Uitslagenlijst 8 van drachten

Drachten - Zondag 16 juni 2013

HEREN, 8 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Iwan Kamminga
Aquilo
24:37
24:36
2
Ben Stellingwerf
SV Veendam
24:57
24:56
3
Riekele Kobes
AV Heerenveen
25:59
25:57
4
Stefan Postma
AV Heerenveen
26:05
26:05
5
René Jaasma
Impala
27:10
27:09
6
Johannes Postma
Lionitas
27:19
27:17
7
Jaco van Mourik
De Sprinter
27:38
27:32
8
Erik Bouma
Horror
27:38
27:35
9
Siep Nota
Horror
28:02
28:00
10
Martin Ketellapper
Lionitas
28:20
28:19
11
Roelof Oostra
Mantgum
28:22
28:20
12
Jerry Kasemier
Impala
28:42
28:41
13
Riemer Renkema
Impala
28:50
28:48
14
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
28:52
28:51
15
Menno Mud
Friesland
29:18
29:16
16
Richard Velzen
Friesland
29:38
29:35
17
Wouter van Riet
SV Veendam
29:44
29:42
18
Dick Wobbes
Friesland
30:13
30:11
19
Folkert Visser
Impala
30:19
30:18
20
Tobias van der Mei
AV Heerenveen
30:41
30:37
21
Jappie Brandeburg
Horror
31:02
30:58
22
Rutger Wagenaar
Loopgroep Leeuwarden
31:27
31:23
23
Johan Hiemstra
Impala
32:08
32:03
24
Anton Kingma
Lionitas
33:14
33:12
25
Folkert Huisma
Impala
33:24
33:20
26
Sietse van der Hoeven
Drachten
37:32
36:10
27
Marc Hacquebord
Impala
44:53
43:23
HR40, 8 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wim Opten
SV Veendam
25:49
25:49
2
Jan Venhuizen
AAC '61
26:34
26:33
3
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
26:39
26:39
4
Gerrit Kramer
Horror
27:25
27:24
5
Harry Wiersma
Lionitas
27:37
27:36
6
Marcel Adema
Lionitas
28:04
28:02
7
Wabe Roskam
Horror
28:45
28:42
8
Kienstra
Lionitas
28:58
28:55
9
Sietze Jan Boer
Loopgroep Astrea
29:44
29:43
10
Jappie Doller
Friesland
29:52
29:50
11
Henk Gjaltema
Impala
31:00
31:00
12
Jelle Wolthuizen
Horror
32:37
32:33
13
Foppe van der Heide
Impala
32:43
32:41
14
Jouke Joriitsma
Impala
32:56
32:53
15
Erwin Otten
Horror
33:35
33:30
16
Edwin Rinsma
Impala
34:47
34:24
17
Hans Andringa
Impala
35:00
34:31
18
Henk Veenstra
Impala
37:20
37:03
HR50+, 8 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
henri Veldman
AV Heerenveen
28:54
28:51
2
Kosta Poltavets
AV Heerenveen
29:08
29:06
3
Henk van Eldijk
Lionitas
29:34
29:31
4
Sieds Wiersma
Impala
29:58
29:55
5
Gerrit Jepma
Impala
34:29
34:25
6
Marcel Kortekaas
AV Heerenveen
35:40
35:34
7
Guus Dirksen
Impala
36:29
36:19
8
Domien Mulder
Friesland
37:22
37:15
9
Karst Anema
Friesland
37:37
37:31
10
Henk Nordt
avVN
40:00
39:28
11
Dries Wedzinga
Impala
40:32
40:14
12
Jakob Veenstra
Friesland
42:03
41:43
13
Gerard Jansen
Drachten
51:29
50:11
VROUW, 8 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mariska Kramer
Friesland
27:08
27:08
2
Stefanie Bouma
Groningen Atletiek
27:46
27:45
3
Jessica Oosterloo
AAC '61
28:25
28:24
4
Jelly van der Kloet
Impala
29:44
29:43
5
Jeltsje Osinga
Lionitas
31:18
31:15
6
Andrea Hofstra
Horror
32:43
32:41
7
Brenda de Jong
Impala
33:23
33:22
8
Marinka Pultrum
AV Heerenveen
33:32
33:29
9
Maaike Hornsta
Friesland
34:01
33:56
10
Annemiek Opten
SV Veendam
34:36
34:34
11
Susanne Lijzenga
Impala
36:03
36:00
12
Hester Groenveld
Horror
38:43
38:38
BEDR, 8 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sebastiaan van Krugten
Rabobank
28:45
28:41
2
Wilco Kooistra
Rabobank
29:31
29:26
3
Anton Theo Borger
Talant
30:04
30:00
4
Rienk van der Meulen
Bouriciuslaan Tandpr
30:27
30:25
5
Martin van der Duim
Bouriciuslaan Tandpr
30:57
30:55
6
Frans Bolier
De Paedwizer
31:14
31:08
7
Marco Kingma
De Friese Wouden
31:23
31:20
8
Sjouke de Jong
Riviera Product Deco
31:24
31:15
9
Chris van Dijk
bentacera
31:32
31:26
10
Patrick Hoekstra
Rabobank
31:45
31:41
11
Peter Liemburg
Bouriciuslaan Tandpr
31:54
31:51
12
Rembert Kortenhorst
Veneboer SPORT2000
32:03
32:00
13
Stevan van der Wal
Veneboer SPORT2000
32:11
32:07
14
Trudy Veenstra
Nij Smellinghe
32:31
32:27
15
Simon Visbeek
bentacera
33:50
33:40
16
Stefan Hollander
De Paedwizer
33:56
33:36
17
Arjan Terpstra
Veneboer SPORT2000
33:57
33:50
18
Jan Albert Weening
DEJONG hot water tan
34:04
33:58
19
Miente Steensma
Bouriciuslaan Tandpr
34:08
33:54
20
Bart bij de Leij
Van der Wiel Holding
34:28
34:15
21
Roel Hollander
De Paedwizer
34:30
34:10
22
Dirk Jan van der Schul
Talant
34:53
34:47
23
Sietze Vis
Nij Smellinghe
35:02
34:56
24
Hans hollander
De Paedwizer
35:18
34:59
25
Arnold Zwaagstra
catalpa kinderopvang
35:22
35:15
26
Piet Boelens
De Friese Wouden
35:32
35:30
27
Jered Nuwolt
Veneboer SPORT2000
35:38
35:32
28
Marc van der Molen
bentacera
35:44
35:19
29
Gerben Bosma
bentacera
35:52
35:25
30
Marcel Lanser
Van der Wiel Holding
35:54
35:43
31
Jacob van Dijk
Autoland van den Bru
36:05
35:00
32
Geert Bleeksma
Nij Smellinghe
36:15
35:47
33
Jarno Wilms
DEJONG hot water tan
36:30
36:00
34
Bart de Meer
Van der Wiel Holding
37:02
36:15
35
Jerome Fissiaux
DEJONG hot water tan
37:04
36:07
36
Karel Wilms
DEJONG hot water tan
37:08
36:38
37
Miranda Hornstra
bentacera
37:37
37:31
38
