Uitslagenlijst 8e Recreatieve Triatlon De Bres

St-Jozef Rijkevorsel - Zaterdag 3 augustus 2013

TRIO', TRIO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
JOMACO-TEAM
Rijkevorsel
50:57
2
ADDICT-TRIO-TEAM
Wommelgem
51:21
3
VENI-VIDI-VICI
Loenhout
51:54
4
DELIO-RACING-TEAM
Meerhout
52:38
5
WHITE-CLIFFS-OF-MALLE
Oostmalle
54:09
6
ALL-AREAS-TEAM
Vosselaar
55:25
7
TEAM-GRINTA
Brecht
56:14
8
JUST-TE-LAAT
Beerse
57:00
9
INDUPOL
Arendonk
57:27
10
SPRANGERS-TEAM
Meer
58:23
11
DOE-MER-IS-ZOT
Rijkevorsel
59:05
12
ZUPERBIKERZ
Rijkevorsel
59:07
13
ROLUTO
RIJKEVORSEL
59:56
14
PIPOS
Loenhout
1:01:29
15
THE-ACES
Beerse
1:02:26
16
SIS-120
Eksel
1:06:48
17
JOSTRI
Essen
1:07:46
18
TO-THE-BONE
Rijkevorsel
1:07:56
19
SPIRIDON-TRIO
Rijen (NED)
1:08:17
20
DE-FEEKES
Wommelgem
1:08:42
21
GEYSEN-MERTENS
Wuustwezel
1:10:53
22
DOLFIJN
Turnhout
1:12:41
23
LOBSTER-LADIES
Antwerpen
1:19:02
24
DE-SIMPSONS
Rijkevorsel
1:19:26
25
DE-FOEFKES
Merksplas
1:24:56
D-40, DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ann Devalckeneer
Kalmthout
1:02:41
2
Sharon Van Leuven
Lille
1:03:16
3
Evelyn BOSCH
Halle-zoersel
1:05:07
4
Monique Vingerhoed
Geel
1:06:35
5
Kirsten Staelens
Elen
1:06:55
6
Evelien Van Roie
Rotselaar
1:07:17
7
GRIET LUYCKX
ZONHOVEN
1:08:09
8
Fabienne Nawara
Baal
1:08:26
9
Els Goris
Beerse
1:08:53
10
Karolien De Proft
Kessel-lo
1:09:39
11
Laura Stevens
Mol
1:09:53
12
Wendy Aerts
Grobbendonk
1:10:03
13
Sarah Verniers
Oostakker
1:10:57
14
Famke Wynen
Arendonk
1:11:26
15
Caroline Hectors
Brecht
1:12:36
16
Tjarda Omta
Kuitaart (NED)
1:13:58
17
Greet Vandijck
Schaffen
1:14:14
18
CHRISTEL SMEDTS
HERENTALS
1:14:19
19
Kim Smets
Wolfsdok
1:14:37
20
Sarah Proot
Wortel
1:14:55
21
Veerle Verhelst
Melsele
1:15:28
22
Lore de Jong
Hasselt
1:15:47
23
Wendy Hendrikx
Tessenderlo
1:15:54
24
Edith Conings
Boutersem
1:16:41
25
Marjolein Van Ingelgom
Kampenhout
1:20:09
26
Vannessa Frans
Zichem
1:20:23
27
Nathalie De Kaey
Ekeren
1:25:34
28
Machteld van Gils
Brasschaat
1:25:34
29
PASCAL ERNST
WUUSTWEZEL
1:26:40
30
Jessika Lycke
Zemst
1:27:00
31
Ellen Vandenbroucke
Boutersem
1:28:33
D-40R, DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
An Hermans
Rijkevorsel
1:11:07
2
Tinne Vermeiren
Rijkevorsel
1:13:29
3
Nina Oprins
Rijkevorsel
1:17:56
4
Nicole Van Tichelt
Rijkevorsel
1:19:08
D+40, DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth Leysen
