Uitslagenlijst 28e Vescom Halve Marathon

Deurne - Zondag 8 september 2013

M 5KM, AUTORENT VD PUT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Agten
België
15:41
2
Stan Zeegers
Team Drukkerij van K
16:49
3
Jesper Arts
ARNHEM
17:21
4
Ernie Maas
Boerenbond Deurne
17:48
5
Michiel Voncken
Team Drukkerij van K
17:50
6
Martijn Tuinman
Team Drukkerij van K
17:56
7
Bas Basten
VELDEN
18:13
8
Stan van Helmond
Team Drukkerij van K
18:18
9
Peter Scheres
Boerenbond Deurne
18:22
10
Joost Vlemmings
Deurne
18:50
11
Michael Woldemesckel
Deurne
19:06
12
Stijn van Kessel
Team Drukkerij van K
19:41
13
Daan van de Mortel
Vescom Team 1 5 km
19:49
14
Mark Jurgens
Melderslo
19:57
15
Karl-Heinz Weyenberg
Weeze
20:12
16
Walter Kivits
Deurne
20:14
17
Roland Jurgens
Melderslo
20:41
18
Ben Jurgens
Melderslo
20:55
19
Bart van de Mortel
Liessel
21:41
20
Lars Snijders
St.-Willibrord Gymna
21:50
21
Wijnand Rijnders
Vlierden
22:14
22
Dirk Adriaanse
Deurne
22:43
23
Meindert v. d. Eerenbe
Heusden gem Asten
22:48
24
Luuk Hoebers
Helmond
22:52
25
Pieter Keunen
Eindhoven
22:54
26
Frans Heussen
Deurne
22:57
27
Fred Boerenkamp
Vescom Team 1 5 km
23:15
28
Hans van de Ham
Dela Team Gemengd
23:17
29
Mario Willems
Boerenbond Deurne
23:18
30
Roger de Groot
St.-Willibrord Gymna
23:38
31
Dirk Kerers
Deurne
23:41
32
Quang Nguyen
St.-Willibrord Gymna
23:48
33
Jarno Janssen
St.-Willibrord Gymna
23:52
34
Hans v. Asten
Deurne
23:55
35
Rob Muller
Eindhoven
24:03
36
Joris vd. Tillaart
Deurne
24:15
37
Frank van der Hoff
Boerenbond Deurne
24:19
38
Mo Nadi
24:59
39
Bejamin van Seggelen
St.-Willibrord Gymna
24:59
40
Henk Hoebers
Deurne
25:11
41
Danny Friesen
Deurne
25:14
42
Hugo van Oosterhout
St.-Willibrord Gymna
25:21
43
Kenny van de Ven
Deurne
25:42
44
Albert Struik
Deurne
25:46
45
Gaya Kessler
Laco 1
26:08
46
Bart Luque
Eindhoven
26:13
47
Joop Beijers
Deurne
26:14
48
Willy Hendriks
Vescom Team 1 5 km
26:21
49
Max Clement
St.-Willibrord Gymna
26:26
50
Marcel Moonen
Melderslo
26:47
51
Mat Schatorjé
Deurne
27:14
52
Riny van den Beek
Deurne
27:28
53
Luuk vd, Tillaart
Deurne
27:30
54
Hans vd, Tillaart
Deurne
28:02
55
Jelle Berends
St.-Willibrord Gymna
28:07
56
Sander Tielens
St.-Willibrord Gymna
28:16
57
Jean-Louis Eekeren
Vescom Team 2 5 km
28:20
58
Adrie vd. Sluis
Veghel
28:23
59
Geert Coopmans
Dela Team Gemengd
28:32
60
Luk Reinhoudt
Vescom Team 2 5 km
28:56
61
Ilco de Vries
Deurne
29:16
62
Christopher Kube
Lage (GER)
29:31
63
Willy Koppens
De Groene Campus/Vri
31:25
64
Jaap Lozekoot
De Rips
31:28
65
Peter Veltheer
Vescom Team 3 5 km
32:43
66
Rob de Jager
Deurne
33:00
67
John Koolen
Vescom Team 1 5 km
34:10
68
Dirk Winters
Lage (GER)
34:55
V 5KM, AUTORENT VD PUT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Rijnders
Vlierden
20:49
2
Manouk Jansen
ORO Boogaard 4
23:20
3
Kristel Matthijssen
Deurne
24:37
4
Gaby Verhalle
ORO Boogaard 4
25:09
5
Marjon Baartwijk
Leiden
25:13
6
Lisa Derks
Laco 1
25:25
7
Marian Drabbels
