Uitslagenlijst WBO Wonen Boeskoolloop

Oldenzaal - Zondag 11 augustus 2013

M 6-9, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
stijn donker
oldenzaal
5:02
2
Tom Wesseling
Quick'20 E3
5:09
3
FLORIAN KOK
OLDENZAAL
5:16
4
Luke Blokhuis
Quick'20 E2
5:25
5
DYLAN LUCAS
HOOGEVEEN
5:26
6
Ties oude Dubbelink
Quick'20 E2
5:32
7
Elco Dreierink
Oldenzaal
5:41
8
Mink van Nederpelt
Quick'20 F1
5:41
9
LUCA WOLTERS
HENGELO
5:48
10
Joris Nieland
Quick'20 F1
5:53
11
Twan Vossebelt
Rijssen
5:56
12
KARS WEUSTHOF
OLDENZAAL
5:59
13
Joost Vos
Quick'20 E3
6:00
14
Teun Seinen
Quick'20 F2
6:00
15
Joris Assen
Quick'20 F2
6:01
16
Tim Geypens
Quick'20 F1
6:05
17
niek donker
oldenzaal
6:07
18
Wout Ziemerink
Quick'20 E2
6:08
19
Boet Rikkerink
Quick'20 F2
6:12
20
Kay Weghorst
Quick'20 E2
6:13
21
Luca Steenbeke
Quick'20 E2
6:17
22
Rens Schasfoort
Quick'20 E4
6:19
23
Tijn Peters
Quick'20 F1
6:20
24
Steyn Snippert
Quick'20 F4
6:26
25
MATS EKELHOF
OLDENZAAL
6:28
26
Jens Nordkamp
Quick'20 F2
6:30
27
OLAF KOLSTEE
OLDENZAAL
6:31
28
Jesse Timmerman
Hengelo Ov
6:31
29
Fin Peters
Quick'20 E2
6:32
30
Luuk Kosters
Quick'20 F3
6:34
31
WISSE ASBREUK
OLDENZAAL
6:38
32
Siem Kruger
Oldenzaal
6:41
33
Jur Lassche
Quick'20 F2
6:43
34
Carlos Nassette
Quick'20 E3
6:45
35
Daan Kemna
Quick'20 E3
6:50
36
Wout Peterman
Quick'20 E3
6:53
37
Koen Schaepers
Quick'20 F3
7:03
38
Jasper Bramer
Quick'20 F4
7:05
39
MATS BRAMER
OLDENZAAL
7:09
40
Sam Veldhuis
Quick'20 E4
7:12
41
THIJS TER BRAAK
OLDENZAAL
7:17
42
Dirk Sassen
Quick'20 E2
7:27
43
Timo Hageman
Quick'20 F3
7:28
44
GLENN WOLTERS
OLDENZAAL
7:28
45
TIJS GRONEVELD
OLDENZAAL
7:29
46
DYLAN PETERS
OLDENZAAL
7:30
47
THIJS OLDE DAMINK
OLDENZAAL
7:30
48
Bram van der Moolen
Quick'20 E4
7:32
49
Timo Brookhuis
Quick'20 E4
7:34
50
Lucas assen
Quick'20 E4
7:38
51
LARS STEINMEIER
OLDENZAAL
7:44
52
Max Wagenaar
Quick'20 F4
7:46
53
Kjel Veldhuis
Quick'20 F3
8:00
54
Sten Eugelink
Quick'20 F2
8:22
55
DOUWE POORT
OLDENZAAL
8:30
56
Wessel Kocken
Oldenzaal
8:35
57
Bastian Kienhuis
Warschau (POL)
8:48
58
Juup Kleinnibbelink
Quick'20 F4
8:52
59
Benjamin Demir
Quick'20 E4
9:00
V 6-9, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Estelle ter Bekke
Oldenzaal
5:36
2
MAUREEN REKERS
ALMELO
5:48
3
JULIA VAN DER MEULEN
ALMELO
6:15
4
Eline Ruige
Lionitas
6:20
5
Nienke Oude Elberink
Oldenzaal
6:40
6
Ana Nassette
Quick'20 E3
6:46
7
LOT WEUSTHOF
OLDENZAAL
6:58
8
SILKE RIKKERINK
OLDENZAAL
