Uitslagenlijst Oranjeloop

Nieuwleusen - Vrijdag 6 september 2013

J12, 1 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas de Jong
Zwolle
5:45
5:45
2
Stan Legebeke
Balkbrug
5:56
5:56
3
Jille Brinksma
Nieuwleusen
6:06
6:06
4
Stijn Hoekstra
Nieuwleusen
6:16
6:16
5
Tieme Brinksma
Nieuwleusen
6:27
6:27
6
Tjitze Oosterling
Staphorst
6:27
6:27
7
Roan Ganzeboer
Nieuwleusen
6:29
6:29
8
Gerben Vos
Vinkenbuurt
6:35
6:35
9
Randy Vink
Nieuwleusen
6:37
6:37
10
Luca Huzen
Nieuwleusen
6:39
6:39
11
Melle Vrieling
Nieuwleusen
6:40
6:40
12
Sander Bollemaat
Nieuwleusen
6:47
6:47
13
Twan Vasse
Nieuwleusen
7:00
7:00
14
Ryan Prins
Nieuwleusen
7:00
7:00
15
Owen Ganzeboer
Nieuwleusen
7:21
7:21
16
Jesse Marsman
Nieuwleusen
7:24
7:21
17
Treffer Dekker
Punthorst
7:42
7:39
18
Justin Kamerman
Nieuwleusen
7:46
7:46
19
Lucas Lohuis
Balkbrug
7:54
7:54
20
Niek Bollemaat
Nieuwleusen
7:58
7:58
21
Ivar Klein
Nieuwleusen
7:59
7:59
22
Jim Marsman
Nieuwleusen
8:06
8:05
23
Kristan Eikelboom
Nieuwleusen
8:25
8:22
24
Niels Kragt
Nieuwleusen
8:26
8:22
25
Stijn Hilberink
Nieuwleusen
8:40
8:38
26
Thijmen van Dijk
Nieuwleusen
8:44
8:44
27
Rick Snijder
Nieuwleusen
8:47
8:45
28
Stan ter Wee
Nieuwleusen
8:55
8:55
29
Marnix Lohuis
Balkbrug
9:15
9:15
30
Cyriel Klosse
Nieuwleusen
9:31
9:31
31
Niek van Dijk
Nieuwleusen
9:54
9:54
32
Sven Wierbos
Nieuwleusen
10:14
10:11
M12, 1 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt Roos
Ruinen
5:51
5:51
2
Robin Prent
Ruinen
5:52
5:52
3
Iris Gils
Zwolle
6:23
6:23
4
Eline Dankelman
Arrien
6:36
6:36
5
Silke Kok
Nieuwleusen
6:44
6:44
6
Cynthia van den Berg
Staphorst
7:20
7:20
7
Isa Legebeke
Balkbrug
7:30
7:30
8
Sophie Vasse
Nieuwleusen
7:34
7:34
9
Marlon Nijland
Nieuwleusen
8:01
8:01
10
Lois Kamerman
Nieuwleusen
8:02
8:02
11
Vera Prins
Nieuwleusen
8:03
8:03
12
Nina van den Hoorn
Nieuwleusen
8:04
8:02
13
Linda Snijder
Nieuwleusen
8:06
8:04
14
Marieke Marsman
Nieuwleusen
8:16
8:14
15
Jasmijn Popken
Nieuwleusen
8:43
8:41
16
Sophie Hersevoort
Nieuwleusen
8:44
8:41
17
Esmee Bosman
Nieuwleusen
8:51
8:49
18
Anne ten Klooster
Nieuwleusen
8:54
8:53
19
Moniek Spijker
Nieuwleusen
8:55
8:54
20
Keanny Vink
Nieuwleusen
8:56
8:55
21
Lianne ter Wisscha
Nieuwleusen
9:00
8:59
22
Denise Schuurman
Nieuwleusen
9:01
8:59
23
Marieke Haan
Nieuwleusen
9:07
9:07
24
Susanne van Spijker
Nieuwleusen
9:08
9:05
25
Bruggeman
Nieuwleusen
9:19
9:16
26
Amanda Spijker
Nieuwleusen
9:19
9:17
27
Lynn Brasjen
Nieuwleusen
10:02
9:59
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Lindenholz
