Uitslagenlijst 19e Kermisloop

Siebengewald - Zaterdag 17 augustus 2013

J8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Fynn Reinders
Xanten (GER)
4:06
2
Jelle Deenen
Zevenaar
4:08
3
Thomas van Orsouw
Schaijk
4:09
4
Tiemen Koks
Siebengewald
4:48
5
Channing Wiedemeijer
Bergen Lb
5:22
6
Ruben Roosengarten
Afferden Lb
5:44
M8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Sophie Wassenberg
Xanten (GER)
4:25
2
Chareene Wassenberg
Xanten (GER)
5:03
3
Lara Nachtigall
Eschweiler (GER)
6:28
4
Emilie Wassenberg
Xanten (GER)
6:53
J12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Daniel van Tetering
Cuijk
3:25
2
Tim Reinders
Xanten (GER)
3:29
3
Henry Gardemann
Xanten (GER)
3:37
4
Martijn Jansen
Venlo
3:41
5
Kenley Koch
Siebengewald
4:05
6
Renzo Koks
Siebengewald
4:44
M12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Anna Heymann
Weeze (GER)
4:02
H5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Sjors Thielen
Venray
17:26
2
Marco Jans
Well Lb
17:50
3
Marco van Beek
Kleve (GER)
18:04
4
Tom van Deurzen
Nijmegen
18:23
5
Rik Janssen
Nijmegen
18:38
6
Raymond van Benthum
Nijmegen
19:46
7
Theo Toonen
Siebengewald
19:50
8
Frank Broeks
Mill
19:52
9
Mart van Rooij
Venray
19:57
10
Robert van Orsouw
Schaijk
20:05
11
Toon Verkerk
Nijmegen
20:12
12
Joop Wijnhoven
America
20:13
13
Roy Dennemans
Siebengewald
20:15
14
Theo Aben
Ledeacker
20:17
15
Matt Siroo
Sint Hubert
20:38
16
Joris Zeegers
Ledeacker
20:48
17
Roland Jurgens
Melderslo
21:01
18
Karl-Heinz Weyenberg
Weeze (GER)
21:13
19
Alexander Ruijtenbeek
Venlo
21:20
20
Nick Janssen
Siebengewald
21:40
21
Ron Denissen
Siebengewald
21:44
22
Theo van de Ligt
Elsendorp
21:51
23
Henk Lange
Vianen Nb
22:01
24
Martijn van de Pol
Boxmeer
22:01
25
Mark van Beek
Sint Anthonis
22:17
26
Paul de Hoog
Cuijk
22:30
27
Michiel Verpoort
Siebengewald
22:38
28
Willem Toonen
Siebengewald
23:49
29
Jan Poels
Venray
24:28
30
Willem de Weerd
Sint Anthonis
24:28
31
Iwan Cremers
Uden
24:30
32
Pascal Kolorz
Siebengewald
24:44
33
Trudo Jans
Vianen Nb
25:26
34
Jan van den Berg
Oeffelt
25:40
35
Ruud de Haan
Milsbeek
26:12
36
Frank Weimar
Best
26:17
37
W Schimmel
Boxmeer
26:30
38
Martijn van den Berg
Oeffelt
29:33
39
Hans van Seuren
TSV Weeze (GER)
29:55
D5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Marjan Wintjes
Landhorst
20:54
2
Marianne Spronk
Goch (GER)
21:40
3
Marloes Bendermacher
Siebengewald
23:59
4
Nel Selten
Venray
24:27
5
Wendy de Weerd
Sint Anthonis
24:52
6
Maike Thijssen
Cuijk
25:07
7
Esther van Hoof
Gennep
25:47
8
Natasja Marcellis
Overloon
25:48
9
Mirjam van de Wielen
Schaijk
26:26
10
Marianne Aerts
Sint Anthonis
26:35
11
Ingrid van Lieshout
Venhorst
26:46
12
Simone Keulen
Beek-Ubbergen
27:09
13
Henriette Verhoeven
Mill
27:47
14
Rianne Pingen
Siebengewald
28:00
15
Hanneke Berndsen
Cuijk
28:18
16
Mariska Janssen
Siebengewald
32:05
17
Vera Custers
Siebengewald
32:07
H, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
David Helmes
Emmerich (GER)
39:40
2
Pim van den Oever
Oploo
39:53
3
Ralph Steegh
Wellerlooi
40:01
4
Frans Geurts
Broekhuizenvorst
42:10
5
Raymond van Benthum
Nijmegen
42:52
6
David Esser
Kleve (GER)
42:58
7
Tim Manders
Vierlingsbeek
43:29
8
Mart Geurts
Broekhuizen Lb
43:30
9
Jurgen Engels
Ledeacker
43:51
10
Stef Gijsbers
Nijmegen
44:52
11
Roy Cremers
Sint Anthonis
46:10
12
Dave Peters
Geijsteren
47:30
13
Daniel van Benthum
Kleve (GER)
47:39
H40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Rob Kerkhof
Mill
36:05
2
Paul Dekkers
Nijmegen
40:29
3
Erik Willems
Sint Anthonis
40:34
4
Arian Adriaans
Nijmegen
41:04
5
Reinold Wiedemeijer
Bergen Lb
41:56
6
M. van Leyden
Boxmeer
42:17
7
Willie van Boxtel
Sambeek
43:23
8
Marc van den Berkmorte
Horst
43:25
9
Reinhard Krebbers
Weeze (GER)
43:42
10
Nico Jakobs
Venray
44:17
11
Rob Aerdts
Siebengewald
45:31
12
Patrick Andriessen
Swolgen
45:53
13
Eugene Roelofs
Boxmeer
47:00
14
Wolfgang Heymann
Weeze (GER)
47:10
15
Maarten Peters
Westerbeek
48:42
16
Udo Detering
Bergen Lb
55:33
H50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Fred Keurntjes
Zevenaar
36:00
2
Frans Deenen
Venray
36:44
3
Marco Jans
Well Lb
37:38
4
John Janssen
Venlo
38:13
5
Bernd Kotschote
Sonsbeck (GER)
38:34
6
Jaap Stijlaart
Woudenberg
39:08
7
John de Rooij
Venray
39:13
8
Pieter Classens
Oirlo
42:08
9
Ferry Vreede
Gennep
42:19
10
Werner van Dongen
Weeze (GER)
42:41
11
Marcel Top
Nijmegen
43:28
12
Joop van Berkel
Grave
43:55
13
Toon Verkerk
Nijmegen
44:04
14
Lutger Elting
Rees (GER)
45:10
15
Matthee Moons
Malden
46:01
16
Wim Toonen
Siebengewald
47:07
17
Wim Simmelink
Boxmeer
47:25
18
Matt van Soest
Lottum
47:46
19
Heinz-Joseph Janssen
Uedem (GER)
48:14
20
Leon Voncken
Arcen
48:37
21
Franken
Rees (GER)
49:31
22
Hay Collin
Lottum
50:37
23
Franz van Dongen
Kervenheim (GER)
52:40
24
Lauw Thijssen
Goch (GER)
52:46
25
Frank Janssen
Bergen Lb
57:18
H60, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Piet van den Oever
Oploo
45:17
2
Piet Aarts
Wanssum
48:05
3
Jan Kusters
Vianen Nb
48:47
4
Roel Hoff
Deurne
50:09
5
Piet Gerrits
Cuijk
50:34
6
Jan Melkert
Deurne
51:19
7
Martin Toonen
Siebengewald
55:14
D, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Bianca Wolff
Siebengewald
50:26
2
Lonneke Mulder
Siebengewald
51:29
3
Wendy Jungen
Afferden Lb
54:37
D40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Petra Alards
Melderslo
47:07
2
Katrin Heymann
Weeze (GER)
53:52
3
Carin van den Berg
Boxmeer
54:18
4
Ingrid van Lieshout
Venhorst
57:39
D50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Marian Wouters Opsteeg
Escharen
49:17
2
Isabel Gosens
Sint Agatha
55:14
JB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Jouri Deenen
Zevenaar
1:17
2
Gabriel Pereira
Siebengewald
1:31
3
Nick Koks
Siebengewald
1:46
4
Chuck Riley Wiedemeije
Bergen Lb
2:12
www.uitslagen.nl
17-08-2013 00:00