7:05
9
VIVIAN SCHEUTEN
OLDENZAAL
7:06
10
JULA BAER
ALMELO
7:15
11
MARRE TULP
OLDENZAAL
7:18
12
Mayke Ruige
Lionitas
7:20
13
LIEKE KOK
OLDENZAAL
7:23
14
LYNOUK BRUINS
OLDENZAAL
7:58
15
FENNE TULP
OLDENZAAL
8:01
16
NAIMA VAN DER VOORDE
DEN HAAG
8:05
17
KIM BULT
HENGELO
8:07
18
EMKE VELDSCHOLTE
OLDENZAAL
8:09
19
JETTE BULT
HENGELO
8:09
20
MEES WEVERS
OLDENZAAL
8:10
21
CARLIJN KOTTE
OLDENZAAL
8:12
22
ROOS KALSBEEK
OLDENZAAL
8:20
23
HANNE HOEVERS
OLDENZAAL
8:21
24
Britt Kocken
Oldenzaal
8:23
25
MEREL WEVERS
OLDENZAAL
8:25
26
LOT OUDE ELBERINK
OLDENZAAL
9:16
M -15, 2.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
RUBEN RAANHUIS
HENGELO
7:01
2
SEBASTIAN ENGBERS
OLDENZAAL
7:16
3
PIM BAKKER
RIJSSEN
7:16
4
Len ter Broeke
Quick'20 C1
7:20
5
GIJS BAKKER
RIJSSEN
7:31
6
LUUK DERKS
OLDENZAAL
7:34
7
Lars van Orselen
Hellevoetsluis
7:36
8
SJOERD LENFERINK
TUBBERGEN
7:39
9
SANDER POOS
OLDENZAAL
7:40
10
JESSE KIP
OLDENZAAL
7:42
11
Youri Coolen
Quick'20 C1
7:45
12
BRAM VERGEER
HENGELO
7:47
13
JORIS RAANHUIS
HENGELO
7:56
14
Maikel Bloemen
Iphitos
8:05
15
Wes Beuvink
Quick'20 C1
8:13
16
Yannick Lansink
Quick'20 C1
8:14
17
JESSE KEMNA
OLDENZAAL
8:16
18
WOUT OUDE ELFERINK
OLDENZAAL
8:20
19
Jaap oude Voshaar
Quick'20 C1
8:26
20
Chiel ter Braak
Quick'20 C1
8:32
21
Pascal Gojani
Quick'20 C1
8:33
22
Matthijs Woolderink
Tubbergen
8:36
23
Bart Huyts
Quick'20 C1
8:44
24
Senna Anssems
Quick'20 C1
8:45
25
Alpi Arslan
Quick'20 C1
8:51
26
Ruben D'Hollosy
Quick'20 C1
8:51
27
Willem Huitink
Quick'20 C1
8:52
28
BAS ANKONE
OLDENZAAL
8:53
29
SEM WOLTERS
HENGELO
8:56
30
stan boerigter
oldenzaal
8:57
31
LARS OUDE ELFERINK
OLDENZAAL
9:06
32
JESSE TER HUERNE
LOSSER
9:09
33
JORD OUDE ELFERINK
OLDENZAAL
9:14
34
Mart Zeelte
Oldenzaal
9:15
35
GUUS WOLTERS
OLDENZAAL
9:19
36
JOP BRUINS
OLDENZAAL
9:24
37
IVO KOLSTEE
OLDENZAAL
9:24
38
Bram olde Keizer
Quick'20 C1
9:30
39
SIEBE POORT
OLDENZAAL
9:31
40
RENS DORGELO
HENGELO
9:34
41
MARK BLOKHUIS
OLDENZAAL
9:35
42
JOOST SCHEUTEN
OLDENZAAL
9:41
43
TOM BROENINK
GEESTEREN
10:21
44
JURGEN POOS
OLDENZAAL
10:22
45
YORICK SCHUKKINK
OLDENZAAL
10:28
46
Mart Kloppers
Enschede
11:50
V -15, 2.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
EMMA NIJHUIS
OLDENZAAL
8:20
2
Susan Wouda
Goor '75
8:21
3
FEMKE RODEL
OLDENZAAL
8:25
4
PIEN RUITER
OLDENZAAL
8:35
5
PIEN DORGELO
HENGELO
8:52
6
AMBER NIJHUIS
OLDENZAAL
8:59
7
MICHELLE VEERDIG
OLDENZAAL
9:03
8
HIEKE VAN DE HOONAARD
