Uitslagenlijst Koninginneloop Beilen

Beilen - Dinsdag 30 april 2013

V-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Tijd
1
Rishani- Nagalingam
CBS De Schutkampen
3:31
2
Yara de Boer
Exmorra
3:45
3
Silvana Jager
OBS Harm Smeenge
3:47
4
Danielle Schaab
Meppel
4:12
5
Britt Rozeboom
OBS Harm Smeenge
4:16
6
Floor de Kloet
OBS GA de Ridder
4:22
7
Fleur Wanders
Hoogeveen
4:23
8
Pien Snoeken
Ruinen
4:28
9
Ilse de Weerd
Dwingeloo
4:30
10
Noa de Boer
Exmorra
4:32
11
Lotte de Kloet
OBS GA de Ridder
4:33
12
Mare Raven
OBS GA de Ridder
4:45
13
Laura de Haan
Noordscheschut
5:06
14
Roos Bijlsma
OBS Harm Smeenge
5:16
15
Laura Sikkenga
CBS De Wegwijzer
5:26
16
Iris Oostra
OBS Harm Smeenge
5:40
17
Eva-Sofie Elferink
Veenhuizen
5:44
18
Mandy Steen
CBS Prinses Beatrix
5:57
19
Lieke Snoeken
Ruinen
6:16
M-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Tijd
1
Sten Oosting
CBS De Eshorst
3:24
2
Jari de Ruiter
Assen
3:30
3
Mart Oosting
CBS De Eshorst
3:43
4
Fabian Stobbe
OBS Harm Smeenge
4:10
5
Joas de Ruiter
Assen
4:19
6
Roy van Ittersum
OBS GA de Ridder
4:25
7
Marne van der Kooi
Burgum
4:47
8
Jort Abbes
CBS De Eshorst
4:53
9
Jesper Wanders
Hoogeveen
4:54
10
Stijn Kerssies
CBS De Eshorst
5:13
11
Shane Oostra
Beilen
5:28
12
Nout Abbes
CBS De Eshorst
6:33
V8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Britt Roos
Ruinen
5:07
2
Anniek Vissers
Nijmegen
5:30
3
Colet de Ruiter
CBS De Wingerd
5:47
4
Dione Schipper
Steenwijkerwold
5:49
5
Noémi Hemmes
CBS De Wingerd
5:50
6
Liset Haveman
OBS Harm Smeenge
5:51
7
Marit de Jonge
OBS GA de Ridder
5:58
8
Iris Dekker
OBS Harm Smeenge
6:05
9
Nina Kort
CBS De Wegwijzer
6:12
10
Marije de Weerd
Dwingeloo
6:32
11
Ilse Kort
CBS De Wegwijzer
6:34
12
Sascha Steen
CBS Prinses Beatrix
6:37
13
Sarmia -Nagalingam
CBS De Schutkampen
6:43
14
Rachel van Ittersum
OBS GA de Ridder
6:45
15
Hannah Gritter
OBS GA de Ridder
6:52
16
Josien Prent
Ruinen
8:17
M8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Julian Jager
OBS Harm Smeenge
5:03
2
Stijn Vissers
Nijmegen
5:05
3
Marrin Strijker
CBS De Eshorst
5:09
4
Mark Wanders
OBS Harm Smeenge
5:31
5
Boris de Vries
CBS De Wegwijzer
5:33
6
Jort Oosting
CBS De Eshorst
5:43
7
Daan Pieters
OBS De Zuiderenk
5:52
8
Giel Kerssies
CBS De Eshorst
5:53
9
Tom Bouwknegt
Hoogeveen
6:01
10
Aljen van Veen
OBS Harm Smeenge
6:01
11
Boudewijn Bus
CBS De Wingerd
6:06
12
Jochem Schaab
Meppel
6:19
13
Olivier Bus
CBS De Wegwijzer
6:28
14
Sander Schreur
OBS De Bosvlinder
7:05
15
Wytse-Jan van der Kooi
Burgum
9:07
11-13, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Joëlle de Ruiter
CBS De Wingerd
4:49
2
Wianne Schipper
Steenwijkerwold
5:01
3
Robin Prent
HAC '63
5:17
4
Anniek Mos
Ruinen
5:23
5
Zwanique Snoeken
Uffelte
6:29
6
Dominique Hemmes
CBS De Wingerd
7:02
7
Lara Schreur
OBS De Bosvlinder
7:16
11-13, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Bouwknegt
Hoogeveen
4:33
2
Arish Strijker
CBS De Eshorst
4:56
3
Jasper Middag
Wapse
4:59
4
Ivo van Ewijk
OBS De Bosvlinder
5:05
5
Sander Middag
Wapse
5:20
6
Julian de Jonge
OBS GA de Ridder
5:38
7
Bas Middag
Wapse
5:45
8
