Uitslagenlijst VanGoghLoopZundert

Zundert - Zaterdag 1 juni 2013

V1-5, KINDERLOOP T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Pelkmans
Bavel
2:01
2:01
2
Beau van Ommeren
Roosendaal
2:40
2:39
3
Kiki Rutjes
Zundert
3:04
3:03
4
Lieke Noorden
Zundert
3:06
3:01
5
Sanne van Oorschot
Zundert
3:15
3:12
6
Britt Maas
Zundert
3:24
3:23
7
Mirte Antonissen
Zundert
3:39
3:35
8
Sofie Christianen
Zundert
3:47
3:44
M1-5, KINDERLOOP T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Oumar Samb
Zundert
2:36
2:34
2
Minke de Bruijn
Zundert
2:50
2:48
3
Wouter Jansen
Wernhout
2:51
2:49
4
Karsten Herijgers
Rijsbergen
2:59
2:59
5
Senna de Beer
Zundert
3:02
3:00
6
Bart Huijbregts
Wernhout
3:17
3:16
7
Jayden Damen
Etten-Leur
3:22
3:21
8
Luan Neefs
Zundert
3:23
3:20
9
Aidyn Prasad
Zoetermeer
3:30
3:30
10
Sebas Poel
Zundert
3:32
3:29
11
Jurre Herijgers
Rijsbergen
3:44
3:42
M 6, KINDERLOOP T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emiel Tax
DJA
2:12
2:10
2
Lucas Huijskens
Zundert
2:20
2:19
3
Louis van Oorschot
Wernhout
2:21
2:19
4
Joeri Graumans
Zundert
3:03
3:02
5
Teun Christianen
Zundert
3:13
3:12
6
Bjorn Haest
Rijsbergen
3:34
3:32
V 6, KINDERLOOP T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evy van de Leur
Roosendaal
2:15
2:13
2
Farah Errahmouni
Zundert
2:18
2:16
3
Lynn Sijmens
Zundert
2:24
2:23
4
Minke de Bruijn
Zundert
2:31
2:30
5
Minke Snepvangers
Zundert
2:34
2:33
6
Graumans Perle
Zundert
2:36
2:33
7
Evy Elst
Zundert
2:42
2:42
8
Lore Aernouts
Wernhout
2:46
2:44
9
Julia Pemen
Zundert
2:47
2:44
10
Tess Hereijgers
Zundert
2:48
2:46
11
Lieve Bastiaansen
Zundert
2:55
2:54
M 7, KINDERLOOP 7 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rens Schalk
DJA
4:14
4:12
2
Fallou Samb
Zundert
4:28
4:27
3
Mitchel van Laer
Sint-lenaarts (BEL)
4:30
4:28
4
Robbe Aernouts
Wernhout
4:33
4:32
5
Alex Struijs
DJA
4:36
4:35
6
Joris Klein
DJA
5:32
5:30
7
Jonas Gommers
Zundert
5:40
5:39
8
Niek Notenboom
Zundert
6:32
6:30
V 7, KINDERLOOP 7 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noa van de Leur
Roosendaal
4:15
4:14
2
Anouk Boomaerts
DJA
4:25
4:25
3
Indy Boomaerts
Zundert
4:34
4:33
4
Fay Boomaars
Zundert
4:54
4:52
5
Roos Raven van Egmond
Wernhout
4:58
4:57
6
Ylke Damen
Achilles
5:11
5:10
7
Lieke Christianen
DJA
5:17
5:16
8
Hilde Huijbregts
Wernhout
5:19
5:17
9
Lieve Bastiaansen
Zundert
5:21
5:20
M 8, KINDERLOOP 8 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jonas Gommers
DJA
4:02
4:00
2
Graumans Jesse
Zundert
4:08
4:05
3
Luuk Strooper
Tilburg Road Runners
4:19
4:18
4
Thijs Lowensteijn
Zundert
4:41
4:39
5
Sallahdien Zouiri
Zundert
4:46
4:46
6
Daan Broeders
Zundert
4:52
4:51
7
Lars van Hoof
Zundert
4:54
4:53
8
Thijs Broeders
Zundert
5:05
5:04
9
Floris ten Velde
Zundert
5:13
5:12
10
Bart Antonissen
Zundert
5:13
5:11
11
Tygo Elst
Zundert
5:39
5:38
12
