Uitslagenlijst Klokloop

Heerde - Zaterdag 26 oktober 2013

M-8, 700 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur Gerrits
De Gemzen
2:50
2
Jasmijn Lassche
De Gemzen
2:53
3
Esmee Vis
Wezep
2:57
4
Daphne Wagtelenberg
Heerde
2:57
5
Renske Hanekamp
Heerde
3:02
6
Elodie van Arken
De Gemzen
3:03
7
Nienke Wagenaar
Hattem
3:06
8
Mees van der Knokke
Zwolle
3:11
9
Suusje Berkenbosch
Heerde
3:12
10
Madelon Visscher
Zwolle
3:14
11
Myrthe Schakelaar
Hattem
3:15
12
Nienke Kroes
Cialfo
3:16
13
Dagmar Steenwoerd
Wapenveld
3:17
14
Francine van der Stoop
Heerde
3:26
15
Esther Bunte
Heerde
3:28
16
Emma Draaijer
Heerde
3:34
17
Caerys Fransen
Zwolle
3:42
18
Sanne Zinger
Meppel
3:45
19
Sophie Nooteboom
Epe
3:59
20
Carice van Arken
't Harde
4:03
21
Elise van de Vosse
Heerde
4:05
22
Hannah van ' t Ende
Hattemerbroek
4:06
23
Fiene Koobs
Hattem
4:08
24
Diane Wensink
't Loo Oldebroek
4:09
25
Mente Kommer
4:10
26
Lieze Kommer
Heerde
4:16
27
Suze Haverkamp
Heerde
4:17
28
Rosalie van der Stoop
Heerde
4:43
29
Marit Borst
Zwolle
4:46
30
Margot Waucomont
Heerde
5:48
31
Linsey van Dort
Apeldoorn
8:31
J-8, 700 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joris Mensink
Hattem
2
Cas Kanis
Isala '96
2:37
3
Bengt Veldhuis
PEC 1910
2:50
4
Thijs van Jaarsveld
Zwolle
2:55
5
Joey van Dort
Apeldoorn
3:00
6
Kiran Rorije
Heerde
3:11
7
Mees Rienties
Zwolle
3:17
8
Aron de Wilde
Heerde
3:26
9
Alexander Wagner
Heerde
3:43
10
Ivar Welmers
Zwolle
3:44
11
Lucas Toorn
De Gemzen
3:50
12
Daniël Buuk
Heerde
4:14
13
Filemon van den Berg
Zeist
4:23
14
Oskar Welmers
Zwolle
4:30
15
Jari Wolf
Heerde
4:43
16
willem Bijsterbosch
Heerde
4:44
17
Adrino Speets
Enschede
5:21
18
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
5:27
19
Imre Steenwoerd
Wapenveld
5:28
20
Lucas Alexander Dokman
Wapenveld
6:10
21
Arthur van den Berg
Zeist
7:33
M9-12, 1400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Minke Nijhuis
PEC 1910
5:08
2
Iris Gils
PEC 1910
5:31
3
Elin Logtenberg
PEC 1910
5:36
4
Myrthe Renshoff
De Gemzen
5:51
5
Maud van de Meent
Heerde
5:51
6
Marieke Maasland
Cialfo
5:53
7
Elisa Nap
De Gemzen
5:57
8
Iris Bredewolt
Cialfo
5:59
9
Naomi van de Meent
Heerde
6:00
10
Janouk Kroes
Cialfo
6:07
11
Laura Schakelaar
Hattem
6:32
12
Vera Bredewolt
Cialfo
6:49
13
Esmé Stegeman
De Gemzen
7:00
14
Jeanine Borreman
Heerde
7:09
15
Constance Visscher
Zwolle
7:19
16
Suzanne Floor
De Gemzen
7:22
17
Esmé Bastiaannet
De Gemzen
7:46
18
Miriam Borreman
Heerde
7:54
19
Maureen de Ruiter
De Gemzen
8:14
J9-12, 1400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan Veenhuizen
PEC 1910
4:48
2
Bas de Jong
Zwolle
5:00
3
Daan vna Trier
Hattemerbroek
5:11
4
Jim van Emmerik
Cialfo
5:11
5
Gilles Aarts
PEC 1910
5:24
6
Felix Bakker
Numansdorp
5:28
7
Ruben Kas
De Gemzen
5:29
8
Sam van Emmerik
Cialfo
5:30
9
Dennis Berkhoff
AV '34
6:16
10
Merijn Renshof
De Gemzen
6:22
11
Sam Bomgaars
Zwolle
6:43
12
Noah Fransen
Zwolle
7:10
13
Jasper van den Broek
Zwolle
7:16
14
Finn Fransen
Zwolle
7:42
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Ooms
Dieren
19:18
19:17
2
Irene Bijman
Isala '96
20:26
20:25
3
Anna Mazereeuw
Urk
21:24
21:22
4
Nina Meijerink
De Gemzen
22:21
22:18
5
Myrna Vonkerman
Zwolle
22:25
22:05
6
Tamara Pleiter
Heerde
22:45
22:44
7
Marjolijn Bakker
Spirit Oud Beijerlan
23:37
23:31
8
Desire Eikelboom
Heerde
23:43
23:32
9
Karin Hijmans
Flevo Delta
24:10
23:53
10
Maartje Emmers
's-Gravenhage
24:45
24:41
11
Aline Hut
Zwolle
24:55
24:43
12
Eline Nijmeijer
Zwolle
24:56
24:40
13
Lucienne Draaijer
Oene
24:59
24:40
14
Jacqueline van der Sch
Heerde
25:16
25:12
15
Antine Sytsma
Heerde
25:29
25:26
16
Renate Kroes
Oldebroek
25:41
25:35
17
Corry Timmermans
De Gemzen
25:42
25:37
18
Jacqueline Brouwer
Staphorst
25:56
25:54
19
An van den Brink
Wapenveld
26:12
26:08
20
Tineke Admiraal
Zwolle
26:13
26:10
21
Jolien Philipsen
Cialfo
26:16
25:54
22
Gea Brink
Staphorst
26:19
26:17
23
Linde Augustinus
De Gemzen
26:30
26:24
24
Eveline Houtman
De Gemzen
26:30
26:24
25
Mieke Sellis
Staphorst
26:43
26:42
26
Lara van Leeuwen
Heerde
26:43
26:27
27
Klazina Hengsteboer
Wezep
26:52
26:48
28
Nadieh van der Wal
Cialfo
27:08
26:56
29
Anne Roossink
De Gemzen
27:08
27:02
30
Roxanne Nijland
Heerde
27:12
27:05
31
Bea Kendziorra-Beijer
Flevo Delta
27:18
27:08
32
Danielle Blom
Wezep
27:25
27:09
33
Anne Meiberg
De Gemzen
27:25
27:23
34
Dineke van 't Hul
Oldebroek
27:32
27:03
35
Ashley de Kluizenaar v
Veluwe
27:36
27:30
36
Iris Sielias
Veluwe
27:36
27:31
37
Esther van den Berg
Hattem
27:46
27:24
38
Betty Groen
't Harde
27:49
27:39
39
Carla Huisman
Dalli de Klok
27:51
27:40
40
Natasja van Gelder
Veessen
27:53
27:38
41
Aaltje Post
Wezep
27:54
27:44
42
Marit Hanekamp
De Gemzen
27:57
27:51
43
Carolien Mensink
Hattem
28:02
27:56
44
Jasmin Wagner-Wierda
Heerde
28:05
27:41
45
Annet van Egteren
Veessen
28:08
27:52
46
Iris Reurink
De Gemzen
28:11
28:03
47
Moniek van Egteren
Apeldoorn
28:14
27:48
48
Henriëtta van Heerde
Oldebroek
28:14
28:04
49
Ilse Kloos
Viattence
28:22
27:58
50
Lisanne Maasland
Cialfo
28:24
28:22
51
Marielle Rozendal
