Uitslagenlijst STAPloop

Brunssum - Zaterdag 28 september 2013

MJGDL, JEUGDLOOP (3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Stevelmans
Brunssum
12:48
2
Jesper Cox
Trevianum
13:53
3
Urlings Edwin
A1d
14:24
4
Remmel Finn
H1f
14:34
5
Breikers Matthijs
G1c
15:52
6
Sem Hoevenaars
De Meuffels
18:42
7
Smeets Rick
H1f
19:32
8
Steskens Teun
H1f
19:34
9
Vanderdonck Joep
A1f
24:03
VJGDL, JEUGDLOOP (3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Rutten
Brunssum
17:34
2
Sela Posterkamp
Trevianum
22:34
3
Rouschop Myrthe
A1c
24:23
MGL, JEUGDLOOP (3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kenneth Meijer
Catharina
16:14
2
Mika Berends
Catharina
17:16
3
Antonie Kirpenstein
Catharina
27:55
4
Nevin Franssen
Catherina
31:21
5
Aysha Erkan
Catharina
33:54
VGL, JEUGDLOOP (3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Luce Krijger
Sittard
16:42
2
Anke Nijenhuis
Catharina
20:31
3
Annika Janssen
Catharina
21:13
MJLSA, JEUGDLOOP (3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giel van Asten
Atletiek Maastricht
11:40
2
Genders Mick
H2b
14:37
3
Gelissen Job
G3d
15:18
4
Michajlow Kajtek
H2c
19:30
VJLSA, JEUGDLOOP (3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Balter Frangy
H3b
17:29
2
Peters Ruth
H3a
17:36
3
Geelen Lieke
A2c
20:46
4
Vinerius Claire
G3c
24:50
5
Westers Morgaine
G3c
24:50
6
Janssen Beau
G3c
24:50
7
Sarah Beji
Trevianum
30:59
8
Kamp van de Laura
G2b
30:59
MJLSB, JEUGDLOOP (3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lourens Verhage
AVON
12:05
2
Bram Stevelmans
Brunssum
12:26
3
Penners Scott
H1f
14:24
4
Storm Schieveen
Sittard
14:42
5
Jesse van der Raadt
Schinveld
14:44
6
Broun Jim
H1a
15:02
7
Roomans Sander
A2a
15:02
8
Theuwis Gijs
H1a
15:07
9
Wolfs Sander
A1e
15:15
10
Hooff van Remco
G2b
15:17
11
Noëll de Bree
Catharina
15:22
12
Huizinga Anand
A1g
15:44
13
Benneker Sven
A1b
15:56
14
Grassere Marco
H2a
16:44
15
Cortooms Bart
H1d
18:06
16
Feijen Bart
G1a
18:23
17
Geyens Michiel
H2a
18:26
18
Sam Jeurissen
Brunssum
18:50
19
Canton Mika
H1d
18:59
20
Gerrits Tycho
H1d
19:01
21
Neer van Ruben
H1f
19:07
22
Houben Bram
A1a
19:29
23
Zuijlen Tycho
A2a
20:03
24
Kusters Ryan
A1a
20:04
25
Curvers Rick
H1a
20:31
26
Bebber van Jan
A1f
20:43
27
Vroomen Kai
G2b
21:04
28
Penders Bas
G3a
21:29
29
Eggen Giovanni
A2b
22:07
30
Wetzels Tycho
H1d
22:28
31
Hamza Hussein
H1g
22:30
32
Puzik Damian
H1g
22:34
33
Boels Yves
A1f
24:04
34
Schmitz Robert
G1a
24:34
35
Ajlani Omar
H2i
30:59
VJLSB, JEUGDLOOP (3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerards Rachel
G2b
14:39
2
Versloot Daniek
A1d
14:52
3
Visser Eline
G2c
15:49
4
Sturmans Lynn
A1b
16:01
5
Binten Yana
A1d
16:08
6
Wijnen Eline
H1a
16:08
7
Anthonijsz Djayma
A1d
16:09
8
Offermans Jennifer
H1a
16:45
9
Quint Selma
A1c
17:44
10
Jacobs Stephanie
A1d
17:45
11
Schols Anna
A1d
17:46
12
Zuidervaart Jasmijn
A2b
17:56
13
Bongaards Fenna
H1b
19:47
14
Kretzers Sofie
G1c
20:04
15
Pommé Daphne
A1f
20:11
16
Maas Romy
A1f
20:43
17
Hameleers Femke
A1f
22:34
18
Meures Linda
A1b
22:54
19
Schurgers Anne
H1g
22:54
20
Munster Jonne
A1f
23:24
21
Anedda Laurie
A1b
23:25
22
Geurts Maura
A1f
23:59
23
Dehing Malou
A1f
24:06
24
Gelissen Lot
A1c
24:23
25