Hoogeveen
18:40
18:40
2
Suzanne Broxterman
Zwolle
19:00
18:58
3
Henrieke Aalberts
Zwolle
19:32
19:32
4
Marlies Groenewold
Amstelveen
19:53
19:53
5
Rianne Klein Brinke
Enschede
19:58
19:58
6
Puck de Gier
Zuidwolde Dr
20:44
20:42
7
Edith Drent
Zwolle
23:35
23:31
8
Manon Klomp
Nieuwleusen
23:50
23:45
9
Rolinde Middeljans
Wierden
24:25
24:19
10
Carolien Hattem
Staphorst
24:27
24:25
11
Loes van der Veen
Dalfsen
24:51
24:49
12
Jacqueline Brouwer
Staphorst
25:53
25:48
13
Atalja Teunis
Ens
26:49
26:47
14
Esther Kamphof
Nieuwleusen
27:03
26:58
15
Jolanda Lier
Staphorst
27:17
27:12
16
Gerlinka Schuurman
Nieuwleusen
27:21
27:16
17
Eline Dankelman
Arrien
28:00
27:57
18
Nadia Schoemaker
Nieuwleusen
28:35
28:31
19
Paula Smeenk
Nieuwleusen
28:40
28:31
20
Sandra Pasman
Nieuwleusen
28:57
28:48
21
Marjolijn van Aarst
Zwolle
29:06
28:57
22
Carla Altena
De Krim
29:06
29:03
23
Judith Evenboer
Nieuwleusen
29:51
29:41
24
Martine Toersen
Nieuwleusen
29:56
29:53
25
Anne Evenboer
Nieuwleusen
30:11
30:01
26
Lydia Nijboer
Nieuwleusen
30:46
30:34
27
Lieke Bouwknegt
Nieuwleusen
31:10
31:01
28
Marja Bruijnes
Nieuwleusen
31:14
31:04
29
Gemma Schuurman
Nieuwleusen
31:14
31:02
30
Daphne Horck
Nieuwleusen
32:35
32:25
31
Eline Geerdink
Zwolle
32:39
32:27
32
Jessica Dunnewind
Nieuwleusen
33:06
32:56
33
Wendy Grootenhuis
Nieuwleusen
33:06
33:00
V35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ine Snoeken
Ruinen
18:53
18:52
2
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
22:01
21:59
3
Angeliek Wesselink
Staphorst
23:24
23:20
4
Connie Kok
Nieuwleusen
23:39
23:38
5
Geertruida Brommer
Hattemerbroek
23:59
23:54
6
Dinie Overmars
Hasselt
24:32
24:27
7
Sylvia van Leussen
Punthorst
24:51
24:48
8
Ghita Beltman
Nieuwleusen
25:42
25:32
9
Brigitte Tas
Nieuwleusen
25:57
25:44
10
Helga Steenbergen
Ruinen
26:19
26:15
11
Annelies Kooiker
Nieuwleusen
26:25
26:18
12
Elise Siemens
Zwolle
26:26
26:20
13
Gea Brink
Staphorst
26:28
26:24
14
Jeanette Mussche
Rouveen
26:29
26:23
15
Alice Veijer
Staphorst
26:31
26:26
16
Marieke Veenstra-Weste
Witharen
26:46
26:39
17
Desiree Loerts
Balkbrug
26:49
26:46
18
Stijntje Troost
Staphorst
26:52
26:47
19
Ellie Gerrits
Sibculo
27:16
27:13
20
Angelique Haan-Aalbers
Nieuwleusen
27:18
27:15
21
Erna Emens-van Oosten
Deventer
27:20
27:13
22
Natasja van Saltbommel
Nieuwleusen
27:20
27:08
23
Wendy Bos
Nieuwleusen
27:27
27:21
24
Mieke Sellis
Staphorst
27:48
27:44
25
Janny Kooiker
Rouveen
27:49
27:46
26
Esther Van Duren
