Uitslagenlijst Vier Windenloop

Spierdijk - Vrijdag 26 april 2013

M, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oscar Wokke
Hylas
35:24
2
Cas Bommer
Hera
35:40
3
Michel Dekker
Hera
36:52
4
Bouke Bouma
AV Edam
37:07
5
Jamel Achour
Hera
37:40
6
Wim Schilder
Hollandia
38:11
7
Kazunori Yamamoto
Hera
39:39
8
Erik Koenis
Hoorn
40:20
9
Carlo Rohde
Spierdijk
41:17
10
Alex Gitzels
Loopgroep Hoorn
41:29
11
Alescander Reddering
De Goorn
41:50
12
Stefan Vlaar
ARO '88
42:45
13
Leon Bakker
Avenhorn
44:16
14
Arjan Blankendaal
Spierdijk
45:11
15
Mark van Nijnatten
Spierdijk
46:13
16
Hans Braas
ARO '88
46:37
17
Ivan Bos
Heerhugowaard
46:46
18
Jeroen Deeterink
Obdam
49:54
19
Pim Ruwalda
Heemskerk
50:54
20
Arno van Nijnatten
Spierdijk
53:43
21
Koen van Weelderen
Wieringerwaard
56:24
M40, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Smit
Hera
34:41
2
Richard Kramer
SAV
34:48
3
Ron Kuyer
Assendelft
35:58
4
Marco Molenaar
Oudkarspel
36:30
5
Gerard Warnaar
Hera
36:34
6
John Gombault
Trias
38:39
7
Ronald Tromp
Loopgroep Hoorn
38:40
8
Ronald Jacobs
Noordkop
38:42
9
Nico van Dalen
SV Sportlust
39:00
10
Dick Beers
avVN
40:02
11
René Steur
ARO '88
40:46
12
Richard Geijteman
Slootdorp
41:20
13
René Oldenbeuring
Blokker
41:53
14
Marcel Overboom
Avenhorn
41:57
15
Mark Konings
Hoorn
42:35
16
Ernst Oppendijk
Alkmaar
43:11
17
Marcel Konings
ARO '88
43:43
18
Marcel Laan
Blokker
44:21
19
Ron Steur
Amsterdam
44:35
20
Rob Marinus
Heerhugowaard
45:37
21
Ben Velez
Hoorn
45:41
22
Ariën Ruiter
Spierdijk
47:49
23
Olof Glorie
Trias
48:20
24
Richard Keppel
Hera
48:37
25
Rob Moggré
Castricum
50:55
26
Menno Renting
Purmerend
1:04:38
M50, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hennie Punt
TAS '82
36:55
2
Rob Berger
Trias
36:58
3
René Korpershoek
Hera
37:08
4
Ruud Klaver
Obdam
37:49
5
Hans Rijs
Limmen
38:25
6
Egon van der Peet
Hylas
38:58
7
Piet Jonker
Trias
39:16
8
Hans Maten
Hera
39:30
9
Bert Bouman
Hollandia
39:54
10
Kees Mak
avVN
41:13
11
Peter Dekker
Heerhugowaard
41:43
12
Antoon van der Jagt
avVN
42:22
13
Jan Bruin
Oudkarspel
42:27
14
Wim Glas
Oudkarspel
44:15
15
Iko de Wilde
Grosthuizen
44:25
16
Peter Mettes
Hollandia
44:39
17
Adrie van der Wijk
Hera
45:09
18
Ruud Sweep
Hera
45:13
19
Peter Jacobs
Noordkop
47:32
20
Theo Konings
Spierdijk
48:30
21
Henk Weijerstrass
Loopgroep Hoorn
48:46
22
John Koning
ARO '88
49:40
23
Tom Mol
Egmond aan Zee
52:08
24
Peter Stam
Hera
56:15
25
Jos Klaver
Obdam
58:31
M60, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
39:18
2
Frans Dekker
avVN
41:07
3
Koos v.d. Jagt
avVN
41:30
4
Johan Lienos
Noordkop
43:25
5
Mat Pronk
Hera
44:05
6
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
45:02
7
Piet Gemser
Friesland
49:51
8
Sjaak Bommer
De Rijp
54:57
9
Pyet van Brink
Hera
55:28
10
Kees Bijvoet
Wognum
56:41
11
Gijs Honing
avVN
1:05:51
12
Peter van Veen
Heerhugowaard
1:05:57
13
Pieter Buijsman
Zwaag
1:13:37
V, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzan Nieman
Hera
37:08
2
Ellen Berkhout
Hollandia
45:06
3
Karin Meinema
Wieringerwaard
55:54
4
Loes Hollenberg
Spierdijk
57:17
5
Jurney Klaver
Spierdijk
58:13
V35, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Weijling-Dissel
Trias
38:12
2
Lida Deen
Hera
41:04
3
Eline Lute
Zuid Scharwoude
43:58
4
Mary Koenis
Hollandia