Deurne
26:05
8
Nikki van de Mortel
Vescom Team 2 5 km
26:07
9
Marjo van Heijster
Dela Team Gemengd
26:12
10
Suzan Steunenberg
Deurne
26:22
11
Wilma Krebbers
Laco 1
26:24
12
Francoise Swiggers
Dela Team Gemengd
26:30
13
Drien Hendrix
Ysselsteyn Lb
26:34
14
Linette Linders
Deurne
26:37
15
Luca Verhalle
ORO Boogaard 4
26:58
16
Anneliek Wollersheim
St.-Willibrord Gymna
26:59
17
Mélanie van de Ven
Helmond
27:07
18
Rita Voets
Dela Team Gemengd
27:34
19
Angelique Heerkens
Laco 1
27:45
20
Emmy Voorthuijsen
Eindhoven
27:54
21
Annette van Engeland
Vescom Team 1 5 km
27:56
22
Renate Welten
Deurne
28:04
23
Ronnie van den Hoogenh
Excel@IT GEA
28:05
24
Ine van Bakel
BeeGEA's
28:07
25
Jolanda Linders
BeeGEA's
28:07
26
Mieke de Kleijne
Bakel
28:16
27
Monique jansen
ORO Boogaard 4
28:23
28
Lindy Kooter
ORO Boogaard 4
28:23
29
Henny Cleef
Deurne
29:00
30
Esther Willems
Rabo Peelland Zuid T
29:04
31
Limor Bol-Andriessen
Vescom Team 3 5 km
29:12
32
Suzan van Lieshout
Vescom Team 3 5 km
29:14
33
Nahylda Jacobs-Lobo
Vescom Team 3 5 km
29:25
34
Nanneke Hanssen
Deurne
29:31
35
Annemarieke van Beurde
BeeGEA's
29:44
36
Marloes Jagers
Deurne
29:56
37
Fleur v. Ooij
Deurne
29:57
38
Elleke Classens
Rabo Peelland Zuid T
30:04
39
Saskia Rijnders
Boerenbond Deurne
30:12
40
Marian Kube
Lage (GER)
31:03
41
Gerty van den Bosch
De Groene Campus/Vri
31:25
42
Kirsten Aarts
Vescom Team 2 5 km
31:36
43
Anneke Velter
Vescom Team 2 5 km
31:36
44
Judith Graat
Liessel
31:58
45
Nicole Mennen
De Groene Campus/Vri
32:08
46
Sonila Kashi
Excel@IT GEA
32:43
47
Marga van Neerven
Rabo Peelland Zuid T
32:44
48
Britta Kube
Lage (GER)
32:59
49
Mieke Martens
Excel@IT GEA
33:03
50
Yvonne Lommen
St.-Willibrord Gymna
34:29
51
Sandra Henjes-Winter
Lage (GER)
34:55
52
Nathalie Borsje
BeeGEA's
35:16
53
Marianne van den Broek
Laco 1
36:14
54
Mariska Vogels
Helmond
38:19
55
Patricia van Hagen-Sim
Helmond
38:51
56
Marlies Veltheer
Vescom Team 3 5 km
42:34
MSEN, FIRMOWOOD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel van der Steen
Prins Hendrik
31:32
2
Mark van Kessel
Team Garage Verhaegh
32:52
3
John Philipsen
PLUS Bouwmans
33:53
4
Werner Gentle
Team Garage Verhaegh
34:58
5
Sjors Thielen
ATV Venray
36:51
6
Koen van de Mortel
Vescom Team 1 10 km
38:13
7
Koen van Kessel
Team Garage Verhaegh
40:00
8
Richard Dekker
Eindhoven Atletiek
40:09
9
Christian Tiemann
Eindhoven Atletiek
42:07
M40, FIRMOWOOD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Bastings
Atletiek Helden
37:07
2
Tadesse Woldemeskel
ATV Venray
37:33
3
Stefan van Happen
Eindhoven Atletiek
37:46
4
Rudi Smeets
Kinrooi (BEL)
44:48
M50, FIRMOWOOD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
38:54
2
John Mansvelders
PLUS Bouwmans
43:11
3
Leon Verbugt
Arrow Productions
46:03
4
Hanz Martens
Liessel
54:20
M60, FIRMOWOOD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Noyen
Dela Team Heren
43:53
2
Jo Dat
Lopersgroep Deurne
44:49
3
Frans Stals
De Grenslaupers
