:47:34
49
Theo Geurts
Groesbeek
2:47:47
2:47:25
50
Jan-Henk Van Bennekom
Ermelo
2:48:09
2:48:01
51
Wim Minnen
Barneveld
2:48:12
2:47:55
52
Ruud Grim
Lewedorp
2:48:26
2:48:22
53
Jan Koetsenruyter
Nijmegen
2:49:19
2:49:04
54
Martijn Spoelstra
Rotterdam
2:49:30
2:49:01
55
Gert-Jan Van der Reijd
Zwijndrecht
2:49:30
2:49:03
56
Sjef Lolkema
Nijmegen
2:49:32
2:49:21
57
Richard Knol
Enschede
2:50:36
2:50:14
58
Gerben Aarnoudse
Utrecht
2:50:39
2:50:28
59
Niels Roseboom
Duiven
2:51:06
2:51:02
60
Bruno van Rijsingen
Vught
2:51:13
2:50:58
61
Thierry Frik
Oud Gastel
2:52:00
2:51:55
62
Rene Westland
Huissen
2:52:07
2:52:03
63
Remi Verhagen Verhagen
Venlo
2:53:27
2:53:19
64
Ted Beekman
Horst
2:54:07
2:53:58
65
Wim Kools
Druten
2:55:22
2:55:18
66
Hennie van Velzen
Honselersdijk
2:55:30
2:55:09
67
Bert Bruins
Wijchen
2:55:33
2:53:40
68
Diederik Gombert
Utrecht
2:55:34
2:55:08
69
Raoul Huisman
Apeldoorn
2:55:51
2:55:36
70
Peter Witteman
Utrecht
2:55:59
2:55:49
71
Kees Rosendaal
Elst Gld
2:56:07
2:54:13
72
Michael Biljardt
Arnhem
2:56:16
2:55:50
73
Sander Seppen
Schoonhoven
2:56:56
2:56:47
74
Jeroen Rozeboom
Hilversum
2:57:02
2:56:43
75
Henk Van den Hoek
Amersfoort
2:57:20
2:57:15
76
Hans willem Brussee
Arnhem
2:57:28
2:57:03
77
Remco Klompenhouwer
Harderwijk
2:57:57
2:57:37
78
Paul Wind
Lemele
2:58:22
2:58:06
79
Roelof Sondaar
Wanneperveen
2:58:26
2:58:07
80
Theo Zoontjens
Koudekerke
2:58:32
2:58:29
81
Gert van den Velden
Almere
2:59:03
2:58:44
82
Jan Van Dorst
Oss
2:59:18
2:59:01
83
Frank van Lohuijzen
Apeldoorn
2:59:27
2:59:21
84
Bas de Vre
Helmond
3:00:18
3:00:05
85
Arnoud Kunst
Sint-Michielsgestel
3:00:27
3:00:12
86
Philip Graat
Nijmegen
3:00:31
3:00:18
87
Roland Theeuwen
Monster
3:00:39
3:00:33
88
Kobus Botman
Middelburg
3:00:42
3:00:29
89
Jelrik Geurtz
Angeren
3:00:53
3:00:34
90
Roger Lam
Amersfoort
3:01:05
3:00:58
91
Bas Goettsch
Putten
3:01:38
3:01:17
92
Erik Bolt
Arnhem
3:02:30
3:02:05
93
Evert Driessen
Zeist
3:02:52
3:02:45
94
Paul Selten
Mill
3:03:39
3:03:34
95
Theo Sessink
Molenhoek Lb
3:04:14
3:04:03
96
Martin Struijk
Veldhoven
3:05:05
3:04:57
97
Carl Koetsier
Barneveld
3:05:11
3:04:54
98
Matt Siroo
Sint Hubert
3:05:46
3:05:24
99
Adrie Smits
Cuijk
3:05:46
3:05:23
100
Rene Zwiep
Rotterdam
3:06:11
3:05:51
101
Ferry Ottenhof
's-Hertogenbosch
3:06:45
3:06:37
102
Dave Engels
Well Lb
3:07:39
3:07:33
103
Peter Peeters
Vught
3:07:58
3:07:43
104
Dirk Kop
Amersfoort
3:08:08
3:07:54
105
Chris Prudon
Nijmegen
3:08:11
3:08:01
106
Mark Eerenberg
Amsterdam
3:09:18
3:09:07
107
Misja Van Esch
Roosendaal
3:09:41
3:09:31
