| | | | | Uitslagenlijst Huttenkloasloop
Oldenzaal - Zondag 6 oktober 2013
M-SEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Richard Loendersloot
Enschede
1:22:29
1:22:25
9
Sander Spijkerman
Nijverdal
1:27:34
1:27:33
11
Steffan Spijkerman
Oldenzaal
1:28:37
1:28:13
14
Harald Huijssoon
Nijverdal
1:30:58
1:30:57
21
Arturo Susarrey Arce
Enschede
1:35:21
1:35:06
25
Herbert Wijnberg
Oldenzaal
1:36:34
1:36:16
26
Gert-Jan Egberink
Oldenzaal
1:37:40
1:37:17
32
Martin Heruer
Nieuw-Vennep
1:39:39
1:39:36
33
Emile Bornebroek
Oldenzaal
1:39:54
1:39:31
45
Robin in het Veld
Enschede
1:45:44
1:45:32
54
Christiaan van der Sar
Hengelo Ov
1:48:45
1:48:21
55
Patrick Schoenmakers
Dongen
1:49:15
1:48:35
58
Jeroen Sanderman
Oldenzaal
1:49:51
1:49:17
67
Maarten schuurman
Hengelo Ov
1:55:47
1:55:32
72
Arjan Kreuwel
Geesteren Ov
1:59:42
1:58:55
80
Dennis Veldscholten
Oldenzaal
2:13:05
2:12:26
M-40, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Edward Hertsenberg
Hengelo Ov
1:19:57
1:19:55
4
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
1:20:42
1:20:39
10
Andre Oude Elferink
Denekamp
1:25:55
1:25:46
12
Jan van Beveren
Hardenberg
1:27:22
1:27:18
13
Robert Keizer
Beuningen Ov
1:27:36
1:27:34
14
Hajo Wüppen
Neuenhaus (GER)
1:28:03
1:28:00
16
Jeroen Loskamp
Glane- Beekhoek
1:31:07
1:31:05
21
Ronald Stinenbosch
Enschede
1:33:09
1:33:04
23
Arthur de Bruijn
Oldenzaal
1:33:46
1:33:41
24
Martijn van Nieuwkuijk
Losser
1:33:53
1:33:52
25
Koert weustink Olc
Ootmarsum
1:33:58
1:33:52
26
Clemens meuleman Van
Hengelo Ov
1:34:50
1:34:38
39
Ewald Oude Lashof
Oldenzaal
1:38:33
1:38:23
41
Hans oude Hendrikman
Denekamp
1:38:48
1:38:40
55
Paul Eijkelenkamp
Haaksbergen
1:41:22
1:40:54
69
Peter van der Heijden
Enschede
1:43:35
1:43:31
71
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
1:43:54
1:43:22
75
Albert van der Smissen
Enschede
1:45:01
1:44:19
81
Frank ter Woerds
Haaksbergen
1:46:40
1:46:24
89
Koert Klos
Westerhaar-Vriezenv
1:48:05
1:47:39
90
Marc olde Scholtenhuis
Oldenzaal
1:48:22
1:48:16
91
Jan Paul Klein Poelhui
Haaksbergen
1:48:59
1:48:05
93
Ruud Oude Voshaar
Hengelo Ov
1:50:01
1:49:38
98
Marcel Van Tellegen
Enschede
1:51:00
1:50:31
101
Jeroen Velthuis
Geesteren Ov
1:51:36
1:50:53
102
Erwin van Kouteren
Hengelo Ov
1:52:35
1:52:17
103
Gert-Jan Breukink
Oldenzaal
1:52:45
1:52:08
106
Robert Groeneveld
Oldenzaal
1:53:24
1:53:17
112
Robert Mekkelholt
Eibergen
1:56:10
1:55:56
116
Richard Schasfoort
Oldenzaal
1:58:04
1:57:19
117
Reinier Capelle
Hengelo Ov
1:58:26
1:58:18
122
Peter Oude Groeneger
Enschede
2:02:36
2:02:07
130
Wouter du Gardijn
Enschede
2:11:49
2:11:41
M-50, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Klamer
Beuningen Ov
1:21:50
1:21:48
7
Martin Giesselink
Oldenzaal
1:32:53
1:32:46
8
André Somhorst
Haaksbergen
1:33:57
1:33:47
9
Ronald Rumawitine
Enschede
1:34:31
1:34:28
16
Stefan van Leeuwen
Oldenzaal
1:38:43
1:38:43
18
Paul Meulenbroek
Deurningen
1:39:10
1:39:06
23
Tonnie Bosman
Nieuw Heeten
1:40:17
1:39:51
24
Piet van der Velden
Rotterdam
1:40:24
1:40:19
27
Hendrie Schoenmaker
Hengelo Ov
1:41:47
1:41:24
29
Henk Smidt
Bad Bentheim (GER)
1:43:17
1:42:53
33
Ruud van der Maaten
Zoetermeer
1:46:44
1:46:19
42
Herman Oude Nijeweme
Enschede
1:49:34
1:49:05
53
Frank van der Hoeven
Oldenzaal
1:52:02
1:51:58
54
Matthias Richter
Nordhorn (GER)
1:52:25
1:52:14
55
Hermy Meenderink
Rossum Ov
1:53:09
1:52:58
56
Gerald Voet
Nordhorn (GER)
1:53:38
1:53:28
57
Edwin Heeremans
Hengelo Ov
1:54:01
1:53:34
61
Bennie oude Egbrink
De Lutte
1:55:51
1:55:14
63
Jos Oude Groote Beverb
Oldenzaal
1:57:09
1:56:47
66
Walter Koekkoek
Hengelo Ov
1:58:44
1:58:09
71
Johnny Hanstede
Hengelo Ov
2:00:40
2:00:06
81
Herbert Richhoff
Oldenzaal
2:11:00
2:10:21
M-60, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Leo van den Hoven
Linschoten
1:43:38
1:43:24