Heerde
28:28
28:12
52
Carla de Graaf
Apeldoorn
28:28
28:02
53
Hester Borst
Dalli de Klok
28:33
28:17
54
Arjanne Rorije-Lever
De Gemzen
28:38
28:32
55
Vivi Gijssendorfer
Veessen
28:43
28:37
56
Lynn Das-Woltjer
Wijhe
28:48
28:28
57
Conny van Bennekom
Heerde
28:52
28:46
58
Helene Staneke
Kampen
28:54
30:08
59
Tessa Flipsen
Epe
28:56
28:34
60
Elleke van der Most
Heerde
28:57
30:11
61
Esther van 't Ende
Hattemerbroek
29:01
28:41
62
Inge van Raalten
Wapenveld
29:02
28:44
63
Sifra Elgersma
Kampen
29:04
28:42
64
Lonneke Timmer
Wapenveld
29:05
28:41
65
Alize Kramer
Zwolle
29:06
28:58
66
Agnes de Graaf
Heerde
29:09
29:03
67
Jolanda Leurink
Heerde
29:21
29:12
68
Jantina van den Bosch
Wezep
29:22
29:12
69
Indira Noordhof
De Gemzen
29:27
29:11
70
Gerlinda van Nieuwenho
Wezep
29:27
29:23
71
Rianne Bieleman
Zwolle
29:28
29:16
72
Denise Bood
Arnhem
29:35
29:15
73
Simone Middelveld
Veluwe
29:46
29:39
74
Mariëlle Eghuizen
Apeldoorn
29:50
29:24
75
Anne Draaijer
Zwolle
30:00
29:50
76
Hanneke Weishaupt
Arnhem
30:02
29:49
77
Ilse van Arken
De Gemzen
30:07
29:48
78
Geesje Speets
Dordrecht
30:13
29:48
79
Daria Piccinotti
Apeldoorn
30:19
29:53
80
Jacolien van der Wal
Wezep
30:25
30:09
81
Marloes Wolters
Zwolle
30:27
30:19
82
Ethel Stokvis - Gans
Epe
30:33
30:15
83
Marloes Bouman
Wijhe
30:36
30:16
84
Els Hoogendoorn
Flevo Delta
30:37
30:25
85
Marjan Doorneweerd
Wezep
30:44
30:39
86
Fennet Vlijm
Doornspijk
30:49
30:33
87
Demi Steunenberg
Vaassen
30:53
30:23
88
Jannet van Veen
Wijhe
30:54
30:26
89
Sanne van Dijk
Zwolle
30:57
30:36
90
Tessa van Dijk
Zwolle
31:04
30:38
91
Margot Sauer
Zwolle
31:06
30:48
92
Annika van Dijk
Zwolle
31:07
30:41
93
Anita Schuurhuis
Zwolle
31:08
30:54
94
Larissa Zwijnenburg
Hasselt
31:09
30:40
95
Janine Mud
Zwolle
31:09
30:40
96
Antoinet van Egteren
Heerde
31:20
31:11
97
Geke Kegelaar
Wapenveld
31:22
31:06
98
Henny Land
Elburg
31:28
31:02
99
Laura van Dorth
Olst
31:39
31:28
100
Inge Hegteler
Wijhe
31:39
31:28
101
Jennie Scholten
Spurt '88
31:41
31:30
102
Hanneke Schaap
Zwolle
31:42
31:13
103
Karin Lubbinge
Apeldoorn
31:45
31:32
104
Margo te Roller
Zwolle
31:47
31:43
105
Ingrid Remmers
Ahlten (GER)
31:49
31:32
106
Annelies Bakker
Heerde
31:52
31:47
107
Marlies Emmelot
Utrecht
31:55
31:31
108
Erna Bruinewoud
Zwolle
31:58
31:40
109
Marian Bekedam
Dalfsen
32:03
31:56
110
Alien Bijsterbosch
De Gemzen
32:05
31:46
111
Denise Koops
Zalk
32:10
31:48
112
Esmee de Ruijter
De Gemzen
32:11
32:02
113
Karin van den Berg
De Gemzen
32:12
32:03
114
Leoni Wobma
Zwolle
32:14
32:09
115
Alwine Bleijenburg
Wezep
32:14
32:09
116
Marjon Broekhuis
Zalk
32:14
31:52
117
Ria Dimmendaal
Heerde
32:14
32:05
118
Jacqueline Dokter
Heerde
32:21
32:00
119
Anneli Dijkslag
De Gemzen
32:45
32:36
120
Gieneke Breedveld
Zwolle
32:51
32:38
121
Cyrille Smith
Utrecht
32:57
32:33
122
Lenie Arts
avVN
33:00
32:50
123
Karin Schaver
Zwolle
33:07
32:39
124
Helen van den Brink
Wezep
33:12
32:43
125
Manon Blok
Heerde
33:18
33:04
126
Daniëlle Blok
Heerde
33:19
33:04
127
Lucie Mosterd
Zwolle
33:21
33:07
128
Anja Mulder
Hattem
33:26
32:57
129
Nanny Hagen
Viattence
33:27
33:03
130
Carolien Germs
Heerde
33:33
33:13
131
Annie van Ruitenbeek
Nunspeet
33:37
33:30
132
Wilma vd Wal
Cialfo
33:45
33:41
133
Kim Wolf
Zwolle
34:01
33:42
134
Cindy Smit
Hattem
34:11
34:07
135
Anneloes van Amersfoor
Epe
34:15
33:50
136
Romy van der Scheer
Wapenveld
34:26
34:01
137
Iris Bakker
Zwolle
34:27
34:05
138
Dorine Nooteboom
Epe
34:29
34:16
139
Tooske van Baardwijk
Epe
34:31
34:04
140
Renita Weishaupt
Lelystad
34:38
34:25
141
Tineke Brugman
Viattence
34:57
34:42
142
Diane Bosch
Vaassen
34:57
34:27
143
Jacqueline Boschman
De Gemzen
34:59
34:34
144
Inge Folkert
Olst
35:02
34:50
145
Margriet Spronk
De Gemzen
35:03
34:41
146
Joke Raveling
Epe
35:07
34:59
147
Marion van Daele
Flevo Delta
35:08
34:58
148
Jolanda Smit
Wezep
35:14
34:53
149
Melanie Veerman
Zwolle
35:35
35:08
150
Ella van der Nat
Apeldoorn
36:15
35:49
151
Linda Floor
De Gemzen
36:19
36:16
152
Tonnie van Amersfoort
Epe
37:14
36:44
153
Marith Jansen
De Gemzen
38:02
37:58
154
Carla Lassche
De Gemzen
38:02
37:58
155
Renate Hagen
Vaassen
38:18
37:47
156
Erma de Wilde
Vaassen
38:18
37:47
157
Marianne Fleming
Vaassen
39:16
38:46
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lukas Bos
Triathlon
16:52
16:52
2
Matthieu van den Broek
De Gemzen
16:57
16:56
3
Jeroen Kwakkel
De Gemzen
16:58
16:57
4
Guus Beking
Zutphen
17:57
17:56
5
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
18:17
18:16
6
Jan Willem Davidse
PEC 1910
18:23
18:20
7
Ruben Schoenmakers
De Gemzen
18:33
18:32
8
Joël Plantinga
Isala '96
18:46
18:45
9
Jurgen van Dijk
PEC 1910
19:08
19:04
10
Serdal van Erp
Zwolle
19:14
19:12
11
Albert Lantink
Zwolle
19:51
19:48
12
Willem Berghuis
Veluwe
19:55
19:52
13
Jeroen Lems
Zwolle
19:56
19:52
14
Johan Kanis
't Harde
20:00
19:58
15
Mario Diks
Veluwe
20:16
20:14
16
Jasper van den Berg
Zeist
20:22
20:21
17
Peter Bood
De Gemzen
20:24
20:22
18
Matthijs Talen
Nieuwleusen
20:36
20:33
19
Rik Plender
Wijhe
21:07
20:51
20
Lars van Surksum