108
Ronald van Wolfswinkel
Renswoude
3:09:58
3:09:49
109
Joris van Dijk
Doorwerth
3:10:26
3:10:14
110
Henk van Hamersvelt
Molenhoek Lb
3:10:28
3:10:04
111
Enno van Vaalen
Almere
3:10:37
3:10:19
112
Marcel Hermens
Sint Anthonis
3:10:47
3:10:23
113
Wouter Nieuwenburg
Almere
3:12:17
3:11:58
114
Olaf Van Roggen
Arnhem
3:12:57
3:12:48
115
Alex Spanhak
Zwolle
3:13:49
3:13:25
116
Peter Waterkoort
Nijmegen
3:13:58
3:13:33
117
John Bossink
's-Hertogenbosch
3:18:17
3:18:08
118
Henk Jonker
Ulft
3:18:23
3:17:57
119
Dirk van Kessel
Geldermalsen
3:18:26
3:18:05
120
Mark van Heck
Nijmegen
3:18:33
3:18:30
121
Wim Rog
Zoetermeer
3:18:36
3:18:30
122
Rene Laenen
Hoofddorp
3:18:55
3:18:40
123
Hans Kopp
Malden
3:19:02
3:18:54
124
Joost de Waal
Groesbeek
3:19:07
3:18:52
125
Marc Harens
Amsterdam
3:20:42
3:20:14
126
Marcel Gerrits
Enschede
3:22:33
3:22:19
127
Richard van Emmerik
Heelsum
3:22:50
3:22:37
128
Frans Verbruggen
Malden
3:23:24
3:23:15
129
Dennis van der Wel
Zeist
3:23:35
3:23:28
130
Leon van Liere
Meliskerke
3:24:49
3:24:26
131
Anton Hollemans
Zwijndrecht
3:26:34
3:26:30
132
Michiel Kragt
Utrecht
3:28:52
3:28:52
133
Johan Vandenbroucke
Drongen (BEL)
3:29:44
3:29:22
134
Roland Bes
Utrecht
3:31:43
3:31:33
135
Pascal Welling
Zevenaar
3:31:52
3:31:35
136
Joris Boeren
Heemstede
3:32:18
3:31:51
137
Auke de Schipper
Hilversum
3:32:35
3:32:23
138
Jan Pieters
Dordrecht
3:35:18
3:35:07
139
Wil Boots
Helden
3:46:38
3:46:31
VROUW, MOENEN TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Taalman
Tilburg
2:27:01
2:27:01
2
Petra Bilthof
Nijmegen
2:34:24
2:34:11
3
Acacia Falkena
Amersfoort
2:45:47
2:45:34
4
Evelien te Rietstap
Nijmegen
2:48:05
2:47:59
5
Els Duivenvoorden
Lisse
2:49:42
2:49:18
6
Irene Atanasio
Nijmegen
2:50:59
2:50:56
7
Marlie Oosterik
Nijmegen
2:53:03
2:52:48
8
Maria Dooyenburg
Vught
2:53:56
2:53:41
9
Maaike Hornstra
Jellum
2:55:53
2:55:42
10
Bea van der Mei
Sintjohannesga
2:56:12
2:56:00
11
Hester Pardoel
Nijmegen
2:57:52
2:57:42
12
Anneke de Groot
Almere
2:59:09
2:58:54
13
Jannet Vermeulen-Stule
Vleuten
2:59:24
2:59:17
14
Miranda Hornstra
Wergea
3:03:27
3:03:16
15
Paula Fikkert
Arnhem
3:05:38
3:05:18
16
Danielle Gorgels
Vught
3:07:58
3:07:42
17
Tessa van Kesteren
Amsterdam
3:09:18
3:09:07
18
Carin Donk
Amsterdam
3:10:55
3:10:36
19
Tamara Eggenhuisen
Utrecht
3:11:32
3:11:14
20
Dorien van der Schot
Utrecht
3:12:54
3:12:35
21
Ank van de Wiel
Nijmegen
3:13:57
3:13:34
22
Jolanda van Velzen
Honselersdijk
3:14:25
3:14:05
23
Ellen van Wolde
Nijmegen
3:21:11
3:21:00
24
Marieke Hakkenberg van
Amsterdam Zuidoost
