Uitslagenlijst 10e Stoomtramloop Medemblik - Hoorn

Medemblik - Zondag 23 juni 2013

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ambroise Uwiragiye
Seed Valley all star
1:10:47
2
Oscar Wokke
Stoomtram Hoorn-Mede
1:20:48
3
Ronald Marees
Seed Valley all star
1:23:40
4
Reinier Wardenaar
Zwaag
1:25:12
5
Chris van de Bruinhors
Phanos
1:28:17
6
Ronald Nijssen
Heerhugowaard
1:34:14
7
Hans Klopper
Opperdoes
1:35:21
8
Thomas Ettes
Amsterdam
1:36:09
9
Marco Bot
Bovenkarspel
1:38:51
10
Jack Gorter
Andijk
1:39:19
11
Victor Schiering
Amsterdam
1:39:56
12
Leon Bakker
Avenhorn
1:41:13
13
Mark van der Beek
Hoorn Nh
1:41:43
14
Cor van Breugel
Twisk
1:42:06
15
Niek Leijte
Amsterdam
1:43:16
16
Dennis de Jong
Bovenkarspel
1:44:56
17
Dennis Oud
Amsterdam
1:45:10
18
Reinout de Groen
Laren Nh
1:46:18
19
Thijs Broerse
Amersfoort
1:47:59
20
Danny Wilmans
Hoorn Nh
1:49:44
21
Job Kahmann
Utrecht
1:50:43
22
Dave Erents
Zwaag
1:51:32
23
Max Kocken
Hoorn Nh
1:51:56
24
Johan Palmboom
Zaanland
1:53:49
25
Ronald Mom
De Goorn
2:00:47
26
Jeroen Boshuijzen
Loopgroep Leeuwarden
2:03:41
27
Jurrie Joachim
Zaandam
2:07:57
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Groot
Loopgroep Hoorn
1:21:03
2
Gerald Koeman
Westwoud
1:24:51
3
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
1:27:12
4
Theo van Opzeeland
Hoorn Nh
1:28:38
5
Edwin Huisman
Blokker
1:30:19
6
Arjen Mol
Andijk
1:33:35
7
Alex Gitzels
Hoorn
1:34:07
8
Jarno Meijers
Hollandia
1:36:05
9
Pieter Klaver
Haarlemmermeer
1:39:15
10
Evert Nagel
Purmerend
1:39:30
11
Jurrian de Gruijter
Haarlem
1:40:08
12
Jeroen van Vuuren
Loopgroep Aart Stigt
1:42:35
13
Maurice Lakeman
Wervershoof
1:44:02
14
Erwin Wit
Loopgroep Hoorn
1:44:24
15
Jeroen Brand
Alkmaar
1:45:06
16
Mark Könst
Zaandam
1:45:27
17
Bram Peereboom
Hoorn Nh
1:47:27
18
Maurice Harkema
Amersfoort
1:47:56
19
Marco Kenter
Hoorn Nh
1:49:30
20
Sander Veenhoven
Zaandam
1:50:28
21
Nils Vallentgoed
Oostwoud
1:52:14
22
Niels Visser
Hoorn Nh
1:53:13
23
Jeroen Kunis
Zwaag
1:55:03
24
Almar Hoogland
Bergen Nh
1:55:03
25
Jacco Koster
Hoorn Nh
1:55:21
26
Joris Kraak
Alkmaar
2:01:46
27
Jaap Groenewold
Hoorn Nh
2:07:20
28
Christiaan Bosch
Zwaag
2:12:04
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Mengerink
Loopgroep Hoorn
1:34:07
2
Arjan de Jong
Heerhugowaard
1:35:17
3
Mark Konings
Hoorn Nh
1:38:01
4
René Arntz
Loopgroep Hoorn
1:38:01
5
Robin Schonenberg
Dutch Runners
1:38:03
6
Marcel Konings
ARO '88
1:38:27
7
Frank Laan
Alkmaar
1:39:10
8
Joost van Stralen
Loopgroep Hoorn
1:40:05
9
Ruud Winter
Bovenkarspel
1:43:12
10
Fabian Lustig
Utrecht
1:44:01
11
Michael van den Berg
Den Helder
1:44:35
