Uitslagenlijst AVD Cross / Dwingelderveld-loop

Dwingeloo - Zaterdag 26 oktober 2013

VROUW, PREST.LOOP 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Kuijvenhoven
Kampen
35:15
2
Marleen van Regteren
Dwingeloo
39:08
3
Jolijn Sorgdrager
Klazienaveen
39:32
4
Ella van den Berg
Oosterwolde
40:19
5
Jennine Wegter
Assen
40:57
6
Willy Olijdam
Groningen
42:12
7
Reina Ovinge
Dwingeloo
42:27
8
Henny Steenbergen
Beilen
42:29
9
Danielle Hoogvliet
Groningen
42:50
10
Gelna Beimers
Leeuwarden
42:55
11
Linda Buikman
Edam
43:11
12
Jenet Donker
Meppel
43:13
13
Marlene van Straalen
's-Gravenhage
43:18
14
Janny Blomsma
Appelscha
43:20
15
Ankie Kooij
Swifterbant
43:26
16
Nagalingam Sumathy
Smilde
43:49
17
Aniek Pape
Dwingeloo
44:03
18
Valesca Dost
Oosterstreek
44:04
19
Merlene Rasing
Dronten
44:22
20
Marion Tolhuis
Meppel
44:42
21
Marielle Lankhorst
De Wijk
45:12
22
Jose Daemen
Ruinen
45:14
23
Ellen Dol
Zwartsluis
45:16
24
Josien Jonker
Hemrik
45:21
25
M.van Burken
Koekange
45:27
26
Monica Scheper
Ruinen
45:34
27
Erna van Bezoen
Ruinen
45:34
28
Jara Zwart
Dronten
45:35
29
M. Schouten
Polsbroek
45:37
30
Piety van der Molen
Assen
45:43
31
Annemiek Punter
Enschede
45:52
32
Berit L. Coombs
Haren Gn
45:56
33
Agnes Schilder
Groningen
46:09
34
Margreet Gort
Pesse
46:29
35
Leonie Peeks-Brul
Meppel
47:01
36
Tineke Agterbosch
Meppel
47:06
37
Lisanne Luten
Ruinen
47:10
38
Willey Boer
Wijster
47:13
39
Madeleine Latour
Groningen
47:15
40
A.Luitjens
Bovensmilde
47:22
41
Fokje Fytstra
Oostwold
47:28
42
Ina Wolters
Beilen
47:59
43
Iris Kootstra
Heerenveen
48:01
44
Supattra Wilamas
Meppel
48:06
45
Erna van der Berg
Ruinerwold
48:39
46
Irene Strating
Haren
48:58
47
Diana Oldewarris
Meppel
49:18
48
Jozien de Wit
Zwartsluis
49:28
49
Olga Sumampouw
Glimmen
50:07
50
Annamiek Molenbuur
Glimmen
51:13
51
Angeline Bareno
Groningen
51:18
52
Esther Draaisma
Westerbork
51:20
53
Marga Hamming
Groningen
52:44
54
H. Kort
Appelscha
52:45
55
Trieneke Swaving
Haren Gn
52:46
56
Anna Stroetinga
Dwingeloo
53:04
57
Gézieta van den Belt
Dwingeloo
53:12
58
Ans Beens
Assen
53:15
59
Anna Hendrikse
Assen
54:01
60
Erna Zinger
Westerbork
54:36
61
Annie Rustenburg
Harkstede
55:27
62
Astrid Hoving
Groningen
57:36
63
Hilde Landstra
Groningen
58:01
64
Astrid de Jong
Haren
58:31
MAN, PREST.LOOP 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave Dijkhuis
Utrecht
29:27
2
Koen Dwarshuis
Enschede
29:30
3
Johan Buikman
Edam
29:52
4
Jippe Jongsma
Oudehorne
30:06
5
Rik Russchen
Heerenveen
30:30
6
Jan Roeles
Beilen
30:34
7
Simon van de Gun
Wapse
31:43
8
Rene Koster
Meppel
32:34
9
Jaap Santing
Meppel
32:56
10
Rik van den Brink
Utrecht
33:30
11
Alfred Ubels
Steggerda
33:33
12
Henk Akkerman
Staphorst
34:08
13
Herman Gruppen
Havelte
34:21
14
Jack van Rozen
Oosterwolde
35:30
15
Jurgen Riesenbeek
Emmen
35:36
16
Mark Soppe
Klazienaveen
36:29
17
Jan Boer
Wijster
36:37
18
Eduard Botter
Hoogeveen
37:10
19
Henk Daling
Hoogeveen
37:46
20
Peter Kriek
Meppel
38:04
21
Erik Muggers