Sunvir Singh
Zundert
6:22
6:21
V 8, KINDERLOOP 8 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merel Madelief Van Egm
Wernhout
4:26
4:26
2
Meike Graumans
Rijsbergen
4:27
4:26
3
Isabel Bömer
DJA
4:27
4:27
4
Tess van Ostaijen
DJA
4:53
4:51
5
Indy Vermeiren
DJA
4:55
4:54
6
Hoegee Sara
Zundert
5:08
5:05
7
Roelie van de Riet
Achtmaal
5:22
5:21
8
Noa Antonissen
Zundert
5:24
5:22
M 9, KINDERLOOP 9-10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jamile Errahmouni
DJA
3:54
3:53
2
Thijn Willemsen
Zundert
3:55
3:55
3
Tim Klein
DJA
4:13
4:11
4
Marijn ten Velde
Zundert
4:19
4:18
5
Jerom Bastiaansen
DJA
4:19
4:18
6
Xander Castelijns
Zundert
4:26
4:24
7
Wessel Hendrickx
Zundert
4:37
4:37
8
Youri De Wit
Zundert
4:43
4:42
9
Jean-Pierre van Overve
DJA
5:01
5:00
10
Lucas Jansen
Wernhout
5:05
5:02
11
Luc vd Broek
Zundert
5:07
5:04
V 9, KINDERLOOP 9-10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Merrtens
Rijsbergen
4:03
4:02
2
Mira van der Maas
Zundert
4:14
4:12
3
Aniek van Opstal
DJA
4:24
4:23
4
Nina van der Maas
Zundert
4:36
4:34
5
Christel Schalk
DJA
4:42
4:40
6
Kaylee Damen
Achilles
4:45
4:43
7
Dana Notenboom
Zundert
4:47
4:45
8
Evi Snepvangers
DJA
4:50
4:49
9
Evi Noorland
DJA
4:58
4:56
10
Bregje Nefs
Achilles
5:07
5:05
11
Floor Jacobs
Zundert
5:40
5:38
M 10, KINDERLOOP 9-10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Huijbregts
Wernhout
3:46
3:45
2
Bas Englebert
Zundert
3:47
3:45
3
Koen Keuken
DJA
4:04
4:01
4
Robin van Oorschot
Zundert
4:05
4:04
5
Reinoud Pijnen
Rijsbergen
4:13
4:13
6
Kevin van Hooijdonk
Zundert
4:15
4:11
7
Roland Pijnen
Rijsbergen
4:19
4:19
8
Willem van Oorschot
Wernhout
4:32
4:30
V 10, KINDERLOOP 9-10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janne Graumans
Rijsbergen
3:59
3:58
2
Fleur Beenackers
Zundert
4:00
3:59
3
Evi Sijmens
Zundert
4:25
4:25
M 11, KINDERLOOP 11-1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cyrille Bömer
DJA
3:46
3:44
2
Sietse Nefs
Achilles
3:46
3:44
3
Koen van Ommeren
Roosendaal
3:47
3:45
4
Carlo Schrauwen
Zundert
3:53
3:52
5
Bam van de Wouw
DJA
3:55
3:53
6
Thomas Leeuw
Zundert
4:05
4:04
7
Jelle Snepvangers
Zundert
4:07
4:06
8
Mathieu Bartels
Zundert
4:08
4:06
9
Daan Verwijmeren
Zundert
5:09
5:08
V 11, KINDERLOOP 11-1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emma van Berkel
Zundert
4:15
4:14
2
Mirte Rommers
DJA
4:16
4:14
3
Anne van den Broek
Zundert
4:16
4:14
4
Isa van der Maas
Zundert
4:51
4:51
M 12, KINDERLOOP 11-1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rik Herijgens
DJA
3:39
3:38
2
Tim Englebert
Zundert
3:44
3:44
3
Juan Lochten Bastiaans
Rijsbergen
3:47
3:46
4
Jeroen Haest
Rijsbergen
4:01
4:00
5
Xander Hendrickx
Zundert
4:04
4:02
V 12, KINDERLOOP 11-1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Frijters
DJA
3:36
3:35
M SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Maas