12
Arnoud van Spijker
Badhoevedorp
1:45:05
13
Erik van Diepen
Westwoud
1:45:07
14
Arthur Burgmeijer
Hoogkarspel
1:45:10
15
Rogier van der Heijden
Amsterdam
1:45:50
16
Sander Strieman
Grootebroek
1:49:20
17
Johan Lust
Seed Valley all star
1:49:35
18
Wiko Mocking
Amstelveen
1:50:06
19
Marcel Brouwer
1:52:01
20
Rob van Zijl
Zwaag
1:54:04
21
Marco Bijl
Nibbixwoud
1:54:23
22
Rene van de Guchte
Wognum
1:54:29
23
Jacco Kouwenberg
Wognum
1:54:29
24
Joost van der Louw
Hoorn Nh
1:56:26
25
Bas Zuurbier
Schagen
1:56:41
26
Remco Spigt
Alkmaar
1:58:30
27
Arjan Tetteroo
Ilion
2:01:02
28
Aernoudt Aardse
Hem
2:01:17
29
Philip Homburg
Amsterdam
2:16:44
30
Ricardo Schroder
Purmerend
2:20:45
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Bosgoed
SAV
1:23:20
2
Marc Laeven
Statina
1:29:06
3
Gerbrand Beunder
Hollandia
1:29:24
4
Gert-Jan Klumpenhouwer
SAV
1:30:24
5
Danny Hajos
Den Helder
1:30:41
6
Lutz Lohse
Texel
1:31:29
7
Paul Olij
Lycurgus
1:31:36
8
Tom Souverein
Loopgroep Hoorn
1:34:18
9
Erik Koopmans
Oosterblokker
1:35:12
10
Allan van der Werf
Atverni
1:36:07
11
Paul de Boer
Suomi
1:37:29
12
Frank Derks
Dutch Runners
1:37:40
13
Willem Biemolt
Utrecht
1:39:29
14
Kas de Jong
Zwaag
1:40:36
15
Ron Dubbeld
Ronald Schouwink Int
1:41:00
16
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:43:30
17
Ben Velez
Hoorn Nh
1:43:36
18
Jeroen Hooijer
BAV
1:43:44
19
Jan Punt
1:44:16
20
Olvert-Jan Lap
Diemen
1:44:24
21
Louis Boumeester
Cialfo
1:46:03
22
Ronald Zaat
Ilion
1:47:07
23
Gijs Koedam
Culemborg
1:48:30
24
Dirk Compas
Seed Valley all star
1:49:33
25
Ed Roos
Middenbeemster
1:49:44
26
Klees Verkuil
Purmerend
1:49:52
27
Marcel van der Veldt
De Spartaan
1:50:33
28
Ben Schnieders
Mijdrecht
1:50:45
29
Robert Haakman
Heemskerk
1:52:42
30
Martin Hinse
Hoorn Nh
1:55:42
31
Paul Wagenaar
Zwaag
1:56:26
32
Duncan vd Zee
Purmerend
1:57:51
33
RC Hoffschlag
Zaanland
1:58:51
34
Bas van Binnendijk
Dutch Runners
1:58:56
35
Ronald Kristel
Medemblik
2:05:53
36
Hans Bevers
's-Gravenhage
2:09:14
37
Anne van Zoelen
Atos
2:11:21
38
Marcus Mathijssen
TAS '82
2:13:58
39
Dirk Exalto
Ronald Schouwink Int
2:16:57
40
Jack van den Hengel
Hellas
2:17:20
41
Jos Kauling
Purmerend
2:18:21
42
Rene Plas
TAS '82
2:19:32
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Weijerstrass
Loopgroep Hoorn
1:25:59
2
Ties van Elst
De Koplopers
1:30:03
3
Jan Smit
Opperdoes
1:33:38
4
Herman Geritz
Friesland
1:34:02
5
Marc Hooijman
SAV
1:35:25
6
Frank Boon
SAV
1:35:35
7
Martin Boode
Ronald Schouwink Int
1:35:39
8
Eric van den Brink
Ilion
1:35:58
9
Willem Messchaert
Seed Valley all star
1:38:15
10
Marco Windt
TAS '82
1:39:45
11