Jan Faber
De Friese Wouden
37:50
37:04
39
Chris van der Veen
Veneboer SPORT2000
38:05
37:57
40
Henk Zandstra
Nij Smellinghe
38:06
37:39
41
Kees van der Molen
Nij Smellinghe
38:06
37:40
42
Jan Ten Cate
Veneboer SPORT2000
38:16
38:10
43
Annemare Stam
Nij Smellinghe
38:19
37:45
44
Jolanda de Boer - Hart
Bewegingscentrum Dra
38:20
38:03
45
Eric Ringma
De Friese Wouden
38:26
37:41
46
Hielke Posthumus
Veneboer SPORT2000
38:35
38:19
47
Lydia Numan
Bewegingscentrum Dra
38:38
38:23
48
Gerrit Feenstra
bentacera
38:51
38:41
49
Ronald de Jong
bentacera
38:51
37:46
50
Bauke Siderius
Van der Wiel Holding
38:54
38:42
51
Peter Kamsma
De Friese Wouden
38:55
38:06
52
Els v Hoeven
catalpa kinderopvang
38:59
38:43
53
Sake Mulder
DEJONG hot water tan
39:09
38:16
54
Jan de Meer
Van der Wiel Holding
39:11
38:23
55
Bauke Deinum
De Paedwizer
39:13
38:53
56
Siebren Boerma
De Friese Wouden
39:37
38:28
57
Erik Elderman
Nij Smellinghe
39:44
38:43
58
Tiny de Jong-Schelting
De Friese Wouden
39:47
39:32
59
Kelly de Wolf
De Friese Wouden
40:04
39:24
60
Tom Bergsma
Bouriciuslaan Tandpr
40:11
39:25
61
Jaap Smedes
Bouriciuslaan Tandpr
40:12
39:25
62
Zwanet van der Zee
Riviera Product Deco
40:14
39:54
63
Jurjen Ament
Fysiotherapie Molene
40:19
38:59
64
Catrinus Vroom
Riviera Product Deco
40:22
40:18
65
Roos Boerma
De Friese Wouden
40:27
39:20
66
Ben van der Burg
Veneboer SPORT2000
40:29
40:22
67
Danielle Dantuma
Bewegingscentrum Dra
40:30
40:14
68
Elisabeth Bremer
catalpa kinderopvang
40:32
40:14
69
Peter Osinga
catalpa kinderopvang
40:39
40:19
70
Peter Jan Veneboer
Veneboer SPORT2000
40:44
39:37
71
Gerrit Postma
Veneboer SPORT2000
40:45
39:55
72
Sytze Batema
De Friese Wouden
40:46
40:32
73
Adrie Hartholt
De Friese Wouden
40:48
40:39
74
Peter Paul Koenders
bentacera
40:56
40:06
75
Wybe Jan Bruinsma
Talant
41:05
40:46
76
Roelien Donker
bentacera
41:06
40:44
77
Kim Boonstra
Rabobank
41:07
41:02
78
Eesger van der Heide
Nij Smellinghe
41:19
40:18
79
Klaas Bakker
De Friese Wouden
41:22
41:15
80
Max Wenniger
Bewegingscentrum Dra
41:46
41:31
81
Aukje Jorritsma
De Friese Wouden
41:57
41:27
82
Erik
catalpa kinderopvang
41:59
41:42
83
Geke Driesprong
Nij Smellinghe
42:12
41:20
84
René Veneboer
Veneboer SPORT2000
42:20
41:14
85
Jan Bakker
Bewegingscentrum Dra
42:30
42:15
86
Harry Minkes
Fysiotherapie Molene
43:27
42:07
87
Greta Homma
Nij Smellinghe
43:45
43:18
88
Andrea Haanstra- Donke
bentacera
43:50
43:29
89
Hilly Veenstra
Nij Smellinghe
43:57
42:57
90
Esther Koops
Bewegingscentrum Dra
44:04
43:12
91
Froukje Mulder
Bewegingscentrum Dra
44:04
43:13
92
Lenie Wilms
Nij Smellinghe
44:08
43:21
93
Beanne Bakker
Talant
44:08
43:49
94
Anneke Bakker
Talant
44:17
43:59
95
Ben Fokkema
Rabobank
44:19
44:15
96
Annet de Jong
bentacera
44:21
43:16
97
Auke Jan Veenhuizen
Veneboer SPORT2000
44:36
43:34
98
Mil Takens
Nij Smellinghe
45:03
44:15
99
Gerard Wolting
bentacera
45:22
44:33
100
Hanna Oostmeijer
Riviera Product Deco
45:23
45:03
101
Gerard Ganzevoort
bentacera
45:33
45:09
102
Trees Flapper
De Friese Wouden
45:49
45:02
103
Jan Harm Nutters
bentacera
45:51
45:25
104
Nienke Okkema
De Paedwizer
45:59
45:36
105
Anneke Kiewiet
De Friese Wouden
46:17
45:29
106
Sandra van Dijk
Autoland van den Bru
46:21
45:18
107
Anouk Mos
Fysiotherapie Molene
46:22
45:04
108
Sandra van der Molen
bentacera
46:23
45:57
109
Marian Brouwer
catalpa kinderopvang
46:26
46:02
110
Antje Hoeksma
Van der Wiel Holding
46:35
45:51
111
Klaas Keekstra
Talant
46:38
46:20
112
Dick Bloemhof
Nij Smellinghe
46:50
46:25
113
Jelka Barteling
Nij Smellinghe
46:54
46:24
114
Jannie Nicolai
Nij Smellinghe
46:54
46:22
115
Marjan Bijlsma
Bewegingscentrum Dra
46:55
46:05
116
Joukje Kunnen
De Friese Wouden
46:55
46:31
117
Erik Arendz
Autoland van den Bru
46:59
45:55
118
Edwin Huitema
Veneboer SPORT2000
47:08
46:51
119
Thomas Bosman
Veneboer SPORT2000
47:10
45:41
120
Michella Melessen
De Friese Wouden
47:13
46:35
121
Christine Douma
De Friese Wouden
47:39
46:30
122
Jeanette Knol
De Friese Wouden
48:12
47:51
123
Hennie Jongsma
Talant
48:44
48:27
124
Andrea Apol
Talant
48:44
48:26
125
Roelof van Marrum
bentacera
48:54
47:35
126
Ingrid Venema
De Paedwizer
48:55
48:33
127
Annemarie Kleijssen
Fysiotherapie Molene
48:58
47:40
128
Douwe Kamsma
Veneboer SPORT2000
49:08
48:06
129
Fokje de Vries
Nij Smellinghe
49:33
48:25
130
Ietsje Melessen
De Friese Wouden
49:42
49:03
131
Eric Annema
catalpa kinderopvang
49:48
48:55
132
Aina Vossen
catalpa kinderopvang
50:31
50:13
133
Yvonne de Jong
De Friese Wouden
50:32
49:39
134
Greetje van Wilpe
Nij Smellinghe
50:34
49:37
135
Jolande Hooisma
Rabobank
50:45
50:12
136
Simone Buiskool
Fysiotherapie Molene
50:45
49:27
137
Joke van der Meer
Nij Smellinghe
50:58
50:31
138
Maaike Stuiver
Fysiotherapie Molene
51:17
49:59
139
Jose Arendz
Autoland van den Bru
51:31
50:27
140
Maaike Otter
Nij Smellinghe
52:22
51:51
141
Ria van Zwieten
De Friese Wouden
52:39