Sprint
30:46
30:45
2
Pieter Hendrickx
Retie (BEL)
30:59
30:59
3
Colin Bekers
Achilles
31:14
31:13
4
Timothy Vergauwen
Achilles
32:07
32:07
5
Ben Vriends
Achilles
33:26
33:25
6
Juul van de Kruijs
Parcival
33:34
33:34
7
Erik van der Heijden
De Langstraat
33:44
33:42
8
Roel Wouters
Brasschaat (BEL)
33:47
33:47
9
Rick Salome
Sprint
35:02
35:00
10
Ruud Brosens
Sprint
35:56
35:55
11
Martijn Nooren
DJA
36:12
36:10
12
Guy Arnouts
Essen (BEL)
36:34
36:31
13
Ben Spruijt
Essen (BEL)
37:01
36:58
14
Steven van Bunningen
Sprint
37:03
37:01
15
Teun van Uffelen
Road Runners Etten-L
37:18
37:16
16
Robert van den Heuvel
Sprint
37:31
37:28
17
Wannes De Roeck
Essen (BEL)
39:00
38:57
18
Martijn de Kock
Sprint
39:20
39:18
19
Hilde Gilissen
Parcival
41:58
41:57
20
Martijn van Merrienboe
DJA
42:29
42:23
21
Sjoerd de Bruijn
Sprint
43:57
43:54
22
Stijn Goos
Brecht (BEL)
47:59
47:52
V SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elizeba Cherono
Sprundel
34:59
34:59
2
Marisa Hopmans
Spado
38:15
38:14
3
Vicky Lieckens
Lille (BEL)
38:53
38:49
4
An Claes
Westerlo (BEL)
39:02
38:59
5
Amy van den Broek
Sprint
40:17
40:16
6
Cindy Bastiaansen
Sprint
43:15
43:11
7
Valerie De Roover
Sprint
44:04
44:01
8
Meri Koyen
Meer (BEL)
45:41
45:37
9
Marijke van Schil
Essen
47:16
47:14
10
Neeltje van der Sman
Sprint
49:13
49:07
11
Eveline Bindels
Sprint
52:37
52:32
12
Renata Krijnen
Breda
53:01
52:49
M 35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Lieckens
Westerlo (BEL)
32:50
32:49
2
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
33:45
33:42
3
Jean-Pierre Hoeboer
Sprint
34:04
34:03
4
Joël Geurts
Sprint
37:09
37:08
5
Benny Aerts
Minderhout (BEL)
38:01
38:00
6
Erwin Brosens
Sprint
38:23
38:21
7
Han Buijsse
Sprint
39:21
39:18
8
Werner Mutsters
Wernhout
43:31
43:25
9
John Sijmens
DJA
43:39
43:34
10
Peter Boomaerts
Rijsbergen
45:25
45:22
11
Amit Prasad
Zoetermeer
1:07:57
1:07:51
V 35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Verheijen
Sprint
42:30
42:27
2
Heidi Hereijgers
DJA
44:27
44:22
3
Nancy Koch-Suikerbuik
Diomedon
45:49
45:46
4
Chantal van Oudheusden
Sprint
45:54
45:50
5
Liesbeth Buijnsters
DJA
51:51
51:45
6
Karin van Hoof
DJA
1:00:02
59:55
M 45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Deny Blom
DJA
36:50
36:48
2
Marc Vervaet
Sprint
37:52
37:51
3
Rini Bruggeman
AV '56
38:33
38:31
4
John Marijnissen
Sprint
39:18
39:17
5
Patrick van Haren
Spado
40:05
40:03
6
Leo van Ravels
Sprint
40:19
40:17
7
Hans Hoogveld
DJA
41:24
41:22
8
René van der Pas
Scorpio
41:28
41:26
9
Luc van Genk
DJA
41:56
41:51
10
Rien van Vossen
Spado
42:41
42:34
11
Jan Lazeroms
DJA
42:55
42:50
12
Marc Siebers
Breda
42:57
42:54
13
Toine Dingemans
Sprint
45:32
45:25
14
Koen Janssens
Essen (BEL)
46:02
45:55
15
Gerard Westen
Breda
52:15
52:08
16
Anton van Opstal
Sprint
58:15
58:02