OLDENZAAL
9:29
9
YANNICK BULT
HENGELO
9:31
10
WIEP IN HET VELD
OLDENZAAL
9:33
11
MILOU ZWIEP
DEURNINGEN
9:54
12
JET BEUVINK
OLDENZAAL
10:17
13
ANOUK RIESTHUIS
OLDENZAAL
10:25
14
DEMI AGTERBOS
OLDENZAAL
10:25
15
NOOR VERGEER
HENGELO
10:37
16
ANOEK SCHEUTEN
OLDENZAAL
11:28
17
BORE ZWIEP
DEURNINGEN
11:42
18
FABRA BODE
OLDENZAAL
11:43
19
Rianne Kloppers
Enschede
11:50
20
SHAIRA BERNSEN
OLDENZAAL
11:56
M -40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ARNOLD KLIEVERIK
DEURNINGEN
16:49
2
THOMAS DOESBURG
REKKEN
17:06
3
Bereket Moes
Oldenzaal
17:23
4
Frank Pol
Marathon Pim Mulier
17:43
5
MARK VLUTTERS
LOSSER
18:07
6
Bart Withag
Avanti-Wilskracht
18:26
7
Tim Gerrits
Twenterand
18:56
8
Joep Ritzen
Nijmegen
18:57
9
Roy Kolkman
TION
19:03
10
KAY BLOKDIJK
T VELT
19:19
11
BOIKE DAMHUIS
OOTMARSUM
19:25
12
Tim Bergboer
LAAC Twente
19:35
13
MATT EVERS
LOSSER
19:40
14
NIEK BUIJVOETS
OLDENZAAL
19:51
15
NICK BERGBOER
HENGELO
19:55
16
Pieter Bulsink
Veenendaal
20:16
17
Kostas Moissis
Oldenzaal
20:22
18
DAAN GERMS
TUBBERGEN
20:27
19
Lawrence Kamouh
Almelo
21:04
20
THOMAS VAN DER VLIET
OLDENZAAL
21:05
21
Joost Weusthof
Oldenzaal
21:08
22
ARJAN ASBREUK
OLDENZAAL
21:11
23
Robert Haandrikman
Hengelo Ov
21:24
24
ROB RIKKERINK
OLDENZAAL
21:26
25
Dirk Jan Pruntel
Hengelo Ov
21:33
26
Mark Brink
Oldenzaal
21:39
27
TOM KOPPELMAN
OLDENZAAL
22:16
28
GIJS TER HOFSTEDE
OLDENZAAL
22:17
29
JORDI ZWIEP
DEURNIGEN
22:20
30
EDGAR HILTINK
BERGENTHEIM
22:21
31
ARJAN SNIPPERS
HENGELO
22:26
32
PETER VELDHUIS
OLDENZAAL
22:28
33
KOEN BERENDSEN
ENSCHEDE
22:31
34
SANDER KOPPELMAN
OLDENZAAL
22:33
35
Jari hellegers
Hengelo Ov
22:38
36
JOHAN ROTHUIZEN
HENGELO
23:04
37
PATRICK NORDKAMP
OVERDINKEL
23:19
38
THIJMEN ARENDS
OLDENZAAL
23:31
39
VINCENT VD VOORDE
DEN HAAG
24:03
40
AARON YILMAZ
OLDENZAAL
24:06
41
AMANUEL INAN
OLDENZAAL
24:09
42
Emiel Voorhuis
Hengelo Ov
24:13
43
TIJMEN NIELAND OLDENZA
11
24:40
44
ERIK MAATHUIS
OLDENZAAL
24:45
45
HANS PETER PETERSEN
OLDENZAAL
25:03
46
MICHEL VELDHUIS
OLDENZAAL
25:29
47
PIM KEMNA
OLDENZAAL
26:13
48
Niels Bossink
Oldenzaal
26:27
49
JEROEN VISSCHER
OLDENZAAL
26:52
50
SEP SCHMIDT
OLDENZAAL
26:59
51
JOOST BROKELMAN
OLDENZAAL
27:01
52
LUUK STEINMEYER
OLDENZAAL
27:11
53
MARC OLDE DUBBELINK
OLDENZAAL
27:18
54
Floris Koopman
WBO-WONEN
27:19
55
JAIMY EUGELINK
OLDENZAAL
27:21
56
PATRICK KIP
OLDENZAAL
27:23
57
LAURENT MONNINK
FLERINGEN
28:47
58
VINCENT GROENEWOUD
