Uitslagenlijst Goss Contiweb Maasheggenloop

Boxmeer - Zondag 22 september 2013

J6-8, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Orsouw
Schaijk
3:56
2
Hes Jozephs
Sint Anthonis
3:58
3
Marnix Jaegers
Beugen
4:21
4
Gijs Bongaerts
Boxmeer
4:40
5
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
4:42
6
Toon Bardoel
Gennep
4:55
7
Timo Willems
Boxmeer
4:59
8
Niels van Loo
Boxmeer
5:08
9
Sam Nelissen
Boxmeer
5:10
10
Tijn van Rens
Vierlingsbeek
5:13
11
Mees Hoeboer
Boxmeer
5:17
12
Sven Aarts
Horst
5:17
13
Sem Nillessen
Boxmeer
5:20
14
Joost Logtens
Boxmeer
5:42
15
Joshua van Neerven
Boxmeer
5:53
J9-12, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Jans
Vianen Nb
3:43
2
Nick van Oorschot
GAC Gemert
3:54
3
Job Elbers
Katwijk Nb
4:05
4
Joy Yildirim
Boxmeer
4:08
5
Tom Graat
Beugen
4:10
6
Lucas de Bruin
Boxmeer
4:16
7
Servie Bongaers
Boxmeer
4:33
8
Tim Smits
Cuijk
4:35
9
Tijn Elbers
Katwijk Nb
4:57
M6-8, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
Eindhoven Atletiek
4:12
2
Nora de Bruin
Boxmeer
4:49
3
Chelsea Vogels
Vianen Nb
5:09
4
Jetske Jans
Vianen Nb
5:12
5
Anna Bongaerts
Boxmeer
5:21
6
Janske de Bruin
Boxmeer
5:31
7
Fay Yildirim
Boxmeer
5:31
8
Senna Maassen
Boxmeer
6:19
M9-12, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van Orsouw
Schaijk
3:58
2
Steffi Willems
Vierlingsbeek
4:04
3
Marit Arts
Boxmeer
4:36
4
Laura Martens
Boxmeer
4:41
MEISJ, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Kok
Eindhoven Atletiek
9:52
2
Olga Toonen
Boxmeer
10:16
3
Floortje Roelofs
Boxmeer
11:19
4
Sabine Jaegers
Sporting Boxmeer
11:52
5
Gerda van Opdorp
Nijmegen
16:21
JONGE, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Illian Martens
Seven Hills Running
8:54
2
Jelle Willems
Ledeacker
9:20
3
Dolf van Dinsen
Boxmeer
10:05
4
Vincent Jaegers
Sporting Boxmeer
10:37
5
Job Elbers
Katwijk Nb
10:51
6
Roan de Goede
Boxmeer
10:54
7
Zino Rijsouw
Vortum-Mullem
10:58
8
Niek Jansen
Rijkevoort
11:36
9
Demio Rijsouw
Vortum-Mullem
13:02
10
Theo Litjens
Boxmeer
14:39
11
Patrick Volders
Boxmeer
16:22
MEISJ, 250 METER BAMBI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Faye van Oorschot
Gemert
1:12
2
Guusje Brienen
Beugen
1:14
3
Merle van Rens
Vierlingsbeek
1:15
4
Evi Aarts
Horst
1:21
5
Sophie van den Hoogen
Sambeek
1:33
6
Liz Aarts
Wanssum
1:37
7
Lenny Terburg
Groeningen
1:43
8
Roos van Rosmalen
Boxmeer
1:50
9
Sterre Zweegers
Boxmeer
1:59
JONGE, 250 METER BAMBI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn van de Pol
Boxmeer
1:08
2
Steije Smits
Boxmeer
1:13
3
Stef Terburg
Groeningen
1:16
4
Rik Zweegers
Boxmeer
1:18
5
Bas Janssen
Boxmeer
1:25
6
Pim Nelissen
Boxmeer
1:26
7
Tim van Mierlo
Boxmeer
1:27
8
Vin bentvelsen