3:24:07
3:22:11
25
Ine Du Gernier
Geraardsbergen (BEL)
3:29:44
3:29:21
26
Miriam Reeders
Rotterdam
3:30:05
3:29:38
27
Petra Eckhardt
Amersfoort
3:35:04
3:34:48
28
Louise Hexspoor
Ravenswaaij
3:45:08
3:44:59
29
Brigitte Sijpestijn
Vught
3:46:21
3:46:00
30
Lisette Alsters
Horst
3:46:38
3:46:31
31
Diana de Rooij
Utrecht
3:48:57
3:48:40
32
Ingrid Achterberg
Leidschendam
4:00:05
3:59:51
MAN, HELSE TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pascal van Norden
Gouda
2:50:27
2:50:27
2
Ivo Lustenhouwer
Wageningen
3:04:51
3:04:46
3
Ralph Apeldoorn
Beverwijk
3:15:08
3:15:08
4
Raymon van den Berg
's-Hertogenbosch
3:20:31
3:20:31
5
Rick Driessen
Amsterdam
3:29:47
3:29:42
6
Adriaan van den Eelaar
Gorssel
3:32:25
3:32:23
7
Harmen Perk
Rotterdam
3:33:01
3:33:00
8
Martin Verveer
Hendrik-Ido-Ambacht
3:38:19
3:38:18
9
Koos Gorel
's-Gravenhage
3:38:19
3:38:17
10
Kees Kasander
's-Gravenhage
3:45:55
3:45:55
11
Harrald Van Hell
Herwijnen
3:45:55
3:45:54
12
Michiel van der Blij
Nieuw-Vennep
3:52:37
3:52:34
13
Jeroen Bielen
Molenhoek Lb
3:52:37
3:52:34
14
Arjan Nomen
Gouda
3:52:37
3:52:37
15
Nicky Raes
Ameide
3:53:27
3:53:19
16
Harm Slijper
Delft
4:04:50
4:04:38
17
Jan Vesely
Uitgeest
4:08:56
4:08:52
18
Johnny Dooms
Terneuzen
4:09:49
4:09:38
19
Eric de Haan
Uitgeest
4:10:41
4:10:34
20
Mark van Gerven
Uitgeest
4:10:44
4:10:37
21
Antoine Meulebeek
Pannerden
4:12:03
4:11:55
22
Sebastiaan Knoppert
Putten
4:15:20
4:15:14
23
Rob Jodies
Beusichem
4:15:40
4:15:32
24
Dennis Huijbers
Maarheeze
4:18:22
4:18:10
25
Reli Todea
Veldhoven
4:19:05
4:19:02
26
Filippos Chatzimichail
Amsterdam
4:19:15
4:19:07
27
Joop Kuiper
Ugchelen
4:19:32
4:19:31
28
Herman Geritz
Midlum
4:19:48
4:19:43
29
Bart Freriks
Borne
4:20:04
4:19:58
30
Guido van der Werf
Amsterdam
4:21:34
4:21:22
31
Herwin Kamp
Hattem
4:22:33
4:22:27
32
Genja Ferschtman
Rotterdam
4:22:42
4:22:39
33
Taco Jongman
Sint Jansklooster
4:23:45
4:23:36
34
Wouter Rouwhorst
Borculo
4:23:46
4:23:36
35
Joram Huisman
Hardinxveld-Giessend
4:25:31
4:25:23
36
Roy Hebben
Brummen
4:26:15
4:26:11
37
Andre Bleumink
Groenlo
4:30:50
4:30:45
38
Henrie Drenthel
Aalten
4:30:50
4:30:45
39
Nico den Hartog
Voorburg
4:32:06
4:32:04
40
Abdeljabbar Arghidi
Nijmegen
4:32:55
4:32:52
41
Bart Meeuwisz
Rhenen
4:33:07
4:32:57
42
Thierry van Groen
Gorredijk
4:34:14
4:34:09
43
Ed Boonders
Landsmeer
4:34:14
4:34:01
44
Gerard van der Vries
Malden
4:39:30
4:39:28
45
Ralph Zijlma
Almere
4:41:07
4:40:58
46
Bram Ottenhof
Arnhem
4:41:19
4:41:08
47
Elwin van der Gragt
Beverwijk
4:45:47
4:45:43
48
Jasper Ragetlie
Deurne