David de Vries
Westerbork
6:13
VO-V, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Tijd
1
Marit van der Schaaf
Leek
10:35
2
Danique de Ruiter
Bovensmilde
10:48
3
Annick Raven
Beilen
11:39
4
Sanne Otten
Dedemsvaart
12:07
5
Isa Bruggink
Dr Nassau College
12:29
6
Iris Haveman
Beilen
12:55
7
Sophie Prent
ruinen
14:43
VO-M, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Tijd
1
Bart vd West
CSG Beilen
9:46
2
Samuel Hofman
HAC '63
9:49
3
Stefan Eefting
CSG Beilen
10:04
4
Jarin van de Kooi
Burgum
10:18
5
Matthijs Boer
CSG Beilen
10:30
6
Melvin Braam
Beilen
10:45
7
Gerben Hofman
Dr Nassau College
10:50
8
Ramon Wanders
Beilen
12:05
9
Bryan Cuterus
Dr Nassau College
12:19
10
Stefan Schaab
Meppel
12:30
11
Vincent van Houten
Dr Nassau College
12:33
V SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
17:50
2
Sandra van Strien
Lionitas
18:57
3
Saffira Kiewiet
Groningen Atletiek
19:07
4
AnneSophie Kok
De Sperwers
19:21
5
Marleen Popken
Exloo
20:28
6
Hermien Koerts
HAC '63
20:45
7
Denise Brouwer
Vitalis
21:53
8
Jannie de Jong
Wapse
23:10
9
Chantal Huizing
Klazienaveen
23:22
10
Geesje Nijmeijer
Oldemarkt
24:18
11
Marlous Tol
Beilen
24:24
12
Mariëlle Veldwijk
Heerde
27:08
13
Janine van de Waerdt
Assen
27:45
14
Heleen Steenge
Almere
27:45
15
Herma Fikse
Oene
27:49
16
Nienke ten Brinke
Linde Dr
27:58
17
Karin Henlaar
Beilen
28:42
18
Annet Zwiep
Beilen
29:03
19
Hanneke Schaab
Meppel
29:08
20
Alinda Oosting
Beilen
33:04
21
Erica Schotman
Smilde
34:39
22
Marieke Scheerooren
Westerbork
34:58
V 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Laura Batterink
Westerbork
20:12
2
Cathy van Es-Bode
HAC '63
20:43
3
Hilda Mulder
HAC '63
21:32
4
Yvonne Kamies
De Sperwers
21:34
5
Jeanet Roos
HAC '63
22:17
6
Anja Bennink
HAC '63
22:53
7
Geke van den Heuvel
Loopgroep Beilen
23:24
8
Reina Wijnia-Kwant
avVN
24:06
9
Ria Modderman
Assen
25:22
10
Adri Sluis
Start '78
25:36
11
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
25:52
12
Jolanda de Melker-Oost
Beilen
25:59
13
Wytske van der Kooi
Burgum
26:20
14
Sumathy - Nagalingam
Smilde
26:25
15
Annelies Schipper
Steenwijkerwold
27:32
16
Karin Mulder
Hoogeveen
27:40
17
Erna ten Brinke
Linde Dr
28:00
18
Trijnie Fictorie
Hoogeveen
28:07
19
Kim Hofman
Ruinen
28:51
20
Gerrie Hoiting
Appelscha
29:10
21
Thea Hendrikse
AAC '61
29:48
22
Alberta Boerma-Wiersma
Loopgroep Beilen
31:04
23
Marjanna Bremer
Pesse
31:10
24
Annet Feenstra
Drachten
31:14
25
Marie-José Klaver
Westerbork
31:16
26
Antje Huisman
LSV Invictus
31:42
27
Hennie Bruggink
Smilde
31:45
28
Harriet Drenthen
Loopgroep Beilen
35:05
29
Grietje van't Klooster
LSV Invictus
35:29
M SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
16:21
2
Paul Geerstma
Lionitas
16:26
3
Jasper Mulder
Joure
16:29
4
Leon van der Lans
Stuifzand
16:49
5
Arjo Koekoek
HAC '63
17:49
6
Ids Tuinstra
SISU
17:57
7
Alfons Batterink
Hollandscheveld
17:58
8
Bas van Beek
Cialfo
18:03
9
Jerry Duinkerken
AAC '61
18:32
10
Dick Wobbes
Lionitas
18:39
11
Dirk van Faassen
Beilen
18:46
12
Bas Krom
Groningen
18:51
13
Erik Schippers
Lionitas
18:55
14
Alex van den Bos
Beilen
19:31
15
