Uitslagenlijst Rondje Millingen

Millingen a/d Rijn - Zondag 14 april 2013

M, 500M T/M 6 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dylan Schenning
Millingen aan de Rij
2:02
2:01
2
Casper Peters
Millingen aan de Rij
2:07
2:07
3
Tim Tielkens
Millingen aan de Rij
2:11
2:09
4
Yvo van den Ijssel
Duiven
2:12
2:10
5
Saro
2:14
2:13
6
Jelle Leenders
2:17
2:16
7
Sep de Keijser
Millingen aan de Rij
2:17
2:16
8
Pim Krijgsman
Groesbeek
2:22
2:21
9
Chiel van der Kraan
Groesbeek
2:25
2:25
10
Pim van den Brink
Millingen aan de Rij
2:28
2:25
11
Jasper Krijgsman
Groesbeek
2:36
2:35
12
Troy Linders
Millingen aan de Rij
3:18
3:14
13
Midas Arnoldussen
Millingen aan de Rij
3:21
3:20
V, 500M T/M 6 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur Geutjes
Millingen aan de Rij
2:01
2:00
2
Linde Peters
Millingen aan de Rij
2:03
2:00
3
Anouk Geutjes
Millingen aan de Rij
2:09
2:09
4
Eva Bach
Millingen aan de Rij
2:12
2:11
5
Ilyane Canters
Millingen aan de Rij
2:17
2:14
6
Frederique van de Wete
Millingen aan de Rij
2:22
2:21
7
Saskia de Jong
Arnhem
2:26
2:25
8
Rosa Linssen
Nijmegen
2:27
2:25
9
Roos Lans
Nijmegen
2:27
2:25
10
Noor van Haren
Millingen aan de Rij
2:31
2:30
11
Alyn Venhuizen
Nijmegen
2:39
2:38
12
Merit Mes
Millingen aan de Rij
2:44
2:43
13
Mila Kerkman
Millingen aan de Rij
2:45
2:43
14
Lot Seegers
Millingen aan de Rij
2:47
2:45
15
Malou Booltink
Leuth
3:10
3:07
M, 1000M 7-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijn Baumann
Driel
3:35
3:34
2
Teun van der Kraan
Groesbeek
3:53
3:52
3
Stijn Vissers
Nijmegen
3:55
3:53
4
Abel Bartels
Leuth
3:58
3:56
5
Owen Schenning
Millingen aan de Rij
4:05
4:05
6
Mark Meijers
Kranenburg (GER)
4:10
4:09
7
Stijn van Steen
Millingen aan de Rij
4:17
4:17
8
Jop Verheijen
Millingen aan de Rij
4:18
4:18
9
Niels Berning
Millingen aan de Rij
4:19
4:17
10
Stijn van der Kraan
Groesbeek
4:20
4:18
11
Bart Giesen
Bemmel
4:38
4:37
12
Bjorn Venhuizen
Nijmegen
4:39
4:37
13
Len Deckers
Kalkar (GER)
4:39
4:38
14
Ralph Loock
Millingen aan de Rij
4:46
4:45
15
Joey van Dort
Apeldoorn
5:00
4:58
16
Tom Houkes
Millingen aan de Rij
5:01
4:59
17
Tijn Seegers
Millingen aan de Rij
5:52
5:50
V, 1000M 7-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amira Willighagen
Nijmegen
3:48
3:47
2
Anniek Vissers
Nijmegen
3:58
3:57
3
Kiki Tielkens
Millingen aan de Rij
4:10
4:09
4
Esmée Giesen
Bemmel
4:11
4:09
5
Tessa Rutten
Groesbeek
4:15
4:14
6
Kim van Braak
Zevenaar
4:21
4:21
7
Janne Peters
Groesbeek
4:53
4:52
8
Norah Rutten
Groesbeek
5:01
5:00
9
Lenka Piters
Wageningen
5:04
5:03
10
Hille Otten