V 45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Els Van Hooydonck
Essen (BEL)
37:37
37:36
2
Gerda Nouws
DJA
44:32
44:28
3
Jeanine van Overveld
THOR
46:01
45:59
4
Lianne Gronert
Sprint
46:27
46:23
M 55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Bruijns
Sprint
36:45
36:44
2
Ruud Woord
THOR
36:46
36:43
3
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
39:20
39:19
4
Bert van Exsel
Sprint
39:50
39:50
5
Marcel Cools
Sprint
40:53
40:50
6
Ruud Verstralen
Sprint
42:47
42:43
7
Rien Mathijssen
Achilles
46:47
46:43
8
Cor van Nispen
THOR
46:53
46:46
9
Jan Geers
Diomedon
47:15
47:12
10
Gerard Stoop
Sprint
47:37
47:30
M 65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Walvoort
Sprint
48:12
48:04
2
Jack Stuifmeel
Sprint
50:04
49:59
MTR10, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap Thielen
Breda
39:33
39:30
2
Johan Rombouts
Zundert
40:27
40:19
3
Willem van Schil
Essen (BEL)
40:37
40:34
4
Marius Faas
Rijsbergen
41:47
41:44
5
Frank Vergouwen
Essen (BEL)
41:54
41:51
6
Erwin Damen
Etten-Leur
41:58
41:50
7
Joris Weerlink
Nederland
42:29
42:27
8
Rini van Gils
DJA
42:34
42:29
9
Hans Kennis
's-Gravenhage
42:42
42:30
10
Ron Hense
Achtmaal
42:51
42:46
11
John Koeken
DJA
43:00
42:55
12
Mark Hereijgers
Zundert
43:22
43:11
13
Piet Danen
Oud Gastel
43:36
43:30
14
Arjan van Oorschot
Zundert
43:45
43:33
15
Johnny van Dijk
Rucphen
44:14
44:09
16
Ronald van Dijk
Rucphen
44:19
44:14
17
Jan Sturm
Zundert
44:33
44:27
18
Daniel Elst
Zundert
44:34
44:22
19
Eric Goos
DJA
45:42
45:30
20
Jan Moeskops
Baarle-Nassau
45:45
45:32
21
Teun Kooymans
Roosendaal
45:46
45:42
22
John Sibens
Roosendaal
45:47
45:43
23
Mark van Hasselt
Wernhout
45:48
45:41
24
Corne van de Riet
Achtmaal
45:57
45:52
25
Daniel Valcq
Nederland
46:03
45:51
26
Jan Bastiaenen
Zundert
46:19
46:09
27
Robert Vermeiren
DJA
46:26
46:22
28
Ger Buijnsters
Zundert
46:43
46:35
29
Wallie Hakkens
Breda
46:52
46:42
30
Jörgen van Ginneken
Breda
46:53
46:48
31
Leo van den Diepstrate
Zevenbergschen Hoek
46:56
46:51
32
Kees Goetstouwers
DJA
47:09
47:04
33
Ortwin Jorissen
Rijsbergen
47:10
47:04
34
Maico Salimans
Nederland
47:13
47:04
35
Johan Verhoeven
Baarle-Nassau
47:23
47:10
36
Rene de Beer
Zundert
47:24
47:19
37
Pieter Verwij
Dordrecht
47:26
47:18
38
Erik van Nijnatten
Wernhout
47:47
47:36
39
Cees van Opstal
Wernhout
47:55
47:52
40
André Oerlemans
Breda
48:22
48:12
41
Dirk Klapwijk
Sprint
48:31
48:23
42
Ruben Francken
Wuustwezel (BEL)
48:50
48:38
43
Ton Jansen
Breda
48:57
48:50
44
Ronald van Rooden
Nederland
49:04
48:53
45
Niels Pemen
Wuustwezel (BEL)
49:26
49:14
46
Ronald Hage
Breda
49:55
49:48
47
Jurgen Boomaerts
Zundert
50:26
50:17
48
Kees Frijters
Rijsbergen
50:53
50:39
49
Ruud Vissers
Zundert
51:21
51:16
50
Jos van Rijckevorsel
Rijsbergen
51:24
51:16
51
Pascal Roos
Rijsbergen
51:44
51:36
52
Henk van Genderen
