Uitslagenlijst DuinenTrail

Schoorl - Zondag 13 oktober 2013

DAMES, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Versteegh
Breda
1:14:11
1:14:11
2
Susanne Boer
KAV Holland
1:16:51
1:16:45
3
Gieny van Niejenhuis
Almere
1:17:14
1:17:09
4
Margo Hogervorst-Landz
Hera
1:17:37
1:17:36
5
Susan van Duijl
Loopgroep Aart Stigt
1:20:01
1:19:55
6
Nancy Karels
Trias
1:20:55
1:20:51
7
Esther Veldhuis
SAV
1:21:44
1:21:39
8
Winnie Dankers
Haarlem
1:22:07
1:22:06
9
Sigrid Diemeer
Heemskerk
1:23:29
1:23:25
10
Eline Rampen
Hera
1:23:46
1:23:46
11
Julitta Boschman
Amstelveen
1:28:46
1:28:37
12
Sadie Hubert
Bosch en Duin
1:30:17
1:29:33
13
Margret Koster
SAV
1:30:39
1:29:02
14
Mira Bruin-Bergers
Heerhugowaard
1:31:15
1:30:47
15
Marianna Hoekstra
DOKEV
1:31:30
1:31:07
16
Jikke van den Berg
AV Heerenveen
1:32:49
1:32:18
17
Masja van Ingen
AV Wijchen
1:33:00
1:32:52
18
Simone Prins
Zaanland
1:33:19
1:32:05
19
Caroline Kennedie
Oss '78
1:33:43
1:33:29
20
Yda van Oosten-Smets
Haag Atletiek
1:34:05
1:33:03
21
Lini Strijker
Loopgroep Jan Strijk
1:34:06
1:33:55
22
Cindy Holierhoek
THOR
1:34:14
1:34:09
23
Marianne Meijer
Noordkop
1:34:35
1:34:17
24
Debbie Dijkstra
Distance Runners Voo
1:34:40
1:34:19
25
Cindy Spieksma
Leeuwarden
1:34:46
1:34:33
26
Jouke Osinga
Scorpio
1:34:48
1:33:16
27
Joke Boon
Loopgroep Aart Stigt
1:34:52
1:34:46
28
Janet Jansink
Leusden
1:35:01
1:34:11
29
Lisa Hochstenbach
De Koog
1:35:12
1:35:04
30
Jolita Ciapaite
Utrecht
1:35:20
1:34:45
31
Linda van Galen
KAV Holland
1:35:29
1:34:37
32
Linda Lafeber
Beverwijk
1:36:20
1:36:03
33
EM de Groot
Nieuwe Niedorp
1:36:58
1:36:54
34
Betty Brattinga
Zwolle
1:37:09
1:36:49
35
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigt
1:37:10
1:36:57
36
Rosemarijn Verduin
Tull en 't Waal
1:37:18
1:36:51
37
Pieta Ritskes
Zwijndrecht
1:37:22
1:37:17
38
Karin Gouw-Bijleveld
Zeewolde
1:37:31
1:37:20
39
Brigitta Commandeur
Dutch Runners
1:38:10
1:37:53
40
Roos Verwer
Egmond-Binnen
1:38:24
1:37:38
41
Saskia Ploeg
Altis
1:38:43
1:37:51
42
Bea Weijers
Avantri
1:38:59
1:38:48
43
Janet Rietveld
Avantri
1:38:59
1:38:48
44
Lisette van Harselaar
Beverwijk
1:39:10
1:39:05
45
Marleen van Gijzen
Enkhuizen
1:39:13
1:37:45
46
Petra Kinnegim
the Hague Road Runne
1:39:22
1:37:45
47
Lotte Schenk
Enkhuizen
1:39:42
1:38:12
48
Dittie van de Bor
Amsterdam
1:40:16
1:38:53
49
Annemieke Oomen
Amsterdam
1:40:26
1:40:12
50
Elsa Brouwer
Haarlemmermeer
1:40:37
1:40:24
51
Annemie Wigman
PAC
1:40:51
1:40:44
52
Ingrid Kuijpers
PAC
1:41:06
1:39:27
53
Petra Eckhardt
Altis
1:41:32
1:40:36
54
Coosje van Asperdt
's-Gravenhage
1:41:33
1:40:12
55
Annemieke Pappot
Zwolle
1:41:45
1:41:20
56
Astrid van der Born
Avantri
1:41:53
1:41:16
57
Cecile Malingre
Avantri
1:41:57
1:41:21
58
Izabela Tomesen
Team 10
1:42:22
1:42:07
59
Iet van der Sluijs
Loopgroep De Zoomlop
1:43:04
1:42:47
60
Annelies Boot
Running Holland
1:43:17
1:41:54
61
Margareth Rood-Overman
ARO '88
1:43:41
1:42:17
62
Connie Dorrestijn
Loopgroep De Zoomlop
1:43:51
1:43:25
63
Erna Koekoek
Loopgroep Aart Stigt
1:43:52
1:43:46
64
Sigrid de Graaf
Hensbroek
1:43:53
1:42:58
65
Veronique Coenegracht
Haarlem
1:43:55
1:42:35
66
Nathalie Pol
DEM
1:44:05
1:43:08
67
Kim Keidel
Lionitas
1:44:10
1:43:16
68
Anja van Zutphen
Lionitas
1:44:16
1:43:07
69
Justus Beth
Utrecht
1:44:18
1:43:09
70
Gerda de Vries
Den Haag
1:44:21
1:43:12
71
Etta van der Weijden
Doorwerth
1:44:23
1:44:08
72
Hester Pardoel
Nijmegen
1:44:28
1:43:18
73
Anneke Rietveld
1:44:29
1:43:35
74
Barbara van Roozendaal
Trias
1:44:48
1:43:43
75
Agnes Kuiper-Gankema
Heemskerk
1:44:53
1:44:35
76
Merel Uiterwaal
Heemskerk
1:44:53
1:44:19
77
Annie Zoontjes
Beverwijk
1:44:54
1:44:33
78
Tonny Houtenbos
Heemskerk
1:44:54
1:44:19
79
Esther Vromans
Beverwijk
1:44:54
1:44:24
80
Marja Rozemeijer
Uitgeest
1:44:54
1:44:19
81
Jacqueline van Zweeden
Runners Club Woerden
1:45:05
1:44:11
82
Dieneke de Groot
Friesland
1:45:24
1:44:49
83
Annie Engels
Wanssum
1:45:37
1:44:49
84
Thea Schraets
Geijsteren
1:45:37
1:44:49
85
Francis Ermens
Leunen
1:45:39
1:44:51
86
Anneke van Es
Nes gem Boarnsterhim
1:45:46
1:44:01
87
Marije Frijlink
Amsterdam
1:45:59
1:44:16
88
Jocelyne Tophoff
Heiloo
1:46:01
1:45:34
89
Karin Buzing
Heerhugowaard
1:46:01
1:45:35
90
Annette Bleeker-Koomen
SAV
1:46:07
1:44:30
91
Senne Pannevis
Alkmaar
1:46:13
1:45:57
92
Nancy Konijn
Andijk
1:46:23
1:44:51
93
Floor Frank
Atverni
1:46:24
1:44:38
94
Tamara Kruijsheer
Koedijk
1:46:27
1:46:20
95
Tresja Turenhout
Oegstgeest
1:46:34
1:45:09
96
Lan Njo