PEC 1910
21:13
21:12
21
Niels van Lohuizen
De Gemzen
21:20
21:18
22
Nick Eilander
Heerde
21:23
21:21
23
Jasper Bruggeman
De Gemzen
21:24
21:22
24
Bert Blankvoort
Hattem
21:29
21:06
25
Mark Deuring
Cialfo
21:29
21:18
26
Herman Stijf
Hattem
21:32
21:31
27
Ap Overkamp
Hanzesport
21:52
21:50
28
Juda Vecht
BB lopers
21:54
21:50
29
Vincent Wanders
Enschede
22:03
21:44
30
Wilco Jonker
De Gemzen
22:10
22:06
31
Emiel Winkler
Hasselt
22:14
21:47
32
Mark Leeuw
Groningen
22:14
21:59
33
Rudolf Huberts
Wezep
22:15
22:07
34
Gerwin Vis
Wezep
22:18
22:14
35
Arjan Nijhof
Cialfo
22:21
22:09
36
Hendrik Bekedam
Dalfsen
22:25
22:19
37
Rene Landman
Zwolle
22:25
22:16
38
Remco den Hertog
Epe
22:29
22:23
39
Wilco Bunte
De Gemzen
22:36
22:32
40
Dennis Mensink
De Gemzen
22:47
22:43
41
Peter Mateman
Dronten
22:53
22:41
42
Mike Leurink
PEC 1910
22:58
22:56
43
Erik Stukker
Hattem
22:59
22:52
44
Gerrit vd Wal
Cialfo
23:07
23:03
45
Bart Remmers
Arnhem
23:09
23:06
46
Henk-Jan Wieberdink
Elspeet
23:14
22:56
47
Henk Hengsteboer
Wezep
23:21
23:14
48
Laurent van Nieuwenhov
Wezep
23:21
23:15
49
Michiel Schuck
Zwolle
23:27
23:14
50
Robert Vloedgraven
Raalte
23:33
23:24
51
Ray Meiboom
Zwolle
23:40
23:16
52
Bert van den Berg
Heerde
23:45
23:35
53
Sven Jeths
Apeldoorn
23:47
23:36
54
Hendrik-Jan Nooteboom
Epe
23:47
23:42
55
Gerard Meiberg
De Gemzen
23:48
23:46
56
Merijn Logtenberg
PEC 1910
23:51
23:48
57
Marcel Commandeur
Epe
23:52
23:35
58
Theun van Dijk
Nunspeet
23:55
23:49
59
Paul Termes
Wezep
23:57
23:30
60
Richard Nooteboom
Epe
24:02
23:49
61
Wilbert Mazareeuw
Urk
24:02
24:00
62
Gerben Dalhuisen
De Gemzen
24:06
24:02
63
Patrick Hanekamp
Wapenveld
24:08
24:04
64
Stefan Reurink
De Gemzen
24:28
24:26
65
Theo Jacobs
Cialfo
24:38
24:38
66
Anton Haverkamp
Olst
24:46
24:37
67
Joost Bruggeman
Huizen
24:53
24:39
68
Rowan Hendriks
Meppel
24:53
24:38
69
Arnout Mak
De Gemzen
25:00
24:58
70
Ton Plender
Wijhe
25:07
24:44
71
Jan van der Vegte
Zwolle
25:13
25:06
72
Dirk Stijf
Heerde
25:19
25:16
73
I Eghuizen
Apeldoorn
25:34
25:08
74
Jan Souman
Wezep
25:55
25:49
75
Louis de Gruijter
De Gemzen
26:00
25:51
76
Marc Blommers
Cialfo
26:02
25:45
77
Johan Schonewille
Olst
26:02
25:53
78
Marinus Jaspers
Daventria
26:03
25:53
79
Bennie van Riessen
Heerde
26:14
26:06
80
Pim van Dun
Heerde
26:22
26:19
81
Adrie Dekker
't Harde
26:23
26:19
82
Dietrik Augustinus
Wapenveld
26:25
26:18
83
Ben Kok
Kampen
26:27
26:09
84
Arjan Lucas
IJsselmuiden
26:30
26:24
85
Ricardo Verheijen
De Gemzen
26:31
26:26
86
Maarten Buter
Heerde
26:36
26:21
87
Robin Kramer
Apeldoorn
26:42
26:33
88
Twan Wagtelenberg
Heerde
26:43
26:35
89
Anne Docter
Heerde
26:53
26:34
90
Martijn Bos
't Harde
26:58
26:41
91
Reinier Vos
Zwolle
27:02
26:54
92
Egbert Puttenstein
Wezep
27:10
26:48
93
Erwin van de Beek
Dalli de Klok
27:13
26:51
94
Andre Sytsma
Heerde
27:19
27:16
95
Jurian Onderdijk
De Gemzen
27:21
27:19
96
Wilco Dikkeschei
Heerde
27:30
27:19
97
Jan Pieter Schaak
Urk
27:42
27:24
98
Marc Veenhuizen
Zwolle
27:47
27:29
99
Jan Scholten
Hardenberg
28:02
27:52
100
Peter Hoogstad
Apeldoorn
28:10
27:45
101
Frank Koekkoek
Apeldoorn
28:11
27:44
102
Eric Reurink
Heerde
28:11
28:02
103
Ypke de Jong
Zwolle
28:16
28:09
104
Theo Eikenaar
Heerde
28:19
28:15
105
Tom Koekkoek
Ugchelen
28:23
27:56
106
Bertil Oonk
Dalli de Klok
28:25
28:17
107
Bas Mekking-Haas
De Gemzen
28:28
28:12
108
Jelle Berends
Zwolle
28:32
28:09
109
Clemens Elferink
Heerde
28:32
28:15
110
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
28:54
28:33
111
Piet Berende
Flevo Delta
28:54
28:47
112
Mans Veldsink
Dedemsvaart
29:07
29:02
113
Jan Gerrit Brouwer
Wezep
29:31
29:14
114
Hans Tigchelaar
IJsselmuiden
29:32
29:15
115
Edwin Voerman
Wapenveld
29:37
29:16
116
Steven Hanekamp
De Gemzen
29:38
29:26
117
Maarten Roest
De Gemzen
29:39
29:27
118
Erik Roest
Wapenveld
29:40
29:27
119
Geert Prophitius
Elburg
29:45
29:20
120
Jeffrey Folkert
Wijhe
30:05
29:54
121
Jan Boer
Wezep
30:07
29:38
122
Johan van Santen
avVN
30:10
30:00
123
Albert Eenkhoorn
Vaassen
31:37
31:26
124
Johan Doosje
IJsselmuiden
31:58
31:39
125
Ruud Pul
De Gemzen
32:04
31:54
126
Arjan Bijsterbosch
Elburg
32:20
32:01
127
Bert van Deelen
Doornspijk
32:22
32:13
128
Robin Welgraven Koorn
Apeldoorn
32:29
32:00
129
Gilles Vink
Wapenveld
32:45
32:32
130
Peter Mulder
Wezep
33:41
33:34
131
Barthil van Deelen
Doornspijk
33:54
33:44
132
Anton Wientjes
Apeldoorn
33:54
33:35
133
Erwin van Dort
Apeldoorn
34:34
34:14
134
Hidde tigchelaar
IJsselmuiden
34:35
34:17
135
De Reuver
Wapenveld
34:57
34:42
136
Johan Raveling
Epe
35:06
34:58
137
Jaap Reiling
Viattence
35:09
34:46
138
Eric van Gijssel
Zwolle
35:58
35:52
139
Han van Gijssel
Zwolle
35:59
35:53
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
41:48
41:47
2
Marion Hofenk
Cialfo
41:55
41:45
3
Anne Van Schuppen
Cialfo
43:42
43:40
4
Maureen Houtman
De Gemzen
44:43
44:42
5
Hermine van 't Hul
De Gemzen
44:49
44:48
6
Mathilde Kruize
Zwolle
47:32
47:19
7
Erna van Es-Keen
Wezep
47:51
47:48
8
Toni van Dinter
Tiel
47:53
47:48
9
Mirjam Visser
Zwolle
48:05
47:56
10
Linda Polinder