Itegem
1:02:38
2
Veerle Kiebooms
Borsbeek
1:03:33
3
Carla van Aert
Meer
1:06:26
4
Hilde Peeters
Poederlee
1:07:50
5
Nicole Gestels
Wijnegem
1:08:59
6
Josť van Aert
Meer
1:09:13
7
Patricia Van der pol
Noorderwijk
1:10:00
8
Veerle Depauw
Betekom
1:10:34
9
Anna van Puijenbroek
Turnhout
1:12:45
10
Ingrid Pelssers
Turnhout
1:13:04
11
Ann Ceusters
Merksplas
1:14:57
12
Muriel Van daele
Sint-andries
1:17:09
13
Deno Catherine
Deurne
1:17:26
14
Tamsin Grantham-Johnso
Waalre (NED)
1:17:50
15
Isabelle Ickx
Brasschaat
1:21:04
16
Carine De Visscher
Dessel
1:22:55
17
Patricia Allemeersch
Brasschaat
1:26:19
18
Rina De beukelaer
Zandvliet
1:26:42
19
JILL El Mehtouchi
Tisselt
1:30:24
H+40, HEREN +40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Verelst
Vorselaar
55:37
2
Yan Verhoeven
Zoersel
56:41
3
Luc Van Reeth
Oostmalle
57:10
4
BRUNO ROELS
TESSENDERLO
57:30
5
Kristiaan Mertens
Wuustwezel
57:58
6
Frank Janssen
Meersel-Dreef
58:24
7
STEVEN LAUWERENS
BEERSE (NED)
58:47
8
Guy Van havere
Kruibeke
59:02
9
Marc Bogemans
Nijlen
59:52
10
Bert Van caimere
Bouwel
1:00:01
11
Wim Vanhaperen
Etten-Leur (NED)
1:00:04
12
DIEDERICK LIBBRECHT
KONTICK
1:00:34
13
Polle Van dijck
Vorselaar
1:01:07
14
KOEN CHANTRAIN
WUUSTWEZEL
1:01:33
15
Frank Scheers
Zoersel
1:01:42
16
Jan Nouwen
Brecht
1:02:09
17
Luc Vrins
Wuustwezel
1:02:35
18
GUY vermeulen
Wuustwezel
1:02:48
19
MARC VERMEIREN
SINT LENAARTS (NED)
1:03:16
20
PATRICK VANBELLE
LOENHOUT
1:03:30
21
Werner De Bie
Oostmalle
1:03:49
22
Wim De voeght
Itegem
1:03:56
23
Dave Van Hasselt
Boechout
1:04:41
24
JOHAN PUL
ELSPEET
1:05:21
25
Peter Verstrepen
Brecht
1:05:24
26
STEVEN LEHAEN
LOMMEL
1:05:28
27
MARC ANNAERT
WIJNEGEM
1:05:46
28
John Gysen
Wuustwezel
1:05:50
29
Jef Meeusen
Meer
1:05:58
30
Kurt Van Der Steen
Lier
1:06:39
31
LUC KOYEN
MEER
1:06:49
32
HANS GILS
ARENDONK
1:07:10
33
Jan Devos
Brecht
1:07:15
34
Hein Peeters
Gierle
1:07:26
35
MARC DIERCKX
NIJLEN
1:07:32
36
Ivo Willems
Brasschaat
1:08:11
37
Charles Aernouts
Etten-Leur
1:08:55
38
MATHIE THIELEN
SINT-NIKLAAS
1:09:09
39
DAVID BOSMANS
OLEN
1:09:44
40
PATRICK BEECKMAN
MOORSEL (NED)
1:10:02
41
HENRI ZEEVAT
PUTTEN
1:10:05
42
Pieter Vermaerke
Gelrode
1:10:20
43
SVEN DE ROP
MERKSPLAS
1:10:32
44
Dirk Ossenblok
Beerse
1:11:11
45
PETER AERTSEN
AALST
1:11:27
46
PAUL BOGAERTS
WUUTWEZEL
1:12:04
47
Peter Wens
Turnhout
1:12:19
48
Henri Tack
Zoersel