Loopgroep Oegstgeest
1:46:37
1:45:37
97
Ilse van Etten
's-Gravenhage
1:46:38
1:45:17
98
Inge Walta
Krommenie
1:46:38
1:45:10
99
Marlies de Goeij
Loopgroep Oegstgeest
1:46:52
1:45:07
100
Gercoline Hollemans
Zwijndrecht
1:46:54
1:45:09
101
Annie Brouwers
Beutenaken
1:47:07
1:45:27
102
Angeline de Graaff
Haarlemmermeer
1:47:13
1:46:07
103
Marjan Hout
Loopgroep Oegstgeest
1:47:29
1:46:29
104
Anita van Dalen
Utrecht
1:47:46
1:46:47
105
Esther Klement
DEM
1:47:56
1:46:12
106
Bianca Verbeek
Haag Atletiek
1:48:05
1:46:59
107
Caroline van de Mheen
Altis
1:48:31
1:47:37
108
Annego Fokker
Bloemendaal
1:48:39
1:48:21
109
Janneke Vernooijs
1:48:42
1:47:18
110
Annelies Dickhout
Cifla
1:49:24
1:48:55
111
Marian Swart
Utrecht
1:49:40
1:47:52
112
Astrid Barnhoorn
KAV Holland
1:49:42
1:48:48
113
Annemieke van de Graaf
Heiloo
1:49:43
1:49:28
114
Diana Janson
DOKEV
1:49:48
1:48:16
115
Sandra Okkerse
DOKEV
1:49:50
1:48:18
116
Van Dorsten
Harmelen
1:49:52
1:48:54
117
Mary-lou Veldkamp
Trecho
1:50:03
1:48:54
118
Sieta van der Zee
Prins Hendrik
1:50:15
1:49:36
119
Paula Mazee
SAV
1:50:20
1:48:42
120
Jacqueline Reijnders
Buchten
1:50:27
1:49:10
121
Marjon van Eck
Loopgroep Aart Stigt
1:50:30
1:49:34
122
Marianne Purmer
Delft
1:50:43
1:49:10
123
Rosa Prosee
Fortuna
1:50:44
1:50:02
124
Melania van Vught
Avantri
1:50:45
1:50:29
125
Diana Slobben
Trias
1:50:52
1:50:06
126
Marion Schoonhoven
Trias
1:50:52
1:50:06
127
Esther van Zanten
Alkmaar
1:50:58
1:50:14
128
Willeke Teeuwen
Alkmaar
1:51:02
1:49:55
129
Wilke Meijer
Haag Atletiek
1:51:03
1:49:59
130
Elly Maat
PAC
1:51:05
1:49:25
131
Jannie Idema
Lionitas
1:51:06
1:50:13
132
Julia Romanova
Almere
1:51:41
1:50:13
133
Judit Berendschot
Nieuw-Roden
1:51:45
1:51:07
134
Tessa Maessen
Running Holland
1:51:46
1:50:40
135
Nel Pot
Noordkop
1:51:50
1:50:59
136
Ineke Coumou
SAV
1:51:51
1:50:22
137
Liesbeth Diesfeldt
Heiloo
1:51:59
1:50:18
138
Masja van de Ven
Maren-Kessel
1:52:00
1:51:02
139
Martine Keijser
Heiloo
1:52:28
1:50:47
140
Agnes Blokker
PAC
1:52:30
1:50:49
141
Hanneke Snel
Haarlemmermeer
1:52:32
1:50:51
142
Saskia Bakker
Duivendrecht
1:52:45
1:51:54
143
Marjolein Bakker
Duivendrecht
1:52:45
1:51:54
144
Nicolien Kerkmeester
Hylas
1:52:54
1:52:53
145
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
1:53:04
1:52:09
146
Alice Hagens
Distance Runners Voo
1:53:30
1:52:04
147
Nia Berk
Distance Runners Voo
1:53:33
1:52:06
148
Yvonne van der Horst
IJsselstein Ut
1:53:38
1:52:34
149
Jeanette van Buuren
Zwijndrecht
1:54:17
1:52:35
150
Diana Linders-Baker
Eindhoven
1:54:28
1:53:54
151
Gerda Portegijs
DOKEV
1:54:28
1:52:54
152
Henny Provilij
Hendrik-Ido-Ambacht
1:54:29
1:52:46
153
Cecile Karssen
Ermelo
1:54:43
1:53:46
154
Tessa Maessen
Harderwijk
1:54:45
1:53:12
155
Chantal Goos
Odijk
1:54:51
1:54:19
156
Edith van der Woerd
Barneveld
1:54:58
1:53:44
157
Ans Stiphout
Venray
1:55:33
1:54:44
158
Suzanne Broens
Venray
1:55:33
1:54:45
159
Rita Spoor
DOKEV
1:55:36
1:54:01
160
Ans Daalhuizen Detz
IJsselstein Ut
1:56:18
1:55:17
161
Lenneke van Poelgeest
Bergen Nh
1:56:19
1:55:47
162
Monique Hogervorst
Olympus '70
1:56:33
1:55:53
163
Nies Mulder
Fortuna
1:57:04
1:56:23
164
Caroline van der Velde
Fortuna
1:57:07
1:56:26
165
Sacha Hubert
Hilversum
1:57:20
1:56:34
166
Marijke Winiarski
Extrarunners Gorinch
1:57:20
1:56:32
167
Karen van Rijn
Vledderveen Dr
1:57:37
1:55:56
168
Petra van Dijk
DOKEV
1:57:46
1:56:11
169
Machteld Ploeg
Utrecht
1:58:18
1:57:24
170
Miranda Emmanouilidis
Schoorl
1:58:19
1:58:09
171
Ina Heikoop
Schoonhoven
1:58:40
1:57:31
172
Yvonne Oosterveen
Utrecht
1:59:38
1:58:35
173
Silvia de Ruijter
Beverwijk
1:59:56
1:58:26
174
Donald Mollee
Badhoevedorp
2:00:01
1:58:43
175
Colette van Moll
Heeze
2:00:06
1:58:41
176
Monique Fasol
Dutch Runners
2:00:17
1:58:59
177
Dick Plugge
Distance Runners Voo
2:00:19
1:58:52
178
Anne-Marie Nelck
Pijnacker
2:01:05
2:00:37
179
Angelien Tool-Koomen
Enkhuizen
2:02:15
2:00:43
180
Karin Beyer
Fortuna
2:02:31
2:01:49
181
Willemien Runia
Friesland
2:03:00
2:01:39
182
Willemien Moojen
Enkhuizen
2:04:00
2:02:29
183
Saskia de Rover
Alkmaar
2:05:13
2:03:45
184
Nadia Monsfort
Bergen Nh
2:05:13
2:03:46
185
Ingrid Achterberg
Sparta
2:06:00
2:04:52
186
Cora Struijlaart
Heerhugowaard
2:06:06
2:05:36
187
Ienskje van der Weg
AV Heerenveen
2:06:31
2:05:23
188
Sandra Wolthuis
Krommenie
2:08:00
2:06:45
189
Anja Molenaar
Nieuwerkerk ad IJsse
2:08:10
2:07:28
190
Mirjam von Winckelmann
Spijkenisse
2:09:34
2:09:07
191
Martine Verkaart
Spijkenisse
2:09:49
2:09:21
192
