Uitslagenlijst Lenteloop Almere

Almere - Zondag 24 maart 2013

2,5 M, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelvin Baartwijk
Almere
8:56
2
Ayman Mohamed Omar
Almere
9:38
3
Thom Uittenbosch
Almere
10:57
4
Bas van Groenestein
Almere
11:11
5
Jordan van Munster
Almere
11:32
6
Djimon de Groot
Almere
12:00
7
Jamie Sesay
Almere
12:20
8
Sem Kleijne Snuverink
Almere
12:30
9
Wesley Franken
Almere
12:50
10
Jon Lacroix
Almere
13:02
11
Jort Monteban
Almere
13:09
12
Rik Aikens
Almere
13:19
13
Mark Bennis
Almere
13:22
14
Colin van Vegten
Almere
13:51
15
Erik Bogaard
Almere
15:27
16
Ricardo Klerks
Almere
16:39
17
Wentink Mitchell
Almere
16:40
18
Finn Vochteloo
Peize
17:31
19
Aziz Targhi Bakkali
Almere
17:35
20
Wess Vochteloo
Peize
17:44
21
Kevin Bunk
Almere
18:15
22
Mitchel Bunk
Almere
18:17
23
daman Burgman
Almere
18:49
24
Mika van der Tak
Almere
19:37
25
Rivko Kleijne Snuverin
Almere
20:17
26
Ishri Kleijne Snuverin
Almere
20:20
2,5 V, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim van Groenestein
Almere
10:48
2
Selina Franken
Almere
11:16
3
Lara Mettau
Almere
11:23
4
Sarah van Tuijl
Almere
11:23
5
Nadine de Leeuw
Almere
11:29
6
Souhaila Boushaba
Almere
11:48
7
Yentel van Hinte
Almere
12:02
8
Sophie Uittenbosch
Almere
12:08
9
Tamar Veltman
Almere
12:50
10
Dirkje Lebouille
Almere
12:59
11
Kim Lutgendorp
Almere
13:11
12
Immecien Bosman
Almere
13:23
13
Madelief van der Tak
Almere
13:43
14
Roos Metselaar
Almere
13:43
15
Iris Lieveld
Almere
13:54
16
Gali Overduijn
Almere
14:16
17
Mette Lacroix
Almere
14:38
18
Manar El Hajjioui
Almere
14:39
19
Rana Ravelli
Almere
15:04
20
Mariska Bogaard
Almere
15:27
21
Fleur Hermsen
Almere
15:42
22
Sarah Dorland
Almere
15:43
23
Gwen de Droog
Almere
16:15
24
Romy Kuiper
Almere
16:38
25
Wentink Annemiek
Almere
16:48
26
Anita Brons
Almere
17:36
27
Pleun van Raaij
Almere
17:40
28
Laura Wiewel
Almere
17:46
29
Julia Spijker
Almere
18:02
30
Nikita Blaauboer
Almere
18:33
31
Jessica Tax
Almere
18:34
5 M, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd Telkamp
Almere
16:39
2
Cain Rutgers
Almere
16:40
3
Mohammed Tabaouni
Lelystad
16:58
4
Tom de Leeuw
Almere
17:02
5
Justin Lam
Almere
17:12
6
A. Bogaard
Almere
17:19
7
Thomas Bennis
Almere
17:19
8
Bas van Buuren
Rotterdam
17:37
9
Robert Bijl
Hilversum
18:18
10
Rogier Strobbe
Almere
18:20
11
Stan Schalij
Almere
19:41
12
Ies Kaczmarek
Almere
19:52
13
Agnus Gerringa
Almere
20:32
14
Joep Lebouille
Almere
20:54
15
Stanley van Munster
Almere
21:41
16
Gert Jan Wolters
Almere
22:09
17
Stijn Wolters
Almere
22:11
18
Mart Schalken
Almere
22:42
19
Kevin Klomp
Almere
22:51
20
Otto Telkamp
Almere
23:23
21
Mike Koordes
Almere
23:23
22
Marcel de Koster
Almere
23:49
23
Thijs Kosterman
Almere
24:03
24
Alex de Cuba
Almere
24:50
25
Erik Leutscher
Almere
25:03
26
Rene Maatman
Almere
25:14
27
Milan Busiello
Almere
25:48
28
Casper Groenen
Almere
25:49
29
John Walther
Almere
26:11
30
Luuk Visscher
Almere
26:35
31
Roy Kuijpers
Almere
27:11
32
Joshua Postema
Almere
27:47
33