10
Matthieu Raeven
Hengelo Ov
1:45:00
1:44:59
20
Ton van Nieuwenhuizen
Hengelo
2:01:55
2:01:47
22
Johan Scholtalbers
Hoogezand
2:02:47
2:02:08
V-SEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Manon Oude Wolbers
Oldenzaal
1:40:49
1:40:44
7
Bianca menderink
Hengelo Ov
1:41:58
1:41:51
9
Marina van den Dolder
Enschede
1:45:23
1:45:00
14
Mijke Pleijhuis-Hamers
Denekamp
1:50:29
1:50:21
15
Irma van der Molen
Enschede
1:50:31
1:50:00
16
Sandra Oude Veldhuis
Oldenzaal
1:51:01
1:50:48
19
Nicole Haarman
Winterswijk
1:51:04
1:50:25
20
Myra van der Maagdenbu
Oldenzaal
1:51:19
1:51:09
24
Nicolette Nijhuis
Hengelo Ov
1:53:09
1:52:57
27
Jacqueline Oude Bennin
Hengelo Ov
1:54:02
1:54:02
30
Karin Oude Nijeweme
Oldenzaal
1:54:36
1:54:16
36
Renate Leunk-Nijland
Markelo
1:58:40
1:58:15
37
Nicole Timmerman-Geerd
Hengelo Ov
2:00:33
2:00:07
39
Mariët Olde Dubbelink
Denekamp
2:04:34
2:04:25
44
Karen Grote Ganseij
Raalte
2:10:04
2:09:38
V-45, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Daphne Berends van Wij
Hengelo
1:43:00
1:42:26
9
Jaqueline Holsbeek
Denekamp
1:45:10
1:45:02
10
Diny detert oude weme
Weerselo
1:50:57
1:50:35
15
Jacoline Huiskes
Hengelo Ov
1:59:32
1:59:22
22
Karin de Vries-Kamping
Hengelo
2:05:31
2:05:21
28
Fenna Gosen-Voet
Nordhorn (GER)
2:10:03
2:09:33
30
Renate Pietersma-Koop
Hengelo
2:11:02
2:10:34
31
Herma klein Poelhuis
Haaksbergen
2:11:09
2:10:40
M, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Sven van Munster
's-Gravenhage
38:41
38:37
12
Martin Steenbeeke
Hengelo Ov
39:21
39:18
13
Rene van de Graaf
HP Valves B.V.
39:26
39:11
14
Ties Lammerink
HP Valves B.V.
39:31
39:27
20
Jeroen Olde Benneker
Enschede
40:44
40:42
22
Laurens Maathuis
Oldenzaal
41:11
41:04
23
Bastiaan van der Star
Enschede
41:14
41:09
24
Boudewijn Weierink
Ootmarsum
41:22
41:09
29
Deveron Koehorst
Oldenzaal
42:33
42:23
32
Danny Vreriks
Aluminium Gieterij O
43:35
43:23
33
Jan van der Meulen
Enschede
43:37
43:35
35
Henk van Benthem
Oldenzaal
44:14
44:07
38
Bas van der Schaaf
Hengelo
44:52
44:44
39
Sven Mulder
Gemeente Oldenzaal
45:01
44:57
42
Peter Wrekenhorst
HP Valves B.V.
45:31
45:21
48
Richard Bult
Pré Pain B.V.
45:54
44:26
50
Hilbrand Alberts
Baan Twente BV
46:34
46:18
54
Ritchie Brokers
Hengelo Ov
46:55
45:31
61
Bert Wessels
Siers Groep Oldenzaa
47:31
47:05
68
Maarten Veen
Reeuwijk-Dorp
47:53
47:38
69
Maarten Christenhusz
Oldenzaal
47:54
47:05
73
Hans Snippert
Baan Twente BV
48:00
47:44
76
Frank Wolbers
HP Valves B.V.
48:10
48:03
82
Herman Schultz
Gemeente Oldenzaal
48:37
48:01
96
Hans Brummelhuis
Oldenzaal
49:46
49:37
106
Stefan Geusendan
Hengelo Ov
50:47
49:28
107
Peter Dorman
HP Valves B.V.
50:51
50:41
109
Hans Oude Rengerink
Gemeente Oldenzaal
50:54
50:36
110
Peter Paul Heideman
Reef Infra B.V.
50:57
50:52
111
Mark van Keulen
Reef Infra B.V.
50:57
50:48
113
Kevin Klos
Westerhaar-Vriezenv
50:58
50:41
114
Berry Reiber
Westerhaar-Vriezenv
50:59
50:43
122
William Segerink
Oldenzaal
51:37
51:16
131
Michiel Vlaanderen
Oldenzaal
52:32
51:15
137
Paul Olde Monnikhof
Oldenzaal
53:02
52:32
142
Jeroen Veldscholten
Rossum Ov
53:21
52:05
147
Bart Olde Monninckhoff
Reef Infra B.V.
53:38
53:30
155
Apollo Wim Lindenhoviu
Den Ham Ov
53:57
53:02
156
Richard ter Braak
Oldenzaal
54:00
53:08
157
Ivo Giesselink
Siers Groep Oldenzaa
54:01
53:17
158
Jeroen Kloppers
Siers Groep Oldenzaa
54:01
53:35
170
Wim klein Poelhuis
Haaksbergen
54:57
54:46
176
Herman Oosterhold
Gemeente Oldenzaal
55:53
55:31
183
Patrick Eekers
Aluminium Gieterij O
56:05
55:02
185
Jan Willem Mulder
Oldenzaal
56:12
55:52
188
Maikel Schipper
Hengelo Ov
56:23
55:36
193
Dr. Volker Pannen
Bad Bentheim (GER)
57:16
57:13
194
Malte Werner
Bad Bentheim (GER)
57:16
57:13
199
Theo Schouten
Gemeente Oldenzaal
58:28
58:24
206
Jeroen te Lindert
Enschede
58:47
58:14
207
Djim Witjes
Reef Infra B.V.