Claudette Salomons
Fortuna
2:09:59
2:08:56
193
Jolande Broekhof- de V
Dutch Runners
2:10:32
2:09:12
194
Nathalie Amariat
Alkmaar
2:11:00
2:10:29
195
Marjan Goudswaard
Puttershoek
2:12:50
2:11:26
196
Cornelie Korevaar
Haarlem
2:13:15
2:11:28
197
Iris Kalkman
Warmond
2:17:12
2:15:47
HEREN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Groeneweg
Dieren
1:06:22
1:06:21
2
Ruud Nefkens
Zeist
1:06:59
1:06:59
3
Tom Bellord
Hylas
1:07:12
1:07:11
4
RE Korpershoek
Hera
1:07:21
1:07:20
5
Hein Veldman
DOKEV
1:09:21
1:09:19
6
Mark Koolhaas
Hilversum
1:10:18
1:10:14
7
Mark Waaijenberg
Amsterdam
1:11:15
1:11:14
8
Rutger Keet
Anna Paulowna
1:12:06
1:12:04
9
Sander Kager
Warmenhuizen
1:12:09
1:12:07
10
Henk Korteschiel
Steenwijk
1:12:29
1:12:07
11
Peter Plomp
Loopgroep Aart Stigt
1:13:03
1:13:00
12
John Gombault
Trias
1:13:15
1:13:10
13
Pascal den Hartog
EUR Roadrunners
1:13:54
1:13:50
14
Jan Kerkhof
DOKEV
1:13:55
1:13:52
15
Ruud Klaver
Obdam
1:14:02
1:14:01
16
Gert Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
1:14:18
1:14:15
17
Rob Berger
Trias
1:14:38
1:14:36
18
Jos Hoogeboom
Hera
1:14:48
1:14:46
19
Richard Blom
Schoorl
1:15:28
1:14:59
20
Martin Bronder
Heemskerk
1:16:00
1:15:40
21
Arnoud Ens
Utrecht
1:16:05
1:15:53
22
Florian Julius
De Waal
1:16:09
1:15:57
23
Rene Boekel
Sint Pancras
1:16:13
1:14:50
24
Matthijs Kleverlaan
Amsterdam
1:16:13
1:16:07
25
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
1:16:19
1:14:52
26
Rinze van der Meulen
Heerhugowaard
1:16:21
1:15:17
27
Joris van Gelder
Amsterdam
1:16:23
1:15:36
28
Jan Aalders
Alkmaar
1:16:37
1:16:24
29
Roger Bellord
Hylas
1:16:39
1:16:35
30
Raul Veldhuizen
avVN
1:16:44
1:16:35
31
Rik Pijnenburg
Velp Gld
1:17:01
1:16:28
32
Paul Berbee
Anna Paulowna
1:17:02
1:16:37
33
Jan Jong
Alkmaar
1:17:05
1:16:42
34
Sten Iseger
Amsterdam
1:17:09
1:16:16
35
Beer Kleinepier
Leeuwarden
1:17:11
1:16:51
36
Jacob Brouwer
Leeuwarden
1:17:14
1:16:54
37
Edgar de Jong
Zaanland
1:17:17
1:16:56
38
Tako Horsley
Tempo
1:17:32
1:17:18
39
Jack Smit
1:17:43
1:17:24
40
Ruud van Suijdam
Phoenix
1:17:48
1:17:06
41
Barry van Leeuwen
Distance Runners Voo
1:18:08
1:18:05
42
Erik Zijlstra
Hilversum
1:18:30
1:18:16
43
Gijsjaap Pruis
Loopgroep De Zoomlop
1:19:09
1:18:59
44
Tim van Vliet
Loopgroep Aart Stigt
1:19:43
1:19:40
45
Eugene Rozing
Heiloo
1:19:52
1:18:52
46
Bastiaan van Merwijk
Amsterdam
1:20:15
1:18:43
47
Frank Tukker
Amsterdam
1:21:20
1:20:33
48
Erik-Jan Bouman
Alkmaar
1:21:26
1:21:13
49
Joris Broekman
Oosterhout Nb
1:21:30
1:20:56
50
Rob van Hut
Haarlemmermeer
1:21:38
1:35:46
51
Jan Duijzen
DOKEV
1:21:47
1:21:21
52
Svjat Foulga
Barneveld
1:21:50
1:20:55
53
Peter Koedood
Rotterdam
1:22:15
1:22:08
54
Simeon Walbrun
's-Gravenhage
1:22:26
1:21:52
55
Tom Endstra
Dutch Runners
1:22:28
1:22:00
56
Robbert Kleijwegt
Haarlem
1:22:37
1:22:20
57
Mark Konings
ARO '88
1:22:57
1:22:27
58
Gerrie Masteling
Hera
1:23:11
1:23:11
59
Peter Wayper
Krommenie
1:23:21
1:23:08
60
Rene Miedema
Bolsward
1:23:54
1:23:50
61
Menno van Stralen
DEM
1:23:59
1:23:52
62
Emil Verduin
Uitgeest
1:24:29
1:24:08
63
Jack Page
Velserbroek
1:24:36
1:23:56
64
Kees Bleeker
1:24:38
1:24:36
65
Ruud Oomen
Attila
1:24:43
1:24:10
66
Jack Oudhuis
Alkmaar
1:24:57
1:23:08
67
Ed Boonders
Waterland
1:25:20
1:24:41
68
Pim Hurkmans
Trias
1:26:04
1:24:58
69
Leo van Overbeek
Amersfoort
1:26:19
1:25:30
70
Timon Rouwendaal
Krommenie
1:26:25
1:25:06
71
Sander Verschoor
Castricum
1:26:52
1:26:36
72
Dirk Beerse
Anna Paulowna
1:27:21
1:27:16
73
Reinier Voskuilen
Loopgroep De Zoomlop
1:27:25
1:27:00
74
Stefan Wigman
Rotterdam
1:27:27
1:27:20
75
Dennis Moerenburg
Zandvoort
1:27:31
1:25:36
76
Frans Mak
Trias
1:27:40
1:26:55
77
Erwin van Zuidam
Amsterdam
1:27:44
1:27:26
78
Antoine Terluin
Limmen
1:27:56
1:26:55
79
Pieter Thoes
Alkmaar
1:28:09
1:27:33
80
Jelte Kloostra
Groningen
1:28:16
1:26:40
81
Maximiliaan Thoolen
Trias
1:28:18
1:27:33
82
Martijn Estor
Phoenix
1:28:21
1:27:40
83
Guido Vos
Zaandijk
1:28:28
1:28:15
84
Roger van den Heuvel
's-Gravenhage
1:28:28
1:27:43
85
Wouter van Munster
Rotterdam
1:28:29
1:28:18
86
Ramon Ooms
Egmond aan den Hoef
1:28:30
1:28:04
87
Cor Apeldoorn
Heemskerk
1:28:31
1:28:22
88
Henk van der Hoek
Haarlem
1:28:32
1:27:18
89
Bart van Ree
Rotterdam Atletiek
1:28:34
1:28:29
90
Nicolas Bazille
Haarlem
1:28:42
1:27:38
91
Dik van der Stelt
AV Aalsmeer
1:28:46
1:28:36
92
Erwin Ooms
Egmond aan den Hoef
1:28:58
1:28:32
93
Victor Verschoor
Schoorl
1:29:05
1:28:54
94
Marco Brouwers
Loopgroep De Zoomlop
1:29:09
1:28:38