Nico Ursem
Zwaag
1:40:23
12
Rob Wams
Loopgroep Hoorn
1:40:52
13
Jack Smit
Oudkarspel
1:41:30
14
Baub Kabala
Amsterdam
1:41:58
15
Piet Bergen
Boekhoudburo Westfri
1:42:21
16
Ronald Schouwink
Ronald Schouwink Int
1:42:26
17
Jan Hendrik de Groot
Hera
1:42:46
18
Harry Stam
Hoorn Nh
1:44:43
19
Ruud Groenhuijzen
Blokker
1:44:57
20
Wilbert van Leijen
Amsterdam
1:45:13
21
Sjaak Smit
Amsterdam
1:45:22
22
Gerard Clappers
Wieringermeer
1:45:46
23
Arthur Oudendijk
Badhoevedorp
1:47:31
24
Danny van Ommen
Zaanland
1:48:44
25
John Lakeman
Hoorn Nh
1:49:04
26
Hubert Passial
Hoogkarspel
1:49:23
27
Peter Koopen
Enkhuizen
1:49:53
28
Peter van der Fluit
Bergen Nh
1:50:27
29
Jan de Vries
Hollandia
1:50:46
30
Fred van Wageningen
Anna Paulowna
1:50:57
31
Ben Bosboom
Zaanland
1:51:24
32
Nico van Zadel
Hoorn Nh
1:51:29
33
Ruud Schouten
Loopgroep Hoorn
1:51:48
34
Bert Jansen
Hoorn Nh
1:52:40
35
Hans van Arum
Loopgroep Hoorn
1:53:12
36
André Heeringa
Medemblik
1:53:58
37
Richard Bosman
Lisse
2:02:29
38
Chris de Vries
Purmerend
2:02:36
39
Wim Manshande
Lionitas
2:03:41
40
Fons Geerlings
Haarlem
2:03:42
41
Geert Kattouw
Sint Maarten
2:04:34
42
Ed Noordeloos
Seed Valley all star
2:06:58
43
Harrie Leeuwe
Zaanland
2:07:37
44
Ger Kattouw
TAS '82
2:09:08
45
Hans Krabben
Atos
2:10:50
46
Cees Sjouwerman
Zaanland
2:11:30
47
Leon Oud
Amstelveen
2:13:16
48
René van Houwelingen
Suomi
2:14:45
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herman Akkerman
Hollandia
1:28:34
2
Kees Mak
avVN
1:29:32
3
George Wust
Almere '81
1:33:59
4
Antoon van der Jagt
avVN
1:38:53
5
Simon Pieter Knepper
Ilion
1:39:35
6
Dick de Vries
TAS '82
1:41:49
7
Willem Hoogervorst
Hylas
1:44:24
8
Cor Bobeldijk
Loopgroep Hoorn
1:46:34
9
Henk Dekker
Loopgroep Hoorn
1:46:36
10
Rob van Tol
Suomi
1:47:58
11
Johan Scheffe
Hylas
1:48:30
12
Cor de Bakker
Loopgroep Hoorn
1:49:08
13
Hans Blom
De Goorn
1:50:38
14
Nico Swanink
Aerdenhout
1:50:40
15
Pieter de Jong
1:54:59
16
Piet Boon
Seed Valley all star
1:56:14
17
Ferdinand
Hoogwoud
1:56:16
18
Roelf Weges
Seed Valley all star
2:00:13
19
Harry Reij
NEA Volharding
2:03:44
20
Ron van Breukelen
Medemblik
2:03:44
21
Erik Romeijn
Hoorn Nh
2:04:58
22
Jack Groen
Alkmaar
2:05:42
23
Reginald Janki
Abbott 2
2:12:55
24
Jan Jelierse
TAS '82
2:19:32
25
Albert Borsten
Atos
2:26:09
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrie van Graafeijland
Triathlon
1:27:19
2
Wim Elshout
Hillegom
1:31:21
3
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
1:35:02
4
Koos vd Jagt
avVN
1:35:12
5
Anton Knijn
Hollandia
1:35:30
6
Sjaak Boon
avVN
1:42:40
7
Arie Bunnink
Alphen aan den Rijn
1:46:01
8