Millingen aan de Rij
5:06
5:04
11
Sarah Rutten
Sint Anthonis
5:06
5:03
12
Esra de Keijser
Millingen aan de Rij
5:18
5:15
13
Simone Peters
Millingen aan de Rij
5:37
5:34
14
Veerle van Haren
Millingen aan de Rij
5:50
5:49
M, 1000M 10-12 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joep Vermeulen
Oss
3:16
3:16
2
Mirto Canters
Millingen aan de Rij
3:23
3:23
3
Tieme van Eck
Millingen aan de Rij
3:30
3:29
4
Daan Baumann
Driel
3:59
3:59
5
Mees Williams
Nijmegen
4:12
4:11
6
Ties Otten
Millingen aan de Rij
4:18
4:17
7
Jens Schuurs
Nijmegen
4:22
4:21
8
Benjamin Deckers
Kalkar (GER)
6:14
6:13
V, 1000M 10-12 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kyra Keurentjes Craftr
Wehl
3:15
3:14
2
Jasmijn Peters
Millingen aan de Rij
3:27
3:26
3
Naomi van der Vegt
Doetinchem
3:33
3:33
4
Mandy van Braak
Zevenaar
4:09
4:09
5
Josefine Deckers
Kalkar (GER)
4:32
4:31
6
Rosa Charite
Nijmegen
4:33
4:31
7
Eva Nowack
Nijmegen
4:38
4:37
8
Elena Piters
Wageningen
4:50
4:49
M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chrisian Wimmer
Kleve
16:32
16:31
2
Laurens den Ouden
16:47
16:46
3
Jan van den Hoogen
Nijmegen
16:58
16:57
4
Mark Jillissen
Molenhoek
17:00
16:59
5
Tim Lelieveld
Nijmegen
17:35
17:33
6
Peter-Jan Mol
Molenhoek Lb
17:35
17:34
7
Tobian van Helden
17:38
17:36
8
Martijn Venhuizen
Nijmegen
17:53
17:52
9
Alexander Vandevelde
Milsbeek
17:57
17:55
10
Roy Maas
Nijmegen
18:01
17:59
11
Alex de Groot
Groesbeek
18:33
18:33
12
Patrick van Bergen
18:38
18:37
13
Peter Huls
Malden
18:41
18:39
14
Pepijn Bartels
Leuth
18:47
18:46
15
David Helmes
18:49
18:47
16
Nart Pistorius
Heilig Landstichting
19:36
19:33
17
Uwe Elbers
Kleve - Keeken (GER)
19:47
19:44
18
Wim Busink
Nijmegen
19:49
19:45
19
Ruud van Suijdam
Arnhem
20:00
19:58
20
Vince van Nieuwamerong
Nijmegen
20:12
20:08
21
Menno Pistorius
Heilig Landstichting
20:47
20:43
22
Geert Willems
Millingen aan de Rij
21:29
21:19
23
Christoph Killewald
Kleve - Keeken (GER)
21:31
21:28
24
Dave van Dulmen
Didam
21:39
21:24
25
Mirto Canters
Millingen aan de Rij
21:39
21:29
26
Dennis de Jong
Arnhem
21:40
21:21
27
Jorrit van Eck
Millingen aan de Rij
22:02
21:59
28
Joost van Zee
Nijmegen
22:11
21:54
29
Joris Behr
Millingen aan de Rij
22:14
21:51
30
Reiner Albers
Kleve - Keeken (GER)
22:30
22:26
31
Patrick Kersten
Millingen aan de Rij
22:50
22:43
32
Leon van den Broek
Nijmegen
22:50
22:27
33
Jeroen Wildeman
Groesbeek
23:13
23:01
34
Wolfgang Schäfer
Kleve (GER)
23:17
23:11
35
Rens van Beek
Elst Gld
23:21
23:18
36
Martinus Kersten
Arnhem
23:24
23:22
37
Ties Otten
Millingen aan de Rij
23:27
