Uitslagenlijst 36e Brielse Maasloop

Brielle - Zondag 24 maart 2013

H25KM, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harmen Perk
Rotterdam Atletiek
1:40:16
2
Rene Tijl
Voorne Atletiek
1:44:15
3
Jaap Hoek
Goedereede
1:51:42
4
Allard Moene
Voorne Atletiek
1:53:20
5
Hans Zwinkels
Voorne Atletiek
1:56:11
6
Don Croes
Voorne Atletiek
1:57:25
7
Roland Groen
Voorne Atletiek
1:57:26
8
Martien Blok
Voorne Atletiek
2:01:31
9
Johan Snijders
Voorne Atletiek
2:08:00
10
Kevin ten Hoeve
Voorne Atletiek
2:11:52
11
Frank Amas
Spijkenisse
2:11:52
12
Lex de PrieŽlle
Breda
2:18:06
13
Wim Beekman
Zoetermeer
2:19:34
14
Peter Makop
Hellevoetsluis
2:37:46
15
Eric Timmerman
Hoogvliet Rotterdam
2:38:52
16
Mario de Wit
Hoogvliet Rotterdam
2:38:52
D25KM, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
1:53:20
2
Marjolein de Wit
Flakkee
2:03:43
3
Judith van Groningen
Flakkee
2:10:12
H30KM, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Pallas '93
1:52:07
2
Tom Groot
Flakkee
1:55:47
3
Andrť Melissant
Flakkee
1:59:29
4
Ronald Oostdam
Flakkee
2:01:50
5
Marcel de Vette
Spirit Oud Beijerlan
2:07:53
6
Paul de Boer
Suomi
2:10:26
7
Sander Peters
Pallas '93
2:10:57
8
Ben van der Struijs
Fortuna
2:11:43
9
Bertil van Nunen
Passaat
2:12:03
10
Daniele Colle
Voorne Atletiek
2:12:38
11
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerlan
2:13:10
12
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerlan
2:13:59
13
Ron Dekker
Fortuna
2:16:30
14
Matei Guttenberg
Spirit Oud Beijerlan
2:18:16
15
DaniŽl Bakker
Ooltgensplaat
2:18:32
16
Rauric Schelvis
Spijkenisse
2:20:35
17
Sebastiaan van Dorsser
Oostvoorne
2:21:33
18
Hans van der Mast
Schiedam
2:21:58
19
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
2:24:03
20
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
2:24:03
21
Ruud Vette
Voorne Atletiek
2:27:16
22
Ben Driessen
Voorne Atletiek
2:29:01
23
Rob Faasen
Voorne Atletiek
2:30:00
24
Remco Schraven
Voorne Atletiek
2:30:02
25
Stephan Don
Spijkenisse
2:36:12
26
Onno van Velzen
Brielle
2:37:06
27
Emiel Schell
Pallas '93
2:37:36
28
Thijs van der Feen
Hellevoetsluis
2:37:55
29
Frans van Arendonk
Heenvliet
2:39:32
30
Andrť Jansen
Abbenbroek
2:40:10
31
Paul vd Logt
Voorne Atletiek
2:40:18
32
Ronald van der Graaf
Voorne Atletiek
2:40:20
33
Jeroen vd Polder
Rozenburg
2:42:50
34
Arthur Bijl
Spijkenisse
2:42:56
35
Steven van de Veire
De Wielingen
2:46:36
36
Jasper Monster
Zuidland
2:46:37
37
Nico Stoop
Spijkenisse
2:46:37
38
Arie Kamps
avVN
2:46:38
39
Marc van Eijk
Waterweg
2:47:18
40
Hans van Veen
Maasland
2:47:19
41
Nico Roest
Voorne Atletiek
2:49:15
42
Robert Schipper
Voorne Atletiek
2:49:15
43
Rob van der Gaag
Hellevoetsluis
2:52:44
44
Josť Xavier
Sparta
2:53:18
45
Jeroen van Leeuwen
Rotterdam
2:53:18
46
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
2:54:48
47
Michel Buurman
RRZ
2:58:52
48
Erik Flotaan
Rotterdam
2:58:55
49
Geert de Vries
Zuidland
2:59:01
50
Fred de Zeeuw
Hellevoetsluis
2:59:03
51
Dick van IJperen
Voorne Atletiek
3:03:47
52
Leen van Waardenberg
Voorne Atletiek
3:04:43
D30KM, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine Lust
Voorne Atletiek
2:19:35
2
Marjan de Waaij
Pallas '93
2:21:08
3
Simone Lankhuijzen
Sparta
2:27:57
4
Ivonne van der Pad-Bla
avVN
2:29:03
5
Karin van Gorp
Sparta
2:29:07
6
Cora vd Hoeven
Abbenbroek
2:45:16
7
DaniŽlle van Lierop
Spijkenisse
2:46:38
8
Esther van Loenen
Waterweg
2:47:17
9
Lidy Warffemius
Waterweg
2:49:48
10
Danielle van Mil
Spijkenisse
2:51:22
11
Hannie Vermeulen
Voorne Atletiek
2:53:25
12
Dineke Mijer
Voorne Atletiek
2:53:29
13
Annette Bal
Voorne Atletiek
2:53:29
14
Petra Plug
Spijkenisse
2:54:18
15
Chrystel van der Starr
Spijkenisse
2:57:45
16
Karin van Driel
Spijkenisse
2:58:50
17
Monique vd Horst
Spijkenisse
2:58:52
18
Zarja Borst
