Uitslagenlijst Grensloop: Grenzeloos, Grandioos!

Reusel - Arendonk - Zaterdag 6 april 2013

TR_EM, TRIM 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Philip Poilvache
57:12
2
Rik Thijs
57:28
3
Thijs Schip
58:38
4
Renť Vosters
Reusel
59:39
5
Theo Nouwens
1:01:16
6
Michel Schellekens
1:02:04
7
Jan Hoefkens
1:03:24
8
Henk v.d. Boogaard
1:03:27
9
Joost van Rijswijk
Lommel (BEL)
1:03:30
10
Annelies Demuynck
1:05:14
11
Wiljan Roosen
1:06:04
12
Ricardo Damen
AVV
1:07:31
13
Jos Bierens
1:08:56
14
Roland de Ceulaer
1:09:19
15
Tom Severijns
1:09:35
16
Paul Peerdeman
Hapert
1:09:59
17
Pierre Janssen
1:11:00
18
Perry van der Zanden
1:11:32
19
William Verhagen
Reusel
1:11:32
20
Nicole Smeets
1:11:39
21
M Struijk
1:11:45
22
Peter Roest
AVR '69
1:13:42
23
Frans van de Pol
1:13:50
24
Marco Wouters
1:14:16
25
Alexander Hendriks
AVR '69
1:14:23
26
Kees van Gool
1:14:33
27
Katho Meir
1:15:23
28
Wil Bierens
1:15:41
29
Teun Fiers
Wageningen
1:16:21
30
Rene van Gils
1:16:40
31
Stefan Verrijt
Vessem
1:16:41
32
Twan v.d. Bogert
1:16:42
33
Wil Sol
No-Limits
1:17:17
34
Peter Hooijen
Eindhoven Atletiek
1:17:39
35
Willem Jansen
1:17:39
36
Wijnen
1:17:52
37
Lou Hof
1:17:58
38
Hans van Eindhoven
AVR '69
1:18:27
39
Wim van der Maat
Geldrop Runners
1:18:39
40
Ad de Laat
Geldrop Runners
1:18:40
41
Anne Castelijns
Tilburg
1:18:48
42
Marian van Erkel
1:18:54
43
Eddy Sneyders
1:18:54
44
Iddo Passchier
GVAC
1:19:21
45
Henrik Sellies
Achil '87
1:19:51
46
Corne van Gestel
1:19:51
47
Theo v.d. Zanden
AVR '69
1:20:01
48
Frans Hooijen
Nederland
1:20:04
49
Ferry Moonen
Eersel
1:20:06
50
Patrick Kon
Eindhoven
1:20:14
51
Huub Waterval
No-Limits
1:20:38
52
Guido Kluijtmans
Best
1:20:38
53
Frans van Hoof
1:20:49
54
Patrick van Loon
Reusel
1:21:15
55
Mariette Daniels
No-Limits
1:21:27
56
Patrick Schuerman
Tilburg
1:21:34
57
Peter Verheyen
1:21:41
58
Hanne van Gils
1:21:46
59
Peter Verheijen
1:22:01
60
Pascal van Herk
AVR '69
1:22:36
61
Henk van Genderen
1:23:22
62
Bart Meere
1:23:26
63
John Kooiman
Eindhoven
1:23:34
64
Willeke Kluijtmans
Tilburg
1:23:49
65
Filip Woestenborghs
ALV
1:25:47
66
Christie Krekels
1:25:50
67
Boy Vermeer
Tilburg
1:27:01
68
Eddy Buyckx
1:27:52
69
Frans Adams
1:28:21
70
Josee Bertels
1:28:59
71
Paolo Benvenuti
Oudergem (BEL)
1:29:37
72
Vincent van Bavel
1:30:45
73
Ad van Berb
1:32:54
74
Kristel Rijkers
AVR '69
1:33:01
75
An Vercauteren
Weelde (BEL)
1:33:09
76
Rian Kokken
AVR '69
1:33:13
77
Margriet Fiers
AVR '69
1:33:25
78
Victor Rethel
Tilburg