De Gemzen
49:40
49:36
11
Anita de Ruiter
Epe
49:51
49:44
12
Henny Puttenstein
De Gemzen
50:04
49:53
13
Marrie de Kreek
De Gemzen
50:41
50:33
14
Amyke Veurink
Zwolle
51:03
51:01
15
Willemiek Wassens
De Gemzen
51:39
51:15
16
Ellen Teule
De Gemzen
51:53
51:46
17
Annet Buitenhuis
De Gemzen
52:06
51:57
18
Monique Fibbe
Heerde
52:44
52:20
19
Gertine Bastiani
Heerde
53:01
52:38
20
Carla van Werven
De Gemzen
53:11
53:01
21
Hetty Wierenga-Groen
Wezep
53:25
53:22
22
Rianne Gorter
Isala '96
53:45
53:15
23
Claudia van Bruggen
Zwolle
53:50
53:11
24
Adrie Simmelink
Flevo Delta
53:53
53:23
25
Hester Bakker
De Gemzen
53:58
53:51
26
Adri Sluis
Start '78
54:07
54:04
27
Ardie Rehorst
Deventer
54:23
54:20
28
Els den Hengst
De Gemzen
55:04
54:41
29
Maryse van Diepen
De Gemzen
55:06
54:57
30
Liesbeth Horstman
Elburg
55:15
54:35
31
Véronique Eilander
Heerde
55:17
55:09
32
Charlotte Wienen
Utrecht
55:17
55:09
33
Corien de Kroon
Zwolle
55:26
55:20
34
Ada van Beek
Zwolle
55:29
54:54
35
Janet Kleijer
Gelre
55:31
55:24
36
Liesbeth Steendijk
Dalfsen
55:42
55:06
37
Inge Koster
Kampen
55:44
55:19
38
Aletta van Bezoen
PEC 1910
55:55
55:48
39
Ineke den Braber
Zwolle
55:55
55:29
40
Sandra Doedens
Heerde
56:00
55:19
41
Jacqueline Bouwmeester
Zwolle
56:15
56:06
42
Gerda Sikken
Dutch Runners
56:52
56:28
43
Esther de Wilde
Heerde
56:56
56:35
44
Gea van Rijssen
Wapenveld
57:04
56:33
45
Mirriam Scholten
Kampen
57:08
56:37
46
Marjorie van den Brink
De Gemzen
57:22
57:03
47
Lindsey van Ruitenbeek
De Gemzen
57:25
56:57
48
Debora van der Pol
Hattem
57:30
57:25
49
Dorine van Arendonk
Flevo Delta
57:33
57:03
50
Danielle van der Weerd
Cialfo
57:38
57:19
51
Jeanette Mussche
Rouveen
57:40
57:06
52
Marjon Fidder
't Harde
57:41
57:04
53
Wiep Stikvoort
Hattem
57:49
57:44
54
Josien Noppers
Wageningen
57:53
57:24
55
Monique Treep
Zwolle
58:00
57:30
56
Ilja van der Stouwe
Epe
58:01
57:24
57
Anita Vahl
Kampen
58:01
57:32
58
Ellen Stegeman
De Gemzen
58:05
57:43
59
Ilse Heideveld
Vaassen
58:07
57:41
60
Wanda Krol
Isala '96
58:15
57:56
61
Miranda van Petersen
De Gemzen
58:15
57:57
62
Ineke van Amelsfort
Isala '96
58:27
58:08
63
Herma Stappenbeld
PEC 1910
58:36
58:29
64
Martine Groffen
Apeldoorn
58:43
58:20
65
Hanneke van de Put
Heerde
58:45
58:10
66
Esther Aiking-Martense
Almen
58:54
58:44
67
Sindy Borreman
Heerde
58:58
58:54
68
Willy Zwiep
Flevo Delta
59:00
58:26
69
Stineke Kuik
Flevo Delta
59:00
58:27
70
Carin van Loenhout
PEC 1910
59:00
58:55
71
José Brummel
Emst
59:00
58:41
72
Alienke van de Beek
Heerde
59:01
58:25
73
Corrie van Loenen
Heerde
59:01
58:25
74
Janet Bloemberg
Dronten
59:22
59:09
75
Joke Spans
Zwolle
59:24
58:57
76
Yvonne Kremer
De Gemzen
59:26
59:15
77
Harmke Juffer
Isala '96
59:29
59:13
78
Ingrid 't Hart
Lelystad
59:36
59:10
79
Gertine Brummel
Viattence
59:41
59:17
80
Conny Berghorst
De Gemzen
59:44
59:35
81
Joke Liekens
Vaassen
59:48
59:24
82
Anja van 't Hul
De Gemzen
1:00:05
59:41
83
Gerrie Beetsma
Flevo Delta
1:00:05
59:35
84
Henriette Oosterkamp
Lieren
1:00:19
59:58
85
Jannet Frelink
De Gemzen
1:00:23
1:00:06
86
Dorothy van den Berg
Zwolle
1:00:32
1:00:27
87
Ellie Verduijn
Zwolle
1:00:42
1:00:13
88
Henriëtte Boender
De Gemzen
1:00:43
1:00:35
89
Lucien Hatzmann
De Gemzen
1:00:45
1:00:37
90
Ilse Krist
Zwolle
1:01:19
1:01:00
91
Tineke Vos
Kampen
1:01:27
1:00:57
92
Jolanda Wolf
Dalfsen
1:01:48
1:01:13
93
Elli Hulst
Dalfsen
1:02:00
1:01:25
94
Marijke Liberg
Zwolle
1:02:06
1:01:43
95
Cobie Drentje
Veessen
1:02:09
1:02:07
96
Fenny van Ark
Heerde
1:02:14
1:02:10
97
Joske van de Weg
Elburg
1:02:19
1:01:44
98
Harriët van den Berg
Zwolle
1:02:27
1:01:53
99
Simone Nooteboom
Epe
1:02:35
1:02:06
100
Klarise Hofland
IJsselmuiden
1:02:45
1:02:26
101
Marriel van der Most
Amsterdam
1:02:52
1:02:27
102
Miranda ter Weele
Heerde
1:02:53
1:02:41
103
Katja Scholing
Zwolle
1:02:53
1:02:41
104
Femkje Volkers
Wenum Wiesel
1:03:03
1:02:38
105
Bernita van Dijk
Zwolle
1:03:09
1:02:32
106
Clarina Streuer
Zwolle
1:03:15
1:02:38
107
Ingeborg Klessens
Soest
1:03:31
1:03:21
108
Marielle Huisman
De Gemzen
1:03:41
1:03:28
109
Joke Mulder
Wezep
1:03:45
1:03:11
110
Henriëtte Barneveld
Wezep
1:03:45
1:03:11
111
Urs Willems
Dronten
1:03:46
1:03:41
112
Maureen Wennemers
Dutch Runners
1:03:54
1:03:24
113
Annemiek Boerman
Isala '96
1:03:59
1:03:39
114
Martine Mulder
Elburg
1:04:06
1:03:44
115
Petra Kreule
Zwolle
1:04:38
1:04:05
116
Jolanda vd Kolk
Hattem
1:04:40
1:04:03
117
Tanja Stijnman
Apeldoorn
1:04:59
1:04:50
118
Patricia Wielink
Epe
1:04:59
1:04:38
119
Jolanda Wennemars
Dalfsen
1:05:04
1:04:29
120
Mariska van Asselt
Zwolle
1:05:16
1:04:55
121
Jolanda Kamphuis-Balk
Vaassen
1:05:33
1:05:10
122
Natasja Bourgonje
Vaassen
1:05:33
1:05:11
123
Helma Ruitenberg
Hattem
1:05:38
1:05:26
124
Jeannet Wijnbergen
Lieren
1:06:01
1:05:41
125
Annie brouwer Brands
Urk
1:06:23
1:06:02
126
Hennie Rorije
Heerde
1:06:43
1:06:31
127
Brigitte Kamphuis
Vaassen
1:06:58
1:06:34
128
Marielle Bosch
Heerde
1:06:59
1:06:27
129
Daniëlle Praas
De Sprinter
1:07:07
1:06:36
130
Marianne Schutter
Elburg
1:07:29
1:06:47
