Uitslagenlijst Ronde van Littenseradiel

Sneek - Zondag 24 maart 2013

M18,5, 18,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Papenhove
Leeuwarden
1:09:27
2
Paul Geertsma
Bolsward
1:11:01
3
Gerrit Kramer
Bolsward
1:12:33
4
Wiebe koopmans
Scharnegoutum
1:15:28
5
Jasper Stein
Sneek
1:17:53
6
Albert van Ramshorst
Sneek
1:18:29
7
Gerald Hoogeveen
Bolsward
1:19:49
8
Bernhard Bouma
Oldeholtpade
1:20:29
9
Syb v.d. Ploeg
Jorwert
1:21:19
10
Harmen de Hoop
Sneek
1:21:45
11
Marcel Hoekstra
Harlingen
1:23:46
12
Beke Cnossen
Boazum
1:24:58
13
Janaldo Keulen
Sneek
1:25:26
14
Joost Tijsen
Sneek
1:26:12
15
Tonnie Schokker
De Blesse
1:26:56
16
Johan Wolthuizen
Sneek
1:27:03
17
Bert Barorst
IJlst
1:27:17
18
Peter Westerhof
Sneek
1:27:28
19
Wietse Dijkstra
Sneek
1:27:30
20
Luut de Jong
Woudsend
1:27:41
21
Wennie Brouwer
Sneek
1:27:41
22
Henk Wetting
Bolsward
1:27:54
23
Frits Feddema
Heerenveen
1:27:57
24
Saco Bootsma
Workum
1:28:32
25
Freark Kaspersma
Abbega
1:30:37
26
Ibo-Jan Bosma
Sneek
1:31:23
27
Klaas Jan Wiersma
Oppenhuizen
1:32:05
28
Willem Biemolt
Utrecht
1:32:13
29
John van de Wiel
Sneek
1:32:33
30
Dirk Hiemstra
Bolsward
1:32:47
31
Jacco Altena
Bolsward
1:33:58
32
Willem Bootsma
Workum
1:34:55
33
Bert Baanstra
Sneek
1:35:25
34
Karst Anema
Stiens
1:35:51
35
Bram Strubbe
Wommels
1:37:12
36
Igor Kalinowski
Wommels
1:37:12
37
Klaas van Kalsbeek
Scharnegoutum
1:38:01
38
Niels Jillings
Sneek
1:38:15
39
Peter Yntema
Ypecolsga
1:38:41
40
Lukas Offinga
Wommels
1:38:42
41
Gerben Brouwer
Sneek
1:39:50
42
Marcel Stein
Sneek
1:40:30
43
Bauke Fennema
Britzum
1:40:39
44
Tim Slijkhuis
Schagen
1:43:13
45
Harry Papjes
Burgum
1:43:13
46
Roland Verboon
Gouda
1:43:42
47
Durk Douma
Woudsend
1:45:08
48
Jan Lont
Boornbergum
1:45:57
49
Heine de Vries
Boornbergum
1:45:57
V18,5, 18,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ylona Kruis
Ysbrechtum
1:16:23
2
Liesbeth Steenbergen
Sneek
1:24:59
3
Marga Zwanenburg
Sneek
1:37:33
4
Pytsje Rijpma
Heeg
1:51:45
5
Ienskje van der Weg
Ouwsterhaule
1:59:02
6
Sandra Wink
IJlst
2:04:23
7
Esther Wink
IJlst
2:05:25
M 12, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Bouma
IJlst
44:43
2
Douwe Yska
Nijland
45:09
3
Jetze Genee
Makkum
46:21
4
Koos Jelmer de Vries
Leeuwarden
46:23
5
Wabe Roskam
Easterlittens
47:00
6
Klaas Willem Zwaagstra
ijlst
48:21
7
Richard Velzen
Achlum
48:22
8
Dick Wobbes
veenwoudsterwal
49:19
9
Jelle Wolthuizen
Sneek
50:41
10
Freek Jaarsma
Makkum
51:01
11
Sijmen Bekhof
Bolsward
53:18
12
Gerard Ypma
Haarlem
53:52
13
Peter Theo Hoekstra
IJlst
54:07
14
Dirk Slot
IJlst
54:13
15
Reinier de Vries
Sneek
54:41
16
Theo Boorsma
Sneek
55:06
17
Hans-Jan Jasper
Sneek
55:42
18
Joost Bijlsma
Makkum
55:47
19
Mildo Kock
Balk
56:04
20
Hans Meijer
Heerenveen
57:47
21
Rik Rispens
Wommels
57:52
22
Gertjan Hessels
Wommels
57:52
23
Martin van den Burg
Sneek
57:58
24
Peter de Haas
IJlst
58:43
25
Wytze Bouma
Balk
59:05
26
Andries Koenen
Heeg
59:18
27
Marten de Jager
Dronrijp
1:00:05
28
Hendrik Oosterhoff
Heerenveen
1:00:20
29
Johan de Jong
Sneek
1:01:05
30
Andries Schipper
Veenwoudsterwal
1:01:13
31
Jelmer Krikke
Sneek
1:01:25
