Uitslagenlijst Zomeravondcup 1

Utrecht - Dinsdag 16 april 2013

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarno van Miltenburg
Hellas
32:20
2
Martijn van Driel
Loopgroep Aart Stigt
34:27
3
Niels-Peter Foppen
Loopgroep PK
35:13
4
Andre Knol
Athlos
35:48
5
Henk Ruiter
Triathlon
35:53
6
Harm Dijken
Hellas
35:59
7
Erik Uilenhoed
Flevo Delta
36:48
8
Maarten van Vulpen
Loopgroep Bunnik
38:17
9
Andre van Loo
Atverni
38:40
10
Joeri van Holsteijn
Pijnenburg
40:12
11
Wilco Kroes
Hellas
41:56
12
Jurre Lanen
Atverni
42:12
13
Bas de Bruin
Pijnenburg
43:29
14
Sebastiaan van de Broe
Triathlon
49:20
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Wijnalda
Hellas
35:23
2
Rik Wolswinkel
Hellas
35:49
3
Vincent Veldstra
Hellas
36:00
4
Jeroen Swildens
Hellas
36:33
5
Koen Overmars
Hellas
36:47
6
Ronald Sluiter
Hellas
37:36
7
Niek Visser
Pijnenburg
38:27
8
Emiel Ubink
Hellas
38:54
9
Florian Hupkes
Hellas
41:05
10
Roelof Goodijk
Phoenix
41:13
11
Paul de Vries
Fit
42:27
12
Evert-Jan Hanssen
U-Track
49:40
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Kamp
Phoenix
36:45
2
Bert Sandee
Trecho
37:55
3
Maarten de Bree
Hellas
38:25
4
John Sloof
Hellas
38:55
5
Erik den Oude
Pijnenburg
40:04
6
Martin Stolk
Pijnenburg
41:39
7
Lars van Westerlaak
U-Track
43:05
8
Marco de Grauw
Hellas
47:14
9
Matthieu Schenk
Hellas
53:25
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sicco Roukema
Hellas
36:09
2
Hans Kruis
Hellas
36:12
3
JanWillem Nieboer
Triathlon
36:44
4
Peter Vocking
Hellas
36:51
5
Wytze Muyzert
Ron Clarke
37:00
6
Jos Bloem
Pijnenburg
38:45
7
Rogier Dijkink
Hellas
40:12
8
Diederik Aarendonk
avVN
40:42
9
Holger Cremer
U-Track
43:53
10
Paul van Brakel
Loopgroep Aart Stigt
44:03
11
Ecoo de Vries
Hellas
45:40
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roberto Hofman
Loopgroep Aart Stigt
36:56
2
Rene Rensen
Hellas
38:37
3
Jos Broekhuis
Loopgroep Aart Stigt
38:55
4
Hans Rawee
Triathlon
39:00
5
Ed Baks
Atverni
39:53
6
Marcel Hertogh
Hellas
39:55
7
Jos Wijnen
Hellas
41:24
8
John Bakker
Hellas
43:13
9
Ernst Dörfel
Fit
43:56
10
Wim B. Tijssen
Loopgroep PK
47:06
11
Paul Borgstein
Hellas
48:04
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manuel Jose Conceicao
Hellas
38:12
2
Stef Rasch
Pijnenburg
41:23
3
Jan Stolk
Hellas
43:09
4
Nico Landman
U-Track
43:09
5
Teun Harteveld
Phoenix
43:12
6
Berend Drenth
Pijnenburg
44:32
7
Rob Stofberg
Clytoneus
45:02
8
Leo van den Hoven
Clytoneus
45:03
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Mocking
Atverni
43:16
2
Wim van Teutem
Phoenix
45:28
3
Alfred Gaasbeek
Climax
46:11
4
Jacob Brunekreef
Hellas
46:52
5
Rob Plijnaar
avVN
48:19
6
Geurt Bagchus
Hellas
57:30
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Methorst
avVN
47:49
2
Hans Oostindiën
BAV
52:14
3
Cor Dorrestijn
Hellas
53:57
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Claessens
Hellas
36:51
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke Breukink
Hellas
41:31
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rahel Bellinga
Pijnenburg
41:36
2
Marleen Zijderlaan
Avantri
43:49
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anneke Stavenga-van de
Loopgroep Aart Stigt
40:11
2
Ruda van Zeijst
Loopgroep Aart Stigt
42:14
