Uitslagenlijst Rondje Nederland

Arnhem - Zondag 17 maart 2013

M-1K, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nadia Assouiki
Het Mozaiek
5:05
4:42
2
Doortje van der Mark
Ciko '66
4:47
4:45
3
Roos Lodewijk
De Groene ring
4:48
4:47
4
Milva Baar
Ciko '66
4:52
4:51
5
Nastia Kimel
Nijmegen Atletiek
4:57
4:55
6
Anne Gabriëls
Uden
5:00
4:56
7
Jasmijn Schippers
De Groene Ring
5:53
5:09
8
Doortje Koldeweij
Ciko '66
5:18
5:18
9
Eva Dorland
Ciko '66
5:26
5:18
10
Mette Oonk
Arnhem
5:24
5:23
11
Janne Stuart
Heijenoordschool
6:01
5:28
12
Pam van Rijn
Heijenoordschool
5:34
5:29
13
Irja Hengelveld
Arnhem
5:32
5:29
14
Meis Mulder
pieter brueghel evb
5:33
5:32
15
Sativa Wenker
Ciko '66
5:37
5:33
16
Maud Kloppers
emmausschool
5:35
5:34
17
Mila Nauta
Arnhem
5:36
5:35
18
Merel van Herwaarden
Arnhem
5:37
5:37
19
Odely Westendorp
Heijenoordschool
5:54
5:38
20
Mila Veenendaal
Basisschool de Gazel
5:41
5:39
21
Maike van Amersfoort
De Groene Ring
5:49
5:40
22
Wiep van der Mark
Ciko '66
5:48
5:44
23
Daantje vdn Wildenberg
Arnhem
5:55
5:47
24
Anna Schepers
jan lLigthartschool
6:06
5:48
25
Julia Douwes
Arnhem
6:18
5:50
26
Lizzy Maes
Arnhem
5:57
5:52
27
Nina Evers
emmausschool
6:25
5:55
28
Robin Schrijner
emmausschool
6:00
5:58
29
Michelle Boudens
Pieter Brueghel loc.
6:01
5:59
30
Kato Michorius
Heijenoordschool
7:15
6:00
31
Nouk Snijders
Arnhem
6:05
6:01
32
Mirthe Farber
AMS
6:05
6:03
33
Noor Caldenhoven
jan lLigthartschool
6:23
6:04
34
Mare Versluis
De Groene Ring
6:18
6:06
35
Bridget Konings
Arnhem
6:25
6:08
36
Shannon van Manen
De Groene Ring
6:17
6:09
37
Madelief Schippers
De Groene Ring
6:46
6:09
38
Isis Cornelisse
Pieter Brueghel loc.
6:12
6:11
39
Paula Huygens
Ciko '66
7:03
6:12
40
Amy Benedict
De Groene Ring
6:21
6:13
41
Jolijn Boesveld
Heijenoordschool
6:51
6:15
42
Rianne Gengler
Arnhem
6:36
6:15
43
Ilma Chowdhury
Het Mozaiek
6:18
6:16
44
Charlotte Evers
Pieter Brueghel loc.
6:19
6:17
45
Noor van Gogh
Heijenoordschool
6:29
6:21
46
Julie
Arnhem
6:23
6:22
47
Floor Hoekstra
Heijenoordschool
6:33
6:24
48
Jitte Marquering
Pieter Brueghel loc.
6:38
6:26
49
Jona Arkesteijn
Heijenoordschool
6:52
6:28
50
Aniola Rummelen Van
Pieter Brueghel loc.
6:32
6:30
51
Rosa Prins
Heijenoordschool
6:35
6:30
52
Tycho Oude Elberink
AMS
7:04
6:31
53
Anna Krijns
Pieter Brueghel loc.
7:09
6:32
54
Demi van Manen
De Groene Ring
6:41
6:32
55
Bodil Dam Van
Pieter Brueghel loc.
6:36
6:33
56
Luna van Beek
Arnhem
6:37
6:35
57
Emma Vonk
Arnhem
6:37
6:35
58
Nora Huiskamp
AMS
7:30
6:37
59
Eileen Folgering
Heveadorp
6:40
6:37
60
Coco Fierkens
Pieter Brueghel loc.
6:54
6:42
61
Marijn Ritzen
AMS
6:44
6:42
62
Noe Cornelisse
Pieter Brueghel loc.
7:18
6:43
63
Julie Verspeek
pieter brueghel evb
6:59
6:44
64
Sandy Brummelen Van
Pieter Brueghel loc.
6:49
6:45
65
Katinka Hoeve
AMS
6:47
6:46
66
Noortje vd Poel
jan lLigthartschool
6:52
6:46
67
Jet Zweerink
pieter brueghel evb
7:01
6:46
68
Rivke van Collem
Ciko '66
6:53
6:48
69
Riham Tahemmout
Het Mozaiek
6:57
6:48
70
Yassine Lahkim
Het Mozaiek
6:55
6:49
71
Sophie Schildmeijer
Pieter Brueghel loc.
6:57
6:50
72
Steffie Torremans
Heijenoordschool
7:19
6:50
73
Mischa van de Kracht
De Groene ring
7:36
6:51
74
Ilse van Hooff
emmausschool
6:52
6:51
75
Feije Wind
De Groene Ring
7:02
6:51
76
Solane van Weele
Arnhem
7:01
6:54
77
Jans ten Have
pieter brueghel evb
7:08
6:55
78
Lianne Rampaart
emmausschool
7:26
6:56
79
Aimeé van Heese
Basisschool de Gazel
7:29
6:57
80
Lotte Sikkes
emmausschool
7:27
6:57
81
Floor Honkoop
Arnhem
7:48
6:58
82
Kiki Veerman
Heijenoordschool
7:02
7:01
83
Esri Wijnen
Basisschool de Gazel
7:14
7:02
84
Isis Sijsma
Heijenoordschool
7:03
7:02
85
Charlatte Manuth
Arnhem
7:22
7:02
86
Nora Bruggemans
Pieter Brueghel loc.
7:20
7:03
87
Silke Lindeman
Arnhem
7:10
7:03
88
Sophie Jong De
Pieter Brueghel loc.
7:36
7:04
89
Athina Giannakopoulos
Basisschool de Gazel
7:37
7:04
90
Laura Breen Van
Pieter Brueghel loc.
8:12
7:04
91
Roxy Willemsen
Basisschool de Gazel
7:39
7:04
92
Marit de Graaf
Arnhem
7:07
7:05
93
Youssra Bouaissa
Het Mozaiek
7:07
7:06
94
Noah Jonker
De Groene Ring
7:13
7:07
95
Noortje Tegelaar
Pieter Brueghel loc.
7:13
7:07
96
Milou van 't Hoff
AMS
7:35
7:08
97
Tianda Ten Hoedt
Heijenoordschool
7:16
7:08
98
Meike Lindeman
Elst Gld
7:15
7:08
99
Linde van Dillen
AMS
7:23
7:08
100
Kik van Benthem
Heijenoordschool
7:17
7:10
101
Adriaan Tangelder
AMS
7:54
7:12
102
Roechama Boering
Basisschool de Gazel
7:47
7:13
103
Eva Meijer
Basisschool de Gazel
7:26
7:14
104
Jair Wahrlich
AMS
8:31
7:14
105
Juul Rademaker
AMS
7:46
7:14
106
Leticia Lima
Weert
7:40
7:14
107
Bo Grijsen
Heijenoordschool
8:09
7:16
108
Jasmijn Muijser
De Groene ring
7:47
7:17
109
Eline Koster
AMS
8:10
7:18
110
Emilie Straus
Oosterbeek
7:20
7:18
111
Liam Vos
jan lLigthartschool
7:39
7:18
112
Kiara de Vries
AMS
8:11
7:18
113
Lisanne Vrielink
jan lLigthartschool
7:48
7:19
114
Noor Veltman
AMS
7:38
7:22
115
Lena de Grauw
AMS
7:45
7:26
116
Blom van Beuzekom
Heijenoordschool
7:55
7:28
117
Julia Cellamare
De Groene ring
8:01
7:30
118
Nina Dekkers
Arnhem
7:34
7:30
119
Bente Sengers
Basisschool de Gazel
7:42
7:31
120
Eva van Hemert
Arnhem
7:34
7:31
121
Bente Graafsma
pieter brueghel evb
8:10
7:31
122
Sascha Meeldijk
Pieter Brueghel loc.
7:41
7:32
123
Lieve Pieko
Arnhem
7:38
7:32
124
Ranka Wenker
Arnhem
7:38
7:33
125
Loeka ten Have
pieter brueghel evb
7:50
7:34
126
Anna-Lena Diekelmann
Basisschool de Gazel
7:49
7:36
127
Maud Wind
Pieter Brueghel loc.
8:06
7:37
128
Eva Gielis
De Groene Ring
8:13
7:37
129
Lieke Winnemuller
Basisschool de Gazel
8:14
7:39
130
Marit Boers
De Groene ring
8:45
7:42
131
Robin van Hemert
Arnhem
7:44
7:42
132
Justa Becker
Heijenoordschool
7:47
7:42
133
Sophie Rotink
Heijenoordschool
8:08
7:42
134
Wiielmijn Maseland
Pieter Brueghel loc.
8:02
7:43
135
Aukje Kramer
Heijenoordschool
8:12
7:45
136
Maud Winnemuller
Basisschool de Gazel
8:21
7:47
137
Diede Hofstede
emmausschool
8:49
7:48
138
Channah Oude Elberink
AMS
8:28
7:49
139
Feline Stam
Arnhem
8:09
7:49
140
Evie Ludwig
Heijenoordschool
7:58
7:50
141
Emmy Kate Waltmans
Arnhem
8:51
7:50
142
Marit van Brandenburg
De Groene ring
8:52
7:50
143
Lilly ten Holt
Heijenoordschool
8:11
7:50
144
Merel Kock
De Groene ring
8:53
7:50
145
Eva Steens
AMS
8:23
7:50
146
Jasmijn van Heumen
Heijenoordschool
8:17
7:50
147
Anouk Voskamp
De Groene ring
8:53
7:51
148
Tara Jansen
Heijenoordschool
8:18
7:51
149
Ange Kouassi
Het Mozaiek
7:56
7:51
150
Jente Pennekamp
Basisschool de Gazel
8:50
7:52
151
Loes Wensel
pieter brueghel evb
8:07
7:53
152
Pien Leeuwen Van
Pieter Brueghel loc.
8:05
7:53
153
Selina
Arnhem
7:57
7:54
154
Famke Lankheet
emmausschool
8:56
7:54
155
Isis van Dam
Arnhem
8:49
7:56
156
Isabella Urbanus
Pieter Brueghel loc.
8:23
7:57
157
Hannah Ritzen
AMS
8:08
7:57
158
Youssra Khodabaks
Het Mozaiek
8:45
7:59
159
Heleen Meer van Houtum
Pieter Brueghel loc.
8:05
7:59
160
Jara Hussein
Het Mozaiek
8:46
8:00
161
Isha Mansaray
Het Mozaiek
8:06
8:00
162
Sinem Tekin
Het Mozaiek
8:45
8:00
163
Anouk Nuijens
Basisschool de Gazel
8:50
8:02
164
Amina Azarkane
Het Mozaiek
8:07
8:03
165
Gamze Kar
Het Mozaiek
8:06
8:06
166
Ilse Raaymakers
De Groene ring
9:09
8:07
167
Demi de Winter
Arnhem
8:50
8:07
168
Esra KIlic
Het Mozaiek
8:52
8:08
169
Zosha Lenderink
AMS
9:21
8:08
170
Dilek Mohrman
De Groene Ring
8:33
8:09
171
Lenthe Klaassen
Arnhem
9:13
8:09
172
Youssra Azarkane
Het Mozaiek
8:33
8:09
173
Fidan Mohrman
De Groene Ring
8:34
8:10
174
Marieke Hellmund
AMS
8:53
8:11
175
Joselore Heikens
Pieter Brueghel loc.
8:46
8:11
176
Anne Bastiaansen
Pieter Brueghel loc.
9:33
8:14
177
Julia Smit
Arnhem
8:31
8:15
178
Anna Huygens
Ciko '66
9:08
8:16
179
Sophie de Wit
jan lLigthartschool
8:48
8:17
180
Roos Aarnoutse
Pieter Brueghel loc.
9:05
8:19
181
Felien Bijsterbosch
AMS
9:24
8:20
182
Quinty Oosterbaan
Pieter Brueghel loc.
8:29
8:20
183
Mila Lenssen
jan lLigthartschool
8:44
8:21
184
Loubna Amraoui
Het Mozaiek
8:47
8:24
185
Jasmijn Bruggemann
Pieter Brueghel loc.
9:10
8:24
186
Estelle Karlas
Basisschool de Gazel
8:27
8:25
187
Anna Gielis
De Groene Ring
9:12
8:26
188
Odette Lazar-Atanasia
Pieter Brueghel loc.