48:40
4
Jan Melkert
PLUS Bouwmans
50:19
M70, FIRMOWOOD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Mulkens
Sittard
59:41
2
Huib Dingen
De Keien
1:13:18
VSEN, FIRMOWOOD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Videler
Eindhoven Atletiek
39:03
2
Janine van de Eijnden
Natuurpoort de Peel
52:02
V35, FIRMOWOOD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Podmoes
AV '56
50:27
V40, FIRMOWOOD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith de Bruin
Atletiek Helden
44:57
2
Anette Coolen
Natuurpoort de Peel
49:16
3
Wendy Vermeulen
AV '56
55:48
4
Saskia de Vre
HAC
1:00:27
V45, FIRMOWOOD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
HAC
41:43
2
Fiona Jaberg
PLUS Bouwmans
43:18
3
Anja van de Berg
Natuurpoort de Peel
43:55
4
Marina Vranken
Kinrooi (BEL)
44:46
5
Rinie Ebisch
Atletiek Helden
47:04
6
Tonny Kersten
Natuurpoort de Peel
50:31
7
Gerda Peeters
Dela Team Dames
52:20
MTR10, FIRMOWOOD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Luttikhold
Deurne
38:39
2
Roy Vermazeren
Van de Ven/SIMS
39:03
3
Bart Manders
Eindhoven
39:43
4
Eric van Erp
Rabo Peelland Zuid T
39:57
5
Christ Korsten
Runnersclub Lieshout
40:57
6
Sven van den Hurk
Laco 2
41:13
7
Coen Haver
's-Hertogenbosch
42:01
8
Imre Dielis
Deurne
42:07
9
Niels van den Eijnden
Deurne
42:11
10
Pieter Classens
Helicon de Groene Ca
42:19
11
Bram van Kol
Deurne
43:01
12
Paul Fransen
Deurne
43:04
13
Gideon van Esch
Vescom Team 1 10 km
43:04
14
Dries Sauren
Van de Ven/SIMS
43:25
15
Peter Kerkers
Heusden
43:28
16
Hans Seijkens
Neerkant
43:34
17
Wim van Kessel
Bakel
43:41
18
Henk Boekema
Helmond
43:52
19
Erik Teepen
MultiForm GEA
43:53
20
Rob Aerdts
Siebengewald
43:57
21
Jan van de Weerd
Vescom Team 1 10 km
44:05
22
Jean-Pierre Gloudemans
Deurne
44:07
23
Steven Zwart
Nijmegen
44:14
24
Niek van Kessel
Team Garage Verhaegh
44:16
25
Mario Linders
De Kwieke Klossers G
44:19
26
Henk Kerkers
De vier Musketiers (
44:22
27
Hugo Venner
Laco 2
44:31
28
John de Wit
De Kwieke Klossers G
45:08
29
Edwin Claassen
LG Milheeze
45:11
30
Hennie van den Einden
Deurne
45:12
31
Willard van Ooij
Arrow Productions
45:21
32
Job van Dijk
Rabo Peelland Zuid T
45:35
33
Remco Hellegers
Rabo Peelland Zuid T
45:47
34
Peter van de Berkmorte
Dela Team Heren
45:54
35
Marcel Seijkens
Deurne
45:59
36
Max Vallen
Rabo Peelland Team 2
45:59
37
Ruben Kroeze
Van de Ven/SIMS
46:00
38
Wim Kuunders
Dela Team Heren
46:06
39
Tom van Ansem
Van de Ven/SIMS
46:16
40
Jasper Ragetlie
De vier Musketiers (
46:19
41
Herman van Melick
Weert
46:29
42
Jeroen Bakker
Deurne
46:37
43
Mark Honings
Dela Team Heren
46:42
44
Tim van Melis
Deurne
47:19
45
Bas de Vre
Helmond
47:22
46
Niels Nijssen
Deurne
47:23
47
Patrick Thijssen
Vlierden
47:25
48
Toon van de Wetering
Deurne
47:47
49
Frank Goossens
Deurne
47:55
50
Edwin van de Wallen
47:55
51
Jo Fransen
Deurne
48:09
52
Jorg Winter
TG Lage Duitsland
48:12
53
Kuling
48:19
54
Piet-Hein Jacobs
Hart van GEA
