Uitslagenlijst Amazing Koploop

Amerongen - Zaterdag 20 april 2013

JONGE, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Pouw
Leusden
5:39
2
Ties Postma
Amerongen
6:21
3
Ashley Voortjes
Amerongen
6:22
4
Wim Jan Maassen
Doorn
6:23
5
Ben Zwaan
Driebergen-Rijsenbur
6:28
6
Jurre Postma
Amerongen
6:50
7
Casper Penning
Amerongen
7:25
8
Bram Dons
Amerongen
7:25
MEISJ, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Schermers
Scherpenzeel Gld
7:33
2
Fransisca Maassen
Doorn
7:54
3
Sara Oosten
Overberg
9:35
4
Iris Hazelaar
Odijk
9:45
5M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Derek Awaafo
Scherpenzeel Gld
21:33
2
Sander Eweg
Veenendaal
21:35
3
Filip Ducheine
Doorn
22:23
4
Andre Knop
Leersum
22:24
5
Tim van Vliet
Wijk bij Duurstede
22:48
6
Peter Zwaan
Driebergen-Rijsenbur
23:14
7
Stijn Waltman
Julianadorp
23:19
8
Floris Schiks
Maarn
23:35
9
Ron van de Bosch
Veenendaal
23:47
10
Dirk Vocking
Amerongen
23:55
11
Cor Henzen
Amerongen
25:29
12
Frank Meskes
Amerongen
25:53
13
Arno Hendrikse
Amerongen
25:54
14
Bram Doeser
Doorn
25:58
15
Bert Nap
Veenendaal
26:36
16
Jeroen van Wees
Leersum
27:16
17
Nico Cornelisse
Lienden
27:37
18
Marcel Wijers
Wageningen
28:03
19
Tjeerd Postma
Amerongen
28:27
20
Henk Fransen
Wijk bij Duurstede
28:35
21
Harrie Stempher
Eindhoven
28:56
22
Bert Korendijk
Amerongen
29:01
23
Dirk vd Snoek
Doorn
29:10
24
Wilhelm Thieme
Wageningen
29:39
25
Hans Spenkelink
Wijk bij Duurstede
29:47
26
Martijn van Elzakker
Utrecht
30:39
27
Henk Stekelenburg
Houten
31:15
28
Alfred Bruck
Wijk bij Duurstede
32:24
29
Carlo Pappot
Mijdrecht
33:07
30
Marcel Overkamp
Culemborg
33:12
31
Rob Knijff
Soest
33:40
32
Sebastiaan Klootwijk
Leersum
34:03
33
John Veldman
Leersum
34:35
34
Evert de Wit
Elst Ut
38:48
35
Jan de Wit
Apeldoorn
42:55
36
EW Oudenampsen
Holten
43:22
5V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Dijkman
Wijk bij Duurstede
22:57
2
Denise de Beer
Doorn
24:18
3
Tessa Hodes
Wijk bij Duurstede
25:25
4
Joke Boon
Amersfoort
26:06
5
Ans van Veenendaal
Leersum
26:27
6
Nienke Brouwer
Wageningen
26:38
7
Jennifer Meskes
Hooglanderveen
26:43
8
Erna Koekoek
Wijk bij Duurstede
28:31
9
Marion Bogers
Wageningen
28:46
10
Maruschka van Marle
Ede Gld
29:14
11
Hannie van Doorn
Wageningen
29:28
12
Dine Volker
Renkum
29:41
13
Imelda Schouten
Wijk bij Duurstede
29:44
14
Cassandra van Egmond
Nieuwegein
30:50
15
Magda van Grootveld
Scherpenzeel Gld
30:52
16
Sophie ŗ Campo
Maarn
30:54
17
Merle Bredero
Utrecht
30:59
18
Kristel Greup
Doorn
31:38
19
Moniek Vesseur
Wageningen
31:40
20