Walter van Gelderen
avVN
1:49:52
9
Ad Steltenpool
avVN
1:50:30
10
Henk Kooistra
avVN
1:51:35
11
Cees Groot
Hoorn Nh
1:53:00
12
Piet Jong
Blokker
1:54:31
13
Sjaak Rijerkerk
Hillegom
1:56:01
14
Cees Vallentgoed
Oostwoud
1:57:32
15
Piet Alleman
Zaanland
1:58:19
16
Lesley Pengel
Abbott 2
2:04:06
17
Theo Mattie
Leimuiden
2:05:40
18
Pyet van Brink
Hera
2:07:42
19
Frank Goossens
TAS '82
2:14:17
20
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:14:23
21
Peter van Veen
Heerhugowaard
2:14:25
22
Cor Evers
Heerhugowaard
2:17:34
23
Tim Veld
Hollandia
2:20:07
24
Ton Epskamp
Amstelveen
2:23:37
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingeborg Couvee
Aalsmeer
1:36:38
2
Ellen Berkhout
Hollandia
1:40:33
3
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
1:43:26
4
Lisa Krijgsman
Zaanland
1:45:50
5
Michelle Wolters
Amsterdam
1:46:36
6
Marieke Head
Utrecht
1:51:16
7
Astrid van t Veer
Hylas
1:51:25
8
Moniek van Kilsdonk
De Goorn
1:54:03
9
Ilse Hoogland
Hylas
1:55:02
10
Marisa van Opmeer
Wormerveer
1:55:22
11
Ruth Langemeijer
Amsterdam
1:56:10
12
Dina Pronk
Amsterdam
1:57:44
13
Suzanne Liefting
Alkmaar
2:01:35
14
Evelien Rustenburg
Purmerend
2:03:44
15
Marga Koopmans
TAS '82
2:09:05
16
Irene van der Meulen
TAS '82
2:09:08
17
Misja Pool
Halfweg Nh
2:11:29
18
Melanie Rieback
Amsterdam
2:12:52
19
Debora Janki
Abbott 2
2:12:55
20
Mariska Kooistra
TAS '82
2:15:52
21
Sylvia Kauling
Purmerend
2:18:21
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Dudink-van Hee
Loopgroep Hoorn
1:44:57
2
Esther de Kort
Medemblik
1:45:13
3
Sibbelien van Laere
Zuidwal
1:49:43
4
Joke Schoutsen
Westwoud
1:53:00
5
Marjoleine Jansen
Zaanland
1:58:10
6
Carla Dudink
Seed Valley all star
1:59:04
7
Annemieke Molenaar
Amersfoort
1:59:16
8
Babs Heida
Wognum
1:59:45
9
Angelique van Zijl
Zwaag
2:03:43
10
Anje Poortman
De Meern
2:05:39
11
Ivanka Kösters
Energie
2:05:49
12
Trea van den Heuvel
Opperdoes
2:06:29
13
Ellen Bevers
Amsterdam
2:09:14
14
Myrna Stenders
Atos
2:11:21
15
Claudia Denneboom
Zaanland
2:11:29
16
Anita Scheeres
TAS '82
2:19:46
17
Babs Verhaar
Lisse
2:25:01
18
Esther Schnater
TAS '82
2:35:27
V50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan Hagevoort
Triathlon
1:33:06
2
Mieke Welp-Rijs
DEM
1:45:33
3
Karin van Tol-Porck
Suomi
1:47:58
4
Gerda Horneman
Hoorn Nh
1:51:23
5
Tjitske Kooistra
avVN
1:51:33
6
Tineke de Groot-Schrod
WZK Tri Team Wassena
1:51:48
7
Ellen Rietveld
Seed Valley all star
1:53:56
8
Anja Stroet
Zwaag
1:57:59
9
Karin Bachmann
Castricum
1:59:26
10
Mieke Ernst
Grootschermer
2:01:54
11
Irma Schrijver
Oudkarspel
2:08:37
12
Lilian Cassee
Cialfo
2:09:27
13
Marga Stroo
TAS '82