Boxmeer
1:28
9
Michiel Aldenhoven
Vortum-Mullem
1:29
10
Jesper Hartog
Boxmeer
1:29
11
Thomas Arts
Boxmeer
1:30
12
Sem Rost
Sint Anthonis
1:34
13
Chuck Riley
Bergen Lb
1:38
14
Jurre Smits
Boxmeer
1:44
15
Hidde van Mierlo
Boxmeer
1:55
16
Lasse Hartog
Boxmeer
2:07
17
Rick Nillessen
Boxmeer
2:09
18
Mats Graat
Tilburg
2:29
19
Robin Maassen
Boxmeer
3:19
20
Tim van Raaij
Haps
3:59
21
Tim Verberk
Haps
4:00
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Zelen
Atletiek Helden
1:32:27
2
Margit Leipoldt
Scopias
1:43:52
3
Niobe Mijnders
Langenboom
1:59:38
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria van Summeren
De Keien
1:45:38
2
Bianca de Haas
Dutch Runners
1:49:44
3
Maria van Dinther
Lopersgroep Deurne
1:53:29
4
Nel Classens
ATV Venray
1:56:37
5
Sjoerdtje de Boer
Climax
1:57:58
6
Thea Schraets
Dutch Runners
2:06:00
7
Jacqueline de KORT
Boxmeer
2:13:22
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Medendorp
Nijmegen Atletiek
1:19:15
2
Horacio Pereira
Veghel
1:20:22
3
Tein Somers
Eindhoven Atletiek
1:24:10
4
Michiel Smets
Waalre
1:25:55
5
Rens van der Sanden
De Langstraat
1:27:51
6
Ron van der Wouw
Boxmeer
1:33:53
7
Koen Graat
Tilburg
1:34:08
8
Tecle Mekonen
Boxmeer
1:35:29
9
Martijn van de Pol
Boxmeer
1:47:54
10
Bas Claassen
Utrecht
1:48:07
11
Jan Bos
Westerbeek
1:50:55
12
Peter Freij
Gennep
1:53:54
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Kerkhof
Olympus Land van Cui
1:22:10
2
Maurice Bastings
Atletiek Helden
1:24:11
3
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
1:25:49
4
Dorus Jaspers
GAC Gemert
1:26:52
5
Pascal Hodselmans
Scopias
1:28:49
6
Guus Brugman
Venray
1:29:42
7
Peter van Hensbergen
Milsbeek
1:31:07
8
Johan Laarakkers
Sambeek
1:33:01
9
Patrick Kleuskens
Swolgen
1:35:38
10
Ramon Mols
Boxmeer
1:36:05
11
Maarten Verberkt
Boxmeer
1:37:42
12
Willie van boxtel
Olympus Land van Cui
1:38:08
13
Henk Kerkers
Deurne
1:39:37
14
Matt Siroo
Sint Hubert
1:40:28
15
Gerry Hodzelmans
Venray
1:40:49
16
Mantje Martens
Boxmeer
1:41:25
17
Koen Aben
Sint Anthonis
1:41:55
18
Eugène Roelofs
Sporting Boxmeer
1:42:08
19
Ruud van de Ven
Venhorst
1:43:22
20
Nico Jakobs
Venray
1:43:26
21
Marcel Bastiaanssen
Arnhem
1:44:09
22
Geert van Raaij
Vortum-Mullem
1:44:48
23
Paul Verheyen
Vortum-Mullem
1:44:49
24
Marco Verheijen
Wanroij
1:45:15
25
Paul de Hoog
Cuijk
1:45:24
26
Ton van de Pas
Boxmeer
1:50:31
27
Mark Rutten
Venray
1:53:41
28
Vincent de vos
Cuijk
1:54:00
29
Marco Klaassen
Utrecht
1:55:32
30
Derek Wanrooij
AV Wijchen
1:58:34
31
Marco Lier
AV Wijchen
1:59:40
32
Erwin Lups
Venray
2:06:01
33
Wilbert van Duijnhoven
Cuijk
2:08:05
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter-Paul Balk
Wijchen
1:29:14
2