Beilen
39:36
22
Dick Camphuizen
Groningen
39:48
23
Kerstholt
Groningen
40:28
24
Eugene Hoen
Steenwijk
40:50
25
Peter Weustink
Zuidwolde Dr
41:31
26
Ronald van Eerden
Meppel
41:35
27
Gerrit Schuitema
Emmen
41:35
28
Wim Oosting
Beilen
42:28
29
Walter Kuipers
Borne
43:03
30
Niek Verhoeff
Meppel
43:10
31
Wilfred Rodenhuis
Beilen
43:13
32
Roemer PAPOUSEK
Groningen
43:37
33
Henk Verspiek
Zuidlaren
43:41
34
Wim Hunneman
Oosterwolde
43:43
35
A. Sising
Bedum
43:55
36
Hans Dost
Oosterstreek
44:05
37
Ger Helsma
Groningen
44:25
38
David Renkema
Zwolle
44:30
39
Harrie Bosch
Utrecht
44:40
40
Aaldert Jan Kleis
Meppel
45:13
41
Remco Kok
Havelte
45:32
42
P. Saers
Zevenhuizen
45:43
43
Maurits Schutte
Nijeveen
46:12
44
Fons Groenewegen
Dwingeloo
46:47
45
Roelof Kiers
Beilen
46:53
46
Adwin Peeks
Meppel
47:05
47
Jan Haagsma
Hoogeveen
47:08
48
Frans de Vries
Kloosterburen
47:35
49
Koop Klok
Dwingeloo
47:39
50
Ronnie de Vries
Nieuwehorne
48:05
51
Jan Klompmaker
Haren Gn
48:45
52
Henk Warmders
Hoogersmilde
48:47
53
René Bloem
Groningen
49:17
54
Geert Jan Renkema
Groningen
49:49
55
Ringo Harmsen
Beilen
50:15
56
Bart Heek
Meppel
50:21
57
Dick PAPOUSEK
Groningen
51:12
58
Hendrik Jan Donderwink
Dwingeloo
53:53
59
Peter Rijsdijk
Maarn
1:00:50
VROUW, PREST.LOOP 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Kollen
Hoogeveen
1:12:48
2
Antoinette van Noord
Dwingeloo
1:13:29
3
Gonny Westerhuis
Hoogeveen
1:17:09
4
Jannie de Jong
Wapse
1:17:37
5
Marry Nederhoed-Heppin
Beilen
1:18:58
6
Karin Danhof
Irnsum
1:19:31
7
Trees van Veen
Wolvega
1:19:37
8
Renate Kikkert
Westerbork
1:20:14
9
Renske Kuipers
Borne
1:20:47
10
Annalies Jansen
Groningen
1:21:04
11
Marloes Roo
Staphorst
1:21:41
12
Yvette van Woerkom
Meppel
1:22:15
13
Mariska Lenis- Wierda
Wolvega
1:22:47
14
Gerrie Drenth
Hijken
1:22:56
15
Marijke van der Leij
Assen
1:29:08
16
Joke de Vries
Hoogeveen
1:29:18
17
Inge Bekhui
Hoogeveen
1:29:28
18
Alice Meijer
Staphorst
1:29:33
19
Rommy Bijlsma
Hoogeveen
1:29:39
20
Stijntje Troost
Staphorst
1:29:48
21
Judith Berghuis-Vermaa
Groningen
1:30:08
22
Jacqueline van Wijk
Groningen
1:31:32
23
Ingrid Molensky
Assen
1:34:54
24
Marjan Klaassens
Groningen
1:35:15
25
Annelies Moguella
Groningen
1:35:16
26
Maria Jongsma
Haren Gn
1:35:30
27
Ina Krijgsveld
Haren Gn
1:35:30
28
Sabine Kuhl
Haren Gn
1:39:08
29
Annet Boekel
Noordlaren
1:39:09
30
Hilda Oosterbeek-Kamps
Haren Gn
1:39:46
31
Doetie Heida
Haren Gn
1:39:53
32
Ester Westenbrink
Haren Gn
1:41:01
33
Esther Donati
Meppel
1:41:10
MAN, PREST.LOOP 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kasper Kombrink
Meppel
1:01:36
2
Theo Groenendijk
Ravenswoud
1:03:15
3
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
1:03:48
4
Rob Hendrikse
Assen
1:03:57
5
Ruben Muller
Leeuwarden
1:04:50
6
Wim Loos
Groningen
1:04:51
7
Jan Stolker
Steenwijk
1:06:39
8
E.Bisschop
Koekange
1:06:40
9
Robert Groenink
Meppel
1:07:37
10
Andre Goes
Diever
1:09:08
11
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
