Uitslagenlijst Dom Verdan Loop

Reutum - Zondag 9 juni 2013

MANNE, 5 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Rick Zuithof
Albergen
-2
19:36
2
Bob Egberink
Oldenzaal
-10
20:33
3
Rob Bruns
Harbrinkhoek
-34
21:06
4
Willem Lansink
Albergen
-2
21:58
5
Ivo Schreven
Reutum
-28
22:05
6
Albrecht Baan
Reutum
-28
22:30
7
Stijn Lammerink
Haarle gem Tubbergen
-8
22:43
8
Tom Vleerbos
Albergen
-28
23:54
9
Max Wolbers
Albergen
-2
24:11
10
Jan Steggink
Reutum
-29
24:18
11
Dennis Evertman
Oldenzaal
-20
24:18
12
Niels Bossink
Oldenzaal
-21
24:58
13
G. Aarnink
Reutum
26:03
14
Mark Lokotte
Reutum
-20
28:33
15
Jurrian Bruns
Harbrinkhoek
-99
28:54
16
Jan van der Zande
Oldenzaal
-63
31:58
VROUW, 5 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Karin Oude Nijeweme
Oldenzaal
-16
22:15
2
Kirsten Vleerbos
Albergen
-26
23:54
3
Anita Kamphuis
Reutum
-25
24:18
4
Sharon Kuipers
Reutum
-29
26:09
5
Florien Deterink
Reutum
-9
26:47
6
Kitty Wigger
Denekamp
-24
27:22
7
Britt Holsink
Reutum
-1
27:25
8
Karin Engbers
Ootmarsum
-10
28:00
9
Anouk Brunninkhuis
Ootmarsum
-13
28:06
10
Jette Brunninkhuis
Borne
-7
28:08
11
Kim Brunninkhuis
Reutum
-11
28:08
12
Karin Wolbers-Ikink
Albergen
-32
28:09
13
Marga Rekers
Reutum
-27
28:55
14
Kitty Frielink
Fleringen
-24
28:55
15
Angela Deterink
Reutum
-21
28:56
16
Petra Nijhuis
Tubbergen
-28
29:46
17
Mariet de Rijk
Oldenzaal
-15
30:01
18
Nicole Jansen
Harbrinkhoek
-29
30:19
19
Patricia Tijink-Ansink
Denekamp
-27
30:27
20
Yvette Hesp
Almelo
-32
30:30
21
Liselot Alberink
Harbrinkhoek
-26
31:21
22
Judith Bakhuis
Harbrinkhoek
-28
31:21
23
Nicole Bolscher
Tilligte
-30
31:45
24
Jacqueline van Barneve
Tilligte
-21
31:45
25
Bertine Lokotte
Tubbergen
-27
32:19
MANNE, 10 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marc Raanhuis
Hengelo Ov
-31
39:10
2
Tonnie Bruns
Ootmarsum
-43
39:26
3
Anton ter Elst
Hengelo Ov
-33
39:47
4
Jan Aarnink
Nutter
-7
40:29
5
Andrť Oude Vrielink
Vasse
-37
41:48
6
Thomas Wigger
Tubbergen
-12
43:04
7
Hans Punt
Oldenzaal
-42
43:05
8
Harry uit het Broek
Weerselo
-41
43:50
9
Johan de Bondt
Enschede
-30
44:13
10
Frank Droste
Reutum
-31
44:19
11
Herman Oude Nijeweme
Enschede
-41
46:08
12
Paul Meijer
Albergen
-34
46:12
13
Frank Rekers
Albergen
-31
46:12
14
Arjan Kreuwel
Geesteren Ov
-24
46:25
15
Frank Wolbers
Oldenzaal
-35
46:50
16
Ronald van Diemen
Denekamp
-24
47:03
17
Richard Nijhuis
Hengelo Ov
-31
47:03
18
Andre Haafkes
Denekamp
-52
47:04
19
Nico Langeslag
Oldenzaal
-45
48:19
20
Gerrit Bultman
Delden
-40
48:19
21
Raymond Deterink
Reutum
-20
48:27
22
Reggy Schotman
Wierden
-13
48:40
23
Niek ten Harkel
Wierden
-13
48:41
24
Henk-Jan Luiten
Enschede
-30
48:59
25
Tibor Poelmann
Amsterdam
-20
49:15
26
Benno Benneker
Oldenzaal
-38
49:31
27
Alwie Brummelhuis
Rossum Ov
-46
49:31
28
Cees van Reemst
Enschede
-47
49:45
29
Theo Gomis
Enschede
-50
50:37
30
Patrick Slaghekke
Markelo
-32
51:08
31
Fons Klumpers
Albergen
-34
51:23
32
Maik Homan
Markelo
-26
51:33
33
Henk van der Kolk
Enschede
-35
51:36
34
Ronnie Mensink
Leeuwarden
-33
52:31
35
Eddy Oude Elferink
Weerselo
-44
52:32
36
Hubert Mensink
Tubbergen
-37
53:01
37
Heiko Lentfert
Oldenzaal
-25
53:50
38
Jordy Letteboer
Hengelo Ov
-21
53:51
39
Jan Waaijer
Geesteren Ov
-41
54:45
40
Alfons Wesselink
Albergen
-37
55:13
41
Martin Steenberg
Enschede
-50
56:15
42
Erik Dam
Fleringen
-37
56:49
43
Ronnie Hilberink
Geesteren Ov
-35
57:53
44
Rob Veger
Enschede
-32
59:11
45