8:30
8:26
189
J Vossen
jan lLigthartschool
8:45
8:27
190
Moon Hazeleger
AMS
9:25
8:27
191
Noor Brinke Te
Pieter Brueghel loc.
9:39
8:28
192
Noortje Kramer
Pieter Brueghel loc.
9:04
8:29
193
Cheyenne Pasch
Arnhem
8:33
8:29
194
Elise Cornelisse
Basisschool de Gazel
8:43
8:31
195
Samiira Jimale
Het Mozaiek
8:56
8:31
196
Yke van Zomeren
De Groene Ring
9:23
8:32
197
Karlijn Sikkes
emmausschool
9:14
8:32
198
Sara Boelsma
Basisschool de Gazel
8:44
8:33
199
Milou Waanders
AMS
9:15
8:34
200
Juline Sonneveldt
Pieter Brueghel loc.
9:38
8:35
201
Noor van Diermen
pieter brueghel evb
9:40
8:35
202
Merel Roddenhof
AMS
9:37
8:35
203
Lynn van den Born
De Groene ring
9:27
8:38
204
Evy Schütten
De Groene ring
9:40
8:38
205
Beaudine van der Spek
Arnhem
9:17
8:38
206
Odely Westendorp
Heijenoordschool
9:59
8:39
207
Ella Schütten
De Groene ring
9:39
8:39
208
Hanneke Gerver
De Groene ring
9:39
8:40
209
Zaïsha Reina
AMS
9:31
8:41
210
Nynke van Gemert
AMS
8:54
8:41
211
Meryem Kilic
Het Mozaiek
9:23
8:42
212
Fiene Pennekamp
Basisschool de Gazel
9:47
8:50
213
Maartje Huiskamp
AMS
9:49
8:50
214
Nora Muijser
De Groene ring
9:23
8:52
215
Guusje Verhoofstad
AMS
9:11
8:52
216
Isolde Bottenheft
AMS
9:32
8:54
217
Tessel de Vries
AMS
9:32
8:54
218
Rik Nijland
De Groene ring
9:34
8:57
219
Zilver Groener
De Groene ring
9:36
8:57
220
Sterre van den Aarssen
Nijmegen
10:08
8:59
221
Helena Ketelaar
jan lLigthartschool
9:32
9:00
222
Neeltje Ketelaar
jan lLigthartschool
9:31
9:00
223
Juliette Heeringa
AMS
9:17
9:00
224
Richela Maria
Basisschool de Gazel
9:36
9:02
225
Roos Lakens
Rozendaal
10:13
9:03
226
Roemer Pfeiffer
Pieter Brueghel loc.
10:07
9:03
227
Bregt Rijkse
Pieter Brueghel loc.
9:53
9:04
228
Mirza Aydinli
Pieter Brueghel loc.
9:28
9:05
229
Eliza de Jonge
Basisschool de Gazel
9:08
9:06
230
Julia Steens
AMS
9:58
9:07
231
Else Bathoren
Arnhem
9:34
9:07
232
Eline Kesting
Pieter Brueghel loc.
10:01
9:09
233
Dulce Morais Barros
Arnhem
10:14
9:10
234
Zara Faye Waltmans
Arnhem
10:18
9:15
235
Ilayda Yildiz
Het Mozaiek
9:17
9:16
236
Liselotte van Heel
Helden
9:30
9:16
237
Sanne van der Tas
Basisschool de Gazel
10:14
9:18
238
Noëll van de Wetering
Arnhem
10:25
9:21
239
Nora Miggelenbrink
Arnhem
10:28
9:25
240
Zelena Gompelman
Westervoort
9:35
9:26
241
Terra Janssen
Duiven
10:33
9:27
242
Bo Lenssen
Arnhem
10:04
9:31
243
Sophie Bes
Pieter Brueghel loc.
10:09
9:37
244
Noa Krosse
jan lLigthartschool
10:33
9:39
245
Valerie Schell
Heijenoordschool
10:16
9:42
246
Lausanne van de Braak
emmausschool
10:42
9:42
247
Femke de Booys
pieter brueghel evb
10:13
9:46
248
Maud vd Donk
pieter brueghel evb
10:36
9:47
249
Pleuni Zweerink
pieter brueghel evb
10:13
9:47
250
Digna Wigchert
Pieter Brueghel loc.
10:54
9:51
251
Oumaima Kal-Lat
Het Mozaiek
9:54
9:54
252
Fenna Springeling
Arnhem
10:39
9:55
253
Iris Vrehe
Arnhem
10:39
9:57
254
Mirthe de Winter
emmausschool
10:40
9:58
255
Rosalie Oostijen
jan lLigthartschool
10:22
10:01
256
Mirre Reynaert
AMS
10:30
10:06
257
Mihriban Cobanoglu
Arnhem
11:16
10:17
258
Noortje Holverda
De Groene ring
10:59
10:18
259
Iris Janssen
Basisschool de Gazel
10:45
10:28
260
Minde An Wijnveld
Arnhem
11:17
10:28
261
Julie van der Meer
Basisschool de Gazel
11:15
10:30
262
Sjoukje Gommer
AMS
11:38
10:38
263
Veerle Kronenburg
pieter brueghel evb
12:11
11:04
264
Minke Haveman
pieter brueghel evb
12:25
11:16
265
Niki Ullrich
AMS
12:36
11:48
266
Sabrina Jimale
Het Mozaiek
12:31
12:09
267
Lidia van Sandijk
AMS
13:41
12:57
268
Fransje Antokoletz
AMS
13:36
13:06
J-1K, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tijn Baumann
Driel
4:32
4:26
2
Steven Zollinger
Nijmegen Atletiek
4:38
4:34
3
Joren Hengelveld
Arnhem
4:42
4:34
4
Jim van Emmerik
Cialfo
4:45
4:38
5
Konrad Muller
Nijmegen Atletiek
4:47
4:40
6
Julian de Vries
Nijmegen Atletiek
4:52
4:45
7
Romme Britstra
Arnhem
4:50
4:46
8
Tim Folgering
Heveadorp
4:58
4:51
9
Thijmen Schildmeijer
Pieter Brueghel loc.
5:01
4:52
10
Job Caldenhoven
jan lLigthartschool
4:58
4:53
11
Tijn Britstra
Arnhem
5:02
4:56
12
Jelle van der Veer
Climax
5:02
4:57
13
Wies Roemaat
Arnhem
5:04
5:00
14
Bayo Abisoye
Ciko '66
5:05
5:01
15
Job van Benthem
Heijenoordschool
5:08
5:02
16
Jacco Koudijs
emmausschool
5:07
5:03
17
Timo Alink
Oosterbeek
5:11
5:04
18
Tijn van Hecke
Nijmegen Atletiek
5:12
5:06
19
Lukas Nieuweboer
Heijenoordschool
5:12
5:06
20
Pjotr Otten
Heijenoordschool
5:10
5:06
21
Mike Roes
Beek gem Montferland
5:14
5:09
22
Pjotr Lansink
Ciko '66
5:16
5:10
23
Sander van Brandenburg
De Groene ring
5:54
5:15
24
Jurre Boesveld
Heijenoordschool
5:22
5:17
25
Karel vd Poel
jan lLigthartschool
5:23
5:18
26
Reinier Jacobs
Arnhem
5:56
5:18
27
Rik Albers
Basisschool de Gazel
5:29
5:18
28
Rick Tiecken
pieter brueghel evb
5:30
5:20
29
Rick Schuren
Arnhem
5:27
5:21
30
Jop Vos
Heijenoordschool
5:32
5:21
31
Renzo Jansen
Arnhem
5:32
5:21
32
Niels Hoven
Pieter Brueghel loc.
5:36
5:21
33
Jesse Eikelboom
Pieter Brueghel loc.
5:35
5:22
34
Laas Scholvink
Pieter Brueghel loc.
5:36
5:23
35
Pelle Molster
Pieter Brueghel loc.
5:38
5:26
36
Sammy Balla
Het Mozaiek
5:34
5:26
37
Adam Ulrich
Pieter Brueghel loc.
5:36
5:27
38
Sammy Kuit
pieter brueghel evb
5:36
5:27
39
Sem Krosse
jan lLigthartschool
5:32
5:28
40
Sam Heeren
Arnhem
5:33
5:28
41
Ibrahim Mansaray
Het Mozaiek
5:36
5:28
42
Tristan Hofs
Amersfoort
5:50
5:30
43
Sybren Kempers
Arnhem
5:41
5:32
44
Bart Diemen Van
Pieter Brueghel loc.
5:39
5:33
45
Mees te Rietstap
pieter brueghel evb
5:44
5:33
46
Sil Kerkhof
Arnhem
5:46
5:34
47
Niels Dalderop
Arnhem
5:40
5:34
48
Jelle Neckers
Arnhem
5:47
5:36
49
Jesse Stoffer
Heijenoordschool
5:52
5:38
50
Lukas Sikkes
emmausschool
5:46
5:40
51
Ayuub Mohamed Saadis
Het Mozaiek
5:47
5:42
52
Koen Kooystra
Basisschool de Gazel
5:51
5:42
53
Jesse Arentsen
Blinkertschool
6:21
5:43
54
Ties Peters
pieter brueghel evb
6:04
5:43
55
Joep Aarnoutse
Pieter Brueghel loc.
6:03
5:44
56
Luuk Jong De
Pieter Brueghel loc.
5:50
5:44
57
Matthijs Brinke Te
Pieter Brueghel loc.
6:02
5:44
58
Simon Beckers
Ciko '66
5:56
5:45
59
Koen Putman
De Groene Ring
6:15
5:45
60
Jasper Krijns
Pieter Brueghel loc.
6:04
5:45
61
Rolf Spiering
Pieter Brueghel loc.
6:12
5:45
62
Indra Saat
Arnhem
5:47
5:47
63
Jonas Hoogakker
Arnhem
6:24
5:47
64
Jelle van Bergen
Pallas '67
5:53
5:48
65
Faber Britstra
Pieter Brueghel loc.
5:52
5:49
66
Felix Hasper
Pieter Brueghel loc.
5:55
5:49
67
Bauke Stuart
Heijenoordschool
5:57
5:50
68
Morris Hesselink
Arnhem
5:56
5:51
69
Duco Dam Van
Pieter Brueghel loc.
6:26
5:52
70
Twan Stoer
Arnhem
6:24
5:52
71
Jan Verbeek
Nijmegen
6:42
5:52
72
Lucas Willemsen
pieter brueghel evb
7:03
5:53
73
Sarah El Morabit
Het Mozaiek
5:53
5:53
74
Jasper Wevers
Pieter Brueghel loc.
6:03
5:53
75
Jasper Kortekaas
jan lLigthartschool
6:43
5:53
76
Boaz van Weele
Ciko '66
5:59
5:53
77
Bart Wensel
pieter brueghel evb
6:24
5:55
78
Jesse den Haan
Heijenoordschool
6:16
5:56
79
Sem de Graaf
Ciko '66
6:06
5:56
80
William Murray
Arnhem
6:24
5:57
81
Wouter Steenstra
jan lLigthartschool
6:02
5:57
82
Teun van den Wildenber
Arnhem
6:12
5:58
83
Niklas Diekelmann
Basisschool de Gazel
6:09
5:58
84
Rens Gramser
Pieter Brueghel loc.
6:12
5:59
85
Jesse van de Hoeven
Arnhem
6:11
5:59
86
Wouter Gramser
Pieter Brueghel loc.
6:09
5:59
87
Quinten Kaarsemaker
pieter brueghel evb
6:21
6:01
88
Joost Asbreuk
Arnhem
6:15
6:01
89
Felix van de Weerdt
AMS
7:20
6:04
90
Jasper Verspeek
pieter brueghel evb
6:31
6:04
91
Valentijn Oosterom Van
Pieter Brueghel loc.
6:15
6:07
92
Nord Koster
AMS
6:50
6:08
93
Silas Otten
Heijenoordschool
6:14
6:08
94
Julius Prop
AV '34
6:50
6:09
95
Bram Farber
AMS
6:53
6:09
96
Jesse Honkoop
Arnhem
6:43
6:11
97
Joost Alberts
pieter brueghel evb
6:19
6:11
98
Bram van Veen
Duiven
7:23
6:13
99
Joppe Messchendorp
jan lLigthartschool
6:29
6:13
100
Pim Kwaad
De Groene Ring
6:36
6:14
101
Guus de Bruyn
pieter brueghel evb
6:42
6:14
102
Roderick Heymen
AMS
7:32
6:14
103
Theeuwes Tim
Pieter Brueghel loc.