2:11:24
14
Gerda Goossens-de Jong
TAS '82
2:15:52
15
Paloma Kalf
Hardloopclub Amsterd
2:16:04
16
Hinke Spijksma
TAS '82
2:19:45
17
Ans Duin-Schweitzer
DEM
2:21:06
18
Plony Epskamp
Amstelveen
2:23:36
19
Nicole Vaneman
Startbaan
2:23:37
20
Grietje Kattouw
TAS '82
2:35:28
MSEN, 9.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Schilder
Scharwoude
37:56
2
Rens Koning
Wognum
38:48
3
Erik Koenis
Hoorn Nh
38:57
4
Max Jong
Hoorn Nh
39:12
5
Erwin Le Blansch
Zwaagdijk
39:57
6
Gerrit van der Berg
Zaandam
40:19
7
Stefan Vlaar
Hoorn Nh
40:31
8
Didier van Aakster
Hoorn Nh
40:52
9
Jeremy de Visser
Hoorn Nh
41:00
10
Eric Coevert
LambertSchaag
41:53
11
Younes Bekkaoui
Bovenkarspel
42:48
12
Nico Wenker
Wognum
42:52
13
Arjen van der Laan
Boekhoudburo Westfri
42:53
14
Simon Laan
Better in Shape 1
43:07
15
Sjoerd de Wit
Assendelft
43:44
16
Peter Walrecht
Hoorn Nh
43:48
17
Rene Heijten
Beverwijk
43:49
18
Dirk Eggerding
Zwaag
43:57
19
Justin Reus
Bovenkarspel
44:05
20
Sebastiaan Weel
Hoorn Nh
44:07
21
Frank van Geest
Oostknollendam
44:24
22
Stijn Ettes
Blokker
44:41
23
Michel Haring
Seed Valley all star
44:45
24
Tom Smit
Volendam
44:52
25
Dennis Boendermaker
Hoorn Nh
45:04
26
Peter Vlug
Hoorn Nh
45:05
27
Rick Laan
Grootebroek
45:18
28
Compas Jan
Nibbixwoud
45:24
29
Vincent Buis
Blokker
46:01
30
Steven Lenten
Grootebroek
46:14
31
Jeroen Vogelsang
Zwaag
46:20
32
Erik Schouten
Wognum
46:58
33
Richard Havenaar
Abbekerk
47:04
34
Menno Reus
Bovenkarspel
47:33
35
Erik Baartscheer
Bovenkarspel
47:35
36
Ron Grooteman
Seed Valley all star
47:38
37
Remmert Neefjes
Zwaagdijk
47:53
38
Harry van der Knoop
Wognum
49:20
39
Chris Schoen
Hoorn Nh
49:22
40
Remon Kragtwijk
Zwaag
49:28
41
Patrick Kuperus
Middenmeer
50:13
42
Jouke van Groningen
Abbekerk
50:19
43
Lou Coevert
Abbekerk
50:33
44
Aart van Halteren
Hobrede
50:43
45
Bas Meester
Zwaag
50:52
46
Roland van Eijk
Nibbixwoud
50:52
47
Pieter Reinstra
Enkhuizen
51:02
48
Peter Bartels
Amsterdam
51:07
49
Ruud van Groningen
Hoorn Nh
51:26
50
Reinier de Groot
Midwoud
51:36
51
Chris Damman
Almere
51:39
52
Theo van Norden
Krommenie
51:49
53
René Brown
Opmeer
51:51
54
Bernard Appelman
Hoorn Nh
51:58
55
Sido Quarre
Enkhuizen
51:59
56
Marcel Knol
Zwaag
52:34
57
Jasper Mantel
Andijk
52:34
58
Jurre Heeringa
Medemblik
52:35
59
Franky van Samson
Better in Shape 1
52:58
60
Rob Beekman
Better in Shape 2
52:58
61
Nico Appelman
Nibbixwoud
53:02
62
Paul Kok
Enkhuizen
53:26
63
Ramon Dop
Hoorn Nh
53:29
64
Dennis Guitoneau
Zwaag
53:34
65
Jeffrey Jacobs
Hoorn Nh
53:34
66
Henk Appel
Spanbroek
54:10
67
Ron Bulters
Alkmaar
54:13
68
Edward Toepoel
Hoorn Nh
54:20
69
Roy Mulder