4:47:46
4:47:40
49
Lubomir Okruhlica
Rotterdam
4:49:10
4:48:55
50
Ruut Schalij
Baarn
4:51:26
4:51:15
51
Mike Cooper
Bennekom
4:54:35
4:54:28
52
Timo Angenent
Giessenburg
4:57:55
4:57:47
53
Edwin Kling
Nistelrode
4:57:56
4:57:56
54
Andries Welles
Lippenhuizen
4:58:22
4:58:16
55
Jeremy Weyman
Obdam
5:00:23
5:00:20
56
Li Gielen
Elst Gld
5:02:10
5:02:03
57
Myckel Bodt
Loenen aan de Vecht
5:04:42
5:04:23
58
Erik Burgers
Apeldoorn
5:06:49
5:06:40
59
Siebolt de Boer
Nijmegen
5:14:12
5:13:59
60
Bart De Weirdt
Lochristi (BEL)
5:14:42
5:14:28
61
Branko Rotshuizen
Lochem
5:16:53
5:16:40
VROUW, HELSE TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolanda Linschooten
Akersloot
4:04:19
4:04:18
2
Rian van der Burgt
Veldhoven
4:04:30
4:04:27
3
Monique van der Aa
Den Dungen
4:07:24
4:07:17
4
Maaike Braat
Muiderberg
4:08:56
4:08:52
5
Annekarlijn de Rijcke
Klarenbeek
4:20:25
4:20:11
6
Marileen Fabels
Hilversum
4:26:09
4:26:05
7
Laetitia Ouillet
Baarn
4:51:26
4:51:16
8
Suzan Maertens
Drongen (BEL)
4:59:34
4:59:22
9
Ellie van Haren
Almere
5:18:53
5:18:45
VROUW, LADIES TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Becky Russell
Amsterdam
55:00
54:59
2
Annemieke Bloem
Rotterdam
57:44
57:44
3
Sara Galle
Utrecht
59:28
59:27
4
Alie van der Schaaf
Rheden
59:57
59:54
5
Marlijn van der Mei
Sintjohannesga
1:00:08
1:00:01
6
Claudia Schutte
Rosmalen
1:02:47
1:02:41
7
Tineke de Graaf
Winterswijk
1:02:49
1:02:45
8
Judith Piek-Janssen
Rosmalen
1:03:44
1:03:39
9
Mariët Bosschers
Nijmegen
1:04:07
1:04:06
10
Nadine Feiter
Zeist
1:04:08
1:04:06
11
Nynke Postma
Nijmegen
1:04:47
1:04:42
12
Francine van Ditzhuijz
Nijmegen
1:04:59
1:04:52
13
Mandy Beumer
Elst Gld
1:05:22
1:05:20
14
Boetje Broeders
Nijmegen
1:05:29
1:05:24
15
Reggy Kamps
Zetten
1:05:45
1:05:41
16
Neeltje van Hulten
Wageningen
1:05:50
1:05:42
17
Evelien Steenland
Beekbergen
1:06:15
1:06:11
18
Marije Graven
Utrecht
1:06:30
1:06:20
19
Martiene Legtenberg
Bergendal
1:06:35
1:06:31
20
Carola Osinga
Rosmalen
1:06:35
1:06:30
21
Edith van der Woerd
Barneveld
1:07:06
1:06:57
22
Monique Heijmans
Renkum
1:07:35
1:07:32
23
JC Dorrestijn
Heelsum
1:07:35
1:07:32
24
Mette pyckevet
Nijmegen
1:07:40
1:07:35
25
Sarah van Hove
Nijmegen
1:07:42
1:07:37
26
Constance van Senten
Soest
1:07:49
1:07:44
27
Hesther van der Sanden
Mierlo
1:07:50
1:07:44
28
Suzanne Sparidans
Rosmalen
1:07:53
1:07:47
29
Priscilla Boos
Molenhoek Lb
1:08:05
1:07:58
30
Liek Emous
Soest
1:08:10
1:08:05
31
Sandra Vissers
De Mortel
1:08:11
1:08:03
32
Annette van der Meer
Elst Gld
1:08:13
1:08:02
33
Judith Tenbusch