1:33:47
79
Winny Fabri
ARAC
1:35:27
80
Anja Maes
Arendonk (BEL)
1:35:28
81
Liezet van der Heijden
AVR '69
1:38:01
82
Suzanne Seuntjens
Bladel
1:38:08
83
Hilde Timmermans
1:39:40
84
Angela Moeskops
AVR '69
1:39:45
85
Ariane Maes
Arendonk (BEL)
1:42:47
86
Rian Heesterbeek
Arendonk (BEL)
1:42:48
87
Sandra Schoute
Dessel (BEL)
1:44:22
88
Marien Heidi
Dessel (BEL)
1:44:22
89
Ton Haans
1:44:38
TR_KO, TRIM KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Willems
13:29
2
onbekend
14:01
3
Jenthe Smets
ARAC
15:24
4
Jef Smits
16:17
5
Haroldinio Abauna
17:00
6
Kim Wouters
AVR '69
17:14
7
Johan van de Pas
AVR '69
17:33
8
Ilse Roest
AVR '69
17:41
9
Roy Verhagen
Drunen
18:05
10
Esmay van de Laar
Attila
18:49
11
Marleen Maes
ARAC
19:29
12
Marcel Deboel
19:30
13
Steffi Janssen
19:35
14
Mieke Mertens
20:57
15
Els De Visscher
21:24
16
Joris Peeters
25:46
17
Jochen Derdin
26:29
18
Gaetan Spoormans
26:59
19
Janus Kerkhofs
AVR '69
27:45
20
Harrie Meulenbroeks
AVR '69
27:45
21
Pedro Domo
28:55
22
Jolien Bruininx
AVR '69
31:45
23
Jan Jouke Tijsma
33:19
24
Inne Meeus
33:40
25
Birgit Spaepen
35:19
26
Rob Michiels
AVR '69
35:22
27
Niek Vermeer
35:37
28
Birgit Liermann
35:37
29
Aldo Robben
Tilburg
35:51
30
Luc Luyten
36:05
31
Christine van Dooren
36:29
32
Sonja Segers
36:43
33
Mark Rijk
Nederland
36:57
34
Renťe van Limpt
AVR '69
37:24
35
Josť van Limpt
AVR '69
37:48
36
Ils Segers
ARAC
38:18
37
Jeroen C Panhuizen
Eersel
38:25
38
Bart Vingerhoets
39:03
39
Floor Fiers
39:03
40
Elyse Smetsers
No-Limits
39:04
41
Dorie Jansen
GVAC
39:06
42
Marjan v.d. Heijden
39:33
43
onbekend
40:04
44
Kirsten Baken
Bladel
40:19
45
Judith Moeskops
AVR '69
40:24
46
Karin van Strijdhoven
Hooge Mierde
40:53
47
Karin Adriaans
AVR '69
40:53
48
F.M. v.d. Heijden
40:56
49
Karin Fiers
Nederland
40:58
50
Anne MŁhlebach
Eersel
41:07
51
Jolanda Robben
Achil '87
41:13
52
Carolien Ooms-Wisman
Achil '87
41:21
53
Thijs van Beers
41:24
54
Lars van Galen
Sint-Oedenrode
42:08
55
Ferry van der Donk
Eindhoven
42:22
56
Jeroen van Woerden
AVR '69
42:24
57
Patrick Sanders
Eindhoven Atletiek
42:30
58
Victor Zieren
AVV
42:41
59
Karin van Eekert
AVR '69
42:49
60
Judith Lemmens
AVR '69
42:50
61
Koen Spliethof
Bladel
42:56
62
Ludo Roefs
43:15
63
Hans Cuijlits
AVR '69
43:17
64
Jaap Wieringa
43:58
65
Maike van Gompel
Reusel
43:58
66
Janneke Fiers
44:03
67
Sjan de Kort
44:08
68
Frank de Locht
44:26
69
Jeroen de Bakker
Eindhoven
44:51
70
Evi Theeuws
45:05
71
Cees Willems
45:23
72
Carla Kuijpers
Achil '87
45:26
73