Nieuw-Vennep
55:02
70
Wim van der Meulen
Hoorn Nh
55:08
71
Martin Schouten
Zwaag
55:13
72
Cor Lub
Enkhuizen
56:48
73
Alex Meijer
Purmerend
57:01
74
Ruud Val
Koog ad Zaan
57:08
75
Yordy Spoor
Zwaag
57:15
76
Jan H Foppes
Medemblik
57:15
77
Maurice Spronkers
Rozenburg Zh
57:26
78
Willem van der Tak
Hoorn Nh
59:02
79
Timo Schouten
Hoorn Nh
59:10
80
Leo van der Riet
Hoorn Nh
59:12
81
Wim Rood
Opmeer
59:54
82
Jos Boots
Spanbroek
1:00:20
83
Marcel Corver
Purmerend
1:00:44
84
George Hulstede
Blokker
1:01:16
85
Ton Spaan
Assendelft
1:01:24
86
Joop Tjipjes
Krommenie
1:01:24
87
Hans de Weerd
Alkmaar
1:01:34
88
Wouter Stam
Hoorn Nh
1:01:58
89
Bas Brekelmans
Bovenkarspel
1:02:46
90
Arnold de Boer
Enkhuizen
1:03:10
91
Dave Botman
Enkhuizen
1:03:26
92
Arjen Kwant
Wormerveer
1:03:48
93
Simon Termaat
Better in Shape 1
1:06:32
94
Peter Arens
Purmerend
1:07:38
95
Frans Stoker
Assendelft
1:14:11
96
Karst van der Sluis
Krommenie
1:14:12
97
Jeroen Koopman
Enkhuizen
1:16:58
VSEN, 9.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivonne Kramer
Andijk
41:04
2
Lonneke Tol
Boekhoudburo Westfri
44:35
3
Sandra Heijnen
Beverwijk
44:46
4
Rosanne Kreuk
Amsterdam
45:23
5
Jonnemei Colnot
Groet
46:05
6
Leonie Engels
Seed Valley all star
46:30
7
Maureen Stam
Wognum
46:42
8
Julia Spaan
Krommenie
48:50
9
Sacha Stam
Wognum
49:04
10
Jose Brandjes
Assendelft
49:07
11
Sandra Haeck
Opperdoes
49:10
12
Janneke Hoogeterp
Assendelft
49:33
13
Inge Neuvel
Hoogkarspel
49:36
14
Jorien Bakker
Alkmaar
50:04
15
Tessa van Groningen
Hoorn Nh
50:17
16
Jacqueline Ooms
Wognum
50:43
17
Mariel Meewisse
Bovenkarspel
50:59
18
Hilde Bouwman
Utrecht
51:01
19
Stephanie van Rossum
Scharwoude
51:04
20
Marike Erents
Zwaag
51:05
21
Mandy van Galen
Wervershoof
51:06
22
Janna de Leeuw
Hoorn Nh
51:07
23
Steffie Emmerson
Eindhoven
51:14
24
Barbara Jakobs
Krommenie
51:41
25
Annet Hartnack
Krommenie
51:42
26
Janette Joziasse
Wormerveer
51:42
27
Ageeth Klaassen
Uitgeest
51:42
28
Mabel Holkamp
Uitgeest
51:50
29
Marjolein van der Meul
Utrecht
52:08
30
Ellen Vos
Seed Valley all star
53:33
31
Irene Deen
Grootebroek
53:35
32
Gonnie Anema
Zwaag
53:48
33
Mieke Heijne
Assendelft
53:59
34
Hanny van der Voort
Krommenie
53:59
35
Odette Spaan
Assendelft
54:00
36
Aniëla Schouten
Hoorn Nh
54:02
37
Lisa van Kooij
Hoorn Nh
54:04
38
Wilma Beerepoot
Venhuizen
54:57
39
Janny Van Meurs
Hoorn Nh
54:57
40
Melanie Nieskens
Grootebroek
55:22
41
Nellie Ouweltjes
De Woude
55:33
42
Carla Selbach
Hoorn Nh
55:39
43
Ine Hersbach
Purmerend
55:47
44
Paula Pilanen
Velsen-Noord
56:15
45
Sandra Baars
Velsen-Noord
56:15
46
Saida Chamach
Hoorn Nh
56:36
47
Anna Pruis