51:47
142
Minke de Jong
De Friese Wouden
53:02
51:46
143
Christien Dalfsen
Nij Smellinghe
53:04
52:03
144
Ellen Veneboer
Veneboer SPORT2000
53:52
52:52
145
Anne van der Heide
DEJONG hot water tan
54:02
52:55
146
Jan Elsinga
DEJONG hot water tan
54:02
52:56
147
Tanja van Nieuwenhoven
Autoland van den Bru
55:08
54:03
148
Jolanda Veenstra-Ham
Drachten
57:12
55:49
149
Els Boersma
De Friese Wouden
57:51
56:52
150
Johanna Klomstra
De Friese Wouden
57:51
56:52
151
Aukje Reinders
De Friese Wouden
57:51
57:20
152
Pim Tuasela
DEJONG hot water tan
1:00:15
59:11
HEREN, 8 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Danil Garcia Munoz
Drachten
27:01
26:49
2
Mahmoud Sharafeddine
Drachten
30:43
30:10
3
Klaas Kooistra
Drachten
31:10
31:07
4
Mathijs Mulder
Joure
31:15
31:11
5
Alko Hofstee
Drachten
32:12
32:06
6
Yorrick Groenhof
Opeinde
32:16
31:42
7
Wouter Keuning
Gytsjerk
32:35
32:27
8
Jurriën Rijlaarsdam
LSV Invictus
32:38
32:28
9
Simon Bergsma
Drachten
32:40
32:37
10
Ronald Groenhof
Drachten
33:04
32:31
11
Hilbrand Nauta
Drachten
33:14
32:57
12
Jan hendrik Bekkema
Drachten
33:31
33:00
13
Wiebe Jeltema
Drachten
33:56
33:38
14
Wim Lutter
Enschede
34:03
33:56
15
Timo Schraa
Leeuwarden
34:05
33:57
16
Erik de Haan
34:05
33:46
17
Lars Mulder
Groningen
34:20
34:06
18
S G Tiemersma
Opende
34:22
33:59
19
Adze Bos
Stiens
34:31
33:31
20
Lourens Lenssen
LSV Invictus
34:34
34:22
21
mark Kooistra
De Wilgen
34:43
34:08
22
Thomas Renckens
Drachten
35:05
34:13
23
Willem de Jong
Drachten
35:06
33:45
24
Marinus vd meulen
Drachten
35:07
34:51
25
Alaa Sabahaldin
Drachten
35:13
34:49
26
Wouter Canter Visscher
Beetsterzwaag
35:21
35:13
27
Jelle Overbeek
Feanwalden
35:24
35:16
28
Alejandro Lopez Escrig
Drachten
35:24
35:12
29
Robert Snoek
Surhuisterveen
35:25
34:50
30
P. Veenstra
Drachten
35:32
34:46
31
Mauro Bissels
Drachten
35:37
35:09
32
Jaap van der Vegte
Drachten
35:37
35:02
33
Robin de Vries
Drachten
35:39
34:59
34
Geart van der Heide
Ureterp
35:39
34:30
35
Marthijs de Lange
Leeuwarden
35:39
35:18
36
Jeroen Mulder
Drachten
35:41
35:24
37
Nils barnhoorn
Spanga
35:41
35:06
38
Alco Sijbrandy
Meppel
35:44
35:08
39
Sico van der Wal
Impala
35:45
35:35
40
martijn berntsen
Leeuarden
35:49
35:41
41
Jelmer Veenstra
Drachten
36:04
35:34
42
Hendrik Flonk
Houtigehage
36:04
35:58
43
Harold van Wieren
Drachten
36:08
35:02
44
Evan Hifsta
Drachten
36:09
35:26
45
Joris Ketelaar
Amsterdam
36:12
36:06
46
Rienk Bouma
Harkema
36:18
35:44
47
Sybrand Boers
Drachten
36:18
35:56
48
Gerbrand Stap
Leeuwarden
36:22
36:09
49
Rudin Dijkstra
Drachten
36:24
35:48
50
Thomas de Jong
Drachten
36:27
35:57
51
Jonathan de Jong
Drachten
36:48
36:13
52
Jelmer Bouma
Drachten
36:48
36:41
53
Jint Martijn vd Galiën
Impala
36:57
36:49
54
Martijn van Breden
Gorredijk
37:01
36:32
55
Roelof Postma
Boornbergum
37:22
36:55
56
Jeroen Loonstra
Drachten
37:25
37:11
57
leslie Fukur
Drachten
37:26
36:05
58
Michael van den Bosch
Impala
37:42
36:37
59
Marco Tibbesma
Drachten
37:45
37:15
60
Nino van der Velde
Drachten
37:50
37:12
61
Marco v.d. Brug
Drachten
37:50
37:43
62
Gerard Smienk
Drachten
37:52
37:28
63
gerard mulder
Drachten
37:53
37:45
64
Marten Ritskes
Drachten
37:54
37:40
65
Richard de Graaf
Mantgum
37:57
37:41
66
Marcel Tuinstra
Impala
37:58
37:36
67
Roelof de Groot
Oldekerk
38:00
36:58
68
Wietze Boonstra
Beetsterzwaag
38:06
36:51
69
pieter visser
Sneek
38:09
37:23
70
Marco Dreise
Drachten
38:12
37:36
71
Marcel offringa
Drachten
38:13
36:59
72
Johan Bergsma
Drachten
38:23
38:20
73
seije de braak
Ee
38:27
37:55
74
Vu Khang Mai
Oudega gem Smallinge
38:34
38:00
75
Arjen de Boer
Harkema
38:35
38:22
76
Alle Geert Groenhof
Oudwoude
38:37
37:56
77
Wim van Steen
Roden
38:39
38:09
78
Menno Terpstra
Drachten
38:42
38:03
79
Elko Hamstra
Drachten
38:42
38:01
80
Rutger van Westen
Boornbergum
38:42
38:08
81
Vanja de Kwaasteniet
Drachten
38:43
37:50
82
Elder Pinto
Drachten
38:45
37:46
83
Sjoerd kooistra
Drachtstercompagnie
38:46
38:07
84
Henri Winkel
Houtigehage
38:49
37:25
85
Marc Ytsma
Surhuisterveen
38:50
37:56
86
Youri Brouwer
Drachten
38:51
37:23
87
Leon Fukur
Drachten
39:03
37:41
88
Sander van der Kuur
Drachten
39:06
37:51
89
André v/d Meer
Sumar
39:13
38:53
90
Tommy Gradussen
Drachten
39:25
38:03
91
jasper de noord
Leeuwarden
39:26
39:14
92
Jelke v.d. Meulen
Leeuwarden
39:35
39:14
93
Alexandre Mamgalauri
Drachten
39:43
39:40
94
Theo Besselink
Drachten
39:48
39:04
95
Ronald Slager
Heerenveen
39:54
39:21
96
Matthijs Fennema
Burgum
40:00
39:42
97
Jochum Reitsma
Beetsterzwaag
40:01
38:49
98
Emanuel Rocha
Drachten
40:02
39:18
99
Ralph Zuidema
Leeuwarden
40:07
39:57
100
Erwin van Riet
Veendam
40:17
40:08
101
Jelle kooistra
Houtigehage
40:18
39:38
102
Poppe-Tjalf Boonstra
Drachten
40:22
39:37
103
ronnie bakker
Heerenveen
40:24
40:15
104
niek dijkstra
Groningen
40:30
39:23
105
Sipke de Vries
Drachten
40:30
39:19
106
Jitze Kiestra
Drachten
40:32