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marielle van Wegen
BAV
49:25
VPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van Brussel-Viss
Utrecht
40:01
2
Desirée Florisson
Utrecht
44:47
3
Ineke Klaver
GAC Hilversum
46:05
4
Joyce Tross
De Bilt
46:44
5
Lieke Schmitz
Utrecht
47:22
6
Leonie Oudendijk
Utrecht
47:28
7
Nanette Huisman
Utrecht
47:32
8
Irene Drexhage
Utrecht
47:49
9
Minou Kemperman
Hellas
48:14
10
Carola van Dijk
Utrecht
48:29
11
Inge Verhoeven
Utrecht
48:46
12
Marjan Verduijn
Atverni
49:08
13
Sonja Menges van Houte
Nieuwegein
49:14
14
Berris van Kessel
Loopgroep Bunnik
49:26
15
Inge van Oostende
Utrecht
49:29
16
Eva de Vroome
Utrecht
50:26
17
Amber Kerkhofs
Utrecht
50:31
18
Marieke van der Aa
Utrecht
50:42
19
Haasje Senten
Utrecht
51:04
20
Annick Senten
Utrecht
51:05
21
Nienke Kronemeijer
De Bilt
51:12
22
Judith Boersma
Utrecht
51:33
23
Annelous de Gier
Utrecht
52:11
24
Marion van den Wittenb
Hellas
52:29
25
Elise van Soest
Utrecht
52:31
26
Helen van Mourik
Zeist
53:42
27
Rianne van Dijk
Utrecht
54:25
28
Joyce Mertens
Utrecht
54:47
29
Hellen Winkelmolen
Dutch Runners
56:15
30
Mandy Mooren
Utrecht
56:49
31
Gertruud van Rossum
Dutch Runners
57:06
32
Katrien Reuser
Utrecht
57:30
33
Inge Gabriels
Utrecht
58:07
34
Leonie Wichers
Utrecht
58:30
35
Koenheim
Utrecht
58:33
36
Carola Pols
Loopgroep Bunnik
58:42
37
Marian Connotte
Pijnenburg
58:43
38
Mariken van der Lubben
Loopgroep Bunnik
59:10
39
Gerrie de Vries
Utrecht
59:49
40
Lisette Heijstee-Oudho
Atverni
1:00:23
41
Anita Hoogerwerf
Zeist
1:05:32
42
Danielle Glasmeier
Zeist
1:06:13
MPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William Verheul
Utrecht
36:16
2
René Hage
Utrecht
37:04
3
Jochem Duijnhoven
Hellas
37:15
4
Erik van Middelkoop
Utrecht
37:29
5
Jan Spliet
IJsselstein Ut
38:07
6
Willem Gerritsen
Wijk bij Duurstede
38:44
7
Reinoud de Groot
Utrecht
39:01
8
Gerard de Heer
Utrecht
39:05
9
Joris van Berkel
Utrecht
39:52
10
Remco van Beek
Zeist
39:54
11
Richard Bartels
Utrecht
40:11
12
Kees Terhorst
Houten
40:16
13
Marc Debets
U-Track
40:17
14
Gerrit Bouhuis
Utrecht
40:49
15
Jerker Menninga
Utrecht
41:17
16
Matthijs Horlings
Amersfoort
41:20
17
Gerard Hagoort
Woerden
41:20
18
Edwin van Voorthuizen
Maarn
41:20
19
Michael van Leeuwen
Utrecht
41:25
20
Rene Rutze
41:35
21
Cees van Houten
Hellas
41:47
22
Henk de Jong
Bunschoten-Spakenbur
41:58
23
Sander van den Burg
Wageningen
42:11
24
Justus van de Sande
Utrecht
42:19
25
Jan-Willem Medendorp
Hellas
42:38
26
Harald Oostveen
Utrecht
42:39
27
Dennis Rijnbeek
Huis ter Heide Ut
42:49
28
Jonas de Graaf
Utrecht
42:55
29
Cees Pierik
U-Track
42:56
30
Gerard Odijk
Schalkwijk
43:00
31
Alex van Ginkel
Harmelen
43:04
32
Semjon van Duin
Hellas
43:09
33
Sander Mol
Hoogland
43:23
34
Bart Jongbloets
Utrecht
43:46
35
Winan van Houdt
Utrecht
43:57
36
Willem Biemolt
Utrecht
44:20
37
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
44:23
38
Jeroen Kolderhof
Wijk bij Duurstede
44:25
39
Thomas Sijtsma
Utrecht
44:45
40
Cas van Zweeden
Woerden
44:46
41
Matthijs Ziepzeerder
Utrecht
44:50
42
René Hilhorst
Pijnenburg
44:52
43
Jeroen Grootveld
Pijnenburg
44:56
44
Dirk den Broeder
Soest
44:56
45
Maarten Lindenhovius
Utrecht
44:58
46
Arno Priem
Pijnenburg
45:04
47
Frank Veugen