Rowan Veenhuizen
AAC '61
19:48
16
Robert Modderman
Groningen
19:52
17
Mirko de Boer
Beilen
21:08
18
Roeland te Velde
Hoogeveen
21:12
19
Jaron van Veen
Beilen
22:06
20
Martin Oldenkamp
Beilen
22:37
21
Simon de Vries
Westerbork
22:37
22
Remco Deelstra
Bovensmilde
22:52
23
Jorien Heegen
Beilen
22:59
24
Sander ten Oever
Beilen
23:00
25
Gerald Haandrikman
Beilen
23:00
26
Bennie Smit
Hoogeveen
23:15
27
Roy Moes
Smilde
23:23
28
Erik Abbes
Loopgroep Beilen
24:13
29
Tijmen Altena
Assen
24:24
30
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:27
31
Jorick Huizing
Klazienaveen
24:37
32
René Kamphuis
Beilen
24:40
33
Frans van Staalduinen
Beilen
25:10
34
Jasper Wortel
Westerbork
25:27
35
Lars Boerma
Beilen
26:34
36
Arno Beuving
Beilen
27:46
37
Nils van de Waerdt
Assen
27:46
38
Robert Haandrikman
Beilen
28:43
39
Wolter Freerk Nijmeije
Oldemarkt
34:29
M 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ronald de Jong
Ciko '66
17:14
2
Jan ten Cate
HAC '63
17:36
3
Jappie Doller
Friesland
17:55
4
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
18:16
5
Gertjan de Haan
HAC '63
18:49
6
Rob Hendrikse
Assen
18:59
7
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
19:27
8
Jacco ten Zijthoff
HAC '63
19:29
9
Jan Roeles
Loopgroep Beilen
19:34
10
Willie Kiewiet
Lionitas
19:56
11
Andre van der Kooi
Hoogeveen
20:00
12
Bert de Ruiter
Bovensmilde
20:17
13
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
20:30
14
Berrie Schipper
Steenwijkerwold
20:39
15
Jan Lindemulkder
Beilen
20:59
16
Frans Raven
Beilen
21:09
17
Jan Willem Oosting
Loopgroep Beilen
21:12
18
Roel Kleine
HAC '63
21:14
19
Peter van Ittersum
Beilen
21:36
20
Klaas Jonkman
Kerkenveld
21:41
21
Harry Vos
Westerbork
21:58
22
Jan Roelof Hofman
HAC '63
22:29
23
Dik Zantingh
Zuidwolde Dr
22:48
24
Domien Mulder
Friesland
22:58
25
Jan de Vries
Westerbork
23:51
26
L Hadders
Ruinenpesse
24:13
27
Alfred van Veen
Beilen
24:15
28
Lucas Mulder
Hoogeveen
24:23
29
Harry Sloots
Elim
24:44
30
Winston Moes
Smilde
24:55
31
Jan van der Lans
HAC '63
24:58
32
Tjerk Tuinstra
SISU
25:33
33
Gerrie Bijl
Runners Stadskanaal
26:09
34
Gert Vos
Westerbork
26:26
35
Bert Mos
Beilen
26:29
36
Erik Wabeke
Beilen
26:37
37
Jan Krol
Loopgroep Beilen
27:44
38
Eddy Nieuwenweg
Assen
28:05
V SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Mariska Kramer
Friesland
34:59
2
Yvonne Kassenberg
Lionitas
36:38
3
Annemieke de Lange
Vitalis
38:33
4
Ine Snoeken
HAC '63
40:27
5
Carin Heutinck
Runners Stadskanaal
43:52
6
Karen Koopman
Groningen
46:28
7
Marije Eferink-Gemser
Veenhuizen
47:51
8
Esther Wietzes
AAC '61
48:42
9
Renate van Dop
Westerbork
52:14
10
Monique May-Hoogeveen
Ter Apel
52:27
V 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
40:11
2
Petra Faber
SV Veendam
41:08
3
Annelies Vrancke
Exloo
44:37
4
Adrie Hartholt
LSV Invictus
47:45
5
Inge Wulffde
Leeuwarden
49:26
6
Marry Nederhoed
Beilen
49:55
7
Ella van den Berg
LSV Invictus
50:45
8
Ina Wolters
Beilen
53:52
9
Henny Steenbergen
Loopgroep Beilen
55:54
10
Annelies van Strater
Oegstgeest
56:33
M SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Geert Tuinstra
