Uitslagenlijst 12e Otterberg-Blinkerdloop

Wijster - Zaterdag 5 oktober 2013

VROUW, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Boekema
BB lopers
20:03
2
Sabine Spreen
Rolde
21:03
3
Claudia Oosterkamp
Start '78
21:57
4
Sigrid Scheper
Westerbork
22:44
5
Hanneke Scholing
Orvelte
22:50
6
Carla Boekema
Loopgroep Aart Stigt
23:21
7
Yvonne Kamies
De Sperwers
23:41
8
Simone Westerbeek
Start '78
25:21
9
Petra Steenbergen
Emmen
25:28
10
Anja Klok
Loopgroep Surhuister
25:51
11
Jacqueline t Brummelhu
HAC '63
25:59
12
Adri Sluis
Eesveen
26:42
13
DAphe Spreen
Rolde
27:08
14
Alma Haaijer
Westerbork
28:24
15
Dineke Boer
Koekange
28:43
16
Henny Steenbergen
Loopgroep Beilen
28:43
17
Myrthe de Jong
Emmen
28:53
18
Ina Wolters
Beilen
29:03
19
Thea Hendrikse
AAC '61
30:23
20
Anna Hendrikse
Assen
30:46
21
Christa Kroon
Hoogeveen
31:25
22
Yvonne Tempert
Atletics Nijverdal
31:30
23
Margreet Gort
Pesse
31:45
24
Hanny Luinge
Borger
31:58
25
Wendy Buurmeijer
Hoogeveen
32:00
26
Alberta Boerma-Wiersma
Loopgroep Beilen
33:05
MAN, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
18:04
2
Alex van Wamel
Westerbork
18:28
3
Robert Stam
AAC '61
18:30
4
Arnoud Gils
Beilen
19:01
5
Menne Hunneman
LSV Invictus
19:11
6
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
19:20
7
Jan Bart Kip
HAC '63
19:42
8
Rob Doornbos
Klazienaveen
20:20
9
Jan Roeles
Loopgroep Beilen
20:22
10
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
20:50
11
John Sikken
De Sperwers
20:52
12
Marco den Hollander
Assen
20:57
13
Rene Hooge
Elim
21:08
14
Frank Ottenhof
Loopgroep Beilen
21:14
15
Sjonnnie de Groot
De Sperwers
21:19
16
Harry van Os
Loopgroep Beilen
21:52
17
Eddy Oosterkamp
Start '78
21:58
18
Stefan de Goede
Emmeloord
22:00
19
EricJAn Jonker
Smilde
22:15
20
Mark van der Wolde
Assen
22:21
21
Nico van der Poel
Emmen
22:33
22
Frans Raven
Beilen
22:48
23
Henk Akkerman
Staphorst
22:50
24
Roy MOes
Smilde
23:08
25
Jebbe Westerbeek
Start '78
23:10
26
Jan Boer
Wijster
23:18
27
Jannes Bosman
Klazienaveen
23:35
28
Peter de Boer
Loopgroep Beilen
23:47
29
Koos Kip
HAC '63
24:48
30
Winston Moes
Smilde
25:46
31
Ton Nieuwpoort
Loopgroep Beilen
26:02
32
Jan Bos
Assen
26:35
33
Jan Otten
Nieuwleusen
26:51
34
Johan Luinge
Borger
26:51
35
Jan roel Bussemaker
Westerbork
26:52
36
Anne Bartelds
Start '78
26:52
37
Bert Kuipers
Smilde
27:17
38
Jan Krol
Beilen
27:42
39
Wim Hunneman
Oosterwolde Fr
27:51
40
Gertjan Beikes
Beilen
27:52
41
Johan Nijland
IJhorst
28:28
42
Simon Schiphof
Assen
29:15
43
Jeen Heidinga
Leeuwarden
29:33
44
Toine Haaijer
Beilen
30:34
45
Henk Warnders
Hoogersmilde
31:09
46
Dirk van Beelen
Hurdegaryp
31:33
47
Anton Bloemink
Emmen
31:35
48
Jan Haagsma
Friesland
31:42
49
Abram de Gouw
Deinum
35:15
50
Berend Schreuder
Zweeloo
40:20
V SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Spurt '88
43:01
2
Renda van der Klooster
Rotterdam
46:44
3
Alinda van Luijk
Assen
47:32
4
Henriët Scholts
Groningen
50:48
V 40, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora van der Wal
Gieten
44:27
2
Roelie Lennips
Spurt '88
47:51
3
Laura Nijsingh
Dwingeloo
53:00
4
Yvonne Kooi
Borger
57:20
5
Mirjan Haverkamp
Hoogeveen
1:01:40
6
Jolanda Postel
Denekamp
1:01:41
7
Didi Ham
Hoogeveen
1:02:04
V 50, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Galen
Start '78
45:30
2
Greetje Pekel
Koekange
47:19
3
Marry Nederhoed-Heppin
Beilen
51:52
4
Cisca Pijpker
Loopgroep Beilen
1:08:05
M SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Leusink
HAC '63
34:09
2
Gertjan Stevens
HAC '63
34:57
3
Alwin Heyting
Nieuw-Amsterdam
37:57
4
Steven van Luijk
Assen
39:33
5
Harold Kruidhof
Staphorst
39:34
6
Martijn van Goor
HAC '63
39:47
7
Gert Daling
Drijber
43:00
8
Robert Groenink
De Sprinter
43:33
9
Matthijs Meerholz
Hoogeveen
46:02
10
Gerrit Duits
Horror
46:12
11
Roeland te Velde
HAC '63
46:31
12
Ingmar de Groot
Zoetermeer
47:36
13
Jeroen Schonewille
Klazienaveen
49:04
14
Casper van Luijk
Hoogezand
49:56
15
Bas Huseman
Groningen
50:08
16
Henri MArtens
HAC '63
50:38
17
Mattias Meijer
De Sperwers
52:43
18
Richard Hulzebosch
Beilen
53:00
19
Bennie Smit
Hoogeveen
53:51
20
Wiebo Walstra
Meppel
58:02
21
Alex Dusseljee
Hoogeveen
58:21
22
Freddy Klok
Hoogeveen
58:30
23
Marko Benjamins
Hoogeveen
1:02:57
M 40, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Scheenstra
Start '78
35:22
2
Pieter Jan Kooi
Loppersum
39:31
3
Gerard Dunnink
Steenwijk
39:55
4
Ronald van de Haak
Aduard
42:15
5
Roelof Schra
Staphorst
42:23
6
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
44:08
7
Ad van Beilen
Gieten
44:43
8
Rolf Gritter
Loopgroep Beilen
45:24
9
Frank Ottenhof
Loopgroep Beilen
45:39
10
Cees Schouts
Beilen
46:56
11
Mello Havinga
De Sprinter
47:01
12
Marco Berning
Borger
47:06
13
Peter Veldman
Assen
47:10
14
Harm Dunnink
Staphorst
47:22
15
Jeroen Stobbe
Beilen
48:21
16
Arjan Bijlsma
Beilen
48:23
17
Joeke van der Heide
Borger
49:27
18
Hans Kats
Stuifzand
49:42
19
Adriaan van Overbeek d
Enter
51:26
20
Jacco de Weerst
Ees
52:30
21
Bernard Buurmeijer
Hoogeveen
53:12
22
Peter Moesker
Borger
53:53
23
Johan Buurmeijer
Hoogeveen
56:35
24
Dirk Wilem Hiemstra
De Sprinter
1:00:45
M 50, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Por
Groningen
38:51
2
Erik Bakker
De Bult
40:35
3
Jos Arends
Runners Stadskanaal
40:38
4
Henk Oldekinkel
Spurt '88
41:12
5
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
42:52
6
Harry Luinge
SV Veendam
43:00
7
Wiebe de Vries
LSV Invictus
45:07
8
Tonnie Schokker
Paasloo
46:01
9
Jasper Klein
Dedemsvaart
47:39
10
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
47:57
11
Diederik Tempert
Nijverdal
49:26
12
Klaas Pijpker
Beilen
49:27
13
Jaap Veltman
Ruinerwold
49:40
14
Jurgen Riesenbeek
Emmen
49:50
15
Eduard Botter
Hoogeveen
50:34
16
Evert Dekker
Ruinen
51:01
17
Herman Middel
Runners Stadskanaal
51:41
18
Geert Woltjers
Spier
51:49
19
Henk Willems
Beilen
51:59
20
Henk van der Zwaag
Borger
53:42
21
Ton de Ridder
Groningen
55:42
22
Klaas Bronsema
AAC '61
59:13
23
Leon Dirrix
Groningen
1:02:09
M 60, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frits Riemersma
Haren Gn
45:37
2
Henk Daling
HAC '63
50:55
3
Jan Folkers
Nieuw-Amsterdam
51:34
4
Jan Fransen
Hasselt
51:38
5
Bauke van der Hem
Groningen
53:07
6
Theo Fles
Winterswijk
54:25
7
Gerrit Lahuis
Aalden
55:27
8
Willem van der Linden
Assen
56:35
9
Theo van der Geest
Borger
57:20
10
Ben Reuvers
Assen
58:01
11
Gerrit Jan Warnink
Eexterveen
58:53
12
Henk Juffer
Nunspeet
1:00:05
Sponsoren: SNS Fonds Wildervank, KWS Infra,
Stork Technical Services, Marco Bakker Hovenier,
Gem Midden-Drenthe, Jumbo Mulder Beilen,
Fysio Centrum Beilen, Univé Midden-Drenthe,
Run2Day Hoogeveen, Bloemenpalet Beilen.
Dank voor de gastvrijheid: Camping De Otterberg en Attero Wijster!
Tot ziens volgend jaar, zaterdag 4 oktober 2014! www.loopgroepbeilen.nl
www.uitslagen.nl
05-10-2013 00:00