95
William Kaandorp
Utrecht
1:29:16
1:28:00
96
Wim Both
PAC
1:29:42
1:28:04
97
Jaap Abelen
Goutum
1:29:48
1:29:29
98
Peter Bischops
Born
1:30:28
1:29:11
99
Hans Kraaijevanger
Distance Runners Voo
1:31:02
1:30:39
100
Carl Koetsier
Barneveld
1:31:29
1:30:15
101
Walter van Gelderen
avVN
1:31:36
1:31:25
102
Marco van Rossum
Warmenhuizen
1:31:37
1:30:54
103
Remko van Lun
Krommenie
1:31:41
1:30:43
104
Ivo Ritmeijer
Distance Runners Voo
1:31:56
1:31:34
105
Daniel Andriessen
's-Gravenhage
1:31:56
1:30:40
106
Maarten Verboven
Tilburg
1:32:02
1:31:29
107
Mathieu de Badts
Zwolle
1:32:05
1:31:40
108
Peter Veldhuijsen
Distance Runners Voo
1:32:06
1:31:35
109
Gerard Schut
Altis
1:32:12
1:31:23
110
Ben Gaarthuis
Limmen
1:32:14
1:31:15
111
Jan Moraal
De Koplopers
1:32:40
1:32:30
112
Bart Pool
IJmuiden
1:32:41
1:32:01
113
Jeroen Hammink
Beverwijk
1:32:44
1:31:05
114
Remco de Bos
Amsterdam
1:32:50
1:31:47
115
Jan Verwolf
Culemborg
1:33:00
1:32:17
116
Martin Schuijt
Amsterdam
1:33:20
1:31:37
117
Peter Spruit
AV Gouda
1:33:26
1:32:24
118
Willem jan Visser
Heiloo
1:33:38
1:32:55
119
Leo Mayer
Trias
1:34:00
1:33:21
120
Niels Smit
Alkmaar
1:34:11
1:33:51
121
Ferry Holierhoek
Breda
1:34:14
1:34:09
122
Piet de Witte
Amstelveen
1:34:20
1:32:37
123
Kees Groenland
1:34:27
1:34:03
124
Enteny Klarenbeek
1:34:28
1:33:23
125
Raymond Brandt
Schoorl
1:34:33
1:33:42
126
Peter Bakker
1:34:38
1:33:36
127
Marcel van Zon
Spier
1:34:47
1:34:10
128
Piet Luken
1:34:53
1:33:27
129
Albert Pesch
PAC
1:34:57
1:33:18
130
Olaf Mirande
Alphen aan den Rijn
1:35:06
1:34:02
131
Tjalle den Ouden
De Koog
1:35:12
1:35:04
132
Albert Lucas
Alkmaar
1:35:17
1:34:41
133
Willem Beltman
Heemstede
1:35:19
1:34:54
134
Jan Moerings
Utrecht
1:35:20
1:34:44
135
Marijn van der Drift
Naarden
1:35:26
1:34:49
136
Thijs van der Kolk
Zaanland
1:35:30
1:35:30
137
Peter Tijsen
DOKEV
1:35:31
1:35:06
138
Peter Koningstein
Altis
1:35:48
1:34:59
139
Alex Derksen
Beverwijk
1:35:48
1:35:04
140
Arne Coomans
Utrecht
1:35:51
1:34:34
141
Leon Hanssen
Amsterdam
1:35:56
1:34:34
142
Martijn Molenaar
Scorpio
1:35:57
1:34:33
143
Richard van Emmerik
Loopgroep De Zoomlop
1:36:19
1:36:05
144
Robin van Kalsbeek
SAV
1:36:26
1:34:48
145
Hans Otten
Huizen
1:36:28
1:36:24
146
Alex Hulleman
Zwolle
1:36:40
1:36:19
147
Abdal el Farouk
Hoofddorp
1:36:55
1:36:40
148
Rogier van Dijk
Anna Paulowna
1:36:58
1:35:23
149
Jaap van Os
Bennekom
1:36:59
1:36:59
150
Jan Hof
Triathlon Zwefilo
1:37:05
1:36:55
151
Wietse Ritskes
Parthenon
1:37:08
1:37:01
152
Michael van Heuzen
Ermelo
1:37:12
1:36:23
153
Remco Hartland
Alkmaar
1:37:36
1:37:22
154
Nick Buis
Haag Atletiek
1:38:08
1:36:27
155
Henk Arends
Exloo
1:38:11
1:37:48
156
Remco Spigt
Alkmaar
1:38:18
1:37:45
157
Diederik Tomesen
Team 10
1:38:19
1:36:59
158
Tim Slijkhuis
TAS '82
1:38:22
1:36:33
159
Brian Pilon
Egmond aan Zee
1:38:33
1:38:18
160
Onno van Giels
Hoevelaken
1:38:37
1:37:46
161
Wim Rog
Zoetermeer
1:38:47
1:38:18
162
Dennis de Kleer
Zeewolde
1:38:54
1:37:11
163
Richard Kuijper
Noordkop
1:39:06
1:37:53
164
Ralf Buzink
Haarlem
1:39:39
1:39:28
165
Paul Willemsen
AV '34
1:39:39
1:38:28
166
Henk Onsman
AV Heerenveen
1:39:40
1:38:33
167
Marcel Boets
Loopgroep De Weyver
1:39:44
1:39:20
168
Paul Lemmens
Loopgroep De Zoomlop
1:40:04
1:39:50
169
Rob Kruijssen
ARO '88
1:40:12
1:38:48
170
Jeroen Heddes
Berkhout
1:40:22
1:39:53
171
Jan van Veen
Hollandia
1:40:23
1:40:04
172
Ruud Eggens
Rotterdam
1:40:37
1:39:24
173
Frank Veldman
Zwolle
1:40:42
1:40:25
174
Jan Abelen
Druten
1:40:53
1:40:46
175
Vincent Ramaekers
Alkmaar
1:40:54
1:40:19
176
Steve Shaw
Distance Runners Voo
1:40:54
1:40:43
177
Gerard Herkes
Altis
1:40:57
1:40:01
178
Daan Smit
DOKEV
1:41:13
1:39:38
179
Joost Baars
Nijmegen
1:41:17
1:39:31
180
Rene Laenen
Hoofddorp
1:41:28
1:39:38
181
Peter van der Born
Schoonhoven
1:41:44
1:41:05
182
Johan Tromp
Zwolle
1:41:49
1:41:24
183
Jaap Koek
Utrecht
1:42:27
1:40:45
184
Erwin Schouten
Haag Atletiek
1:42:51
1:41:50
185
Jolanda Lam
Altis
1:42:57
1:42:02
186
Martin Plantinga
IJmuiden
1:43:00
1:41:30
187
Lian Baay
Amsterdam
1:43:08
1:41:47
188
Marco Verheul
Haarlem
1:43:22
1:42:35
189
Frank Dekker
Heiloo
1:43:49
1:43:09
190
Arjen van Ettinger
Berkenwoude
1:43:58
1:43:28
191
Paul Broekhof
Hoofddorp
1:43:59
1:42:39
192
Boudewijn Monroy
Delft
1:44:34
1:43:01
193
Jaap van Dekken
Marum
1:44:37
1:43:59
194
Bram van Ekeren
Eindhoven
1:44:46
1:43:27
195
Kees de Haan
Heemskerk
1:44:53
1:44:24
196
Arthur Kessens
Beverwijk
1:44:53
1:44:21
197
Henk van Dijk
DEM
1:44:53