Jan Nabuurs
Stevensbeek
1:32:30
3
Willie Hendriks
Sint Anthonis
1:33:03
4
Leo Joosten
Vitesse '08
1:36:33
5
Bert Linders
Venray
1:37:04
6
Marcel Holthuis
Berghem
1:38:25
7
Willem Freriks
Dutch Runners
1:38:43
8
Toon Heijmans
Cuijk
1:40:29
9
Wim Gijsbers
Boxmeer
1:42:23
10
Peter Daals
Gennep
1:42:32
11
Eric Sommers
Sporting Boxmeer
1:42:34
12
Luc Bruggenman
Helmond
1:43:05
13
Wim Simmelink
Vitesse '08
1:43:36
14
Jochem Oversteeg
Grubbenvorst
1:44:10
15
Jan Engelen
Gendt
1:45:48
16
Remi Tuijtelaars
Boxmeer
1:46:06
17
Heinrich Hoffmann
Kruisland (GER)
1:46:28
18
Jan Kusters
Vianen Nb
1:46:53
19
Manfred Franken
Rees (GER)
1:49:40
20
Matthee Moons
Malden
1:50:23
21
Piet Gerrits
avVN
1:50:25
22
Willem Vink
Ottersum
1:51:32
23
Nol Janssen
Gendt
1:51:52
24
Frans Maas
Wanroij
1:51:56
25
Jos Derks
Bakel
1:52:13
26
Rini van Roosmalen
Nijmegen Atletiek
1:52:52
27
Jan Maessen
ATV Venray
1:52:52
28
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
1:53:29
29
Jan Vaessen
Atletiek Helden
1:54:13
30
Wim Kusters
Oirlo
1:55:02
31
Anton Vos
Oss
1:56:19
32
Martin Toonen
Vitesse '08
1:56:37
33
Rob Broerse
Sint Agatha
2:00:50
34
Harrie Coppens
Uden
2:01:48
35
Theo Sessink
Molenhoek Lb
2:02:50
36
Henri Baltussen
Vierlingsbeek
2:06:01
37
Theo Bögels
Sint Agatha
2:13:22
VROUW, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan Wintjes
GAC Gemert
23:07
2
Margot Verhofstad
Overloon
23:54
3
Gerda Top
Overloon
24:53
4
Astrid Castricum
Middelaar
25:01
5
Natasja Marcellis
Overloon
27:22
6
Maike Thijssen
Cuijk
27:36
7
Nel Selten
Venray
27:45
8
Maaike de Keizer
Dordrecht
28:01
9
Wilma Cornelissen
De Keien
28:09
10
Mirjam van der Wielen
Schaijk
28:11
11
Jolie van de Ven
Boxmeer
29:04
12
Marlou Jacobs
Houten
29:31
13
Erna Weren
Mill
29:41
14
Lisanne Barnhoorn
Cifla
29:42
15
Lisa van der Graaff
Boxmeer
29:46
16
Ramona Verhoeven
De Keien
30:01
17
Henriëtte Verhoeven
Olympus Land van Cui
30:15
18
Kelcey Schelsema
Cuijk
30:17
19
Frances Lemmens
Overloon
30:30
20
Anny van Lammeren-Kurv
Sint Anthonis
30:35
21
Luus Caspers
Sint Agatha
30:40
22
Anita Slutter
Atletico '73
30:41
23
Yanthe Rijsouw
Vortum-Mullem
30:44
24
Mandy van Hooij
Boxmeer
31:21
25
Merel Rijn
Vortum-Mullem
31:46
26
Anne de Keizer
Sint Anthonis
32:01
27
Pascalle Zegers
Boxmeer
32:15
28
Marie-Joze Pingen
Melderslo
32:17
29
Anne Toonen
Sint Anthonis
32:18
30
Loes Reijnders
Boxmeer
32:27
31
Ans van der Maat
Eindhoven
32:28
32
Esther van den Hoogen
Sambeek
32:44
33
Karin van den Boom
Siebengewald
32:51
34
Linda van den Boom
Siebengewald
32:51
35
Lianne Schaminee
Boxmeer
33:09
36
Roos van Gorp
Boxmeer
33:16
37
Jetske Janssen
Beers Nb
33:20
38
Meta van Duren
Vortum-Mullem
33:34
39
Ester van Tilburg
Cuijk