23:15
38
Rob Arts
Kekerdom
23:27
23:12
39
Bart Wolsing
23:29
23:17
40
Bart Lelie
Millingen aan de Rij
23:42
23:33
41
Alexander van Dort
Apeldoorn
23:44
23:40
42
Uwe Kuppen
Kleve - Keeken (GER)
23:45
23:41
43
Robin Smits
Nijmegen
23:54
23:44
44
Carsten Becker
Kleve - Keeken (GER)
23:54
23:49
45
Sander Zeegers
Nijmegen
24:02
23:44
46
Michel van Beek
Elst Gld
24:06
24:03
47
Bram Wulterkens
Wijchen
24:16
24:07
48
Wil vd Loo
24:24
24:10
49
Stefan Kersten
Millingen aan de Rij
24:38
24:32
50
Pierre Kersten
Millingen aan de Rij
24:40
24:32
51
Gerjan Piters
Wageningen
25:02
24:31
52
Koen Berning
Millingen aan de Rij
25:09
25:02
53
Sander van Schaijk
Arnhem
25:15
25:09
54
Youri Janssen
Millingen aan de Rij
25:19
25:09
55
Josef Berressen
Kleve - Keeken (GER)
25:21
25:14
56
Ivar Hund
25:26
25:14
57
Jip Otten
Millingen aan de Rij
25:27
25:15
58
Huub Nefkens
Nijmegen
25:27
25:17
59
Hans Kuppen
Kleve - Keeken (GER)
25:42
25:25
60
Rick van Lier
Millingen aan de Rij
26:01
25:59
61
Koen vd Loo
26:14
26:01
62
Frits Lelie
Millingen aan de Rij
26:15
26:06
63
Jelmar Willemze
Renkum
27:04
26:52
64
Bob Willemze
Renkum
27:13
27:01
65
Klaus Manten
27:40
27:22
66
Luuk Hoogenkamp
Millingen aan de Rij
27:57
27:54
67
Erwin Geertse
Arnhem
28:11
28:05
68
Aaron Vink
28:42
28:16
69
Ruud Linssen
Nijmegen
28:44
28:23
70
Jeroen Plaatsman
Arnhem
29:19
27:59
71
Henk van Hal
Millingen aan de Rij
30:17
29:55
72
Sander Lemmens
Nijmegen
30:50
30:29
73
Michael Dünck
Kleve-Keeken (GER)
31:22
31:10
74
Koen Schattner
Malden
32:12
31:56
75
Kevin Scholtz
32:16
31:50
76
Jos Vink
Leuth
32:16
31:49
77
Karl-Gerd Dingermann
Bedburg-Hau (GER)
32:45
32:36
78
Bart van Eck
Millingen aan de Rij
33:34
33:26
79
Anton Scholtz
34:17
33:50
V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lia Wijnberger
Arnhem
18:09
18:07
2
Renee Tijdink
Arnhem
18:15
18:13
3
Bregje Sloot
Lobith
18:39
18:37
4
Babet Broekman
Groesbeek
18:44
18:43
5
Eva Riemeyer
Nütterden (GER)
20:12
20:11
6
Eveline Lunenburg
Millingen aan de Rij
23:08
22:55
7
Gerda Sollie
Groesbeek
23:14
23:04
8
Roos Scholten
Nijmegen
23:47
23:41
9
Jackie van Dorresteijn
Nijmegen
24:04
23:38
10
Monique Remy
Nijmegen
24:07
23:48
11
Sandra Linders
Bemmel
24:17
24:01
12
Kelly van de Belt
Nijmegen
24:19
24:07
13
Joset van der Hoeven
Utrecht
25:00
24:37
14
Eefje van Vliet
Nijmegen
25:04
24:37
15
Alja Huibers
Malden
25:12
24:47
16
Ellie Felten
Wijchen
25:21
25:15
17
Michele van den Berg
Nijmegen
25:21
25:16
18
Kirstin Albers
Kleve - Keeken (GER)
25:37
25:29
19
Marieke van den Hurk
Lent
25:39
25:15
20
Myra van Schijndel
Sint Anthonis
