Uitslagenlijst Run Bike Run

Harderwijk - Zaterdag 19 oktober 2013

D-19, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Peters
Hengelo Ov
58:14
2
Esmee Peters
Hengelo Ov
1:00:36
3
Maxime Lokhorst
Nunspeet
1:02:24
4
Christel den Dunnen
Vlaardingen
1:06:36
5
Linette Linders
Deurne
1:06:37
D-39, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jony Heerink
Amersfoort
51:13
2
Daphne Wezenberg
Amsterdam
53:06
3
Christina Draijer
Groningen
53:46
4
Petra Mulder
Oosterwolde Fr
53:58
5
Majke Jansen
Arnhem
56:18
6
Marleen Stroomer
Zwaag
57:17
7
Adrienne Evers
SV Putten
58:04
8
Marieke Kettelery
Hoevelaken
59:53
9
Annika Heijen
Athlos
1:02:41
D40+, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Vestering
Nunspeet
53:38
2
Emelie Papenburg
Leusden
1:01:46
3
Karin Gouw-Bijleveld
Zeewolde
1:02:07
4
Karin van Wegen
Zevenaar
1:03:23
5
Janet Doppenberg
Putten
1:05:28
6
Francina Meijers
Putten
1:07:51
7
Simone van Middendorp
Putten
1:13:48
H-19, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Frens
Nunspeet
46:56
2
Dave Jonker
Ermelo
48:50
3
Menno Wilhelm
Ermelo
51:52
4
Freek Mouw
Nunspeet
52:57
5
Jonno Grevink
Harderwijk
54:18
6
Jelmer van der Hoek
De Bilt
57:31
H-39, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Bruin
Uithoorn
43:54
2
Paul Kneppers
Delft
45:03
3
Omar Brons
Almere
45:22
4
Casper van Dam
Harderwijk
45:28
5
Cees Colijn
Amersfoort
45:30
6
Frank Janssen
Groningen
45:53
7
Jeroen Lute
Zuid-Scharwoude
45:56
8
Rémi Jansen
Zeewolde
46:20
9
Vincent Beijk
Odijk
46:25
10
Ard Buikema
Amsterdam
46:32
11
Gerhard Joling
Krimpen aan den IJss
46:43
12
Jeroen Celie
Ermelo
46:51
13
Marco Wolbers
Harderwijk
47:02
14
Luuk van Vliet
Delft
48:15
15
Robert Jagt
Klazienaveen
48:52
16
Bram de Groot
De Bilt
49:03
17
Wouter Smit
Zeewolde
49:14
18
Corné Lof
Zeewolde
49:30
19
Wietse de Windt
Amsterdam
49:44
20
Jos Wilbrink
Groningen
49:53
21
Pieter Homan
Uithoorn
50:08
22
Robby Holtkamp
's-Gravenhage
50:12
23
Bart Stevens
Dalfsen
50:44
24
Jan Simonse
Harderwijk
53:16
25
Arjan Verbree
Jaarsveld
53:17
26
Charlie van Galen
Nijkerk Gld
53:42
27
Dennis van de Pol
Hoevelaken
53:55
28
Mark Celie
Harderwijk
54:05
29
Pascal Schonis
Amersfoort
54:06
30
Arjen Mouw
Nunspeet
55:02
31
Marco Bruns
55:08
32
Mark Torsius
Harderwijk
55:10
33
Marcel van Ommen
Nunspeet
55:12
34
René Kok
Apeldoorn
56:00
35
Jorrit van 't Klooster
Barneveld
56:42
36
Herman van Aperlo
Harderwijk
57:15
37
Peter Bos
Oldebroek
58:05
38
Wilbert Moen
Dordrecht
58:59
39
Remco van't Klooster
Amersfoort
59:30
40
Remco van der Laan
Soest
59:40
41
Robin Bruins
Elburg
59:46
42
Jeroen Hennekes
Ugchelen
1:00:34
43
Jan Rameau
Zwolle
1:01:57
44
Jaap IJmker
Utrecht
1:07:19
45
Lennart Willems
Harderwijk
1:07:19
H40+, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Krijnen
Spanbroek
44:23
2
Arnoud van Garderen
Leusden
45:49
3
Jeroen van de Calseijd
Amersfoort
46:30
4
Ruud Kamp
Zeist
47:11
5
Gerrit Alkema
Harderwijk
47:20
6
Marco Lokhorst
Nunspeet
48:00
7
Gerard van de Grift
Leersum
48:31
8
Henk Korteschiel
Steenwijk
48:43
9
Marco Douma
Joure
48:48
10
Ruud Jansen
Harderwijk
48:54
11
Cees den Dunnen
Vlaardingen
49:27
12
Siebren de Jong
Harderwijk
49:30
13
Jan de Jager
Utrecht
49:58
14
Wim Derks
Dordrecht
50:02
15
Dick Scholtus
Kesteren
50:17
16
Johan Pul
Elspeet
50:26
17
Vernhout Bastiaan
Harderwijk
50:49
18
Marc de Bokx
Amsterdam
51:01
19
Eduard Beekman
Zeewolde
51:11
20
Eduard Wiegeraad
Amersfoort
51:42
21
Kees Bakker
Badhoevedorp
52:04
22
Arend van Zessen
Nijkerk Gld
52:18
23
Wietze Gorter
Oosterwolde Fr
53:04
24
Ron Gouw
Zeewolde
53:05
25
Rob Holtkamp
's-Gravenhage
53:10
26
Arjen Deenik
Badhoevedorp
53:28
27
Freddy Fliers
Nunspeet
53:32
28
Goof vd Brink
Harderwijk
53:41
29
Herbert van Zeijts
Harderwijk
53:59
30
Eric Möller
Zeewolde
54:05
31
Hans Straathof
Lelystad
54:16
32
Rini Gahrmann
Badhoevedorp
54:20
33
Jaap Hop
Hierden
54:23
34
Allan Beumer
Deventer
54:50
35
Joost van Loo
Amersfoort
54:59
36
Eric de Jonge
Bussum
55:11
37
Arnold van der Zwaag
Harderwijk
55:15
38
John Baars
Nunspeet
55:38
39
Frank Hengeveld
Nootdorp
55:40
40
Kees Vaneman
Huizen
55:45
41
Ben Scheer
Harderwijk
55:47
42
Sjoerd van der Woude
Hoevelaken
55:51
43
Colin Prins
Apeldoorn
55:55
44
Marcel Gerrits
Gilze
56:42
45
Raymond Jansen
Zoetermeer
57:05
46
Denhard van der Slikke
Grootebroek
57:27
47
Benny Everts
Zwolle
57:30
48
Gerald Oldeman
Zutphen
58:45
49
Frans Faber
Landsmeer
59:04
50
Arjan Chrispijn
Almere
59:18
51
Sander Bouckaert
Hoogeveen
1:00:08
52
Sander Heikens
Ede Gld
1:00:25
53
Gerrit van den Hoorn
Harderwijk
1:01:44
54
Theo Stevens
Harderwijk
1:05:06
55
Dimitri van Dongen
Utrecht
1:07:23
www.uitslagen.nl
19-10-2013 16:32