Uitslagenlijst 6e Rabo Wieler Classic

Beneden-Leeuwen - Zaterdag 31 augustus 2013

MAN, RABO WIELER CLA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos de Vos
Dreumel
2:32:39
2:32:11
2
Jeroen van de Weijer
Oploo
2:32:39
2:31:49
3
Stefan Slager
Beesd
2:32:40
2:31:59
4
René Pruijsen
Oosterhout Nb
2:32:40
2:32:32
5
Maurice Speijer
Meteren
2:32:40
2:31:59
6
Peter Gijsbertse
Berghem
2:32:40
2:31:51
7
Mike van Veelen
Arnhem
2:32:40
2:32:33
8
Jos van den Bosch
Wamel
2:32:42
2:32:10
9
Cees Quint
Deil
2:32:43
2:32:17
10
Alexander van Bavel
Ottersum
2:32:44
2:31:55
11
Harold van Rooijen
Puiflijk
2:32:50
2:32:20
12
Harry Ruiterkamp
Slijk-Ewijk
2:32:50
2:32:03
13
Reinier Treur
Ugchelen
2:32:51
2:32:51
14
Pepijn Vermeulen
Cuijk
2:32:51
2:32:46
15
Jos Janssen
Wijchen
2:32:51
2:32:25
16
Leo Honig
Lith
2:32:53
2:32:07
17
Jan Willem van der Weg
Oss
2:32:54
2:32:10
18
Bram de Vlieger
Nijmegen
2:33:38
2:33:35
19
Stan Driessen
Gendt
2:33:39
2:33:08
20
Marcel de Lyon
Oosterhout Nb
2:33:59
2:33:54
21
Leon van Stippent
Mook
2:33:59
2:33:55
22
Chiel van Kollenburg
's-Hertogenbosch
2:34:00
2:33:09
23
Jan-Jaap van Dorst
Breda
2:34:00
2:33:53
24
Bas de Vries
Haaften
2:34:00
2:33:33
25
Robert-Jan Loeffen
Nistelrode
2:34:00
2:33:45
26
Anton Wakker
Beneden-Leeuwen
2:34:01
2:34:01
27
Leo Bos
Druten
2:34:01
2:34:01
28
Marco Moons
Oss
2:34:02
2:33:14
29
Niels Cornelisse
Beuningen Gld
2:34:03
2:34:02
30
Theo van Ginkel
Woudenberg
2:34:07
2:33:29
31
Ewald Peters
Boven-Leeuwen
2:34:08
2:34:08
32
Arno van Tiem
Beuningen Gld
2:34:40
2:34:39
33
Leon van Halderen
Oosterhout Nb
2:34:59
2:34:55
34
Rein Cobussen
Wijchen
2:34:59
2:34:56
35
Gijsbert Vroegindeweij
Ochten
2:35:02
2:34:32
36
Joep Croonen
Beneden-Leeuwen
2:35:35
2:35:33
37
Michel Boerboom
Driel
2:35:35
2:35:03
38
Roland Verploegen
Dreumel
2:35:35
2:35:28
39
Cristiaan van Vught
Oosterhout Nb
2:35:37
2:35:33
40
Bert Robbemondt
Boven-Leeuwen
2:35:40
2:35:15
41
Ben van Rossum
Beneden-Leeuwen
2:36:14
2:36:14
42
Leen Boltjes
Ophemert
2:36:14
2:35:48
43
Edward van den Hurk
Beneden-Leeuwen
2:36:16
2:36:16
44
Koen van Egmond
Boven-Leeuwen
2:36:16
2:36:03
45
Laurens van Gelder
Wamel
2:36:16
2:36:10
46
Raymond van Toor
Beneden-Leeuwen
2:36:17
2:35:58
47
Géby van Beuningen
Beneden-Leeuwen
2:36:17
2:35:43
48
Daan van Driel
Nistelrode
2:36:18
2:36:02
49
Peter Loostra
Odijk
2:36:18
2:36:09
50
Jaap van Koeverden
Beneden-Leeuwen
2:36:18
2:36:13
51
Rob van Zwam
Boven-Leeuwen
2:36:19
2:35:45
52
Pedro van Strien
Raamsdonk
2:36:20
2:36:02
53
André van Wolferen
Wamel
2:36:23
2:36:23
54
Bas Thunnissen
Boven-Leeuwen
2:36:41
2:36:41
55
Henry van Sommeren