Henriette Spieringhs
Achil '87
45:26
74
Marianne de Rooij
45:33
75
Jack van de Sande
Achil '87
45:34
76
Jos Torremans
45:43
77
Peter van Strijdhoven
Hooge Mierde
46:20
78
Manon Kon
Eindhoven
46:34
79
Peggy Blockx
Arendonk (BEL)
46:58
80
Jan Rijkers
AVR '69
47:22
81
Joris Minnen
47:31
82
Evelien Lauwers
AVR '69
47:40
83
Dennis Roks
Bladel
47:42
84
Koen Panjoel
Bladel
47:42
85
Linda v Geloven
No-Limits
48:00
86
Rianne Jansen
Hapert
48:01
87
Jan Segers
48:11
88
Ton Antonis
No-Limits
48:20
89
Roland van Galen
Fortuna '67
48:26
90
Marleen ter Weele
48:27
91
Elke Aarnink
's-Hertogenbosch
48:38
92
Albert Aalberts
Eindhoven
48:43
93
Joris van Gompel
Bladel
49:33
94
Bas Adams
Bladel
49:34
95
Frenk Schoenmakers
49:34
96
Francien vd Ouweland
AVV
49:38
97
Louis Warnier
49:39
98
Rudolf Buur
Veldhoven
49:43
99
Angelique Senders
49:45
100
Christina Heesters
AVR '69
49:48
101
Anita v. Gelder OF Nic
49:55
102
Marc Bakelants
49:55
103
Karen Hermans
AVR '69
49:56
104
Sjef van Beers
AVR '69
49:59
105
Gerrie Maas
AVR '69
51:04
106
Ruud Lauwers
AVR '69
51:04
107
Jenny Pijnenburg
AVR '69
51:26
108
Rudi van Rooij
52:01
109
F van Hees
52:05
110
Wilco van Heerewaarden
Arendonk (BEL)
52:32
111
Rik Havermans
52:56
112
Yolanda Vosters
53:13
113
Jan van Eyndhoven
53:17
114
Jos Borgmans
AVR '69
54:22
115
Neeltje Verhagen
Reusel
54:22
116
Annemarie Duis
54:27
117
Hans van Maanen
54:58
118
Louisa Miechelsen
ALV
55:01
119
Katrien Van der Veken
55:02
120
Martien van den Elzen
AVR '69
55:03
121
Inge Zengers
AVR '69
55:05
122
Sonja Moelans
55:42
123
Mieke Sweegers
Reusel
56:13
124
Karin Meeusen
56:16
125
Rit Goetschalckx
56:17
126
Bob Aerts
56:19
127
Jeanne Versteynen
ARAC
56:39
128
Ger Van Den Borne
ARAC
56:46
129
Jim Dieterman
57:03
130
Anja Jansen
57:18
131
Inge Storms
AVR '69
57:19
132
Anita v. Gelder OF Nic
57:20
133
Danielle koolen
Bergeijk
57:26
134
Ilze lemmens
Bergeijk
57:26
135
Loes Hendriks
AVR '69
57:35
136
Ad van Campen
57:40
137
Sandra Timmermans
Hooge Mierde
57:41
138
Danielle Hendriks
Arendonk (BEL)
58:03
139
Tinneke Tops
58:05
140
Tineke van Boxmeer
58:26
141
Simone Hendrikx
59:25
142
John Koolwijk
1:00:12
143
Conny van Limpt
AVR '69
1:00:33
144
Sjan Storms
AVR '69
1:00:39
145
Esther van Gorp
AVR '69
1:00:45
146
Kathy Boogaers
AVR '69
1:00:45
147
Ad Adriaans
1:01:44
148
Sanne Buur
1:02:01
149
Peter Hellings
1:02:04
150
Jimmy van Schayk
1:02:13
151
Angelique van Eindhove
AVR '69
1:02:40
152
Els Pontzen
1:03:31
153
Friedl van Loon
AVR '69
1:04:30
154