1:10:28
12
Geert Jan van der Hoek
Groningen
1:10:51
13
Rolf Jansma
Opeinde
1:12:29
14
Rob Overzet
Opeinde
1:13:39
15
Dick Pluim
Groningen
1:13:48
16
Stoffer Havinga
Thesinge
1:14:11
17
Henk Aarden
Assen
1:14:12
18
Jan Witte
Meppel
1:14:22
19
Albert Meijer
Assen
1:15:22
20
Wouter Mak
Hoogezand
1:16:12
21
George de Roo
Dwingeloo
1:16:59
22
Evert Dekker
Ruinen
1:17:18
23
Dick Metselaar
Meppel
1:17:40
24
Wim Kok
Swifterbant
1:17:45
25
Xander Lenis
Wolvega
1:17:46
26
Roelof Bolding
Dwingeloo
1:17:48
27
Gerko van den Akker
Hardenberg
1:17:50
28
Paul Annegarn
Ruinen
1:18:16
29
Hendrik Oosterhoff
Heerenveen
1:18:22
30
Jan Ekens
Groningen
1:19:01
31
Leo van der Meulen
Sneek
1:19:29
32
K. de Boer
Marum
1:19:37
33
Marcel ter Burg
Meppel
1:20:02
34
Jan Tjeerdsma
Pesse
1:20:10
35
Erik Kuipers
't Haantje
1:20:13
36
Jan Knol
Nijeveen
1:20:34
37
John de Vries
Hoogeveen
1:21:12
38
Leo Kochen
Dwingeloo
1:21:58
39
Rob Noorda
Groningen
1:22:16
40
Jelle Groeneveld
Waskemeer
1:23:27
41
Geert stevens
Hoogeveen
1:23:53
42
Martin van der Spek
Zwolle
1:24:03
43
Thijs van Noorden
Apeldoorn
1:24:28
44
Mink Bijlsma
Hoogeveen
1:25:07
45
Paul Flierman
Havelte
1:25:12
46
Egbert Geertsma
Groningen
1:25:27
47
Sjouke Zwier
Dwingeloo
1:26:46
48
Koos van der Ploeg
Leeuwarden
1:27:01
49
Roy Stevens
Beilen
1:27:20
50
Be Damman
Dwingeloo
1:27:27
51
David van Burken
Koekange
1:29:01
52
Douwe de Vries
Groningen
1:30:08
53
Mark van der Plaat
Meppel
1:31:15
54
Rik Mak
Hoogezand
1:34:14
55
Djurre Joh van der Sch
Oentsjerk
1:37:38
56
Gerrit Harmsen
Meppel
1:42:12
57
Reinder Sinnema
Leeuwarden
1:47:15
58
Marc van Gelder
Leeuwarden
1:47:15
VROUW, PREST.LOOP 21,1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janke Douma
Lichtaard
1:45:47
2
Annelies Noordzij
Kampen
1:56:05
3
Laura Nijsingh
Dwingeloo
1:59:12
4
Akkie Greydanus
Ruinen
2:01:35
5
Berlinda de Boer
Darp
2:01:40
6
Bibet Breukers
Hoogeveen
2:07:51
7
Willy de Jong
Leeuwarden
2:14:06
8
A. Dobbelaar
Groningen
2:14:17
9
Christa Verver
Groningen
2:14:17
10
Jiska Riphagen
Utrecht
2:20:45
MAN, PREST.LOOP 21,1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Vonck
Garnwerd
1:28:41
2
Frits Henkers
Assen
1:31:59
3
Marcel Woudman
Meppel
1:34:48
4
Duco Zijlstra
Lekkum
1:40:36
5
Freek Schonewille
Hoogeveen
1:41:06
6
Wilfred ten Caat
Elim
1:41:09
7
Richard Terburg
Zuidlaren
1:42:23
8
Erik Oevering
Nagele
1:44:32
9
Mello Havinga
Meppel
1:45:10
10
Tom de Wijer
Hoogeveen
1:48:00
11
Albert Timmerman
Staphorst
1:49:19
12
Jeroen van Kooten
Groningen
1:50:02
13
Andries Huisman
Stadskanaal
1:50:27
14
Mijtthijs de Boer
Groningen
1:50:34
15
Bas Kroesen
Hoogeveen
1:52:05
16
Marcel Bomas
Leeuwarden
1:52:25
17
Geert Moek
Zuidwolde Dr
1:55:02
18
Jelger Visser
Groningen
1:55:09
19
Wout van Drunen
Dwingeloo
1:56:19
20
Piet van Dijk
Meppel
1:56:39
21
Marc Hiel
Zwolle
1:57:32
22
Jan Bron
Zuidhorn
1:57:36
23
Rene Meijer
Emmer compascum
1:57:40
24
Jan Hein van der Brugg
Dwingeloo
1:59:11
25
Henk Tjeerdsma
Annen