Oostvoorne
2:59:04
19
Brigitte Sukel
Oostvoorne
2:59:04
20
Annewien Renes
Oostvoorne
3:03:46
21
Bertine Zoon
Voorne Atletiek
3:03:48
22
Monique Kuller
Spijkenisse
3:10:20
23
Connie Vuijk
Spijkenisse
3:10:20
H10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Meesters
Leiden
37:04
2
Edwin Jansen
Spark
40:00
3
Martin Rohleder
Rockanje
40:02
4
Michel Offenberg
Voorne Atletiek
43:08
5
Paul van de Veire
Rotterdam
44:55
6
Hans Stip
Voorne Atletiek
44:57
7
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
45:04
8
Vincent Keiman
Oudenhoorn
45:16
9
Jaap Bakker
Spijkenisse
45:34
10
Remko Veldkamp
Brielle
46:33
11
Marco Monster
Zuidland
46:49
12
Raimondo van Vliet
Hoogvliet Rotterdam
47:19
13
Martijn Versteeg
Spijkenisse
48:52
14
Gijs Gelderblom
Oostvoorne
49:16
15
Huib Koppenol
Tinte
49:22
16
Job Kroon
Oostvoorne
50:12
17
Renť Braber
Brielle
50:42
18
Nabil Bakht
Pallas '93
50:52
19
Danny van den Berg
Spijkenisse
51:12
20
Melvin Overheid
Hellevoetsluis
53:13
21
Richard Osseweijer
Rockanje
54:15
22
Van de Velde
Rozenburg Zh
54:59
23
Norman Clephus
Brielle
55:43
24
John Retel Helmrich
Voorne Atletiek
58:08
25
Rob van Opstal
Rhoon
58:35
26
Ricardo Giele
Voorne Atletiek
1:00:06
27
Michael van den Berg
Delft
1:03:03
D10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska Brittijn
Leiden
43:19
2
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
44:59
3
Olga van Leeuwarden
Suomi
47:06
4
Joek de Hoog
Spark
48:25
5
Afke Verhoef
Voorne Atletiek
48:57
6
Marja Sonbeek
Rockanje
57:46
7
Marleen vd Engel
Voorne Atletiek
57:52
8
Roosmarijn van Velzen
Leiden
59:52
9
Margreet Koedood
Tinte
1:00:09
10
Valesca Kruithof Kreme
Spijkenisse
1:00:26
11
Amanda Kruithof Kremer
Barendrecht
1:00:32
12
Anika Stokman
Voorne Atletiek
1:04:13
13
Lotte van Meggelen
Capelle aan den IJss
1:07:14
14
Eva Henderson
Krimpen aan den IJss
1:07:15
15
Jolanda Heij
Flakkee
1:08:52
16
Joyce Becker
Flakkee
1:13:29
H5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjark Klee
Voorne Atletiek
18:26
2
Cock Dorst
Pallas '93
18:41
3
Leon de Pree
Pallas '93
19:04
4
Vincent Bloem
Voorne Atletiek
19:16
5
Theo Peters
Spark
19:50
6
Melvin Kruik
Voorne Atletiek
20:06
7
Iskander van der Wijng
Pallas '93
20:17
8
Marcel Gelton
Pallas '93
20:20
9
Nico van Witzenburg
Brielle
21:50
10
Alejandro Caeiro Mauzo
Energie
22:47
11
Floris Kivits
Hellevoetsluis
24:00
12
Finn Dijkstra
Hellevoetsluis
26:27
13
Ron Budding
Vlaardingen
28:59
14
Pim Bakker
Spijkenisse
29:46
D5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Troost
Pallas '93
20:15
2
Marieke de Groot
Brielle
21:44
3
Alicia van Welie
Voorne Atletiek
23:21
4
Merel van Wijngaarden
Voorne Atletiek
24:12
5
Elin Dijkstra
Hellevoetsluis
29:52
6
Wendy Bitter
Rotterdam
31:25
7
Carla vd Heuvel
Oostvoorne
34:22
M1000, JEUGD 1000 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Hasselaar
Rockanje
4:18
2
David Langbroek
Oostvoorne
4:28
3
Jasper Bol
Voorne Atletiek
4:34
4
Stan Verweel
Oostvoorne
4:42
5
Lars van den Band
Voorne Atletiek
4:44
6
Wesley Monster
Voorne Atletiek
5:14
7
Jorrit Bol
Voorne Atletiek
5:30
V1000, JEUGD 1000 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joyce van Welie
Fortuna
4:17
2
Emma Struijs
Voorne Atletiek
4:41
3
Melissa Boutkam
Brielle
4:55
M2000, JEUGD 2000 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marnix van Meggelen
Voorne Atletiek
7:52
2
Pim Groen
Voorne Atletiek
8:44
3
Luc Giele
Voorne Atletiek
9:04
4
Sebastiaan Martin
Voorne Atletiek
9:10
V2000, JEUGD 2000 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
9:13
2
Rozemarijn Schraven
Hellevoetsluis
9:23
3
Annemarije Klee
Voorne Atletiek
10:51
Koudste 24 Maart van de eeuw!
Min 2 graden en windkracht 6
Opmerkingen over de uitslag naar voorneatletiek@xs4all.nl
www.uitslagen.nl
25-03-2013 10:26