SISU
32:55
2
Willem de Boer
Lionitas
34:00
3
Wouter Luinge
SV Veendam
34:23
4
Robert Huisjes
AAC '61
34:58
5
Jan Stuursma
SV Veendam
35:01
6
Henty Rutgers
Noordscheschut
36:01
7
Edward Hilgenga
Harlingen
37:12
8
Bert JAn Wever
Onstwedde
37:44
9
Andreas van Scherpenze
Almelo
38:18
10
Ad van Erp
Aquilo
38:21
11
Richard Kort
Zwiggelte
40:51
12
Marnix Schaab
Meppel
41:38
13
Dennis Nijstad
Elim
42:52
14
Jurrien Rijlaarsdam
LSV Invictus
44:07
15
Roy Grotentraast
Hoogeveen
45:01
16
Richard Hulzebosch
Beilen
47:22
17
Eelco Zomer
Zwolle
48:40
18
Roberto Lijkendijk
Hoogeveen
49:24
19
Dennis Rouw
Groningen
50:34
20
Stan de Groot
Beilen
50:46
21
Sjoerd Haddering
Buinen
52:39
M 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Robert Willemse
Rotterdam Atletiek
33:01
2
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
34:47
3
Harry Wiersma
Lionitas
35:27
4
Ludy Timmer
AAC '61
35:40
5
Adriaan Huisman
LSV Invictus
36:54
6
Jannes Dolfing
Westerbork
37:10
7
Gerard Dunnink
Steenwijk
37:49
8
Siem Hiemstra
LSV Invictus
37:51
9
Sean Patrick Roos
HAC '63
37:53
10
Frits Faber
SV Veendam
38:49
11
Harry Faber
SV Veendam
39:21
12
Harold Dijkstra
Gieten
39:45
13
Douwe Weima
Nijverdal
39:50
14
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
39:55
15
Arjan Tigelaar
Smilde
40:26
16
Frank Ottenhof
Loopgroep Beilen
42:00
17
Harry Luinge
SV Veendam
42:40
18
Prphan Butthong
Assen
43:06
19
Marco Bakker
assen
43:45
20
Herman Gort
Hoogeveen
43:50
21
H Bakker
Runners Stadskanaal
43:52
22
Jeroen Stobbe
Beilen
44:41
23
Rene Lammerts van Buer
Westerbork
44:48
24
Marten Leistra
Beilen
45:01
25
Wim Onnes
Beilen
46:03
26
Arend Stevens
Westerbork
46:09
27
Klaas Haveman
Loopgroep Beilen
46:25
28
Harmen Gelling
Groningen Atletiek
46:32
29
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
46:34
30
Tammo Bijmolt
Loopgroep Beilen
46:36
31
Frits Michiels
Westerbork
46:41
32
Lambert Veldman
HAC '63
46:43
33
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
46:51
34
Jaap Veltman
Ruinerwold
47:11
35
Pieter de Jong
Oosterwolde Fr
47:38
36
Arjan Bijlsma
Beilen
47:42
37
Peter de Boer
Loopgroep Beilen
48:02
38
Henk Daling
HAC '63
48:17
39
Mans Veldsink
Dedemsvaart
48:20
40
Henk Willems
Beilen
48:48
41
Klaas Tielken
Westerbork
49:06
42
Jan Gritter
Loopgroep Beilen
49:35
43
Mark Kerssies
Hijken
50:30
44
Theun Zondag
Loopgroep Beilen
50:31
45
Jos Platzer
Beilen
52:00
46
Aat vd Berg
Loopgroep Astrea
52:03
47
Henk de Groot
Beilen
52:12
48
Michel Drost
Pesse
52:44
49
Jan Nijmeijer
Oldemarkt
54:16
50
Anton Modderman
Assen
54:17
51
Johan Roerink
Beilen
54:31
52
Handrik Jan Smit
Beilen
55:22
53
Klaas Bronsema
AAC '61
55:51
54
Bram Gonlag
Beilen
57:31
55
Gerrit Tijkendijk
Hoogeveen
57:51
56
Ben Reuvers
Assen
59:30
57
Roel Kwint
AAC '61
1:04:30
Gem Midden-Drenthe, NAM, Univé Midden-Drenthe,
Oosting Makelaars, Inducon, De Lange Natuursteen,
Lasbedrijf HGB, Jumbo Mulder, Bloemenpalet,
Fysio Centrum Beilen, Run2Day Hoogeveen.
Dank voor de gastvrijheid: Korfbalvereniging Vitesse Beilen.
Tot ziens volgend jaar! www.loopgroepbeilen.nl
www.uitslagen.nl
30-04-2013 00:00