Jaime Heesters
AVR '69
1:05:01
HEREN, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Hendrikx
Punk Running
52:29
2
Kristof Nackaerts
AC Lyra
53:05
3
Frans Pasmans
Loopgroep PK
56:10
4
Bram van Rijswijk
Eindhoven Atletiek
57:41
5
Kristof Nevelsteen
AVZK
58:22
6
Jen Adriaens
AC Lyra
1:04:10
7
Rob Meulenbroeks
AVR '69
1:07:04
8
Coen Lauwers
AVR '69
1:14:17
9
Ben Lathouwers
AVR '69
1:24:11
H35, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Lieckens
VOLH
54:01
2
Luc Krotwaar
Eindhoven Atletiek
55:09
3
Koen Binnemans
VABCO
56:25
4
Joan School
GVAC
57:37
5
Peter van der Velden
GVAC
58:32
6
Evert van Veldhuizen
GVAC
1:01:30
7
Hans-Peter van Wersch
Eindhoven Atletiek
1:04:22
8
Rezi Todea
GVAC
1:05:48
9
Yves Dhondt
Generaal Michaelis
1:07:54
10
Jeroen Fiers
AVR '69
1:12:27
11
Johan Robben
Generaal Michaelis
1:13:26
H45, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc van Asbroeck
KAAG
54:29
2
Jack van Avendonk
Attila
56:08
3
Michel Kerstens
Beerse (BEL)
57:11
4
Kees Wouters
DES
1:00:29
5
Renders Sus
Noorderwijk (BEL)
1:01:01
6
Ad Kerkhofs
Loopgroep PK
1:01:23
7
Johan Jacobs
ALV
1:02:05
8
Andy Verhoeven
Eindhoven Atletiek
1:05:00
9
Wim den Otter
No-Limits
1:08:48
10
Rudi Vennekens
Geel (BEL)
1:09:41
11
Jurgen Hoenjet
GVAC
1:10:37
12
Marc van Dyck
ARAC
1:10:46
13
Kees Timmermans
DES
1:11:41
14
Geert Peeters
VABCO
1:11:57
15
Rudy Goris
ARAC
1:12:33
16
Math Creemers
Eindhoven Atletiek
1:14:45
17
J. Boerema
Eindhoven Atletiek
1:18:24
18
Eddy Peeraer
ATAC
1:18:31
19
Sylvain Janssen
SACN
1:22:59
H55, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herman Lievens
Olen (BEL)
1:01:11
2
Ruud van Woensel
AV Oirschot
1:01:44
3
Robert Sanchez
Eindhoven Atletiek
1:05:43
4
Johan van Litsenburg
GVAC
1:09:57
5
Hr. De Bie
ALV
1:10:09
6
Staf Wielockx
Mol (BEL)
1:10:41
7
Cees Koppen
AV Oirschot
1:11:33
8
Joop Slagboom
GVAC
1:13:11
9
Toon van de Ven
GVAC
1:14:07
10
Piet van der Nat
GVAC
1:15:59
11
Jos v Udn
Fortuna '67
1:18:19
12
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
1:19:38
13
Sjef v Hoof
No-Limits
1:21:39
14
Piet van der Heijden
AVR '69
1:22:37
H65, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rien Vlemmix
GVAC
1:16:45
2
Rinus van Dijck
Eindhoven Atletiek
1:20:09
DAMES, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Rens
AVZK
58:21
2
Hilde Kippers
Punk Running
1:02:18
3
An Claes
Westerlo (BEL)
1:05:47
4
Yvonne Vosters
AVR '69
1:21:32
5
Marieke Kwinten-Fiers
AVR '69
1:33:20
D35, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van der Burgt