1:12:39
49
Guido Hendrickx
Zandvliet
1:12:55
50
WERNER VAN HUNSEL
HERENTALS
1:13:06
51
ROB JANSSENS
MALLE
1:15:30
52
Bart Coens
Merksem
1:18:33
53
Johan Van den Rul
Zoersel
1:18:50
54
ANDREW GRANTHAM
WAALRE
1:24:33
55
Jozef Vissenberg
St-lenaarts
1:25:57
56
Johan Verbeke
Ekeren
1:27:14
57
Eric De Clerck
Oostmalle
1:38:40
H+40R, HEREN +40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Goetschalckx
Rijkevorsel
57:44
2
Andre Vermeiren
Rijkevorsel
1:00:02
3
Peter Van Thillo
Rijkevorsel
1:04:19
4
CHRIS VAN HOUT
RIJKEVORSEL
1:04:48
5
Peter Van Den Kinschot
Rijkevorsel
1:11:31
6
Leo Christianen
Rijkevorsel
1:16:56
7
Dirk Matthys
Rijkevorsel
1:17:31
8
Dirk Antonissen
Rijkevorsel
1:17:35
H-40, HEREN -40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
GEERT LAURYSSEN
ST LENAARTS
49:58
2
Thomas Jurgens
Lier
50:07
3
Senne Bes
Wuustwezel
51:35
4
Tim Baelus
Beerse
51:52
5
Dieter Verschueren
Beerse
52:07
6
Bart Van looveren
Wuustwezel
52:22
7
Hans Verbist
Essen
53:11
8
Yannis Mertens
Wuustwezel
53:23
9
PIETER NICOLAI
53:50
10
Bas Van Dycke
Gistel
54:00
11
Pieter Dupont
Borgloon
54:06
12
Werry Sels
Vorselaar
54:15
13
Jeroen Mermans
Dessel
54:26
14
Robbe Janssens
Wuustwezel
54:26
15
Tim Mercy
Kappellen
54:42
16
Dries Govaerts
Gierle
54:43
17
Maarten Joris
Loenhout
55:09
18
WIM VAN DYCK
MALLE
55:20
19
Simon De kort
Poederlee
55:30
20
Wim Van Looveren
Kalmthout
55:45
21
Lucas Van Deynze
Mol
55:53
22
Arno Dusart
Herentals
55:56
23
Hannes De Bock
Kalmthout
56:02
24
Roland Schouwenaars
Wortel
56:12
25
Johan De Bent
Herent
56:17
26
Lander Sels
Zoersel
56:18
27
John Rombouts
Hoeven (NED)
56:25
28
Ivan Verstraeten
Begijnendijk
56:27
29
Frederik Swannet
Beerse
56:59
30
Nick Thijs
Kapellen
57:03
31
Sven Oostens
Lint
57:07
32
Bert Wouters
Hechtel
57:31
33
Jesse Lormans
Lichtaart
57:45
34
Kurt Baeyens
Kasterlee
57:54
35
Tim Bosmans
Vlimmeren
57:57
36
Ben Mertens
Malle
58:00
37
Senne De Schouwer
Mechelen
58:01
38
Jan Van Baelen
Mol
58:10
39
Steven Bouwens
Mechelen
58:26
40
Mathieu Van Reusel
Retie
58:31
41
Ken Peeters
Kessel-Lo
58:32
42
Glenn Dieltjens
Nijlen
59:08
43
Nick Meeusen
Meer
59:13
44
Bo Peeraer
Beerse
59:14
45
Robin Heylen
Lille
59:15
46
Koen Vanderluyden
Bilzen
59:21
47
Dries Van hoof
Dessel
59:22
48
Nick Van Goubergen
Antwerpen
59:26
49
Leendert van der Wel
Nunspeet (NED)
59:30
50
Thomas Peeters
Turnhout
59:31
51