OLDENZAAL
29:58
59
Ivo Klieverik
Amsterdam
30:00
60
Mart Klieverik
Oldenzaal
31:21
61
GIJS BRAAKHUIS
OLDENZAAL
34:12
M +40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
EDWIN VEENSTRA
ENSCHEDE
17:53
2
GERTJAN TICHELAAR
OLDEBROEK
17:59
3
KASPER WULFF
HOOGEVEEN
18:03
4
Hans Rawee
Triathlon
18:09
5
Savio Strik
Loopgroep PK
18:19
6
JAN GROOT
HARDENBERG
18:58
7
PETER SNOEK
HENGELO
19:01
8
Herman Hassing
LAAC Twente
19:02
9
JAN JANSEN
RIJSSEN
19:06
10
Henk Helder
Hengelo Ov
19:26
11
GERT TEUNISSEN
RIJSSEN
19:47
12
LEON TERN HUURNE
LOSSER
19:49
13
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
20:29
14
Anton Bolhaar
Loopgroep De Lutte
20:40
15
Gerhard Wessels
avVN
21:29
16
Herjan Damhuis
Oldenzaal
21:35
17
WINAND KOK
OLDENZAAL
21:41
18
Maurits Slatman
Oldenzaal
22:04
19
RUUD KOTTE
OLDENZAAL
22:22
20
PETER WOLTERS
OLDENZAAL
22:47
21
Jeroen Maatman
Hengelo Ov
22:49
22
HENNIE GUNNINK
ENSCHEDE
23:10
23
HERMAN KEMNA
DE LUTTE
23:32
24
EDWIN LENFERINK
TUBBERGEN
23:39
25
Freddy de Wildt
Enschede
23:49
26
BERTHON MEEN
23:58
27
Ritchie Brokers
Hengelo Ov
23:59
28
Bert Dam
Oldenzaal
24:06
29
MARCO SCHEUTEN
OLDENZAAL
24:19
30
BERT SIEMERINK
OLDENZAAL
24:26
31
Paul Kruger
Oldenzaal
24:30
32
ERIK HUISKES
OLDENZAAL
24:47
33
Jeroen Kloppers
Enschede
24:49
34
Piet Mol
LAAC Twente
24:52
35
Robert Leusenkamp
Hengelo Ov
25:08
36
Paul Scholten
WBO-WONEN
25:27
37
MARINUS STEGHUIS
OLDENZAAL
26:23
38
ALEXANDER LUISMAN
BERGENTHEIM
26:23
39
Henk bossink
Oldenzaal
26:28
40
Roy Evers
WBO-WONEN
27:21
41
Bert Harens
Hengelo Ov
27:23
42
MARCO HOFMAN
HENGELO
27:34
43
TON OUDE HAMPSINK
OLDENZAAL
27:40
44
Bert Kappert
Holten
27:42
45
JAN ROELOFS
OLDENZAAL
27:50
46
Edward Bakker
Marathon Pim Mulier
28:17
47
MAURICE GOVERS
OLDENZAAL
28:20
48
Henry Hekkert
Almelo
29:01
49
BART AGTERBOS
OLDENZAAL
30:23
50
Sjef Olde Scholtenhuis
WBO-WONEN
30:25
51
Ab Koetsier
AV Holten
30:43
52
Jan van der Zande
LAAC Twente
31:27
53
Wim Guleij
LAAC Twente
38:11
V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ASTRID VAN VELDEN
HARDENBERG
19:51
2
Bianca Damme
Marathon Pim Mulier
19:55
3
Stefanie Buijvoets
LAAC Twente
20:09
4
RIANNE KLEIN BRINKE
ENSCHEDE
20:10
5
LAURA KOTTE
OLDENZAAL
20:54
6
Karin Oude Nijeweme
Oldenzaal
21:36
7
DAPNE BUIJVOETS
OLDENZAAL
21:56
8
SANNE BOUWMAN
OLDENZAAL
21:57
9
Monique Kropmans
LAAC Twente
21:58
10
KARIN STORMS
ROSMALEN
22:05
11
MARIJKE VAN DUUREN
HENGELO
22:53
12
ADELE SMITS