39:15
107
Gohssé González
Beetsterzwaag
40:35
39:12
108
Aron Snippe
Drachten
40:43
39:36
109
Diego Wattimena
Drachten
40:43
39:20
110
Jasper de Boer
Morra
40:44
39:55
111
Gerlof Oudega
Heerenveen
40:50
40:25
112
Carlo Boonstra
Drachten
40:51
39:37
113
Jan Lenssen
Enschede
40:54
40:15
114
Wietse van Gijssel
Drachten
41:15
40:12
115
Piter-JanA Alma
Rottevalle
41:31
41:19
116
Karstjan Kalma
Drachten
41:35
41:23
117
Jelle de Vries
Drachten
41:37
40:29
118
Matthijs Winters
Kampen
42:00
41:20
119
Mathijs Betten
Oosterwolde Fr
42:00
41:21
120
sebastiaan roelofs
Drachten
42:07
41:30
121
Jan-Arie de Graaf
Drachten
42:07
41:41
122
frederik noorman
groningen
42:10
41:22
123
Sake Kampen
Drachten
42:11
42:00
124
Dhr. R. Terpstra
Impala
42:16
42:00
125
Paul van Snick
Groningen
42:18
41:34
126
David Westra
Burgum
42:24
41:33
127
Wim Bargerbos
Drachten
42:50
42:17
128
Arjen van der Wal
Drachten
42:54
41:34
129
Gerrit Leffering
Terwispel
42:57
42:20
130
Henk Groen
Drachten
43:21
42:32
131
Lars Tjeerdsma
Drachten
43:34
42:58
132
Remco van der Ploeg
Groningen
43:36
42:23
133
Hans Bargerbos
Wolvega
43:42
43:10
134
Kevin van der Werff
Drachten
43:43
42:47
135
Chris Jongedijk
Drachten
44:04
43:16
136
Jess Wattimena
Drachten
44:07
42:44
137
Stephan Leistra
De Wilgen
44:09
42:46
138
Vlad Laiu
Oranjewoud
44:18
42:46
139
Runardo Veenstra
Drachten
44:23
43:04
140
Niels Zwaagstra
Leeuwarden
44:24
43:43
141
Patrick Kostwinder
Drachten
44:34
44:10
142
Mark van Rijn
Drachten
44:37
43:29
143
Doede de Graaf
Drachten
44:37
43:55
144
W J van Brakel
Drachten
44:42
43:54
145
Rene Hellingwerf
Drachten
44:50
43:23
146
Marcel Hazekamp
Leeuwarden
45:06
44:47
147
Riekele de Jong
Drachten
45:29
44:26
148
Sander Pot
Drachten
45:36
44:25
149
Martijn Kraft
Opende
45:37
44:53
150
Bert Veenstra
Drachten
45:39
44:49
151
Hendrik Jan de Vries
Drachten
45:50
44:44
152
Edwin Gernaat
Surhuisterveen
45:54
44:41
153
David de Jong
Drachten
46:00
45:21
154
Teun Hunneman
Leeuwarden
46:12
46:00
155
Martin Dijkstra
Drachten
46:22
45:34
156
Anne de Jong
Amsterdam
46:28
46:21
157
Lammert van der Wal
Beetsterzwaag
46:34
46:10
158
Dirk reitsma
Drachten
46:54
46:23
159
Jorgen van der Torren
Lelystad
46:59
46:25
160
Jochem de Ruijter
Drachten
47:33
46:48
161
Sander Blauw
Rottevalle
47:44
46:18
162
John Boonstra
Drachten
47:51
46:36
163
Eric van der Wal
Wijnjewoude
48:00
46:48
164
Rudolf van Bekkum
Marum
48:13
47:21
165
Edser Knol
Drachten
49:05
47:58
166
Remco Bekkema
Drachten
49:21
49:03
167
Andre Kuipers
Drachten
49:27
49:19
168
Bastiaan Hiemstra
Rottevalle
49:46
48:19
169
Jan van der Meulen
Drachten
49:54
49:24
170
Ivan Malykh
Groningen
49:56
48:54
171
Siert wijbrandi
Beetsterzwaag
51:20
50:30
172
Klaas Struiving
Loopgroep Surhuister
52:31
51:07
173
Erwin Hoekstra
Lutjegast
52:46
52:03
174
Dave de Jong
Loopgroep Sneek
52:48
52:19
175
Siebrand Winkel
Drachten
53:08
51:42
176
Rik Jansen
Drachten
54:50
53:32
177
Erik van Klinken
Woerden
56:06
54:53
178
Mika van den Berg
Rottevalle
57:55
56:29
179
Jacco van den Boogaart
Papendrecht
57:58
57:11
180
Sietze Kloosterman
Kootstertille
58:26
57:31
HR40+, 8 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hiemstra
LSV Invictus
29:48
29:46
2
Mildo Kock
Horror
32:22
32:19
3
Rudi Bissels
Drachten
33:10
33:01
4
Bart Otter
Drachten
33:12
32:53
5
Peter Klokman
Ureterp
33:55
33:01
6
Wieberen Jan de Jong
Drachten
33:55
33:48
7
Eilert Lubbers
Drachten
33:58
33:54
8
Rob Lenssen
Oosterwolde Fr
34:38
34:00
9
Gielt Algra
Horror
34:49
34:41
10
Siebe de Vries
Drachten
35:01
34:48
11
Willem van Roeden
AV Heerenveen
35:22
35:18
12
Martin van ooyen
Drachten
35:28
35:19
13
Hans van der Zaag
Drachten
35:42
35:06
14
Klaas Bootsma
Boornbergum
35:42
35:28
15
Jan van der werff
Kortehemmen
36:20
35:17
16
Martin van Zoelen
Drachten
36:31
36:06
17
Coos van der Molen
Surhuisterveen
36:46
36:24
18
Andrew Larasen
Surhuisterveen
36:46
36:25
19
Jan Koster
Drachten
36:53
36:33
20
Richard Konijn
Wijnjewoude
36:56
36:50
21
Bert Doosje
Drachten
37:34
37:24
22
Siard Aal
Beetsterzwaag
37:52
37:17
23
Thon van Loon
Arum
37:57
36:47
24
K.F. Tillema
Artemis
37:58
37:47
25
Dick Pluim
Loopgroep Astrea
38:05
37:54
26
Germ Nijboer
Burgum
38:05
37:36
27
Jeroen Groen
Eelderwolde
38:06
37:58
28
Anko de Jong
Lionitas
38:17
37:27
29
Hans Bremer
Peize
38:17
37:43
30
Wietze Westerhuis
Impala
38:39
38:06
31
Oeds Holthuis
Surhuizum
38:56
38:46
32
Jos Jansen
Drachten
39:00
38:33
33
Sjoerd Holtrop
Lionitas
39:02
37:51
34
Erik Peereboom
Gorredijk
39:12
37:50
35
Eddy Grootemaal
Gorredijk
39:12
37:51
36
Henk Westerhuis
Drachten
39:31
38:33
37
freek laban
Groningen
39:35
38:37
38
Jaap Brondijk
Drachten
39:47
39:41
39
C de Jong
Drachten
39:59
39:46
40
Mark Roseboom
Drachten
40:07
39:15
41
Wester Jan
Drachtstercompagnie
40:11
39:55
42
Sjoerd Anjema
Dokkum
40:16
38:50
43
Henk van der Heide
Boornbergum
40:17
39:52
44
Rene Palsma
Drachten
40:29