Nieuwleusen
27:54
27:48
27
Renate Brouwer
Nieuwleusen
28:14
28:12
28
Helma Bloemert
Staphorst
28:27
28:22
29
Lyanne van den Bergh
Nieuwleusen
28:34
28:28
30
Jacolien van den Bergh
Nieuwleusen
28:36
28:29
31
Willemien Weits
Nieuwleusen
28:39
28:30
32
Gerby Lohuis
Balkbrug
29:09
29:06
33
Hermy Bredewold
Nieuwleusen
29:27
29:20
34
Monique Wieling
Nieuwleusen
29:47
29:38
35
Linda Lassche
Staphorst
29:53
29:48
36
Jenny Huzen
Dalfsen
30:07
29:56
37
Anja Stolte
Nieuwleusen
30:10
30:02
38
Aukje Hekman
Ommen
30:28
30:21
39
Jenny de Roo
Nieuwleusen
30:29
30:17
40
Jeanet van Spijker
Nieuwleusen
30:30
30:24
41
Sabine ter Wee-Blanket
Nieuwleusen
31:10
30:58
42
Erna Knoop
Ommen
32:35
32:28
43
Janet Bouwmann
Vroomshoop
32:42
32:33
44
Jessica Ekkel
Nieuwleusen
33:07
32:56
45
Jolanda Knol
Nieuwleusen
33:14
33:10
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Bakker
Groningen
15:54
15:54
2
Yannick Akkerman
Groningen
15:57
15:57
3
Erwin Akkerman
Meppel
16:24
16:24
4
Leon van Leusen
Zwolle
16:26
16:26
5
Gerben van Vilsteren
Zwolle
16:58
16:58
6
Joep Emmen
Zwolle
17:10
17:10
7
Rick Jansen
Nieuwleusen
17:35
17:34
8
Michiel Huzen
Nieuwleusen
17:38
17:37
9
Abd-ennabi Ouataleb
MAROKKO
18:18
18:18
10
Dick van Os
Zwolle
18:27
18:26
11
Maurice Veijer
Staphorst
18:31
18:31
12
Harold Engels
Staphorst
18:46
18:45
13
Alex van Wamel
Westerbork
18:47
18:47
14
Frank Kuiper
Nieuwleusen
19:18
19:17
15
Martijn Timmerman
Staphorst
19:21
19:17
16
Edwin van Leussen
Zwolle
19:21
19:20
17
Jurgen van Dijk
Hattemerbroek
19:33
19:31
18
Andrť Brouwer
Staphorst
19:34
19:33
19
Harwin Lier
Staphorst
19:47
19:46
20
Robert de Weerd
Staphorst
19:50
19:48
21
Rolf Nijboer
Dalfsen
19:51
19:50
22
Herald de Vries
Staphorst
19:57
19:57
23
Matthieu Snoek
Balkbrug
20:06
20:04
24
Benny Hulst
Staphorst
20:32
20:30
25
Erik Fieten
Nieuwleusen
20:36
20:36
26
Freddy de Witte
Staphorst
20:38
20:37
27
Dirk Kuiers
Staphorst
21:32
21:26
28
Henk Timmerman
Staphorst
21:34
21:30
29
Bennie Boldewijn
Staphorst
21:49
21:47
30
Martin Hulst
Staphorst
21:51
21:48
31
Rik Evenboer
Zwolle
22:00
21:58
32
Johan Visscher
Staphorst
22:07
22:06
33
Bart Pijfers
Dedemsvaart
22:23
22:19
34
JoŽl de Groot
Heerenveen
22:25
22:20
35
Rudie Troost
Rouveen
22:28
22:21
36
Jasper van Veen
Nieuwleusen
22:45
22:44
37
Roderick Dijk
Zwolle
22:57
22:53
38
Ronald Timmer
Nieuwleusen
23:03
22:50
39
Matthieu Huisman
Rouveen
23:03
22:59
40
Marco Laarman
Nieuwleusen
23:03
22:58
41
Lambert Put
Nieuwleusen
23:14
23:03
42
