Uitslagenlijst Sneek Bolsward Sneek

Sneek - Zaterdag 31 augustus 2013

M20, 20 KM WED/PREST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Boer
Lionitas
1:07:59
2
Remon van Lunzen
Leeuwarden
1:08:07
3
Paul Geertsma
Lionitas
1:10:45
4
Gerrit Kramer
Bolsward
1:11:19
5
Douwe Nauta
Lionitas
1:11:27
6
Harry Wiersma
Lionitas
1:12:00
7
Roeland Slagter
Modena (ITA)
1:12:49
8
Jan Albert Veenema
Sneek
1:12:54
9
Stefan vd Pol
Leeuwarden
1:13:07
10
Douwe Yska
Horror
1:14:20
11
Kor Broers
Lemmer
1:14:26
12
Roelof Oostra
Mantgum
1:14:30
13
Martin Ketellapper
Leeuwarden
1:14:43
14
Jetze Genee
Horror
1:15:11
15
Jasper Stein
Sneek
1:15:13
16
Saco Hemstra
Weidum
1:15:47
17
Erik Kuyer
Ruinerwold
1:16:19
18
Richard Kienstra
Dronrijp
1:16:41
19
Siep Nota
Sneek
1:16:57
20
Franke Smidstra
Leeuwarden
1:17:34
21
Marco Stoltenborg
Amsterdam
1:19:06
22
Emile Neles
Groningen
1:19:17
23
Harmen Jorritsma
Joure
1:19:21
24
Ari Boersma
Warns
1:19:31
25
Jos van Barneveld
Heerenveen
1:19:40
26
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
1:19:50
27
Klaas Willem Zwaagstra
IJlst
1:19:52
28
Rintje Bosma
Friesland
1:20:02
29
Henk van Eldik
Lionitas
1:20:14
30
Jasper Keizer
Friesland
1:20:25
31
Arnoud Huisman
Joure
1:21:06
32
Erik Verdoorn
Leeuwarden
1:21:22
33
Thys Tuinstra
Hemelum
1:22:04
34
Marco van Meerveld
Sneek
1:22:23
35
Joppe de Haan
Wittelle
1:22:40
36
Eddy Oosterkamp
Steggerda
1:22:49
37
Stephan Versteeg
Wolvega
1:22:51
38
Chris Draijer
Oudega
1:23:05
39
Hans Versteeg
Wolvega
1:23:53
40
Heerke Postma
De Blesse
1:23:54
41
Jappie Brandenburg
Oudemirdum
1:23:54
42
Henk Meijers
Sneek
1:24:45
43
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
1:25:15
44
Jouke-Atze Posthumus
Rottevalle
1:25:28
45
Jelle Wolthuizen
Sneek
1:25:35
46
Henk Ruiter
Sneek
1:25:56
47
Niels Hoekstra
Sneek
1:26:53
48
Rutger Kuipers
Sneek
1:26:55
49
Durk Bouma
Oppenhuizen
1:27:11
50
Peter Vellinga
Saint die des Vosges
1:27:31
51
René Vellinga
Tzum
1:27:33
52
Marcel Dijkstra
Ylst
1:27:37
53
Beke Cnossen
Horror
1:27:41
54
Peter Westerhof
Sneek
1:28:09
55
Henk van der Meer
Gorredijk
1:28:24
56
Marten Sjoerds
Workum
1:28:30
57
Harmen de Hoop
Horror
1:28:41
58
Peter Groothoff
Horror
1:28:55
59
Peter Verkaaik
Loopgroep PK
1:29:07
60
Arjen Boekema
Groningen
1:29:12
61
Fekke Fekkes
Koudum
1:29:17
62
Saco Bootsma
Horror
1:29:27
63
Catrinus Vroom
Hyum
1:30:07
64
Hans Andringa
Impala
1:30:12
65
Emiel de Jong
Franeker
1:30:35
66
Henk Wetting
Bolsward
1:30:41
67
Andries Tolman
1:30:42
68
Duco Zijlstra
Lekkum
1:30:47
69
Jelle Miedema
Willemsoord
1:31:04
70
Klaas Jan Wiersma
Oppenhuizen
1:31:10
71
Reinier de Vries
Sneek
1:31:14
72
Andries van Dijk
Lemmer
1:31:18
73
G J Zeelen
Makkum
1:32:00
74
Kristian de Vries
Sneek
1:32:10