40:10
45
Hendrik Oosterhoff
Heerenveen
40:39
39:43
46
patrick derks
Drachten
40:51
39:28
47
Marco Dekker
Drachten
40:51
39:45
48
Paul Akkerman
Opeinde
40:54
40:47
49
Ben Stel
Drachten
40:56
39:26
50
Timo van Buiten
Gorredijk
41:04
40:54
51
Martin Kootstra
Drachten
41:11
39:57
52
Koen Grave
Drachten
41:16
40:18
53
Dennis de vries
Drachten
41:19
40:14
54
Jan Tjeerd de Vries
Drachten
41:34
41:07
55
Arp Wind
Drachten
41:44
41:15
56
ruud heskes
Naaldwijk
41:50
40:39
57
Gerke Holthuis
Surhuizum
41:52
41:39
58
Jan van der Draai
Drachten
42:10
41:56
59
Andries J. Hooijsma
Ureterp
42:12
41:43
60
Corrie Kort
Steenwijk
42:14
41:32
61
Peter Stoppels
Drachten
42:47
41:42
62
Henk Stienstra
Impala
42:59
42:05
63
Matthijs Sturms
Sneek
43:22
42:46
64
Ronald Hoekstra
Lionitas
43:28
42:45
65
Jacob van der Meer
Drachten
43:29
43:14
66
Jakob Barkmeijer
Kollum
43:38
43:15
67
Freek Bron
Sonnega
43:53
42:59
68
Rene de Jong
Drachten
44:18
44:05
69
vincent boyer
Oudega
44:32
43:44
70
Olaf Kerstholt
Loopclub Burgum
44:36
43:27
71
Arjen Verhoeff
Drachten
44:51
44:15
72
Anton Langebeg
Reduzum
45:01
44:18
73
Andre Hof
Borne
45:04
44:22
74
Bas de Roos
Beetsterzwaag
45:08
43:46
75
Smith
Drachten
45:25
45:10
76
Piet Alma
Loopgroep Surhuister
45:30
44:19
77
Gerrit Landman
Drachten
45:38
44:09
78
Peter van der Zande
Steenwijkerwold
45:44
45:07
79
Gerlof Spijksma
Heerenveen
45:51
45:20
80
Jan Portijk
Wolvega
45:54
45:00
81
M. van der Sluis
Drachten
46:03
44:45
82
Mikael Jaspers
Impala
46:05
45:42
83
Edwin Pijpe
Noordwijk Zh
46:14
44:49
84
Peter Westerhof
Drachten
46:19
45:36
85
harm munneke
Roden
46:22
45:08
86
Bert Nijmeijer
Drachtstercompagnie
46:28
45:35
87
Popke Broersma
Feanwalden
46:47
46:10
88
Bert Hummel
Drachten
46:48
45:35
89
Harry Kiestra
Impala
47:02
45:46
90
Simon van Dijk
Loopgroep Surhuister
47:13
46:42
91
Misha Omlow
Zoetermeer
47:29
46:19
92
jeroen keuning
Drachten
47:46
46:33
93
Steffen van der Wal
Groningen
48:00
46:48
94
Jan-Willem Visser
Rotterdam
48:00
46:48
95
Ben Miedema
Drachten
48:05
47:40
96
André Renkema
Drachten
48:08
47:35
97
Sjoerd van der Werff
Houtigehage
48:09
47:13
98
Arjan Schut
Drachten
48:52
47:47
99
Kees Jan Vreeker
Utrecht
49:01
48:43
100
Leon Bockhoudt
Drachten
49:40
48:32
101
Herman van der Werff
Drachten
49:43
49:43
102
Marco Mebius
Drachten
50:19
49:59
103
Evert van der Scheer
Drachten
51:03
49:40
104
Theo De Leeuw
Drachten
51:30
50:59
105
Jacob Lolkema
Minnertsga
51:41
50:16
106
Jan Nieuwland-Poelstra
Drachten
51:58
51:27
107
Rene Alink
Drachten
52:04
51:25
108
Marcel Brockholz
Drachten
52:08
51:42
109
Bart Henstra
Drogeham
52:33
51:45
110
Guus de Haan
Impala
52:57
52:11
111
Wim van der Werff
Stiens
53:55
52:54
112
marc buiter
Steenwijk
54:30
53:17
113
Jan Teitsma
Drachten
55:06
54:54
114
Wander Netters
Appelscha
55:52
54:47
115
Tjeerd van Bekkum
Marum
56:06
55:14
116
Ronald Norder
Drachten
1:01:10
1:00:54
HR50+, 8 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dirk de Vries
Impala
33:28
33:26
2
Jan Horenga
Loopgroep Nienoord
33:48
33:41
3
Hans van der Wal
Den Helder
34:15
34:09
4
Sietse van der Mei
AV Heerenveen
35:06
35:00
5
Georg Dümmer
Impala
35:06
34:25
6
Roeland van der Wijk
Impala
35:25
35:11
7
Jan Bosgraaf
Impala
36:10
34:40
8
Doeke Otter
Drachten
36:14
36:11
9
Pieter Feenstra
Dutch Runners
37:58
37:34
10
Peter Klaver
Lionitas
38:01
37:47
11
Ubbo Elzinga
Friesland
38:07
37:42
12
Goos Tuinstra
Drachten
38:28
37:31
13
Martin IJff
Drachten
38:38
38:24
14
Homme Kalma
Drachten
38:56
38:44
15
Hilbert Mast
Impala
39:03
38:12
16
Rinze vd brug
Gorredijk
39:37
39:30
17
Matej Mijatovie
Drachten
39:42
39:40
18
Gerben Brouwer
Friesland
39:44
39:35
19
Jelke van der Vee
Drachtstercompagnie
39:45
39:35
20
Peter Bax
Drachten
40:02
38:29
21
Jan Lütter
Tolbert
40:06
39:59
22
Anne Rooks
LSV Invictus
40:14
39:43
23
Wilt kooistra
Houtigehage
40:20
39:43
24
Wybrand de Groot
Feanwalden
40:31
40:22
25
Rick de Jong
Drachten
40:33
40:05
26
Melein
Drachten
40:43
40:36
27
Age Zwaga
Beetsterzwaag
40:53
39:51
28
Ytzen Terpstra
Heerenveen
41:13
41:00
29
Sipke Wielinga
Tijnje
41:18
41:13
30
Cees Werkhoven
Drachten
41:23
41:01
31
Theo Grolman
Beetsterzwaag
41:24
40:43
32
Sake Lageveen
Gorredijk
41:29
40:40
33
D v/d Vlugt
Impala
41:42
40:47
34
Ron van Wilpe
Drachten
41:42
40:12
35
André Kuijper
Drachten
41:54
40:46
36
Roger Mulupsba-Yema
Drachten
42:01
41:26
37
Bert Rosien
Zwolle
42:41
41:31
38
Anton Sinnema
Grou
42:51
41:40
39
Harry Snippe
Drachten
42:51
41:43
40
Leendert de Boom
De Wilgen
42:52
41:33
41
Jan Woudstra
Impala
42:54
42:21
42
P.U. Hoekstra
Beetsterzwaag
43:17
42:27
43
Pet Molina
Drachten
43:25
42:55
44
Jan Reitsma
Eastermar
43:30
43:15
45
Ron Pander
Impala
43:32
43:05
46
Gerrit Kunnen
Beetsterzwaag
43:41
42:48
47
Pedro Roco
Groningen
43:44
42:23
48
Hendry Westerhof
Impala
43:48
42:54
49
Andre an Haack
Vianen Ut
43:56
43:26
50
Bieuwe vd Meulen
Drachten
44:05