Leurs Mieke
A1f
24:33
26
Holthuizen Jarra
A1f
24:34
27
Janssen Audrey
H1d
24:34
28
Nieling Nova
A1f
24:40
MTRJA, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Asad Alizada
Aachen (GER)
23:31
2
Simon van der Schaft
STAP Brunssum
23:43
3
Ruben Roomans
Munstergeleen
25:05
4
Mojtaba Ahmadi
Aachen (GER)
28:07
5
Jarn Theunissen
De Meuffels
28:28
MTRJB, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yorrit van der Raadt
STAP BRUNSSUM
21:36
2
Kamiran Yilmaz
Aachen (GER)
27:06
M20, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Meerveld
Parelloop Avon
23:38
2
Jurjen Knarren
AVON
23:58
3
Wim van Hameren
Hoensbroek
24:00
4
Luc Wulterkens
Maastricht
24:45
5
Colan van der Neut
Achilles-Top
28:12
6
Danny Daniels
Bingelrade
32:15
7
Rachel Lentjens
Doenrade
39:19
M30, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Boersma
Sittard
26:16
2
Bart Alofs
Brunssum
31:50
3
Maarten Thomassen
Urmond
32:30
M35, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Thönnissen
VfR Unterbruch LG (G
24:01
2
Marcel Klein
Landgraaf
27:23
3
Alex Gelissen
AVON
29:11
4
Mario Goossens
Sittard
29:17
5
Armand Croonenberg
Brunssum
30:51
6
Ron Daelemans
Landgraaf
35:51
M40, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Heeskerk
AVON
24:55
2
Frank Rheinfelder
Geilenkirchen (GER)
25:23
3
Abdi Abdilahi
Parelloop Runners
25:26
4
Ron Lammers
Brunssum
25:55
5
Sven Hütten
Gangelt (GER)
27:42
6
Flaviano Bellussie
Heerlen
29:44
7
Roger OUde Bekke
Heerlen
30:00
8
Laureas Rutten
Brunssum
30:32
9
Ron van Oppen
Brunssum
30:43
10
Asad Zaki
Kohlscheid (GER)
30:46
11
Berends
Brunssum
31:15
12
Martijn Houkes
De Meuffels
32:39
13
Ralph Vootz
De Meuffels
32:54
14
Maurice Mommertz
Kerkrade
34:48
15
Friedbert Kirsch
Unterbruch (GER)
38:03
M45, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Lavalle
STB
20:39
2
Hartmut Sander
DJK JS Herzogenrath
22:57
3
Stefan Winter
Simmerath (GER)
23:26
4
Stefan Lenz
Alsdorf
25:07
5
Willem Spelthan
Brunssum
26:35
6
Mark Jacobs
Lopersgrp gem. Heerl
26:49
7
Rico Lux
STB Landgraaf
27:20
8
Eric Zijlstra
Brunssum
27:32
9
Jo Wielders
Sittard
27:57
10
Frank Schmidt
Aachen (GER)
28:25
11
Mark Offermans
Brunssum
28:46
12
Roger van Boort
De Meuffels
29:23
13
Romain Visé
Limbourg (BEL)
29:36
14
Ed Doveren
Landgraaf
30:33
15
THeunissen
BRunssum
30:39
16
Cor van Haaren
STB
31:53
17
Albert van Dijk
De Meuffels
32:22
18
Lucien Vievermans
De Meuffels
34:32
M50, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz-Georg Förster
Monschau-Höfen (GER)
25:10
2
Kurt Koll
Simmerath (GER)
26:05
3
Rene Theunissen
Brunssum
26:41
4
Manfred Spykers
Aachen (GER)
28:01
5
Udo Jumpertz
Baesweiler (GER)
28:41
6
Alou Pilich
STB Landgraaf
28:47
7
Norbert Kindel
Lauftreff Inde Hahn
28:59
8
Hendrik-Jan Hool
AVON
29:47
9
Rolf Vassen
29:52
10
Kurt Schröder
Geilenkirchen (GER)
29:55
11
John van Puijvelde
AVON
30:35
12
René Mullerij
Parelloop Runners
30:56
13
Ben Paulssen
STB Landgraaf
35:35
14
Ton Bus
AVON
43:45
M55, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Daniels
Bingelrade
26:38
2
Ad van Kempen
Achilles-Top
27:57
3
Jan Vleugels
AVON
28:31
4
Leo Gooyen
Heerlen
28:33
5
Hans Meijer
Achilles TOP
28:37
6
Dirk Steinmeier
Lauftreff Inde Hahn