Abdoul Bahwani
Lelystad
28:55
34
Márcio da Silva Rocha
Almere
28:57
35
Edmund Ji
Lelystad
29:31
36
Kees Gerritsen
Lelystad
29:32
37
Kallenbach
Almere
31:00
38
Harry de Jonge
Almere
31:08
39
Michael Hiemstra
Almere
31:44
40
Mike Wolfe
Almere
32:44
41
Raymon Alberti
Almere
32:47
42
Bart Postema
Almere
33:39
43
Bas de Jong
Almere
34:51
44
Dennis van Druten
Almere
35:19
45
Niels Boshart
Purmerend
37:17
46
Jan-Willem Aikens
Almere
38:25
47
Edwin Gordijn
Almere
40:31
48
Edwin Froom
Hilversum
40:35
5 V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Boutkan
Wageningen
21:03
2
Maaike Telkamp
Almere
21:36
3
Laura van der Meulen
Almere
22:13
4
Lesley Dreyling
Almere
22:14
5
Ayla van der TAK
Almere
22:43
6
Christie Veltman
Lelystad
23:01
7
Frouke de Jonge
Almere
23:38
8
Fiona Sleeuwenhoek
Almere
23:40
9
Fiona Mirea
Almere
23:44
10
Milous Lam
Almere
24:07
11
Maaike Kosterman
Almere
24:56
12
Mieke Baayen
Almere
25:08
13
Esther Heer
Almere
25:58
14
Yvonne Dorregeest
Almere
27:19
15
Yvette Heruer
Laren Nh
27:38
16
Sabine Remers
Almere
28:29
17
Manon Spier
Almere
28:40
18
Ylva Zeegers
Almere
28:50
19
Kim de Jonge
Almere
29:09
20
Grace karijodikromo
Almere
29:35
21
Mirjam Antonysen
Almere
29:36
22
Diane Schroor
Almere
29:37
23
Rianne Paauw
Almere
29:53
24
Kim Hageman
Almere
29:53
25
Caroline Voogd
Almere
29:56
26
Heidi Stegink
Almere
30:01
27
Roberta Maatman-Merks
Almere
30:10
28
Mandy Schonhage
Almere
30:25
29
Jolanda Borsje
Almere
30:37
30
Yvonne Schonhage
Almere
31:01
31
Jennifer Brandsma
Almere
31:12
32
Marry Klijnsma-Schild
Almere
31:28
33
Claudia Boonstra-Seege
Almere
31:29
34
Iona klaver- Breuer
Almere
31:35
35
Serena Panizza
Almere
31:39
36
Airne van Dam
Almere
31:44
37
Mariska Pontjodikromo
Almere
32:08
38
Inger Kaarsgaren
Almere
32:41
39
Ingrid Namink
Almere
33:00
40
Lida Bovenschen
Almere
33:01
41
Michelle Au-Yeung
Almere
33:10
42
Hanneke Vochteloo
Haren Gn
33:17
43
Kirsten van der Wal
Almere
33:18
44
Marlies van der Wal
Almere
33:20
45
Linda Postema
Almere
33:38
46
Maaike van Engelen
Almere
34:07
47
Kim Tetteroo
Almere
35:02
48
Marijke Heikoop
Almere
35:19
49
Erica Preuter
Almere
35:51
50
Linda Alberti
Almere
35:53
51
Annemiek van der Bilt
Almere
36:04
52
Yvonne Graaf
Almere
36:08
53
Charity Pontjodikromo
Almere
36:14
54
Deborah van Diest
Almere
37:05
55
Ineke Verschut
Almere
37:27
56
Jeannette van Velzen
Almere
37:45
57
Anouk Aikens
Almere
38:25
58
Jeannette van Gruchten
Almere
38:47
59
Margreet Schipper
Almere
39:58
60
Inge van Willigenburg
Almere
39:59
61
Angelique Kouwenberg
Almere
40:21
62
Kimya Shokri Kalisa
Almere
40:21
63
Andrea IJsselstijn
Almere
40:31
64
Sylvia Carmejoole
Almere
40:36
65
Erika Stallmann
Almere
40:50
66
Denise van der Mark
Almere
41:07
67
Ine Sloot
Almere
41:08
68
Ruth Sances
Almere
44:35
10 M, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petrus Lenes
Almere
37:09
2
Michel van Liempdt
Almere
37:50
3
boyd declerq
Almere
37:51
4
Ruud
Almere
38:30
5
Thomas Jansen
Almere
39:30
6
Ron Stobbe
Almere
39:40
7