58:59
58:52
208
Maurice Govers
Aluminium Gieterij O
59:06
58:04
209
Jack Oude Groeniger
Hengelo Ov
59:17
57:58
210
Raimund Roesink
Baan Twente BV
59:24
57:59
211
Norbert Mentink
Hengelo Ov
59:38
59:09
212
Gerrit-Jan Leusink
Hengelo Ov
59:49
59:04
213
Dick van Huisstede
Nederhorst ten Berg
59:57
58:26
218
Raymond Kamphuis
Oldenzaal
1:00:56
59:52
227
Pierre Brinkman
Oud-Beijerland
1:02:01
1:01:29
230
Jan-Herman Tempel
Haaksbergen
1:03:14
1:02:11
232
Patrick Stuivenberg
Enschede
1:03:38
1:03:23
234
Jan Willem Pol
Pré Pain B.V.
1:04:27
1:02:59
236
Edwin Alfrink
Pré Pain B.V.
1:05:53
1:04:25
239
Jan-Willem LogtenBerg
Ootmarsum
1:07:03
1:06:01
V, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Marlies Semmekrot
Zenderen
47:09
46:50
9
Nathalie Lindeman
Hengelo Ov
47:48
47:06
10
Marijke Klein Haarhuis
Ootmarsum
47:52
46:47
13
Monique klieverik
Hengelo Ov
50:41
49:46
15
Marlin Stundebeek
Tubbergen
51:24
51:17
16
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
51:24
51:17
17
Renate Wösting
Gemeente Oldenzaal
51:35
51:18
20
Marleen Knaap
Aluminium Gieterij O
51:45
50:43
21
Ulrike Eekers
Aluminium Gieterij O
51:45
50:43
23
Joyce Leidelmeijer
Wierden
52:26
52:16
24
Monique van Benthem
Oldenzaal
52:26
52:10
30
Stephanie Veldboer
Ootmarsum
53:46
53:44
34
Stephanie Maathuis
Oldenzaal
54:16
53:20
37
Tanja Bonsel
Baan Twente BV
54:37
53:11
43
Hanneke Mulderije
Enschede
55:11
54:48
45
Rianne Kuipers
Geesteren Ov
55:52
55:48
46
Gerda Koedijk-Paus
Deurningen
55:54
55:45
48
Carole Masselink
Tubbergen
55:59
54:53
49
Bernadette Nijenhuis
Deurningen
56:02
55:53
50
Jorien Somhorst
Hengelo Ov
56:11
55:36
51
Mirjam van Heijster
Enschede
56:23
56:19
52
Esther van den Heuvel
Enschede
56:24
55:29
54
Annemiek Wiefferink
Oldenzaal
56:25
55:17
62
Wendelien van Daal
Amersfoort
56:55
55:49
64
Truus Siemerink
Hengelo Ov
57:08
57:03
72
Alice van Alst/Wieffer
Denekamp
57:47
56:49
73
Barbara Wachtmeester
Hengelo Ov
58:00
57:42
75
Claudia Kamphuis
Oldenzaal
58:27
58:12
76
Merlinn van Nieuwkuijk
Gemeente Oldenzaal
58:28
58:10
77
Herma Olde Keizer
Oldenzaal
58:32
58:00
79
Ingrid oude Egbrink
De Lutte
58:33
57:34
84
Lidwien Siemerink
Oldenzaal
59:15
58:21
86
Jacqueline Rodel
Oldenzaal
59:27
59:13
88
Marjolein Leussink
Oldenzaal
59:30
59:04
89
Milja Kleissen
Lattrop-Breklenkamp
59:30
59:02
90
Teresa Neves
Nordhorn (GER)
59:32
59:18
92
Marielle van der Meche
Rossum Ov
59:33
59:21
94
Anne Kreuwel
Gemeente Oldenzaal
59:43
59:25
100
Saskia Braxhoven-Deurs
De Lutte
1:00:29
1:00:01
104
Maureen Nordkamp
Hengelo Ov
1:01:56
1:01:22
108
Ann-Kathrin van Spall
Oldenzaal
1:02:36
1:01:39
109
Monique Greftenhuis
De Lutte
1:02:38
1:01:27
110
Marjolein Klievik-Tilb
Oldenzaal
1:02:47
1:01:44
111
Sigrid van der Laag
Enschede
1:02:56
1:02:14
112
Esther Hannink
Haaksbergen
1:03:14
1:02:11
113
Cristina Tolomeo
Oldenzaal
1:03:18
1:02:11
114
Nicole Stuivenberg
Oldenzaal
1:03:38
1:03:23
117
Ursela Voorhaar
Gemeente Oldenzaal
1:04:17
1:03:57
120
Stephanie Vrijkorte
Rossum Ov
1:05:24
1:03:54
123
Simone den Hertog
Tubbergen
1:05:51
1:05:17
124
Susanne van Ulzen
Oldenzaal
1:06:14
1:05:53
129
Marian Morskieft
Oldenzaal
1:08:18
1:08:18
130
Jamie Landman - Gerber
Hengelo Ov
1:08:22
1:07:21
133
Isabelle Mensink
Ootmarsum
1:09:18
1:09:01
M, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
21
Ruben Bonte
Siers Groep Oldenzaa
18:53
18:50
23
Boike Damhuis
SI Zwartz BV
19:00
18:58
24
Sjoerd Stegeman
De Jong en Laan Acco
19:08
19:04
29
Anatoliy Palyanov
Hengelo Ov
20:04
19:57
32
Edwin van der Ham
Enschede
20:20
20:11
34
Pascal Fisscher
Hengelo Ov
20:37
20:32
38
Ruben Benter
Siers Groep Oldenzaa
21:10
21:08
39
Maarten Nederlof
Hengelo Ov
21:15
21:04
40
Wilco Grote Ganseij
Siers Groep Oldenzaa
21:17
21:11
41
Roy de Preter
SI Zwartz BV
21:21
21:14
42
Theo Oude Hesselink
Reef Infra B.V.