Ingrid Kabout
Maarn
31:56
21
Annemarie van de Water
Beesd
32:37
22
Lianne van Domselaar
Culemborg
32:38
23
Erica Schaaij
Utrecht
32:59
24
Annemarie van der Kolk
Utrecht
33:01
25
Anna Diepeveen
Veenendaal
33:03
26
Mela de Gruijter
Heelsum
33:11
27
Monique Kolderhof
Wijk bij Duurstede
33:15
28
Elles van der Pluijm
Doorn
33:17
29
Corine Wijnen
Doorn
33:18
30
Cecile de Boer
Doorn
33:19
31
Annette Dullemans
Wageningen
33:31
32
Petras Geenen
Soest
33:33
33
Caroline van Dijk
Doorn
33:35
34
Evelien Korff
Maarn
33:42
35
Natalie van den Berg
Doorn
33:44
36
Betty Henzen
Amerongen
33:47
37
HenriŽtte Mater
Amerongen
33:47
38
Willeke van Verseveld
Amerongen
33:47
39
Conny Hardiek
Amerongen
33:47
40
Anouk Pappot
Mijdrecht
33:55
41
Yvonne Klootwijk
Leersum
34:00
42
Francis Roseboom
Veenendaal
34:05
43
Gea Groenendijk
Amerongen
34:09
44
Irene Kampen-Kocken
Culemborg
34:37
45
Sylvia Mulder
Dodewaard
34:47
46
Martine van Strien
Doorn
34:53
47
Caroline Dons
Amerongen
34:57
48
Liesbeth Maas
Utrecht
35:15
49
Drusilla Hazelaar
Zeist
35:59
50
Ellen Vos
Wageningen
36:25
51
Annemarie Mulder
Doorn
36:53
52
Hannie van Donselaar
Culemborg
37:01
53
Ira Appel
Doorn
37:16
54
Marijke Bennebroek
Doorn
37:25
55
Ingrid Veldman
Leersum
37:46
56
Astrid Dekkers
Doorn
39:33
57
Mendy de Wit
Elst Ut
39:58
58
Lenie Arts
Eindhoven
42:57
59
Corry Maasdamme
Amersfoort
42:59
10M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjibbe de Vries
Kampen
40:05
2
Peter Mulderij
Voorthuizen
40:09
3
Willem Gerritsen
Wijk bij Duurstede
40:16
4
Timon Verboom
Utrecht
40:25
5
Manfred Boogaard
Ede
40:37
6
Bob Schennach
Amerongen
40:47
7
Rob Bijl
Veenendaal
41:28
8
Eite Everts
Rhenen
45:19
9
Ingmar van Beveren
Doorn
45:28
10
Ruud de Jong
Amsterdam
45:42
11
Ashok Jodha
Amsterdam
46:11
12
Wilfred Greup
Doorn
46:16
13
Gert Mulder
Dodewaard
46:17
14
Sander Rooken
Utrecht
46:25
15
Bert van den Berg
Maarn
46:41
16
Berno Vink
Leersum
48:21
17
Joop Aalbers
Amersfoort
48:29
18
Martijn Abbing
Utrecht
48:49
19
Roderick de Koning
Utrecht
48:51
20
Mels Kroon
Driebergen-Rijsenbur
48:53
21
Joop Ernst
Ede Gld
48:53
22
Erik Dijksman
Amerongen
49:20
23
Ecoo de Vries
Maarssen
49:43
24
Henk Arendse
Wageningen
50:09
25
Roland Nap
Rhenen
51:02
26
Hein vd Brinkhorst
Overberg
51:24
27
DaniŽl Maats
Utrecht
51:34
28
Toon van Bemmel
Cothen
51:42
29
Michael Hazelaar
Odijk
51:47
30
DaniŽl Bergman
Amerongen
52:45
31
Bert Dix
Doorn
52:58
32
Hildo den Breejen
Veenendaal
53:07
33
Jeroen Zwetsloot
Wageningen
53:21
34
Matthan de Boom
Leersum
53:27
35
Frits Zwaan
Leersum
53:43