Wouter Dekker
Almere
41:44
8
Menno Wilhelm
Ermelo
42:12
9
Raymond Bentvelzen
Almere
42:55
10
Teus Slagboom
Almere
43:27
11
Edmar Hagen
Almere
43:36
12
Dwight Wielingen
Almere
43:42
13
Marc van den Helder
Almere
43:52
14
Sander van Tuijl
Almere
43:53
15
André Greven
Almere
44:15
16
Jan Peter van der Meul
Almere
44:30
17
Menno van der Waal
Amersfoort
44:34
18
Yorrim Wijnbergen
Almere
44:35
19
Klaas Visscher
Almere
44:36
20
Bert Visscher
Leiden
44:37
21
Michael Nuberg
Almere
45:01
22
Arjen Vogel
Almere
45:07
23
Arnout de Vries
Lelystad
45:13
24
Marcel Hazewindus
Almere
45:23
25
Dennis de Valk
Almere
46:34
26
Martijn Borst
Almere
46:39
27
Beltzer
Almere
46:40
28
Jonatan Samoocha
Amersfoort
47:48
29
Dennis Orsel
Almere
48:10
30
Dick Brugman
Almere
48:54
31
Martin Lieberom
Almere
49:13
32
Chris Trauschke
Almere
49:23
33
D. Westerkamp
Almere
49:48
34
Bas Lacroix
Almere
49:49
35
Marco Hoogendonk
Almere
50:02
36
Vrieling
Zeewolde
50:08
37
A Wiersman
Lelystad
50:17
38
Richard Overhaart
Almere
50:32
39
Robert Boersen
Almere
50:33
40
C. Klop
Almere
51:03
41
Brian Rogers
Almere
51:36
42
Koen de Lange
Almere
51:43
43
Eugene den Hollander
Almere
51:53
44
Jaco van Kooten
Almere
52:11
45
Paul Kuijper
Almere
52:15
46
Onno van Elsacker
Almere
52:18
47
Vilmar Arduin
Almere
52:48
48
Boy van der Loop
Almere
53:15
49
Jos Langes
Almere
53:20
50
Bart Roozeboom
almere
53:25
51
Richard Hoeksel
Almere
53:36
52
Peter Velthuis
Almere
53:45
53
Jan Fhijnbeen
Almere
54:06
54
Henry Nederveen
Almere
54:14
55
Piet Glazer
Almere
54:44
56
Sjakko van Raaijen
Almere
54:45
57
Bart Dijkshoorn
Almere
54:47
58
Macel Staedler
Almere
54:56
59
Martin van der Mije
Almere
55:02
60
Marcel Konings
Almere
55:08
61
Roelof Vochteloo
Peize
55:17
62
Henk Poort
Almere
55:19
63
Igor Chin-a-Loi
Almere
55:23
64
Ron IJsebrands
Almere
55:24
65
Hans Hendriks
Almere
55:50
66
Iwan Vos
Bussum
55:59
67
Robin Niessink
Almere
56:29
68
William Gasman
Almere
56:30
69
Peter de Klerk
Weesp
56:32
70
Leo Schelvis
Almere
56:33
71
Raymond van Bulderen
Amsterdam
56:34
72
Rinus Bliek
Almere
57:19
73
Jan Vogel
Almere
57:30
74
Alfredo Hagen
Almere
57:39
75
Mike Riechelman
Almere
57:45
76
Henk Berkelaar
Almere
58:08
77
Sander Jansen
Almere
58:17
78
John Hofland
Almere
58:24
79
Steven Poolman
Almere
58:45
80
Bart van der Burg
Almere
58:46
81
Arno Blokker
Almere
58:50
82
Martijn Dijkman
Almere
59:08
83
René Waarsenburg
Hoeven
59:26
84
Ben Kuijper
Almere
59:29
85
Frank Werkhoven
Lelystad
59:40
86
Herman Gruijters
Almere
59:48
87
François Clayeux
Almere
59:50
88
Jeroen Graaf
Almere
1:00:09
89
Richard van Dijk
Almere
1:00:18
90
Dennis Engberts
Almere
1:00:42
91
Wiebe Verbruggen
Almere
1:00:47
92
Freek Okkes
Almere
1:00:58
93
Ruud Klaassen
Almere
1:01:04
94
Thom Bogaard
Almere
1:01:52
95
Peter Duivenvoorden
Almere
1:01:59
96
Kenneth Hokke
Almere
1:02:21
97
Cor Dijkman
Almere
1:03:02
98
Rob Held
Almere
1:03:22
99
Niek Renes
Almere
1:03:25
100
Oliver Clavell
Almere
1:03:36
101
Morgan van Druten
Almere
1:05:19
102
arie kes