21:21
21:16
43
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
21:26
20:56
44
Raymond Damhuis
SI Zwartz BV
21:27
21:25
48
Henrie Denneboom
Haaksbergen
21:53
21:38
49
Matthijs Reinders
Oldenzaal
21:58
21:32
52
Lars van den Berg
Hengelo Ov
22:20
22:04
54
Philip Whale
ERGO-DESIGN B.V.
22:25
22:03
62
Giacomo vd Vegt
Incite Projects BV
23:15
22:06
64
Maurice Olde Heuvel
Losser
23:26
22:49
69
Niels Poorthuis
Hengelo Ov
23:36
23:13
70
Michiel Mentink
Hengelo Ov
23:39
23:32
74
Ronald Zwartz
SI Zwartz BV
24:01
23:54
76
Erwin Hamer
Siers Groep Oldenzaa
24:06
23:22
79
Sjef Olde Scholtenyhui
Oldenzaal
24:11
24:00
80
Ronny oude Griep
Siers Groep Oldenzaa
24:17
23:35
83
Thomas Westgeest
Hengelo Ov
24:19
24:03
84
Mario Geisink
Reef Infra B.V.
24:20
24:11
85
Roy Veld
De Jong en Laan Acco
24:20
24:02
87
Jaap Westerink
ERGO-DESIGN B.V.
24:23
23:49
96
Pieter Tughter
SI Zwartz BV
25:08
24:59
100
Huub Lansink
Reef Infra B.V.
25:33
25:22
101
Huub ten Brake
Siers Groep Oldenzaa
25:33
25:13
105
Eloy de Koning
Siers Groep Oldenzaa
25:53
25:33
109
Jan ter Huurne
Hekman Suelmann Acco
25:56
24:26
110
Raymond Aaltink
Ultimo Mode
26:08
25:39
114
Hank Zieverink
SI Zwartz BV
26:28
26:20
117
Alexander Luisman
Bergentheim
26:37
26:30
121
Gerard Journee
Siers Groep Oldenzaa
26:48
26:27
122
Henk Benter
Siers Groep Oldenzaa
26:50
26:31
123
Eef Peters
Gemeente Oldenzaal
26:51
26:34
124
Ralph Markerink
De Jong en Laan Acco
26:57
26:38
129
Frank Hekman
Hekman Suelmann Acco
27:17
25:47
131
Harold Bonte
Siers Groep Oldenzaa
27:24
26:42
133
Hein van den Berg
Hengelo Ov
27:28
27:11
136
Jan-Willem Kemna
Oldenzaal
27:49
26:43
138
Jeroen Steenbeeke
Incite Projects BV
27:54
27:13
150
John Lubberding
Siers Groep Oldenzaa
28:35
28:08
151
Ton Oude Hampsink
Reef Infra B.V.
28:38
28:31
152
Mick Oude Engberink
Oldenzaal
28:39
27:51
153
Robert Oude Engberink
Oldenzaal
28:39
27:49
155
Jurgen Kalverboer
Enschede
28:42
27:32
161
Jeroen van Bentem
De Jong en Laan Acco
29:00
28:42
167
Christiaan van Sermond
Goor
29:07
28:56
168
Wijnand Tromp
ERGO-DESIGN B.V.
29:08
28:33
179
Antonio Malloggi
Gemeente Oldenzaal
30:01
29:42
184
Rene Snijders
Hekman Suelmann Acco
30:13
28:42
185
Han Koning ter Heege
Delden
30:23
29:28
187
Joop van der Vegte
Markelo
30:30
29:23
188
Jan Willem Boon
Incite Projects BV
30:36
29:54
193
Jeroen Meijerink
Oldenzaal
31:13
30:18
195
Pieter de Jongh
ERGO-DESIGN B.V.
31:20
30:46
199
Ronald Woldering
Incite Projects BV
31:37
30:26
201
Albert Smit
Incite Projects BV
32:14
31:03
204
Eelco Steenbeeke
Oldenzaal
32:18
31:02
209
Raymond Linderhof
Oldenzaal
33:00
32:14
210
Ahmed Aleyd
Reef Infra B.V.
33:03
32:58
V, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Rianne Klein Brinke
Enschede
20:03
19:58
6
Miranda Bruins
Siers Groep Oldenzaa
21:57
21:55
18
Wiep in het Veld
Oldenzaal
24:23
23:38
19
Christel Wale
ERGO-DESIGN B.V.