1:44:34
198
Frans Wissink
Beverwijk
1:44:54
1:44:30
199
Henk van Doorn
Altis
1:45:51
1:45:02
200
Frank Haazelager
Trias
1:46:01
1:45:11
201
Martin Brink
Heiloo
1:46:25
1:44:49
202
Richard Gillebaard
Purmerend
1:46:27
1:46:19
203
Eric van Gijn
IJsselstein Ut
1:46:34
1:45:32
204
Ronald de Graaf
1:46:42
1:44:51
205
Patrick van Rijn
Alkmaar
1:46:48
1:45:06
206
Ted van der Putten
Nieuw-Vennep
1:47:18
1:46:12
207
Tinto de Verano
Egmond-Binnen
1:47:23
1:47:13
208
Paul Jordaan
PAC
1:47:29
1:45:50
209
Frank Baltus
Amsterdam
1:47:37
1:46:38
210
Ronald van den Brink
Wervershoof
1:47:41
1:46:04
211
Patrick van Kruining
Barendrecht
1:48:01
1:46:49
212
Menno Spoelstra
Bergschenhoek
1:48:13
1:46:55
213
Jan Roos
Alkmaar
1:48:14
1:46:36
214
Jan van Duin
1:48:28
1:47:02
215
Anton Hollemans
Dutch Runners
1:48:32
1:46:47
216
Wilco Noom
Krommenie
1:48:49
1:47:34
217
Rien van der Kolk
Cothen
1:49:56
1:48:58
218
Pietwillem Overvoorde
Berkel en Rodenrijs
1:50:18
1:48:55
219
Gabriel de Scheemaker
Bergen Nh
1:50:27
1:48:40
220
Marnix Monsfort
Bergen Nh
1:50:27
1:48:57
221
Hugo de Vries
Avantri
1:50:45
1:50:28
222
Erik Leeuwaarden
Rijswijk Zh
1:50:47
1:49:02
223
Jeroen Rongen
Nijmegen
1:50:48
1:49:01
224
Raymond Mik
Hippolytushoef
1:50:49
1:50:20
225
Koen Ekelschot
Utrecht
1:51:03
1:49:15
226
Peter Hafkamp
Arnhem
1:51:09
1:49:22
227
Koen Busch
Purmerend
1:51:09
1:49:21
228
Wim Dekker
Bussum
1:51:12
1:50:16
229
Bas Twigt
Altis
1:51:27
1:50:42
230
Arjen Buizer
Leusden
1:51:54
1:50:42
231
Jasper Jansen
Utrecht
1:51:57
1:50:45
232
Robert Blommert
Alkmaar
1:52:17
1:51:54
233
Nuri Rolf
Zoetermeer
1:52:39
1:51:47
234
Vincent Roselaar
Amsterdam
1:52:41
1:51:50
235
Eduard Pietersz
Amsterdam
1:52:46
1:51:54
236
Gerrit Pothoven
AV '34
1:53:00
1:51:50
237
Eric Reijnders
Buchten
1:53:09
1:51:52
238
Cor Kloostra
Mantgum
1:53:12
1:51:36
239
Dennis Vangangel
IJsselstein Ut
1:53:27
1:52:26
240
Peter van der Horst
IJsselstein Ut
1:53:28
1:52:25
241
Peter Schmahl
Barendrecht
1:53:45
1:52:32
242
Paul Maatman
Valburg
1:53:48
1:51:57
243
Piet Koevermans
Ammerstol
1:53:53
1:52:32
244
Bob de Ruijter
Nijmegen
1:54:36
1:52:47
245
Arjan van Ruiten
Altis
1:54:43
1:53:46
246
Erwin Veenhoven
Leiden
1:55:09
1:54:32
247
Mart Verboord
avVN
1:56:29
1:55:51
248
Rob Spaans
Olympus '70
1:56:33
1:55:53
249
Jos van Rijt
avVN
1:56:42
1:55:58
250
Hans Vreeburg
KAV Holland
1:57:46
1:56:52
251
Johan van den Heuvel
DES
1:59:06
1:58:44
252
John van den Boom
Altis
2:00:07
1:59:12
253
Willemijn Berk
Leiden
2:00:19
1:58:54
254
Job van Rozendaal
Utrecht
2:00:24
1:59:12
255
Arjan Bok
Enkhuizen
2:02:28
2:01:00
256
Menno Jagers
Schiedam
2:04:08
2:03:55
257
Joost Vermeulen
Alkmaar
2:10:27
2:09:54
258
Vincent Kalkman
Distance Runners Voo
2:17:13
2:15:48
259
Leen Duijzen
DOKEV
2:41:08
2:40:44
260
Vincent van de Laar
Leiderdorp
2:50:37
2:50:37
DAMES, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renee Vranken
Caesar
2:34:56
2:34:54
2
Cecile VANIER
's-Gravenhage
2:43:43
2:43:35
3
Anoesjka Timmermans
Suomi
2:47:01
2:46:47
4
Esther Kalkman
Startbaan
2:53:16
2:53:02
5
Linda Valent
Loopgroep Aart Stigt
2:53:50
2:53:21
6
Autilia Stapper
Westmaas
2:56:07
2:55:34
7
Boukje Klaver
ARO '88
2:58:26
2:58:11
8
Paula IJzerman
Loopgroep Aart Stigt
2:58:36
2:58:09
9
Jolanda Linschooten
Akersloot
2:59:28
2:59:27
10
Audrey Breur
Noordkop
3:00:25
3:00:14
11
Ilona Ploeger
DOKEV
3:07:34
3:07:25
12
Cinta Groos
Dutch Gay & Lesbian
3:08:14
3:07:46
13
Chris Berkers
Eindhoven
3:09:36
3:09:13
14
Anja Bergmans
Vijlen
3:10:43
3:10:20
15
Lorraine Kelder
's-Gravenhage
3:12:05
3:11:51
16
Janneke Wittebol
Loopgroep Leeuwarden
3:12:18
3:12:08
17
Babette van Beek
Bloemendaal
3:15:38
3:15:21
18
Charissa Koetsier
Leiden
3:15:45
3:15:44
19
Paula Jorritsma
Altena Road Runners
3:16:06
3:15:41
20
Paula Fikkert
Dutch Runners
3:16:24
3:15:14
21
Maaike Braat
Muiderberg
3:16:32
3:15:19
22
Janna Brand
Altis
3:19:52
3:18:58
23
Irene Bultink
Phanos
3:20:07
3:19:57
24
Berber Akkerman
Wommels
3:20:43
3:20:33
25
Toos van der Vliet
Friesland
3:20:48
3:20:09
26
Maaike Hornstra
Friesland
3:24:00
3:23:22
27
Lydia Klessens
Friesland
3:24:01
3:23:20
28
Miriam Trommelen
3:24:51
3:24:34
29
Joost Nijssen
Hooghalen
3:25:40
3:25:13
30
Saskia Wolthuis-Taams
Krommenie
3:30:48
3:29:39
31
Tanja Hoogerbrugge
Bergschenhoek
3:33:41
3:33:02
32
Astrid van der Spoel
Altis
3:34:45
3:33:39
33
Brigitte Kuijer
Altis
3:34:45
3:33:45
34
Ellen Boersma
Noordkop
3:35:35
3:34:53
35
Jeannet Londema
Noordkop
3:35:41
3:35:26
36
Miranda Hornstra
Friesland