Almere
1:05:43
103
Jan Luursema
Almere
1:06:16
104
Frits Nauman
Almere
1:06:17
105
Marco Hennipman
Almere
1:06:59
10 V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Vos
Lelystad
44:12
2
Doris Gritsch
Almere
46:41
3
Judith Hendriks
Almere
51:34
4
Linda Luykx
Almere
51:35
5
Carla van Zandvoort
Almere
51:50
6
Fatima Aouattah
Almere
53:14
7
Alinda van Kolck
Almere
53:08
8
Brenda Pestman
Almere
53:40
9
Joke Weesie-van der Aa
Almere
54:07
10
Edith Staartjes
Almere
54:28
11
Sandra van Klink
Almere
54:34
12
Margriete Bouma
Almere
55:21
13
Sandra IJsebrands
Almere
55:25
14
Marlon Lems
Almere
55:48
15
Tineke Blom
Almere
56:31
16
Geesken Zikking-Dommer
Almere
57:49
17
Noa Overduijn
Almere
58:01
18
Monique Turksma
Almere
58:05
19
Mathilde de Vries
Almere
58:28
20
Pauline Gouwens
Almere
58:30
21
Apollonia Dijkman-Prin
Almere
59:07
22
Sandra Frijlink
Almere
59:14
23
Yvonne van der Kooij
Almere
59:25
24
Yolanda van der Meulen
Almere
59:27
25
Nathalie Broersma
Almere
59:35
26
Charissa Kuijper
Almere
59:36
27
Brenda Wecker
Lelystad
59:38
28
Wendy Van der Linden
Almere
1:00:28
29
Marjolein Blaauw
Peize
1:00:38
30
Tessa Groen
Utrecht
1:00:56
31
Tanya Bastens
Almere
1:01:25
32
Meta Kamperman
Almere
1:02:40
33
Sandra Stuifzand
Almere
1:02:41
34
Gerda van Wier
Almere
1:02:50
35
Monique Frohn
Almere
1:03:10
36
Eva Mulder
Almere
1:03:24
37
Sandra Dijkman
Almere
1:03:34
38
Ellen Bovenschen
Almere
1:03:54
39
Bonnie Greven
Almere
1:03:55
40
Miriam Poort
Almere
1:03:57
41
Margret Kraakman
Almere
1:04:04
42
Irene Snieder
Almere
1:04:36
43
Marjanne Spel
Almere
1:04:37
44
Frieda Visser
Almere
1:05:02
45
Mies van Druten
Almere
1:05:17
46
Margriet Tax
Almere
1:05:44
47
Ada Schonewille
Emmeloord
1:05:59
48
Trinh Truong
Almere
1:06:05
49
Toby Vos de Rooij
Almere
1:06:08
50
Yvonne van den Berg
Almere
1:06:52
51
Annelies de Klerk
Almere
1:06:58
52
Inge Klaassen
Almere
1:07:04
53
Jannie Mostert
Almere
1:07:05
54
Marjan Wieringa
Almere
1:10:14
55
Hilde Koert
Almere
1:10:23
56
Hetty Schuitemaker
Almere
1:11:20
57
Danien van Keulen
Almere
1:15:23
58
Daniella Groeneveld
Almere
1:15:40
20 M, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Randy Hendriks
Lelystad
1:15:20
2
Wouter Viskil
Almere
1:17:08
3
Remko Riebeek
Almere
1:24:59
4
H. Lampe
Almere
1:25:49
5
Jefry Visser
Almere
1:28:30
6
Emile Cornelisse
Almere
1:30:29
7
Rene Dreyling
Almere
1:33:19
8
Jos van de Ven
Almere
1:34:58
9
Guus Nelissen
Amsterdam
1:37:06
10
Reza Salehi
Almere
1:38:24
11
Paul Nijveldt
Almere
1:40:02
12
Erik Hermsen
Almere
1:40:20
13
Michael Bomer
Eemnes
1:40:25
14
Tony Abis
Almere
1:40:31
15
Wilfred Wienen
Almere
1:41:11
16
Ruud Janssen
Almere
1:42:33
17
Jan Willem van de Sand
Almere
1:43:22
18
R. Kunst
Purmerend
1:43:42
19
Robert Hommes
Almere
1:43:49
20
Wim vvan Brummen
Almere
1:44:31
21
Gerard van Rij
Almere
1:45:50
22
Jan Meijer
Almere
1:46:30
23
Gerard Kossen
Almere
1:46:52
24
Sander Foeke
Bilthoven
1:47:08
25
Remko Evenboer
Almere
1:47:16
26
André van Breukelen
Almere
1:47:27
27