Amsterdam
56:39
48
Lianne Reus
Alkmaar
56:57
49
José Mom-Spaan
De Goorn
56:57
50
Caroline op den Kelder
Nibbixwoud
57:05
51
Isabelle Snaauw
Heerhugowaard
57:09
52
Linda van Dijk
Zwaag
57:10
53
Alice Muller
Krommenie
57:11
54
Ellen van Hoorn
Krommenie
57:11
55
Amber Foppes
Hoorn Nh
57:15
56
Gerie Schaafsma
Westzaan
57:19
57
Nicole Engeltjes
Hoorn Nh
57:28
58
Ilonka Molenaar-Kreutz
Wervershoof
57:39
59
Angelique Leek
Uitgeest
57:45
60
Maaike Zweep
Blokker
57:45
61
Nelly An Bos
Medemblik
57:46
62
Tamara Bosman
Bovenkarspel
57:47
63
Erika Rijkhoff
Opmeer
57:50
64
Judith van de Hulsbeek
Utrecht
57:54
65
Mieke van Gelderen
Wormerveer
58:08
66
Anneke Brown
Opmeer
58:46
67
Marleen Schuurman
Enkhuizen
59:08
68
Regina van der Riet
Hoorn Nh
59:13
69
Karin van Breemen
Bovenkarspel
59:16
70
Gina Karregat
Volendam
59:18
71
Cindy van der Werf
Bovenkarspel
59:20
72
Hélčne Schilder
Venhuizen
59:56
73
Miranda Jonkman
Grootebroek
59:56
74
Tina Groot
Spanbroek
1:01:00
75
Cv Bockxmeer
Blokker
1:01:06
76
C Nibbering
Midwoud
1:01:06
77
Yvonne Sietsma
Hoorn Nh
1:01:10
78
Bartina Schepers
Zwaag
1:01:16
79
Marga Meulman
Assendelft
1:01:22
80
Miriam Kroes
Wormer
1:01:23
81
Jeannette Folsche
Assendelft
1:01:24
82
Michelle Nino
Assendelft
1:01:24
83
Sandra van Sante
Assendelft
1:01:24
84
Karin Peperkamp
Wormer
1:01:25
85
Caroline Scheelings
Krommenie
1:01:25
86
Marion Beertsen
Grootebroek
1:01:46
87
Kim Versluijs
Rotterdam
1:01:56
88
Marie Cecile Ruwiel
Krommenie
1:02:54
89
Tineke Langelaar
Krommenie
1:02:58
90
Monique Petra
Krommenie
1:02:58
91
Marja Gillissen
Purmerend
1:03:06
92
Bianca Houben-Haring
Blokker
1:03:06
93
Ingrid Tuinstra
Heemskerk
1:03:20
94
Ingeborg Nas
Heemskerk
1:03:30
95
Kelly Hoekman
Enkhuizen
1:03:42
96
Carla Verbeek
Purmerend
1:04:10
97
Kelly van Onna
Wervershoof
1:04:10
98
Stella Vos
Hoorn Nh
1:04:28
99
Karin Schouten
Hoorn Nh
1:04:28
100
Conny Buis
Hoorn Nh
1:04:30
101
Miranda Koning
Purmerend
1:04:40
102
Roselien Blauw
Wervershoof
1:04:46
103
Nathalie van Samson
Better in Shape 2
1:05:22
104
Bionda Blom
Better in Shape 1
1:05:22
105
Yvonne Duifs
Amsterdam
1:05:34
106
Rian Beerepoot
Hoogkarspel
1:05:36
107
Linda Tames
Hoogkarspel
1:05:38
108
Jacqueline Arens
Purmerend
1:06:20
109
Carla Zwart
Wervershoof
1:06:30
110
Patricia Grooteman
Better in Shape 1
1:06:32
111
Marian Groot
Wervershoof
1:06:42
112
Patricia Sneekes
Den Oever
1:06:50
113
Monique van Doorn
Wervershoof
1:06:56
114
Brigitte Nauta
Hoorn Nh
1:07:04
115
Ellen Hermens
Broek op Langedijk
1:07:40
116
Hetty van Leeuwen
Aalsmeer
1:07:44
117
Theresia Voors
Bovenkarspel
1:09:38
118
Nel Rol
Oostknollendam
1:09:40