131
Alien Koetsier-v d Mar
Wapenveld
1:08:33
1:08:01
132
Janine Dul
Wapenveld
1:13:45
1:13:07
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon van Leusen
BB lopers
35:13
35:13
2
Harmen de Vries
HAC '63
36:06
36:06
3
Bert Ruitenbeek
Hooglanderveen
36:12
36:12
4
Martijn Schakelaar
BB lopers
37:10
37:10
5
Gerard Kroes
Cialfo
37:12
37:12
6
Ren Panneman
Haag Atletiek
39:03
39:02
7
Maikel Vogels
De Gemzen
39:17
39:15
8
Bart Stevens
Dalfsen
39:30
39:28
9
Harold Barmentloo
Veluwe
39:33
39:30
10
Robin Veldhuis
PEC 1910
39:41
39:41
11
Marco van Rooijen
Deventer
39:55
39:51
12
Erwin Veldkamp
Wezep
39:59
39:58
13
Stephen Riemens
BB lopers
40:00
39:59
14
Michel Blaauwgeers
BB lopers
40:10
40:09
15
Huib Liefhebber
Zwolle
40:20
40:19
16
Cor ten Brinke
Kampen
40:28
40:22
17
Peter Bakker
Veluwe
40:47
40:47
18
Ronald Auee
Heerde
41:07
41:06
19
Danny van den Beld
Wezep
41:21
41:21
20
Emiel Speets
Enschede
41:47
41:30
21
Daniel Weststeijn
's-Hertogenbosch
42:15
42:15
22
Olaf Bos
Zwolle
42:22
42:18
23
Hugo van Dijk
Zwolle
42:45
42:44
24
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
42:51
42:51
25
Richard Mensink
Hattem
42:52
42:48
26
Peter van Grootheest
Zwolle
42:53
42:38
27
Jacco Labots
Elburg
42:59
42:59
28
Martin Borreman
Heerde
43:28
43:24
29
Bas Smit
PEC 1910
43:33
43:29
30
Leonard van de Weterin
De Gemzen
43:40
43:39
31
Arno Dokman
Wapenveld
44:02
44:00
32
Albert Koobs
Hattem
44:04
44:01
33
Gijs Bonestroo
Nunspeet
44:05
43:45
34
Klaas Draaijer
Heerde
44:10
43:59
35
Teun van Bruggen
Triathlon
44:11
44:07
36
Dennis van den Belt
Flevo Delta
44:15
44:12
37
Heini Koornberg
Zwolle
44:20
44:12
38
Rick Gal
Zutphen
44:34
44:29
39
Fred Kroese
Wezep
44:43
44:40
40
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
44:50
44:37
41
Arjan den Boer
IJsselmuiden
44:50
44:17
42
Anne Minnema
Zwolle
44:53
44:48
43
Christiaan van Putten
Emst
44:54
44:43
44
Richard Langenberg
Heerde
44:58
44:24
45
Ruben Nahuis
Zwolle
44:59
44:53
46
André Kragt
Hattemerbroek
45:05
44:59
47
Arnold Bredewold
Cialfo
45:05
45:04
48
Patrick Nijmeijer
PEC 1910
45:10
45:08
49
Sjoerd Hooijsma
Zwolle
45:12
44:59
50
Wim van der Leij
Flevo Delta
45:16
44:58
51
Bert Jan Mensink
Heerde
45:20
45:18
52
Jan Kerssies
Zwolle
45:20
45:18
53
René Brinkman
De Gemzen
45:22
45:09
54
Dirk Jan Riphagen
Harderwijk
45:32
45:27
55
Frans van Delft
Zwolle
45:33
45:23
56
Joost Veltman
De Gemzen
45:40
45:38
57
William Groothand
Arnhem
45:44
45:40
58
Roelof Rorije
Heerde
46:08
45:57
59
Peter Bekedam
Flevo Delta
46:14
46:12
60
Harry Veldkamp
Cialfo
46:21
46:10
61
Wim Sollie
Wilsum
46:48
46:45
62
Dik Musch
Veluwe
46:50
46:18
63
Willem Koelewijn
Zwolle
46:54
46:51
64
Iwan Brink
Zwolle
46:56
46:33
65
Nico Berkelmans
Heerde
46:56
46:38
66
Frank Berghuis
Epe
47:14
46:58
67
Bas Reuvekamp
Zwolle
47:15
47:00
68
Willium van Petersen
Heerde
47:15
46:57
69
Christiaan Sangers
Vaassen
47:17
47:13
70
Harrie Hatzmann
De Gemzen
47:26
47:14
71
Manfred Reuvekamp
PEC 1910
47:28
47:23
72
Jan Nijburg
Zwolle
47:29
47:26
73
Bert Wagtelenberg
Hattem
47:32
47:31
74
Melle Mulder
Zwolle
47:34
47:11
75
Jan Hulleman
Heerde
47:36
47:19
76
Remco van der Weerd
Epe
47:37
47:06
77
Paul Gerritsen
Apeldoorn
47:48
47:26
78
Bert Geerlings
Zutphen
47:49
47:45
79
Sander Leusenkamp
Zwolle
47:52
47:22
80
Pieter Doornbos
Zwolle
47:54
47:53
81
Douwe Rijpstra
Zwolle
47:59
47:45
82
Marcel de Groot
Zwolle
48:03
47:59
83
Berend Wagena
Cialfo
48:10
47:53
84
Jakob Kuiper
Wezep
48:14
47:56
85
Raymond Postma
Dronten
48:19
48:03
86
Sander Stiekema
Zwolle
48:19
47:34
87
Jan van Unen
De Gemzen
48:20
48:09
88
Willem Wiese
Cialfo
48:27
47:56
89
Arie Jonker
Oldebroek
48:32
48:02
90
Wichert van Dijk
's-Gravenhage
48:50
48:30
91
Maarten van Garderen
Zwolle
48:56
48:37
92
Ard Gijsendorffer
Veessen
48:58
48:42
93
Pieter Steendam
Zwolle
49:01
48:47
94
Bert Vlijm
De Gemzen
49:02
48:37
95
Brian Leusink
Zwolle
49:05
48:50
96
De Reus
Nunspeet
49:13
48:44
97
Flip Nijhoff
De Gemzen
49:16
49:01
98
Mark Bakker
Deventer
49:20
49:07
99
John Snitjer
Zwolle
49:23
49:17
100
Alex van Olst
Barneveld
49:28
49:17
101
Teunis van Lohuizen
Heerde
49:29
49:17
102
Jan Kaat
De Gemzen
49:31
49:06
103
Albert Christerus
Dalfsen
49:42
49:18
104
Feike Koops
De Gemzen
49:44
49:34
105
Arnoud Dokter
Dalli de Klok
49:48
49:27
106
Jacob de Ruiter
Dutch Runners
49:51
49:44
107
Boy Coolen
Kampen
49:51
49:11
108
Henk Norder
Zwolle
49:52
49:46
109
Leo Bonekamp
Apeldoorn
49:53
49:45
110
Herman Schipper
De Gemzen
49:55
49:43
111
Ray mond Hooft
Wezep
50:06
49:54
112
Casper Bebelaar
De Gemzen
50:14
49:57
113
Hans Bouwhuis
Arnhem
50:17
50:00
114
Arno Bolder
't Harde
50:19
50:14
115
Emiel Bijkerk
PEC 1910
50:26
50:23
116
Ton Stein
Warnsveld
50:33
50:00
117
Timon Kaat
Zwolle
50:34
50:10
118
Maarten Mes
Epse
50:35
50:28
119
Wim Vader
NOP
50:39
50:34
120
Roel de Ruiter
Zwolle
50:46
50:39
121
André Elzinga
Dalfsen
50:48
50:28
122
Wim Bergmans
Dronten
50:51
50:35
123
Marcel van Harn
Arnhem
50:58
50:40
124
Frits Reupkes
AVV
51:03
50:46
125
Jaap van de Kolk
Elburg
51:18
50:50
126
Justin Kruisdijk