24:27
24:06
20
Mirthe Niehoff
's-Gravenhage
24:39
24:25
21
Lotte Warmes
Lattrop-Breklenkamp
24:40
24:38
26
Stefanie Timmerhuis
Albergen
26:00
25:28
27
Ninke van de Kooy
Enschede
26:03
25:42
30
Marloes Giesselink
Oldenzaal
26:25
25:16
34
Susan Steinmeijer
Oldenzaal
26:44
25:56
36
Nathalie Ginter
Ultimo Mode
26:54
26:27
38
Angela Teggler
SI Zwartz BV
27:12
27:05
40
Annemiek Oude Nijeweme
Beuningen
27:20
26:41
41
Margot Reuvers
Ultimo Mode
27:26
26:58
42
Marisca van der Lied
Oldenzaal
27:40
27:01
43
Moniek Bazen
Gemeente Oldenzaal
27:43
27:23
47
Minke te Nijenhuis
Oldenzaal
27:55
27:41
52
Stèphanie Weeïnk
Hengelo Ov
28:01
27:16
55
Janine Olde heuvelt
Wierden
28:19
28:10
58
Alecxandra Franken
Oldenzaal
28:24
27:52
59
Lieke Kamphuis
Ultimo Mode
28:24
27:56
60
Jorieke Diepenmaat
Rossum Ov
28:27
27:50
61
Marieke Deppenbroek
Enschede
28:38
27:29
63
Agnes van der Tol
Hengelo Ov
28:44
28:06
64
Wendy Olde Scholtenhui
Oldenzaal
28:46
28:23
66
Leonie Mekkelholt
Overdinkel
28:50
27:42
69
Marjana Van Belkum
Hengelo Ov
29:03
28:41
71
Monique Riesthuis
Oldenzaal
29:13
28:13
75
Anniek olde Scholtenhu
Oldenzaal
29:22
28:12
77
Judith van Olffen
Oldenzaal
29:26
28:17
79
Toos Benneker
Siers Groep Oldenzaa
29:35
28:53
85
Audrey in het Veld
Oldenzaal
29:45
29:32
86
Lucienne Heideman
Oldenzaal
29:48
29:19
89
Alouette Reimerink
Enschede
29:50
29:37
95
Carmen Steghuis
Gemeente Oldenzaal
29:57
29:37
97
Rebecca Snijders
Hekman Suelmann Acco
30:10
28:41
99
Karin Haverkotte
Oldenzaal
30:14
30:03
102
Cynthia Haafkes -De Ha
Oldenzaal
30:21
29:54
108
Tanya Oude Elferink
Oldenzaal
30:52
30:13
110
Elisabeth Voortman
Enschede
30:57
29:52
113
Edith Steenbeeke
Oldenzaal
31:01
30:34
115
Ina Stoter-Bos
Ambt Delden
31:01
30:08
118
Jolanda Nijhuis
Hengelo Ov
31:15
30:08
121
Sandra Kaalverink
Oldenzaal
31:23
30:50
124
Jolande Hellenkamp
Oldenzaal
31:25
30:59
125
Stephanie Dijkstra
Oldenzaal
31:29
30:53
132
Marloes Visschedijk
Rossum
31:42
30:34
133
Janneke van Benthem
Oldenzaal
31:42
30:34
140
Yvonne Zwierink
Hengelo Ov
31:58
31:05
142
Francisca Hoogenboom
Voorburg
32:01
31:03
149
Manuëla ten Hoeve
Enschede
32:23
32:08
152
Miranda Siemerink
Oldenzaal
32:27
31:16
155
Marloes Schepers
Oldenzaal
32:47
31:50
158
Jacqueline Dunnink
Deventer
33:01
32:03
159
Sanne Nijenhuis
Hengelo Ov
33:01
32:12
160
Joyce Nijmeijer
Siers Groep Oldenzaa
33:02
32:34
161
Ellen Olde Kalter
Oldenzaal
33:04
32:13
164
Karin Haberstock
Schüttorf (GER)
33:05
31:33
165
Linda Oude Elberink
Oldenzaal
33:07
31:53
167
Anne-Marie Schepers
Oldenzaal
33:11
32:14
169
Cecile Groenewold
Oldenzaal
33:15
32:52
172
Fleur van Nijkerken
Oldenzaal
33:20
32:48
174
Daphne Ophuis
's-Gravenhage
33:23
32:17
179
Patricia Scheffer
Oldenzaal
33:44
32:58
180
Barbara Zieltjens
Oldenzaal
33:58
33:12
183
Elisabeth Sawaryn
Tubbergen
34:03
32:45
189
Hermine Hilgenberg
Winterswijk
34:17
34:13
191
Gabriëlle 't Hoen
Haaksbergen
34:19
33:00
197
Linda Oosterhuis Olc
Ootmarsum
34:32
34:00
198
Anne-Lies van Heun
Nijverdal
34:34
33:27
199
Hetty klein Snakenborg
Goor
34:45
33:32
205
Janneke van der Vegte
Markelo
35:19
34:12
207
Renate Dingenouts
Enschede
35:26
34:08
208
Josien Pluimers
Hengelo Ov
35:38
34:19
209
Gerie van Coesant
Bornerbroek
35:46
35:16
211
Paulien Freriksen-vd H
Goor
36:04
34:53
212
Wendy Bosma
Siers Groep Oldenzaa
36:05
35:36
233
Rita van Oeveren-Carbo
Markelo
39:57
38:42
240
Stephanie de Wolf
Enschede
40:29
40:02
241
Jolande Beijerink
Enschede
40:42
40:10
J-18, 3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Thijs Eernst
Carmel College
12:48
12:46
3
Maarten van der Molen
Carmel College
13:21
13:18
4
Job Eertman
Carmel College
13:56
13:53
M-18, 3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Feline Klamer
Beuningen Ov
12:47
12:46
2
Carlijn Damink
Carmel College
16:04
16:02
J-14, 3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Tim Roolvink
Carmel College
11:58
11:57
7
Jesse Nijmeijer
Winterswijk
12:14
12:11
8
Geert Keizer