25:59
25:49
21
Doris Becker
Kleve - Keeken (GER)
26:03
25:57
22
Danielle Knuiman
Erlecom
26:18
25:57
23
Letty van der Molen
Nijmegen
26:44
26:28
24
Imke Munnix
Nijmegen
26:51
26:35
25
Ellen van Hout
Helmond
26:56
26:48
26
Renee Philipsen
Nijmegen
27:03
26:48
27
Malou Arts
Ooij
27:13
27:01
28
Irma van Houts
Ooij
27:26
26:56
29
Denise Arts
Ooij
27:27
27:16
30
Stef Nagtzaam
Nijmegen
27:34
27:11
31
Lotta van Huet
27:40
27:22
32
Simone Keulen
Beek-Ubbergen
27:42
27:12
33
Nanny Huibers
Malden
28:01
27:36
34
Tessa van Kerkhof
Nijmegen
28:04
27:50
35
Maryvonne Hut
Nijmegen
28:11
28:07
36
Joanneke Huisman
Arnhem
28:21
27:56
37
Rianne Haring
Nijmegen
28:31
28:16
38
Doreen Tolmeijer
Velp Gld
28:45
28:19
39
Gerda Kuppen
Kleve - Keeken (GER)
28:45
28:37
40
Amber Peters
Millingen aan de Rij
29:13
29:02
41
Floor Behr
Millingen aan de Rij
29:19
29:08
42
Anouck Hunck
Nijmegen
29:23
29:00
43
Nynke Nagtzaam
Nijmegen
29:25
29:03
44
Fransje Smits
Nijmegen
29:35
29:13
45
Eveline Bauman
Nijmegen
29:46
29:41
46
Kitty van den Hoogenho
Nijmegen
29:53
29:21
47
San Nijensteen
Arnhem
30:00
29:35
48
Hanneke Straten
Nijmegen
30:12
30:07
49
Karin Evers- van Hal
Millingen aan de Rij
30:17
29:55
50
Sofie Hul
Nijmegen
30:23
29:47
51
Eva Wolfs
Nijmegen
30:28
29:52
52
Iris vd Loo
30:29
30:15
53
Annie Kampschreur
Nijmegen
30:31
30:10
54
Chantal Boonaerts-Maas
Beek
30:43
30:05
55
Katrine Huibers
Nijmegen
30:43
30:04
56
Debora Roelofs
Malden
30:44
30:26
57
Sabine van Eldik
Leuth
30:50
30:29
58
Jose Kersten
Nijmegen
30:51
30:48
59
Carina Elbers
Kleve - Keeken (GER)
30:52
30:44
60
Nicole Verdaasdonk
Millingen aan de Rij
30:52
30:24
61
Sandra Reinders
Nijmegen
31:28
31:04
62
Tirsa Guelen
Nijmegen
32:05
31:47
63
Esther van Beek
Wageningen
32:13
31:43
64
Amrit Smeenk
Haarlem
32:16
32:07
65
Jenneke Berressen
Kleve - Keeken (GER)
32:17
32:04
66
Dorien de Keyzer
Arnhem
32:50
32:22
67
Floor Verhoeven
Berghem
33:26
32:58
68
Jacqueline van Eenenaa
Weurt
33:32
33:12
69
Annemarie van der Mole
Nijmegen
33:36
33:15
70
Daphne van Lier
Millingen aan de Rij
33:57
33:50
71
Daphne Arts
Elst Gld
34:06
33:44
72
Petra Modderman
Lent
34:14
33:55
73
Colinda Scholtz
34:16
33:50
74
Petra Kempeners
36:12
35:58
75
Brigitte Caminada
Arnhem
36:37
36:09
M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roy Winkelhuijzen
Beek-Ubbergen
35:42
35:42
2
Irjan Luttenberg
Kranenburg (GER)
36:19
36:17
3
Gerard van Heerde
Nijmegen
37:42
37:35
4
Ferry Schreven
Druten
38:06
38:06
5
Johan Luttenberg
Kranenburg (GER)
38:37
38:35
6
Florian Lichtendonk
Driebergen-Rijsenbur
39:25
39:25