75
Cees Vogelvanger
Sneek
1:32:11
76
Piet vd Hurk
Engelum
1:32:14
77
Richard van Lunzen
Lionitas
1:32:20
78
Joost Tijsen
Sneek
1:32:21
79
Johan Wolthuizen
Sneek
1:32:25
80
Theo Zijlstra
Lionitas
1:32:35
81
Bert Barhorst
Ylst
1:32:38
82
Wennie Brouwer
Sneek
1:32:51
83
Wim Kuipers
Horror
1:32:56
84
Wibo Eimers
Groningen
1:33:25
85
Alfred Zwaan
Sneek
1:33:30
86
Kees Visser
De Knipe
1:33:45
87
Jaap Bruijnzeel
mantgum
1:33:46
88
Jacco Altena
Bolsward
1:33:53
89
Peter Boersen
Leeuwarden
1:34:07
90
WilcoThijmes
Bolsward
1:34:36
91
Ronald van Etten
Wieringerwerf
1:34:39
92
Kees Visser
Eindhoven
1:34:43
93
Laas Bonnema
Vrouwenparochie
1:35:01
94
Piet Miedema
IJlst
1:35:09
95
Bauke Jansen
Bolsward
1:35:13
96
Mildo Kock
Balk
1:35:28
97
Hans Nagtegaal
Grouw
1:35:40
98
Settie Dorenbos
Leeuwarden
1:36:04
99
Rene Salverda
Bolsward
1:36:21
100
Bas de Best
Sneek
1:36:29
101
Jouke Hoekstra
IJlst
1:36:33
102
Ruben Draaisma
Bolsward
1:36:58
103
Rogier Mink
Leeuwarden
1:37:36
104
Jeroen Tiesma
Bolsward
1:38:07
105
Patrick Boekema
Sneek
1:38:56
106
Uilke Bosma
Joure
1:39:04
107
Wytze Bouma
Balk
1:39:15
108
Tjeerd Visser
Franeker
1:39:28
109
Luuk Naarding
Oosthem
1:39:29
110
Durk Douma
Woudsend
1:39:30
111
Andre Siesling
Bolsward
1:39:55
112
Carel Harkema
Leeuwarden
1:40:19
113
Bram van Gosliga
Nijland
1:40:35
114
Piet van Dijk
AV Heerenveen
1:40:44
115
Jaap Dijkstra
Franeker
1:40:56
116
Johan Trouwborst
Sneek
1:41:17
117
Robin Abma
Sneek
1:41:32
118
Eric
Gorredijk
1:41:43
119
Hemke Rozema
Sneek
1:41:49
120
Shaun Broers
Hoeverlaken
1:41:51
121
Jos Bos
Sneek
1:41:52
122
Andre Jerusalem
Sneek
1:42:33
123
Robert Nooitgedagt
Sneek
1:42:38
124
Rene Spaan
Sneek
1:42:38
125
Herman Hommen
Wieringerwerf
1:42:42
126
Willem Bootsma
Horror
1:42:44
127
Johan Buist
Hollandscheveld
1:42:47
128
S Jellema
Sneek
1:43:01
129
Ronald Hettinga
Bolsward
1:43:35
130
Jan Jellema
IJlst
1:43:42
131
Eddy Grootemaas
Gorredijk
1:44:39
132
Geert Hendrik Horjus
Sneek
1:44:49
133
Alco de Jong
st. Annaparochie
1:45:22
134
Jurjen van Terwisga
Sneek
1:45:29
135
Erik Fennema
Sneek
1:45:42
136
Bert Rienstra
Sneek
1:45:52
137
Bouwe Tichelaar
Bolsward
1:46:07
138
Harry Werkman
Lemmer
1:46:14
139
Theo van Vliet
Hoorn
1:46:36
140
Jan Willem Kram
IJlst
1:47:27
141
H Mintjes
Bolsward
1:47:34
142
Gerrit Bloem
Sneek
1:47:34
143
Klaas Kampen
Sneek
1:48:33
144
Johannes van Diggelen
Sneek
1:49:08
145
Bart de Klerk
Sneek
1:49:37
146
Douwe Jan Kersberge
Wommels
1:49:42
147
Marco List
Joure
1:49:47
148
Harm Postma
Biddum
1:49:59
149
Ricardo Rotsma
Sneek
1:50:09
150
Bauke de Jong
Goutum
1:50:46
151
Ying Mellema
Sneek
1:51:06
152
Pieter Poelstra
Lemmer
1:51:33
153
Joradius Acroius Verwe
Sneek
1:52:16
154
Nico Sikkes
Nieuwebrug
1:52:28
155