Boven-Leeuwen
2:36:43
2:36:43
56
Corne van Beuningen
Bergharen
2:37:33
2:36:59
57
Pieter Bergfelder
Druten
2:38:15
2:37:37
58
Jack van Dijk
Boven-Leeuwen
2:38:15
2:38:15
59
Michiel Nuyens
Rheden
2:38:16
2:37:31
60
Arnold van Haandel
Boxmeer
2:38:16
2:38:16
61
Anne van Doorn
Tiel
2:38:16
2:37:50
62
Olaf van Broekhoven
Wijchen
2:38:16
2:38:00
63
Peter Hendriks
Beneden-Leeuwen
2:38:16
2:38:08
64
Ruufke van Lavieren
Ochten
2:38:17
2:37:49
65
Arnoud de Kock
Boven-Leeuwen
2:38:20
2:38:01
66
Wijnand Derksen
Haalderen
2:39:20
2:38:37
67
Joost Stemkens
Alkmaar
2:39:20
2:39:09
68
Joost van Kleef
Tiel
2:39:20
2:38:37
69
Arthur Janssen
Wamel
2:39:20
2:39:13
70
Adne van Oijen
Boven-Leeuwen
2:39:21
2:39:18
71
Hanzie van Melis
Gemert
2:39:21
2:39:07
72
Peter van Bree
Alkmaar
2:39:21
2:39:11
73
Ton Luykx
Dorst
2:39:22
2:39:16
74
Fred Burgers
Druten
2:39:22
2:39:14
75
Aad van der Valk
Poeldijk
2:39:22
2:38:59
76
Global 2
Boven-Leeuwen
2:39:23
2:39:05
77
Robert van Ginkel
Zetten
2:39:23
2:39:05
78
Adrie Janssen Steenber
Horssen
2:39:23
2:38:53
79
René van Steekelenburg
Poeldijk
2:39:23
2:39:00
80
Marco van der Velde
Herveld
2:39:24
2:38:49
81
Roelof Duit
Beek-Ubbergen
2:39:25
2:38:51
82
Kees Willems
Boven-Leeuwen
2:39:27
2:39:27
83
Paul de Weers
IJmuiden
2:39:49
2:39:07
84
Ronald Versteegen
Veenendaal
2:39:54
2:39:34
85
Twan Domensino
Beneden-Leeuwen
2:40:01
2:39:42
86
Edwin Vonk
Veenendaal
2:40:23
2:40:00
87
Peter Gubbels
Beneden-Leeuwen
2:40:24
2:40:16
88
Leon van Sommeren
Beneden-Leeuwen
2:40:24
2:40:15
89
Edwin van den Hurk
Beneden-Leeuwen
2:40:24
2:40:20
90
Corné Legemaat
Scherpenzeel Gld
2:40:25
2:39:59
91
Denny Verpaalen
Rucphen
2:40:25
2:39:56
92
Theo Ouwens
Megen
2:40:25
2:40:03
93
Rick Keuning
Druten
2:40:25
2:40:03
94
André Krijsters
Raamsdonksveer
2:40:25
2:40:06
95
Frans Onings
Poeldijk
2:40:38
2:40:12
96
Sjors van 't Hag
Gouda
2:40:39
2:39:58
97
Maarten Bart de Jonge
Leiden
2:40:43
2:40:10
98
Mike Budde
Beneden-Leeuwen
2:41:28
2:41:04
99
Pim Marcus
Ophemert
2:41:39
2:41:13
100
Robbert de Graauw
Raamsdonk
2:41:39
2:41:32
101
Remco van Rekum
Herveld
2:41:39
2:41:09
102
Gerolf Bouwmeester
Amsterdam
2:41:40
2:41:04
103
Marc van Luyn
Baarn
2:41:40
2:41:26
104
Noud van Dinther
Boven-Leeuwen
2:41:40
2:41:37
105
Mari van de Berg
Waspik
2:41:46
2:41:27
106
JP Willems
Uden
2:41:52
2:41:52
107
Toine van Hulst
Druten
2:41:57
2:41:37
108
René van Maurik
Beneden-Leeuwen
2:41:59
2:41:26
109
Vincent van Lent
Ophemert
2:42:38
2:42:11
110
Tinus Zuidgeest
Poeldijk
2:42:40
2:42:15
111
Johan Rheeder
Amsterdam
2:42:41
2:42:12
112
Jan Groot
Alkmaar
2:42:42
2:42:37
113
Geert Dekkers