Munstergeleen
45:12
48
Paul Stalenhoef
Bodegraven
45:17
49
Henk Lucassen
Zeist
45:17
50
Willem Vedder
Bunschoten-Spakenbur
45:19
51
Alain van Hoof
Gouda
45:24
52
Leon vd Helm
Voorburg
45:33
53
Martin Horstynck
Utrecht
45:52
54
Bart van de Ven
Zeist
45:57
55
Rob Pit
BAV
45:59
56
Remko Groot
GAC Hilversum
46:00
57
Joost Rosdorff
Utrecht
46:00
58
Sjak Okkerman
Utrecht
46:08
59
IJsbrand Brouwers
Utrecht
46:12
60
Rene Cazander
Utrecht
46:13
61
Frank Ploemen
Kerkrade
46:28
62
Ed Geerlings
U-Track
46:40
63
Michel van den Brink
Woerden
46:51
64
Ton Cremers
Utrecht
46:57
65
Erwin Brach
Utrecht
47:01
66
Nick Könitzer
Nieuwegein
47:13
67
Bart Huttinga
Utrecht
47:14
68
Harry Baxhoorn
Woerden
47:17
69
Jelle
Utrecht
47:20
70
Robin van Rijnsoever
Fit
47:21
71
Rob van Maris
Utrecht
47:30
72
Swen Adriaensen
Utrecht
47:36
73
Guus Melkert
Utrecht
47:42
74
Peter van Barneveld
Hellas
47:43
75
Teun Lamers
Loopgroep Aart Stigt
47:44
76
Funs Spiertz
Utrecht
47:49
77
Dolf Snel
De Bilt
47:53
78
John Knopper
Soest
48:09
79
Frits de Kam
Pijnenburg
48:12
80
Harmen van der Kooij
Utrecht
48:15
81
Jan Heijdra
Odijk
48:17
82
Ties Obers
Utrecht
48:21
83
Arno Brons
Pijnenburg
48:32
84
Leendert van Dommelen
Woerden
48:35
85
Eric Cats
IJsselstein Ut
48:46
86
Jan Hoenderdaal
Pijnenburg
48:59
87
Joost Gijsbers
Fit
49:04
88
Evert Driessen
Fit
49:06
89
Marco Roeland
Fit
49:08
90
Ron Stam
Zeist
49:12
91
Richard Mostard
Soest
49:12
92
Peter van Angeren
Utrecht
49:24
93
Ron Fortman
Leersum
49:33
94
Wim Lammers
Driebergen-Rijsenbur
49:35
95
Martien Vis
Dutch Runners
49:35
96
Bassam George Wartan
Loopgroep Athletic P
49:50
97
Daan Hoogland
Utrecht
49:53
98
Riens Kraaijeveld
Loopgroep Bunnik
49:56
99
Willem van Leeuwen
Nieuwegein
49:56
100
Harry Boerma
Utrecht
50:03
101
Dirk Reedijk
Bunnik
50:05
102
Frans van der Waals
Soest
50:07
103
Jos van Ruyt
Amersfoort
50:13
104
Rob Knoren
Harmelen
50:26
105
Erwin Rebergen
Utrecht
50:36
106
Hans Droop
Atverni
50:52
107
Henny Bosselaar
BAV
50:54
108
Pieter van Alphen
Houten
51:11
109
Jos Mascini
Amsterdam Zuidoost
51:16
110
Joost Kraan
Oudewater
51:25
111
Drik van de Ruit
Utrecht
51:43
112
Jeroen Boers
Utrecht
51:46
113
Jack Groen
Utrecht
51:47
114
Jerry van Zanten
Utrecht
51:55
115
Rudi de Reuver
Utrecht
52:20
116
Arnoud Dokter
Utrecht
52:36
117
Sander Wartenberg
Culemborg
53:03
118
Sjaak van Rijn
Utrecht
53:23
119
Aad van Heel
Pijnenburg
53:39
120
Arjen Schotanus
Atverni
53:40
121
Piet Kwijnheim
Utrecht
54:04
122
Anton Schuurman
Amsterdam
54:09
123
Martijn de Jonge
Utrecht
54:16
124
Jan Koster
Hilversum
54:32
125
Karel Drexhage
Utrecht
55:58
126
Gert Mulder
Utrecht
56:19
127
Henno van Eckeveld
Zeist
56:27
128
Hans Langeraal
IJsselstein Ut
56:32
129
Joop Rijnbergen
Nieuwegein
57:09
130
Pim Meijer
Utrecht
57:20
131
Nick Gordon
Utrecht
57:22
132
Alfred Wouterse
Loopgroep Bunnik
57:41
133
Erik van der Vaart
Dutch Runners
57:46
134
Tom van Beek
Maarssen
58:00
135
Michiel IJff
Utrecht
58:32
136
Kaj Untersalmberger
Pijnenburg
58:43
137
Paul Brandsma
Amersfoort
58:51
138
Willem Wassenaar
Loopgroep Bunnik
59:05
139
Willem Addink
Nieuwegein
1:00:21
140
Jon de Vries
Baarn
1:02:28
141
Marcel Metzelaar
Loopgroep Bunnik
1:03:47
142
AB Reitz
DE Meern
1:06:13