Hans Kroeze
Weerselo
-46
1:00:21
46
Klaas de Boer
Tubbergen
-39
1:00:56
47
Nick Vredenbregt
Enschede
-45
1:02:36
VROUW, 10 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Annet Werger
Ootmarsum
-33
43:50
2
Anja Hofman
Enschede
-36
43:58
3
Siegrid Droste
Reutum
-31
45:02
4
Anneke Paus
Albergen
-39
49:53
5
Koning
Enschede
-31
51:01
6
Andrea Schot
Oldenzaal
-29
51:06
7
Bernadet Grundel
Reutum
-20
51:53
8
Sabine Seiger
Oldenzaal
-25
51:59
9
Cindy Peters
Oldenzaal
-25
51:59
10
Susan Siemerink
Oldenzaal
-23
52:04
11
Marian Mensink
Tubbergen
-38
52:29
12
Leonie Oosting
Leeuwarden
-28
52:31
13
Wendy Segerink
Weerselo
-20
52:32
14
Wendy Hulsbeek
Tubbergen
-23
53:27
15
Hellen Kotte
Tubbergen
-22
53:52
16
Marly Kemna
Albergen
-26
54:22
17
Hetty Oude Avenhuis
Albergen
-39
54:51
18
Lansink-oudeBlenke Mir
Reutum
-36
54:51
19
Elske Barkman
Enschede
-36
55:29
20
Marijke Tijink
Reutum
-33
56:03
21
Rachel Maathuis
Reutum
-26
56:03
22
Enith Bouwmeesters
Enschede
-28
56:16
23
Marian Wassenburg
Enschede
-41
56:38
24
Irma Kuipers
Tubbergen
-27
57:37
25
Hetty Dam
Fleringen
-32
57:39
26
Bianca Nijland
Albergen
-36
57:39
27
Lisa Wiegink
Ootmarsum
-15
57:40
28
Yvonne Kemna
Albergen
-38
57:40
29
Annette Kroezen
Tubbergen
-35
57:41
30
Leandra Geurtse
Albergen
-34
57:54
31
Noewella Verheijen
Enschede
-7
59:49
32
Monique Kerkhoffs
Enschede
-42
59:59
33
Siny Oerbekke
Reutum
-46
1:00:30
34
Pauline Bruns
Weerselo
-46
1:00:41
35
Trees Volker
Hengelo Ov
-44
1:00:50
36
DiŽnne Demmer
Tubbergen
-20
1:02:10
37
Carmen Rikkink
Reutum
-24
1:02:21
38
Dionne Reekers
Reutum
-22
1:02:22
39
Marleen Hesselink
Reutum
-21
1:02:22
40
Maaike Hagedoorn
Albergen
-32
1:02:30
41
Jolijn Vennegoor
Agelo
-5
1:02:50
42
Nicole Scholten
Reutum
-22
1:10:09
43
Kristy Nijland
Hengelo Ov
-6
1:10:11
44
Caroline van Es
Enschede
-34
1:10:23
45
Sonja Hommels
Enschede
-26
1:17:16
JONGE, 500 METER JEUGD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Tom Slaghekke
-94
2:17
2
Ties Wesselink
Albergen
-94
2:20
3
Tom Morskieft
Haarle gem Tubbergen
-94
2:22
4
Joep Lowik
Reutum
-93
2:26
5
Kees Groothuis
Reutum
-93
2:28
6
Luuk Morskieft
-92
3:19
7
Jelle Rikkink
Reutum
-94
3:21
8
Jaap Groothuis
Reutum
-91
3:21
9
Lucas Frieling
Reutum
-92
3:34
10
Mees Grundel
Reutum
-92
3:58
11
David Frieling
Reutum
-90
4:13
MEISJ, 500 METER JEUGD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Tess Grundel
Reutum
-94
2:53
2
Diede Huiskes
-92
3:03
3
Jette Morkieft
Reutum
-93
3:03
4
Guusje Lowik
Reutum
-91
3:49
5
Nora Grundel
Reutum
-91
3:53
6
Madelief de Groot
Enschede
-92
4:12
7
Merel Koopman
Reutum
-90
4:20
8
Ise Grundel
Reutum
-90
4:25
JONGE, 2 KM METER JEUG
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sam Holsink
Reutum
-99
8:35
2
Kjelt Kuipers
-98
8:44
3
Stan Morskieft
Reutum
-98
8:47
4
Jesse Kuipers
-99
8:53
5
Jop Vrerink
Reutum
0
9:11
6
Chiel Wesselink
Reutum
-99
9:24
7
Jort Maathuis
Reutum
-96
9:27
8
Mats Holsink
-97
9:32
9
Rens Morskieft
Reutum
-96
9:46
10
Jorn Groothuis
Reutum
-98
10:24
11
Niek Wesselink
Reutum
-95
10:29
12
Jard Droste
Reutum
0
11:08
MEISJ, 2 KM METER JEUG
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Fenne Olde Hampsink
Reutum
-97
9:17
2
Sophie Oude Hengele
Reutum
9:21
3
Carlijn olde Hampsink
Reutum
-98
10:38
4
Meike Stevelink
Haarle gem Tubbergen
-98
12:04
5
Nina Kamphuis
-96
12:06
6
Sterre Maathuis
Reutum
-94
12:40
7
Emma Vrerink
Reutum
-98
12:46
www.uitslagen.nl
09-06-2013 00:00