Uitslagenlijst 3e AVW Wierholt zomeravondloopje 2013

Wieringerwerf - Woensdag 4 september 2013

J 1, 1 EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost van Oers
Wieringermeer
8:28
2
Bo de Vries
Wieringermeer
9:06
M 1, 1 EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Montsma
Wieringermeer
9:07
2
Veronique Bruin
Wieringermeer
9:08
3
Quinty Dam
Wieringermeer
9:11
4
Rony Kuperus
10:11
J 3, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen van der Geest
Wieringermeer
14:25
M 3, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaimy Meyer
Wieringermeer
18:25
2
Robin Post
Wieringermeer
19:18
3
Marit Uitterdijk
19:32
4
Melanie Meyer
19:34
5
Tamara vd Bosch
19:35
6
Anne van Lieshout
20:01
7
Joyce Wehrman
Wieringermeer
20:03
8
Havida Koeten-Blijerve
Wieringermeer
20:12
H 4, 4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph Iliohan
Wieringermeer
17:57
2
Patrick Kuperus
Wieringermeer
20:40
3
André van der Weijde
Wieringermeer
20:52
4
Hans Folkers
Wieringermeer
22:40
5
Johan Bok
Wieringermeer
23:58
D 4, 4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elles Wagenaar-Van Dor
Wieringermeer
20:11
2
Margret van Kampen
20:21
3
Simone Dirks
Wieringermeer
24:24
4
Thea de Nooijer
Wieringermeer
24:35
5
Yvonne Groeneweg-Wille
Wieringermeer
24:40
6
Diana Meyer
Wieringermeer
24:49
7
Josina Rustenburg
Wieringermeer
25:31
8
Daniëlle Stoffer-Roele
Wieringermeer
26:05
9
Nina Kuperus
Wieringermeer
28:12
H 6, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Dam
27:51
2
Kevin Post
Wieringermeer
28:46
3
Frans van Duin
28:56
4
Nico Zeinstra
34:42
5
Teun Rooks
Wieringermeer
41:24
D 6, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Gielens
TAS '82
37:15
2
Debby Sarlemijn
41:04
D 7, 7 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylva Nelis
53:17
2
Linda van Straaten
54:44
H 8, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brecht van de Casteele
30:05
2
Sjaak Mettes
Hollandia
33:54
3
Jan Metselaar
35:18
4
Aiwen Lobles
36:08
5
Michel Oerlemans
Loopgroep Medemblik
36:36
6
Johan van Splunter
37:02
7
Wilfred van Leuveren
37:38
8
Hans van der Kooi
38:19
9
Ruurd Boomstra
Noordkop
41:11
10
Johan Brandhoff
41:15
11
Albert Bobeldijk
42:37
12
Gerard Beerepoot
43:13
13
Gijs Honing
avVN
43:56
14
Theo van Vliet
Loopgroep Hoorn
44:45
15
Peter Miltenburg
Wieringermeer
45:23
16
Theo Helder
47:48
17
Jan van Oers
1:04:22
D 8, 8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Bakker
40:27
2
Christel Brandhoff
44:43
3
Wendy Sanders
Wieringermeer
45:06
4
Nynke Hopmans
Loopgroep Medemblik
45:39
5
Esmiralda Bruin
48:26
6
Martine Doppenberg
49:31
Volgende loop 6 oktober Agriport A7 Halve Marathon etc.
Uitslagen.nl
05-09-2013 21:49