Uitslagenlijst 2e Westfriese RunBikeRun 2013

Hoorn Nh - Zondag 14 april 2013

H20, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik-Jan Spijkerman
DTC
54:31
2
Remko van Hove
Alkmaar
55:48
3
Henk Elbertsen
Oude veer
56:02
4
Rinse van de Ouweelen
Monnickendam
58:03
5
Boris le Feber
Amsterdam
58:19
6
Hylke Brouwer
Triathlon
58:24
7
Brecht Vandecasteele
Vlamertinge (BEL)
59:06
8
Jacques Tuijp
Edam
1:02:06
9
Casper Koopmans
TV Hollandia
1:02:30
10
Jan Klaver
TV Hollandia
1:03:06
11
Wilfred Vogd
GSTV Tritanium
1:04:39
12
Robin Kaag
Triathlon Zwefilo
1:05:52
13
Niels Visser
Hoorn Nh
1:05:58
14
Lars Braun
Alkmaar
1:06:38
15
Vincent Broekkamp
DTC
1:07:06
16
Rob Hof
Triathlon Zwefilo
1:07:22
17
Sebastiaan Verweij
Naarden
1:07:30
18
Hendrik Plantinga
Leeuwarden
1:07:32
19
Jasper Eschweiler
DTC
1:07:47
20
Rob Hetsen
DTC
1:07:47
21
Heleen van Vliet
Roelofarendsveen
1:08:44
22
Eric Coevert
TV Hollandia
1:08:47
23
Valentijn Jacobs
De Dolfijn
1:09:00
24
Jorrit Tol
Amsterdam
1:09:48
25
Rene Bakker
DTC
1:09:56
26
Lars Hoogenboom
Roelofarendsveen
1:11:29
27
Thomas Landen
Amsterdam
1:14:10
28
Mark Koning
Zwaag
1:15:00
29
Mikhail Kireev
Hoorn Nh
1:15:14
30
Dolf Timmerman
Hoorn Nh
1:18:27
31
Johan Mosch
DTC
1:19:10
32
Max Benattar
Amsterdam
1:20:37
H40, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiedo Tinga
Bolsward
56:17
2
Richard Kramer
Hoogkarspel
56:53
3
Wannie Frederichs
TVA
57:00
4
Eddy van Leeuwen
AZVD
57:25
5
Michael Krijnen
DTC
57:31
6
Jeroen van de Calseijd
Amersfoort
57:38
7
Henk van de Riet
Triade
58:53
8
Rober Stroet
Wervershoof
59:45
9
Marco Abbink
AZVD
1:00:21
10
Ritske Flootman
Friesland
1:00:34
11
Mark van der Vecht
Amsterdam
1:00:36
12
Erwin Hoekstra
DEM
1:02:39
13
Arjan Mulder
Wormer
1:03:20
14
Michiel Hoff
AZVD
1:03:45
15
Richard Geijteman
Oude veer
1:03:51
16
Sjaak Schuitemaker
Andijk
1:05:48
17
Raimond Schikhof
Oostzaan
1:05:58
18
Erwin Le Blansch
TV Hollandia
1:06:34
19
Paul van der Werff
TV Hollandia
1:06:43
20
Sjaak Mettes
Hollandia
1:08:06
21
Michiel Timmerman
Dronten
1:08:16
22
Edwin Oosterhoorn
AZVD
1:08:28
23
Patrick Nugter
Wervershoof
1:08:42
24
Marco Bijl
Nibbixwoud
1:08:49
25
Ton Hofhuis
Amsterdam
1:09:14
26
Denhard van der Slikke
Grootebroek
1:09:25
27
Ron Dubbeld
Zwaag
1:09:35
28
Maiko Rummens
DTC
1:10:33
29
Robbert van Meulem
Oostwoud
1:10:49
30
Bart Post
Zwaag
1:11:35
31
Pieter Baas
Hoorn Nh
1:13:10
32
Frank Van Der Meulen
Hoorn Nh
1:13:40
33
Helmus de Kruijff
Purmerend
1:13:57
34
Jan Cornelius
Venhuizen
