| | | | | Uitslagenlijst Vuurtorenloop
Vlieland - Zondag 9 juni 2013
MSEN, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Stellingwerf
SV Veendam
30:31
11
Jurrit Dijkstra
Leeuwarden
44:12
30
Franck Youmbi
Sint Nicolaasga
53:43
32
Patrick Dijkstra
Groningen
54:55
M40, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Robin Woestenburg
Vlieland
51:00
M50, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Jan Olthuis
Hardloopclub Amsterd
45:27
7
Koos van der Ploeg
Leeuwarden
50:22
9
Gerrit Knop
West-Terschelling
51:33
11
Jan Bosman
Loopgroep Leeuwarden
52:06
16
Wido van der Hoorn
Utrecht
57:27
M60, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Djurre J van der Schaa
Friesland
52:34
VSEN, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Sandra Knop
West-Terschelling
51:32
4
Marieke Dijkhuizen
IJsbrechtum
52:36
7
Bettie Bruijnzeel
Lionitas
54:09
8
Dorien de Leeuw
West-Terschelling
55:54
11
Elise van der Laan
Leeuwarden
59:13
14
Charlotte van Crugten
Utrecht
1:07:21
15
Janny Cruiming
Oosterend Terschelli
1:11:06
V35, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Kassenberg
Lionitas
36:21
2
Sandra van Strien
Lionitas
38:16
3
Danielle Mouissie
Blaricum
45:22
12
Carla Dijkstra
Nes gem Boarnsterhim
56:40
13
Hedwig Troelstra-Wind
Workum
57:20
14
Jacqueline Kooistra
West-Terschelling
58:09
17
Jacqueline Swart
Haskerhorne
1:02:58
19
Johanna Veenstra
Loopgroep Surhuister
1:05:06
V45, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
14
Annemarie van der Stee
Loopclub Burgum
1:00:16
16
Bonnie Manting-Stoker
Vlieland
1:03:12
18
Anita Boer
Nes gem Boarnsterhim
1:04:12
20
Anita Dijker
West-Terschelling
1:16:42
V55, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Aafke Keizer-Zijlstra
Friesland
58:58
5
Renee de Ree-Landman
Sneek
59:47
MSEN, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
12
Henk Jan Braggaar
Eelderwolde
1:38:46
M40, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Reno Papa
Loopgroep Leeuwarden
1:24:12
11
Lucas van Houtert
Eindhoven Atletiek
1:34:18
17
Jeroen Bronsveld
Spijkenisse
1:43:49
18
Richard Kamerman
Spijkenisse
1:43:49
19
Hj Balkema
West-Terschelling
1:45:13
21
Martin Boomgaardt
Hoorn Terschelling
1:48:02
22
Herman van der Weg
Wommels
1:49:39
24
Michel Goemans
Zoeterwoude
1:59:18
M50, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Albert van Ramshorst
Sneek
1:16:30
7
Hendrik van der Meiden
Triathlon
1:26:19
M60, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Boelens
Kollumerzwaag
1:34:24
4
Johan Koops
Loopgroep Aart Stigt
1:43:36
VSEN, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska Kramer-Postma
Friesland
1:12:03
3
Nynke de Boer
Loopgroep Leeuwarden
1:45:38
6
Rinyanne Dirksma
Friesland
1:47:32
V35, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Judith van der Meer
Dronryp
1:25:27
3
Natascha van der Vis
Oudeschild
1:32:20
4
Renetta Kistenmacher
Horror
1:37:22
8
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
1:48:02
9
Henrieta Oosterbaan
Horror
1:50:04
11
Mariël Woestenburg
Vlieland
1:51:11
13
Nathalie Goemans
VanDrielRunners
1:59:17
14
Jinny Schippers
Heerenveen
2:02:42
16
Saskia Knuijver Kelder
Loopgroep gRUNN
2:22:56
V45, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
1:20:38
3
Annie Oostenbrink
Friesland
1:38:54
6
Annette Oosterwijk
Friesland
1:46:02
7
Marianne Eggermont
Groningen
1:49:59
9
Gillian Weinberg
Wassenaar
1:53:06
12
Martina Mak-Beukema
Groningen
2:03:42
13
Johanna de Bruin
Groningen
2:03:43
V55, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja Olthuis-Langendi
Hardloopclub Amsterd
1:50:15
J6-8, JEUGDLOOP 700 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valentijn van Laar
Vlieland
3:00
M6-8, JEUGDLOOP 700 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ymke Wiersma
Loopgroep Hugo Veenk
3:19
7
Brecht Wolfswinkel
Vlieland
3:58
J9-12, JEUGDLOOP 1400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Jelle van Ramden
Vlielalnd
6:43
15
Melle Woestenburg
Vlieland
8:59
M9-12, JEUGDLOOP 1400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mare Wiersma
Loopgroep Hugo Veenk
6:00
5
Silke Wolfswinkel
Vlieland
6:54
11
Lisanne Rechterschot
Vlieland
8:25
18
Sylke Woestenburg
Vlieland
9:06
J1315, JEUGDLOOP 2100M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M1315, JEUGDLOOP 2100M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Esmee van Krimpen
Vlieland
11:42
Uitslagen.nl
16-06-2013 12:35