1:59:30
26
Wietze Jonker
Luxwoude
2:02:16
27
Jacob Visser
Heerenveen
2:02:16
28
Ton Besselink
Nieuw-Amsterdam
2:04:22
29
Simon Peter Bollen
Uelsen (GER)
2:07:47
30
Erno de Korte
Rotterdam
2:09:11
31
Wim Steunenberg
Groningen
2:14:17
32
Gert Lange
Winschoten
2:15:38
33
Kars Bodde
Winschoten
2:17:25
34
Jurrie Haan
Winschoten
2:20:36
35
Anne Gietema
Assen
2:20:44
36
Gjalt Broers
Hoogeveen
2:21:44
MPUPC, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Nijland
4:26
2
Maud Visscher
Fivelstreek
4:37
3
Jorien Spikman
Groningen Atletiek
4:57
4
Nathalie Hofstee
AKU
5:14
5
Jildou Binnema
AV Heerenveen
5:36
6
Nynke Huitema
Groningen
5:38
7
Ilse de Weerd
DOS
5:41
MPUPB, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Geerders
Start '78
4:27
2
Kike Velting
HAC '63
4:31
3
Nynke van den Eijnde
AV Heerenveen
4:42
4
Marije de Weerd
DOS
4:49
5
Esmee Douma
SV Veendam
4:53
6
Noortje Huitema
Groningen Atletiek
4:53
7
Kyra de Vries
Isala '96
4:55
8
Mirthe Kanninga
SV Veendam
4:56
9
Rosan Slomp
DOS
5:04
10
Hannah Gritter
Beilen
5:30
MPUPA, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Horror
3:49
2
Marlene Scholtens
Lionitas
3:50
3
Britt Roos
HAC '63
3:54
4
Wies Kesting
AAC '61
3:59
5
Brecht Frensel
Athleta
4:06
6
Evelien Honebecke
ATC '75
4:09
7
Eke Tibben
Start '78
4:13
8
Shannon Huitema
Horror
4:16
9
Anke Binnema
AV Heerenveen
4:24
10
Selma Spikman
Groningen Atletiek
4:24
11
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
4:34
12
Yonine Hofstra
LSV Invictus
4:35
13
Rizlan Tamrouti
Isala '96
4:38
14
Meike Guikema
Jupiter
4:40
15
Lyone Boer
SV Veendam
4:54
16
Ylse Barkmeijer
Akkrum
5:09
JPUPC, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tammo Deems
Start '78
4:37
2
Allart Frensel
Akkrum
5:02
3
Wout Plugge
Aquilo
5:05
4
Timothée Adema
DOS
7:05
JPUPB, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soufian Tamrouti
Isala '96
3:49
2
Luuk Knossen
Aquilo
4:16
3
Dylan Lucas
HAC '63
4:39
4
Maarten Dotinga
Isala '96
4:44
5
Tom Bouwknegt
HAC '63
4:47
6
Dilan Boer
SV Veendam
5:03
JPUPA, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Schultinga
AV Heerenveen
3:49
2
Jarno Kuiper
Start '78
3:52
3
Luuk Geerders
Start '78
4:07
4
Lasse Deems
Start '78
4:21
5
Sander Weide
De Sprinter
4:21
6
Allard Voorwinde
Athleta
4:26
7
Robbin Poelstra
DOS
4:28
8
Rik Agterbosch
Meppel
4:36
9
Jorn Ypma
Meppel
5:08
VROUW, SPRINTCROSS 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies Huigen
Hanzesport
3:23
2
Claudia Oosterkamp
Start '78
3:32
3
Dominique Veninga
SV Veendam
3:43
4
Cato Bontekoe
Impala
3:44
5
Bernice Meijer
SV Veendam
4:00
6
Matilde Spitzen
Start '78
4:12
MAN, SPRINTCROSS 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
2:52
2
Wessel van Veenen
AAC '61
2:53
3
David Hofstee
Impala
3:00
4
Bram Buigel
Groningen Atletiek
3:01
5
Gerko Floor
LSV Invictus
3:04
6
Kevin Damstra
AV Heerenveen
3:06
7
Julian Vreeling
Start '78
3:13
8
Jeen Nauta
Start '78
3:15
9
Mike Meijer
AAC '61
3:17
10
Jeroen Vels
NOP