3:36:19
3:35:39
37
Annette van Veen
Altis
3:37:12
3:36:07
38
Hester Schotanus
Loopgroep Leeuwarden
3:37:45
3:37:38
39
Linda Bijl
Hilversum
3:38:05
3:37:35
40
Debby Husman
Hilversum
3:38:05
3:37:35
41
Kim roetert-van Dijk
Geldermalsen
3:38:40
3:38:11
42
Monique Jager
Loopgroep Leeuwarden
3:38:41
3:38:29
43
Manon Ravesteijn
Veenendaal
3:39:01
3:37:59
44
Laetitia Ouillet
3:39:24
3:38:23
45
Sophie Raeymaekers
Almere
3:39:46
3:39:01
46
Juliette Baller
Suomi
3:40:03
3:39:52
47
Martine Bakker
Haarlem
3:40:31
3:39:23
48
Lia Kruithof
Numansdorp
3:40:38
3:39:43
49
Laurien Bosch
's-Gravenhage
3:40:41
3:39:48
50
Merie Haars
Ameide
3:41:38
3:40:57
51
Joyce Rikkelman
Eindhoven Atletiek
3:45:24
3:44:20
52
Carin Roest
Rotterdam Atletiek
3:46:37
3:46:08
53
Carin Donk
Amsterdam
3:46:46
3:45:53
54
Linda van den Brink
Amersfoort
3:47:06
3:46:13
55
Jolanda Muizer
Loopgroep Leeuwarden
3:50:05
3:49:32
56
Marijke Westra
Loopgroep Leeuwarden
3:50:05
3:49:44
57
Judith Kruithof
Zuid-Beijerland
3:51:02
3:50:01
58
Merel Hogeweg
avVN
3:58:40
3:57:44
59
Miranda Hesselink
De Wijk
3:59:35
3:59:04
60
Astrid Elvebakke
Rotterdam
4:04:06
4:03:42
61
Jacqueline Pillekers
Bodegraven
4:07:50
4:06:42
62
Yvonne Hagels
Loopgroep Leeuwarden
4:11:42
4:11:35
63
Louise Hexspoor
Statina
4:12:56
4:12:33
64
Liesbeth van den Haak
Loopgroep Oegstgeest
4:17:36
4:17:15
65
Marika Peeters
Distance Runners Voo
4:17:36
4:16:20
HEREN, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Zachary Freudenburg
Diemen
2:14:06
2:10:49
2
Jochen Tourlousse
Brussel (BEL)
2:16:33
2:16:29
3
Ralph Apeldoorn
DEM
2:16:34
2:16:34
4
Sander van den Hoogen
Nijmegen
2:17:51
2:17:51
5
Theo van Graven
DOKEV
2:19:28
2:19:28
6
Tjeerd Popkema
PAC
2:20:46
2:20:46
7
Arthur Hopman
Hylas
2:27:47
2:27:42
8
Paul Nieuwenhuizen
Utrecht
2:28:54
2:28:53
9
Bob van der Weg
AV Heerenveen
2:28:56
2:28:53
10
Alex Bergsma
AV Heerenveen
2:29:08
2:29:05
11
Peter Tas
DOKEV
2:29:24
2:29:23
12
Niels-Peter Foppen
Hellas
2:30:29
2:30:23
13
Rick Driessen
Feniks
2:31:15
2:31:11
14
Sietse van der Weijde
Alkmaar
2:31:45
2:31:42
15
Bart Tas
Almere
2:32:39
2:32:37
16
Mark van Lierop
Anna Paulowna
2:34:08
2:34:06
17
Fred Reinsma
Nijmegen
2:38:58
2:38:43
18
Stephan van Eijk
Waddinxveen
2:39:15
2:38:41
19
Koen Claus
Vollezele (BEL)
2:41:55
2:40:41
20
Harm Weidenaar
Hylas
2:42:19
2:42:08
21
Cees Zuurbier
Hylas
2:42:23
2:42:14
22
Mark Wester
NEA Volharding
2:42:41
2:42:33
23
Peter Keet
DOKEV
2:42:44
2:42:43
24
Hans Beyer
Vlaardingen
2:42:57
2:42:45
25
Nico Ursem
Zwaag
2:43:00
2:42:44
26
Martijn Broekman
IJsselstein Ut
2:43:02
2:42:21
27
Gerrit Brommer
DOKEV
2:43:08
2:43:05
28
Eddy van der Geest
Heemskerk
2:43:39
2:43:12
29
Rinse van Etten
's-Gravenhage
2:43:41
2:43:39
30
Mark Zwart
Egmond aan Zee
2:44:07
2:44:03
31
Raimond Schikhof
Oostzaan
2:44:12
2:43:56
32
Marco Rol
NEA Volharding
2:44:15
2:43:56
33
Michiel Blauw
Breda
2:44:22
2:44:15
34
Tommy Obst
Hilversum
2:44:26
2:43:46
35
Ralph van Schendel
Arnhem
2:44:28
2:44:01
36
Marc van den Helder
Leiden
2:44:31
2:44:25
37
Peter de Kruijk
Haarlem
2:44:36
2:44:26
38
Peter Loos
Heemskerk
2:45:12
2:44:46
39
Michel Loos
Spanbroek
2:46:40
2:46:31
40
Koen Van Malderen
Gooik (BEL)
2:46:55
2:45:40
41
Leo Vloon
Waterland
2:46:58
2:46:22
42
Luc Smeets
Eindhoven
2:47:04
2:46:48
43
Her Tesselaar
avVN
2:47:54
2:47:31
44
Erik Stam
AV Castricum
2:48:01
2:47:56
45
Arnold van Sonsbeek
Oss '78
2:48:01
2:47:24
46
Hans Janssen
Oss '78
2:48:52
2:48:15
47
Erwin van Harten
EUR Roadrunners
2:49:27
2:49:13
48
Gertjan de Bock
Zwammerdam
2:49:46
2:49:39
49
Jacco Feenstra
Kockengen
2:49:53
2:49:38
50
Floris Muller
Mijdrecht
2:51:21
2:47:30
51
Jan Folkert van Zijl
Utrecht
2:51:46
2:48:26
52
Frank Houtenbos
Alkmaar
2:51:54
2:51:43
53
Dennis Immerzeel
Nieuwkoop
2:51:56
2:51:47
54
Jan-Pieter den Holland
's-Gravenhage
2:52:03
2:51:50
55
Aad Portegijs
DOKEV
2:53:31
2:53:28
56
Mark Breed
Haarlem
2:53:58
2:53:35
57
Marcel van Koningsbrug
Haarlem
2:54:09
2:53:48
58
Tjerk Maij
Koog aan de Zaan
2:54:18
2:53:25
59
Hans Burger
Tuitjenhorn
2:54:20
2:53:16
60
Frans Dekker
avVN
2:54:37
2:54:11
61
Theo van der Fluit
Triathlon Zwefilo
2:54:39
2:54:13
62
Jaap Vink
Friesland
2:54:43
2:53:46
63
Hendrik van der Meiden
Triathlon
2:55:21
2:55:19
64
Vsn der Grijn
Ameide
2:55:35
2:54:53
65
Jaco de Ruiter
De Veenlopers
2:55:40
2:54:32
66
Jason Nede
Leiden
2:55:45
2:55:44
67
Lodewijk Kuiper
Utrecht
2:55:48
2:52:35
68
Kees Mak
avVN
2:56:00
2:55:38
69
Marc Castricum
avVN
2:56:00
2:55:16
70
Nils de Rijk
Amsterdam