OLDENZAAL
23:01
13
Petra Visser
TION
23:05
14
Nicole Timmerman
Hengelo Ov
23:08
15
Debora Peter
Lionitas
23:11
16
DENICE LUCAS
HOOGEVEEN
23:21
17
Hannie Gijlers
Hengelo Ov
23:22
18
DAISY VAN DER AA
LOSSER
23:42
19
NORWIEN BRUINSMA
NIJVERDAL
23:46
20
Rimke Musch
Enschede
23:48
21
Anne Warmes
Lattrop-Breklenkamp
24:07
22
Hester Meijer
Oldenzaal
24:08
23
ELISE HAARMAN
HENGELO
24:08
24
Lotte Warmes
Lattrop-Breklenkamp
24:23
25
Merel Tuitert
Holten
24:54
26
MARLOES GIESSELINK
OLDENZAAL
24:54
27
EVELIEN ANKONE
OLDENZAAL
24:57
28
KARLIEN HUISKES
OLDENZAAL
24:59
29
KARLIJN ROELOFS
OLDENZAAL
25:54
30
Cobi Pape
Vriezenveen
26:03
31
KITTY WIGGER
DENEKAMP
26:15
32
NICOLE NAK
OLDENZAAL
26:31
33
SANNE LUISMAN
BERGENTHEIM
26:38
34
Nieke Reuver
Oldenzaal
26:54
35
LIDWIEN SIEMERINK
OLDENZAAL
27:01
36
Rosalie Laarhuis
Enschede
27:06
37
Sharon Wessels
Oldenzaal
27:09
38
Rachèl Dijk
Oldenzaal
27:24
39
LYAN WESTERIK
ENTER
27:24
40
Ellis Sanders
Oldenzaal
27:43
41
MONIQUE VEENSTRA
ENSCHEDE
27:51
42
Sandra Heidemann
Enschede
27:53
43
Monique Huiskes
De Lutte
27:54
44
LOUISE BOLSCHER
TILLIGTE
28:10
45
NICOLE BOLSCHER
TILLIGTE
28:12
46
SHARON HEUVELS
ALMELO
28:15
47
Zita Bakker
Borne
28:16
48
Marja Bakker
Marathon Pim Mulier
28:19
49
Monique Delfsma
Hengelo Ov
28:27
50
Marieke Pape
Vriezenveen
28:33
51
ANJA GONKEL
ENSCHEDE
28:45
52
ANNE VISSCHER
OLDENZAAL
28:48
53
Trudy Nordkamp
Overdinkel
29:14
54
TAMARA RAVENSTEIN
DEN HAAG
29:15
55
Margot Oude Rengerink
Ootmarsum
29:20
56
THE LOWIK
ALMELO
29:22
57
Margreet Smit
Enschede
29:29
58
LIEKE GOLDSCHMIDT
OLDENZAAL
29:36
59
KIM NIJENKAMP
HENGELO
29:43
60
Jeanine Vinke
Enschede
29:46
61
Wendy Stegink
Oldenzaal
29:49
62
BRITT AGTERBOS
OLDENZAAL
30:15
63
ELLEN GONKEL
ENSCHEDE
30:21
64
Sophie Olde Scholtenhu
WBO-WONEN
30:26
65
KARIN HAVERKOTTE
OLDENZAAL
30:45
66
Anniek olde Scholtenhu
Oldenzaal
31:00
67
Miranda Siemerink
Oldenzaal
31:01
68
STEFFIE TIMMERMEESTER
OLDENZAAL
31:08
69
Lobke Hoekstra
Hengelo Ov
31:09
70
INGE KOLNER
OLDENZAAL
31:10
71
Anne Mensen
Langeveen
31:40
72
Stephanie Siers
Oldenzaal
31:44
73
LIONNE MENTINK
OLDENZAAL
32:04
74
Wendie Klieverik
Oldenzaal
32:07
75
Jolien Spoler
Oldenzaal
32:20
76
Chantal de Jong
Enschede
34:13
77
Irene Slagmolen
SISU
34:19
78
Tamara de Jong
SISU
35:10
79
Karin Damhuis
Oldenzaal
35:12
80
NATASJA DROGE
TONDEN
35:23
81
Inie Vinke-Roerink
Enschede
37:03
82
Maureen Siers
Oldenzaal
37:43