Zwolle
51:24
51:09
127
Erik Stijnman
Apeldoorn
51:29
51:23
128
Alexander van Dort
Apeldoorn
51:32
51:14
129
Reint Scholten
De Gemzen
51:35
51:07
130
Cees Buijs
De Gemzen
51:37
51:27
131
Arnold Compagner
Zwolle
51:41
51:36
132
Jori Faber
Amsterdam
51:46
51:46
133
Stephan Kruisdijk
Zwolle
51:49
51:35
134
Henk Overbosch
Apeldoorn
51:49
51:36
135
Ronald Zwarts
Zwolle
52:01
51:33
136
Riko Douma
Wapenveld
52:02
51:29
137
Robert Strating
Haren Gn
52:06
51:39
138
Klaas Compagner
Oldebroek
52:13
51:59
139
Marcel van Waas
PEC 1910
52:14
52:05
140
Stefan van Herpen
De Gemzen
52:15
51:35
141
Henry Hendriks
Olst
52:24
52:09
142
Martin Bos
Zwolle
52:32
51:47
143
Herman NIJhuis
Biddinghuizen
52:33
52:06
144
Geert Visser
Zwolle
52:35
52:25
145
Ton Ellenbroek
Veluwe
52:37
52:03
146
Bauke Busscher
Hattem
52:44
52:43
147
Jan Kers
Zwolle
52:48
52:36
148
Arie Bruijnes
Doornspijk
52:54
52:39
149
Johan Metzger
't Harde
52:58
52:53
150
Marc Vastenhout
Veluwe
52:59
52:26
151
Patrick Wessels
Heerde
53:00
52:33
152
Dik Brummel
Emst
53:10
52:51
153
Maurice Veldhuis
Zwolle
53:11
53:03
154
Jan van de Wetering
Genemuiden
53:11
53:09
155
Appie Bulder
Zwolle
53:12
53:02
156
Menno Gorter
Zwolle
53:16
52:43
157
Carel Diekerhof
Isala '96
53:21
53:06
158
Jacco Eikelboom
Heerde
53:26
53:07
159
Werner Schoenman
Zwolle
53:33
53:21
160
Yasser Dehnavi
Zwolle
53:37
53:10
161
Martin Bruggeman
Zwolle
53:37
53:29
162
Gerard van der Sluis
Isala '96
53:39
53:19
163
Tjeerd Oosterbroek
Voorthuizen
53:46
53:46
164
Gerco de Graaf
Zwolle
53:48
53:33
165
Dick van 't Veld
Heerde
53:51
53:25
166
Daan van den Born
Kampen
53:52
53:31
167
Reinhardt de Jager
Elburg
54:04
54:03
168
Wietse Venema
Wapenveld
54:10
53:42
169
Roy Agema
Apeldoorn
54:16
53:37
170
Hans Liekens
Vaassen
54:28
54:04
171
Daan Gilbert
Zwolle
54:29
54:02
172
Egbert Sluiter
Kampen
54:30
54:21
173
Karel Sluper
Kampen
54:33
54:28
174
Jaco den Boer
Nijkerk Gld
54:35
53:53
175
Jesse Overbosch
Apeldoorn
54:54
54:41
176
Hielke van Loenhout
PEC 1910
55:01
54:55
177
Dick Bredewout
Zwolle
55:02
54:40
178
Chris Doornekamp
Apeldoorn
55:02
54:41
179
Henk van Roemburg
Flevo Delta
55:12
54:39
180
Marco Schouwstra
Zwolle
55:12
55:05
181
Martin Veldwijk
Zwolle
55:26
55:20
182
Gert van der Horst
De Gemzen
55:28
55:04
183
Joel van Dijk
Zwolle
55:29
54:51
184
Marten Muller
Wezep
55:30
54:54
185
Bastiaan Montfrooy
De Gemzen
55:37
55:20
186
Hans Hofman
De Gemzen
55:38
55:28
187
Sascha Toth
Elburg
55:41
55:02
188
Piet Kool
Heerde
55:46
55:28
189
Hendrik Bakker
Zwolle
55:52
55:28
190
Henk Rozeboom
Wezep
55:52
55:24
191
Robert Brinkhof
Zwolle
55:54
55:29
192
Olaf Satink
PEC 1910
56:13
56:03
193
Clemens Boulande
Zwolle
56:20
56:18
194
Henk Rozendal
Cialfo
56:25
55:57
195
Peter Eikelboom
Heerde
56:29
56:02
196
Guy Diekmann
Apeldoorn
56:33
56:01
197
Ben Bouwhuis
Marknesse
56:44
56:27
198
Cor den Toom
De Gemzen
56:47
56:32
199
Silas Boxum
Zwolle
56:53
56:19
200
Jop-Anton vd Veeken
Apeldoorn
57:01
56:20
201
Egbert Kanis
Kampen
57:05
56:46
202
Gert van Oorspronk
AV '34
57:06
56:27
203
Willem j Zijlstra
Wapenveld
57:08
57:05
204
H. Juffer
avVN
57:13
57:11
205
Jan Tijs Heideveld
Vaassen
57:15
56:49
206
William van der Stouwe
Epe
57:16
56:40
207
Radboud Sanders
Flevo Delta
57:18
56:47
208
Johan Simmelink
Flevo Delta
57:19
56:49
209
Gert Jan Knippenberg
Houten
57:21
56:53
210
Jan Westerbeek
Hattem
57:25
57:10
211
Roel Strijker
IJsselmuiden
57:26
57:00
212
Joost van den Brink
Heerde
57:27
57:08
213
Hendri van de Vosse
Heerde
57:27
57:13
214
Bart Broekhuis
Hattem
57:31
57:17
215
Roel Fidder
't Harde
57:41
57:04
216
Bart Riezeweide
Hattem
57:45
57:31
217
Gert Speldekamp
Elburg
57:48
57:36
218
Ties Koetsier
Wapenveld
57:58
57:28
219
Alex Bartelink
Heerde
58:04
57:41
220
Ruud Horst
Dutch Runners
58:11
57:42
221
Gerard de Jong
Hattem
58:17
57:43
222
Marcel R van Buul
Heerde
58:27
58:15
223
Harrie Stempher
avVN
58:28
58:07
224
Alfred van de Beerecam
Heerde
58:40
58:08
225
Bert Akkerman
Amersfoort
58:44
58:02
226
Martijn van de Put
Heerde
58:44
58:10
227
Dion Koops
Zalk
59:10
59:00
228
Gerrit Mulder
De Gemzen
59:16
58:51
229
Erik Kleijer
Gelre
59:22
59:14
230
Gert Heres
De Gemzen
59:24
58:56
231
Erik Urbanus
Heerde
59:27
59:09
232
Wilco Landman
De Gemzen
59:28
59:03
233
Adri Bijsterbosch
Heerde
59:53
59:28
234
Pieter jan de Ruiter
Cialfo
1:00:06
59:37
235
Jan van de Craats
Isala '96
1:00:45
1:00:21
236
Ferry Diters
Elburg
1:00:48
1:00:09
237
Gerrit Durberg
Cialfo
1:00:49
1:00:19
238
Bertus van Kommer
avVN
1:01:01
1:00:39
239
Jan Jongman
Elburg
1:01:16
1:00:41
240
Piet Huisman
Zwolle
1:01:17
1:01:05
241
Jos Stap
De Gemzen
1:01:21
1:01:01
242
Jan Kooger
Zwolle
1:01:21
1:00:50
243
Henk Jongman
Lelystad
1:01:29
1:00:48
244
Sjoerd Nijhuis
Dronten
1:01:34
1:01:08
245
Eric Borger
Zwolle
1:01:51
1:01:31
246
Jaap Jongman
Zwolle
1:01:51
1:01:17
247
Gerard Krist
Dalli de Klok
1:01:52
1:01:31
248
Gerrit Mulder
Zwolle
1:02:14
1:01:48
249
Henk jan Gerrits
Zwolle
1:02:32
1:02:09
250
Gert Nooteboom
Epe
1:02:35
1:02:07
251
Roy Folkert
Olst
1:03:50
1:03:34
252
