Uitslagenlijst Gaasperplasrun

Amsterdam Zuidoost - Zaterdag 23 maart 2013

M, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Woerden
34:16
2
Dennis Roeloffzen
Weesp
37:28
3
Rieky Losahido
41:38
4
Jonathan Medema
Houten
42:13
5
Frans Woerden
42:15
6
Marcel van Kol
43:02
7
Giovanni Monsanto
Amsterdam Zuidoost
43:17
8
Ronny Samuel
43:17
9
Tim Pen
Amsterdam
46:06
10
Daniel Reijerkerk
Amsterdam
46:09
11
Harmen van der Molen
46:43
12
Arien van Wijngaarden
Amsterdam
46:50
13
Menno Roeland
Amsterdam Zuidoost
47:12
14
Aart Bastmeijer
47:20
15
Joost Caenmehr
Amsterdam
47:23
16
Sander Geertsma
Weesp
47:26
17
Kathiravelu Kandasamy
Amsterdam Zuidoost
47:36
18
Paul van Trigt
Amsterdam
48:02
19
Timo de Groot
48:04
20
Laurens Eekman
Amsterdam Zuidoost
48:15
21
Enno Aerts
48:16
22
Maurice van Buuren
Diemen
48:55
23
Franc van Erck
48:58
24
Lennert Salomé
Amsterdam
49:23
25
Sander Vlotman
Amsterdam Zuidoost
50:53
26
Timothy Njoo
Amsterdam
51:13
27
Arjan de Haart
Diemen
51:18
28
Frans Steensma
Amsterdam Zuidoost
54:21
29
Wouter Potters
Utrecht
54:31
30
Jasper Verbree
Amsterdam
55:21
31
Jasper Versteeg
Weesp
57:35
32
Jan van Pelt
Hendrik-Ido-Ambacht
58:21
33
Piet de Boer
Amstelveen
59:05
34
Fons Huisman
59:11
35
Anton Schuurman
59:17
36
Marc Wentink
Amsterdam Zuidoost
59:45
37
Remco Postma
Amsterdam Zuidoost
1:02:51
38
Gijs Honing
1:03:29
39
Gerard Vriezen
Hilversum
1:07:06
V, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Magda Waardenburg
50:19
2
Silvia Lenberger
Amsterdam
50:22
3
Isabel Graca
Amsterdam
51:39
4
Mieke Kolvoort
Amsterdam Zuidoost
55:18
5
Susan Stienen
Amsterdam
55:24
6
Erna Bezemer
Amsterdam Zuidoost
57:56
7
Nayibe Statia
Amsterdam Zuidoost
59:06
8
Danielle Raalte
Amsterdam
1:04:11
9
Ingrid van Ditmarsch
Baambrugge
1:04:18
10
Anne Verweij
Abcoude
1:04:18
M, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Planting
16:09
2
Messaoud Dardouri
Nieuwegein
16:23
3
Niels Cool
Landsmeer
19:42
4
Jochem van Hal
Amsterdam
19:44
5
Derk Arts
Amsterdam
20:46
6
Derk Frijmersum
Amsterdam
21:28
7
Hans Siebbeles
Amsterdam
27:10
8
Arthur Lind
Amsterdam Zuidoost
29:14
9
Frank Lind
Amsterdam Zuidoost
29:17
10
Frans Levelt
Amsterdam
29:22
11
Hans Eleveld
Amsterdam Zuidoost
32:07
12
Fred Berkholz
Amsterdam
37:08
V, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gadiza Saaidi
Amsterdam
23:13
2
Madelon Folmer
26:02
3
Marlies van de Ven
Amsterdam
26:50
4
Marike Sala
Amsterdam
28:00
5
Mojca Lovrencak
Amsterdam Zuidoost
28:26
6
Darja Mater
Amsterdam
29:24
7
Chantal Gallinat
Amsterdam Zuidoost
30:07
8
Lisa Popa
30:47
9
Bonnie de Boer
Amsterdam
30:48
10
Andrea Berends
Amsterdam
31:47
11
Loveday Redgate
Amsterdam
32:17
12
Roos Kooijman
Santpoort-Zuid
33:27
13
Yvonne Jaspers
Amsterdam Zuidoost
34:07
14
Helen Kooistra
Duivendrecht
34:14
15
Ellen Verbruggen
Abcoude
38:25
16
Tanja Wijn
40:43
M12+, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julian Lieftink
Amsterdam Zuidoost
21:47
2
Jair Wielzen
22:58
3
Desailly Wielzen
23:08
4
Jules Cool
Landsmeer
28:58
5
Freek Cool
Landsmeer
29:02
6
Luca Louwris
Duivendrecht
29:06
7
Joris Pals
Duivendrecht
31:01
8
Daniel Abouseada
Amsterdam Zuidoost
36:34
9
Jan Eleveld
Amsterdam Zuidoost
44:16
V12+, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanna Knotnerus
Amsterdam Zuidoost
22:00
2
Romee Lind
Amsterdam Zuidoost
29:17
M9-12, 2 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelani James
7:58
2
Dave Boamah
8:03
3
Tyrone Wielzen
8:48
4
Guillermo Gaander
8:53
5
Prince Quarshie
9:26
6
Dymas Vreede
9:51
7
Jan Zuidema
9:59
8
Maar Wong
10:39
9
Daan Vlotman
10:40
10
Jordy Drijfhout
10:57
11
Zion Jozefzoon
11:27
12
Jermahir Hanson
11:37
13
Jordi Daanen
12:33
14
David Smits
12:48
15
Fabian Smits
13:51
16
Jerrel Hanson
14:42
V9-12, 2 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Drijfhout
9:03
2
Leonie Bustraan
10:53
3
Charlotte Emanuel
11:06
4
Derrisha Acheampong
11:30
5
Virlyn Walker
11:37
6
Jaden Dams
11:49
7
Milla Louwris
12:15
8
Amaria Kabba
12:53
9
Femke Eleveld
13:56
M4-8, 1 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chivano Pocorni
4:35
2
Jasper Louwris
4:39
3
Shemaiah Acheampong
4:52
4
Taufiq Alhassan
4:55
5
Jurelison Hunt
4:57
6
Tim Jansen
5:03
7
Noah Vreede
5:13
8
Hidde Vlotman
5:22
9
Siebe Pals
5:23
10
Mees van Leeuwen
5:26
11
Joshua de Groot
5:31
12
Nico Pals
5:56
13
Rivelinho Gaander
6:03
14
Jonah Kuipers
6:39
V4-8, 1 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michelle Jansen
4:05
2
Maria Kuipers
4:06
3
Mai-Leigh Hagen
4:28
4
Janneke de Kemp
4:48
5
Cecilia Kuipers
6:03
Opmerkingen over uitslag: gaasperplasrun@avfeniks.nl
Dank aan onze sponsors en vrijwilligers
Uitslagen.nl
15-09-2013 00:03