Benjamin Hanekamp
Vroomshoop
23:28
23:25
43
Bertil Opmeer
Nieuwleusen
23:30
23:21
44
Rene van Leussen
Nieuwleusen
23:37
23:33
45
Arno Veijer
Staphorst
23:47
23:42
46
Martijn Snip
Almelo
23:51
23:45
47
Egbert Kuiper
Hoogeveen
23:52
23:52
48
Ruben Dijk
Zwolle
23:54
23:47
49
Dennis Borgmeier
Nieuwleusen
23:56
23:53
50
Michel Vierbos
Nieuwleusen
24:04
23:55
51
Bas Kesselaer
Nieuwleusen
24:25
24:23
52
Erik Compagner
Rouveen
24:58
24:52
53
Henk Middeljans
Nieuwleusen
25:56
25:49
54
Richard Klein
Nieuwleusen
26:00
25:56
55
Chiel van Dalen
Hardenberg
26:04
25:54
56
DaniŽl Dons
Nieuwleusen
26:12
26:04
57
Beau Ekkel
Nieuwleusen
26:13
26:02
58
Almer Meijerink
Punthorst
26:19
26:08
59
Roelof Wanders
Nieuwleusen
26:19
26:16
60
Jeroen Knotters
Zwolle
27:40
27:30
61
Gerjo Zomer
Nieuwleusen
28:01
27:51
62
Erwin Brouwer
Nieuwleusen
33:07
32:55
M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hendri Schipper
Sibculo
19:47
19:46
2
Klaas Compagner
Nieuwleusen
19:56
19:54
3
Klaas Arkema
Hasselt
20:08
20:04
4
Henk Jan Meier
Hardenberg
20:48
20:48
5
Gerjan Kok
Nieuwleusen
20:54
20:52
6
Bert Krale
Punthorst
20:55
20:55
7
Alexander Pot
Nieuwleusen
21:17
21:16
8
Henny Berends
Balkbrug
22:12
22:12
9
Henri van der Veen
Nieuwleusen
22:37
22:35
10
Wim Spijker
Nieuwleusen
22:37
22:29
11
Theo van der Horn
Nieuwleusen
22:59
22:57
12
Niek Runhart
Nieuwleusen
23:16
23:03
13
Harm Dunnink
Staphorst
23:20
23:16
14
Dinant Bollemaat
Nieuwleusen
23:29
23:21
15
Paul van den Bergh
Nieuwleusen
23:35
23:27
16
Gert-Jan Ubels
Staphorst
24:08
24:03
17
Herman Bloemers
Nieuwleusen
24:12
24:03
18
Roelof Sterken
Dalfsen
24:21
24:14
19
Jeroen Brouwer
Nieuwleusen
24:30
24:25
20
Jan Schoemaker
Nieuwleusen
25:43
25:31
21
Jan Boessenkool
Staphorst
26:13
26:07
22
Roel Wever
Nieuwleusen
26:34
26:25
23
Jan Kragt
Nieuwleusen
27:58
27:50
24
Roland Vasse
Nieuwleusen
28:27
28:18
25
Arnold Brinkman
Nieuwleusen
32:02
31:56
M50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stephen Riemens
Zwolle
18:15
18:15
2
Jan Beldman
Dalfsen
18:57
18:57
3
Arie Beurink
Balkbrug
19:27
19:26
4
Marten Bolt
Zwolle
19:36
19:35
5
Roelof van der Velde
Daarlerveen
19:40
19:40
6
Adri Compagner
Nieuwleusen
20:18
20:16
7
Henk Akkerman
Staphorst
21:39
21:38
8
Henk Kruidhof
Rouveen
22:23
22:19
9
Cor Kooiker
Rouveen
22:41
22:39
10
Herman Vrieling
Nieuwleusen
23:29
23:18
11
Albert Dankelman
Arrien
23:30
23:28
12
Jan Feenstra
Dalfsen
24:22
24:07
13
Henk Doornebosch
Zwolle
24:49
24:44
14
Piet van der Stoep