3:21
11
Nick Ruyter
Emmeloord
3:22
12
Kevin Pier
NOP
3:28
13
Jurgen Guikema
Jupiter
3:30
14
Mark Harmsma
Start '78
3:31
15
Eric Stuiver
Start '78
3:50
16
Willem de Vries
NOP
3:52
MJUND, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
5:35
2
Floor Doornwaard
De Gemzen
5:41
3
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
5:56
4
Mare te Biesebeek
Lionitas
6:08
5
Iris Velting
HAC '63
6:17
6
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
6:23
7
Benthe Tiegelaar
Aquilo
6:28
8
Emy Guikema
Jupiter
6:41
9
Roeline Yska
Horror
6:51
10
Denice Lucas
HAC '63
6:54
11
Nicole Slotegraaf
Lionitas
7:23
JJUND, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benny Dijkstra
Lionitas
7:22
2
Carlo Sikkens
Groningen Atletiek
7:27
3
Welmer de Boer
Horror
7:33
4
Jan Bouwknegt
HAC '63
7:44
5
Ingmar Hoekstra
Jupiter
7:57
6
Remco Mulder
Start '78
8:28
7
Mees Veldboom
De Sprinter
8:29
8
Leon van Lunzen
Lionitas
8:30
9
Jonno Boer
SV Veendam
8:32
10
Rein kramer
Horror
8:37
11
Michael
Isala '96
8:40
12
Max Spaargaren
Lionitas
9:00
13
Roy Moes
Smilde
9:08
MJUNC, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa Muizer
Lionitas
9:13
2
Emma Verkaaik
SV Veendam
9:13
3
Laura Prins
HAC '63
9:19
4
Judith Telenga
Lionitas
9:22
5
Milou de Vries
Groningen Atletiek
9:32
6
Ilhem Tamrouti
Isala '96
9:40
7
Marieke van den Brink
ATC '75
9:41
8
Marinde van Dis
De Sperwers
9:51
9
Angelique Klopstra
SV Veendam
10:39
10
Romylie Leegwater
Groningen Atletiek
10:46
11
Mare van de Weg
AV Heerenveen
10:53
12
Evanne Dongstra
DOS
13:03
MJUNB, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan van Weperen
LSV Invictus
13:19
2
Leonie Glazenborg
Westerlee
13:35
3
Marleen Stoel
Isala '96
14:00
4
Ineke van Koldam
Groningen Atletiek
14:38
5
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
15:41
JJUNC, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Honebecke
ATC '75
11:55
2
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
12:29
3
Auke Fennema
Horror
12:38
4
Samuel Hofman
Ruinen
13:11
5
Niels Visser
Jahn II
13:26
6
Mark van Ginkel
SV Veendam
14:11
7
Klaas Douwe Yska
Horror
14:47
8
Chris Wever
AV Heerenveen
15:29
JJUNB, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
15:54
2
Djurre Hoeksema
AAC '61
15:58
3
Tim Bennen
AAC '61
16:01
4
Bram Kielman
AV Heerenveen
17:25
5
Robin Baas
HAC '63
19:09
6
Jarno van der Weg
AV Heerenveen
19:54
7
Matthijs Roling
AV Heerenveen
20:22
MJUNA, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolien de Waard
Groningen Atletiek
18:31
2
Tessa de Boer
AV Heerenveen
18:57
3
Sanne Scheltes
AAC '61
23:10
VSEN, VROUWEN 5KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
21:39
2
Marcella Herzog
Running2000
22:14
3
Ydwine van der Veen
AV Heerenveen
22:45
4
Saffira Kiewiet
Groningen Atletiek
23:00
5
Liesbeth Voorthuijsen
Haag Atletiek
23:42
6
Jacolien Ruizendaal
NOP
25:01
7
Christina Draijer
Vitalis
25:16
8
Vera Keidel
Lionitas
25:58
9
Marije Timmerman
Staphorst
28:34