2:56:00
2:54:36
71
Jort van Zutphen
Weidum
2:56:06
2:56:03
72
Tsjeard Hofstra
Wommels
2:56:06
2:56:03
73
Tim Baas
Schermerhorn
2:56:10
2:55:59
74
Robbert van de Waerdt
Hilversum
2:56:37
2:56:17
75
Wouter Ribbink
Loopgroep Jan Strijk
2:56:40
2:56:28
76
Carel Pouwels
Schoorl
2:57:16
2:57:07
77
Jan Vesely
Uitgeest
2:57:16
2:56:55
78
Dirk Londema
Noordkop
2:57:27
2:57:22
79
Cas van Zweeden
Clytoneus
2:57:32
2:57:14
80
Sergio Todaro
Amsterdam
2:58:19
2:57:51
81
Arie Visser
Avantri
2:58:53
2:58:04
82
Jos Brouwers
Atletiek Maastricht
2:59:02
2:58:49
83
Dirk Muizer
Friesland
2:59:28
2:59:16
84
Henk Meijers
Horror
2:59:37
2:59:33
85
Frank van der Laan
Haarlem
3:00:03
2:59:41
86
Jeroen Karamat Ali
Nieuwegein
3:00:14
2:59:15
87
Johan Meijndert
Energie
3:00:54
3:00:48
88
Rik van Zwol
TAS '82
3:01:19
3:00:51
89
Rob Gordijn
De Koplopers
3:01:32
3:00:46
90
Jim Gouwen
Enkhuizen
3:02:13
3:01:03
91
Aad Terwiel
Schiedam
3:02:50
3:01:54
92
Rene Ruhland
Castricum
3:03:04
3:02:12
93
Marcel de Vries
Zwolle
3:03:04
3:02:59
94
Rob Broeren
Rotterdam Atletiek
3:03:12
3:02:56
95
Dick Ernste
Warmenhuizen
3:03:12
3:02:58
96
Roberto Tholenaars
Hendrik-Ido-Ambacht
3:03:17
3:03:04
97
Herman Geritz
Friesland
3:03:34
3:03:03
98
Bart van Leerdam
Prins Hendrik
3:04:13
3:03:51
99
Bart Kesteloo
DOKEV
3:04:39
3:04:03
100
Frank van Westerop
Heerhugowaard
3:05:41
3:04:49
101
Reno Papa
Loopgroep Leeuwarden
3:05:41
3:04:59
102
Hyo Dros
Rotterdam
3:05:42
3:04:53
103
John 't Hoen
AV Aalsmeer
3:06:23
3:06:17
104
Jacques Verhoef
AV Aalsmeer
3:06:29
3:06:20
105
Pieter-Frank van der K
Delft
3:06:31
3:05:54
106
Peter Borst
Hensbroek
3:06:33
3:05:58
107
Arjen Dubbeldam
Utrecht
3:06:33
3:03:22
108
Ad Schalkwijk
Runners Club Woerden
3:06:44
3:06:27
109
Rudolf van Zelst
Heiloo
3:06:53
3:05:48
110
Marcel Konings
ARO '88
3:06:57
3:06:54
111
Jos Ploemacher
Zoetermeer
3:07:37
3:07:35
112
Wilfred Geerlings
Rotterdam Atletiek
3:07:47
3:06:58
113
Genja Ferschtman
Rotterdam
3:07:47
3:06:41
114
Berry Straver
Leiderdorp
3:08:29
3:07:42
115
Erwin Oldenburg
Zwanenburg
3:09:35
3:09:28
116
Hans de Kam
Zeewolde
3:09:46
3:09:37
117
John van der Linden
Avantri
3:09:53
3:09:49
118
Ko Jak
Krommenie
3:10:10
3:09:17
119
Ewout Sikking
Fit
3:10:20
3:09:24
120
Martin Molenaar
Nieuwerkerk ad IJsse
3:10:37
3:10:24
121
Florian de Vries
Houten
3:10:41
3:09:49
122
Bert van Wersch
Haarlem
3:10:45
3:10:21
123
Folkert de Jong
Groningen
3:11:05
3:10:33
124
Ivar SICCAMA
Haarlem
3:11:08
3:10:24
125
Mathijs Gaalman
Friesland
3:11:14
3:10:18
126
Piet Wuijster
Avantri
3:11:19
3:11:14
127
Henk Jan Meuleman
Utrecht
3:11:42
3:08:27
128
Tim de Rudder
Beverwijk
3:11:44
3:11:23
129
Wilco Hoogendoorn
PAC
3:11:47
3:11:07
130
Barry van Oven
Amersfoort
3:11:48
3:10:54
131
Johannes de Boer
It Heidenskip
3:12:05
3:11:26
132
Tom Maessen
Ilion
3:12:12
3:11:13
133
Jeroen Rozeboom
Hilversum
3:12:20
3:11:21
134
Jeroen de Bruijn
Harderwijk
3:12:24
3:11:44
135
Eelko Jansen
Oegstgeest
3:12:39
3:11:53
136
Koen van de Zanden
Best
3:12:42
3:11:58
137
Jeroen Jongeleen
SV Sportlust
3:13:08
3:12:15
138
Eddy Koek
Almere
3:13:18
3:12:21
139
Ed Van der Burg
Berkel en Rodenrijs
3:13:25
3:12:52
140
Ron Daalhuizen
IJsselstein Ut
3:13:32
3:13:28
141
Michel van der Gaag
's-Gravenhage
3:13:46
3:13:29
142
Bart Bongers
Fit
3:13:48
3:12:49
143
Harald Driesse
Avantri
3:13:51
3:13:45
144
Ton Mol
Alkmaar
3:14:02
3:13:10
145
Aart Eijgelsheim
Zwijndrecht
3:14:03
3:10:14
146
Marcel Pickkers
Zwijndrecht
3:14:04
3:10:16
147
Arie Kossen
NOVA
3:14:09
3:13:22
148
Rene Triest
Noordkop
3:14:21
3:13:38
149
Bart van Vlijmen
Leiden
3:14:32
3:14:19
150
Ron Bakker
MarathonPlus
3:14:54
3:14:14
151
Hans Dickhout
Cifla
3:15:02
3:13:54
152
Marcel Beijer
Amsterdam
3:15:19
3:12:34
153
Ronald Tertoolen
Fortuna
3:15:32
3:14:37
154
Brian Voet
Zwolle
3:15:50
3:15:12
155
Gaele de Haan
Kollumerzwaag
3:15:50
3:15:50
156
Robin Tak
Hoofddorp
3:15:53
3:15:22
157
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners
3:16:02
3:15:33
158
Marc Dinsbach
Haarlem
3:16:18
3:15:01
159
Roland Theeuwen
Monster
3:16:19
3:15:54
160
Wijnand Jager
Alde Leie
3:17:09
3:17:03
161
Michiel de Vos
Haarlem
3:17:12
3:16:12
162
Jan Lindeboom
Haarlem
3:17:12
3:16:13
163
Rolf van Rijn
Amersfoort
3:17:48
3:16:39
164
Rients van Buren
Haarlem
3:17:54
3:16:38
165
Bart van Steen
DEM
3:17:57
3:17:16
166
Rob Roelofsen
De Liemers
3:18:00
3:17:37
167
John de Boer
't Veld
3:18:07
3:17:41
168
Rogier Hoekema
Loopgroep Hoorn
3:18:12
3:17:26
169
Mascha Duker
Zaandam
3:18:24
3:17:35
170