48:26
55
Van Hout
Deurne
48:26
56
Gerard Feijen
Vescom Team 1 10 km
48:35
57
Dirk van der Linden
Deurne
48:37
58
Freddy van Bokhoven
DSD Business Interne
48:50
59
Rob van Kol
Eindhoven
49:07
60
Harry Mansvelt
Deurne
49:22
61
Remco Slegtenhorst
Vescom Team 2 10 km
49:37
62
Hugo van de Ven
Van de Ven/SIMS
49:53
63
Rens Konings
Hart van GEA
50:01
64
Johan Verhaegh
Team Garage Verhaegh
50:01
65
Bas van Etten
Utrecht
50:11
66
Jean-Paul Kleine
DSD Business Interne
50:19
67
Philip Nitsche
TG Lage Duitsland
50:22
68
Tilo Nitsche
TG Lage Duitsland
50:22
69
Rene van Tiggelen
Rabo Peelland Team 2
50:55
70
John Jansen
Deurne
51:07
71
Jeroen Ermers
GEA Food & Finance
51:11
72
Giel van Boekholt
Dela Team Heren
51:23
73
Thijs Stevens
Helicon de Groene Ca
51:26
74
Ad van den Broek
BeeGEA's
51:31
75
Willem van den Reek
Hart van GEA
51:34
76
Erik van den Heuvel
MultiForm GEA
51:43
77
Bob Creemers
Deurne
51:58
78
Gijs Heerkens
Laco 3
52:00
79
Peter Weerts
PLUS Bouwmans
52:01
80
Micha Pennings
GEA Food & Finance
52:11
81
Daan Strijbosch
MultiForm GEA
52:13
82
Gilbert Tepy
52:16
83
Manolis Geldermans
DSD Business Interne
52:16
84
Cor Terheijden
Deurne
52:20
85
Stefan Kube
TG Lage Duitsland
53:07
86
Marco van Geenen
Deurne
53:23
87
Kurt de Haas
DSD Business Interne
53:26
88
Hans Knapen
Vescom Team 3 10 km
53:43
89
Kees van Bockel
Deurne
53:44
90
Marcel van den Heuvel
MultiForm GEA
53:57
91
Rene Beusen
Vescom Team 2 10 km
53:57
92
Will Verbruggen
Vescom Team 3 10 km
54:02
93
Roel van den Munckhof
Deurne
54:03
94
Willem Smits
St.-Willibrord Gymna
54:25
95
Wim Thijssen
54:46
96
Michael Thijssens
Asten
55:04
97
Rene Kreijveld
DSD Business Interne
55:07
98
Mart Smits
Senza Pari
55:09
99
Ad Driessens
Deurne
55:15
100
Marc Houtkamp
Laco 3
55:26
101
Maarten van Gastel
St.-Willibrord Gymna
55:26
102
Wim Aarts
DSD Business Interne
55:27
103
Michel van Kessel
Tilburg
55:38
104
Geert-Jan van Soest
St.-Willibrord Gymna
55:47
105
Chris Biemans
De vier Musketiers (
56:00
106
Arno Rutten
Vescom Team 4 10 km
56:11
107
Wesley Vogels
DSD Business Interne
56:38
108
Erwin Bekx
Asten
56:59
109
Roel Dielissen
DSD Business Interne
57:11
110
Peter Kessels
GEA Food & Finance
57:29
111
Maarten van Ooij
Arrow Productions
57:34
112
Piet Thijssen
Vlierden
58:01
113
Frank Jacobs
Helicon de Groene Ca
58:03
114
Gert-Jan Kusters
De vier Musketiers (
58:08
115
Jean-Maurice Ehrismann
DSD Business Interne
1:00:36
116
Alphons Heerink
DSD Business Interne
1:00:36
117
Jesse Schouten
Senza Pari
1:02:01
118
Bertus van Etten
Deurne
1:04:21
119
Henk van der Steijn
Senza Pari
1:13:05
VTR10, FIRMOWOOD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Zelen
Rabo Peelland Zuid T
40:45
2
Eline Bergshoeff
Rabo Peelland Zuid T
45:33
3
Evelien Boekema
Helmond
46:22
4
Minka janssen
Rabo Peelland Team 2
47:21
5
Esther van Melis
Deurne
47:43
6
Saskia vd Mortel
Deurne
48:09
7
Marieke Hoemakers
GEA Food & Finance
48:44
8
Daisy Joppen
Deurne
48:45