33:53
40
Eva Janzing
Cuijk
33:57
41
Monique Peters
Wijchen
33:58
42
Lotte Centen
Boxmeer
34:04
43
Linda Hofmans
Boxmeer
34:37
44
Katelijne van Wanroy
Beugen
34:42
45
Iris Peters
Cuijk
34:46
46
Margriet Arts
Sporting Boxmeer
35:08
47
Nicole van Gorp
Boxmeer
35:52
48
Kiki Heijnemans
Bergen Lb
37:21
49
Pien Aben
Sint Anthonis
37:37
50
Janne Goossens
Sint Anthonis
37:37
51
Marga Bokdam
Nijmegen
38:02
52
Julia Thoonen
Haps
39:59
53
Jeanny Joosten
Beugen
43:19
MAN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Deurzen
Nijmegen
20:28
2
Hans Heuer
Sporting Boxmeer
20:47
3
Bas Basten
Velden
20:55
4
Erik Willems
Sint Anthonis
21:18
5
Frank Broeks
Mill
21:19
6
Sem Cornelissen
Oploo
21:40
7
Joost van Haren
Boxmeer
21:53
8
Mart van Rooij
Venray
22:00
9
Theo Aben
Olympus Land van Cui
22:26
10
Alexander Ruijtenbeek
Venlo
22:37
11
Jan Poels
Venray
22:47
12
Joost Rombouts (BEVO)
Odiliapeel
22:50
13
Joris Zeegers
Ledeacker
22:57
14
Jeroen Hegger (BEVO)
Hegelsom
23:05
15
Guus Jans
Vianen Nb
23:51
16
Noud Cox (BEVO)
Panningen
23:54
17
Ralph Reinders
Beers Nb
23:55
18
Jasper van der Molen
Grave
24:03
19
Jens Flos (BEVO)
Panningen
24:14
20
Johan Verheijen
Mill
24:22
21
Rik Bongaards
Ledeacker
24:27
22
Niels Peters (BEVO)
Steyl
24:30
23
Theo van de Ligt
Elsendorp
24:32
24
Maarten Manders
Mill
24:38
25
Koen Raedts
Nijmegen
24:59
26
Eric Verschuren
Sint Anthonis
25:10
27
Patrick Cornelissen (B
Rijkevoort
25:35
28
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
25:44
29
John Cornelissen
Rijkevoort-De Walser
25:52
30
Sjoerd Schellekens
Boxmeer
26:08
31
Ton van der Beek
Grave
26:13
32
Finn Bouw
Vortum-Mullem
26:13
33
Trudo Jans
Vianen Nb
26:14
34
Niek Verdijck
Boxmeer
26:41
35
Fren ten Haaf
Beers Nb
26:50
36
Mark vd Hoogen
Sambeek
27:11
37
Jan Jacobs
Boxmeer
27:24
38
Bart Bruijnen (BEVO)
Beringe
28:01
39
Clim Smits (BEVO)
Venlo
28:07
40
Rene van Geelen
Cuijk
28:08
41
Jan van de Berg
Oeffelt
28:13
42
Ruud Blommers (BEVO)
Eindhoven
28:31
43
Robin Gielen (BEVO)
Weert
28:32
44
Frank Weimar
Best
29:15
45
Willem Schimmel
Boxmeer
29:22
46
Sjaak van den Oever
Westerbeek
29:28
47
Sander van Berlo (BEVO
Beringe
29:43
48
Jasper Hetterscheid
Boxmeer
29:45
49
Geert Heijsterman
Middelaar
29:58
50
Rick van Goor (BEVO)
Nederweert-Eind
29:59
51
Bram v Grunsven (BEVO)
Uden
30:00
52
Joep van der Molen
Grave
30:23
53
Lex van Tilburg
Cuijk
30:24
54
Jelle de Koter
Nijmegen
30:31
55
Giovanni Rijsouw
Vortum-Mullem
30:45
56
Ronald Jaegers
Beugen
31:02
57
Ben Moonen
Cuijk
31:04
58
Jaap Jan Rijn
Beugen
31:58
59
Wim van der Maat
Geldrop Runners
32:30
60
Martijn van den Berg
Oeffelt
32:46
61
Ruud van Sas
Bergen Lb
33:37
62
Egbert Knol
Overloon
34:02