6:40
6:15
104
Lucas te Rietstap
pieter brueghel evb
6:35
6:16
105
Sebas de Wilde
Breda
6:34
6:16
106
Kai Wildeman
Arnhem
6:46
6:16
107
Chris Pfeiffer
AMS
6:39
6:16
108
Levi van de Wetering
Arnhem
6:57
6:17
109
Ivo Scheffel
Vaassen
7:25
6:18
110
Shawn Ebot
AV Wijchen
6:25
6:19
111
Julius Veenendaal
Basisschool de Gazel
6:21
6:19
112
Stijn Maas
Arnhem
6:27
6:19
113
Sal;ah-Edine Aliyat
Het Mozaiek
6:28
6:19
114
Luuk Albers
Basisschool de Gazel
6:34
6:20
115
Willem van Gemert
AMS
6:38
6:21
116
Floris Le Comte
De Groene ring
6:42
6:23
117
Jelle Wind van Der
Pieter Brueghel loc.
6:42
6:23
118
Gurkan Yavuz
Het Mozaiek
7:24
6:24
119
Duco Brongersma
Pieter Brueghel Baue
6:31
6:24
120
Tom Schuren
Arnhem
6:32
6:25
121
Lucas Crijns
Ciko '66
7:14
6:26
122
Joas Boering
Basisschool de Gazel
6:47
6:26
123
Jordi van Veen
Duiven
7:39
6:26
124
Thijn Meijerink
De Groene ring
6:44
6:26
125
Pablo Boesveld
Pieter Brueghel loc.
6:39
6:26
126
Gijs van Lunenburg
pieter brueghel evb
6:43
6:27
127
Gijs Regteren Van
Pieter Brueghel loc.
6:56
6:27
128
Joep Leeverink
Nijmegen
6:58
6:27
129
Efran Aydinli
Pieter Brueghel loc.
6:46
6:27
130
Iman Ali
Het Mozaiek
6:33
6:28
131
Jorn Meijerink
De Groene ring
7:26
6:29
132
Bas Douwes
Arnhem
6:55
6:29
133
Toer de Vries
Heijenoordschool
6:50
6:30
134
Aram Soby
Arnhem
6:53
6:30
135
Giel Slijkhuis
Arnhem
6:54
6:32
136
Mats Thijssen
Pieter Brueghel loc.
6:46
6:32
137
Teun Oostra
AMS
7:23
6:33
138
Robbie van der Linden
Basisschool de Gazel
6:51
6:34
139
Bink Mulder
pieter brueghel evb
7:05
6:36
140
Storm Buitenhuis
Arnhem
6:45
6:36
141
Teun den Dekker
Heijenoordschool
6:46
6:37
142
Figo Ausems
Pieter Brueghel loc.
7:11
6:37
143
Ian Bracco Gartner
Heijenoordschool
7:05
6:37
144
Judi Ismael
Het Mozaiek
6:38
6:38
145
Bink Groener
De Groene ring
7:11
6:38
146
Martijn van de Braak
emmausschool
6:52
6:39
147
Jip van den Aarssen
Nijmegen
7:30
6:39
148
Mik Dekkers
jan lLigthartschool
7:34
6:42
149
Floris Boux
Pieter Brueghel loc.
7:21
6:44
150
Mohammed Lahkim
Het Mozaiek
6:48
6:44
151
Giel Janssen
Oostrum Lb
6:53
6:45
152
Jesse Zwaga
De Groene ring
7:02
6:45
153
Sam Kroon
jan lLigthartschool
7:37
6:46
154
Siep Steensta
jan lLigthartschool
6:52
6:46
155
Rens Hulsen
Pieter Brueghel loc.
6:54
6:47
156
Egon Boer
Pieter Brueghel loc.
7:04
6:48
157
Mees Diemen Van
Pieter Brueghel loc.
6:57
6:49
158
Hicham Abounar
Het Mozaiek
6:59
6:50
159
Max Konings
Pieter Brueghel loc.
7:16
6:51
160
Lucas Wolters
Pieter Brueghel loc.
7:28
6:51
161
Joshua Otten
Heijenoordschool
7:13
6:51
162
Jorrit Hellewaard
De Groene Ring
7:30
6:52
163
Ivo van den IJssel
Duiven
7:23
6:52
164
Mees Smit
emmausschool
7:04
6:52
165
Pieter Schwirtz
AMS
8:10
6:53
166
Aron Boering
Basisschool de Gazel
7:07
6:53
167
Jessy Kolkman
Arnhem
7:14
6:55
168
Sam Roddenhof
AMS
7:54
6:56
169
Rik Kuiperi
Pieter Brueghel loc.
7:09
6:56
170
Ali Sayed
Het Mozaiek
7:01
6:57
171
Jonathan van der Vinne
Arnhem
7:06
6:57
172
Joris Meeldijk
Pieter Brueghel loc.
7:39
6:57
173
Dino Wouters vd Oudenw
Basisschool de Gazel
7:14
6:58
174
Lukas Stinissen
De Groene ring
7:15
6:58
175
Daan Theeuwes
Pieter Brueghel loc.
7:26
7:00
176
Damian Vos
Basisschool de Gazel
7:12
7:01
177
Harmaan Anwar
Het Mozaiek
7:07
7:01
178
Ryan Hendriks
De Groene ring
7:47
7:02
179
Lyor Teerlink
Basisschool de Gazel
8:08
7:02
180
Sem van der Kracht
AMS
7:46
7:03
181
Mees vd Donk
pieter brueghel evb
8:01
7:03
182
Diego Boesveld
Pieter Brueghel loc.
7:33
7:04
183
Tijn Scheffel
Vaassen
8:13
7:05
184
Jasper Fransen
pieter brueghel evb
8:12
7:05
185
Ilya vd Brandt
jan lLigthartschool
7:16
7:09
186
Ouasim El Harune
Het Mozaiek
7:13
7:09
187
Jules Grijsen
Heijenoordschool
8:31
7:09
188
Tom Rozendal
Basisschool de Gazel
7:25
7:10
189
Nils Dippel
Pieter Brueghel loc.
7:27
7:10
190
Bram van den Born
De Groene ring
7:59
7:12
191
Jens te Rietstap
pieter brueghel evb
7:28
7:12
192
Binc Brekelmans
pieter brueghel evb
7:44
7:14
193
Daniël Cellamare
De Groene ring
8:03
7:16
194
Bram Wevers
De Groene ring
7:57
7:17
195
Boaz Ecoma Verstege
De Groene ring
7:58
7:17
196
Nathan van Doorne
Heijenoordschool
7:50
7:18
197
Jens van Ommen
jan lLigthartschool
7:39
7:19
198
Jonas Tieleman
De Groene ring
8:20
7:22
199
Huub Barneveld Van
Pieter Brueghel loc.
8:35
7:26
200
Gijs Vriesema
Heijenoordschool
7:55
7:27
201
Naten Winklaar
Het Mozaiek
7:33
7:27
202
Ocker Brongersma
Pieter Brueghel Baue
7:33
7:27
203
Murat Demir
Het Mozaiek
7:32
7:28
204
Friso Lakens
Rozendaal
8:23
7:28
205
Floris Heutink
Pieter Brueghel loc.
7:43
7:29
206
Sverre Hofs
Amersfoort
8:15
7:30
207
Daniël de Jong
De Groene Ring
8:47
7:30
208
Hugo Kranendonk
pieter brueghel evb
8:18
7:30
209
Douwe Kesting
Pieter Brueghel loc.
7:58
7:30
210
Ties Reukers
pieter brueghel evb
8:27
7:30
211
Bram Hagens
Ciko '66
8:13
7:32
212
Jonas Waanders
AMS
8:21
7:33
213
Wim Zonnenberg
Westervoort
8:28
7:34
214
Lasse Delpeut
Heijenoordschool
7:59
7:34
215
Adam van de Meent
Arnhem
8:49
7:35
216
Darryl Aartsen
pieter brueghel evb
8:13
7:37
217
Stijn Aarnoutse
Pieter Brueghel Baue
8:12
7:38
218
Ramses Hazeleger
AMS
8:03
7:40
219
Julian Bouwman
Basisschool de Gazel
8:04
7:42
220
Niels Lant
Pieter Brueghel loc.
8:18
7:43
221
Jasper Evers
De Groene Ring
8:45
7:43
222
Bezad Kaamel
Het Mozaiek
7:50
7:46
223
Melih Demir
Het Mozaiek
7:51
7:47
224
Luca van de Kracht
De Groene ring
8:08
7:49
225
Lex Karlas
Basisschool de Gazel
8:08
7:49
226
Sytse Kaarsemaker
pieter brueghel evb
8:10
7:49
227
Bob lip-Sch
pieter brueghel evb
8:36
7:49
228
Milan Krosse
Arnhem
7:55
7:50
229
Tabe Klaassen
Arnhem
8:49
7:50
230
Vidal Lub
pieter brueghel evb
8:22
7:51
231
Jits Kashein
Pieter Brueghel loc.
8:48
7:53
232
Robin Manders
De Groene ring
8:47
7:53
233
Willem Vaartjes
Doetinchem
8:47
7:53
234
Karel Meer van Houtum
Pieter Brueghel loc.
9:10
7:56
235
Vijay Berisha
Basisschool de Gazel
8:05
7:56
236
Thomas Stinissen
De Groene ring
9:05
7:57
237
Armand de Vries
AMS
8:56
7:59
238
Oebe de Vries
AMS
8:59
7:59
239
Tessel Lipsch
pieter brueghel evb
8:15
7:59
240
Bedirhan Yalcin
Basisschool de Gazel
8:12
8:01
241
Jesse van Zomeren
De Groene Ring
8:35
8:02
242
Dean Burgzorg
Basisschool de Gazel
8:11
8:02
243
Joost Evers
Pieter Brueghel loc.
8:38
8:02
244
Senne Henderson
Arnhem
9:33
8:03
245
Djino Verhaar
Arnhem
8:15
8:03
246
Finn Pfeiffer
Pieter Brueghel loc.
9:08
8:03
247
Niels ter Huurne
AMS
8:54
8:04
248
Amiri Abdirahman
Het Mozaiek
8:45
8:04
249
Nele Brunen
Heijenoordschool
8:52
8:05
250
Theodoor te Bokkel
Arnhem
8:58
8:06
251
Jan Horstink
Zevenaar
8:47
8:07
252
Lasse Manders
De Groene ring
8:31
8:08
253
Zeb van Holland
Arnhem
9:21
8:08
254
Rohan Zeeen
Het Mozaiek
8:17
8:09
255
Lude Britstra
Pieter Brueghel loc.
8:17
8:12
256
Sander Alherts
Arnhem
9:08
8:12
257
Willem Theunissen
emmausschool
8:56
8:13
258
Maurits Trijbels
Basisschool de Gazel
8:42
8:15
259
Luc van Brakel
Basisschool de Gazel
8:34
8:17
260
Hidde de Jong
Arnhem
8:22
8:18
261
Raaf Lenderink
AMS
9:07
8:18
262
Floris Arentsen
Deventer
8:51
8:18
263
Jesper van der Klaauw
AMS
8:26
8:19
264
Florian Hunnik Van
Pieter Brueghel loc.
9:39
8:19
265
Bart van Daele
emmausschool
8:50
8:20
266
Jesse Wiegersma
AMS
9:14
8:20
267
Tahir Sinc
Het Mozaiek
9:19
8:21
268
Thijs Mietes
Pieter Brueghel loc.
8:53
8:22
269
Daan vd Meeren
pieter brueghel evb
9:22
8:23
270
Viggo Bruggemann
Pieter Brueghel loc.
9:09
8:23
271
Thomas Bes
Pieter Brueghel loc.
9:05
8:28
272
Lex Versteegen
Arnhem
8:58
8:28
273
Koen de Jong
De Groene Ring
9:41
8:28
274
Arvid Roerdinkholder
De Groene ring
9:43
8:30
275
Broes Keen
Pieter Brueghel Baue
9:08
8:32
276
Hugo Breen Van
Pieter Brueghel loc.
9:14
8:38
277
Jip Boele
pieter brueghel evb
9:50
8:44
278
Toine Bosvelt
Basisschool de Gazel
9:03
8:44
279
Joep vd Weerd
pieter brueghel evb
9:50
8:45
280
Tijmen Zwaga
De Groene ring
9:53
8:47
281
Tessel Boele
pieter brueghel evb
9:10
8:49
282
Melchior Toussaint
Pieter Brueghel loc.
9:15
8:51
283
Bram Tiecken
pieter brueghel evb
10:17
8:58
284
Gijs Zonnenberg
Westervoort
9:25
8:58
285
Jule Versluis
Duiven
10:09
8:59
286
Jesper Wind
De Groene Ring
10:09
9:00
287
Sumeyye Ozkan
Het Mozaiek
9:42
9:01
288
Axel Rijkse
Pieter Brueghel loc.
9:52
9:03
289
Stendert Brudens
Arnhem
10:06
9:03
290
Casper Aanaansens
Pieter Brueghel loc.
9:57
9:08
291
Sam Leeuwen Van
Pieter Brueghel loc.
