Uitslagenlijst 16e Slach om Reahus

Reahus - Zondag 8 september 2013

HEREN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Wolbers
Franeker
30:44
2
Willem de Boer
Exmorra
31:09
3
Eelke Boonstra
Sneek
31:30
4
Siep Nota
Sneek
32:35
5
Douwe Yska
Nijland
34:25
6
Freek Jaarsma
Makkum
35:32
7
Klaas Kroese
Skearnegoutum
35:42
8
Dirk Slot
IJlst
36:18
9
Pieter Kool
Kubaard
36:22
10
Johan de Witte
Makkum
37:31
11
Tjerk Bruinsma
Makkum
37:32
12
Reinier de Vries
Sneek
37:53
13
Marc Salome
Naaldwijk
38:19
14
Olaf Kistenmacher
Sneek
38:28
15
Beke Cnossen
Boazum
38:39
16
Jan Boonstra
Sneek
38:45
17
Bert Barhorst
IJlst
39:01
18
Bouwe Bruinsma
Bolsward
39:23
19
Andrew Guest
Sneek
39:27
20
Chris Draijer
Blauwhuis
39:27
21
Edwin Keizer
Heerenveen
39:50
22
Menno onnema
Franeker
40:14
23
Jaap Ypma
Hartwerd
41:01
24
P de Vries
Franeker
41:32
25
Folkert Jellesma
Ysbrechtum
42:09
26
Jan Rispens
Wommels
42:21
27
Rein Bootsma
Tirns
42:24
28
Theo Boorsma
Sneek
42:25
29
Cor van der Sluis
Franeker
42:34
30
Loek Smid
Hindeloopen
42:43
31
Haye Postma
Reahus
43:52
32
Arnold Burger
Reahus
43:56
33
Jan Dotinga
Oosthem
44:03
34
Chris Oosterbaan
Harlingen
44:35
35
Rein Hottinga
IJlst
44:40
36
Meinte Wesselius
Wommels
44:43
37
Rob Appelboom
Wommels
44:52
38
Jan Willem Kram
IJLst
45:04
39
Leo van der Meulen
Sneek
45:12
40
Wietse Jonker
Wommels
45:14
41
G Kozijn
Sneek
45:45
42
E Sterenburg
Bolsward
46:05
43
Rene Spaan
Sneek
46:42
44
Uilke Schotanus
Sneek
47:10
45
Thijs Siebranda
Sneek
47:19
46
Patrick de Vries
Akkrum
47:25
47
Peter Wijnia
Wommels
47:39
48
Mark de Witte
Makkum
48:00
49
Eric Eijsinga
Sneek
48:39
50
Freek Bron
Sonnega
48:55
51
Jan Portijk
Wolvega
49:50
52
Rudy Vallinga
Bolsward
50:51
53
Franke Groen
Sneek
52:49
54
Wiebe Bloemhof
Wieuwert
55:46
55
A Rameau
Rien
57:28
56
Yde de Boer
Wieuwert
57:51
57
Willem Leendert Buis
Harlingen
59:34
58
Dave de Jong
Sneek
1:01:29
59
J Stienstra
IJsbrechtum
1:04:48
DAMES, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth Steenbergen
Sneek
38:41
2
Hella Yntema
Bolsward
39:39
3
Renetta Kistenmacher
Sneek
41:53
4
Baudien de Boer
Sneek
42:26
5
Ineke Altenburg
Sneek
42:42
6
Caroline Huitema
Bolsward
45:01
7
Alie Brouwer
Jourw
45:51
8
Marja vd Werf - Zoer
Joure
46:48
9
Esther Fogl
Sneek
48:15
10
Marcel Dijkstra
Sneek
48:30
11
Giny Hettinga
IJlst
48:32
12
Marrit Hoekstra
Blauwhuis
48:56
13
Suuske de Jager
Tirns
48:58
14
Antje van de Wal
Ysbrechrtum
49:17
15
Wybertha Brouwer
Bolsward
49:55
16
Leny Visser-Altenburg
Sneek
52:23
17
Joke Witteveen
Reahus
54:31
18
Hannie van der Werf
Nijland
54:32
19
Odilia Hiemstra
Oranjewoud
55:14
20
Petra Hoekstra
Wommels
55:39
21
Browne Althea
Heerenveen
1:19:45
HEREN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Jan de Jong
Joure
21:18
2
Marco van Meerveld
Sneek
21:39
3
Jesse de Jong
Hidaaard
23:01
4
Arnoud van der Meulen
Sneek
23:14
5
Justus Bosschieter
Wommels
26:17
6
Jorrit Hofstra
Reahus
28:03
7
Hans Kort
Bolsward
28:29
8
Arnoud Dijkstra