Deurne (BEL)
51:46
51:36
53
Marn0 Dingennouts
Nederland
51:53
51:43
54
Roy Verdaesdonck
Zundert
51:54
51:44
55
Jos Vriends
Zundert
52:08
51:59
56
Olaf Hul
Breda
52:10
52:03
57
Chris Goderie
DJA
52:26
52:21
58
Emile Dekkers
Wernhout
52:42
52:31
59
Rob Damen
Zundert
53:17
53:06
60
Rien Magielse
Zundert
53:17
53:10
61
Erik van Alphen
Nederland
53:43
53:33
62
Charles Koolschijn
Essen (BEL)
54:04
53:54
63
Willy van Geel
Turnhout (BEL)
54:37
54:28
64
Joep Akkermans
Eindhoven
55:38
55:28
65
Henk vd Kloot
Wernhout
56:07
55:55
66
Hans Schrauwen
Zundert
56:16
56:06
67
Hein Bouw
Zundert
57:03
56:51
68
Louis de Koning
Rijsbergen
58:21
58:16
69
Paul van Rooijen
Nederland
1:00:28
1:00:18
VTR10, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sasun Abraham
Rucphen
46:17
46:14
2
Brigitte van Gerwen
Nederland
48:52
48:41
3
Marian Frijters
Rijsbergen
50:52
50:38
4
Sylvie Vanlaerhoven
DJA
51:15
51:11
5
Jolanda van Hassel
DJA
51:28
51:24
6
Renate Kerckhoffs
Loopvereniging TOF
51:34
51:28
7
Helen Coomans
Nederland
52:28
52:19
8
Marjon Damen
's-Gravenhage
54:09
53:58
9
Brigitte van der Pluim
Nederland
54:45
54:36
10
Mieke van Meer
Nederland
56:21
56:11
11
Jessica Vermeeren
Rijsbergen
56:53
56:49
12
Wendy Dorst
Herkingen
57:38
57:31
13
Marloes Graumans
Rijsbergen
58:49
58:45
14
Veronique van Gils
Teteringen
1:00:26
1:00:23
15
Bianca van der Pol
Etten-Leur
1:02:27
1:02:20
M 5KM, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco van Oosterhout
DJA
18:09
18:08
2
Stefan Picavet
Sprint
18:25
18:24
3
Jelle de Roon
Atledo
18:26
18:26
4
Marco Lodiers
THOR
19:21
19:17
5
Rini Mol
Road Runners Etten-L
19:36
19:35
6
Leon 't Hooft
Sprint
19:39
19:37
7
Tonio de Jong
Achilles
19:40
19:38
8
Paul Lutterman
Breda
19:41
19:40
9
Roderik Blok
Road Runners Etten-L
19:50
19:48
10
Nick Jansen
Sprint
20:04
20:02
11
Stefan Jorissen
Road Runners Etten-L
20:05
20:03
12
Jelle Oostvogels
Wernhout
20:15
20:13
13
Chris Romme
Prinsenbeek
20:16
20:13
14
Michel Verhoeven
Breda
20:17
20:16
15
John van Aert
DJA
20:24
20:22
16
Oswald de Bruijn
Oud Gastel
20:32
20:30
17
Bert de Roon
's Gravenmoer
20:35
20:33
18
Fedor Wesseling
Roosendaal
20:46
20:45
19
Maykel Hereijgers
Rijsbergen
20:52
20:47
20
Kees Mol
Road Runners Etten-L
20:53
20:51
21
Yoran Nuyts
DJA
20:59
20:58
22
Joey Ritchie
Zundert
21:00
20:57
23
Jeroen Stoutjesdijk
Zundert
21:01
20:55
24
Peter Rockx
Zundert
21:20
21:18
25
Jacco Verschuren
Zundert
21:24
21:21
26
Otto Verbruggen
Sprint
21:34
21:33
27
Bas Naalden
Zundert
21:44
21:41
28
Tijn Goos
Zundert
21:44
21:41
29
Marty van de Wouw
Zundert
21:55
21:49
30
Martin Snepvangers
Zundert
21:57
21:54
31
Thijs Akkermans
Zundert
22:04
21:59
32
Brandon Kats
Zundert
22:06
22:01
33
Ad van Hassel
Zundert
22:31
22:25
34
Jorg van Gastel
Zundert
22:47
22:42
35
Barry Gommers
Zundert
23:10
23:04
36
Martijn van de Broek
