Uitslagenlijst Lochemse Bergloop

Barchem - Zondag 7 april 2013

JUN-J, KIDSRUN 1500 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Nijkamp
6:43
2
Ties Centen
Doetinchem
6:54
3
Willem-Jan Keppels
7:02
4
Morris Nijkamp
7:31
5
Tijmen Viscchers
Barchem
7:32
6
Mike Ruiterkamp
Lochem
7:46
7
Kjell Hulshof
Lochem
8:07
8
Kevin Oldenburg
Barchem
8:08
9
Syl Benning
Barchem
8:09
10
Aleck Boeijink
Lochem
8:11
11
Tom Nijenhuis
8:13
12
Stijn Kettelarij
8:13
13
Jules Franssen
8:14
14
Noud Hulleman
Lochem
8:15
15
Robin Geschiere
8:16
16
Roel Wanschers
Barchem
8:43
17
Bouke Blanckenborg
Barchem
8:59
18
Stan Warnshuis
Barchem
9:02
19
Stan Wissink
Lochem
9:03
20
Joran Lankveld
9:22
21
Koen Milius
Barchem
9:33
22
Rick Wissink
Lochem
9:52
23
Tim van Wessel
Barchem
9:58
24
Siem Orriens
Lochem
9:58
25
Jan Esselink
Barchem
10:11
26
Tom Wanschers
Barchem
10:49
27
Marijn Arendsen
Barchem
10:53
JUN-M, KIDSRUN 1500 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Oplaat
6:44
2
Naomi van der Vegt
6:44
3
Danique Oplaat
7:06
4
Milou Oplaat
7:11
5
Anna Oosterwegel
7:22
6
Maud Centen
Doetinchem
7:33
7
Erin Klein Baltink
7:57
8
Sarah Franssen
8:49
9
Fleur Kettelarij
9:19
10
Jolynn Boeijink
Lochem
9:59
11
Frederique Wanschers
10:48
7D, 7½ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra van den Beuken
Brummen
38:26
2
Jolanda Brugman
Laren Gld
38:31
3
Marije Minkjan
39:04
4
Timea Corbet
40:06
5
Annette Dijkstra
Utrecht
41:07
6
Linda Moser
41:45
7
Erlinde Scheps
Arnhem
42:47
8
Els Droppers
Winterswijk
43:05
9
Saskia Beuzel
43:09
10
Ànouk Tragter
43:16
11
Tessa Hendriks
Wichmond
44:36
12
Willeke nikkels
45:48
13
Miranda van Zeijst
Vorden
46:45
14
Jose Pilon
Veenendaal
50:23
15
Wilma Beker
Lochem
50:36
16
Leonie Juurlink
Lochem
50:37
17
Anja Veltkamp
Lochem
53:15
18
Marloes Bottenberg
53:16
19
Nicolette te Selle
Winterswijk
54:18
7H, 7½ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Wessels
27:32
2
Ml de Bats
Vaassen
32:47
3
Vincent van Petersen
Zutphen
33:40
4
Emiel Huizinga
Almen
33:41
5
Branko Dieperink
33:47
6
Timo Teger
Lochem
34:46
7
Marco Menger
35:31
8
Ronald Smallegoor
36:25
9
Mathijs Bovendeur
36:27
10
Bart Sloeserwij
36:30
11
Lody Jassies
Ruurlo
36:33
12
Lauran Keizer
36:35
13
Tom Lansink
38:16
14
Robbert de Weenen
38:22
15
Paul van Amersfoort
38:56
16
Max Oost
39:15
17
Arno Rouw
39:23
18
Heiko Hartsuijker
Arnhem
40:14
19
Lucas Fust
Lochem
40:15
20
Wessel Bottenberg
Eibergen
41:50
21
Martijn Penterman
Eibergen
41:51
22
Hendrik Jan Schapelhou
Deventer
41:53
23
Pjotr Carelse
44:36
24
Frank ten Barge
45:42
25
Wienand sieberler
53:16
7DM1, 7½ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geertje de Schiffart
37:29
2
Gonnie Zents
37:33
3
Esther Hiddink
Lochem
37:55
4
Anja Sturris
Lochem
38:15
5
Esther de Heer
Groenlo
38:34
6
Ingrid Maarse
38:58
7
Ans Reusken
39:32
8
Joosje Maes
39:36
9
Lennie Hakstegge
40:46
10
Judith ten Have
Lichtenvoorde
41:41
11
Elleke Colij
42:03
12
Anne Marie Seubring
42:23
13
Inge Kemper - Ordelman
43:34
14
Maartje Mateman
44:23
15
Ingrid Zieverink
Ruurlo
46:45
16
Gera Kaemingk
Vorden
46:46
17
Susanne de Jonge
47:42