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Marie Willems
Mook
39:40
2
Sanne Wolf
Vitesse '08
45:42
3
Stefanie Rongen
Venray
47:48
4
Nicole van Hees
Ledeacker
51:13
5
Eline van Haare
Wanroij
51:52
6
Joyce de Vos
Ledeacker
51:57
7
Rianne Derks
Sambeek
52:04
8
Annemarie van Dongen
Oeffelt
52:09
9
Ingrid van Lieshout
Venhorst
52:10
10
Marieke van Dinther
Vianen Nb
52:14
11
Ellen Vroemen
Castenray
52:15
12
Sindy Hesen
Castenray
54:15
13
Wendy Jungen
Vitesse '08
54:24
14
Liesbeth Verheijen
Boxmeer
55:33
15
Jeanny Jakobs
Venray
55:35
16
Maureen van den Berg
Heijen
55:41
17
Anke Mulders
Haps
56:38
18
Ancelie Lodewikus
Venhorst
56:46
19
Renske Trimbach
Boxmeer
57:15
20
Ellis Maes
Castenray
57:47
21
Lieke Weemen
Ledeacker
58:57
22
Nicol van Lit
Boxmeer
59:08
23
Jolanda Cornelissen
Sint Anthonis
59:26
24
Miranda Laracker
Vianen Nb
1:00:09
25
Loes Weemen
Ledeacker
1:02:26
26
Joyce de Vos
Ledeacker
1:05:21
27
Koosje van Bergen
Nijmegen
1:06:18
28
Gerrian Appeldoorn
Veghel
1:11:09
V45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
HAC
42:46
2
Marjo Eshuis
OSS-VOLO
44:39
3
Annie Claassen
Malden
48:17
4
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
48:53
5
Mientje van Haare
Wanroij
49:51
6
Tonny Kersten
Lopersgroep Deurne
50:53
7
Angelica Verweijen
Oeffelt
51:49
8
Margot van der Lee
DAK
51:57
9
José Arts
Sporting Boxmeer
53:12
10
Els van Daal
Nijmegen
53:32
11
Ingrid de Winter
Boxmeer
54:48
12
Madeleine Liefhebber
Dutch Runners
56:27
13
Wilma van den Broek
Boxmeer
56:30
14
Marian Stevens
Sporting Boxmeer
57:32
15
Pia Kroezen
Boxmeer
58:30
16
Anita van den Hoogen
Oeffelt
58:56
17
Nicole Jans
Beugen
59:47
18
Anita Cornelissen
Oploo
59:50
19
Anita Manders
Oeffelt
1:00:19
20
Tiny Kollee
Olympus Land van Cui
1:01:12
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Hermsen
Cuijk
37:57
2
Tim Manders
Vierlingsbeek
39:23
3
Pim van Deurzen
Nijmegen
39:31
4
Jos Wijnen
Vianen Nb
39:33
5
Rudy Chambon
DAK
39:41
6
Pim van de Oever
Oploo
40:14
7
Marijn van der Toorn
Wijchen
42:21
8
Niels van den Hoogen
Bergen
42:24
9
Eric de Waal
Beek-Ubbergen
42:40
10
Marco Arts
Nijmegen
43:05
11
Jurgen Engels
Ledeacker
43:25
12
Bart Wijnen
Escharen
44:21
13
Twan Simons
Vierlingsbeek
44:41
14
Luc Maassen
Boxmeer
45:05
15
Dave Peters
Geijsteren
45:28
16
Edwin de Bruin
Boxmeer
45:30
17
Remo Knobel
Rijkevoort
46:15
18
Ward van den Berg
Haps
46:17
19
Paul de Bruijn
Boxmeer
46:24
20
Emiel Laurant
Cuijk
47:33
21
Nick Driessen
Milsbeek
48:50
22
Willem de Weerd
Olympus Land van Cui
49:06
23
Andrzej Lulko
Boxmeer
49:24
24
Erik Aarts
Wanssum
49:43
25
Ralp ten Haaf
Boxmeer
51:00
26
Herald van der Zanden
Westerbeek
51:50
27
Martijn Willems
Boxmeer
51:57
28
Dave Simons
Vierlingsbeek