VSEN, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanine van de Klashor
U-Track
17:32
2
Joyce Vrijenhoek
Hellas
18:29
3
Monica Gorska
Hellas
21:29
V35, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Schipper
Hellas
18:53
2
Tatjana Cernochova
Hellas
19:21
V45, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lorraine Bruin
Hellas
20:09
MSEN, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Cazander
Hellas
15:53
2
Sven Duits
Triathlon
16:20
3
Ruben van Kooten Nieke
Phoenix
17:36
4
Cees van Maanen
Hellas
17:50
5
Wouter Foppen
Athlos
18:04
6
Wiel Wijnen
Hellas
18:49
7
Reinier Stroo
Hellas
18:53
8
Rob Verkerk
Hellas
21:12
M35, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Korver
Hellas
17:04
2
Arie Nimberg
Hellas
17:52
3
Bart van de Bunt
Pijnenburg
17:54
4
Marcel Wiegand Bruss
Atverni
20:21
M45, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Mocking
Loopgroep Aart Stigt
20:49
M55, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ries van Os
Utrecht
21:36
2
Bert Nap
VAV
23:50
3
Theo Werner
Fit
29:19
VPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Vlemmix
Fit
20:38
2
Naomi Renssen
Houten
21:17
3
Erny van der Wielen
Ledeacker
22:14
4
Iris van der Veen
Utrecht
22:27
5
Tessa Lange
Utrecht
22:29
6
Sanne Bles
De Liemers
22:42
7
Jessica Hubber
Utrecht
23:40
8
Femie Willems
Utrecht
24:48
9
Erna Jongman
Phoenix
26:03
10
Amerens Vredenburg
Phoenix
26:23
11
Lisette van Velzen
Utrecht
26:32
12
Carina van Roekel
Utrecht
26:51
13
Emma Grijsen
Hellas
27:01
14
Fiona van Riet
Utrecht
27:34
15
Jess Nijenhuis
IJsselstein Ut
28:12
16
Evelien Baljet
Utrecht
28:14
17
Sonja van den Brink
Loopgroep Bunnik
28:24
18
Jannie Sluijs
Loopgroep Bunnik
28:30
19
Jacquelien van de Mhee
Utrecht
28:37
20
Mirjam Kramer
Amersfoort
28:46
21
Marian Keus
Utrecht
28:58
22
Ellen van Loo
Amsterdam
29:16
23
Myrthe Stevens
Bunnik
29:44
24
Gerrie Tichelaar
Zeist
29:53
25
Rinske Bloem
Zeist
29:56
26
Loes Bertens
Maarssen
30:41
27
S de Wit
Atverni
31:01
28
Ester van Dijk
Uithoorn
32:05
29
Ingrid Knoren
Harmelen
32:40
30
Jose Philips
Utrecht
32:47
31
Corry Maasdamme
avVN
34:07
32
Sharon Bosma
Amsterdam Zuidoost
40:45
33
Abby Cary
Utrecht
40:47
MPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jop Teepen
Utrecht
17:09
2
Pieter Wolbens
Hellas
18:12
3
Pieter van der Mijle
Utrecht
18:22
4
Mark van Oostrum
IJsselstein Ut
18:52
5
Maarten van der Veen
Utrecht
19:16
6
Hans Overbeek
Polsbroek
19:17
7
Michel Schoon
Zaltbommel
19:40
8
Jewen Kaamat Ati
Hellas
20:01
9
Andre Knop
Leersum
20:11
10
Marco Eerkes
De Bilt
22:03
11
Roger Bours
De Bilt
22:04
12
Hans Ras
U-Track
22:15
13
Joey Verheule
Zeist
22:49
14
Raymond Spenkelink
Arnhem
23:09
15
Wim van Wijngaarden
Utrecht
23:56
16
Michael Dijkstra
Huis ter Heide Ut
24:18
17
Frank Derksen
Utrecht
24:38
18
Didier Limpens
Voorburg
24:39
19
Remy Wacquier
Hellas
25:26
20
Bert Beemer
Loopgroep Bunnik
25:27
21
Alwin Oude Wansink
Utrecht
25:48
22
Koos Walrave
Bunnik
26:52
23
Jaap van Randen
IJsselstein Ut
27:11
24
Mark Slingerland
Utrecht
27:27
25
John van Ee
Leusden
28:11
26
Marcel Ros
Utrecht
31:51
27
Peet France
Utrecht
31:53
28
Maarten de Bruin
Maarssen
33:21
29
Nathaniel Moore
Zeewolde
40:08
30
Jimmy Martin
Almere
40:08
definitieve uitslag
www.uitslagen.nl
16-04-2013 00:00