AVV
1:08:39
2
Inge v.d. Broek
AVR '69
1:21:18
D45, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Verheijden
GVAC
1:11:42
2
Elly Liefrink
AVV
1:16:50
3
Marianne Knapen
Loopgroep PK
1:18:03
4
Rikie Huyberts
Fortuna '67
1:19:38
5
Ria van Hoof
AVR '69
1:28:46
6
Tineke Mous
Fortuna '67
1:29:51
M5_6, M 5_6 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Neal van Eindhoven
Reusel
5:11
2
Lotte Verwaest
Arendonk (BEL)
5:13
3
Lani Latour
Reusel
5:45
4
Lotte van Heerwaarden
Arendonk (BEL)
5:50
5
Evy Sanders
Reusel
6:02
6
Sophie de Laat
Nederland
6:04
7
Eline Fabrie
Nederland
6:05
8
Amber Willenenninckx
6:12
9
Fenn Heesters
Reusel
6:21
10
Fleur Beekman
Nederland
6:41
11
Lone Savelkoel
6:43
12
Merle Lathouwers
Nederland
7:54
13
Lot Schellens
Nederland
7:58
J5_6, J 5_6 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sil Klesser
Reusel
4:11
2
Cas van den Heuvel
Hapert (Het Palet)
4:34
3
Koen van den Puute
Eersel (St Jacobus)
4:45
4
Ivar Lavrijsen
Reusel (Leilinde)
4:57
5
Daan Lauwers
5:05
6
Tijs van den Heuvel
Hapert (Het Palet)
5:11
7
Juup Schellens
Nederland
5:12
8
Luc Fabrie
Nederland
5:17
9
Roy Laarakker
Reusel
5:20
10
Koen Castelijns
Hapert (Het Pallet)
5:22
11
Jisse Spliethof
Bladel (Toermalijn)
5:23
12
Teun Bleumer
Nederland
5:29
13
Ties van Eekert
Bladel (Fransiscus)
5:39
14
Piet van Elst
Hoogeloon (De Vest)
5:47
15
Sam Goossens
5:49
16
Rijk van Woerden
5:49
17
Thijs Mennen
Bladel (Toermalijn)
5:55
18
Jorg Laarakker
Reusel
5:59
19
Tom van Heukelom
Bladel (Sleutelaar)
5:59
20
Jurian Bex
Nederland
6:30
21
Cas Verhagen
Reusel
6:36
22
Nick Zengers
Reusel
6:39
23
Vic Verhagen
Reusel
6:45
24
Tim de Goeij
7:23
25
Jeroen van Linschoten
Netersel (Lambertus)
7:24
M7_8, M 7_8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Franka Sanders
Reusel
4:26
2
Anne Pijnenburg
Reusel
4:35
3
Imme Coolen
Hooge Mierde (Akkerw
4:39
4
Sharon Laarakker
Reusel
4:50
5
Evi Zengers
Reusel
4:53
6
Indy Hendrikx
Reusel
4:57
7
Benthe Vennix
Bladel (Mariaschool)
5:01
8
Ise Dickens
Bladel (Franciscus)
5:01
9
Eva Smolders
Hooge Mierde (Akkerw
5:06
10
Nina Kraaijvanger
Bladel (Mariaschool)
5:07
11
Lenne Duijvelaar
Nederland
5:22
12
Pien Kraaijvanger
Bladel (Mariaschool)
5:28
13
Ilse Fabrie
Nederland
5:30
14
Caitlin Geluk
Nederland
5:30
15
Bo Heesters
Reusel
5:31
16
Denise Verhoeven
5:32
17
Iris Beekman
Nederland
5:33
18
Mayra Geluk
Nederland
6:43
J7_8, J 7_8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kahn TŁrkmenaglu