9:30
9:15
292
Teuntje ten Have
pieter brueghel evb
9:37
9:16
293
Guus Horstink
Zevenaar
9:58
9:17
294
Nally Khalil
Het Mozaiek
9:28
9:20
295
Stan Bergman
De Groene Ring
10:30
9:24
296
Olivier van popta Dubb
Arnhem
10:20
9:29
297
Tys Teijema
Arnhem
10:22
9:31
298
Senne Valk
Basisschool de Gazel
10:00
9:33
299
Chiel Arends
De Groene Ring
10:55
9:43
300
Lucas vd Meeren
pieter brueghel evb
10:47
9:48
301
Floris Wolters
Pieter Brueghel loc.
10:57
9:53
302
Jonne van Someren
De Groene Ring
11:08
9:58
303
Caio Ecoma Verstege
De Groene ring
11:06
10:00
304
Tristan Rijsdijk
AMS
11:48
10:36
305
Thomas de Winter
emmausschool
10:55
10:43
306
Joost van Holland
Arnhem
11:53
10:45
307
Thijmen vd Ploeg
pieter brueghel evb
11:40
11:17
308
Berend van den Brink
Ede Gld
13:44
12:28
309
Ayoub Kaddar
Het Mozaiek
13:52
13:47
M2.5K, 2.5 KM JEUGDLOO
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kyra Keurentjes
De Liemers
10:22
10:22
2
Nikki Alink
Oosterbeek
10:54
10:51
3
Milou Mattijssen
De Liemers
10:57
10:57
4
Fleur Mollen
Pieter Brueghel loc.
11:00
10:57
5
Emma van Emmerik
Cialfo
11:54
11:53
6
Jula de Reuver
jan lLigthartschool
12:02
11:58
7
Afa de Reuver
jan lLigthartschool
12:26
12:22
8
Annemijn Le Comte
De Groene ring
12:30
12:29
9
Fay Graaf De
Pieter Brueghel loc.
12:38
12:36
10
Micki Roes
Beek gem Montferland
12:43
12:43
11
Mette Horsch
AMS
12:49
12:44
12
Mei-li kleine Koerkamp
Ciko '66
12:48
12:45
13
Bente Wattel
Pieter Brueghel loc.
13:00
12:58
14
Kim Grit
emmausschool
13:14
13:08
15
Modie Westendorp
Heijenoordschool
13:15
13:10
16
Noor van Regteren
AMS
13:22
13:16
17
Mickey Hartog Den
Pieter Brueghel loc.
13:19
13:18
18
Roos Dijkema
jan lLigthartschool
13:22
13:20
19
Yske Brongersma
Pieter Brueghel loc.
13:23
13:21
20
Mila Dam Van
Pieter Brueghel loc.
13:27
13:25
21
Julie Scholvink
Pieter Brueghel loc.
13:30
13:29
22
Terra Muntjeswerff
Arnhem
13:40
13:33
23
Danique Pott
Velp Gld
13:57
13:50
24
Sela van Vreeswijk
emmausschool
13:59
13:55
25
Robyn Pas
emmausschool
14:01
13:55
26
Myrte Vierdag
Pieter Brueghel loc.
14:05
14:00
27
Anouk van Ladesteijn
AMS
14:03
14:02
28
Idske Zijlstra
pieter brueghel evb
14:20
14:06
29
Juliette Veerman
Pieter Brueghel loc.
14:12
14:08
30
Erub Klein Baltink
Kring van Dorth
14:21
14:08
31
Lochem maaike V
pieter brueghel evb
14:28
14:13
32
Sarah Jonge De
Pieter Brueghel loc.
14:22
14:17
33
Maud Kamerich
AMS
14:29
14:18
34
Julia Wiegersma
AMS
14:29
14:18
35
Yuan Scherpbier
AMS
14:34
14:24
36
Vere van 't Hoff
AMS
14:37
14:26
37
Eva Jonker
De Groene Ring
14:29
14:27
38
Morsal Asefi
Het Mozaiek
14:28
14:28
39
Noa Eijgelshoven
Pieter Brueghel loc.
14:37
14:33
40
Aukje Joustra
jan lLigthartschool
14:36
14:33
41
Hanne Messchendorp
jan lLigthartschool
14:36
14:33
42
Anna Boesveld
Pieter Brueghel loc.
14:37
14:33
43
Manouk Slijkhuis
Arnhem
14:43
14:39
44
Roos van Kraaij
AMS
14:57
14:48
45
Roos Claassen
AMS
14:52
14:49
46
Lola ter Beest
pieter brueghel evb
14:55
14:53
47
Zerga Reina
AMS
15:16
14:59
48
Wazjma Shapour
Het Mozaiek
15:12
15:10
49
Rianne van Lunenburg
pieter brueghel evb
15:17
15:14
50
Roos van Dillen
AMS
15:29
15:22
51
Xenia Giannakopoulos
Basisschool de Gazel
15:35
15:23
52
Puck Bergsma
jan lLigthartschool
15:35
15:26
53
Livia Jansen
AMS
15:43
15:26
54
Emma Slijkhuis
Velp Gld
15:39
15:30
55
Rosalie van Vliet
emmausschool
15:34
15:33
56
Isabel Piekema
Pieter Brueghel loc.
15:40
15:38
57
Maartje Lankheet
emmausschool
15:40
15:38
58
Kate Torremans
Heijenoordschool
15:48
15:40
59
Anneroos Brand
AMS
15:52
15:43
60
Zeynep Faez
Het Mozaiek
15:43
15:43
61
Emma Rotink
Heijenoordschool
15:47
15:43
62
Rikste de Groot
Heijenoordschool
15:47
15:45
63
Lara Klein Holte
AMS
15:56
15:49
64
Faye Derksen
AMS
16:00
15:49
65
Rachella Pott
Velp Gld
16:00
15:51
66
Sara Hoogakker
Blinkertschool
16:00
15:51
67
Eline Bruininge
Velp Gld
16:05
15:56
68
Yassmina Ramdani
Het Mozaiek
15:59
15:59
69
Toska Plantinga
jan lLigthartschool
16:07
16:05
70
Céline Jansen
AMS
16:35
16:25
71
Zayra Nikijuluw
Arnhem
16:27
16:25
72
Fleur van Beek
Het Mozaiek
16:26
16:26
73
Fay Broersma
AMS
16:34
16:28
74
Carmen Bakker
jan lLigthartschool
16:36
16:31
75
Eva Koudijs
emmausschool
16:37
16:32
76
Barbara Sert
Basisschool de Gazel
16:47
16:32
77
Mette vd Berg
pieter brueghel evb
16:37
16:35
78
Anne Maree
emmausschool
16:40
16:36
79
Linn Bijsterbosch
AMS
16:51
16:36
80
Karlijn Tangelder
AMS
16:52
16:37
81
Anna Gemmike
jan lLigthartschool
16:45
16:40
82
Quintine Sol
De Groene Ring
16:41
16:40
83
Lotje Aalderink
AMS
16:49
16:42
84
Wiegertje Hoogland
AMS
16:50
16:43
85
Maaike Soomers
De Groene ring
16:44
16:43
86
Megan Barker
De Groene ring
17:07
17:06
87
Zomer Verrips
Heijenoordschool
17:15
17:08
88
Lucia Zijlstra
De Groene Ring
17:12
17:10
89
Liv Sijben
Heijenoordschool
17:17
17:10
90
Lize-Marlyn Schellings
De Groene Ring
17:12
17:11
91
Isa van Helvoirt
AMS
17:33
17:15
92
Philippa de Waele
Arnhem
17:32
17:21
93
Eyinn Trynes
AMS
17:39
17:22
94
Armelle Chabou
jan lLigthartschool
17:32
17:29
95
Nina van den Born
Arnhem
17:46
17:30
96
Luisa Morais Barros
jan lLigthartschool
17:40
17:35
97
Celesta van Beek
Arnhem
17:47
17:38
98
Annabel van Vliet
emmausschool
17:46
17:42
99
Ergjun Niyazi
Het Mozaiek
17:47
17:46
100
Chaja Spanier
AMS
18:02
17:46
101
Niove Haritos
AMS
18:06
17:55
102
Valentine van Popta Du
AMS
18:05
17:58
103
Maud van den Wildenber
Arnhem
18:08
18:04
104
Lotte Spanier
AMS
18:23
18:07
105
Benthe ter Haan
Arnhem
18:12
18:09
106
Soukaina Choucri
Het Mozaiek
18:10
18:09
107
Marel Kate Ten
Pieter Brueghel loc.
18:21
18:10
108
Noa Schiricke
AMS
18:23
18:17
109
Marlou Viets
AMS
18:23
18:17
110
Kimia Atai
Basisschool de Gazel
18:40
18:25
111
Ibtissam Bouraarassi
Het Mozaiek
18:35
18:34
112
Gulliz Usta
Het Mozaiek
18:48
18:48
113
Nazik Salleh
Het Mozaiek
20:21
20:18
114
Roos Jacobs
Arnhem
20:47
20:38
115
Saloua Abou- Nour
Het Mozaiek
21:30
21:28
116
Beyza Teryaki
Het Mozaiek
21:46
21:44
117
Ikram El Jaouhari
Het Mozaiek
21:46
21:45
J2.5K, 2.5 KM JEUGDLOO
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Raf van Oosterhout
Arnhem
10:17
10:15
2
Mike Klauwer
Arnhem
10:42
10:38
3
Leander ten Hoedt
Heijenoordschool
10:44
10:39
4
Joep Kloppers
emmausschool
10:54
10:51
5
Maxim Koenders
jan lLigthartschool
10:53
10:51
6
Tim Wandel
Oosterbeek
10:54
10:51
7
Silas Janssen
Arnhem
11:04
10:53
8
Mohamed Kouba
Het Mozaiek
11:02
10:58
9
Faysal Assouiki
Het Mozaiek
11:12
11:11
10
Tarik Tarik
Het Mozaiek
11:16
11:16
11
Julian Kuit
pieter brueghel evb
11:18
11:16
12
Mas Petersen
Arnhem
11:23
11:20
13
Berend vd Laan
pieter brueghel evb
11:31
11:27
14
Loek Bijl
Heijenoordschool
11:42
11:33
15
Daan Baumann
Driel
11:36
11:34
16
Hidde Oude Elberink
AMS
11:41
11:37
17
Pepijn Van Schravendij
Heijenoordschool
11:41
11:39
18
Luuk Wessels
emmausschool
11:56
11:45
19
Simon Nieuweboer
Heijenoordschool
11:49
11:47
20
Mark Jong De
Pieter Brueghel loc.
11:52
11:51
21
Niels Thijssen
Pieter Brueghel loc.
11:58
11:56
22
Joep den Haan
Heijenoordschool
12:02
11:56
23
Rafael Pott
Velp Gld
12:06
11:57
24
Joshua van der Poll
jan lLigthartschool
12:05
11:57
25
David Bogaarts
Ciko '66
12:03
11:57
26
Luc Kraan
Utrecht
12:04
12:00
27
Kamiel Ketting
Renkum
12:10
12:07
28
Luuk van Hemert
Arnhem
12:09
12:08
29
Mik Grit
emmausschool
12:21
12:16
30
Hicham Hamdaoui
Het Mozaiek
12:20
12:20
31
Mats van der Graaf
Heijenoordschool
12:24
12:23
32
Bart Kortekaas
jan lLigthartschool
12:31
12:24
33
Odin-Allain van Noort
De Groene ring
12:39
12:26
34
Pelle Evers
emmausschool
12:42
12:37
35
Bram Willemsen
Ciko '66
12:50
12:39
36
Jesse Nederveld
Nijverdal
12:41
12:39
37
Silvan Becker
Heijenoordschool
12:41
12:40
38
Rorick van Amersfoort
De Groene Ring
12:44
12:41
39
Taeke Brongersma
Pieter Brueghel loc.
13:03
12:45
40
Maarten de Vries
AMS
12:58
12:51
41
Lucas Gengler
Arnhem
13:09
12:55
42
Etienne Baars
jan lLigthartschool
13:03
12:56
43
Yoram Veltmaat
AMS
13:17
13:07
44
Job Brekelmans
pieter brueghel evb
13:20
13:09
45
Thijmen Smit
emmausschool
13:15
13:10
46
Melle Bottenheft
AMS
13:20
13:12
47
Rodin Collast
Arnhem
13:18
13:13
48
Thijs Diemen Van
Pieter Brueghel loc.
13:28
13:13
49
Rens Oude Elberink
AMS
13:20
13:14
50
Wolle van Hattem
jan lLigthartschool
13:22
13:15
51
Samir El Jaouhari
Het Mozaiek
13:17
13:16
52
Yassir El Haddad
Het Mozaiek
13:20
13:19
53
Joris Hovens
Pieter Brueghel loc.
13:32
13:20
54
Lowie Kruip
Pieter Brueghel loc.
13:21
13:20
55
Floris Mulder
Arnhem
13:27
13:21
56
Mart Scheppers
Bennekom
13:37
13:23
57
Wouter Ruessink
Arnhem
13:29
13:27
58
Wouter Willemsen
Ciko '66
13:39
13:27
59
Jelle Hellmund
AMS
13:40
13:33
60
Halil Piro
Het Mozaiek
13:34
13:33
61
Miquel van der Plaats
Driel
13:52
13:37
62
IJsbrand Barneveld Van
Pieter Brueghel loc.