Gerard
Franeker
1:52:50
156
Pierre Boorsma
Sneek
1:52:57
157
Marius Den Ottes
Bolsward
1:53:12
158
Alex Augustina
Sneek
1:53:14
159
Johan Knoester
Oudehaske
1:53:18
160
Arnold Kempenaar
Sneek
1:53:55
161
Chris Noordermeer
Julianadorp
1:55:46
162
Freek Bron
Sonnega
1:56:03
163
Johan Muizen
Hardegaryp
1:56:25
164
Femme de Bruin
Friesland
1:56:53
165
Herman van der Geest
Oudebildzijl
2:01:23
166
Jan Portijk
Wolvega
2:11:25
167
Pieter Winsemius
Blaricum
2:16:43
V20, 20 KM WED/PREST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Immy-Auck Kersbergen
Wommels
1:12:52
2
Yvonne Kassenberg
Burgum
1:16:44
3
Bettie Agricola
AV Heerenveen
1:27:09
4
Simone van Dijk
Makkum Fr
1:30:23
5
Liesbeth Steenbergen
Horror
1:33:01
6
Christina Draijer
Vitalis
1:33:37
7
Ineke Altenburg
Sneek
1:35:22
8
Willemiek Everts
Zwolle
1:35:43
9
Nynke Steigenga
Exmorra
1:36:08
10
Janet Werkema
Sneek
1:37:18
11
A Hofstra
Gorredijk
1:38:03
12
Anneke Heijnis
Woudsend
1:40:44
13
Agnes Winia Heida
Elahuizen
1:42:07
14
Jeannet Londema
Julianadorp
1:44:40
15
Trees van Veen
Wolvega
1:45:33
16
Elles Wagenaar
Wieringerwerf
1:47:12
17
Christina de Haan
Bolsward
1:48:40
18
Roelina Adema
Hommerts
1:48:49
19
Giny Hettinga
Ylst
1:49:09
20
Yldau Visser
Leeuwarden
1:49:14
21
Brenda Venema
Leeuwarden
1:50:19
22
Anita Boschma
Sneek
1:52:11
23
Karin v Delden-Raadsve
Sneek
1:52:33
24
Siska Folkertsma
Heerenveen
1:53:05
25
Gea Elgersma
Sneek
1:53:42
26
Pytsje Rypma Tjalma
Heeg
1:55:25
27
Mannie Oostra
Olterterp
1:55:25
28
Nienke Huizenga
Sneek
1:58:33
29
Elizabeth van Berkum
Heeg
2:11:35
M10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eelke Boonstra
Sneek
35:19
2
Erik Bouma
IJlst
36:01
3
Henk Bos
Sloten
38:32
4
Jacob vd Ploeg
Damwald
39:24
5
Piter Kool
Kubaard
39:39
6
Hein Keekstra
Bolsward
40:45
7
Marten Hendrik Hospes
Sondel
40:58
8
Timo Schraa
Leeuwarden
41:04
9
Gerald Hoogeveen
Bolsward
41:08
10
Jan Boonstra
Sneek
41:15
11
Marco Leeverink
Bolsward
41:24
12
Syb vd Ploeg
Jorwert
41:26
13
Theake de Jong
Sneek
41:35
14
Rene Miedema
Bolsward
41:38
15
Arnold van der Meulen
Sneek
41:46
16
Rob Visser
Hichtum
41:57
17
Gert Koolmoes
Sneek
42:03
18
Dennis Schat
Sneek
42:13
19
Ibo-jan Bosma
Sneek
42:13
20
Steven Hemstra
Weidum
42:14
21
Jouke Jorritsma
Drachten
42:30
22
Henk Caarinus
Nijland
42:36
23
Jasper van Olst
Drachten
42:44
24
Janaldo Keulen
Sneek
43:12
25
Nolle Lam
Elahuizen
43:26
26
Andrew Guest
Sneek
43:38
27
Hans-Jan Jasper
Sneek
43:41
28
Dirk Slot
IJlst
43:41
29
Han Meij
Hemelum
44:23
30
Edwin Eijgelaar
St. Johannesga
44:30
31
Johan Jorritsma
Sneek
44:38
32
Martin van den Burg
Sneek
44:41
33
Dedde
Dokkum
44:45
34
Albert Rijpma
Sneek
44:53
35
Jaap Ypma
hartwerd
45:03
36
Rob Zwart
Sneek
45:11
37
Kas Schuurman