V35, VROUWEN 5KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Maarsingh
Groningen Atletiek
23:58
2
Janneke Molenhuis
De Sprinter
25:36
3
Hermien Koerts
HAC '63
26:37
4
Margreet Wagteveld
Start '78
30:29
V45, VROUWEN 5KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper
De Sprinter
23:25
2
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
24:33
3
Henriëtte Pepels
Loopgroep Beilen
26:08
4
Albertje Siegers Hulze
Westerbork
38:19
5
Gerda Zandvoort
Westerbork
38:23
JJUNA, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
18:52
2
Rob ter Burg
Noordkop
19:23
3
Jordy Dikkers
PEC 1910
20:02
4
Alwin hoorn
HAC '63
20:19
5
Jordi Stam
AV Heerenveen
23:12
MSEN, MANNEN 8 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zac Freudenburg
AV '23
29:40
2
Henk Bakker
Groningen Atletiek
31:52
3
Edwin Slijkhuis
Vitalis
32:19
4
Peter Janssen
Lionitas
32:45
5
Bas Hollegien
NOP
32:58
6
Tjeerd Popkema
NOP
33:54
7
Menno Mud
Friesland
34:12
8
Bert de Boer
BB lopers
34:46
9
Frank Janssen
Groningen
34:57
10
Peter Gnodde
NOP
35:03
11
Jan Sinke
NOP
36:08
12
Thijs Timmermans
Diever
36:59
13
Bas Kluitenberg
Vitalis
37:00
14
Sam Kamminga
Groningen
37:25
15
Erwin Keus
De Koplopers
38:35
16
Pieter Riedstra
Lionitas
39:11
17
Kevin Pier
NOP
41:41
18
Wierd Osinga
Groningen
42:24
19
Andres Faber
AV Heerenveen
44:00
20
D.J. van Vliet
Opeinde
44:00
21
Arjan Klaassen
44:04
22
Alec Minnema
Groningen
46:52
M40, MANNEN 8 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Gielen
Scopias
31:15
2
Arie de Jong
Oosterwolde
33:44
3
Jan Venhuizen
Lionitas
34:09
4
Maurice Mulder
NOP
38:42
5
Rintje Bosma
Friesland
38:56
6
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
41:00
7
Job Hamming
Groningen Atletiek
42:10
M50, MANNEN 8 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eeuwe Schot
Groningen Atletiek
40:04
2
Anno Brandsema
Loopgroep Beilen
41:55
3
Jebbe Westerbeek
Start '78
43:37
4
Ko van Kuijk
Sprint
44:00
5
Bert ten Brink
Hoogeveen
49:57
CANI, CANICROSS 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Tiemeijer en O
Beverwijk
30:23
2
Joop Bosma
Apeldoorn
31:43
3
Foppe Slotegraaf
Loopgroep Leeuwarden
34:37
4
Patrick Oosterveen
Emlichheim (GER)
34:51
5
Jorine van der Poel
Dwingeloo
35:40
6
Luitzen Smit
Ten Post
36:16
7
Greetje Pekel
Koekange
36:25
8
Jenny Middelbrink
Havelte
38:51
9
Margriet Krikken
Hoogeveen
39:09
10
Linda-Bono Luten
Echten Dr
40:00
11
Marion Venema
De Wijk
40:58
12
Patrick Slagboom
De Wijk
41:20
13
HJS van Boesschoten+Te
Beilen
41:25
14
Jan Swiersema
Appingedam
41:46
15
Lammert Nienhuis en Bo
Zuidwolde Dr
42:01
16
Henny Swiersema-Zwart
Appingedam
42:14
17
Dineke Boer
Koekange
42:21
18
Marjolein Burggraaf
Vriezenveen
43:03
19
Marion Pekelaer
Hoogezand
45:05
20
Janine Visser
Rogat
46:38
21
Team Bremer
Pesse
46:39
22
Thea Hendrikse
AAC '61
47:31
23
Margot Reinink
Meppel
47:31
24
Cindy Groenewegen
Spijkenisse
48:20
25
Sarina Lammerts & Seve
Beilen
49:59
26
Vladimir Koetse
Hoogezand
50:14
www.uitslagen.nl
29-10-2013 16:25