14:00
13:49
63
Gijs Kwaad
De Groene Ring
14:04
13:51
64
Noah Rampaart
emmausschool
13:59
13:53
65
Martijn Ruumpol
Rheden
13:56
13:55
66
Shero Ali
Het Mozaiek
14:09
13:57
67
Justus Straus
AMS
14:05
13:59
68
Naut Veltman
AMS
14:11
14:09
69
Milo Bergsma
jan lLigthartschool
14:18
14:09
70
Brecht Schielen
Arnhem
14:27
14:17
71
Mees Buiting
Zevenaar
14:45
14:36
72
Dean Benedict
De Groene Ring
14:50
14:49
73
Sem Rodink
jan lLigthartschool
15:13
15:04
74
Mohammed Afentrous
Het Mozaiek
15:06
15:06
75
Beer Claassen
AMS
15:21
15:07
76
Shaheed Poliakov
Het Mozaiek
15:11
15:09
77
Julius Stalpers
AMS
15:28
15:15
78
Ward van Ommen
jan lLigthartschool
15:24
15:16
79
Bing Kronenburg
pieter brueghel evb
15:26
15:16
80
Ties Oostra
AMS
15:29
15:18
81
Rowan Badjalala
Het Mozaiek
15:52
15:39
82
Abel Hogenhout
AMS
15:59
15:48
83
Ilyass El Haddad
Het Mozaiek
15:56
15:54
84
Daan Lankheet
emmausschool
16:04
15:54
85
Herre Rinia
AMS
16:05
15:58
86
Monte Boer
Pieter Brueghel loc.
16:22
16:04
87
Joeri Dippel
Pieter Brueghel loc.
16:22
16:05
88
Tom Waamelink
Arnhem
16:26
16:17
89
Merijn van der Klaauw
AMS
16:47
16:36
90
Nathan van Helvoirt
AMS
16:56
16:44
91
Milan Brekelmans
pieter brueghel evb
17:02
16:50
92
Pjotr Hoeve
AMS
16:55
16:55
93
Matthijs Meulendijk
pieter brueghel evb
17:06
16:56
94
Floris Gommer
AMS
16:56
16:56
95
Marlon Geraerts
Arnhem
17:12
17:04
96
Stijn ter Huurne
AMS
17:21
17:10
97
Freek Holverda
De Groene ring
17:27
17:12
98
Bram van Uem
pieter brueghel evb
17:26
17:13
99
Renze Graafsma
pieter brueghel evb
17:27
17:23
100
Alex Rijsdijk
AMS
17:50
17:39
101
Osman Becerikli
Het Mozaiek
17:57
17:55
102
Ilyas Ali
Het Mozaiek
18:03
18:00
103
Misha van Brakel
AMS
18:38
18:26
104
Thijs Meijer
Arnhem
19:30
19:27
105
Thwan Meijer
Basisschool de Gazel
19:55
19:50
V-35, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karin Gorter
Utrecht
19:21
19:21
2
Famke
Spijk Gld
21:13
21:10
3
Monique Nijkamp
Nijmegen
21:40
21:38
4
Roos van Zwam
Renkum
22:29
22:26
5
Famke Mölenberg
Atletiek Maastricht
22:51
22:41
6
Sascha van der Velden
Utrecht
24:14
22:48
7
Brenda Brandsma
Arnhem
23:18
23:18
8
Fleur Polman
Ciko '66
23:37
23:34
9
Seda van Faassen
Loopgroep Aart Stigt
23:57
23:54
10
Floor de Vries
Leersum
24:12
23:55
11
Laura Mulder
Ciko '66
24:31
24:25
12
Bregje Peeters
Nijmegen
25:02
24:32
13
Karlijn Huvenaars
Nijmegen
25:48
24:36
14
Britt Rosmulder
Ciko '66
24:43
24:40
15
Remke Gengler
Arnhem
25:32
24:53
16
Lisa de Gee
Deventer
25:11
24:58
17
Sophie van 't Hoff
Arnhem
25:09
25:05
18
Jana Bersee
Rheden
25:09
25:06
19
Margit Graven
Arnhem
25:22
25:09
20
Ilene Cleveringa
Heveadorp
25:20
25:17
21
Milou van Teeffelen
Nijmegen
25:52
25:24
22
Judith Dorrestijn
Heelsum
25:38
25:32
23
Esther van der Kroon
Pannerden
27:07
25:35
24
Femke van 't Sant
Arnhem
26:34
26:07
25
Petra Sijnesael
Arnhem
27:10
26:23
26
Rixt Zomerman
Arnhem
27:10
26:23
27
Cheryl Portier
Elst Gld
26:47
26:24
28
Jet van der Mark
Ciko '66
26:35
26:32
29
Elly de Lange
Arnhem
26:35
26:32
30
Danielle Evers
Duiven
27:01
26:33
31
Merel Burgers
Westervoort
27:37
27:04
32
Niki Rink
Huissen
27:39
27:05
33
Liesbeth Timmermans
Arnhem
28:09
27:09
34
Miranda Brinkhorst
Arnhem
29:18
27:57
35
Renee van der Sluis
Arnhem
28:48
28:00
36
Joanneke Huisman
Arnhem
29:27
28:07
37
Renske Zijm
Westervoort
28:48
28:15
38
Lieze Gravem
Enschede
28:36
28:21
39
Lindie Siemensma
Druten
29:54
28:51
40
Fannie Teunissen
Arnhem
29:34
28:52
41
Helen van Duuren
DE LOPER
29:39
28:56
42
Romy Karssens
Arnhem
29:54
29:03
43
Maaike Brandsma
Arnhem
29:57
29:03
44
Mandy Stemerdink
Enschede
29:58
29:05
45
Hanneke Albers
Arnhem
29:53
29:22
46
Corine Fleskes
Duiven
30:00
29:29
47
Myrthe Timmer
Duiven
30:20
29:35
48
Martine van den Haak
Nijmegen
29:59
29:54
49
Annelien Schukkert
Zwolle
31:14
29:59
50
Danny Leeverink
Nijmegen
30:41
30:05
51
Inge Evers
's-Hertogenbosch
30:54
30:10
52
Yaire Veneman
De Zevenster
31:10
30:11
53
Ike Graven
Utrecht
30:32
30:16
54
Babet Zwart
Bennekom
31:15
30:18
55
Marjolein Olsthoorn
Veenendaal
31:18
30:19
56
Liesbeth Weijers
Driel
31:26
30:27
57
Leoni Leijser
Arnhem
31:22
30:30
58
Jessica Kamps
Arnhem
31:22
30:30
59
Annelein Huisman
Arnhem
31:54
30:34
60
Maaike Köhne
Apeldoorn
31:33
30:37
61
Marloes de Jonge
Ciko '66
31:12
30:39
62
Jolien Kienhuis
Nijkerk Gld
32:19
31:00
63
Willemijn Graven
Lichtenvoorde
31:15
31:01
64
Laury van Winsen
Westervoort
31:27
31:18
65
Laura Janssen
Duiven
32:40
31:20
66
Brenda van Beek
Arnhem
32:58
31:27
67
Lisa D'Hont
Ede Gld
32:44
31:32
68
Nadia Greck
Emmerich-Elten (GER)
32:46
31:37
69
Marjolein Hol
Nijmegen
32:19
31:45
70
Sabine Gries
Zeddam
32:18
31:47
71
Annemieke Konijnendijk
Enschede
32:32
31:51
72
Lesley van der Laar
Arnhem
32:48
32:00
73
Carlijn Graven
Twello
32:25
32:11
74
Yolanda Verhulst
Nijmegen
32:29
32:13
75
Puck Verheul
Arnhem
32:40
32:15
76
Hilde Hovius
Arnhem
33:58
32:21
77
Marloes Bodde
Arnhem
33:42
32:27
78
Maaike van Roekel
Renkum
33:07
32:32
79
Liesbeth Maasland
Arnhem
33:25
32:32
80
Linda Wassink
Babberich
33:09
32:36
81
Inge van Amerongen
Arnhem
34:18
32:53
82
Leda Hilvering
Arnhem
34:34
33:02
83
Nanda Huisman
Zutphen
34:34
33:03
84
Karen van den Hoek
Arnhem
34:52
33:11
85
Danielle Oerlemans
Arnhem
34:52
33:11
86
Shanti Vercauteren
Arnhem
33:18
33:12
87
Carmen Hentzepeter
Arnhem
33:18
33:13
88
Annemijn van den Heuve
Arnhem
34:53
33:28
89
Cathelijn v Popta Dubb
Arnhem
34:40
33:32
90
Ellen Berendsen
Duiven
34:32
33:34
91
Dorien de Keyzer
Arnhem
35:20
33:36
92
Kim Bannink
Westervoort
33:45
33:37
93
Karijn Gerritsen
Nijmegen
34:50
34:10
94
Patty Janssen
Nijmegen
35:58
34:41
95
Erica Mieras
Utrecht
35:11
34:42
96
Martina Kieslinger
Climax
37:09
35:32
97
Laura Kaman
Arnhem
35:57
35:48
98
Sjoukje van Huffel
Arnhem
35:48
35:48
99
Daphne Arts
Elst Gld
36:15
35:59
100
Natasja Lodder
Arnhem
38:28
36:54
101
Mirjam van Norden
Arnhem
38:28
36:55
102
Melinda Moesker
Apeldoorn
38:35
37:02
103
Mirjam Gerritsen
Arnhem
37:46
37:11
104
Michelle Rorije
Apeldoorn
38:14
37:15
105
Carola Kuijvenhoven
Westervoort
38:14
37:29
106
Linda van der Wildt
Arnhem
38:13
37:35
107
Gaia de Waele
Arnhem
38:25
37:36
108
Esther van der Velde
Brummen
40:10
38:52
109
Joanneke Buizer
Arnhem
40:53
40:53
110
Evindar Pala
Arnhem
41:38
41:28
V36+, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lia Wijnberger
Arnhem
19:52
19:51
2
Esther Tanck
Ciko '66
21:20
21:19
3
Berna van Eerten
Ciko '66
22:09
22:08
4
Lucie Erinkveld
Dutch Runners
23:29
23:27
5
Dieuwke Henninger
Apeldoorn
23:56
23:38
6
Crista Fleming
Arnhem
23:44
23:40
7
Roos Pellen
Elst Gld
25:03
24:04
8
Carin Tolner
's-Heerenberg
24:47
24:28
9
Tamara Elbersen
Duiven
25:16
24:57
10
Lisanne Teunissen
Arnhem
25:34
25:05
11
Marije Larik
Tilburg
26:01
25:19
12
Saskia Henskens
Deventer
25:26
25:22
13
Petra Roelofs
DE LOPER
25:51
25:43
14
Hilde van Poeijer
Arnhem
26:13
25:49
15
Germa Weers
Zutphen
26:22
26:03
16
Ellen Messing
Elst Gld
27:08
26:08
17
Judith Zandman
Arnhem
26:51
26:34
18
Lian Roovers
Nijmegen
27:35
26:34
19
Ketty van Vorselen
Huissen
27:15
26:36
20
Martine Baar
Arnhem
27:17
26:38
21
Roos Boon
AMS
27:43
26:38
22
Maud Wolf
Arnhem
27:00
26:45
23
Eva van Loon
Oosterbeek
27:17
26:48
24
Alies Helmink-Minkhors
Hummelo
27:22
26:56
25
Maartje Mateman
Argo
27:53
27:02
26
Rensina Hofs
Amersfoort
27:27
27:02
27
Willemijn van der Meer
Arnhem
28:16
27:02
28
Alda Versteeg
Arnhem
28:16
27:02
29
Eline van Manen
DE LOPER
27:15
27:07
30
Klaske Hoogstra
Pallas '67
27:40
27:11
31
Angela Flake
Zoetermeer
27:41
27:17
32
Laura Bouwmeister
Bemmel
28:16
27:24
33
Marijke Steenbergen
Lunteren
28:30
27:41
34
Masha van Meeteren
Rheden
29:17
27:56
35
Marike Verhage
Arnhem
28:52
27:58
36
Margriet Gilsing
Arnhem
29:51
28:15
37
Annemiek Bruininge
Velp Gld
28:45
28:16
38
Nicolien Heetebrij
's-Gravenhage
29:57
28:18
39
Anne Nyst
Emst
28:59
28:36
40
Simone Dekker
Arnhem
29:51
28:46
41
Gerjanne Bibo
Vaassen
30:18
28:48
42
Audri Hensels
Arnhem
29:08
28:50
43
Marieke Graven
Arnhem
29:10
28:53
44
Ans Opgenoort
DE LOPER
29:39
28:56
45
Annemarie Hageman
Arnhem
29:54
28:58
46
Carola de Weert
Oosterbeek
30:36