36
Walter Tesselhoff
Leersum
53:51
37
Klaas Beekhuis
Leersum
54:08
38
Hans Beyer
Houten
54:17
39
Alex Verheij
Wageningen
54:20
40
Barend vdn de Weerdhof
Veenendaal
54:23
41
Tadeo Salcedo
's-Gravenhage
54:49
42
Ron van der Mispel
Cothen
55:53
43
Peter Leffelaar
Wageningen
56:16
44
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
56:55
45
Johan Berkhoudt
Zeist
56:59
46
Pieter van Alphen
Houten
57:11
47
Gerard Derksen
Heteren
57:27
48
Paul Gies
Langbroek
57:29
49
Bernat Goni Ros
Delft
58:09
50
Stig Zandrek
Oud Zuilen
58:48
51
Fred Janssen
Elst Gld
59:09
52
Willem Koole
Amerongen
59:27
53
Evert Koolma
Veenendaal
59:47
54
Jas Suurmond
Houten
1:00:09
55
Willem Stoorvogel
Bunnik
1:00:10
56
Dirk Jan van Dam
Rhenen
1:00:12
57
Dave Hogenboom
Zeist
1:00:29
58
Ton van Dam
Driebergen-Rijsenbur
1:00:32
59
Herbert Schaapveld
Driebergen-Rijsenbur
1:00:34
60
Andres van Antwerpen
Culemborg
1:00:46
61
Johan Kompier
Nieuwerbrug
1:01:11
62
Jaco den Boer
Nijkerk
1:01:38
63
Henri Nafzger
Barendrecht
1:02:28
64
Arjen van Ettinger
Berkenwoude
1:02:38
65
Cor Vierveijzer
Driebergen-Rijsenbur
1:04:58
66
Pieter Stets
Utrecht
1:16:32
10V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mireille Baart
Wageningen
42:13
2
Karin van der Giessen
Elst Ut
46:01
3
Acacia Falkena
Amersfoort
47:01
4
Caroline Botman
Utrecht
47:31
5
Toni van Dinter
Tiel
50:05
6
Marleen van Es
Leersum
51:59
7
Claire Peels
Utrecht
53:56
8
Marijke Knauff
Houten
55:34
9
Relinde Uppelschoten
Werkhoven
56:02
10
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
56:21
11
Els Kalkhoven-vd Valk
Amerongen
57:39
12
Mirriam Ponds
Leersum
57:48
13
Ria van Basten
Maarn
57:57
14
Romy van Hoevelaken
Scherpenzeel Gld
58:17
15
Elly Posthumus
Utrecht
58:31
16
Marjon van Eck
Veenendaal
58:55
17
Els Gies
Langbroek
59:21
18
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
1:00:37
19
Janine du Mosch-Poot
Vianen Ut
1:01:03
20
Jannet Hatzmann
Amersfoort
1:01:08
21
Ellen Hofman
Arnhem
1:01:42
22
Thť Teunissen
Wageningen
1:01:46
23
Karin Jongkind
Utrecht
1:02:16
24
Melissa Geerst
Driel
1:02:47
25
Miranda Tollenaar
Doorn
1:03:06
26
Marita Uppelschoten
Den Dolder
1:03:38
27
Angelien Groot
Maarn
1:03:39
28
Linda-Rose Santhagens
Utrecht
1:04:00
29
Mieke Moor
Doorn
1:04:08
30
Anja de Kleijn
Leersum
1:04:10
31
Eva Wijdeveld
Utrecht
1:05:14
32
Angelique de Groot
Den Dolder
1:05:32
33
Conny Bolderman
Amerongen
1:05:54

Zon, 11 graden met een wind van 17 km/u
Steun de zorg aan mensen met kanker. Kijk op www.teamamazing.nl.
www.uitslagen.nl
21-04-2013 20:05