Nico Alserda
Almere
1:47:32
28
Rijk Stierman
Almere
1:47:38
29
Lode Broekman
Muiderberg
1:47:55
30
Tom van Kolck
Almere
1:48:03
31
Paul Lebouille
Almere
1:49:00
32
Frans Deen
Almere
1:49:35
33
Jelmer Scheltes
Almere
1:50:48
34
Sjoerd Vos
Eemnes
1:51:03
35
Jan Cees Visser
Almere
1:51:30
36
Jochem Smits van Oyen
Amsterdam
1:54:12
37
Frank Walta
Heemskerk
1:54:34
38
Piet Meertens
Almere
1:57:12
39
Alex van Klooster
Almere
2:02:25
40
Hans Maassen
Almere
2:03:11
20 V, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katja Duurland
Almere
1:30:48
2
Splinter
Almere
1:35:52
3
Yvette van Wegen
Almere
1:38:45
4
Katrien Jansen
Rhauderfehn (GER)
1:50:48
5
Irene Zijlstra
Almere
1:51:11
6
Linda Nagel
Lelystad
1:51:11
7
Margot Scheltes-Hofs
Almere
1:52:07
8
Aukje Bijlsma
Almere
1:52:08
9
Janneke van Rietschote
Almere
1:52:44
10
Renate Postema
Almere
1:53:48
11
Ingrid van Dongen
Almere
1:54:19
12
Gerdien Oepts
Almere
1:55:47
13
Susanne Mooij
Almere
1:59:28
14
Maaike Knijnenburg
Almere
2:00:22
15
Chequita Elmzoon
Almere
2:03:28
16
Diana Verhage
Almere
2:04:49
30 M, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Francois Waldemoriam
Almere
1:47:03
2
Gayri Hawery
Lelystad
1:48:25
3
Martijn Boot
Almere
1:54:57
4
Ruud Baaiman
Hilversum
1:58:49
5
Anthonie Dam
Almere
2:03:30
6
Bas Pieterse
Zeewolde
2:05:12
7
Bas Briefjes
Castricum
2:08:13
8
Norbert Bijvoet
Wognum
2:08:42
9
Paul Mignot
Amsterdam
2:20:00
10
Rene Rouendal
Almere
2:20:49
11
Jeroen van den Berg
Almere
2:22:19
12
Paul Hundscheidt
Zeewolde
2:22:36
13
Ingmar van Barneveld
Lelystad
2:22:55
14
Anton Vinck
Almere
2:23:08
15
Wilfred Frederiks
Almere
2:23:19
16
Riny Lensink
Almere
2:27:06
17
Julien Moniot
Almere
2:29:46
18
Klaas Scheffer
Almere
2:30:53
19
Jan Reitsma
Almere
2:31:22
20
Peter Horn
Almere
2:31:29
21
Gregor Stam
Almere
2:33:03
22
Ino Sohl
Haarlem
2:33:07
23
Erik van den Brink
Almere
2:36:03
24
Arjan Ket
De Meern
2:36:15
25
Patrick Matthiesen
Almere
2:37:47
26
Aart Geesink
Oostzaan
2:37:52
27
Johnny van Eijden
Zeist
2:39:51
28
Gert van den Velden
Almere
2:40:48
29
Ronald Stuifzand
Almere
2:41:20
30
Fabian de Nie
Grootebroek
2:41:41
31
Hans Bennis
Almere
2:42:45
32
Joop Majoor
Huizen
2:43:54
33
Jeroen Jansen
Almere
2:43:59
34
Bram Maertens
Almere
2:45:01
35
Richard Godijn
Lelystad
2:45:30
36
Hans van Solt
Huizen
2:45:31
37
Evert Woutersen
Almere
2:47:28
38
Wiebe Bordes
Almere
2:48:19
39
Manuel Jamin
Almere
2:48:51
40
Rene Kroese
Almere
2:52:20
41
Edwin Hovis
Almere
2:52:34
42
Remko Toorenburgh
Almere
2:57:21
43
Martin Willemsma
Purmerend
3:00:50
44
Djufari de Meza
Almere
3:08:47
30 V, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina van der Vliet
Soest
2:11:37
2
Caroline Berk
Almere
2:23:18
3
Karien Guinée
Naarden
2:31:18
4
Cornelie Peschar
Hilversum
2:31:43
5
Julia Romanova
Almere
2:47:57
6
Nikki Werkman
Almere
3:00:41
7
Lisanne Albers
Amsterdam
3:05:32
Mede mogelijk gemaakt door Run2Day, Saucony, De Mix en
vele enthousiaste vrijwilligers.
www.uitslagen.nl
25-03-2013 19:14