43:39
51
Hans van Egmond
Impala
44:23
44:08
52
Rob Santhagens
De Wilgen
44:27
43:18
53
Piet Fellinger
Drachten
44:29
43:35
54
Thijs Schippers
Drachten
44:31
44:01
55
Hylke Veenstra
Groningen
45:19
44:20
56
Koos Bultje
Hurdegaryp
45:19
44:55
57
Kees Toet
Drachten
45:25
45:11
58
Toon Dickhoff
Beetsterzwaag
45:28
45:16
59
André ten Vergert
Beetsterzwaag
45:32
44:42
60
Rudy Pijpker
Drachten
45:40
44:48
61
Hilbert de Vries
Opeinde
45:56
45:42
62
Keuning
Drachten
45:56
44:24
63
Erik Stoute
Drachten
46:03
44:57
64
Klaas Mulder
Drachten
46:37
46:20
65
Meeuwes Veenstra
Drachten
46:53
46:38
66
Henk Groen
Loopgroep Sneek
47:21
47:04
67
Jelle Hagen
Impala
47:43
47:03
68
Jan Anjema
De Wilgen
48:04
47:39
69
Jan Willem Visser
De Wilgen
48:22
47:56
70
Evert Schut
Drachten
48:56
48:04
71
Meije Bouten
Heerenveen
49:24
48:04
72
Hans Knol
Drachten
49:33
48:26
73
Jappie van den Bergs
Oudehorne
49:33
48:20
74
Nico te Boekhorst
Drachten
50:30
49:49
75
Djoni Maätita
Ureterp
51:25
50:09
76
Folkert de Jong
Drachten
51:40
50:49
77
Theo Bergsma
Drachten
52:06
51:15
78
G. de Vries
Drachten
52:45
51:43
79
Gerrit Leistra
Impala
52:55
51:39
80
Reinder Sinnema
Lionitas
53:07
52:20
81
Hedzer Laskewitz
Impala
53:17
52:20
82
Jan de Wilde
Drachten
53:23
52:10
83
Anne de Jonge
Boornbergum
54:25
54:01
84
Ronnie de vries
Drachten
55:51
54:39
85
Albert van Klinken
Drachten
56:07
54:54
86
A J Meijer
Smalle Ee
57:12
55:47
87
Tom Brus
Zeist
57:37
56:13
88
Arend van Akker
Burgum
1:07:02
1:06:56
89
Bert Does
Drachten
1:08:08
1:08:02
VROUW, 8 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sjoukje van der Heide
Nij Beets
34:27
34:22
2
Akkelien Stelpstra
Burgum
35:44
35:10
3
Mettie de Vegt
Ureterp
37:02
36:39
4
Hetty Vossen
Impala
37:24
37:07
5
Elisabeth Postma
Impala
37:59
37:51
6
Hendrike Landman
Sneek
38:30
37:56
7
Elbrich v.d. Velde
Leeuwarden
40:36
40:16
8
Kim Keidel
Lionitas
40:40
40:18
9
Lies ter Beek
Beetsterzwaag
41:02
40:54
10
Marielle Benak
Drachten
41:05
40:09
11
Karin Betten
Oosterwolde Fr
41:11
40:32
12
Miranda Tehubijuluw
Drachten
41:23
41:12
13
Tamara van der Leij
Drachten
41:49
40:48
14
Marielle de Graaf
Drachten
42:07
41:41
15
Aletta Kampen
Drachten
42:11
42:01
16
Marlous de Jong
Siegerswoude
42:19
42:09
17
Amarins Krol
De Sprinter
42:47
42:12
18
Nynke van der Kloet
Drachten
42:55
42:23
19
Jikkemien van den Berg
Drachten
43:00
42:57
20
Laura Lenssen
LSV Invictus
43:02
42:21
21
Moniek veenstra
Drachten
43:10
42:21
22
Caroline van Toor
Groningen
43:12
42:51
23
Hester de Groot
Poppenwier
43:13
41:52
24
Mark Lubben
Groningen
43:19
42:38
25
Hermanda de Haan
AV Heerenveen
43:24
42:51
26
Francien van de Veen
Leeuwarden
43:28
43:01
27
Martine Oosterloo
Beetsterzwaag
43:35
43:16
28
Johanna Hoekstra
Hoornsterzwaag
43:58
43:46
29
Anja Popma
Leeuwarden
44:04
43:39
30
Ilse Westerhof
Groningen
44:05
43:22
31
Ageeth Eefting-Veenstr
Drachten
44:05
43:40
32
Marijke Lenssen
LSV Invictus
44:09
43:28
33
Iris Jaarsma
Ureterp
44:17
44:03
34
Jildou Struiving
Loopgroep Surhuister
44:21
43:35
35
Martine IJpema
Groningen
44:47
44:13
36
Gerda Elzinga
Munein
45:06
44:44
37
Esther de Groot
Drachten
45:10
45:10
38
Liane van der Heide
Boornbergum
45:22
44:51
39
Chantal Hazekamp
Drachten
45:24
45:04
40
Michelle Dirksen
Drachten
45:31
44:50
41
Aline van der Vee
Drachtstercompagnie
45:37
44:40
42
Anke Bos
Blije
45:38
44:38
43
Bea de Jong
Drachten
45:38
44:35
44
Nynke Hoogsteen
Drachten
45:43
45:00
45
Melissa van der Zande
Steenwijkerwold
45:44
45:07
46
Jolanda van Duinen
Drachten
45:51
45:28
47
Frida Elzinga
Opende
46:08
45:07
48
Jennie van der Groot
Sneek
46:16
44:54
49
Marije van der Vee
Drachtstercompagnie
46:20
45:17
50
Mirella kleian
Kortehemmen
46:20
45:16
51
Marjan Miedema
Leeuwarden
46:22
45:17
52
Maaike-Ina Schat
Drachten
46:29
45:45
53
Elske Visser
Drachten
46:30
46:26
54
Alyanne visser
Heerenveen
46:36
46:12
55
Jeltsje Boomsma
Drachten
46:49
46:27
56
Judith de Jong
Drachten
47:02
46:51
57
Hinke Mulder
Ureterp
47:18
46:30
58
Jildou van der Vee
Drachtstercompagnie
47:24
46:21
59
Danielle Westra
Drachten
47:25
46:11
60
Kristien de Jong
Groningen
47:30
46:11
61
Carla Noor
Impala
47:34
47:23
62
Bonnie van der Veen
Drachten
47:53
47:31
63
Johanneke Lukasse
Drachten
47:55
46:56
64
loltsje heidstra
Groningen
48:02
47:08
65
Manon Klint
Groningen
48:08
47:33
66
Trynke Zuiderveld
Wijnjewoude
48:15
46:58
67
Nynke Zwaagstra
Bolsward
48:17
47:36
68
Renske Meijer
Drachten
48:20
47:43
69
Damaris Wattimena
Drachten
48:27
47:06
70
Josien Jonker
Hemrik
48:57
48:15
71
Arlette de Graaf
Drachten
49:01
48:35
72
Nynke vd Molen
Drachten
49:10
48:08
73
Gerda Keizer
Kortehemmen
49:22
49:13
74
Nynke Keizer
Kortehemmen
49:23
49:13
75
Janneke Veenstra
Drachten
49:25
47:59
76
Lisanne de Jong
Drachten
49:36
48:55
77
Erna de Vries
Hurdegaryp
49:37
48:33
78
Martine de Jager
Loopgroep Leeuwarden
49:40
48:54
79
Elske Wijbenga
Boornbergum
49:41