Reusel (Mariaschool)
3:58
2
Sanne Ouderits
BelgiŽ
4:00
3
Thorben Segers
4:09
4
Axel Min
BelgiŽ
4:13
5
Kevin Lavrijsen
Reusel
4:16
6
Louis Kenis
Arendonk (BEL)
4:17
7
Roel van Linschoten
Netersel (Lambertus)
4:17
8
Tom van den Putte
Eersel (St Jacobus)
4:18
9
Max van Dooren
Reusel (Leilinde)
4:25
10
Ward Lavrijsen
Reusel
4:27
11
Timme Groenen
Bladel
4:28
12
Jordy van Herk
Bladel (Mariaschool)
4:32
13
Lars van de Laar
Tilburg
4:33
14
Felix Fransen
Bladel (Toermalijn)
4:33
15
Rens Roest
Bladel (Mariaschool)
4:36
16
Joy Kaethoven
4:37
17
Rens van Heerewaarden
Arendonk (BEL)
4:37
18
Martin Kaethoven
Reusel
4:38
19
Hidde Westerink
Reusel
4:39
20
Tayim Kaethoven
4:40
21
Jens van Woerden
4:44
22
Wesley Lavrijsen
Reusel
4:45
23
Hendrik van Elst
Hoogeloon (De Vest)
4:45
24
Rob Maas
Reusel (Klimop)
4:49
25
Guillaume Herijgers
Reusel
4:52
26
Sem van Eekert
Bladel (Fransiscus)
4:56
27
Sjef Goossens
5:00
28
Sef Spliethof
Bladel (Toermalijn)
5:03
29
Ramon Setz
5:04
30
Diego Filali
Bladel (Toermalijn)
5:09
31
Colin Geluk
Nederland
5:11
32
Jelle Daris
Eersel
5:11
33
Witse Waumans
Arendonk (BEL)
5:12
34
Rik van der Heijden
Reusel (Mariaschool)
5:16
35
Matteo van Genechten
BelgiŽ
5:17
36
Teun Spliethof
Hapert
5:20
37
Luuk de Goeij
5:21
38
Bram Rijkers
Reusel
5:29
39
Joeri Evers
Reusel (Mariaschool)
7:45
M9-11, M 9_11 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lara TŁrkmenaglu
Reusel (Mariaschool)
7:56
2
Evy van den Wildenberg
Vessem (Lambertus)
8:03
3
Rayna Van Loock
Nederland
8:26
4
Fleur Hooyberghs
Arendonk (BEL)
8:35
5
Lenne Pijnenburg
Reusel
8:48
6
marie-claire Zijlstra
Weebosch (Gerardus)
9:08
7
Kim Krabman
Reusel
9:16
8
Renske Duijvelaar
Nederland
9:17
9
Janne van de Borne
Weebosch (Gerardus)
9:25
10
Janne Verwaest
Arendonk (BEL)
9:26
11
Ilse Maas
Nederland
9:36
12
Fee Kramer
Nederland
9:45
13
Lotte Swanen
9:46
14
Jeske van de Laar
Tilburg
10:00
15
Dewi Lauwers
Reusel (Leilinde)
10:02
16
Amber van Veldhoven
Reusel (Leilinde)
10:03
17
Dionne Maas
Nederland
10:07
18
Pleun Duijvelaar
10:10
19
Ilse Daris
Eersel
10:13
20
Veerle Jansen
Reusel (Leilinde)
10:16
21
Judith Pijs
Reusel
10:16
22
Britt van Strijdhoven
Nederland
10:18
23
Kim Rijkers
Reusel
10:19
24
Marieke De Kinder
BelgiŽ
10:28
25
Imke van der Heijden
Reusel (Mariaschool)
11:04
26
Meis Schreuders
Bladel (Toermalijn)
11:12
27
Romy Krabman
Reusel
11:25
28
Anouk Laarakker
Reusel
11:35
29
Sanne Rijkers
Reusel
11:59
30
Imke Lavrijsen
Bladel (Toermalijn)
12:09
31
Michelle Schenning
Bladel (Toermalijn)
