Uitslagenlijst Stratenloop 750 jaar Goor

Goor - Zondag 23 juni 2013

T/M 9, T/M 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jikke Horselenberg
Goor
2:40
2
Niek Nijman
Goor '75
2:45
3
Roy Scholte van Mast
Goor '75
3:02
4
Thijs Nijman
Goor '75
3:12
5
Sam Tuller
Diepenheim
3:15
6
Twan Vossebeld
Rijssen
3:16
7
Wouter Dragt
Wierden
3:19
8
Joren Wolthuis
Goor
3:20
9
Yannick van Gool
Goor
3:43
10
Niels Freriksen
Goor
4:44
11
Stef nijland
Hengelo
4:45
12
Sem Prijs
Goor
4:47
13
Jochem Dragt
Wierden
4:53
T/M 9, T/M 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Rekers
Almelo
3:01
2
Silke Ketting
Markelo
3:14
3
Britt Borger
Dalfsen
3:25
4
Mascha Dragt
Wierden
3:32
5
Florine Braakman
Goor '75
4:01
6
Frederique Braakman
Goor '75
4:02
7
Pien Lentelink
Goor '75
4:59
10-12, 10T/M12 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hielke Ketting
Markelo
2:41
10-12, 10T/M12 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Oplaat
Goor '75
2:52
2
Kiki Potman
Goor '75
2:54
3
Lisa Nijman
Goor '75
3:02
4
Demi Prijs
Goor '75
3:35
13-16, 13T/M16 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon Nijland
Hengelo
6:10
2
Tim Jongmans
Goor
6:44
13-16, 13T/M16 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan Wouda
Goor '75
6:08
2
Danique Oplaat
Goor '75
6:35
5 KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Groenweegen
Aolus
17:30
2
Thomas Doesburg
Rekken
17:40
3
Martijn Kolkman
Vriezenveen
18:21
4
Paul Wegdam
Hengevelde
19:15
5
Michael Zwier
enschede
19:20
6
Wietse luttikhedde
Neede
19:38
7
Tom Wouda
AV Haaksbergen
19:51
8
Tom Hemmink
Hengevelde
20:08
9
Anne Veltman
Enschede
20:39
10
Edo ten Thije
Hengevelde
21:07
11
Frank Wouda
AV Haaksbergen
21:24
12
Marcel Klein
Landgraaf
21:29
13
Bernd ongena
Goor
22:36
14
Jurgen Spijker
Wierden
22:44
15
Matthijs Bekkernens
Hengelo Ov
23:33
16
Berrie Jansen
Delden
23:44
17
Reinder Jacobi
Goor
24:20
18
Mart Broekkamp
Goor
25:09
19
Paul Meijer
Wierden
26:11
5 KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hendri Dragt
Wierden
19:48
2
Theo Schootman
Neede
20:18
3
Arné Oplaat
Goor '75
20:30
4
Henkjan Meier
Hardenberg
21:08
5
GertJan Tuller
Diepenheim
21:31
6
Theo Wegdam
Hengevelde
21:49
7
Herbert Reef
Goor
22:10
8
Jan Koning
Vriezenveen
22:48
9
Jeroen Haafkes
Goor
23:35
10
Willem Schoterman
Goor
23:53
11
Robert Hartgerink
Goor
23:54
12
Willem Ketting
Markelo
25:30
13
Ronald niehoff
Oldenzaal
26:58
14
Marcel ter Elst
Goor
27:29
15
Joop van de Vegte
Markelo
27:55
16
Richard Driezes
Markelo
28:25
17
Gerard Wilmink
Goor
28:26
18
Jos Kuijper
Goor
28:38
19
Ab Koetsier
AV Holten
30:16
20
Iwan Booij
Deventer
34:03
5 KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edmee Exterkate
Goor
24:10
2
Kelly Spape
Goor
26:13
3
Marieke Prester
Enter
27:51
4
Chantal Keilholtz
Den Haag
29:36
5
Marieke Harmsen
Heino
30:20
6
Anoek Schnieder
Goor
30:53
7
Simone Morsink
Goor
32:00
8
Robin Overbeek
32:01
5 KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caroline Meijers
Goor '75
25:14
2
Esther van Wijnen
Goor
25:14
3
Annemarie Braakman
Diepenheim
25:33
4
Annemarie Kelder
Goor
26:23
5
Annemien Middelhuis
goor
28:03
6
Janiek van leeuwen
Goor
28:04
7
Annuska Achterberg
Goor
28:24
8
Marita de Wilde
Goor
28:43
9
Marianne Klein Lankhor
Goor
29:15
10
Sandra van den Burg
Goor
29:57
11
Grietje Bron
Goor
29:59
12
Marieke Reinderink
Goor
30:17
13
Sabine Freriksen
Goor
30:25
14
Kristel Oude Essink Ni
Goor
30:25
15
Wendy Nijmeijer
Goor
30:38
16
Fatma Coban
Rijssen
31:05
17
Nancy Booij
Deventer
31:27
18
Erika Wieringa
Goor
31:39
19
Janneke van de Vegte
Markelo
33:05
20
Judith Haverkate
Goor
35:21
10 KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Micheal Groeneweegen
Aolus
36:01
2
Rudi Jansen
Markelo
36:15
3
Nico kl Poelhuis
Buurse
37:51
4
Tim posthuma
Weerselo
44:27
5
Marcel klein
Landgraaf
44:48
6
Jan de Rorph
Wierden
46:12
7
Ronald ter Haar
Goor
48:03
8
Matthijs Spoolder
Delden
49:24
9
Wouter Reef
Goor
53:20
10
Sander Klein Legtenber
Goor
56:00
11
Ronnie de Wilde
Enter
57:03
10 KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel van der Heide
Goor '75
36:42
2
John Blankhorst
Dalfsen
40:51
3
Andre Blumink
Goor '75
41:25
4
John Norda
Goor '75
42:20
5
Clemens Lansink
Goor
43:27
6
Dick Zeedijk
LAAC Twente
44:21
7
WillemJan Tanck
Enschede
44:36
8
Peter Scheeren
Goor '75
45:12
9
Chris Hendriks
Lochem
45:26
10
GeertJan van Holten
Wilp
45:33
11
Joost Meijers
Goor '75
45:36
12
Wim Nummerdor
Gelselaar
45:59
13
Ritchie Brokers
Hengelo
46:19
14
Johan Freriksen
Goor
47:21
15
Theo Kosters
Goor '75
48:12
16
Harry Dessens
Delden
48:28
17
Erwin middelhuis
Goor
48:45
18
Tonny Eulderink
Dutch Runners
49:10
19
Mans Veldsink
Dedemsvaart
50:19
20
Rob van Oeveren
Markelo
51:23
21
Leo de Leede
51:55
22
Michel van Doorn
Goor
54:11
23
Gerrit Verhoef
Zwijndrecht
54:15
24
Hennie Ligtenbarg
Goor '75
54:29
10 KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma Luggenhorst
Eibergen
44:47
2
Bertina Kuiper
Goor '75
48:24
3
Marlies ter Doest
Delden
50:10
4
Corina Braamhaar
Goor
57:03
www.uitslagen.nl
24-06-2013 21:38