Carmel College
12:14
12:14
10
Loek Vennegoor
Carmel College
12:34
12:33
11
Daan Oude Veldhuis
Oldenzaal
12:35
12:35
12
Wout Waaijer
Carmel College
12:35
12:34
13
Niek Busscher
Thij College
12:38
12:35
16
Sander Lang
Carmel College
12:51
12:49
18
Pepijn Kreuwel
Carmel College
13:09
13:08
19
Jarno Hiemstra
Thij College
13:11
13:07
20
Floris Jansen
Carmel College
13:35
13:32
22
Joep Wiertz
Carmel College
13:41
13:39
24
Mick Velthuis
Geesteren Ov
13:47
13:43
26
Elko ter Beke
Carmel College
13:58
13:55
28
Stijn Willemsen
Thij College
14:00
13:58
29
Thomas Harperink
Thij College
14:00
13:55
30
Jurgen Harperink
Thij College
14:01
13:56
31
Tim Olde Jannink
Thij College
14:12
14:08
33
Jaap Rikmanspoel
Thij College
14:22
14:21
34
Chiel ter Braak
Thij College
14:22
14:18
35
Thies Hesselink
Thij College
14:26
14:21
38
Teun Westerveld
Thij College
14:31
14:27
39
Jesper Nijhuis
Thij College
14:32
14:31
42
Bram Huitink
Carmel College
14:52
14:49
43
Luuk van 't Veen
Thij College
14:53
14:50
48
Niek van Kuilenburg
Carmel College
15:48
15:47
51
Wouter Pleysier
Thij College
16:15
16:12
52
Demi Christenhusz
Thij College
16:28
16:25
54
Floris Dalenoord
Thij College
16:37
16:32
56
Reniet Vastert
Thij College
17:00
16:53
M-14, 3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Joy van den Burg
Carmel College
13:24
13:22
10
Nena Quaink
Carmel College
14:28
14:26
13
Lizzy Hampsink
Thij College
14:53
14:51
19
Germaine ter Brugge
Thij College
16:05
16:02
20
Manon Roetenberg
Thij College
16:13
16:07
22
Sophie Kramer
Thij College
16:15
16:08
23
Frederique Engbers
Oldenzaal
16:20
16:18
24
Lauren Bulters
Thij College
16:22
16:17
31
Loes Velthuis
Thij College
17:17
17:11
34
Anouk Niehoff
Thij College
17:38
17:32
35
Silke Jansink
Thij College
17:41
17:38
36
Ellis Hesselink
Thij College
17:52
17:49
37
Carolien Kramer
Thij College
18:43
18:37
41
Janneke Oude Egberink
Thij College
18:51
18:46
J-11, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henrik Lindstrot
Steinfurt
7:41
7:40
2
Joris Smellink
St. Franciskusschool
7:54
7:52
3
Petter Veldhuis
St. Franciskusschool
7:55
7:54
4
Thijmen Olde Weghuis
De Maten
8:00
7:59
7
Lennart Lindstrot
Steinfurt
8:15
8:14
11
Tom Koppelman
St. Franciskusschool
8:19
8:17
14
Ties olde Dubbelink
St. Franciskusschool
8:22
8:15
22
Marnix Vrijkorte
De Bongerd
8:56
8:49
23
Jaimey Eugelink
De Bongerd
8:57
8:49
24
Luuk Steinmeijer
De Bongerd
8:57
8:56
28
Jurre Dorenbusch
De Bongerd
9:01
8:54
29
Stan Boerrigter
Nutsschool
9:02
9:01
33
Mart van Mook
St. Franciskusschool
9:12
9:10
34
Chiel Brummelhuis
St. Franciskusschool
9:13
9:08
36
Quinten Wissink
De Bongerd
9:16
9:11
37
Wout Ziemerink
St. Franciskusschool
9:17
9:11
40
Gijs Wennink
St. Franciskusschool
9:22
9:16
41
Collinn Heurman
De Windroos
9:24
9:19
43
Bram Christenhusz
St. Franciskusschool
9:26
9:24
45
Jord Lübbers
St. Franciskusschool
9:27
9:23
46
Jochem Leferink
St. Franciskusschool
9:30
9:25
47
Stef Oude Nijhuis
Oldenzaal
9:31
9:28
48
Gabriël Lahdo
St. Franciskusschool
9:31
9:27
51
Lucas Hellenkamp
De Windroos
9:34
9:28
55
Mels Notenboom
St. Franciskusschool
9:41
9:35
61
Noah Smits
St. Franciskusschool
9:53
9:50
62
Wes Segerink
St. Franciskusschool
9:58
9:52
64
Bart Oude Egbrink
De Maten
10:03
10:00
65
David van den Heuvel
De Wendakker
10:10
10:08
66
Huub Davina
St. Franciskusschool
10:15
10:10
67
Julian D 'Agostino
Oldenzaal
10:16
10:16
71
Sem oude Nijhuis
St. Franciskusschool
10:25
10:20
82
Jonathan Herrlett
De Linde
11:02
10:52
83
Dhillen van Deth
De Windroos
11:05
11:00
85
Dustin Segerink
De Bongerd
11:25
11:17
87
Maarten Velthausz
De Bongerd
11:35
11:34
90
Thijs Schiphorst
Nutsschool
11:42
11:34
93
Sven Augustijn
De Windroos
12:22
12:17
95
Roel Klein Nagelvoort
De Bongerd
12:26
12:25
M-11, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Minke te Nijenhuis
De Wendakker
9:15
9:13
11
Carlijn Segerink
St. Franciskusschool
9:41
9:37
12
Anneclaire Terbrugge
Ootmarsum
9:41
9:39
14
Eva Davids