7
Piet Jonkers
Nijmegen
39:31
39:29
8
Bram Wicherink
Arnhem
40:16
40:15
9
Henk van Eck
Gemert
40:31
40:30
10
Harry Janssen
Haalderen
40:47
40:45
11
Frank Stroker
Braamt
41:40
41:34
12
Eric Boomsa
Amersfoort
41:48
41:47
13
Rik van Eck
Gemert
41:59
41:54
14
Jochem Tolsma
Ooij
42:45
42:43
15
Henk Lammers
Nijmegen
42:57
42:51
16
Paul Winkelhuijzen
Beek-Ubbergen
43:11
43:09
17
Rene van Zon
Millingen aan de Rij
43:39
43:10
18
Rob Aerdts
Siebengewald
43:51
43:45
19
Roy Plass
Lent
44:16
44:08
20
Gerard Gerritse
Rosmalen
44:30
44:28
21
Rob Berns
Haarlem
44:41
44:37
22
Ben van Rijsewijk
Leuth
44:43
44:36
23
Thijs Koster
Aerdt
44:50
44:28
24
Frans Cremers
Malden
44:55
44:35
25
Martijn Verheijen
De Mortel
44:59
44:54
26
Sander Eijkelkamp
Bemmel
45:31
45:13
27
Jeroen Koster
Aerdt
45:34
45:12
28
Paul van den Broek
Nijmegen
45:36
45:19
29
Dim Hendriksen
Egmond aan Zee
45:52
45:25
30
Leon Klaassen
Nijmegen
46:09
45:45
31
André van Haren
Millingen aan de Rij
46:23
46:20
32
Frans Kuijpers
Nijmegen
46:40
46:32
33
Ben Semmekrot
Ooij
46:45
46:24
34
Niels ter Huurne
Nijmegen
46:58
46:31
35
Rene van de Heijden
Nijmegen
47:09
47:01
36
Ben Nieuwhof
Arnhem
47:33
47:18
37
Roel van Eck
Nijmegen
47:50
47:18
38
Peter van de Kreeke
Nijmegen
48:08
47:47
39
Tiny Delisse
Nijmegen
48:13
47:54
40
Johan van Dijk
Malden
48:16
47:58
41
Jan Wildeman
Millingen aan de Rij
48:17
48:12
42
Dave Kampschreur
Nijmegen
48:18
48:10
43
Marc Cornelissen
Mook
48:24
48:10
44
William Basten
Millingen aan de Rij
48:48
48:36
45
Ron Blom
Huissen
48:59
48:40
46
Michel Peters
Groesbeek
49:11
49:08
47
Werner Baars
Keeken (GER)
49:28
49:19
48
Hans Fleuren
Nijmegen
49:50
49:47
49
Harindra Fernando
Mook
50:02
49:38
50
Robert Geurts
Nijmegen
50:03
50:00
51
Paul Arts
Nijmegen
50:08
50:03
52
Wouter Smeenk
Haarlem
50:11
50:07
53
Rob Nillesen
Groesbeek
50:13
50:09
54
Richard de Keyzer
Arnhem
50:19
50:05
55
Paul Meijaard
Malden
50:35
50:23
56
Jan Klomp
Kekerdom
50:45
50:35
57
Mart van den Broek
Nijmegen
51:04
50:48
58
Theo de Wit
Nijmegen
51:15
51:01
59
Manfred Franken
Rees (GER)
51:37
51:30
60
Kos Myronidis
Nijmegen
51:48
51:44
61
Wouter Smith
Almere
52:10
51:48
62
Ivo Domburg
Nijmegen
52:20
52:00
63
Bart Vliexs
Erlecom
52:28
52:16
64
Jos Hooijman
Ulft
53:00
52:52
65
Mark Meuldijk
Nijmegen
53:01
52:43
66
Emiel Mulder
Nijmegen
53:24
53:04
67
Tim Kuijk
Nijmegen
53:30
53:24
68
Charles Vandermeulen
Nijmegen
53:47
53:40
69
Toon Verriet
Leuth
54:05
53:53
70
Jan Bulten
Doetinchem
54:16
54:00
71
Jos Geerits
Nijmegen
54:38
54:16
72
Ger Klaassen
Nijmegen
54:39
54:16
73
Harrie Wetzer