Nieuwleusen
26:33
26:21
15
Jan Tuin
Nieuwleusen
26:33
26:21
16
Arie Meijer
Punthorst
26:51
26:42
17
Rieks Folkerts
Nieuwleusen
27:55
27:49
18
Harry Pruisscher
Nieuwleusen
28:15
28:06
19
G J Boerman
Nieuwleusen
28:32
28:20
20
Rens van 't Zand
Nieuwleusen
28:42
28:35
21
Wim Pessink
Nieuwleusen
28:44
28:36
22
Bert Bosch
Nieuwleusen
28:48
28:34
23
Nico Wassens
Dedemsvaart
29:46
29:34
24
Hein Hoes
Zwolle
30:05
29:56
25
Benny Hoes
Zwolle
30:49
30:41
26
Ab Koetsier
Holten
30:57
30:50
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon Herbert
Hardenberg
42:37
42:37
2
Wilmke Boersma
Zwolle
45:16
45:14
3
Stťphanie Bergsma
Nieuwleusen
45:30
45:28
4
Elisja Helledoorn
Nieuwleusen
53:11
53:06
5
Elice Bangma
Nieuwleusen
53:12
53:07
6
Maureen van Leussen
Nieuwleusen
1:01:37
1:01:31
7
Meta Hoogendoorn
Zwolle
1:04:34
1:04:27
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper
Meppel
40:05
40:04
2
Margriet Beekman
Zwolle
42:28
42:28
3
Mirella Makkinga
Nieuwleusen
43:28
43:27
4
Anja Esveldt
Zwolle
44:59
44:56
5
Hilma Krul
Nieuwleusen
46:08
46:04
6
Esther Kooiker-Roo
Staphorst
46:12
46:10
7
Berny Covers
Zwolle
48:29
48:26
8
Anita Deemter
Hardenberg
48:30
48:28
9
Marry Marsman
Nieuwleusen
49:48
49:44
10
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
50:07
50:05
11
Hilda Paarhuis
Rouveen
51:21
51:19
12
Marloes Roo
Staphorst
52:14
52:11
13
HenriŽtte Ruitenberg
Zwolle
54:25
54:22
14
Berlinda Oostindien
Nieuwleusen
56:19
56:12
15
Marjanne van Blanken
Nieuwleusen
57:00
56:55
16
Krista de Boer-Huzen
Nieuwleusen
1:00:59
1:00:53
17
Mariska Pekkeriet
Zwolle
1:01:40
1:01:34
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Soufiyan Elbourabia
MAROKKO
33:20
33:20
2
Erik Slomp
Zwolle
34:55
34:55
3
Sjoerd van Westerop
Zwolle
38:17
38:17
4
Martijn van Goor
Hardenberg
39:00
38:59
5
Bouke de Jong
Staphorst
39:06
39:06
6
Michiel Huzen
Nieuwleusen
39:10
39:06
7
Alex van Wamel
Westerbork
39:37
39:36
8
Harold Kruidhof
Staphorst
40:52
40:50
9
Christian Roo
Nieuwleusen
40:57
40:55
10
Abd-ennabi Ouataleb
MAROKKO
42:10
42:10
11
Henk Bloemert
Staphorst
42:12
42:09
12
Kevin Timmerman
Hardenberg
42:37
42:37
13
Niek Veerman
Staphorst
43:09
43:07
14
Arnoud Roo
Nieuwleusen
43:34
43:34
15
Jan Talen
Staphorst
43:37
43:36
16
Johan van Leussen
Nieuwleusen
43:37
43:35
17
Arndrik Westenbrink
Rogat
44:03
43:59
18
Jeroen Kragt
Zwolle
44:24
44:21
19
Wiljan Pasman
Nieuwleusen
44:28
44:26
20
Ronald Brakke
Staphorst
45:52
45:51
21
Matthijs Talen
Nieuwleusen
46:07
46:05