St. Franciskusschool
9:44
9:35
18
Nine ter Hofstede
Oldenzaal
9:54
9:48
25
Jasper van den Bos
Oldenzaal
10:17
10:15
26
Jet Weierink
St. Franciskusschool
10:19
10:17
30
Estelle ter Bekke
Nutsschool
10:34
10:32
32
Sophie van Benthem
St. Franciskusschool
10:39
10:34
34
Marèll Beene
St. Franciskusschool
10:46
10:43
37
Bo Mulder
St. Franciskusschool
10:49
10:47
44
Marjolein Roodhorst
De Linde
11:06
10:58
45
Anouk Olde Dubbelink
Denekamp
11:07
10:58
46
Malou Supryatna Ukon
De Bongerd
11:09
11:05
48
Jolie Schothuis
St. Franciskusschool
11:12
11:06
54
Yara Counter
St. Franciskusschool
11:24
11:21
55
Fabia Bode
St. Franciskusschool
11:31
11:22
56
Evelien Pleijsier
De Maten
11:32
11:31
59
Sanne Christenhusz
De Linde
11:38
11:35
65
Claire Grobben
St. Franciskusschool
12:10
12:04
66
Ruby Grobben
St. Franciskusschool
12:10
12:03
68
Tessa Koppelman
St. Franciskusschool
12:11
12:04
69
Renske van Olffen
St. Franciskusschool
12:11
12:04
74
Rachel Cameron
De Wendakker
13:25
13:24
75
Mayke van Tintelen
De Bongerd
13:35
13:27
76
Kyra Engelbertink
De Maten
13:43
13:40
79
Maud Cristhenhusz
De Linde
14:00
13:57
81
Keela Groeneveld
St. Franciskusschool
14:10
14:01
88
Lieke Engelbertink
De Maten
14:37
14:36
93
Anne Wissink
St. Franciskusschool
16:01
15:54
J-9, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Diliyan Alberts
De Bongerd
4:14
4:11
9
Mink van Nederpelt
St. Franciskusschool
4:18
4:17
10
Tijn Peters
St. Franciskusschool
4:19
4:17
13
Ruud Oude Veldhuis
Oldenzaal
4:24
4:22
16
Tieme Vogelsang
Nutsschool
4:26
4:20
17
Levi de Mucnk Martin
Oldenzaal
4:26
4:23
19
Jur Lassche
St. Franciskusschool
4:31
4:30
22
Jordin D´Agostino
Oldenzaal
4:34
4:32
28
Lennart Olde Weghuis
De Maten
4:39
4:34
30
Jasper Bramer
St. Franciskusschool
4:41
4:39
37
Reinout Olde Weghuis
De Maten
4:44
4:39
40
Dilan Schroder
De Wendakker
4:46
4:35
41
Ruben Wesselink
St. Franciskusschool
4:47
4:45
43
Guus van Leijenhorst
Oldenzaal
4:47
4:42
48
Boris Koppelman
Nutsschool
4:51
4:45
50
Stan oude Nijhuis
St. Franciskusschool
4:52
4:49
52
Thijmen Wissink
De Bongerd
4:53
4:42
54
Sehabbettin Kanyilmaz
De Linde
4:55
4:50
56
Jens Notenboom
St. Franciskusschool
4:57
4:55
57
Bjorn Olde Dubbelink
Denekamp
4:57
4:50
61
Luuk Kosters
St. Franciskusschool
5:00
4:59
62
Cas Oude Nijhuis
De Bongerd
5:02
4:53
63
Basten van Halteren
Nutsschool
5:02
4:56
64
Bickel Slijkhuis
Nutsschool
5:03
4:57
66
Joost Hoogenkamp
Oldenzaal
5:07
4:56
70
Wouter v/d Weide
De Bongerd
5:10
5:01
71
Thijmen van' t Veen
De Maten
5:11
5:10
73
Kyan Olde Dubbelink
De Bongerd
5:12
4:58
75
Kjel Velhuis
St. Franciskusschool
5:14
5:12
78
Mats Bramer
St. Franciskusschool
5:19
5:16
79
Hugo Bredenhoff
Nutsschool
5:19
5:05
80
Gies van Herwijnen
De Linde
5:20
5:16
86
Job oude Veldhuis
St. Franciskusschool
5:25
5:17
90
Jeseppe Miessen
De Bongerd
5:28
5:23
91
Sandro Steenbeeke
Oldenzaal
5:28
5:25
94
Ramón van Regteren
De Bongerd
5:30
5:20
99
Stef van Olffen
St. Franciskusschool
5:31
5:29
102
Tim de Vries
St. Franciskusschool
5:33
5:31
103
Levi Segerink
St. Franciskusschool
5:34
5:09
105
Tom van Brummelen
St. Franciskusschool
5:35
5:12
111
David Meerwaldt
St. Franciskusschool
5:37
5:29
119
Joep Steinebach
Nutsschool
5:45
5:39
120
Floris van Asperen
De Wendakker
5:45
5:23
123
Björn Meerwaldt
St. Franciskusschool
5:51
5:47
125
Joep Hagemeier
De Wendakker
5:52
5:44
130
Mauro Bredschneijder
De Klimop
6:03
5:59
131
Olivier Zwijnenberg
Oldenzaal
6:03
6:02
134
Guus Nijenbanning
De Wendakker
6:07
5:55
144
Bronke Tijink
St. Franciskusschool
6:17
6:14
146
Sybren Vaanholt
Nutsschool
6:18
6:06
148
Jip Davina
St. Franciskusschool
6:19
6:16
152
Dilan Kammam
St. Franciskusschool
6:21
6:18
154
Twan Oude Lashof
Oldenzaal
6:23
6:09
155
Jurre van Nederpelt
St. Franciskusschool
6:23
6:15
157
Guus Koehorst
St. Franciskusschool
6:27
6:18
158
Matthijs Tiehuis
Oldenzaal
6:27
6:05
159
Jochem Esselink
De Wendakker
6:27
6:14
164
Melle Busscher
De Wendakker
6:36
6:14
168
Guus van der Kramer