Sneek
45:13
38
Johan de Jong
Loopgroep Sneek
45:14
39
Joost Bijlsma
Makkum
45:18
40
Chris Jansen
Horror
45:22
41
Jan Siep vd Bos
Sneek
45:35
42
Peter Twijnstra
Zuidlaren
45:47
43
Ysbrand Valkema
IJsbrechtum
45:48
44
Minne Brouwen
Wolvega
46:25
45
Jan Jepma
Leeuwarden
46:37
46
Jan Dotinga
Oosthem
46:38
47
Loek Smid
Hindeloopen
46:48
48
Peter Been
Sneek
47:38
49
Cor van Sluis
Franeker
47:53
50
Simon Sijtsma
Ysbrechtum
48:03
51
Andries Koenen
Heeg
48:16
52
Gielt Algra
Horror
48:17
53
Sander Jaspers
Rotterdam
48:22
54
Willem Jonoman
Sneek
48:35
55
Henk Onsman
Sneek
48:41
56
Peter de Haas
Ylst
48:48
57
Chris Vessies
Koudum
48:50
58
Bauke van der Wijk
Sneek
48:56
59
Symen van der Velde
Waaksens
49:04
60
Koos Jacobsen
Sneek
49:06
61
Simon Leeverink
Bolsward
49:12
62
Sjacco Miedema
Bolsward
49:16
63
Jan Boekema
Sneek
49:18
64
Wiegen van Keulen
Leeuwarden
49:22
65
Jan De Groot
Steenwijk
49:27
66
Auke Veldman
Bakhuizen
49:39
67
Leo van der Meulen
Sneek
49:43
68
Jels Kramer
Appelscha
49:47
69
Peter van der Meeren
Jutrijp
49:48
70
Piet van Olst
Groningen
50:16
71
Eddy Sterenborg
Bolsward
50:22
72
Meindert van der Hulst
Lemmer
50:27
73
Bas van Rossum
Sneek
50:32
74
J Beintema
Leeuwarden
50:37
75
Oeds Blom
Kootstertille
50:39
76
Peter Faber
Workum
50:39
77
Bote Hendriksma
Terrispel
50:45
78
Gerben Brouwer
Sneek
50:53
79
Jean Mario Castro
Roden
51:03
80
Bart Lekkerkerker
woudsend
51:07
81
Peter Londema
Sneek
51:09
82
Eit Gaastra
Sneek
51:10
83
Marcel Swart
Sneek
51:12
84
Peter IJsbrandij
Berkhout
51:31
85
Paul van der Zwan
Sneek
51:50
86
Jan Sjouke vd Heide
Joure
51:56
87
Dick Heinen
Sneek
51:57
88
Wim Hospes
Balk
52:33
89
Jarig Pluister
IJsbrechtum
52:58
90
Tijs Sijbranda
Sneek
52:58
91
Lolke Cnossen
Horror
52:59
92
Eric Eisenga
Sneek
53:08
93
Sytze de Witte
Horror
53:35
94
Hans Keulaerds
IJlst
54:13
95
Douwe Koopmans
IJbrechtum
55:36
96
J Kalsbeek
Stiens
55:54
97
Ypie van Olst
Drachten
56:10
98
Harry Zwanenburg
Sneek
56:12
99
P Thiescheffer
Sneek
56:23
100
Rudie Vallinga
Bolsward
56:34
101
Meindert Roosjen
Friesland
57:12
102
J. Groen
Sneek
57:17
103
Tonic Bakker
Sneek
57:23
104
Marc Lindekens
Heerenveen
57:29
105
Johan Kuperus
Sneek
57:49
106
Johan Ypma
Scharnegoutum
57:49
107
Steven de Boer
Sneek
58:09
108
Jan Schaafsma
Bolsward
58:20
109
SE Couperus
58:55
110
Piet Devos
Emmeloord
59:10
111
Ton van der Mark
Horror
59:19
112
S Robijn
Leeuwarden
59:31
113
Raymond Klompsma
Oudemirdum
1:00:07
114
Joop Boonstra
leeuwarden
1:00:35
115
Sonny Teunissen
Bolsward
1:01:17
116
Sader de Vries
Bedum
1:01:30
117
A Rameau
Rien
1:02:10
118
Patrick Dijkhuizen
Sneek
1:02:38
119
Dave de Jong
Loopgroep Sneek
1:05:17
120
Mark Giesing
Berltsum (MAS)
1:08:54
121
A Oudendag
Sneek
1:20:07