22
Werner Siemens
Zwolle
47:02
46:57
23
Lukas Prudon
Nieuwleusen
47:49
47:45
24
Justin Eijkenaar
Nieuwleusen
47:52
47:49
25
Frank Mansier
Nieuwleusen
48:53
48:46
26
Tijs Fransen
Nieuwleusen
48:54
48:48
27
Jan Dunnink
Staphorst
50:33
50:30
28
Berry Makkinga
Nieuwleusen
50:58
50:51
29
Ivo Eikenaar
Emmeloord
51:32
51:26
30
Edwin Boonstra
Zwolle
51:52
51:47
31
Arjan de Boer
Zwolle
53:53
53:49
32
Wilbert LIndeboom
Nieuwleusen
57:07
57:00
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Bloemert
Staphorst
37:01
37:01
2
Gerard Dunnink
Steenwijk
38:37
38:35
3
Patrick Dijk
Raalte
38:40
38:40
4
Henri Plender
't Loo Oldebroek
41:19
41:18
5
Gert Bartels
Zwolle
42:45
42:43
6
Jan van Beesten
Ommen
43:52
43:50
7
Jan van der Horst
Nieuwleusen
45:24
45:18
8
Marinus Woertink
Nieuwleusen
46:32
46:26
9
John Huzen
Nieuwleusen
46:41
46:36
10
John Spijker
Nieuwleusen
47:20
47:17
11
Dirk van Dijken
Nieuwleusen
47:30
47:25
12
Alex Grootemarsink
Ommen
47:32
47:25
13
Johan Stolte
Nieuwleusen
47:53
47:50
14
Jeroen Haan
Wijhe
49:11
49:09
15
Wilfred Brink
Staphorst
50:05
50:00
16
JanWessel Beekman
Zwolle
52:31
52:31
17
Dick Klein
Nieuwleusen
56:21
56:14
18
Jan Klein
Nieuwleusen
56:47
56:39
19
Jan van Blanken
Nieuwleusen
57:14
57:08
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
39:46
39:44
2
Erik Bakker
De Bult
40:20
40:20
3
Adri Deemter
Hardenberg
41:29
41:29
4
Erwin Bisschop
Hoogeveen
43:48
43:45
5
Roelof Sondaar
Wanneperveen
44:08
44:05
6
Jasper Klein
Dedemsvaart
45:54
45:54
7
Adriaan van der Weide
Swifterbant
46:26
46:24
8
Gerard Kooiker
Nieuwleusen
47:53
47:45
9
Frits Lautenberg
Hattem
49:15
49:12
10
Tonny Holleboom
Broekland Ov
51:04
50:56
11
Jan Snijder
Nieuwleusen
51:15
51:09
12
Henk Wallinga
Hasselt
52:47
52:43
13
Henk Laarman
Nieuwleusen
53:50
53:42
14
Jelle Wunnink
Alteveer gem De Wold
54:18
54:15
15
Tom Eikmans
Brielle
56:33
56:28
16
Klaas van Hoek
Nieuwleusen
1:04:09
1:04:03
17
Wout Zieleman
Nieuwleusen
1:04:43
1:04:38
J16, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars van der Horst
Nieuwleusen
12:10
12:08
2
Roy Bollemaat
Nieuwleusen
12:38
12:36
3
Kian Spijker
Nieuwleusen
13:20
13:19
4
Nick Brinkman
Nieuwleusen
13:46
13:43
5
Senne Hekkert
Nieuwleusen
13:48
13:45
6
Thijs van Vliet
Balkbrug
13:52
13:46
7
David Hersevoort
Nieuwleusen
14:02
14:01
8
Max Schaeffer
Nieuwleusen
14:13
14:11
9
Jarmo ten Klooster
Nieuwleusen
14:20
14:20
10
Mike Bosman
Nieuwleusen
14:32
14:31
11
Obe Jansen
Nieuwleusen
14:52
14:50
12
Sem Hartman