Nutsschool
6:41
6:20
173
Tjeerd Vleggeert
De Bongerd
6:43
6:33
185
Stijn van Bentheim
St. Franciskusschool
7:09
7:05
186
Marc Oude Huikink
De Bongerd
7:09
7:01
190
Mauro Brand
St. Franciskusschool
7:13
6:44
191
Valentijn van der Liet
De Linde
7:13
7:07
195
Sieb Lassche
St. Franciskusschool
7:21
6:51
196
Guus Joosting
De Wendakker
7:21
7:00
198
Chevayo Nijhuis
St. Franciskusschool
7:25
7:18
199
Lode Engelbertink
St. Franciskusschool
7:29
7:18
201
Jochem de Vries
St. Franciskusschool
7:33
7:30
204
Senna Hooge Kavik
De Wendakker
7:37
7:15
210
Buck Hilgenberg
Nutsschool
7:54
7:24
212
Nanne Busscher
De Wendakker
8:00
7:35
M-9, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marre Oude Lashof
De Bongerd
4:27
4:26
4
Maria Palyanova
Hengelo Ov
4:28
4:26
5
Emma van der Liet
De Linde
4:35
4:34
7
Loes Oude Veldhuis
Oldenzaal
4:40
4:38
8
Nienke oude Elberink
St. Franciskusschool
4:47
4:42
9
Emma Oude Veldhuis
Oldenzaal
4:48
4:46
10
Maartje Schothuis
St. Franciskusschool
4:50
4:45
11
Emmy Olde Scholtenhuis
De Bongerd
4:51
4:50
13
Kristina Palyanova
Hengelo Ov
4:59
4:57
14
Anne-Fleur van der Lie
De Linde
5:00
4:59
15
Lieve van Vilsteren
St. Franciskusschool
5:01
4:56
21
Maartje v/d Weide
De Bongerd
5:16
5:06
22
Julia Duijnisveld
Oldenzaal
5:17
5:04
23
Eva oude Elberink
St. Franciskusschool
5:17
5:14
26
Emma Engelbertink
St. Franciskusschool
5:22
5:17
27
Femke Harmsen
St. Franciskusschool
5:23
5:20
29
Phileine van Herwijnen
De Linde
5:25
5:22
30
Margriet Veldscholten
Rossum
5:25
5:14
31
Noes Weierink
St. Franciskusschool
5:26
5:24
32
Kiara Zwarthof
De Wendakker
5:28
5:06
33
Lydia Reerink
St. Franciskusschool
5:32
5:29
35
Vivian Scheuten
Nutsschool
5:34
5:18
40
Sophie Velthuis
Nutsschool
5:37
5:24
42
Demi Oude Velthuis
De Bongerd
5:38
5:31
43
Femke Leusenkamp
De Bongerd
5:39
5:31
44
Fabiënne Korver
De Bongerd
5:39
5:22
48
Demi Christenhusz
Oldenzaal
5:41
5:40
49
Jade Ankone
St. Franciskusschool
5:44
5:40
53
Noortje Christenhusz
St. Franciskusschool
5:48
5:43
59
Emma ter Bruggen
De Bongerd
5:55
5:54
62
Emma Olde Weghuis
De Bongerd
6:02
5:46
63
Pleun Steinebach
Nutsschool
6:04
5:58
66
Charlie Caunter
Nutsschool
6:05
5:55
69
Renske Oude Egberink
De Maten
6:08
5:49
73
Charlotte Schneurmann
De Bongerd
6:12
6:01
74
Sophie Leverink
St. Franciskusschool
6:14
6:03
76
Jhinty dos Santos
Oldenzaal
6:14
6:04
77
Fienne Schasfoort
Oldenzaal
6:15
5:50
79
Wende Meerwaldt
St. Franciskusschool
6:16
6:09
81
Emma Morselt
St. Franciskusschool
6:18
6:01
83
Benthe Heidkamp
De Bongerd
6:19
6:10
84
Aniek Beukers
De Wendakker
6:20
6:04
87
Adriana Schukkink
Oldenzaal
6:21
5:55
88
Mette Benneker
St. Franciskusschool
6:23
6:05
92
Indy oude Veldhuis
St. Franciskusschool
6:25
6:20
95
Verena Hooge Kavik
De Wendakker
6:25
6:01
107
Jade Busscher
De Wendakker
6:34
6:12
111
Senna Ankoné
St. Franciskusschool
6:36
6:32
122
Annii Oude Groote Beve
De Bongerd
6:42
6:18
125
Sterre van der Meer
De Maten
6:44
6:36
135
Saar Schepers
De Wendakker
7:00
6:40
138
Tess Droogendijk
De Bongerd
7:01
6:44
140
Nikki Bonhke
St. Franciskusschool
7:06
7:02
141
Isa Oude Nijhuis
St. Franciskusschool
7:08
7:04
144
Lisanne Kruizinga
De Maten
7:11
7:06
150
Lotte Schiphorst
Nutsschool
7:17
7:03
163
Britt Brunninkhuis
De Esch
7:28
7:08
165
Sofie Gerding
De Wendakker
7:30
7:23
166
Sophie Ekelhof
De Wendakker
7:31
7:09
167
Anouk Wigbels
De Wendakker
7:32
7:13
170
Sophie van der Aa
De Wendakker
7:38
7:20
171
Noortje Ziemerink
St. Franciskusschool
7:38
7:34
172
Pien Riemersma
De Wendakker
7:38
7:20
173
Bibi van den Bosch
Oldenzaal
7:40
7:30
178
Jolijn van der Aa
De Wendakker
7:47
7:26
179
Meike Weusthuis
De Windroos
7:47
7:46
180
Femke Hofste op Bruini
Oldenzaal
7:48
7:31
182
Anne Olde Weghuis
De Bongerd
7:50
7:36
183
Lotte Linderhof
De Bongerd
7:51
7:40
184
Julia Hofste op Bruini
Nutsschool
7:52
7:33
188
Karlijn Linderhof
De Bongerd
8:01
7:49
189
Maud te Nijenhuis
De Wendakker
8:02
7:38
Uitslagen.nl
15-10-2013 17:09