V10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ylona Kruis
Heeg
38:42
2
Vera Keidel
Lionitas
42:04
3
Tineke van de Wal
Oudehaske
42:38
4
Hella Yntema
Bolsward
44:10
5
Lavina Wind
Sneek
45:47
6
Esther Wouda
Heerenveen
46:03
7
Baudien de Boer
Sneek
46:42
8
Francisca Falkena Ynte
Ysbrechtum
47:13
9
Marga Zwanenburg
Horror
48:18
10
Carla Boekema
Zwolle
48:21
11
Anja Kok
Loopgroep Sneek
48:31
12
Grietje Valkema
IJSbrechtum
48:53
13
Jose De Groot
Steenwijk
49:21
14
Gatske de Jong
Sneek
49:40
15
Ria Leeverink
Bolsward
49:45
16
Rosa Greydanus
Bolsward
50:09
17
Karin Danhof
Irnsum
50:17
18
Jellie Corbée
Sneek
50:21
19
Majella Rikst de Vries
Amsterdam
50:45
20
Maria de Jong
Drachten
50:54
21
Henrieta Oosterbaan
Goenga
51:04
22
Sarina Jannes
Heerenveen
51:11
23
Esther Vellinga
Sneek
51:12
24
Nelie Jasper
Sneek
51:13
25
Marrit Hospes Postma
Sondel
51:23
26
Marja van der Werf
Joure
51:34
27
Lucia van der Bijl
Bolsward
51:45
28
Margreet Brinksma
Sneek
51:56
29
Annemarie Post
Leeuwarden
52:32
30
Anneke de Visser
Sneek
52:36
31
Deborah de Jong
Wommels
52:51
32
Marjo Doeven
Heerenveen
52:54
33
Esther Fogl
Sneek
52:59
34
Veerle de Vries
Broek
53:13
35
Baukje Smink
IJsbrechtm
53:19
36
Marja Ordman
Sneek
54:02
37
Sietsske Geerards
Sneek
54:13
38
Jennie van der Goot
Sneek
54:22
39
Dede van Olst
Drachten
54:34
40
Margreet van de Meer
Sneek
54:40
41
Inge Helder
AV Heerenveen
55:03
42
Jolanda Punt
Roden
55:51
43
Bettie Bruijnzeel
Mantgum
56:36
44
Lies van Bodegraven
Harich
57:10
45
Janny Schotanus-Faber
Harich
57:10
46
Carlien Bootsma
Sneek
57:13
47
Claudia Bootsma
Goenga
58:07
48
Regina Dijkstra
Harlingen
58:08
49
Irene Wolthuizen
Sneek
58:13
50
Karin Machield
Leeuwarden
58:28
51
Carla Onsman
Sneek
58:30
52
Miriam Keuken
Sneek
58:57
53
Sjoukje de Glee
Sneek
59:09
54
Jolanda Siemonsma
Sneek
59:16
55
Gwen Heeringa
Bolsward
59:23
56
Sjikkie Schuurmans
Sneek
59:43
57
Jannie van der Wal
Sneek
1:00:58
58
Petra de Wit
Sneek
1:00:59
59
Marit Kramer
Bolsward
1:01:18
60
Hummel de Jong
Broek Fr
1:01:49
61
Minke Kersbergen-Hoitn
Wommels
1:02:06
62
Inge Kools
Leeuwarden
1:02:09
63
Aafke Keizer-Zijlstra
Friesland
1:02:09
64
Annemarijke Terpstra
Sneek
1:03:22
65
Colina vd Heide
katlijk
1:03:23
M5, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
WIebe Koopmans-Bleeker
Friesland
17:36
2
Geale Postma
Kollum
17:44
3
Marco Kingma
Sneek
18:33
4
Yeme de Boer
Nijland
18:37
5
Folkert Visser
Burgum
19:00
6
Alfred Ubels
Steggerda
20:47
7
Rick Scholte
Scharnegoutum
21:16
8
Sven Kalsbeek
Scharnegoutum
21:35
9
Maurits de Jong
Sneek
22:16
10
Guillaume Hoskens
Amstelveen
23:35
11
Peter Tjallema
Sneek
24:10
12
Jonas Tjallema
Sneek
24:58
13
Endre Eisenga
Sneek
24:59
14
András Eizenga
Sneek
24:59
15
Jurgen de Vries
Bedum