Druten
2:42:44
2:42:36
114
Henk van Dijk
Boven-Leeuwen
2:42:45
2:42:23
115
Timo Straat
Alkmaar
2:42:48
2:42:31
116
Bas Pfister
Amsterdam
2:42:49
2:42:27
117
Paul Baumeister
Beneden-Leeuwen
2:42:55
2:42:50
118
Jan van Veen
Alkmaar
2:42:57
2:42:44
119
Eric Schiks
Beneden-Leeuwen
2:43:14
2:42:51
120
Bart van de Geijn
Beneden-Leeuwen
2:43:14
2:43:08
121
Nicky de Groot
Wamel
2:43:16
2:42:46
122
Remco de Vlugt
Oss
2:43:18
2:42:38
123
Hjalmar Beekhuizen
Poeldijk
2:43:25
2:43:00
124
Hans de Vos
Dreumel
2:43:25
2:42:55
125
Johan Mathijssen
Elst Gld
2:44:10
2:43:15
126
Dirk Graat
Uden
2:44:10
2:43:48
127
Jan Leder
Beneden-Leeuwen
2:44:16
2:43:44
128
Robert Versteegen
Druten
2:44:25
2:44:16
129
Peter Berende
Raamsdonk
2:44:28
2:44:19
130
Vincent de Jonge
Wamel
2:44:28
2:44:07
131
René van Diepen
Gemert
2:44:30
2:44:17
132
Cor Kappert
Veghel
2:44:30
2:44:15
133
Marcel Rombouts
's-Hertogenbosch
2:44:46
2:44:18
134
Geertjan de Heuvel
Beneden-Leeuwen
2:45:11
2:45:06
135
Ben Gijsbers
Wijchen
2:45:39
2:44:59
136
Tonnie Gijsbers
Nederasselt
2:46:26
2:45:43
137
Joost Janmaat
Poeldijk
2:46:56
2:46:32
138
Henk van de Ven
Oss
2:46:56
2:46:36
139
Erik van Leur
Oss
2:47:05
2:46:21
140
Marco Leerintveld
's-Hertogenbosch
2:47:30
2:46:57
141
Paul Thunnissen
Boven-Leeuwen
2:47:36
2:47:13
142
Jeroen la Housse
Baarn
2:48:09
2:47:57
143
Jan Thijssen
Nijmegen
2:48:47
2:47:56
144
Adri van der Zwart
Druten
2:49:11
2:48:42
145
Harold van Dijk
Beneden-Leeuwen
2:49:12
2:48:37
146
Jan van Rossum
Apeldoorn
2:49:13
2:48:58
147
Chris Kolvenbach
Beneden-Leeuwen
2:49:13
2:48:38
148
André Brusse
Krimpen aan den IJss
2:49:14
2:48:39
149
Vincent Drost
Gouda
2:49:14
2:48:33
150
Sepp Riepler
Boven-Leeuwen
2:49:16
2:49:12
151
Michel Morang
Woerden
2:49:17
2:49:00
152
Toon van de Akker
Nistelrode
2:49:17
2:49:03
153
Peter Glaap
Ewijk
2:49:30
2:49:19
154
Maarten van Pommeren
Batenburg
2:49:30
2:49:20
155
Antoin van Zwam
Beneden-Leeuwen
2:49:50
2:49:31
156
Hans Gijsbers
Winssen
2:51:01
2:50:21
157
Ben van Wamel
Tiel
2:51:04
2:50:27
158
Edward Imhof
Tiel
2:51:04
2:50:27
159
Hans van Leeuwen
Beneden-Leeuwen
2:51:26
2:51:02
160
Alex Loderus
Beneden-Leeuwen
2:51:26
2:51:05
161
Hans Lemmers
Beneden-Leeuwen
2:53:30
2:53:12
162
Bas Peperkamp
Herveld
2:55:04
2:54:33
VROUW, RABO WIELER CLA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon van Hees
Berg en Dal
2:35:03
2:34:33
2
Mady Kleeven
Driel
2:35:35
2:35:04
3
Anne Posthuma
Wijchen
2:36:42
2:36:42
4
Esther Kirchberg
Beneden-Leeuwen
2:51:26
2:51:04
Hoofdsponsors: Business Club M&W-De Gelderlander-Gemeente West Maas & Waal
Uitslagen.nl
06-09-2013 16:12