52:56
29
Michiel Hombergen
Cuijk
53:05
30
Maykel Sanders
Boxmeer
55:58
31
Stijn Boekholt
Vierlingsbeek
1:00:56
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Fonteyne
ATV Venray
38:10
2
Jan Poelen
Cifla
38:54
3
Jürgen Döppers
Rees (GER)
39:39
4
Geert Linders
Vierlingsbeek
39:50
5
Evert Wendelaar Bonga
Malden
39:52
6
Reinold Wiedemeijer
Bergen Lb
39:55
7
Corne van Helteren
Groesbeek
40:23
8
Robert van Orsouw
Schaijk
41:38
9
Andree Mensink
DAK
41:44
10
Martin van Leyden
Boxmeer
41:58
11
Hendri Wijnen
Schaijk
43:32
12
Henri Verlinden
Nederland
44:49
13
René Verkuijlen
Rijkevoort-De Walser
45:46
14
Michael Maessen
Cuijk
46:30
15
Frank Lichteveld
Boxmeer
46:35
16
Ko Arts
Boxmeer
47:08
17
Jan Willem Goossens
Sint Anthonis
47:39
18
Henk van Doorn
Hommersum (GER)
47:40
19
Marcel van Haren
Boxmeer
48:29
20
Carel ten Haaf
Beers Nb
49:09
21
Martin Verberk
Boxmeer
49:21
22
Andre Reinders
Beers Nb
49:47
23
Pieter vd Weijenberg
Nijmegen
51:09
24
Jeroen Willems
Sint Anthonis
51:32
25
Max Mensert
Cuijk
51:47
26
Herman Straatman
Boekel
54:37
27
Willy Schouenberg
Vierlingsbeek
55:17
28
Rutger Jansen
Helmond
56:25
29
Marcel Rongen
Overloon
58:55
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Jans
ATV Venray
36:43
2
Jos Slutter
Atletico '73
40:00
3
John de Rooij
Venray
41:32
4
Ferry Vreede
Gennep
42:04
5
Theo van der lee
DAK
43:41
6
Jan van Boekholt
Nijmegen
43:48
7
Piet van den Oever
Oploo
43:56
8
Adri Henskens
OSS-VOLO
44:38
9
Jos Vlecken
Hengelo Ov
44:57
10
Rinus Krijger
Drunen
45:14
11
Eric Cornelissen
Sint Anthonis
45:34
12
Matt Gerrits
Escharen
45:42
13
Henk Lange
Vianen Nb
46:19
14
Cor Driessen
Milsbeek
47:34
15
Piet Aarts
Wanssum
47:36
16
Jos Thielen
Wanssum
47:37
17
Geert Rongen
Venray
47:47
18
Gerard Verbaarschot
Nijmegen
48:20
19
Paul de Kort
Boxmeer
48:24
20
Hans Schellekens
Boxmeer
49:10
21
Thijs van Kempen
Westerbeek
51:18
22
Andre Keizer
Cuijk
51:42
23
Jan van Haare
Beers Nb
52:17
24
Rene van den Bosch
Sint Anthonis
52:27
25
Henk van der Graaff
Boxmeer
52:42
26
Kees van Zelderen
Westerbeek
52:53
27
Goof Spiekman
Boxmeer
53:19
28
Jos Draaisma
Nijmegen
53:31
29
Milivoj Catari
Heusden gem Heusden
53:52
30
Toon van Tienen
Rijkevoort
54:17
31
Marcel Coopmans
Rijkevoort
54:19
32
Wiemel van Vonderen
Boxmeer
54:39
33
Peter Centen
Boxmeer
55:56
34
Henk Kollee
Boxmeer
56:14
35
Peter van den Berg
Haps
56:25
36
Mart Ploegmakers
Sint Anthonis
56:46
37
Joop coolen
Wijchen
58:11


Goss Contiweb Maasheggenloop is onderdeel van de
Rabo Run Competitie - www.runcompetitie.nl
Graag zien we u terug bij de volgende editie van de Goss Contiweb
Maasheggenloop september 2014 of bij de Plus Kleffenloop 13 april 2014.
Uitslagen.nl
23-09-2013 12:08