M -40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
YANNICK MICHIELS
DESSE BELGIE
31:06
2
GEROLD HARTGER
NEUENHAUS
31:14
3
PIETER HENDRICKX
RETIE BELGIE
31:20
4
BEN STELLINGWERFF
ONDER DEN DAM
31:38
5
MARK OUDE BENNINK
OLDENZAAL
32:07
6
Leon Sanderman
AV Rijssen
33:36
7
Mark schippers
Spurt '88
33:40
8
Hilco Huisjes
Loopgroep Het Lageve
34:32
9
Rik Spijkerman
Delden
35:07
10
Arjan Nieborg
Marathon Pim Mulier
35:38
11
DETMAR ROESSINK
BOEKELO
35:52
12
SJOERD VEENMA
LEUSDEN
35:57
13
Nico Klein Poelhuis
TION
36:10
14
Jasper Reenalda
TION
36:19
15
Lars Davina
Oldenzaal
36:29
16
Rob Lanting
Marathon Pim Mulier
37:26
17
Sander Spijkerman
Nijverdal
37:37
18
NICK ASSINCK
GROENLO
37:39
19
HARMEN HOEK
ENSCHEDE
37:40
20
Bas Eeftink
Atletics Nijverdal
38:09
21
Bart Damveld
Oldenzaal
39:05
22
MIKE DE BOER
BORNE
39:16
23
RIK EERTMAN
OOTMARSUM
39:37
24
Tim Oude Wolcherink
Denekamp
39:43
25
Michiel Derksen
Oldenzaal
40:10
26
PETER-PAUL SLOT
OLDENZAAL
40:35
27
Jasper Elsinga
Oldenzaal
40:35
28
WIM WESTERVELD
LOSSER
40:54
29
ROELAND ROMIJN
WOERDEN
41:25
30
Ruben Sluik
Oldenzaal
41:28
31
Herbert Wijnberg
Oldenzaal
41:37
32
MATTHIJS MEINDERS
OLDENZAAL
41:48
33
Pascal Butterhoff
LAAC Twente
42:28
34
BAS DAMEN
OLDENZAAL
42:30
35
peter donker
oldenzaal
42:42
36
Bas Damink
Oldenzaal
42:45
37
DANIEL PIEK
OLDENZAAL
43:01
38
Bob Leussink
Oldenzaal
43:10
39
MAARTEN SCHILT
ENSCHEDE
43:16
40
KEVIN KAMPHUIS
ENTER
43:29
41
Jelmer Faas
Deventer
43:30
42
Pascal van Zon
Spurt '88
43:39
43
MARTIJN HESKAMP
OLDENZAAL
44:09
44
Angel Pérez
Enschede
44:25
45
RONALD HUTTENHUIS
OLDENZAAL
44:55
46
Thijs Nijhof
Oldenzaal
45:12
47
Maarten Schuurman
Nijverdal
45:24
48
Rutger Zurhorst
Enschede
45:49
49
Bas Kienhuis
Warschau (POL)
45:54
50
Remi Buijvoets
Oldenzaal
46:12
51
JORDY EVERS
ALBERGEN
46:17
52
Hans Braamer
Oldenzaal
46:34
53
Marijn zeevalk
Nieuwegein
46:56
54
KARS DAVINA
OLDENZAAL
46:57
55
RUUD PIERIK
ENSCHEDE
47:02
56
THIJS DAMHUIS
OLDENZAAL
47:08
57
Bart Rikhof
Oldenzaal
48:19
58
JASPER LOWIK
OLDENZAAL
48:27
59
Bob Oude Velthuis
Enschede
48:29
60
MAARTEN LETSZ
ENSCHEDE
48:33
61
JEROEN SANDERMAN
OLDENZAAL
48:34
62
Dario aresu
Hengelo Ov
48:40
63
JM Kamerling
Hengelo Ov
48:45
64
JESPER WINKELHUIS
OLDENZAAL
49:27
65
Daniël Pieter
Amsterdam
50:12
66
THIJS EVERS
OLDENZAAL
51:46
67
Peter Maatman Oonk
Hengelo Ov
51:52
68
Raymond Domingo
Oldenzaal
52:28
69
Robbie Bell
Hengelo Ov
53:05
70
Eddy Wagelaar