9
Maureen Peeters
Dela Team Dames
49:21
10
Jessica van de Ven
Rabo Peelland Zuid T
49:35
11
José Weerts
Liessel
50:10
12
Britt Beusen
Vescom Team 2 10 km
50:47
13
Hanneke Berkvens
Rabo Peelland Team 2
50:55
14
Wilma Taks
Dela Team Dames
51:27
15
Suzan Brouwers
Arrow Productions
51:31
16
Sonja van den Broek
De Kwieke Klossers G
51:52
17
Ingrid Rongen
Dela Team Dames
52:20
18
Ria Hendriks
Natuurpoort de Peel
52:32
19
Lianne v.d. Eijnden
Deurne
52:32
20
Hassana Kadaoui
52:45
21
Riki Smolders
Natuurpoort de Peel
53:02
22
Jessica van de Boogaar
DSD Business Interne
53:42
23
Nicole Brentjens
54:03
24
Janne van Deursen
Rabo Peelland Zuid T
54:23
25
Janne Jegerings
Laco 3
54:41
26
Jacqueline Wijnands
DSD Business Interne
54:55
27
Sandra van Leunen
Laco 2
55:16
28
Maud Verscheijden
Nijmegen
55:21
29
Andrea van den Hurk
Laco 3
55:44
30
Esther Creemers
Deurne
55:51
31
Mariken Aarts
DSD Business Interne
56:03
32
Erika Janssen
Rabo Peelland Zuid T
56:06
33
Judith Beurkens
Vescom Team 3 10 km
56:10
34
Kayleigh Rutten
Vescom Team 4 10 km
56:10
35
Rowena Rutten
Vescom Team 4 10 km
56:11
36
Nancy van de Pol
Vescom Team 2 10 km
56:35
37
Fabienne Verver
Deurne
57:19
38
Annemieke Bos
Venray
57:43
39
Miriam v/d Eijnden
Ommel
58:00
40
Sharon Zietsman
St.-Willibrord Gymna
58:05
41
Elze Janssen
Weert
58:08
42
Cindy van Duijnhoven
Deurne
58:21
43
Lisan de Vries
Vescom Team 4 10 km
58:22
44
Mieke v Rijsingen
Deurne
58:59
45
Maleka Bent Jamaa
Arrow Productions
59:21
46
Annelies Saasen-Tol
Vescom Team 3 10 km
1:00:12
47
Whitney van Looy
Senza Pari
1:01:33
48
Karlijn van den Eijnde
Eindhoven
1:02:47
49
Tineke van Mullekom
Laco 3
1:07:41
50
Simone van Thiel
Dela Team Dames
1:19:21
MSEN, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Sengers
Eindhoven Atletiek
1:08:51
2
Said Hayek
HAC
1:12:17
3
Peter-Paul Derks
Eindhoven Atletiek
1:19:10
4
Rob Sonke
AV '56
1:33:48
5
Jelle Geerts
Moll (BEL)
2:06:45
M35, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Ooij
Triathlon
1:27:21
2
Werner Morren
Moll (BEL)
1:34:02
M40, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saaid Ribag
1:12:26
2
Rik Meylaers
Moll (BEL)
1:14:43
3
Karim Fares
1:17:27
4
Alwin Vermeulen
AV '56
1:17:59
5
P.P. van Limbergen
AV '56
1:18:02
6
Edwin Kok
HAC
1:22:22
7
Guido Jonkmanns
TSV Weeze
1:28:32
M45, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Janssen
Loopgroep Aart Stigt
1:20:29
2
Patrick Verbaarschot
Arena Atletiek
1:26:41
3
Rudi Vennekens
Moll (BEL)
1:33:43
4
Frits Dijsselblom
Lopersgroep Deurne
1:42:03
5
Arno Hendrix
Lopersgroep Deurne
1:42:13
M50, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Jans
ATV Venray
1:19:19
2
Willy Kanters
Lopersgroep Deurne
1:23:44
3
Geert Peeter
Moll (BEL)
1:34:23
4
Theo Toonen
Siebengewald
1:36:12
5
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
1:40:59
6
Frank Mangelschots
Moll (BEL)
1:41:18
7
Ton Cox
AV Weert
1:49:38
M55, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan de Wilde