29:01
47
Simone Boskamp
Arnhem
29:54
29:03
48
Saskia van der Meij
Arnhem
29:56
29:06
49
Judith Wolbrink
Zelhem
29:32
29:17
50
Monique Woud
Velp Gld
31:03
29:21
51
Wendy Wildeman
Arnhem
29:53
29:22
52
Esther Karssens
Arnhem
30:12
29:23
53
Paulien Blanken
Arnhem
30:18
29:24
54
Marion Fris
Ciko '66
30:23
29:29
55
Ingrid Zijm
Westervoort
30:30
29:38
56
Sophie van Geenhuizen
the Hague Road Runne
30:50
29:40
57
Marlise Jansen
Velp Gld
30:10
29:41
58
Marjo Derksen
Huissen
31:02
29:47
59
Ingrid de Vries
Arnhem
31:25
29:49
60
Ingrid Pierik
Velp Gld
31:19
29:50
61
Marielle van Dijk
Arnhem
30:52
29:55
62
Petra van Horik
Arnhem
31:19
29:55
63
Claudia van Empel
Arnhem
30:52
29:57
64
Els van Beijnhem
Arnhem
30:15
29:58
65
Inge Willemsen
Voorthuizen
31:24
30:05
66
Doreen Tolmeijer
Velp Gld
31:29
30:07
67
Emilie Mol
Houten
30:54
30:10
68
Rachel van Rijn
Arnhem
30:23
30:16
69
Marjorie Veneman
De Zevenster
31:16
30:16
70
Marijke Theunissen
Velp Gld
31:48
30:26
71
Irma Dijksterhuis
Velp Gld
30:51
30:28
72
Dees Derks
Berg en Dal
31:22
30:41
73
Kirsten Swaters
Babberich
31:17
30:44
74
Laura van Wolfen
Arnhem
31:50
30:44
75
Ingeborg van der Meer
Arnhem
31:48
30:45
76
Trees Wandel
Oosterbeek
31:00
30:47
77
Helma Faber
Arnhem
31:19
30:57
78
Irma Willemsen
Zevenaar
32:33
30:59
79
Linda Heemskerk
Alphen aan den Rijn
31:37
31:13
80
Bianca van Geffen
Oosterbeek
31:52
31:15
81
Joke Kardol
Oosterbeek
31:49
31:22
82
Dayka Visser
Velp Gld
33:05
31:25
83
Bonnetta Faber
Nijmegen
32:53
31:26
84
Myrtle Sprenger
Velp Gld
33:05
31:26
85
Lonneke Bibo
Arnhem
33:00
31:30
86
Kitty Balint
Ede Gld
32:45
31:32
87
Ellen van Lochem
Arnhem
32:17
31:36
88
Angenita Boer
Oosterbeek
32:13
31:37
89
Sonja de Kinkelder
AVA '70
31:51
31:38
90
Melissa Krommedam
Apeldoorn
32:00
31:42
91
Mandy Daams
Ciko '66
32:54
31:43
92
Eva Willemsen
Lobith
33:20
31:46
93
Winny Kamphuis
Bemmel
32:59
31:46
94
Carina Merkestein
Duiven
32:44
31:47
95
Renata Holewijn
Veenendaal
32:46
31:48
96
Annemiek de Wolf
Climax
32:17
32:01
97
Eveline van Stuijvenbe
Climax
32:50
32:02
98
Martine van der Burgt
Nijmegen
33:39
32:11
99
Ineke Polling
AMS
32:40
32:15
100
Marion Hylkema-Vermeul
Ede Gld
33:29
32:15
101
Irma Eekhof
Bemmel
33:30
32:17
102
Judith Heijting-Talens
Westervoort
33:36
32:23
103
Conny Sanders
Arnhem
33:12
32:33
104
Fem Groen
Nijmegen
33:50
32:38
105
Teresa van Wessum
Velp Gld
34:07
32:49
106
Ellen Lakens
Rozendaal
34:07
32:49
107
Karine Jansen
Arnhem
34:20
32:54
108
An Blom
Velp Gld
34:21
32:56
109
Odette van Erken Calan
Loenen Gld
34:09
32:59
110
Desire de Jongh
Arnhem
34:26
33:01
111
Alexandra Poolman
Dieren
34:13
33:02
112
Telina Eenkhoorn
Arnhem
34:36
33:04
113
Anja IJzendoorn-Been
Arnhem
34:21
33:10
114
Anne-Marie Jager
Doetinchem
34:52
33:16
115
Natascha Pruijs
De Zevenster
34:45
33:24
116
Saskia van Laar
Wageningen
35:21
33:36
117
Monique Delno
Climax
34:24
33:37
118
Sabine Langerak
Nieuwe Niedorp
34:35
33:51
119
Marga Boss
Duiven
34:55
33:54
120
Marijke Maan-van Treur
Arnhem
34:57
33:55
121
Antoinette van Lieshou
Didam
35:56
34:31
122
Erika Beukers-van Laar
Wageningen
36:21
34:36
123
Diana Pluim
Apeldoorn
35:17
34:38
124
Petra Willemsen
De Liemers
36:26
34:47
125
Ida Verheij
Zevenaar
36:26
34:47
126
Petra van Wijngaarden
Oosterbeek
35:32
34:50
127
Nicole van Eijck
De Zevenster
36:22
35:01
128
Femke Kemperman
Huissen
36:08
35:01
129
Hinke Prent
Huissen
36:08
35:01
130
Angela Hendriks-van Ho
Climax
35:57
35:10
131
Monique Nobelen
Oosterbeek
37:02
35:45
132
Jomine Scheffers-v d P
GAC Hilversum
37:32
36:46
133
Joke Roelofsen
Arnhem
37:52
37:06
134
Loes Molenaar
Ellecom
37:51
37:24
135
Ilon Janssen
Boxmeer
38:57
37:27
136
Petra Been
Arnhem
38:36
37:27
137
Brigitte Caminada
Arnhem
39:26
37:42
138
Mieke de Wit
Arnhem
39:10
38:03
139
Ieke de Bie
Arnhem
39:12
38:06
140
Nathalie Royen
Arnhem
39:33
38:25
141
Mariette van der Velde
Zutphen
40:11
38:54
142
Erna Peelen
Huissen
40:17
39:07
M-35, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wouter Visser
Rotterdam
18:14
18:14
2
Ron van der Graaf
Capelle aan den IJss
18:38
18:38
3
Filip Hendricks
Arnhem
18:49
18:48
4
Stefan Castrop
Zevenaar
19:35
19:34
5
Peter Klaui
Nijmegen
19:46
19:43
6
Daan Lövering
Ciko '66
20:17
20:15
7
Sander Beikes
Arnhem
20:29
20:19
8
Koen Bruning
Arnhem
20:24
20:21
9
Ben van der Woerd
Gelre
20:30
20:21
10
Jan-Peter Oudenampsen
Apeldoorn
21:46
20:30
11
Frank Hasper
Arnhem
20:54
20:43
12
Koen Eijsink
Arnhem
21:22
21:09
13
Dirk-Jan Bulsink
Loopgroep De Zoomlop
21:35
21:22
14
Michiel de Boer
Arnhem
21:36
21:25
15
Daan Koemans
Arnhem
22:55
21:27
16
Friedus Hupkes
Duiven
23:19
21:45
17
Joris de Kroon
Arnhem
22:57
21:51
18
NIek vd Sluis
Arnhem
23:04
22:00
19
Ceriel Baar
Ciko '66
22:06
22:02
20
Fran Blanco
Arnhem
22:32
22:09
21
Martijn Everts
Nijmegen
22:53
22:22
22
Willem Beugelink
Arnhem
22:30
22:25
23
Lee Kirk
Lunteren
22:37
22:34
24
Jeroen Klein Paste
Arnhem
24:09
22:38
25
tim Polman
Arnhem
22:57
22:51
26
Remco Bouma
Westervoort
23:18
23:07
27
Rob Groot Zwaaftink
Nijmegen
23:44
23:14
28
Pieter Beernink
Arnhem
24:00
23:19
29
Thomas van Winsen
Westervoort
23:27
23:19
30
Patrick Kersten
Millingen aan de Rij
23:38
23:29
31
Jaap le Poole
Arnhem
23:43
23:36
32
Patrick Rommers
Arnhem
24:12
23:59
33
Wander Toering
Westervoort
24:17
24:02
34
Bart Veenstra
De Liemers
24:26
24:05
35
Jeroen de Bont
Arnhem
24:29
24:07
36
Rens van Beek
Elst Gld
24:43
24:18
37
Thomas Hendriks
Nijmegen
25:34
24:20
38
Julius de Waele
Arnhem
24:31
24:23
39
Pieter Zwarts
Nijmegen
24:34
24:25
40
Lars Schreuders
Bussum
25:04
24:26
41
Joppe Ketting
Renkum
25:15
24:40
42
Wouter Steenbergen
Lunteren
25:32
24:42
43
Rick de Kort
Velp Gld
25:46
24:59
44
Daan van Kraaij
AMS
25:20
25:16
45
Arno Fransen
Velp Gld
26:48
25:21
46
Arnout Aarts
Ciko '66
26:27
25:54
47
Cas Eijgelshoven
Arnhem
26:36
25:55
48
Rene van Hout
Arnhem
27:30
26:01
49
Tijmen Ketting
Renkum
26:53
26:04
50
Thomas Jansen
Arnhem
27:01
26:05
51
Gijs Marée
Arnhem
27:03
26:06
52
Sven Elings
Huissen
27:18
26:20
53
Joep Hoeks
Houten
27:11
26:28
54
Machiel van Andel
De Zevenster
27:50
26:30
55
Sander Raaphorst
Zevenaar
27:01
26:33
56
Tom van 't Hoff
AMS
26:49
26:45
57
Mark Kupers
Zutphen
27:17
26:51
58
Thijs Post
Arnhem
27:12
27:04
59
Nigel Derksen
AMS
27:19
27:14
60
Gilles Hendricks
AMS
27:18
27:14
61
Rink Brummelhuis
Duiven
27:59
27:22
62
Jan-Willem Bouwman
Nijmegen
28:30
27:56
63
Bas Laurens
Zevenaar
28:27
28:05
64
Alec Marcus
Arnhem
28:28
28:23
65
Jesper Verheij
Nijmegen
30:14
28:34
66
Gosse Kaatstra
Arnhem
29:52
28:45
67
Sjoerd Pijpers
Sparta
29:51
28:49
68
Bram Marée
Arnhem
30:14
29:19
69
Max van der Veer
Velp Gld
31:23
30:01
70
Joris Pijpers
Leidschendam
31:26
30:23
71
Wouter Oude Veldhuis
Duiven
31:56
30:38
72
Joni van Goethem
Didam
31:17
30:45
73
Max Graven
Amstelveen
31:15
30:55
74
Jake Yeboah
De Zevenster
32:41
31:17
75
Jacob Palijama
Arnhem
32:12
31:19
76
Moos Kreger
AMS
31:35
31:25
77
Sam van de Pol
AMS
31:53
31:42
78
Ruben Bengelink
Arnhem
31:54
31:46
79
Luc Hengeveld
Gaanderen
32:05
31:51
80
Pim van Beusekom
Arnhem
32:23
31:55
81
Johnny Berendsen
Arnhem
32:10
32:04
82
Raynor Vink
De Zevenster
33:36
32:09
83
Chivaro Asabina
De Zevenster
33:46
32:20
84
Imme Trynes
AMS
32:58
32:46
85
Perry Zijdel
De Zevenster
34:44
33:17
86
Roy Nijman
Westervoort
35:18
33:52
87
Auke Visser
Nijmegen
35:58
34:42
88
Marvin Dekkker
Arnhem
41:20
41:15
M36+, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Patrick Weijers
Rheden
16:30
16:30
2
Daan Kers
De Langstraat
16:46
16:46
3
Olaf Bos
Dieren
17:02
17:02
4
Frank Reintjes
De Liemers
17:22
17:22
5
Ruud van der Meulen
Nijmegen
18:07
18:07
6
Carlos Lima
Weert
19:36
19:36
7
Dries Pluimers
Loopgroep Aart Stigt
19:45
19:44
8
Martijn Hueskes
Ciko '66
20:00
19:57
9
Ben aan den Boom
Nijmegen
20:28
20:24
10
Hubert Hageman
Didam
20:28
20:26
11
Marco Onnink
Barendrecht
20:33
20:32
12
Jan Brussen
DE LOPER
20:35
20:32
13
Chris Gradussen
Duiven
20:42
20:41
14
Willem Boiten
AMS
20:54
20:51
15
Joris van 't Hoff
Arnhem
20:59
20:54
16
Leendert-Jan van der E
Ciko '66
21:05
21:02
17
Johan Versluis
Duiven
21:12
21:04