Oldenzaal
54:04
71
Marc Bruins
Oldenzaal
55:02
72
MARCEL BEUNK
RIJSSEN
55:45
73
DENNIS VELDSCHOLTEN
OLDENZAAL
56:11
74
Daniel Kauwen
Enschede
57:00
75
Robin Boevink
Hengelo Ov
1:04:31
76
Paul Rietman
Oldenzaal
1:05:22
M +40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jay Sauer
Cifla
32:43
2
Michiel Otten
Prins Hendrik
32:54
3
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
33:44
4
ERIC BORG
HENGELO
33:52
5
GEROLD NYHOFF
VELDHAUSEN
35:14
6
ROBERT STEINMEYER
OLDENZAAL
36:02
7
MARC RAAN HUIS
HENGELO
36:47
8
Edward Hertsenberg
LAAC Twente
36:59
9
BAS NOORDKAMP
LOSSER
37:29
10
ROBERT KEIZER
BEUNINGEN
38:07
11
Tom Hoefnagels
Marathon Pim Mulier
38:44
12
Anton ter Elst
LAAC Twente
39:35
13
Frank Hering
Avanti-Wilskracht
39:36
14
Louis Groot Rouwen
Oldenzaal
39:48
15
Bob Leuvelink
LAAC Twente
39:53
16
Marco Mocking
Loopgroep Aart Stigt
40:08
17
Han Morsink
Borne
40:51
18
JOHN NORDA
GOOR
41:30
19
ROB BAARS
HENGELO
41:45
20
Tonnie de Winter
Veluwe
41:47
21
RENE KUIPER
OLDENZAAL
42:48
22
Fred van de belt
Almelo
43:15
23
JAN VONCK
ENSCHEDE
43:37
24
Herbert Koerhuis
Algemene Bathmense S
43:59
25
Rick Slaghekke
AV Rijssen
44:17
26
MOHAMMED RODAN
OLDENZAAL
44:28
27
Willem-Jan Tanck
Enschede
44:35
28
RONALD BULD
OLDENZAAL
44:53
29
Marcel Ziemerink
Oldenzaal
45:17
30
LAURENS BORGHUIS
SAASVELD
45:37
31
ROY NIJHUIS
OLDENZAAL
45:39
32
ROB ZIEMERINK
OLDENZAAL
45:52
33
Harold Zwiers
Oldenzaal
46:14
34
WOUTER WINKELHORST
HAAKSBERGEN
46:25
35
JEROEN ARENDS
OLDENZAAL
46:44
36
EUS CHRISTOFFEL
OLDENZAAL
46:45
37
MARCEL BENNEKER
OLDENZAAL
47:09
38
mark boerigter
oldenzaal
47:20
39
PETER KOOP
OLDENZAAL
47:57
40
RON BEYERINK
OLDENZAAL
48:15
41
PETER GROBBEN
OLDENZAAL
48:26
42
RICHARD VOLMBROEK
HENGELO
48:29
43
Marco Huiskes
De Lutte
48:51
44
Hans Oude Rengerink
Ootmarsum
49:19
45
PETER EKELHOF
OLDENZAAL
49:28
46
FRED LUBBERS
OLDENZAAL
49:30
47
BOB HOOMANS
MAASTRICHT
50:01
48
JEROEN VELDSCHOLTEN
ROSSUM
50:16
49
BARTJAN VAN HOEK
NOORDWIJK
50:33
50
SANDER SMIT
OLDENZAAL
51:20
51
ERIC VAN NIJKERKEN
OLDENZAAL
52:13
52
Frank Vastert
Oldenzaal
52:49
53
Bertil de Groot
Deventer
55:33
M +50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fred Sluijs
Atletics Nijverdal
36:00
2
Dirk Hoekman
AV Holten
36:21
3
HARRY DIJK
ENSCHEDE
37:28
4
Ben Nijland
LAAC Twente
38:45
5
DIRK PLATJES
SIBCULO
39:48
6
Pawel Stadnik
Oldenzaal
40:08
7
André Somhorst
LAAC Twente
41:04
8
Hans Dat
LAAC Twente