Piet de Vos
NOP
1:04:42
1:04:23
253
Wim Schoenmaker
Cialfo
1:04:58
1:04:27
254
Bert Pot
Heerde
1:06:38
1:06:16
255
Klaas Schutter
Aquilo
1:07:30
1:06:47
256
Abe Stienstra
Apeldoorn
1:07:30
1:07:04
257
Karel van der Meijden
Utrecht
1:09:08
1:08:52
258
Frank Beetsma
Dronten
1:17:15
1:16:34
VROUW, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henriet Koornberg
PEC 1910
1:06:17
1:06:10
2
Anja Esveldt
BB lopers
1:07:30
1:07:29
3
Cora Kloosterziel
PEC 1910
1:07:58
1:07:55
4
Jolanda Hogenhuis
Isala '96
1:14:15
1:14:06
5
Anja Zweekhorst
Cialfo
1:15:02
1:14:49
6
Jetske van der Vegt
Isala '96
1:15:40
1:15:30
7
Gery Nijmeijer
Heerde
1:16:37
1:16:31
8
Mariët van Petersen
De Gemzen
1:17:14
1:17:08
9
Maria Pilar Pampin Ben
Hattem
1:17:19
1:17:15
10
Patricia Seinen
Zwolle
1:17:20
1:17:15
11
Simone Zoet
Athlos
1:18:15
1:17:59
12
Betty Brattinga
Viattence
1:18:31
1:18:15
13
Linda Dekker
Isala '96
1:19:48
1:19:36
14
Rita Busch
Apeldoorn
1:19:49
1:19:26
15
Rianne de Jong
PEC 1910
1:20:12
1:20:04
16
Emma den Otter
Apeldoorn
1:20:16
1:20:01
17
Ingrid van de Poll
Isala '96
1:21:01
1:20:48
18
Floor Goes
De Gemzen
1:21:16
1:21:08
19
Femmie van Dooremolen
Dalfsen
1:21:23
1:21:20
20
Reina van Dorp
De Gemzen
1:22:32
1:22:24
21
Anne van Laar
Kampen
1:22:56
1:22:49
22
Rommie de Witte
NOP
1:23:29
1:23:23
23
Bianca van den Berg
Dutch Runners
1:23:36
1:23:27
24
Joke Lorist
Isala '96
1:23:42
1:23:29
25
Jacqueline Plattel
Apeldoorn
1:23:43
1:23:30
26
Sandra Hofstra
NOP
1:23:56
1:23:51
27
Jolanda van Zonneveld
Nunspeet
1:24:40
1:24:25
28
Mariska van der Vaart
Epe
1:24:41
1:24:19
29
Hester van Oene
Hattemerbroek
1:25:05
1:24:50
30
Adrie van Laar
Isala '96
1:25:34
1:25:13
31
Sabine Heisterkamp
Vierhouten
1:26:10
1:25:54
32
Wilma Oosterveen
PEC 1910
1:26:29
1:26:23
33
Harmke Klasen
NOP
1:27:30
1:27:24
34
Greet Denekamp
PEC 1910
1:28:49
1:28:38
35
Janny Reezigt-Ponsteen
De Gemzen
1:29:15
1:29:07
36
Mirjam Beute
Isala '96
1:29:31
1:29:24
37
Jessica `Oosten
Zwolle
1:29:34
1:29:11
38
Laura Vos
Zwolle
1:30:30
1:30:17
39
Lianne van den Berg
Genemuiden
1:30:41
1:30:32
40
Willeke van Dalfzen
Genemuiden
1:30:51
1:30:41
41
Bea Claessens
Cialfo
1:32:53
1:32:39
42
Liesbeth Nijholt
Almelo
1:37:25
1:37:15
43
Anouk Hilken
Almere '81
1:41:18
1:40:54
44
Marlous van Duijn
Apeldoorn
1:41:19
1:40:55
MAN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas Mekking
De Gemzen
53:41
53:41
2
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
55:59
55:59
3
Lucas van der Veen
Typhoon
56:22
56:21
4
Johan Bloemert
Staphorst
57:14
57:14
5
Robert Reitsema
Isala '96
1:00:05
1:00:05
6
Gerard Hesselmans
NOP
1:00:57
1:00:54
7
Jacob de Weerd
Oldebroek
1:01:08
1:01:04
8
Jan van Norel
Zwolle
1:01:14
1:01:12
9
Joris van de Meent
Heerde
1:01:52
1:01:50
10
Antonius Poelman
PEC 1910
1:02:05
1:02:03
11
Cor van Emmerik
Cialfo
1:02:09
1:02:08
12
Harold Kruidhof
Staphorst
1:02:38
1:02:36
13
Albert Beijen
Soest
1:03:17
1:03:09
14
Jacob Snoek
Urk
1:03:29
1:03:25
15
Roelof Hutten
Spurt '88
1:03:51
1:03:49
16
Timo Berkenbosch
BB lopers
1:03:57
1:03:57
17
Niek van der Knokke
PEC 1910
1:04:33
1:04:31
18
Henri Plender
't Loo Oldebroek
1:04:34
1:04:33
19
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
1:04:51
1:04:39
20
Gert Bartels
Zwolle
1:05:22
1:05:21
21
Edwin Wallinga
Hasselt
1:06:31
1:06:24
22
Jan Bakker
Zwolle
1:06:48
1:06:42
23
Harry van Wijnen
Zwolle
1:06:58
1:06:52
24
Klaas Arkema
Hasselt
1:07:09
1:07:02
25
Ap Brands
Salland
1:07:12
1:07:10
26
Albert Holtland
Staphorst
1:07:20
1:07:19
27
Bjørn van Til
Raalte
1:07:23
1:07:19
28
Aalt Wensink
De Gemzen
1:09:00
1:08:59
29
Johan Zandbergen
Flevo Delta
1:09:11
1:09:00
30
Jan Mulder
't Loo Oldebroek
1:09:14
1:09:06
31
Casper Rieck
IJsselmuiden
1:09:23
1:09:12
32
Teun van Nee
Zwolle
1:09:34
1:09:32
33
Arnout Jalving
Dalfsen
1:09:36
1:09:33
34
Henk van Duuren
Spurt '88
1:09:40
1:09:34
35
Gerard Coes
Capgemini Running Te
1:09:44
1:09:41
36
Gert Tadema
Zwolle
1:09:46
1:09:28
37
Gerard Arends
Nijmegen
1:09:47
1:09:39
38
Harm Dunnink
Staphorst
1:09:52
1:09:48
39
Dick Slimmen
Friesland
1:09:52
1:09:49
40
Han Stiekema
Zwolle
1:09:59
41
EJ Kasteel
Cialfo
1:10:05
1:10:01
42
Peter Jansma
Heerde
1:10:05
1:10:04
43
Janko van Arken
De Gemzen
1:10:13
1:10:13
44
Edwin Boone
Isala '96
1:10:21
1:10:18
45
Randal Spaan
Isala '96
1:10:21
1:10:18
46
Remco Smits
PEC 1910
1:10:32
1:10:23
47
Henk Diekmann
Veluwe
1:10:34
1:10:11
48
Marc van Etten
Isala '96
1:10:43
1:10:36
49
Roelof Plender
Isala '96
1:10:45
1:10:43
50
Rik Plakke
Loopgroep Jan Strijk
1:11:01
1:10:43
51
Bert van Duuren
PEC 1910
1:11:03
1:10:59
52
Alfred Gaasbeek
Climax
1:11:11
1:10:47
53
Martin Elsendoorn
Zwolle
1:11:18
1:11:16
54
Marcel Wagtelenberg
Heerde
1:11:22
1:11:18
55
Andre Gijsendorffer
Zwolle
1:11:22
1:11:18
56
Michel Manintveld
Veluwe
1:11:23
1:11:11
57
Erik Jan Everts
Zwolle
1:11:25
1:11:18
58
Harry Terluin
NOP
1:11:32
1:11:30
59
Oscar van Dorp
Elburg
1:11:33
1:11:26
60
Dick Jansen
PEC 1910
1:11:35
1:11:23
61
Geert Venhuizen
't Harde
1:11:36
1:11:34
62
Erwin Schoneville
Cialfo
1:11:43