Rijsbergen
23:28
23:22
37
Eric van Buel
Breda
23:29
23:21
38
Mark Smolders
Zundert
23:39
23:33
39
Tygo Verschuren
Zundert
23:45
23:41
40
Niels Pinxteren
Zundert
24:03
23:59
41
Stef van Disseldorp
Zundert
24:07
24:04
42
Joep Jacobs
Zundert
24:09
24:05
43
Manoj Bhandart
Sprint
24:17
24:13
44
Job Buijnsters
Zundert
24:26
24:22
45
Bas Tellekamp
Wernhout
24:32
24:28
46
Teun van Eekelen
Zundert
24:33
24:29
47
Daan Brugman
Zundert
24:50
24:45
48
Sven van Hoof
Zundert
24:50
24:45
49
Chiel van Dijck
Zundert
25:03
24:59
50
Menno van de Broek
Rijsbergen
25:26
25:19
51
Luuk Gommers
Rijsbergen
25:26
25:19
52
Ludo van Opstal
Zundert
26:22
26:19
53
Marco van Hassel
DJA
27:08
27:02
54
Peter van Duuren
Breda
27:25
27:17
55
Pascal Rebreyend
Papendrecht
28:57
28:55
56
Ad Lips
Breda
30:53
30:48
57
Jozef Friant
Turnhout (BEL)
36:57
36:51
V 5KM, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kim Verhoeven
Baarle-Nassau
20:16
20:12
2
Mireille van Empel
OSS-VOLO
21:01
21:00
3
Mirjam Martinot
Etten-Leur
22:17
22:15
4
Robin van Ommeren
Roosendaal
23:01
23:01
5
Nicole Damen
Zundert
23:01
22:57
6
Annick Caethoven
Essen (BEL)
23:09
23:06
7
José Kuijstermans
Achilles
24:05
24:02
8
Marcella Roks
AV Standdaarbuiten
24:21
24:19
9
Marielle van de Broek
Rijsbergen
25:15
25:08
10
Marianne Mol
Road Runners Etten-L
25:15
25:13
11
José Nuyts
Zundert
25:31
25:25
12
Veerle Scheers
Essen (BEL)
25:35
25:32
13
Rian Snoek
Prinsenbeek
26:32
26:26
14
Judith van der Kloof
Zundert
26:36
26:32
15
Aniek Hurks
Zundert
27:01
26:54
16
Anita van Aert
DJA
27:09
27:02
17
Nelie Braspenning
Zundert
27:26
27:18
18
Sanne Peeters
Wernhout
27:46
27:41
19
Hatty van den Beemd
Zundert
27:52
27:46
20
Sylvia Verhoeven
Baarle-Nassau
27:57
27:52
21
Sonja Martens
Zundert
28:05
28:00
22
Jolanda Gommers
Wernhout
28:09
28:03
23
Judith van Nijnatten
Rijsbergen
28:14
28:07
24
Wendy Brugman
Zundert
28:33
28:26
25
Ilse Naalden
Zundert
29:01
28:53
26
Mariska Soeliman
Breda
30:54
30:49
M 2.5, 2.5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Juan Lochten Bastiaans
Sprint
9:30
9:28
2
Sergio de Bondt
Wuustwezel (BEL)
9:55
9:55
3
Joep van Geel
AVO 1983
10:41
10:40
4
Nick Buijnsters
Zundert
11:44
11:41
5
Kobe de Bondt
Wuustwezel (BEL)
11:48
11:47
6
Diego van Loenen
Dongen
12:51
12:49
7
Cyrille Bömer
DJA
13:15
13:13
8
Herve Brittmann
Oirschot
15:52
15:49
V 2.5, 2.5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marloes de Hooge
Sprint
10:19
10:18
2
Carolin de Bondt
Wuustwezel (BEL)
10:49
10:48
3
Ellen Boden
Essen (BEL)
12:10
12:07
4
Lauren Gommers
Zundert
12:17
12:13
5
Britt Sijmens
Zundert
12:32
12:29
6
Femke van Houte
Brecht (BEL)
13:29
13:23
7
Monique de Beer
Zundert
14:58
14:54
8
Megan van der Staak
Rotterdam
15:12
15:05
9
Emma Brittmann
Oirschot
15:51
15:49
10
Babette Hereijgers
Zundert
16:19
16:12
Uitslagen.nl
24-06-2013 13:56