41:27
9
Jan Boerman
AV Rijssen
42:06
10
HARRY POT
OLDENZAAL
42:33
11
JOS GROENVELD
OLDENZAAL
42:48
12
Rob Klapwijk
Enschede
44:07
13
WILFRED STADNIK
BORNE
45:06
14
Herman Oude Nijeweme
TION
45:10
15
WIM BUIJVOETS
OLDENZAAL
45:28
16
EWALD SMITS
OLDENZAAL
45:55
17
Theo Kosters
Goor '75
46:52
18
Mans Veldsink
Dedemsvaart
47:07
19
RENE HAMPSINK
OLDENZAAL
47:42
20
Nico Langeslag
LAAC Twente
48:24
21
PAUL DAVINA
OLDENZAAL
48:36
22
Tonny Eulderink
Dutch Runners
48:56
23
WIETZE VD MEER
BAD BENTHEIM
48:59
24
Gerrit Bultman
LAAC Twente
49:21
25
HENK WINKELHUIS
OLDENZAAL
49:26
26
GERHARD OVER
MEPPEN DUITSLAND
49:47
27
Gerard Heskamp
Oldenzaal
49:55
28
Dick Zeedijk
LAAC Twente
49:58
29
Tonny Holleboom
Broekland Ov
50:59
30
GERRIT DE KLEIN
OLDENZAAL
51:12
31
THEO WEEGERINK
OLDENZAAL
51:58
32
THEO HUISKES
HENGELO
52:45
33
Ray Schippers
Enschede
53:47
34
BOB LOOIJSTEIN
OLDENZAAL
53:53
35
SJOERD FLOIPEN
HAAKSBERGEN
54:47
36
ARIE BIJL
ENSCHEDE
55:09
37
Hermie Schulte
Denekamp
55:29
38
Theo Schouten
Oldenzaal
57:18
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lesley Smit
LAAC Twente
35:56
2
Arenda Abbink
Atletics Nijverdal
38:11
3
Iris Ruinemans
LAAC Twente
39:49
4
KLARA DAVINA
OLDENZAAL
43:20
5
Marleen Herbert
Spurt '88
43:38
6
Lisette Olde Heuvel
Overdinkel
43:44
7
MARTINE ROORD
DENEKAMP
43:48
8
ELLY BUIJVOETS
OLDENZAAL
43:55
9
Wilma Bos
Hanzesport
44:44
10
Nikki Olde Monnikhof
Oldenzaal
45:14
11
MANON OUDE WOLBERS
OLDENZAAL
45:28
12
MIRANDA BRUINS
OLDENZAAL
45:32
13
SABINE ARENDS
OLDENZAAL
46:51
14
Susan Siemerini
Oldenzaal
47:11
15
ANNELIES LAGESCHAAR
OLDENZAAL
47:22
16
Loes Kok
Beuningen Ov
48:27
17
Rian Ottenhof
Oldenzaal
48:28
18
Elsa Dragt
Borne
48:41
19
HELEN SMIT
ENSCHEDE
48:44
20
Karin Janssen
Enschede
50:01
21
JACOLINE HUISKES
HENGELO
50:21
22
JONNE GROENEVELD
OLDENZAAL
50:34
23
AAFKE AVERINK
ENSCHEDE
52:02
24
Floor Weusthof
Veenendaal
53:02
25
Anje Kappert
Deventer
53:08
26
MARIAN MENSINK
TUBBERGEN
53:10
27
ELJA LOOIJESTEIN
UTRECHT
53:53
28
Lotte Berendsen
Enschede
54:04
29
Eveline Lenferink
Almelo
54:07
30
Ineke Hagemeier
TION
55:40
31
EVA ARNOLDY
DELDEN
56:29
32
Marloes Eshuis
Holten
56:31
33
Lysanne Pruijn
Hengelo Ov
57:25
34
SABINE OUDE LUTTIKHUIS
OLDENZAAL
58:42
35
Wiena Niehof
Borne
1:00:48
36
Mirjam Geisink
Oldenzaal
1:02:30
37
Clare Martin-Bell
Hengelo Ov
1:10:52
Supportersvereniging Black and White. Tot volgend jaar.
Uitslagen.nl
16-08-2013 19:03