Arnhem
1:08:22
1:08:11
34
Marit Pietersen
Haps
1:08:34
1:08:30
35
Thea Grasman
Nijmegen
1:08:44
1:08:31
36
Esther van den Barg
Amersfoort
1:09:30
1:09:20
37
Janine Bolhuis
Utrecht
1:09:47
1:09:38
38
Charlotte Van den Toor
Loenen Gld
1:09:55
1:09:53
39
Marjan Klingeman
Haarlem
1:10:17
1:10:11
40
Alien Jalvingh
Wageningen
1:10:30
1:10:26
41
Kim Boerakker
Gendringen
1:10:36
1:10:26
42
Mariette Corstjens
Gennep
1:10:36
1:10:23
43
Mirjam Wassink
Kranenburg (GER)
1:10:37
1:10:36
44
Mieke Souverein
Utrecht
1:10:57
1:10:52
45
Olga Thiele
Nijmegen
1:11:04
1:10:57
46
Martine van der Heijde
Liempde
1:11:08
1:10:57
47
Chantal Weimer
Barneveld
1:11:09
1:11:00
48
Marcelle Hosemans
Elst Gld
1:11:13
1:11:02
49
Trudie Broekman
Molenhoek Lb
1:11:46
1:11:39
50
Esther Brans
Nijmegen
1:12:11
1:11:59
51
Judith de Vos
Hoofddorp
1:12:19
1:12:17
52
Manon de Laat
Dongen
1:14:08
1:14:07
53
Esther Van der Linde
Arnhem
1:14:11
1:14:01
54
Froukje Wolters
Nijmegen
1:14:34
1:14:22
55
Mirjam Steenstra
Nijmegen
1:14:47
1:14:38
56
Madeleine Schuurmans
America
1:14:48
1:14:48
57
Mirre Geurts
America
1:14:49
1:14:48
58
Rosemarijn Verduin
Tull en 't Waal
1:15:05
1:15:01
59
Stevelien v d Wetering
Malden
1:15:44
1:15:39
60
Monique Ouwens
Rotterdam
1:16:27
1:16:19
61
Karin Ernst-Koch
Rotterdam
1:16:28
1:16:19
62
Brigit Weterings
Rotterdam
1:17:13
1:17:03
63
Kartini Slaats
Nijmegen
1:17:25
1:17:17
64
Wenneke Snijders
Rotterdam
1:17:39
1:17:29
65
Ailsa Michiels
Rheden
1:17:40
1:17:38
66
Lianne Hessels
Delft
1:17:43
1:17:37
67
Jocelyn Bolluijt
Dinteloord
1:17:44
1:17:44
68
Marieke Bloemers
Nijmegen
1:17:46
1:17:37
69
Saskia ter Ellen
Rotterdam
1:18:01
1:17:48
70
Armita de Graauw
Batenburg
1:18:44
1:18:37
71
Yaslin van der Mei
Drachten
1:20:35
1:20:27
72
Mira van der Vis
Rotterdam
1:21:30
1:21:20
73
Helma van Wezel
Klarenbeek
1:22:56
1:22:50
74
Adele Scholz
Rosmalen
1:23:07
1:23:01
75
Nanna Taal
Krommenie
1:23:47
1:23:40
76
Judith Chlod
Blitterswijck
1:23:52
1:23:45
77
Desiree Notermans
Capelle aan den IJss
1:30:11
1:30:08
78
Sandra Coppoolse
Nijmegen
1:35:04
1:35:03
79
Ingrid Kneefel
Nijmegen
1:44:21
1:44:12
80
Emmy Nas
Nijmegen
1:44:21
1:44:10
81
Jorien de Keijzer
Wijchen
1:44:42
1:44:31
82
Thea Schmidt
Nieuwerkerk ad IJsse
2:02:10
2:02:02
MAN, LADIES TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tobias van der Mei
Sintjohannesga
50:20
50:18
2
Bas Simons
Nijmegen
1:08:37
1:08:34
3
Bas Buiting
Nijmegen
1:08:51
1:08:43
Vragen over uitslag mailen naar info@devilstrail.nl met vermelding startnr.
www.uitslagen.nl
28-10-2013 01:23