25:09
16
Rutger
Scharnegoutum
25:53
17
Teun de Vries
Scharnegoutum
25:54
18
Pieter van der Bij
Jirnsum
26:00
19
M van der Bijl
Scharnegoutum
26:21
20
Jonathan de Jong
Sneek
26:43
21
Peter Nonhof
Sneek
27:53
22
Nico Rusticus
Sneek
28:13
23
Henk Groen
Sneek
28:17
24
Andries vd Greft
Goenga
28:25
25
Durk Brouwer
Sneek
28:34
26
Geert de Lange
Broeksterwoude
28:55
27
N Brattinga
Sneek
29:07
28
Folkert de Haan
IJlst
29:19
29
Harmen Ykema
Sneek
29:47
30
Herman Hoekstra
Goutum
30:15
31
Ate Terpstra
Sneek
30:16
32
Jan de Jong
Leeuwarden
36:43
V5, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Boekema
Zwolle
18:49
2
Danique Bolt
Scharnegoutum
21:49
3
Theuny Reiker
Scharnegoutum
22:08
4
Renske de Vries
Sneek
22:25
5
Femke Hoekstra
Sneek
24:20
6
Robin de Leeuw
Scharnegoutum
26:05
7
Emma Koopmans
Scharnegoutum
26:06
8
Johanna IJsbrandij
Berkhout
26:07
9
Ellis Bolt
Scharnegoutum
26:08
10
Mirjam de Jong
Sneek
27:40
11
Aukje Altenburg
Burgwerd
28:14
12
Tialda Brouwer
Sneek
28:34
13
Mirthe Siemensma
Scharnegoutum
28:43
14
Saakje Regnerus
Broeksterwoude
28:55
15
Dana de Bruin
Scharnegoutum
29:28
16
Marleen Bootsma
Gooenga
29:33
17
Judith Montsma
Sneek
29:44
18
Inge Faber
Hindeloopen
29:47
19
Aagje Koopmans
Scharnegoutum
30:03
20
Marriëtte van Merode
Loopgroep Sneek
30:11
21
Nynke Boekema
Heemstede
30:43
22
Annet de Bruin
Sneek
30:47
23
Eshter Knol
Scharnegoutum
31:44
24
Marge Hogendorp
Sneek
31:57
25
Ciska Sterk
Sneek
31:58
26
Dorien Greven
Scharnegoutum
33:01
27
Ellis Spijkerman
Sneek
33:17
28
Thirza van der Veen
Ysbrechtum
33:17
29
Tjitske Fortuin
Folsgare
33:18
30
Miranda Stoelwinder
Sneek
33:21
31
Lies de Vries-Groen
AV Heerenveen
33:22
J4TM8, JEUGD 4 TM 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam vd Werf
Sneek
6:10
2
Merijn Couperus
Utrecht
6:52
3
Ciaran Bron
Sonnega
7:27
4
Taeke van der Bij
Jirnsum
7:29
M4TM8, JEUGD 4 TM 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Nijland
5:36
2
Yara de Boer
Exmorra
5:51
3
Romee de Best
Sneek
5:58
4
Ilse Jerusalem
Sneek
6:13
5
Lieselotte de Jong
Sneek
6:44
6
Kiana Huitema
Sneek
7:30
7
Noa de Boer
Exmorra
7:31
8
Riona Bron
Sonnega
8:17
J9-11, JEUGD 9 TM 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarno Zwart
Sneek
5:56
2
Thijs Jorritsma
Sneek
6:35
M9-11, JEUGD 9 TM 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shannon Huitema
Sneek
5:10
2
Roeline Yska
Nijland
5:12
3
Ilse Meerding
Sneek
5:24
4
Suze de Vries
Sneek
5:45
5
Bethe Siemonsma
Sneek
5:54
6
Elisa Couperus
Utrecht
6:04
M12+, JEUGD 12 TM 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikee Siemonsma
Sneek
4:55
Op- of aanmerkingen ? uilke@avhorror.nl
Dank aan alle sponsors en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
05-09-2013 21:09