AV '56
1:26:04
2
Staf Wielockx
Moll (BEL)
1:31:24
M60, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Zantvoort
Loopgroep Aart Stigt
1:32:45
2
Piet Jaspers
't Jasper Sport
1:49:08
M70, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
1:51:35
2
Piet Gerrits
avVN
1:51:59
VSEN, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tereza Zuzankova
1:23:47
2
Steffi Berks
AV '56
1:49:04
V40, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet van der Linde
AV '56
1:33:27
2
Liesbeth Bochmans
Moll (BEL)
1:58:48
V45, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria van Dinther-Hoog
Lopersgroep Deurne
1:40:59
2
Lutgart van Hees
Moll (BEL)
1:58:47
MTRHA, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Coolegem
Venlo
1:19:44
2
Elmer Spoelstra
Ede Gld
1:21:08
3
Wilfred Bruil
Ede Gld
1:21:29
4
Bram de Haas
Hapert
1:24:11
5
Joost van Rijswijk
Lommel B
1:24:11
6
Jorg van Haandel
Deurne
1:24:32
7
Ralph Steegh
Wellerlooi
1:24:49
8
Robin van Duren
Tegelen
1:26:08
9
Patrick Beks
Helmond
1:26:44
10
Paul Hilgers
Montfort
1:27:13
11
Bart van Gulick
Handel
1:28:49
12
Jos van Laanen
Helmond
1:28:54
13
Harold Donkers
Eindhoven
1:29:36
14
Bram Bos
Geldrop
1:30:18
15
Stefan Foreman
TSV Weeze
1:30:38
16
Wilco Mansvelders
1:30:54
17
Tim Schrama
Helmond
1:31:13
18
Walter vd Berkmortel
Veghel
1:33:44
19
Marcel Hennissen
Wessem
1:33:45
20
Guido Grossfeldt
Venlo
1:34:39
21
Gerard Langen
Deurne
1:35:39
22
Christ Gruijters
Tegelen
1:35:51
23
Philippe van Esch
1:36:00
24
Pieter Lucassen
Leunen
1:36:23
25
Mark Kieft
Helmond
1:39:07
26
Bas Bisseling
1:39:34
27
Geert Eijssink
Gorinchem
1:39:37
28
Patrick Andriessen
Swolgen
1:39:39
29
Jan de Kok
1:40:47
30
Erik van Heijster
Liessel
1:41:01
31
Henk Kanters
Gemert
1:41:06
32
Cor van der Steijn
Deurne
1:41:16
33
Bert Welmer
Deurne
1:43:05
34
Anton Michels
Deurne
1:43:11
35
Frank Veelenturf
Eindhoven
1:43:47
36
Huub Franssen
1:45:14
37
John Goossens
Asten
1:46:38
38
Ronnie van der Steen
1:47:10
39
Johan Brands
1:48:01
40
Ger Gielen
Horst
1:48:38
41
Pieter Schobers
Deurne
1:49:05
42
Pieter-Paul Saasen
1:49:39
43
Hans Timmers
Helmond
1:49:56
44
Arno Beurskens
VELDHOVEN
1:49:59
45
Hub Heynen
Echt
1:50:13
46
Henny Loverbos
1:51:36
47
Henk Manders
Deurne
1:52:20
48
Sander van Berlo
Deurne
1:52:43
49
Frank van Werkum
1:53:02
50
Hans Gijsbers
Deurne
1:53:56
51
Jeroen Vrijnsen
Deurne
1:59:12
52
Dieter Trierweiler
TG Lage Duitsland
2:03:39
53
Bauke Jansen
2:05:59
54
Daan Besseling
2:08:14
55
Anthony Abouhamad
's-Gravenhage
2:10:05
VTRHA, VESCOM HALVE MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rolinde Menzo
Hilversum
1:45:43
2
Cyrille beckers
Koningsbosch
1:46:12
3
Anjes Kurvers
Wessem
1:46:12
4
Lieke den Boer
1:50:03
5
Modesta Jamlean
Echt
1:50:13
6
Angelique Raijmakers
Liessel
1:59:36
7
Britt van de Kerkhof
Deurne
2:05:58
8
Kim Stockx
's-Gravenhage
2:13:16
9
Ingeborg Roy
Asten
2:17:10
www.uitslagen.nl
08-09-2013 13:30