49:20
80
Yaslin v/d Mei
Impala
49:45
49:32
81
Aukje van der Werff
Houtigehage
49:57
49:02
82
Renate Dijkstra
Drachten
50:02
49:16
83
Henny Wagenaar
Rottevalle
50:02
49:27
84
Sjanne Heeringa
Heerenveen
50:03
49:47
85
Tabina Manse
Breda
50:09
49:27
86
Annelies Hofstra
Loopgroep Surhuister
50:17
49:17
87
Wendy Zwarts
Bakkeveen
50:29
49:17
88
Yvette Mollema
Drachten
50:38
49:29
89
Hennie Veenstra
Houtigehage
50:41
49:45
90
Sisca Numan
Drachten
50:42
49:39
91
Hester van der Meer
Drachten
50:50
50:40
92
Fiona Jager
Drachten
50:51
50:07
93
Dine de Boer
Drachten
50:57
49:29
94
Rianne Jongsma
Drachten
51:17
51:01
95
Greetje Hoekstra
Drachten
51:20
50:30
96
Rensina Donzo
Katwijk Zh
51:51
51:26
97
Sophie Alink
Drachten
52:04
51:24
98
Jellie de Jong
Groningen
52:15
50:55
99
Angelina Hartlief
Beetsterzwaag
52:19
51:37
100
martine blok
Marum
52:25
51:13
101
Gerda Beute
De Wilp Gn
52:27
51:50
102
Johanna Veenstra
Loopgroep Surhuister
52:31
51:07
103
Nynke Postma
Drachten
52:32
51:21
104
Sanne Leistra
De Wilgen
52:35
51:19
105
Irma Snip
Lutjegast
52:46
52:02
106
Priscilla de Wolf
Stiens
52:51
52:15
107
Nadiene Bekkema
Opende
52:55
51:35
108
Ingrid van der Wal-Hut
Drachten
53:01
52:03
109
Ilsa van der Galien
Oentsjerk
53:25
52:09
110
Tanja Veenstra
Gytsjerk
53:25
52:09
111
Annemarie de vries
Drachten
53:42
52:45
112
riemkje de jong-veenst
De Wilp
53:51
52:36
113
Baukje Veenstra
Doezum
54:20
53:14
114
Marleen Nagtegaal
Soest
54:21
54:13
115
Jorieke Meijerink
Sibculo
54:21
54:13
116
Elsiena van Vliet
Gytsjerk
54:32
53:07
117
Anja van der veen
Drachten
54:34
53:12
118
Afina Bos-Grijpstra
Schildwolde
54:34
53:12
119
Cindy Seegers
Drachten
54:51
54:07
120
mariska van der lei
drachtstercomagnie
55:00
54:05
121
Geziena Louisa
Leeuwarden
55:33
54:21
122
Kirsten Bijland
Drachten
55:33
54:58
123
Kaysa Netters
Appelscha
55:52
54:49
124
Emese Bissels
Drachten
56:08
55:39
125
Ruth de Jong
Leeuwarden
56:11
55:11
126
Nicky Lindeboom
Drachten
56:30
55:44
127
Gea Rietsema
Drachten
56:42
56:16
128
Linda van der Velde
Rottevalle
57:30
56:04
129
myrna van de wolfshaar
Drachten
57:37
56:22
130
jellie de boer
Garijp
57:39
56:24
131
Yvonne Jagersma
Harkema
58:27
57:31
132
Rinda Benschop
Impala
1:00:08
59:22
133
Douwina Jagersma
Harkema
1:00:13
59:18
134
Femmy Bargerbos
Rottevalle
1:01:10
59:43
135
Crista Visser
Doezum
1:01:10
1:00:04
136
Mascha Heuven
Drachten
1:03:04
1:02:46
VR40+, 8 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Janny Hofman
Impala
38:18
37:34
2
Alie Brouwer
Joure
40:32
40:03
3
Alie Kuipers
AV Heerenveen
41:23
41:18
4
Nienke Zandstra
De Veenhoop
42:49
41:58
5
Janet de Vries
Drachten
43:13
42:19
6
Petra Leurink
Drachten
43:55
43:16
7
Gytha Mijnders
Drachten
44:10
43:15
8
Hieke Numan
Drachten
44:11
43:37
9
Linda Falk
Drachten
44:14
43:58
10
Anja Lucy Cazemier
Drachten
45:00
44:38
11
Fransisca Spa
Siegerswoude
45:07
44:56
12
Wytske van der Kooi
Burgum
45:18
44:59
13
Wybertha Brouwer
Horror
45:42
45:37
14
Dieneke Marinus
Impala
45:44
45:00
15
Tanja Postma-Wassink
Surhuizum
45:48
45:35
16
Rixt Dekens-Geertsma
Drachten
46:22
45:54
17
Rigtje Boersma
Loopclub Burgum
46:31
45:59
18
Maria Barkmeijer
Olterterp
46:38
46:18
19
Joan van Zinderen
Beetsterzwaag
46:38
46:17
20
Gerda Jeeninga
Drachten
46:47
45:56
21
Liesbeth van Ham
Drachten
46:50
46:06
22
Pytrick Adema
Drogeham
47:04
46:18
23
Bettina de Groot
Impala
47:12
46:03
24
Hetty Smit-Hakze
De Wilgen
47:12
46:49
25
Hieke v.d Wal
Boornbergum
47:12
46:50
26
Sybylle Kroon
Noordwijk Zh
47:19
45:54
27
Helena Veenstra
Drachten
47:33
46:49
28
Tallina Miedema
Drachten
47:51
47:23
29
Irene de Vries
Drachten
47:53
47:38
30
Froukje Hoekstra
Drachten
47:55
46:54
31
Ineke Kijlstra
Drachten
47:55
47:11
32
Cobie Jagersma
Loopgroep Surhuister
48:05
47:10
33
Dirkje Bouma
De Knipe
48:29
47:19
34
Barbarita van der Weel
Stiens
48:38
47:39
35
Christien Dijkstra
Feanwalden
48:50
48:02
36
Manuela Alink-Cramer
Drachten
48:58
48:20
37
Dorenda Borger Spoelst
Loopgroep Surhuister
49:19
48:19
38
Vernica de Roos
Heerenveen
49:39
48:19
39
Thea Offinga
Beetsterzwaag
49:42
48:23
40
Marja vanVilsteren
Impala
49:55
48:46
41
Gooitske Hoekstra
Oudeschoot
49:57
48:56
42
Aukje Meijer
Impala
50:53
49:51
43
Wilja wieringa
Drachten
50:55
50:17
44
Aukje Simonides
Impala
51:03
49:48
45
Karin Ploeg
Drachten
51:08
49:51
46
Karin Gijzemijter
Beetsterzwaag
51:14
50:15
47
Margriet Groenenstein
De Wilgen
51:26
50:21
48
Janneke Harmens
Drachten
51:26
50:21
49
Helga Hulstijn
Wolvega
51:28
50:31
50
Tinie Cnossen
Loopgroep Sneek
51:48
51:31
51
Mattie Koster
Drachten
51:49
50:57
52
Marlene van der leeuw
Wijnjewoude
51:50
51:18
53
Sijtske Rozema
Drachten
51:56
50:47
54
Tolleke walker
Beetsterzwaag
52:16
52:05
55
Astrid van de Grijp
Boornbergum
52:30
52:20
56
Eefje van Wieren Hoven
Impala
53:02
52:04
57
Monique Dijkstra
Impala
53:02
51:44
58
Annelies Kooistra
Houtigehage
53:25
52:28
59