Nijmegen
55:29
55:03
74
Mat Maijer
Nijmegen
56:16
55:56
75
Peter Verhoeven
Oijen
56:26
56:11
76
Geert Remy
Nijmegen
56:30
1:06:14
77
Rob Janssen
Nijmegen
56:39
56:21
78
Kees Remy
Millingen aan de Rij
56:50
1:06:32
79
René Langhorst
Nijmegen
56:53
56:49
80
Rob Janssen
Millingen aan de Rij
57:46
57:23
81
Michel Wilmink
Nijmegen
58:57
58:39
82
Jan Lantink
Nijmegen
1:00:19
59:56
83
Pierre Versleijen
Nijmegen
1:00:34
1:00:05
84
Paul Wetzer
's-Hertogenbosch
1:02:16
1:01:50
85
Wim Robbers
Ooij
1:04:05
1:13:47
86
Marco Visser
Huissen
1:04:13
59:09
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fabiola Linders
Millingen aan de Rij
44:55
44:48
2
Mariette van de Langer
Egmond aan Zee
45:05
44:39
3
Miranda Horstink
Groesbeek
46:59
42:41
4
Kim van Gendt
Braamt
47:27
47:10
5
Marianne renckens-Klok
Nijmegen
51:18
51:09
6
Martine legtenberg
Berg en Dal
51:23
51:10
7
Anouk van Hoogen
Nijmegen
51:24
51:13
8
Roos Verkaart
Ooij
52:18
52:08
9
Sanne de Meijer
Nijmegen
52:56
52:30
10
Kelly Kersten
Nijmegen
53:02
52:52
11
Ingrid Hund
Ooij
53:31
53:21
12
Lidwine Houben
Nijmegen
53:52
53:42
13
Ans Stinnissen
Millingen aan de Rij
53:52
53:42
14
Cécile Nowack
Nijmegen
54:36
54:22
15
Sasja Mulder
Nijmegen
54:36
54:11
16
Ilja Bot
Nijmegen
54:38
54:25
17
Esther Williams
Nijmegen
54:38
54:25
18
Elly Keller- Cremers
Beek-Ubbergen
55:14
54:59
19
Jorijn Verbruggen
Nijmegen
55:54
55:28
20
Carolien Meuwsen
Haalderen
56:17
56:10
21
Doortje Kroes
Steenderen
56:23
56:07
22
Petra Kuijpers
Nijmegen
56:40
56:16
23
Bep Kosse
Nijmegen
56:43
56:14
24
Natascha Donker
Nijmegen
57:27
56:56
25
Evelien Hulshof
Nijmegen
57:53
57:26
26
Mireille Sleutjes
Nijmegen
57:59
57:48
27
Joke Berns
Ooij
58:58
58:49
28
Margriet Kosse
Nijmegen
59:16
58:47
29
Mireille Meijers
Nijmegen
1:00:28
1:00:13
30
Marijke Schell
Nijmegen
1:00:44
1:00:16
31
Marion Remie
Nijmegen
1:01:01
1:00:46
32
Sylvia Coppens
Nijmegen
1:01:01
1:00:38
33
Diana Veldhuis
Nijmegen
1:01:05
1:00:50
34
Liesbeth Geerits
Nijmegen
1:01:17
1:00:48
35
Annette Mullink
Ooij
1:01:46
1:01:35
36
Alexandra van Harrevel
Nijmegen
1:01:53
1:01:27
37
Linda Heijmans-Rutte
Nijmegen
1:02:05
1:01:35
38
Diane van den Heuvel
Ooij
1:04:23
1:04:12
39
Joyce Meijer
Nijmegen
1:05:28
1:05:00
40
Carla Bal
Nijmegen
1:05:35
1:05:12
41
Carla Driessen
Millingen aan de Rij
1:05:37
1:05:27
42
Ans Philipsen
Nijmegen
1:05:48
1:05:24
43
Mieke Rombouts
Ooij
1:07:28
1:07:05
44
Cora Singh-Groeneweg
Nijmegen
1:08:10
1:07:47
45
Dinie Klaassen
Nijmegen
1:10:30
1:10:05
Uitslag verwerking Running Promotion Gelderland
www.uitslagen.nl
14-04-2013 00:00