18
Anja Elverding
49:55
19
Astrid Kruize
Lochem
50:54
20
Wendy Rothman
Lochem
53:53
21
Dorien Masman
58:44
22
Wilma Oplaat
1:01:38
23
Monique Mentink
1:04:02
7HM1, 7½ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olaf bos
26:53
2
Bennie van Schaik
Klarenbeek
29:31
3
Arjan Tragter
30:58
4
Arjan hoekstra
32:47
5
Jeroen Toevank
32:49
6
Arne Oplaat
33:37
7
Herbert ter Maat
33:58
8
Peter van den Beuken
Brummen
34:30
9
Eddy Derks
35:35
10
Christiaan Slot
35:40
11
Chris Hendriks
Lochem
35:44
12
Jochem Venderbosch
Winterswijk
35:46
13
Maik klein Goldewijk
36:22
14
Guido den Hartog
36:23
15
Ronald van Kootwijk
Lochem
37:21
16
Pieter Franssen
Lochem
37:22
17
Vincent Barink
37:27
18
Theo de Winter
37:40
19
Gerald Oldeman
Zutphen
37:47
20
Bert Teunissen
Toldijk
38:07
21
Marcel Kwint
39:03
22
Peter visser
39:32
23
Rob Nijkamp
39:50
24
Fokke-Gert Spinder
39:51
25
Arjan Boeijink
Lochem
40:12
26
Cas wolbert
41:23
27
Arjan Wanschers
Barchem
41:29
28
Diederick Kolkman
Lochem
41:31
29
Ben Kok
41:39
30
Albert Klein Boonschat
Deventer
41:41
31
Richard van Heugten
41:50
32
Evan Kettelarij
42:29
33
Ron Roekevisch
42:37
34
Johnny Geurkink
42:45
35
Alfred Milius
Barchem
42:57
36
Fred Ban
43:16
37
Hans Sleumer
44:36
38
Michiel Kemper
44:47
39
Henri Oost
45:23
40
Robert de HGreef
Ruurlo
45:49
41
Richard klein Brinke
51:44
42
Richard Koops
Vriezenveen
54:18
7DM2, 7½ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Obbink
35:03
2
Wilma Fraas
36:52
3
Geja Lindenschot
37:05
4
Ans Houweling
37:26
5
Jetze Steenman
37:38
6
Gyorsyi Corbet
39:39
7
Ria Bussink
Winterswijk
42:13
8
Irma van der Kolk
42:38
9
Carolien Krabbenborg
Lochem
42:49
10
Anke heebink
43:27
11
Linda Hulleman
43:31
12
Miriam Westgeest
45:24
13
Birgit Bergman
Warnsveld
45:46
14
Annemiek Bakker
45:51
15
Ria Wensink
47:01
16
Anita lIESTING
48:59
17
Veronique Lansink
Haaksbergen
49:33
18
Jolanda Voskamp
49:50
19
Betty Blaauw
Lochem
50:15
20
Margot Strik
50:15
21
Josien de Jonge
Lochem
52:49
22
Margriet Jassies
Ruurlo
57:51
7HM2, 7½ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Lubberdink
31:16
2
Wim Brinkman
32:48
3
Bas Oldenburg
33:05
4
Geert Wevers
34:23
5
Wim Klein Baltink
36:20
6
Eric Bouwmeester
36:27
7
Ronald Kwint
36:46
8
Harm Wesselink
36:57
9
Han Geurkink
Winterswijk
36:59
10
Henri Lankveld
37:00
11
Rob Hulleman
37:17
12
Jan Enzerink
37:28
13
Guus Rijnders
Lichtenvoorde
37:52
14
Rembert Groehman
38:38
15
Bert Gotink
38:52
16
Gertjan Hulleman
Lochem
39:07
17
Arno Witteveen
Lochem
40:13
18
Ruud lurvink
40:16
19
Erwin Elschot
Winterswijk
40:30
20
Paul Stegehuis
Amsterdam
40:32
21
Emiel Koster
Beltrum
41:28
22
John Besseling
41:46
23
Mart André Teger
Lochem
42:05
24
Richard de Jong
42:06
25
Willy duistermaat
42:13
26
Herman Nijhuis
43:10
27
Benno Gelmers
Laren Gld
43:31
28
Richard Lansink
43:44
29
Edward Pijpers
Deventer
43:58
30
Willem Dijkman
44:56
31
Fred Jassies
Ruurlo
46:24
32
Fred Grevers
46:35
33
Ido Zuur
48:01
34
Hans Drijsen
Lochem
49:40
7DM3, 7½ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diny Hebbink-Hillen
Hengelo Gld
36:48
2
Joke van de Krim
47:03
3
Anja van den Pangaart