Dennis De vrij
Kasterlee
59:35
52
Michael Baker
Herentals
59:43
53
JONATHAN VERHOEVEN
SCHOTEN
59:45
54
Daan Goossens
Bilzen
59:57
55
Olivier Goris
Sint-Lenaarts
1:00:01
56
Stijn Vermeiren
Wuustwezel
1:00:10
57
Benny Carvers
Beerse
1:00:15
58
Jeff Mertens
Oostmalle
1:00:16
59
Dirk Van Dyck
Hoogsraten
1:00:19
60
Senne Torfs
Herenthout
1:00:30
61
Jo Burvenich
Ekeren
1:00:31
62
Koen De Schutter
Pulderbos
1:00:33
63
Aaron Juliens
Mechelen
1:00:43
64
Thomas Beyers
Berchem
1:00:48
65
Stijn Lambrecht
Kortrijk
1:01:06
66
Tim Diels
Beerse
1:01:08
67
Hans Van Rooy
Zoersel
1:01:27
68
Evert Lambert
Viersel
1:01:27
69
Joaquin Christiaens
Leuven
1:01:30
70
Ben Aerts
Sint Lenaarts
1:01:30
71
Laurens Van Deynze
Broechem
1:01:34
72
Adam Caubergs
Meeuwen-Gruitrode
1:01:37
73
Pieter Van Gompel
Beerse
1:01:46
74
Witse Mols
Pulderbos
1:02:03
75
Stijn Verbeemen
Gierle
1:02:16
76
Vincent Marynissen
Herentals
1:02:29
77
Kevin Geerts
Schulde
1:02:43
78
WANNES SCHELLEKENS
1:02:53
79
Marco Frens
Nunspeet (NED)
1:02:53
80
Stefan Van De Cloot
Westmalle
1:03:18
81
Steve Maertens
Brugge
1:03:20
82
Gerrit Hens
Nijlen
1:03:30
83
Steven Vermaelen
Sint Truiden
1:03:36
84
Tim Van hunsel
Herentals
1:03:36
85
Geert Demaseure
Weywertz
1:03:41
86
Tom Van de Sande
Beerse
1:03:45
87
Ronny Verstraelen
Merksplas
1:03:57
88
Guy Van Echelpoel
Lille
1:03:59
89
Frank Valkiers
Kapellen
1:04:07
90
Michel Broeders
Rijen (NED)
1:04:12
91
Dimitri Ceulemans
Ulbeek
1:04:22
92
Dirk De Bruijne
Kalmthout
1:04:23
93
Wim De Henau
Schoten
1:04:38
94
VAN DE VIJVER
KEMZEKE
1:04:48
95
Vervoort Jonas
Herentals
1:04:52
96
Jeroen Carrein
Assebroek
1:05:01
97
Jochen De Bie
Herentals
1:05:05
98
Simon Van laer
Herentals
1:05:10
99
Michel Wynants
Mechelen
1:05:22
100
Dennis Stevens
Mol
1:05:24
101
Maarten Wuyts
Herentals
1:05:32
102
Frederik De Laet
Oud-Turnhout
1:05:38
103
Rob Zehenpfenning
Rijen (NED)
1:05:43
104
IVO DIELTJENS
GOOREIND
1:05:57
105
Pieter de Rooij
Etten-Leur (NED)
1:06:00
106
Tom van Dun
Merksplas
1:06:04
107
Gianni Van Herck
Deurne
1:06:06
108
Stefaan De Weggheleire
Brakel
1:06:12
109
Jorn Ceulemans
Pulderbos
1:06:18
110
Mark Donckers
Wommelgem
1:06:21
111
Dolf Willemen
Rijen (NED)
1:06:21
112
Wim Seghers
Borgerhout
1:06:22
113
Arvid Van Staey
Brasschaat
1:06:27
114
Niki Van baelen
Bevel
1:06:36
115
Kristof Vissers
Loenhout
1:07:01
116
Hans De Deckere
Schilde
1:07:50