1:11:39
63
André Blankvoort
Zalk
1:12:35
1:12:26
64
Freek van de Graaf
De Gemzen
1:12:43
1:12:37
65
Jan Willem Hanekamp
Heerde
1:12:50
1:12:35
66
John de Jongh
NOP
1:12:51
1:12:49
67
Gieno Mensink
Zwolle
1:13:00
1:12:53
68
Klaas Ophoff
Zwolle
1:13:07
1:12:58
69
Hans van Duuren
Zwolle
1:13:13
1:13:00
70
Albert Boschman
Elburg
1:13:15
1:13:09
71
Hendrik Jan Korterink
De Gemzen
1:13:17
1:13:13
72
Gerben van Beek
PEC 1910
1:13:26
1:13:16
73
Marco de Boer
PEC 1910
1:13:27
1:13:16
74
Willem de Weerdt
Cialfo
1:13:39
1:13:38
75
Henk Brons
Hattem
1:13:39
1:13:37
76
Willem Speksnijder
Genemuiden
1:13:46
1:13:36
77
Martijn Venhorst
NOP
1:13:50
1:13:47
78
Jaap van Dieren
Isala '96
1:13:56
1:13:41
79
Henk van Olst
Hattem
1:14:00
1:13:40
80
Frank Vervoort
Veluwe
1:14:01
1:13:38
81
Fred van Dam
Zwolle
1:14:11
1:13:53
82
Jan Vanhommerig
Zwolle
1:14:12
1:14:01
83
Erik Hendriks
IJsselmuiden
1:14:15
1:14:04
84
Clemens Pot
Kampen
1:14:17
1:13:58
85
Dennis Jongman
Zwolle
1:14:28
1:14:11
86
Hanno Tjeerds
Zwolle
1:14:34
1:14:30
87
Johan Hooisma
Kampen
1:14:41
1:14:32
88
Harwin van Lente
Genemuiden
1:15:01
1:14:39
89
Kees Moesman
Zwolle
1:15:03
1:14:50
90
Michiel Hameete
Veessen
1:15:12
1:14:52
91
Koos Ronde
Emst
1:15:20
1:15:09
92
Jan Lubbinge
Cialfo
1:15:28
1:15:24
93
Ronald Kartosonto
Zwolle
1:15:29
1:15:07
94
Jackny van Dieren
De Sprinter
1:15:31
1:15:17
95
Theo Sleurink
IJsselmuiden
1:15:32
1:15:28
96
Kees Elzinga
De Sprinter
1:15:41
1:15:27
97
Jan Witte
De Sprinter
1:15:41
1:15:37
98
Bart Overbeek
Amsterdam
1:15:44
1:15:26
99
Marien van Staalduine
Flevo Delta
1:15:52
1:15:46
100
Jan Fransen
Hasselt
1:15:58
1:15:43
101
Wim Krooshof
De Gemzen
1:15:58
1:15:49
102
Jan Strik
De Gemzen
1:15:59
1:15:46
103
De Vos
Wapenveld
1:16:06
1:15:58
104
Lucas van Rennes
Zwolle
1:16:08
1:15:53
105
Leo Uffels
Kampen
1:16:09
1:16:05
106
Andrew van der Haar
Heerde
1:16:23
1:16:10
107
Kees Jongbloed
Dalfsen
1:16:28
1:16:25
108
Ake Sikkema
Dutch Runners
1:16:33
1:16:15
109
Hans van den Broek
Zwolle
1:16:46
1:16:35
110
Klaas Speets
Zwolle
1:16:49
1:16:31
111
Frits Lautenbag
De Gemzen
1:16:50
1:16:36
112
Hans Jansen
Dutch Runners
1:17:15
1:16:58
113
Ben Schimmel
Hasselt
1:17:45
1:17:30
114
Banny Timmer
Flevo Delta
1:17:46
1:17:41
115
Ids Hoogland
Apeldoorn
1:17:51
1:17:33
116
Martin Lanenga
Zwolle
1:17:59
1:17:43
117
André Overmars
NOP
1:18:05
1:18:00
118
Wilbert van de Weg
Oosterwolde Gld
1:18:14
1:17:54
119
Pieter Meijberg
Kampen
1:18:42
1:18:23
120
Harm Prins
Isala '96
1:18:50
1:18:38
121
Joop Bosman
De Gemzen
1:18:54
1:18:49
122
Wim Egberts
De Gemzen
1:18:54
1:18:49
123
Jim Terlingen
Utrecht
1:19:11
1:18:55
124
Herman Zwerver
Heerde
1:19:16
1:18:55
125
Florent de Wolf
NOP
1:19:19
1:19:01
126
Joerd van der Meer
Zwolle
1:19:19
1:18:52
127
Sybren Tancock
Culemborg
1:19:19
1:19:11
128
Marcel Kraan
Loopgroep Visie
1:19:42
1:19:21
129
Meijnt Jansen
AV '34
1:19:45
1:19:34
130
Barend Have Ten
Isala '96
1:19:50
1:19:40
131
Jan Baack
Cialfo
1:19:51
1:19:47
132
Gerard van Huis
Zwolle
1:19:55
1:19:48
133
Nico Kuiper
Heerde
1:20:05
1:19:37
134
Hugo Geurtse
Lemelerveld
1:20:10
1:19:50
135
Henk Kruidhof
Rouveen
1:20:11
1:20:03
136
Andries Vos
Zwolle
1:20:14
1:20:01
137
Ronald Heirbaut
Heerde
1:20:24
1:20:06
138
Maarten Engberts
Velp Gld
1:20:37
1:20:14
139
Jan Riphagen
Hasselt
1:20:53
1:20:41
140
Dick Riphagen
Hattem
1:20:53
1:20:41
141
Goossen Visscher
Zwolle
1:20:58
1:20:39
142
Edwin Claessens
NOP
1:21:04
1:20:58
143
Marc Burgers
Hattem
1:21:11
1:21:03
144
Willem Flier
Wezep
1:21:16
1:21:00
145
Herman Bruins
Kampen
1:21:52
1:21:31
146
Dik Hulleman
Ommen
1:21:56
1:21:34
147
Thierry Coree
Zwolle
1:22:52
1:22:34
148
Henk Wallinga
Hasselt
1:23:00
1:22:45
149
Peter van der Kemp
Athlos
1:23:36
1:23:27
150
Marcel Linders
Vierhouten
1:23:48
1:23:32
151
Jack van den Hul
Zwolle
1:24:07
1:23:50
152
Jos Koedijk
Zwolle
1:24:24
1:24:10
153
Wilfred Pronk
NOP
1:24:39
1:24:26
154
Martin Vosjan
Zwolle
1:25:05
1:24:48
155
René Hup
Isala '96
1:25:48
1:25:38
156
Willem Jonkers
Heerde
1:26:00
1:25:39
157
Frederik Jonkers
Heerde
1:26:00
1:25:39
158
Erik van Rijssen
Wapenveld
1:26:21
1:26:00
159
Henk Jan Kamphuis
Viattence
1:26:21
1:25:58
160
Peter Hulsbergen
Zwolle
1:26:57
1:26:38
161
Aalt van het Goor
Doornspijk
1:26:58
1:26:41
162
Jan van der Meij
Flevo Delta
1:27:17
1:26:54
163
Piet van Mierlo
Flevo Delta
1:27:19
1:26:59
164
Ernst Alewijnse
Apeldoorn
1:27:26
1:27:04
165
Jan Heining
Viattence
1:28:15
1:27:58
166
Gerard Nijmeijer
Zwolle
1:28:28
1:28:08
167
Willem Langendijk
Flevo Delta
1:29:52
1:29:31
168
Harm Timmer
Wezep
1:29:55
1:29:39
169
Richard Admiraal
Hasselt
1:30:41
1:30:31
170
Henk Veldman
Heerde
1:31:18
1:30:56
171
Dirk Wilem Hiemstra
De Sprinter
1:31:51
1:31:33
172
Edwin Smit
Vollenhove
1:31:55
1:31:33
173
Bart van Bussel
Vaassen
1:32:01
1:31:53
174
Anton Schuurman
Amsterdam
1:33:02
1:32:48
175
Jaap Feenstra
Apeldoorn
1:33:21
1:33:03
176
Evert Klomp
Apeldoorn
1:42:11
1:41:50
177
Jurrie Teeuwen
De Gemzen
1:45:34
1:45:19
Dalli - de Klok Heerde
www.uitslagen.nl
27-10-2013 17:40