12:10
32
Noor Lavrijsen
Bladel (Toermalijn)
12:10
33
Mette Herijgers
Reusel
12:23
J9_11, J 9_11 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merlijn
Nederland
7:03
2
Kjell Segers
7:18
3
Tijn van Doorern
Reusel (Leilinde)
7:52
4
Frenk Hendrikx
Reusel
7:56
5
Siep van Woerden
Nederland
7:56
6
Giel Jansen
Bladel (Toermalijn)
8:01
7
Tom Schenning
Bladel (Toermalijn)
8:05
8
Jan Lavrijsen
Bladel (Toermalijn)
8:17
9
Tristan Nienhuis
8:17
10
Siem van Limpt
Reusel
8:22
11
Nick Lavrijsen
Bladel (Toermalijn)
8:23
12
Ryan Verhoeven
Reusel
8:23
13
Bart Schelle
Reusel (Piramide)
8:24
14
Rik Swaanen
Nederland
8:25
15
Rob van den Putte
Eersel (St Jacobus)
8:29
16
Pim van der Heijden
Hoogeloon
8:30
17
Thijs van Hall
8:37
18
Jesse Duijvelaar
Nederland
8:39
19
Hein Biemans
Nederland
8:40
20
Loik Meulenbroeks
Reusel (Klimop)
8:40
21
Bram Sanders
Hooge Mierde
8:43
22
Jur Vinkenborg
8:46
23
Lars van de Put
Bladel (Toermalijn)
9:05
24
Tom Avering
Weebosch (Gerardus)
9:10
25
Luuk Kraaijvanger
Bladel (Mariaschool)
9:10
26
Davy Verbaant
Reusel (Leilinde)
9:11
27
Adri Kerkhofs
Reusel
9:14
28
Daan Verschuren
Reusel (Lielinde)
9:21
29
Lars Kerkhofs
9:22
30
Sam Fiers
Bladel
9:22
31
Joep Mennen
Bladel (Toermalijn)
9:31
32
Kelvin Sepp
Eersel (St-Jacobus)
9:40
33
Koerd Zijlstra
Weebosch (Gerardus)
9:47
34
Mees Fransen
Bladel (Toermalijn)
9:51
35
Loek Antonis
9:57
36
Rens van der Heijden
9:58
37
Henk van Brent
Reusel
9:58
38
Tom Rijkers
Reusel (Klimop)
9:59
39
Max van Rooij
Bladel (Fransiscus)
10:05
40
Tijn van Diepen
Eersel
10:06
41
Mart Rijkers
Reusel (Klimop)
10:09
42
Stijn Vennix
Bladel (Mariaschool)
10:24
43
Boris Bloks
Hooge Mierde
10:30
44
Jari Duijvelaar
Nederland
10:31
45
Kay van Strijdhoven
Nederland
10:32
46
Rick Dings
Hooge Mierde (Akkerw
10:36
47
Justin Nienhuis
10:43
48
Niels Vlamings
10:55
49
Jari Min
11:32
M12+, M 12_15 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sarah Nys
Arendonk (BEL)
12:32
2
Kathy Nys
Arendonk (BEL)
12:40
3
Sara De Kinder
BelgiŽ
14:18
4
Anne van Limpt
Reusel
16:37
J12+, J 12_15 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan v.d. Velden
Nederland
11:03
2
Dieter Verwaest
Arendonk (BEL)
11:06
3
Jeroen Klessens
Reusel
12:03
4
Roy van Strijdhoven
Nederland
12:09
5
Rob Schelle
Reusel (Piramide)
12:29
6
Niels van den Wildenbe
Eersel (Rythovius)
13:19
7
Stijn Langerwerf
Nederland
14:00
8
Bram van Limpt
Reusel
14:38
9
Nikki Fiers
Bladel
14:59
Hollandershoeve Mini-survivalrun
www.uitslagen.nl
08-04-2013 21:06