Nieuwleusen
15:17
15:13
13
Stefan Klein
Nieuwleusen
15:20
15:18
14
Ramon Garssen
Nieuwleusen
15:31
15:29
15
Julian Kragt
Nieuwleusen
15:33
15:29
16
Thom Kappert
Nieuwleusen
15:43
15:42
17
Martijn van Spijker
Nieuwleusen
16:15
16:11
18
Sjors Poppema
Nieuwleusen
16:15
16:10
19
Daan Wierbos
Nieuwleusen
16:20
16:20
20
Julian Bijker
Nieuwleusen
16:20
16:19
21
Ruben van der Woude
Nieuwleusen
16:33
16:33
22
Mark Kuterman
Nieuwleusen
16:47
16:46
23
Sven Veerman
Nieuwleusen
16:50
16:48
24
Kyan Sterken
Nieuwleusen
17:15
17:13
25
Joshua Wever
Nieuwleusen
17:16
17:14
26
Lennard de Weerd
Nieuwleusen
17:55
17:52
27
Tim Slagter
Nieuwleusen
17:55
17:51
28
Rick Mellema
Nieuwleusen
17:56
17:53
29
Gerrel Jan Visscher
Nieuwleusen
17:57
17:54
30
Jarnick Bekedam
Nieuwleusen
18:00
17:56
31
Jelmar Schoemaker
Nieuwleusen
18:18
18:12
32
Machiel Pluim
Nieuwleusen
18:59
18:58
33
Nils Heins
Nieuwleusen
18:59
18:59
34
Nick Tempelman
Nieuwleusen
19:05
19:04
35
Bryan Keizer
Nieuwleusen
19:32
19:26
36
Jasper van Strik
Rouveen
19:35
19:30
37
Martijn Kremer
Nieuwleusen
20:04
20:00
38
Twan Klein
Punthorst
20:05
20:04
39
Wouter Broekhoven
Nieuwleusen
20:05
19:59
40
Mike Brinkman
Nieuwleusen
20:06
20:00
41
Axel Sterken
Punthorst
20:09
20:03
M16, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Alberts
Dalfsen
15:01
14:58
2
Chantal Krul
Nieuwleusen
15:26
15:21
3
Iris Borger
Nieuwleusen
15:42
15:39
4
Marlou Koobs
Nieuwleusen
16:05
16:03
5
Julia Vrieling
Nieuwleusen
16:37
16:33
6
Felicia Westerhof
Nieuwleusen
16:43
16:40
7
Judith Borger
Nieuwleusen
17:19
17:16
8
Elaine van den Berg
Nieuwleusen
18:05
18:00
9
Anouk Blik
Nieuwleusen
18:35
18:29
10
Iris Kooiker
Nieuwleusen
18:36
18:30
11
Anouk Bredewold
Nieuwleusen
18:46
18:42
12
Claire Schuurman
Nieuwleusen
18:49
18:45
13
Britt Rorije
Nieuwleusen
18:51
18:48
14
Jorien Kootstra
Nieuwleusen
18:53
18:48
15
Marleen Borger
Nieuwleusen
18:54
18:50
16
Lisanne Visscher
Nieuwleusen
18:55
18:50
17
Yvanka Dunnewind
Nieuwleusen
19:02
18:58
18
Melissa Gerrits
Nieuwleusen
19:03
18:58
19
Lisa Bollemaat
Nieuwleusen
19:03
19:00
20
LoÔs Sterken
Nieuwleusen
19:18
19:15
21
Marianne van Ittersum
Nieuwleusen
20:13
20:08
22
Indy Roozendaal
Nieuwleusen
21:39
21:37
23
Bearte Dommerholt
Nieuwleusen
23:54
23:50
24
Larissa Hofmeijer
Nieuwleusen
23:54
23:49
25
Muriel Geerts
Nieuwleusen
24:02
23:57
Tot ziens bij de Zwarte Dennen Cross op 19 oktober
Met dank aan de vele sponsors en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
10-09-2013 22:21