117
Bart Van den Broeck
Hoboken
1:07:54
118
STEVEN DE WEVER
ROOSDAAL
1:08:12
119
Stef Spaepen
Beerse
1:08:14
120
Dries Goffin
Ekeren
1:08:19
121
Stef Roes
Turnhout
1:08:25
122
Stijn Smolders
Dessel
1:08:30
123
Benny Van Steenbergen
Beerse
1:08:33
124
Sander Govers
Leuven
1:08:34
125
Joris Mahieu
Antwerpen
1:08:41
126
Thomas Smits
Schoten
1:09:23
127
Dries Ide
Wortel
1:09:32
128
Robert Van den boer
Elewijt
1:09:53
129
Jan De Schutter
Pulderbos
1:10:05
130
Johan de Keulenaert
Aarschot
1:10:13
131
Wouter Meeusen
Zoersel
1:10:24
132
Andy Van de Velde
Deurne
1:10:28
133
Pieter Callens
Leuven
1:11:30
134
Massimo Frizza
Leiden (NED)
1:11:48
135
Jeffrey Suy
Tielrode
1:11:57
136
Arnold Scholtens
IJsselstein Ut (NED)
1:11:58
137
Tom Verheyen
Malle
1:12:11
138
Philip Dockx
Borgerhout
1:12:12
139
Davy Van Aerde
Sint Lenaarts
1:12:19
140
Kristof Van den Langen
Westmalle
1:12:26
141
Steven Devisch
Oostmalle
1:12:36
142
JURGEN WOUTERS
BEERSE
1:12:40
143
Stijn Segers
Leopoldsburg
1:13:45
144
Michael Leys
Antwerpen Hoboken
1:13:49
145
Iliť Aerts
Geel
1:13:54
146
Koen Vervliet
Borgerhout
1:14:11
147
Arne Bruneel
O.-L.-Vr.-Waver
1:15:23
148
Tom Stevens
Vlimmeren
1:15:26
149
PIETER VAN GENECHTEN
ST JOB INT GOOR
1:17:20
150
Robbe Reykers
Berlaar
1:17:39
151
Leslie Saeys
Berchem
1:18:28
152
Harry Joosen
Brecht
1:18:36
153
Jens De Nutte
Ternat
1:18:55
154
Nick Anthonissens
Wommelgem
1:19:13
155
MAXIME BROCATUS
NINOVE
1:19:14
156
Gert Van Looy
Beerzel
1:19:26
157
Jordi Jacobs
Beerse
1:21:35
158
Nico De Poorter
Herentals
1:22:27
159
Matse Willems
Berchem
1:22:28
H-40R, HEREN -40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivan Oprins
Rijkevorsel
1:00:20
2
Bart Hendrickx
Rijkevorsel
1:01:05
3
Bob Jansen
Rijkevorsel
1:01:53
4
Bart Bosschaerts
Rijkevorsel
1:03:53
5
Stijn Cools
Rijkevorsel
1:04:04
6
Mike Oprins
Rijkevorsel
1:05:10
7
Stijn Boeckx
Rijkevorsel
1:06:25
8
Cis Vissers
Rijkevorsel
1:09:46
9
Jasper Hillen
Rijkevorsel
1:09:51
10
Wim Keersmaekers
Rijkevorsel
1:10:28
11
Jan Govaerts
Rijkevorsel
1:10:32
12
WANNES VAN DOOREN
RIJKEVORSEL
1:10:40
13
Lode Vervoort
Rijkevorsel
1:11:00
14
Bert Boeckx
Rijkevorsel
1:11:23
15
Stijn Maegh
Rijkevorsel
1:15:23
16
Marnix Van Hout
Rijkevorsel
1:15:55
17
Tom Verhoeven
Rijkevorsel
1:16:17
18
Jelle Hillen
Rijkevorsel
1:16:27
Uitslag verzorgt door Bibchip-Benelux
www.uitslagen.nl
04-08-2013 18:19