47:33
5
Ageeth Wilbrink-van Ar
SV Sportlust
47:37
6
Marian Baas
Hollandia
49:22
7
Sonja van Zeelt
Wormerveer
49:35
8
Silvia Arntz
Loopgroep Hoorn
51:32
9
Elles de Groot
Nieuwe Niedorp
51:38
10
Margot van der Kemp
Hera
53:57
11
Natasja Tervaart
Hera
58:42
12
Carin van Bockxmeer
Loopgroep Hoorn
59:29
JJ, JEUGD/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Schipper
ARO '88
14:22
2
Luuk Bruins
Hollandia
15:12
3
Nick Schoemaker
ARO '88
17:27
JM, JEUGD/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anoek Steur
Avenhorn
15:41
2
Kim Molenaar
Oudkarspel
15:55
NJ, JEUGD/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Rijs
Trias
12:28
2
Robin Schuit
Spanbroek
13:57
NM, JEUGD/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosan Steur
ARO '88
15:47
TD, JEUGD/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carly van de Meulenhof
Trias
16:01
J3, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djaimy Cornips
Dr Bloemstraat
3:40
2
Ber Commandeur
Wogmeer
3:56
3
Levy Bos
Avenhorn
4:00
4
Rémon Laan
Weizenweid
4:03
5
Niam Brandsma
Dr Bloemstr
4:09
6
Stef Vlaar
Verlaatsweg
4:19
7
David Pronk
Bobeldijk
4:28
8
Mats Breed
Beemd
4:42
9
Jannes Kuiper
Dr Bloem
4:59
10
Justin Smit
Oeverland
5:00
J4, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy Kunst
Dr Bloem
3:16
2
Mika Munster
Wezenweid
3:29
3
Luca Boschma
Beemd
3:31
4
Jari Munster
Wezenweid
3:37
5
Mauro Bandelli
Buurt
3:57
6
Pristen Sas
Wezenweid
3:58
7
Dirk Commandeur
Wogmeer
4:00
8
Ryan Bos
Avenhorn
4:36
J5, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Schipper
Obdam
3:14
2
Vincent Spruit
Wezenweid
3:27
3
Sam Laan
Wezenweid
3:31
4
Jasper Laan
Zuidermeerweg
3:59
J6, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rein Elings
Spanbroek
2:50
2
Jonathan Lensen
Wezenweid
3:34
3
Borja Queralt Bol
Pieter K
3:56
J7, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Schilder
Noord
2:58
2
Niek Pronk
Bobeldijk
3:11
3
Rick Stuyt
Buurt
3:19
4
Kobus Snoek
Noord
3:30
J8, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Elings
Spanbroek
2:37
2
Luc Knijn
Wezenweid
2:59
3
Milan van Zijl
Verlaatsweg
3:04
4
Dave Schoemaker
Spanbroek
3:14
5
Justin Klerk
Dr Bloemstraat
3:25
M3, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
June van Zijl
Spierdijk
4:41
2
Elize Laan
Zuidermeer
4:54
3
Marije Schipper
Obdam
4:57
4
Rianne Spruit
Wezenweid
4:59
5
Max Schoon
Dr Bloemstr
5:01
6
Marlies Konings
Hoorn
4:39
M4, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Schoemaker
Spanbroek
3:42
2
Bloem Steur
Amsterdam
3:55
3
Yacha Winkel
Lelystad
4:09
4
Bloom Kenter
Verlaatsweg
5:57
M5, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Knijn
Wezenweid
3:18
2
Indy van Zijl
Verlaatsweg
3:44
3
Lieke Olij
P Koppesstr
4:02
M6, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoë van der Klashorst
Verlaatsweg
3:24
2
Dewi Knijn
Zuid
3:36
3
Jonna Koopman
Landrust
3:47
4
Maartje Vlaar
Verlaatsweg
3:53
M7, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jennifer Konings
Hoorn
3:10
2
Shanna Munster
Wezenweid
3:50
3
Julia Laan
Zuidermeerweg
4:22
4
Elena Nieland
Noord Spierdijkerweg
4:27
M8, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Has
Avenhorn
3:13
2
Joyce Laan
Wezenweid
3:35
3
Kelsey Winkel
Lelystad
3:45
www.uitslagen.nl
30-04-2013 08:39