1:14:16
35
Ronald Muizelaar
Schagen
1:15:27
36
Nico Neuvel
Middenmeer
1:17:50
37
Ronald Oosterhoorn
AZVD
1:20:58
38
Heino Rhodens
Hoorn Nh
1:22:14
H50, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc de Bokx
Amsterdam
1:03:56
2
Gerard Wever
Hollandia
1:05:39
3
Jan Smit
Hollandia
1:06:23
4
Harm Alberts
Friesland
1:06:40
5
Iko de Wilde
Avenhorn
1:07:01
6
Henk van der Meiden
Purmerend
1:07:17
7
Sjaak van Diepen
Hollandia
1:07:18
8
Piet Mooijer
Volendam
1:08:06
9
Dirk Hakvoort
AZVD
1:11:15
10
Remco Gelti K
Hoorn Nh
1:11:24
11
Jarno Deen
DTC
1:12:50
12
Jan Spijkerman
Nibbixwoud
1:14:01
13
Rene Glas
Hollandia
1:14:20
14
Jurgen Veer
Sijbekarspel
1:14:38
15
Cor Edam
Purmerend
1:15:17
16
Edwin Mors
Hoorn Nh
1:19:21
17
Wim Edam
Purmerend
1:20:00
18
Robert Kruijshaar
Zaandam
1:21:01
19
Rob Schonk
Bunnik
1:22:56
20
Piet Baardse
Hoorn Nh
1:23:36
21
Lawrence Sadler
Andijk
1:56:25
D14, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Verhoeven
De Langestraat
1:04:30
D20, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Hoogeboom
M.S.T.V. Ferro Mosae
1:02:32
2
Talisa van der Fluit
DTC
1:03:27
3
Jessica Glasbergen
Den Helder
1:04:16
4
Bernadette Lohmann
Purmerend
1:05:55
5
Eline Lute-Kuin
DTC
1:07:23
6
Dagmar Krijnen - van D
DTC
1:10:04
7
Marleen Stroomer
DTC
1:11:13
8
Marleen Aussems
GVAV
1:11:17
9
Monique Le Blansch - P
TV Hollandia
1:12:43
10
Ingrid Jansen
Beetsterzwaag
1:13:04
11
Eva Deen
Hoorn Nh
1:15:05
12
Liselotte Verdoorn
Amsterdam
1:17:25
13
Linda Welkers
't Veld
1:20:24
D40, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke de Wijs
Den Helder
1:12:12
2
Renee Lammers
Hoorn Nh
1:16:15
3
Maaike Hoff
Krommenie
1:23:52
4
Ingeborg Nas
Heemskerk
1:30:19
D50, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke Welp-Rijs
Beverwijk
1:14:26
2
Ans Duin-Schweitzer
Beverwijk
1:29:42
DU20, DUO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Familie Kuyer
Assendelft
57:34
2
S G & KZ
Opmeer
58:36
3
The FastAndTheFurious
Abcoude
59:56
4
Team Neus
AV Heerenveen
1:04:28
5
Tolentol
Hoorn Nh
1:08:10
6
Post/Beers
Wervershoof
1:09:18
7
De Verbreetjes
Vinkeveen
1:10:14
8
Boots
Oostwoud
1:13:02
9
Better InShape 5
Hoorn Nh
1:13:13
10
Better InShape 36
Hoorn Nh
1:16:45
11
Texel
Hoorn Nh
1:19:54
12
Better InShape 20
Hoorn Nh
1:26:05
Een wedstrijd van Stichting Sportief
West-Friesland. 23 juni De TIENDE Stoomtramloop!
Met dank aan alle sponsors en IJsbaan de Westfries.
5 km lopen, 20 km fietsen en 2 1/2 km lopen
www.uitslagen.nl
14-04-2013 00:00