119
Gemma Reeuwijk
Krommenie
1:14:10
MSEN, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Glas
Wognum
18:45
2
Rene Glas
Wognum
20:34
3
Max Laan
Hoorn Nh
21:08
4
Arne vd Schuit
Hoorn Nh
21:16
5
Jordi Boon
Venhuizen
23:19
6
Marco Houweling
Hoorn Nh
23:52
7
Joost Paauw
Zwaag
24:05
8
Kees Bijvoet
Wognum
24:47
9
Lucas Polderman
Hoorn Nh
25:56
10
Paul Biezeveld
Hoorn Nh
25:57
11
Ronald Guitoneau
Zwaag
26:29
12
Frank Sijm
Better in Shape 2
31:04
13
Ronald Kroon
Hoorn Nh
31:13
14
Sander Hoff
Zwaag
34:39
15
Peter van Buijtene
Noord-Scharwoude
34:43
J-12, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom vd Schuit
Hoorn Nh
21:12
2
Jasper Houweling
Hoorn Nh
22:16
3
Siebe Velez
Hoorn Nh
26:54
4
Milan Kraft van Ermel
Hoorn Nh
31:14
VSEN, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Lambrechts
Almere
22:04
2
Wietse Blom
Opmeer
24:20
3
Anouska Elucilio
Hoorn Nh
24:24
4
Marjan Mandjes
Spanbroek
26:46
5
Brigitta Posch
Bovenkarspel
27:32
6
Manouk Mooij
Midwoud
28:00
7
Marlies Schipper
Alkmaar
28:01
8
Shirley Brand
Hoorn Nh
28:10
9
Inge Groot
Hoorn Nh
30:16
10
Olga de Vries
Hoorn Nh
31:14
11
Desiree Brendel
Better in Shape 2
31:41
12
Loes Sijm
Better in Shape 2
31:41
13
Alma Lakeman
Hoorn Nh
31:47
14
Maartje Kaag
Hoorn Nh
32:00
15
Mariska Rootjes
Zuid-Scharwoude
32:49
16
Karin Tuinstra
Zwaag
33:12
17
Marjon Andela
Noord-Scharwoude
33:30
18
Natasja Ket
Amstelveen
33:35
19
Barbara Reijs
Amsterdam
33:50
20
Miriam Evers
Bergen Nh
33:56
21
Annemarie Oussoren
Hoorn Nh
34:26
22
Natasja Schat
Winkel
34:40
23
Marjoleine Epema
Noord-Scharwoude
34:42
M-12, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quirine Fransoo
Zwaag
26:14
J04+, KIDSLOOP 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van der Louw
Hoorn Nh
6:48
2
Robin Vlaar
Hoorn Nh
6:54
3
Thomas Bood
Hoorn Nh
7:49
4
Rijk Velez
Hoorn Nh
8:06
5
Mats Prins
zwaag
8:16
6
Mikai Vet
Wognum
8:44
7
Sven Jacobs
Hoorn Nh
8:59
8
Thijs Vlaar
Hoorn
9:25
9
Finn Temme
Hoorn
15:52
J01, KIDSLOOP 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Prins
Zwaag
6:52
2
Ruben Damman
Almere
7:41
3
Tim Damman
Almere
8:25
4
Dani Lambrechts
Almere
14:41
J98, KIDSLOOP 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thigo Lakeman
Hoorn
6:12
M04+, KIDSLOOP 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Le Blanch
Zwaagdijk
8:29
2
Lynn van Ophem
Bovenkarspel
10:15
3
Sterre Vlaar
hoorn
10:21
4
Emma Le Blanch
Zwaagdijk
11:44
5
Fleur Krull
Hoorn Nh
14:02
6
Nienke Jacobs
Hoorn Nh
14:11
M01, KIDSLOOP 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Laan
Hoorn Nh
6:41
2
Tara Lakeman
Hoorn Nh
7:42
www.uitslagen.nl
23-06-2013 00:00