18
Maurits Donders
Arnhem
21:14
21:09
19
Frank Bod
Oosterhout Gld
21:12
21:10
20
Arhtur van der Windt
Arnhem
21:39
21:35
21
Rense Brouwer
Arnhem
21:57
21:46
22
Huib Evers
De Liemers
21:59
21:52
23
Hans Jansen
Velp Gld
22:47
21:56
24
Reinier Aartsen
Arnhem
22:13
22:02
25
Edwin Pietersma
Oosterbeek
22:37
22:14
26
Boudewijn Bleekman
Arnhem
22:38
22:28
27
Wim Klein Baltink
Kring van Dorth
22:59
22:33
28
Rob Blesgraaf
Arnhem
22:34
22:33
29
Erwin Oldenburg
DE LOPER
22:42
22:36
30
Ruud Burgers
Westervoort
22:49
22:38
31
Pierre Kersten
Millingen aan de Rij
22:54
22:43
32
Henk Bruggeman
DE LOPER
22:47
22:45
33
Jan-Albert Verveda
Ciko '66
23:28
22:51
34
Jeroen Prop
AV '34
24:30
22:51
35
Rutger Heijmen
Beuningen Gld
23:12
23:07
36
Bart Lubbers
Arnhem
24:42
23:08
37
Mark van de Laar
Arnhem
23:29
23:21
38
Vincent Spiering
Arnhem
23:42
23:32
39
Maarten Buiting
DE LOPER
23:37
23:33
40
Marcel van Leeuwen
Apeldoorn
24:22
23:43
41
Bart van Gemert
Arnhem
24:07
23:54
42
Gerard van Ballegoy
DE LOPER
24:07
24:04
43
Martijn Francken
Elst Gld
24:53
24:32
44
Jan van Huet
Duiven
26:21
24:46
45
Hans van Eijck
Emmerich (GER)
25:19
24:47
46
Richard de Keyzer
Arnhem
25:14
24:59
47
Harke Cleveringa
Heveadorp
25:45
25:21
48
Antoni van Oosterhout
Arnhem
26:26
25:24
49
Ewald Wasscher
Arnhem
27:01
25:24
50
Stijn Lubbers
Doetinchem
25:56
25:26
51
Cor de Haan
Dieren
26:25
25:47
52
Wim Houkes
Ede Gld
27:25
25:48
53
Michiel Soede
Velp Gld
27:21
25:51
54
Roeland Jansen
AMS
27:11
25:53
55
René Westenberg
De Liemers
26:48
26:01
56
Jacques Lezer
Huizen
26:17
26:01
57
Edwin van den Wildenbe
Arnhem
26:43
26:01
58
Rene Oord
Arnhem
26:35
26:04
59
Stefan Honkoop
Arnhem
26:28
26:06
60
Walter de Bie
Arnhem
26:45
26:15
61
Bas van Hunnik
Elst Gld
26:38
26:18
62
Marcel Heg
Huissen
27:19
26:20
63
Olaf Stoer
Arnhem
26:57
26:21
64
Michel van Beek
Elst Gld
26:51
26:24
65
Berry de Reuver
Arnhem
27:22
26:25
66
Herbert van Kraaij
Arnhem
27:16
26:30
67
Wiecher Foekens
Wijchen
27:33
26:38
68
Alex Winters
Wijchen
27:33
26:38
69
Daniel Aaldering
Arnhem
27:30
26:48
70
Theo Op den Kamp
Arnhem
28:18
26:54
71
Dico Oprel
Hanzesport
27:24
26:59
72
Agustin Garcia
Arnhem
27:42
27:17
73
Aad Aarts
Arnhem
28:01
27:29
74
John Mölenberg
Gelre
28:28
27:33
75
Justus Bottenheft
AMS
27:44
27:38
76
Ton Bloemberg
Groessen
28:04
27:45
77
Martin van Hemert
Arnhem
28:37
28:10
78
Van Tilburg
Arnhem
28:45
28:15
79
Mathijs Rotink
Arnhem
29:27
28:23
80
Vincent van Hunnik
Heteren
28:46
28:24
81
Patrick Grevel
Elst Gld
28:58
28:37
82
Bjorn Laurentzen
Arnhem
29:34
28:50
83
Ferry Bergmans
De Liemers
29:42
28:55
84
Leo Brouwer
Westervoort
30:25
29:13
85
Stef van der Sluis
Arnhem
30:18
29:23
86
Fred de Goeij
Amsterdam
31:04
29:36
87
Paul Zijn
Westervoort
30:30
29:38
88
Remco van der Veer
Har(t)loopclub Engel
31:23
29:56
89
Job van der Veer
Velp Gld
31:24
30:01
90
Jerrel Djaidoen
Arnhem
31:43
30:01
91
Erik Hendriksen
Zelhem
30:20
30:05
92
Harmen van Laar
Wageningen
31:30
30:08
93
Ben Stronks
Arnhem
31:29
30:11
94
Erwin Meuleman
Arnhem
31:23
30:11
95
Rein Pijpers
the Hague Road Runne
31:25
30:18
96
Lars Evers
's-Hertogenbosch
31:13
30:28
97
Richard Mossink
Apeldoorn
31:32
30:35
98
Jan Gosen
DE LOPER
31:46
30:36
99
Peter Lindeman
Elst Gld
32:20
30:51
100
Jeroen Veneman
De Zevenster
32:16
30:54
101
Eric Wolters
Zevenaar
32:58
31:30
102
Kees Siemensma
Beneden-Leeuwen
32:42
31:39
103
Ronnie Joosten
's-Heerenberg
32:18
31:42
104
Gert-Jan Graven
Twello
32:26
32:06
105
Frank aan den Boom
Zevenaar
32:55
32:41
106
Wouter Ketting
Renkum
33:51
32:44
107
Ton Haket
Aalten
34:03
32:54
108
Jos Nyst
Emst
33:25
33:03
109
Rene Kwakkel
Wageningen
35:25
34:01
110
Danny Geraerts
Arnhem
35:26
34:30
111
Pim Visser
AV Wijchen
35:59
34:44
112
Gert Slijkhuis
Arnhem
36:41
35:11
113
Steven Post
's-Gravenhage
37:02
35:45
114
Rob van Leeuwen
Heteren
37:56
37:11
115
Steven Boersma
Westervoort
38:36
37:35
116
Thomas van der Lubbe
Arnhem
38:26
37:37
V-35, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Floortje Gierman
Arnhem
40:54
40:52
2
Esther Lauret
Loopgroep Aart Stigt
42:42
42:41
3
Sabine Zelen
Atletiek Helden
45:14
44:58
4
Judith Peterink
Venray
46:26
46:11
5
Christa Hijkoop
Nijmegen
47:25
46:58
6
Roxanne van Stuyvenber
Arnhem
47:21
47:17
7
Cindy Ancelin
Arnhem
49:14
48:46
8
Suzanne Boschloo
Groningen
50:01
49:59
9
Renske Noordzij
Arnhem
50:05
50:00
10
Laura Beer
Arnhem
52:05
51:41
11
Suzanne Heijmans
Arnhem
52:45
51:57
12
Elien Steverink
Arnhem
53:00
52:09
13
Ilona de Witte
Duiven
52:51
52:38
14
Emmy Spilman
Ciko '66
54:34
54:04
15
Katinka Nikijuluw - Fl
Arnhem
54:07
54:05
16
Roos Jansen
Arnhem
54:35
54:22
17
Mirjam Gidding
Ede Gld
54:52
54:33
18
Sandra Brachten
Arnhem
55:07
54:47
19
Lisa Ströhlein
Nijmegen
55:50
54:50
20
Jeltje Hees
Arnhem
55:15
54:50
21
Willeke Steringa
Ciko '66
56:05
55:03
22
Melanie Rieback
Rotterdam
56:35
55:57
23
Els Rengers
Nijmegen
58:25
57:52
24
Helmi Kocken
Uden
58:53
58:06
25
Anke Lenting
Nijmegen
58:37
58:29
26
Jeanette de Lorme
Westervoort
59:24
58:30
27
Rosalyn Hendriks
Arnhem
59:40
59:12
28
Judith Bosgraaf Dijkst
Arnhem
1:00:33
59:54
29
Kundertje Hamstra
Arnhem
1:00:36
1:00:00
30
Nicole Arends
Arnhem
1:00:32
1:00:21
31
Fleur Noordzij
Apeldoorn
1:00:56
1:00:30
32
Tanja Rosanow
Driel
1:01:03
1:00:42
33
Erika Wilke
Driel
1:01:03
1:00:42
34
Susan Bonekamp
Arnhem
1:01:44
1:01:04
35
Joukje Bosch
Arnhem
1:01:45
1:01:05
36
Kristine Hakobyan
Arnhem
1:02:35
1:02:06
37
Rachel van Hoften
Heteren
1:03:00
1:02:15
38
Sanne Haima
Westervoort
1:03:27
1:02:46
39
Femke van der Brug
Arnhem
1:03:28
1:02:48
40
Ilse Busser
Nijmegen
1:04:02
1:03:54
41
Inge Ahout
Nijmegen
1:04:48
1:04:04
42
Wendy Oudenampsen
Apeldoorn
1:04:24
1:04:14
43
Denise Bood
Arnhem
1:04:42
1:04:24
44
Evelien Hulshof
Dutch Runners
1:04:55
1:04:26
45
Roos van de Vorst
Someren
1:06:26
1:05:25
46
Jos van de Weg
Elburg
1:05:41
1:05:36
47
Martine Kamphuis
Bemmel
1:08:25
1:07:54
48
Joline Jansma
Arnhem
1:08:40
1:07:55
49
Elke Bakker
Zwolle
1:16:21
1:15:54
V36+, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paula Fikkert
Dutch Runners
47:23
47:19
2
Elles Ruumpol
Rheden
48:39
48:36
3
Louise Honee
Arnhem
50:35
50:18
4
Nicole Egli
Zürich (SUI)
50:56
50:49
5
Luus Stoop
Eefde
51:27
51:21
6
Monique Brüggemann
Arnhem
51:48
51:41
7
Jolanda Ettema
Veenendaal
52:23
52:09
8
Caroline Swanink
Loopgroep Jan Strijk
52:29
52:17
9
Iet van der Sluijs
Loopgroep De Zoomlop
53:00
52:42
10
Nicolette Koopman
Velp Gld
54:10
53:42
11
Gre de Kloet
Alphen aan den Rijn
54:24
54:13
12
Erica Reurink
Deventer
54:45
54:25
13
Brigitte de Roos
Wijk bij Duurstede
54:59
54:31
14
Josine Schreuders
Loopgroep Jan Strijk
55:37
55:24
15
Dorethea Bil
Rozendaal
56:16
55:34
16
Mary Hermsen
Ede Gld
56:34
55:45
17
Jellie van der Meer
Ciko '66
56:18
56:09
18
Sjoerdtje de Boer
Dutch Runners
56:36
56:32
19
JC Dorrestijn
Loopgroep De Zoomlop
56:53
56:36
20
Georgette Demmink
Gelre
57:00
56:53
21
Monique Gerritsen
Velp Gld
57:47
57:04
22
Agnes Dijkstra
Arnhem
57:35
57:08
23
Jeannette Oosterbroek
Westervoort
57:33
57:10
24
Jonathan Simonis
Arnhem
57:37
57:11
25
Carolien Mulder
Arnhem
58:26
57:41
26
Astrid Huijsman
Arnhem
58:25
57:41
27
Conny Huizinga
Climax
58:55
57:51
28
Marleen Kets
Arnhem
57:57
57:51
29
Julia van Broeckhuijse
Arnhem
58:33
57:57
30
Jolanda Arends
Duiven
59:04
58:29
31
Elisabeth Stoeten
Arnhem
59:14
59:08
32
Nelly Takken
Apeldoorn
59:31
59:15
33
Helena Leusink
Duiven
1:00:06
59:23
34
Ans Huijink
Etten Gld
1:00:32
59:40
35
Jolanda Joosten
's-Heerenberg
1:00:40
59:48
36
Desiree Beernink
Argo
1:00:40
59:48
37
Alie Ribbink
Loopgroep Jan Strijk
1:00:45
1:00:09
38
Diana Laven
Rheden
1:01:14
1:00:10
39
Kirsten Schramm
Weert
1:00:20
1:00:17
40
Ingrid van Riet Bouwma
Ciko '66
1:01:07
1:00:22
41
Miranda Wentink
Arnhem
1:00:58
1:00:45
42
Manon Tichelaar
Dutch Runners
1:01:28
1:00:47
43
Debby Weber
Apeldoorn
1:01:09
1:00:49
44
Els Mourits
Rozendaal
1:01:19
1:00:57
45
Monique Stoop
Loopgroep Jan Strijk
1:01:51
1:01:09
46
Marian Biezeman
Apeldoorn
1:02:25
1:02:16
47
Astrud Doorn
Velp Gld
1:03:40
1:02:42
48
Chantal den Aantrekker
Climax