Sander de Vries
Leiden
3:18:52
3:18:34
171
Cor Mandigers
Eindhoven
3:19:05
3:18:52
172
Jeremy Weyman
Obdam
3:19:06
3:18:47
173
Ron Gouw
Zeewolde
3:19:19
3:19:07
174
Peter Demoed
Ouderkerk aan den IJ
3:19:24
3:19:02
175
Jurre Demoed
Ouderkerk aan den IJ
3:19:25
3:19:03
176
Danny Baris
Rhoon
3:19:32
3:19:10
177
Marco Rijkse
Zwolle
3:19:57
3:19:19
178
Bernhard Bijma
Leeuwarden
3:20:07
3:19:01
179
Victor Meesters
Amersfoort
3:20:10
3:19:00
180
Roy Hebben
Loopgroep Jan Strijk
3:20:13
3:19:35
181
Monique Kramer
Triathlon
3:20:19
3:19:46
182
Martijn Jorritsma
Warmenhuizen
3:20:22
3:19:58
183
Jan Paffen
Rotterdam
3:20:32
3:20:22
184
John de Wit
SAV
3:20:35
3:19:43
185
Wim Klok
Distance Runners Voo
3:20:40
3:19:25
186
Kasper van der Meulen
Utrecht
3:21:03
3:20:18
187
Rob Zwiers
Loenen aan de Vecht
3:21:37
3:20:33
188
Frank Mooij
Loenen aan de Vecht
3:21:37
3:20:33
189
Mark van der Weele
Hoofddorp
3:21:45
3:21:10
190
Ferry The
Rotterdam
3:22:24
3:21:46
191
Ren Hoogland
Hylas
3:22:40
3:21:57
192
Jan Bogaard
De Gemzen
3:22:45
3:22:12
193
Leo Rijneker
Nieuwkoop
3:23:12
3:22:06
194
Jan Fokke Oosterhof
Cifla
3:23:45
3:23:44
195
Ruud Kok
AV '34
3:24:51
3:24:33
196
Ronald van Ingen
AV '34
3:24:52
3:24:32
197
Dimitri Loukareas
Fortuna
3:25:01
3:24:05
198
Robert Heling
Team 10
3:25:03
3:24:16
199
Mathieu Steen
Amsterdam
3:25:28
3:24:52
200
Harry de Groot
Dutch Runners
3:25:38
3:24:27
201
Henny Tiben
Dutch Runners
3:25:38
3:24:28
202
Cor Terlouw
Avantri
3:25:59
3:24:56
203
Joop Terwiel
Fortuna
3:26:30
3:25:43
204
Peter Mooij
IJmuiden
3:26:31
3:25:59
205
Simon Kapteijn
Hylas
3:27:29
3:26:21
206
Bart Brinkman
's-Gravenhage
3:30:07
3:28:50
207
Hagen Schulze
Parthenon
3:30:13
3:29:39
208
Maarten van Rooij
Hoofddorp
3:30:26
3:29:50
209
Jan Willem Rijke
De Koplopers
3:30:47
3:29:52
210
Hajo Jonker
Triathlon
3:31:08
3:31:00
211
Evert Driessen
Fit
3:31:39
3:30:42
212
Bob Verbrugge
RRZ
3:32:47
3:31:45
213
Emond Kouwenhoven
Enkhuizen
3:33:27
3:32:17
214
Peter van Mierlo
Nieuw-Vennep
3:33:35
3:33:00
215
Richard Bosker
Almere
3:33:35
3:33:35
216
Leon Nugteren
Parthenon
3:33:40
3:33:02
217
Ton Wisman
Altis
3:34:48
3:33:47
218
Hendry Blok
Hekelingen
3:34:49
3:34:07
219
Erik van Woudenberg
Hellas
3:35:09
3:34:05
220
Thijs van Geijtenbeek
Utrecht
3:35:25
3:34:18
221
Ruut Schalij
3:35:39
3:34:38
222
Gert-Jan Bes
Utrecht
3:35:44
3:30:54
223
Reinier Hamelink
Puttershoek
3:35:47
3:34:50
224
Marc de Droog
Oegstgeest
3:35:57
3:35:25
225
Steffen Sporry
Berkel en Rodenrijs
3:36:01
3:35:02
226
Walter Dillissen
Berkel en Rodenrijs
3:36:01
3:34:59
227
Joost Bergman
Hoofddorp
3:36:48
3:36:19
228
Arjan Kuijs
Prins Hendrik
3:37:07
3:36:48
229
Dirk Kop
Amersfoort
3:37:27
3:36:37
230
Kees Haasnoot
Leiden Atletiek
3:37:49
3:37:01
231
Fred Verlooij
Nieuwkoop
3:38:01
3:37:41
232
Han Boselie
Geldermalsen
3:38:40
3:38:11
233
Jan Hooghiemstra
3:38:50
3:38:42
234
Marc van Gelder
Lionitas
3:38:55
3:37:24
235
Stephan Roos
Veenendaal
3:39:01
3:37:57
236
Fokke Hoeksma
Friesland
3:39:27
3:39:03
237
Martin Nauta
Hylas
3:39:59
3:39:15
238
Siebe Postma
Loopgroep Leeuwarden
3:40:22
3:39:07
239
Lex Wolthuis
Krommenie
3:40:27
3:39:16
240
Thomas van Hemert
Huizen
3:40:41
3:39:47
241
Ton van den Berg
Hylas
3:41:07
3:40:43
242
Erwin Paalvast
Zevenhuizen Zh
3:41:28
3:40:08
243
Joris Boeren
Heemstede
3:42:17
3:41:51
244
Jeroen Jonker
Distance Runners Voo
3:42:39
3:41:27
245
Mathijs Honig
Koedijk
3:43:18
3:42:32
246
Marcel Bijmold
Amsterdam
3:43:35
3:42:47
247
Nick Schoenmaker
Heemstede
3:44:24
3:43:10
248
Flip Schuller
Oudkarspel
3:45:15
3:44:02
249
Marco van der Wal
Rotterdam
3:46:36
3:46:04
250
Michiel Mast
Rotterdam Atletiek
3:46:36
3:46:06
251
Marco Schumm
Rotterdam Atletiek
3:46:37
3:46:09
252
Erik Heemskerk
Bergschenhoek
3:46:37
3:46:06
253
Ed Harreman
Capelle aan den IJss
3:46:37
3:46:06
254
Bjrn Poelman
Zeewolde
3:47:20
3:46:08
255
Enno Aerts
avVN
3:49:10
3:47:49
256
Wim Goudswaard
Puttershoek
3:50:57
3:50:14
257
Nico van Hamburg
Hekelingen
3:51:50
3:51:06
258
Wilfred Geerlings
Haarlem
3:52:13
3:50:56
259
Sauw-Yuh Tang
Rotterdam
3:53:09
3:52:33
260
Robert Reurekas
Molenschot
3:59:11
3:58:06
261
Fred Verheul
Loopgroep Jan Strijk
3:59:15
3:57:56
262
Aad van der Poel
Avantri
4:02:34
4:02:18
263
Gerard Pijnenburg
avVN
4:11:42
4:10:40
264
Robin Pillekers
Avantri
4:11:44
4:10:35
265
Frans Evenblij
Loopgroep Oegstgeest
4:15:48
4:14:53
266
Dick Plugge
Distance Runners Voo
4:17:35
4:17:17
267
Klaas op den Kelder
Wognum
4:31:02
4:30:15
www.uitslagen.nl
30-10-2013 15:21