32
Frank Klasen
Sneek
1:01:45
33
Jeffery Robbers
Leeuwarden
1:02:01
34
Klaas Tricht
Sneek
1:02:05
35
Jan Dotinga
Oosthem
1:02:42
36
Piet Gemser
Sneek
1:02:48
37
Wessel Cnossen
Sneek
1:03:57
38
Bas van Rossum
Sneek
1:03:59
39
Koos Jacobsen
Sneek
1:04:11
40
Frank Bruin
Sneek
1:05:50
41
Jan Willem Kram
IJlst
1:06:54
42
Eddy Sterenborg
Bolsward
1:07:07
43
Bart Remery
IJlst
1:07:14
44
Raymond Reekers
Sneek
1:07:21
45
Arjen Veninga
Schettens
1:08:41
46
Hans Keulaerds
IJlst
1:09:55
47
Francisco Oosterbaan
GoŽnga
1:10:16
48
Herman Visser
Boornbergum
1:12:57
49
Gerben Blanke
1:12:58
50
JW Blanke
Kortehemmen
1:12:58
51
David Ammann
Leeuwarden
1:19:12
52
Niels Drost
Lemmer
1:19:13
53
Patrick Dijkhuizen
Sneek
1:21:10
V 12, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Immy Auck Kersbergen
Wommels
49:09
2
Andrea Hofstra
Bolsward
51:02
3
Hilda Wijnja
Scharsterbrug
55:01
4
Anja Kok
Sneek
58:27
5
Aafke Feenstra
IJlst
59:18
6
Hinke Wijbenga
Makkum Fr
1:01:13
7
Anita Boschma
Sneek
1:02:03
8
Milou Remery
Sneek
1:06:03
9
Marja van der Werf- Zo
Joure
1:06:09
10
Dieneke de Groot
Leeuwarden
1:06:52
11
Agnes Krikke
Elahuizen
1:07:19
12
Baukje Smink
Ysbrechtum
1:07:43
13
Herma Fransdonk
Joure
1:07:43
14
Grady Laagland
Sneek
1:07:46
15
Marieke Dijkhuizen
IJsbrechtum
1:07:47
16
Hedwig Brandsma
Wommels
1:08:41
17
Anneke Steinfort
Bolsward
1:09:46
18
Lian IJdema
Bolsward
1:09:46
19
Soraya Zander
Sneek
1:10:14
20
Jitske Yntema
Scharnegoutum
1:10:21
21
Erna Kaptein
Folsgare
1:10:21
22
Dora Wijnja
Scharsterbrug
1:14:09
23
Minke Oord
Joure
1:14:25
24
Kiki de Boer
IJlst
1:21:30
M 8,5, 8,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geart Jorritsma
Sneek
30:32
2
Eelke Boonstra
Sneek
30:54
3
Gerrit Wolbers
Franeker
31:06
4
Siep Nota
Sneek
32:19
5
Jappie Brandenburg
Oudemirdum
33:47
6
Peter-Jan de Jong
Joure
34:24
7
Theo Borawitz
Leeuwarden
35:45
8
Marc Leverink
Bolsward
36:54
9
Gerrit Duits
Sneek
37:28
10
Geert Bartsma
Sneek
38:22
11
Jan Boonstra
Sneek
38:34
12
Folkert Jellesma
IJsbrechtum
39:26
13
Ronald de Lange
Sneek
42:40
14
Nynke Bouma
Oldehaltpade
45:56
15
Hilda de Jong
Joure
47:14
16
Sytze de Witte
Sneek
48:17
17
Jaap-Jan van der Meer
Grou
49:04
18
Anco Schipper
Veenwoudsterwal
49:26
19
Rudie Vallinga
Bolsward
49:54
20
Freek Kalsbeek
Uitwellingerga
51:03
21
A v.d. Akker
Sneek
51:30
22
Evert van Dijk
Sneek
51:56
23
Bert de Vos
Sneek
52:45
24
Albert Rameau
Rien
54:36
25
Jannie van der Wal
Sneek
1:01:50
26
Meine Verbeek
Wommels
1:10:04
V 8,5, 8,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Baudien de Boer
Sneek
40:57
2
Hinke Wesselius
Haarlem
42:32
3
Thea van der Meulen
Sneek
43:29
4
Linda Keitz
Dronryp
43:32
5
Janneke Noorlander
Sneek
45:05
6
Lucia van der Bijl
Bolsward
46:03
7
M van der Meer
Sneek
46:03
8
Antje v.d. Wal
Ysbrechtum
46:04
9
Sandra v.d. Lande
Sneek
52:07
10
Karine de Vries
Sneek
53:08
11
Thea de Vries
Deinum
53:15
12
Saskia Rosendaal
IJlst
53:17
13
Petra Rooda
Sneek
54:54
14
De Vries
IJlst
58:00

Opmerkingen over uitslag: uilke@avhorror.nl
Dank aan onze sponsors en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
02-09-2013 11:01