51:03
7HM3, 7½ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Schootman
32:57
2
Eduard Camping
34:10
3
Herman Oltvoort
35:03
4
Guido Pietersma
37:06
5
Herman Postel
Lochem
39:01
6
Eddy te Loo
Winterswijk
39:47
7
H. Bruggert
40:47
8
Wicher Oort
41:55
9
Geurt de Weerd
42:18
10
Jos Kampshot
42:34
11
Jan de Hoop
43:06
12
Ben Moser
43:06
13
Menco van Weringh
Laren Gld
43:28
14
Gerrit Schepers
44:00
15
Henk Matsman
44:08
16
Hans Chevalking
Vorden
44:51
17
Cor Terlouw
44:58
18
Henk Denekamp
Lochem
45:15
19
Alex Duistermaat
46:21
20
Gerrit Vlogman
Vorden
46:46
21
Rene van Tribi
46:50
22
Henk van Zuilekom
47:58
23
Peter Lintenbrink
48:12
24
Gerard Smit
Lochem
48:31
25
Richard van Holland
Lochem
52:13
15D, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tracey Jewell
Aalten
1:18:12
2
Anne Kluivers
1:19:14
15H, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Vossers
Hengelo Gld
51:44
2
Danny Paalman
Holten
1:08:37
3
Teun Fons
1:13:24
4
Roelof Reitsma
Delft
1:13:54
5
Marco Quist
Ruurlo
1:15:40
6
Marcel Kanselaar
Vaassen
1:17:58
7
Robert Schuttinga
Lochem
1:21:57
8
Geert van Holland
Nijmegen
1:22:54
15DM1, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorothé Vrieze
Zelhem
1:06:10
2
Nicolette Ibink
1:16:37
3
Feikje Breimer
Hengelo Gld
1:22:33
4
Belinda Pasman
Huissen
1:28:08
15HM1, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jendo Visser
1:00:01
2
Gerrit Dijkslag
Aalten
1:01:52
3
Jeroen Brummelman
1:05:07
4
Bertil de Haan
Winterswijk
1:11:13
5
Raymond Perdon
Zutphen
1:12:07
6
Mark ten Have
Lochem
1:12:26
7
Ernst Rietman
Lochem
1:12:37
8
Rik Delsing
Lichtenvoorde
1:14:22
9
Raymond Bouwman
Hengelo Gld
1:14:38
10
Marcel Kleinhorsman
1:17:54
11
Huib Jacobs
Laren Gld
1:18:01
12
Joost Fons
1:20:07
13
Jan Rietberg
1:21:50
15DM2, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Miranda Domhof
1:14:22
2
Ria Kruiper
1:24:18
15HM2, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Wevers
Aalten
1:02:25
2
Dennis Woeltjes
1:02:35
3
Hans van Kampen
Zelhem
1:03:41
4
Roedi Ter Bals
1:03:57
5
Wim Helmink
1:04:08
6
Ab reurslag
1:04:24
7
Erik Weekenstro
1:05:18
8
Gerrit Valkeman
1:05:34
9
Raymond Vleghert
1:05:48
10
Hans Boonstra
1:06:06
11
Bert Vrieze
Zelhem
1:07:18
12
Wilco Dunnewold
Winterswijk
1:08:10
13
Gert Jan Tuller
1:13:47
14
A. Hoenink
1:14:22
15
Ab Scheers
1:14:58
16
Laurens van Druten
Winterswijk
1:17:41
17
Lard Plasmans
1:26:45
18
Aris van Holland
Lochem
1:27:43
19
Erik vd Heijden
Deventer
1:37:21
20
Lans Roos
Amersfoort
1:46:34
15HM3, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henri Hummelink
1:10:07
2
Otto Zeijpveld
1:10:20
3
Alfons Kuiper
1:15:31
4
Job Pohlmann
's-Heerenberg
1:20:37
5
Theo Kosters
1:21:02
6
Jo Westerveld
1:21:48
7
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:23:34
8
Laurens Meekes
1:24:14
9
Dick Otter
1:28:49
10
Martien Hoogenboom
1:32:21
Het inschrijfgeld wordt geheel besteed aan de:
- Stichting Tubereuze Sclerosis Ned. (www.stsn.nl)
- Stichting 'Vrienden van Hospice Zutphen'
Wijco Detachering, Unive Verz, Plusmarkt Lochem, Bakker Wijnand, GeVo-PST
www.uitslagen.nl
08-04-2013 20:09