Nijland
28:33
9
Anno Zwerver
IJlst
28:38
10
Jetse Brandsma
Reahus
29:08
11
Jurgen Buren
Bolsward
30:08
12
Ridsert Altenburg
Reahus
30:39
13
Jonas Tjallema
Sneek
31:21
14
Endre Eisenga
Sneek
31:22
15
Steven de Boer
Sneek
31:24
16
Andras Eisenga
Sneek
31:26
17
Brenda Bosschieter
Wommels
33:04
18
Nico Rusticus
Sneek
33:09
19
Gerrad Zijlstra
Heeg
33:42
20
Hisse Lijklema
Wommels
33:49
21
Marije Bosschieter
Wommels
34:21
22
Appie de Vries
Broek
34:37
23
Jan Remery
Sneek
34:38
24
Cor Rameau
Sneek
38:16
DAMES, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janet Werkema
Sneek
25:46
2
Samantha Kouwenhoven
IJlst
27:55
3
Yvonne Schots de Vries
Wommels
28:11
4
Anouk de Vries
Franeker
30:34
5
Marije Brandsma
Reahus
31:20
6
Herster Brouwer
Hichtum
32:08
7
Aykje Altenburg
Burgwerd
33:11
8
Marije Zijlstra
Heeg
33:41
9
Grietje Lyklema
Wommels
33:47
10
Liesbeth Reijenga
Abbegea
38:03
11
Lies de Vries-Groen
Broek
39:57
12
Hiltsje Bloemhof
Tirns
41:32
9JR J, JEUGDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Doede de Jager
4:51
2
Serjan Dames
Sneek
5:15
3
Kars Krahenbuhl
Sneek
6:00
4
Thiadmer Agricola
Reahus
6:03
5
Anne Bootsma
6:20
6
Haye Hielkema
6:23
7
Jelte Spöelstra
6:26
8
Hoitze Wiersma
6:36
9
Pieter Wiersma
6:45
10
Wiebren Tamminga
Tirns
6:46
11
Maze Diever
6:57
12
Ate Schaap
Tirns
7:46
13
Jochum
8:49
14
Rutger Altenburg
9:23
15
Durk Bootsma
Tirns
9:25
16
Youri Scholten
9:25
9JR M, JEUGDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Nijland
4:49
2
Suze de Vries
Sneek
5:00
3
Wietske de Jager
5:05
4
Inez de Jong
5:11
5
Elvira bij de Weg
Bolsward
5:39
6
Marije Brouwer
Joure
5:57
7
Esther Altenburg
6:13
8
Amarins Gerbrandy
6:15
9
Marieke Altenburg
6:28
10
Jiska Altenburg
Reahus
6:47
11
Elbrich de Jager
6:58
12
Marrit Bouma
Nijland
7:01
13
Siegrid van der Werf
Reahus
7:06
14
Wieke Schaap
Tirns
7:21
15
Doutzen Wiersma
Reahus
7:39
16
Berber Postma
7:40
17
Steffi Altenburg
7:42
18
Douwine Tolsma
Reahus
8:47
12 J, JEUGDLOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Wolthuizen
Sneek
4:36
2
Wierd Hofstra
Reahus
4:45
3
Pieter de Jong
4:50
4
Arjen Schaap
4:56
5
Jeffrey van de Werf
4:57
6
Symen mc Donald
Reahus
4:57
7
Matthijs de Jong
Ede
5:08
8
Aiso Agricola
Reahus
5:33
9
Jurjen Bouma
Nijland
5:38
10
Ytzen Tamminga
5:39
11
Onbekend
5:40
12 M, JEUGDLOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Nijland
4:22
2
Vera de Vries
Sneek
4:29
3
Roeline Yska
Nijland
4:42
4
Lydia de Jong
Hidaard
5:16
5
Femke Agricola
5:20
6
Greetje Schots
Wommels
5:27
7
Iris de Jong
5:35
8
Hieke Bootsma
5:41
9
Iris de Jong
5:59
10
Damelza Guest
Sneek
6:02
11
Froukje Altenburg
2002
6:05
12
Marrit Hylkema
Reahus
6:06
13
Bente Diever
6:21
14
Geziena Kraak
Oudega
6:27
15 J, JEUGDLOOP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Auke Fennema
Sneek
8:12
2
Rinse Altena
Sneek
8:22
Opmerkingen over deze uitslag:
jjorritsma@versatel.nl
Dank aaan al onze sponsors en vrijwilligers!
www.uitslagen.nl
14-09-2013 18:58