Janny Bulthuis
Scharnegoutum
53:49
52:48
60
Akkie Zwaagstra
De Wilgen
53:59
53:36
61
Ina Keverkamp
Wijnjewoude
54:08
53:09
62
Grietje Neurink
Impala
54:47
53:59
63
Janny Hooijsma
Ureterp
54:59
54:26
64
Toziena van der Tuuk
Scharnegoutum
55:01
54:34
65
Gonny Hoogsteen
Drachten
55:06
54:26
66
Gerda Smilda
Wehe-den Hoorn
55:15
54:56
67
Anita De Leeuw
Drachten
55:34
55:05
68
Metha Steensma
Drachten
56:01
55:26
69
Petra van Bekkum
Marum
56:05
55:13
70
Angelique Baron
Drachten
57:10
55:47
71
Thea v/d Werff
Drachten
57:12
55:54
72
Ria v/d Werff
Drachten
57:12
55:54
73
Sonja Konijn
Impala
57:27
57:16
74
Linda van Werven
Opende
57:40
56:42
75
Froukje de Jong
Impala
58:45
58:08
76
Gythe Bulstra
Amsterdam
59:54
59:11
77
Anina van der Ploeg
Impala
1:00:08
59:31
VR50+, 8 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Titia Visser
Drachten
39:14
38:47
2
Wil Lütter-Schuiling
Loopgroep Nienoord
39:49
39:43
3
Froukje Jongsma-Iedema
Drachten
41:09
40:53
4
Imie Canter Visscher
Impala
41:33
41:09
5
Foke Reitsma
Eastermar
43:24
43:09
6
Betty de Haan-Kempenaa
Augustinusga
46:13
45:35
7
Jittie Oosterdjk
Burgum
46:37
46:05
8
Lieneke Luijt
Lionitas
46:45
46:17
9
Tilly Renckens-Ganzebo
Drachten
48:02
47:10
10
Jolanda Siemonsma
Sneek
48:51
48:24
11
Nelie Schut
Drachten
48:56
48:06
12
Jantsje Veenstra
Drachtstercompagnie
52:07
51:24
13
Renske Anjema
Impala
52:17
51:52
14
Marian Postma
Drachten
52:25
51:54
15
Nettie Feenstra
Terwispel
52:28
52:04
16
Hinke de Haan
Surhuisterveen
54:40
53:40
17
C Sikkema
Surhuisterveen
55:06
54:07
18
Lida Deden
Heerenveen
55:07
55:03
19
Joke Gruppen
Impala
56:02
55:49
20
Annemarie Overbeek
Feanwalden
56:02
55:44
21
Corry van der Vee
Impala
57:42
56:46
22
Althea Browne
AV Heerenveen
58:47
58:40
JO-12, 1 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sjoerd de Boer
Horror
5:45
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
5:52
3
Matthijs Pultrum
Luxwoude
5:55
4
Ruben Talstra
Drachten
6:00
5
Lars vd Meulen
Drachten
6:03
6
Bard Pultrum
Surhuisterveen
6:09
7
Jurjen Dekker
Impala
6:15
8
Sven Fissiaux
Drachten
6:28
9
Maurik Meijer
Impala
6:28
10
Sven Pultrum
Luxwoude
6:29
11
Tom Mulder
Drachten
6:33
12
Lennard Feenstra
Opeinde
6:39
13
Harm Jan Kootstra
Beetsterzwaag
6:42
14
Marlon van Oosten
Harkstede
7:09
15
Stefan vd Brug
Drachten
7:19
16
Sybe Lolkema
Drachten
7:21
17
Abe Lolkema
Drachten
7:25
18
Marijn Piek
Impala
7:25
19
Mark Terpstra
Drachten
7:37
20
Morris van der Leij
Drachten
7:45
21
Durk Dijkstra
Drachten
8:01
22
Johan Polet
Impala
8:04
23
Daniel Liemburg
Drachten
8:06
24
Jens Numan
Drachten
8:07
25
Jimte Smit
Drachten
8:19
26
Fonger Burger
Drachten
8:21
27
Hidde Betten
Drachten
8:32
28
Martijn Offringa
Impala
8:36
29
Tim de Vries
Drachten
8:43
30
Ruben Kootstra
Drachten
9:09
31
Erwin Pool
Drachten
9:19
32
Lars de Vries
Drachten
9:37
33
Jochem v Marrum
Franeker
10:20
34
Henk oege de Vries
Drachten
10:32
35
Tyrell van Oosten
Harkstede
11:22
36
Xander Nuwolt
Drachten
12:31
37
Sil Nuwolt
Drachten
12:38
38
Thijmen Westra
Drachten
13:22
JO-15, 1 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kevin Bloemberg
Drachten
5:13
2
Rob van Zoelen
Drachten
5:18
3
Colin spa
Drachten
5:30
4
Rense Negenman
Impala
5:39
5
Jelmer Kootstra
Beetsterzwaag
5:49
6
Simme Travaille
Drachten
5:58
7
Chris Wever
AV Heerenveen
6:01
8
Jarin van der Kooi
Impala
6:04
9
Maerten Meijer
Impala
6:18
10
Gijs van der Wijk
Impala
6:20
11
Kelvin Spa
Drachten
6:25
12
Marvin Piepers
Drachten
6:46
13
Jurre-Jan de Boer
Drachten
6:48
14
Sven van der Veen
Twijzelerheide
7:07
15
Milan Mulder
Drachten
8:17
ME-12, 1 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gwenda Struiving
Loopgroep Surhuister
6:27
2
Lisette van der Meulen
Surhuisterveen
6:41
3
Esther Dekker
Drachten
6:49
4
Hannah Talstra
Drachten
7:05
5
Noa Tilkema
Impala
7:08
6
Emma van Wieren
Impala
7:13
7
Silke Mulder
Drachten
7:30
8
Anna-Bo van der Wal
Impala
7:41
9
Ilse A. Pool
Drachten
7:49
10
Marijke van der Veen
Leeuwarden
8:01
11
Stella Pultrum
Surhuisterveen
8:03
12
Mirthe de Vries
Drachten
8:04
13
Julia Rinsma
Impala
8:04
14
Winoa Tehubijuluw
Drachten
8:15
15
Floor Dekker
Impala
8:19
16
Shanna Tehubijuluw
Drachten
8:24
17
Fardau Talsma
Drachten
8:27
18
Sanne Pultrum
Luxwoude
8:37
19
Fleur de Vries
Drachten
9:37
20
Amarins Loonstra
Drachten
9:38
21
Bregt alkema
De Wilgen
10:00
22
Isa van der Veen
Leeuwarden
10:23
23
Silke Numan
Drachten
10:32
ME-15, 1 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anneke Kootstra
Beetsterzwaag
6:10
2
Rozemarijn Dekker
Impala
6:37
3
Jildou Kijlstra
Drachten
6:46
4
Rixt van der Heide
Impala
6:48
5
Esther van der Pol
Impala
7:01
6
Jellie Hoekstra
Impala
7:13
7
Leonie Konings
Drachten
9:56
8
Fleur Alkema
De Wilgen
9:57
9
Fissiaux Anouck
Drachten
9:58
10
Ilse Faber
Drachten
13:22
Timing mogelijk gemaakt door MySports
Hoofdsponsor Rabobank Drachten
www.uitslagen.nl
16-06-2013 00:00