29:20
7
Fred Kroon
Achilles-Top
32:53
8
R. Nauts
Oirsbeek
34:56
9
Ben Orbons
Brunssum
35:37
10
Harry Hamers
Simpelveld
37:17
M60, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joseph Boursie
ERT Kelmis
26:53
2
Artur Kreus
Stolberg
27:35
3
Guus Stauvermann
Achilles-Top
30:40
4
Jürgen Freymuth
Berndorf (GER)
33:55
5
Jo Bahnen
Kerkrade
34:33
6
Derks
Brunssum
37:34
M65, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jo Pfeifer
Stein Lb
32:42
2
They Luckers
Brunssum
35:02
3
Jim Frenken
Brunssum
36:44
4
Huub Blezer
Landgraaf
41:20
5
Valentino Bundgens
Alemnia Aachen
42:03
M70, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Pierik
AVON
34:14
2
Gunter Putz
DLC Aachen
38:51
3
Helmut Pesch
SV Germania Durwiss
41:59
4
Hartmut Haupt
Heinsberg (GER)
43:12
5
Uwe Heiligers
Landgraaf
43:15
M80, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josef Krammer
Siersdorf
47:29
V20, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Debby Nauta
De Meuffels
35:30
V30, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joyce Boersma
Sittard
26:14
2
Nicole Kennerknecht
VfR Unterbruch LG
33:09
3
Alexandra Kirsch
Unterbruch (GER)
37:07
4
Sabine Berentsen
STAP
37:31
V35, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sally Boltersdorf
Int. Al. Duren/Eifel
28:23
2
Sandra Florie
Achilles-Top
29:30
3
Carla Baburek
Achilles TOP Kerkrad
32:04
4
Wendy Geenen
De Meuffels
36:01
5
Karlijn Frenken
Amsterdam
39:55
V40, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaqueline Fuchs
Simmerath (GER)
32:34
2
Linda Vleugels
Brunssum
34:20
3
Ilona van Dun
Brunssum
34:21
4
Gudrun Winter
Simmerath (GER)
38:27
5
Yvonne Odekerken
AVON
43:44
V45, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Majella Pawlak
AVON
26:07
2
Susanne Wauter
Stolberg (GER)
28:15
3
Susann Cygon
Heinsberg (GER)
31:07
4
Yvette Vievermanns
Brunssum
32:32
5
S. Kikken-Souren
Labdgraaf
32:36
6
Bärbel Saar
Monschau (GER)
33:56
7
Andrea Dohr
Lauftreff Inde Hahn
36:21
8
Sandra Winz
SV Germania Durwiss
37:20
9
Maureen Hurkens
De Meuffels
37:39
10
Lia Boumans
De Meuffels
39:51
V50, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne Brockbals
Lauftreff Inde Hahn
29:10
2
Anke Drielsma
Hoensbroek
32:56
3
Lisette Timmermans
Merkelbeek
34:41
4
T. Nauts
Oirsbeek
34:55
V55, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara Hillebrand
Aachen (GER)
28:01
2
Marlene Kleypass
TV Huchem Stammeln
36:57
3
Marion Wenders
Gulpen
37:53
4
Marjo Verlinden
Geleen
38:34
V60, TRIMLOOP (6 KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christa Schieffer
Übach-Palenberg (GER
30:26
2
Rixt Klitsie
Parelloop Runners
32:17
3
Marga Guldenberg
SV Germania Durwiss
37:30
M20, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agten Arne
Hechtel (BEL)
41:47
2
Koen Huizinga
AV Unitas
43:52
3
Bert Kelchermans
V-Mol
48:12
4
Alexander Dahlmanns
Gangelt (GER)
49:43
5
Kevin Monse
Wijnandsrade
55:37
6
Kamiran Yilmaz
Aachen (GER)
56:19
7
Michel Schindhelm
Landgraaf
56:22
8
Maurice Grissen
Brunssum
1:05:31
9
Ben Vervoort
Heerlen
1:07:37
10
Mojtaba Ahmadi
Aachen (GER)
1:12:17
M30, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iulian Arici
STSP Brunssum
51:22
2
Paul Wijnands
Landgraaf