1:06:00
1:04:55
49
Agnes Spikker
Arnhem
1:05:39
1:04:57
50
Marjolijne Lutke Schip
Dutch Runners
1:05:15
1:04:58
51
Betsy ten Bloemendal-B
Twello
1:05:59
1:05:50
52
Astrid Hartogsveld
Arnhem
1:06:40
1:06:26
53
Bianka Hol
Velp Gld
1:08:12
1:07:15
54
Andrea Toonen
's-Heerenberg
1:08:52
1:07:57
55
Ria Breukelar
Argo
1:08:53
1:07:58
56
Monique Wijnen
Apeldoorn
1:08:40
1:07:59
57
Sandra Noorddijk
Elspeet
1:09:08
1:08:13
58
Anita Meulendijks
Nijmegen
1:11:16
1:10:39
59
Janine Tummers
Buren Gld
1:14:46
1:14:17
60
Wilma Peters-Bakker
Arnhem
1:23:52
1:23:35
M-35, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Koen Rutjes
Huissen
38:56
38:50
2
Wouter Westerveld
Tolkamer
39:40
39:37
3
Thomas Rutten
Lent
40:18
39:41
4
Niek Veldink
Dutch Runners
39:52
39:49
5
Raoul Hoomans
Arnhem
41:48
41:44
6
Wouter Ribbink
Loopgroep Jan Strijk
41:57
41:57
7
Rob de Bruyn
Deventer
42:21
42:17
8
Muriel Brink
Arnhem
42:31
42:20
9
Gerjan Broekroelofs
Arnhem
43:51
43:15
10
Kristian Peeters
Cifla
43:55
43:44
11
Eltjo Bazen
Nijmegen
43:53
43:51
12
Hanne van Dam
Dutch Runners
45:37
45:23
13
Raphael Renjaan
Huissen
45:43
45:35
14
Tim Cuppen
Arnhem
46:52
46:02
15
Kaj Nieuwenkamp
Apeldoorn
47:08
46:18
16
Joris van Ark
Groningen
47:10
46:22
17
Peter Renden
Utrecht
47:34
46:45
18
Remco Kuipers
Arnhem
46:59
46:56
19
Jeroen Huiskamp
Apeldoorn
48:31
47:30
20
Jon Zwart
Bennekom
48:01
47:41
21
Tim van de Vorst
Asten
48:44
47:43
22
Bart Schotten
Huissen
48:19
47:46
23
Floris van der Giessen
Nijmegen
48:17
47:47
24
Dennis Gries
Zeddam
47:54
47:49
25
Peter Hoving
Arnhem
48:12
48:09
26
Peter Jan Kok
Velp Gld
48:50
48:12
27
Maarten Barten
Huissen
48:27
48:19
28
Jacco Wouters
Huissen
49:43
48:43
29
Bas van der Werf
Arnhem
48:57
48:48
30
Roy Wunderink
Arnhem
49:21
49:17
31
Jeffrey Noordzij
Apeldoorn
49:58
49:51
32
Hans Bouwhuis
Arnhem
50:42
50:23
33
Maik Bos
Arnhem
51:15
50:37
34
Wim Zonnenberg
Westervoort
51:02
50:56
35
Dirk Pieter Anjema
Arnhem
51:28
51:03
36
Dion Kocken
Almere
51:58
51:03
37
Steven Zwart
Nijmegen
53:29
52:00
38
Björn van Draanen
Elst Gld
52:34
52:27
39
L Damen
Arnhem
54:03
53:03
40
Jorg de Goey
Duiven
53:50
53:08
41
Patrick Fontijn
Arnhem
54:14
53:23
42
Rob Buitenhuis
AV '34
54:27
53:35
43
Fabian Wilke
Driel
54:05
53:46
44
Onno van Zelst
Arnhem
54:19
53:51
45
Niek ten Broek
Veghel
54:33
54:02
46
Koen ten Broek
Velp Gld
54:33
54:03
47
Niek de Bruijn
Arnhem
55:12
54:42
48
Roel Peters
Kilder
55:08
54:47
49
Gerben van Roon
Nijmegen
56:56
55:49
50
Thij Looman
Haaksbergen
56:20
55:54
51
Mike Lehnkering
Zevenaar
57:24
56:42
52
Niels Janssen
Huissen
57:38
57:03
53
Ronald Werkman
Arnhem
58:16
57:23
54
Marco Woudstra
Apeldoorn
58:04
57:37
55
Paul Ahout
Vaassen
59:21
58:37
56
Leroy van der Vegt
Westervoort
1:01:16
1:00:24
57
Rik Vree
Arnhem
1:02:11
1:01:41
58
Jaap van Seyen
Nijmegen
1:03:12
1:03:01
59
Jeffrey Muntslag
Arnhem
1:05:32
1:04:27
M36+, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
34:20
34:20
2
Robby Ribbink
Loopgroep Jan Strijk
38:18
38:18
3
Paul van Rooyen
Velp Gld
38:19
38:19
4
Braco Cartner
39:49
39:48
5
Richard Usher
Arnhem
40:25
40:24
6
Erik Seebus
Renkum
41:00
40:59
7
Ralph Schielen
Arnhem
41:53
41:53
8
Jeroen Klerkx
Arnhem
42:01
41:54
9
Etienne Journee
Oosterbeek
42:02
42:00
10
Conrad van 't Erve
Amersfoort
42:32
42:13
11
Agustin Garcia
Arnhem
42:33
42:28
12
Eric Catz
Duiven
43:26
42:38
13
Marcel Craenmehr
Horst
43:15
43:00
14
Ge Oosterbroek
Westervoort
43:17
43:13
15
Erik van Rijswijk
Arnhem
43:40
43:30
16
Geert Linders
ATV Venray
43:57
43:42
17
Nauk van der Donk
Arnhem
44:13
44:04
18
Coen-Willem Buys
Arnhem
44:10
44:08
19
Peter Jesse
Ciko '66
44:47
44:46
20
Bjorn Kloosterman
Arnhem
45:40
45:22
21
Sander van der Hoeff
Doesburg
46:37
45:27
22
Tom Robben
Arnhem
46:31
45:35
23
Marcel Derks
Arnhem
45:49
45:45
24
Driss Abbassi
Ciko '66
46:24
45:45
25
Jody Kevenaar
Arnhem
47:00
45:45
26
Erik Huiskamp
Arnhem
46:09
46:01
27
Rob Brugman
Arnhem
46:18
46:04
28
Mario de Kort
Velp Gld
46:28
46:16
29
Martin Elchardt
Arnhem
47:09
46:44
30
Paul Aartsen
Arnhem
46:53
46:49
31
Hans Theunissen
Ciko '66
47:11
47:03
32
Alex Schreijenberg
Huissen
47:55
47:08
33
Ruud van Rijn
Arnhem
47:51
47:28
34
Roel van de Leur
Veenendaal
47:49
47:34
35
Ralph Schuurman
Daventria
47:40
47:37
36
Nico Jakobs
Venray
48:08
47:51
37
Willem Peters
Arnhem
48:40
47:54
38
Harold Boom
Vaassen
48:18
48:10
39
Ritsert Haitsma
Phanos
48:27
48:12
40
Alfred Gaasbeek
Climax
49:27
48:24
41
Cees de Kramer
Ciko '66
48:35
48:27
42
Frank Wolterinck
Lichtenvoorde
49:48
49:11
43
Paul Tolboom
Bemmel
49:37
49:22
44
Bob Wonnink
Velp Gld
49:59
49:32
45
Luuk Schenk
Velp Gld
50:53
49:53
46
Koen Moons
Nijmegen
50:29
49:58
47
Jurgen Nieuwenhuijs
Zevenaar
50:02
50:00
48
Ronald Rademaker
Wolfheze
50:13
50:03
49
Simon Raspe
Ede Gld
51:09
50:21
50
Klaas Hijkoop
Oosterhout Nb
50:58
50:33
51
Guus Stoop
Loopgroep Jan Strijk
51:01
50:40
52
Rene Beemer
Arnhem
51:25
50:44
53
Ronny Kolenbrander
Wageningen
52:00
50:55
54
Jeroen van der Weegen
Arnhem
51:51
50:59
55
Jeroen Lathouwers
Arnhem
51:57
51:03
56
Ron Blom
Huissen
52:06
51:13
57
Gerard Beltman
Velp Gld
51:40
51:17
58
Eric Brouwer
Ciko '66
51:52
51:28
59
Patrick van der Plaats
Driel
51:51
51:31
60
John van Baal
Huissen
51:36
51:31
61
Björn Esselink
Elst Gld
52:25
51:38
62
Niels Honig
Ede Gld
52:43
51:40
63
Rob Groen
Arnhem
52:45
51:42
64
Roel Ribbink
Loopgroep Jan Strijk
52:11
51:50
65
Hans-Peter Westerbeek
Velp Gld
52:59
51:56
66
Gerrit Grolleman
Hattem
52:35
51:59
67
Henk-Jan Messchendorp
Arnhem
52:52
52:06
68
Hans van Dijk
Zevenaar
53:03
52:28
69
Marcel Wenker
Arnhem
52:39
52:29
70
Henk Kinds
Bennekom
52:44
52:30
71
Rene Smeenk
Elst Gld
53:04
52:34
72
Ronald wentink
Velp Gld
53:36
52:38
73
Richard van Emmerik
Loopgroep De Zoomlop
53:10
52:52
74
Sander van Gogh
Oosterbeek
54:21
53:42
75
Arnold Jansen
Arnhem
54:09
53:47
76
Nicolai Gerekink
Apeldoorn
54:18
53:50
77
Urvin Wernink
Arnhem
54:47
53:51
78
Gerben van der Bijl
Argo
54:49
53:55
79
Ton Sleutjes
Arnhem
54:20
54:07
80
Paul van Vliet
Heilig Landstichting
55:21
54:19
81
Vincent Vos
Ciko '66
54:58
54:24
82
Marco Reurink
Deventer
54:45
54:24
83
Joseph Follender
Ciko '66
55:13
54:35
84
Harold Bos
Elst Gld
55:20
54:47
85
Eric Rietveld
Arnhem
55:27
55:10
86
Arie Brundel
Duiven
55:51
55:19
87
Raymond Nelissen
Duiven
55:54
55:22
88
Ries Groeneveld
Elst Gld
55:58
55:27
89
Rune Aresvik
Arnhem
56:30
55:38
90
Martien Gerritsen
Ede Gld
56:38
55:42
91
Peter Gehring
Arnhem
56:23
55:44
92
Marinus van de Pol
Elst Gld
56:19
55:45
93
Ton Heeren
Lent
56:04
55:47
94
Jeroen Jansen
Apeldoorn
56:12
56:00
95
Henk Warris
Climax
57:10
56:05
96
Cas de Bruijn
Oosterbeek
57:10
56:12
97
Clemon Franssen
Arnhem
56:50
56:16
98
Jan Bulten
Doetinchem
56:34
56:18
99
Paul de Wilde
Breda
57:46
57:00
100
Wouter Janssen
Elst Gld
57:25
57:03
101
Demy Radstaat
Ede Gld
58:05
57:12
102
Edward Buurman
Huissen
57:52
57:36
103
Eugene Wijnen
Apeldoorn
57:48
57:46
104
Harry Hazewinkel
Arnhem
58:13
57:49
105
Bern Lauriks
Dutch Runners
58:40
58:06
106
Erwin van Helvoirt
AMS
58:50
58:13
107
Shwan Sorane
Didam
59:31
58:55
108
Rob Lamers
Arnhem
59:49
59:06
109
Wietse Keuning
Climax
1:00:12
59:12
110
Chris den Ouden
Climax
1:00:13
59:13
111
Willem Steerneman
Duiven
59:30
59:20
112
Rudy Wolf
Beilen
1:00:29
59:40
113
Theo Weerts
Arnhem
59:58
59:47
114
Peter Gompelman
Westervoort
59:58
59:52
115
Hans Huiskamp
Apeldoorn
1:00:58
59:57
116
Jos Salemink
AAA
1:01:35
1:00:37
117
Wim van Beek
Rheden
1:02:18
1:01:14
118
Fred de Witte
Duiven
1:01:28
1:01:15
119
Theo Verwoert
Groesbeek
1:02:04
1:01:18
120
Ber Zwart
Bennekom
1:01:42
1:01:21
121
Fons Kooymans
Arnhem
1:02:05
1:01:23
122
Jan-Willem Buijing
Bemmel
1:02:01
1:01:39
123
Gerard Bijsterbosch
Apeldoorn
1:02:42
1:01:44
124
Erwin van Kerkwijk
Nijmegen
1:03:11
1:02:59
125
Cor Terlouw
Passaat
1:05:10
1:04:29
126
Han Berndsen
Eindhoven
1:06:02
1:05:17
127
Arjan Noordijk
Elspeet
1:09:08
1:08:13
128
No Sijben
Dutch Runners
1:09:01
1:08:16
129
Jolle Sciarone
Berghem
1:10:58
1:10:08
130
Rudy Gomez
Arnhem
1:22:46
1:22:15
www.uitslagen.nl
17-03-2013 00:00