54:46
3
David Fusiler
Brunssum
1:03:35
M35, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Achim Tholen
Gangelt
41:33
2
Markus Breuer
Stolberg (GER)
45:09
3
Bas Pierik
AVON
45:12
4
Roy Ploum
STB Landgraaf
47:22
5
Gaston Huijnen
Berg en Terblijt
52:08
6
Ramon van Dun
Brunssum
53:37
7
Martijn Frenken
Oirsbeek
59:23
M40, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iwan Theunissen
STB Landgraaf
44:53
2
Guido Meys
STB Landgraaf
49:06
3
Bob Laenen
Beek
49:40
4
Henk Kuijpers
Bingelrade Bufferrun
51:11
5
Ralf Nohms
Aachen
55:10
6
Michael Ahrens
Avon
56:10
7
Niek Stevelmans
Brunssum
57:21
8
Wicher Drenth
Maasbracht
1:02:41
9
Sven Hütten
Gangelt (GER)
1:02:56
10
Asad Zaki
Kohlscheid (GER)
1:12:16
M45, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Lenz
Alsdorf
53:58
2
Fred Pierik
Jabeek
54:35
3
Frank Nijholt
Simpelveld
56:01
4
Stefan Winter
Simmerath (GER)
56:38
5
Hub Wijnands
STB
58:07
6
John Schoeters
Achilles-Top
59:47
7
Günter Leinders
VfR Unterbruch LG (G
1:06:52
8
Frank Schmidt
Aachen (GER)
1:12:18
9
John Kok
Geleen
1:13:33
M50, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Hanssen
Schinveld
52:53
2
Peter van Buggenum
AVON
56:29
3
Gert Bongard
Roetgen (GER)
56:35
4
Kurt Koll
Simmerath (GER)
56:57
5
Maarten van den Ende
Achilles-Top
58:27
6
Wim Hacking
AV Caesar
59:39
7
Karl Schroeder
Eschweiler (GER)
1:08:20
8
Eddie Hager
Landgraaf
1:09:29
9
Kurt Schröder
Geilenkirchen (GER)
1:13:40
M55, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjef Geitz
STAP
52:35
2
Ronald Balten
AVON
55:35
3
Bert Moerbeek
Sittard
58:29
4
Wiel Deguelle
Heerlen
59:55
5
Jos Meerten
Heerlen
1:06:19
6
Jos Peters
Heerlen
1:07:41
7
Harry Hamers
Simpelveld
1:18:23
M60, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norbert Hanf
Stolberg (GER)
1:03:15
2
Jürgen Freymuth
Berndorf (GER)
1:13:46
3
Peter Bolk
Heerlen
1:15:18
M65, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Muijrers
Achilles-Top
59:11
V20, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Schouten
Vabro Mol
51:40
2
Kristin Jonvik
Atletiek Maastricht
53:13
3
Anne Balten
AVON
55:37
4
Sophie van den ende
Achilles Top
1:12:27
V30, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Pierik-Luijten
Jabeek
59:46
2
Nicole Kennerknecht
1:15:53
3
Sandra Rudat
SV Germania Durwiss
1:15:53
V35, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Beerhorst
Maastricht
54:54
V40, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Douven
Achilles TOP
1:00:45
2
Jaqueline Fuchs
Simmerath (GER)
1:13:14
3
Verona Janssen
Geleen
1:16:24
V45, HOOFDLOOP (12 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellis Burgers
Achilles TOP
59:56
2
Susann Cygon
Heinsberg (GER)
1:15:52
TEAM, TEAMESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Driessen Lopersc
47:18
2
Meuffels Team 1
49:44
3
Ninboxing Team 2
50:46
4
Zuyd Hogeschool team 2
54:36
5
LVO Parkstad Emmacolle
57:50
6
Meuffels Team 3
58:08
7
Meuffels team 2
58:20
8
Zuyd Hogeschool team 3
1:01:14
9
Zuyd Hogeschool team 1
1:02:32
10
LVO Parkstad Emmacolle
1:03:42
11
Ninboxing Team 1
1:04:07
12
Zuyd Hogeschool team 4
1:07:14
13
B&W Gemeente Brunssum
1:08:12
14
Meuffels team 4
1:08:25
www.uitslagen.nl
30-09-2013 08:25