Uitslagenlijst 4e Sportvoedingwebshop-Lageveldloop

Wierden - Zaterdag 16 maart 2013

J-16, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Dennekamp
Rijssen
4:58
2
Frank Seppenwoolde
Rijssen
5:25
3
Remco Broekman
Langeveen
5:26
4
Mark van den Noort
Rijssen
6:06
5
Quinten vd Berg
Vriezenveen
6:06
6
Nathan Spenkelink
Vriezenveen
6:12
7
Thomas Beltman
Rijssen
6:13
8
Jesse Sloof
Vroomshoop
6:30
9
Mathias Haasse
Rijssen
6:34
10
Lars Jansen Eupe
Rijssen
6:34
11
Levi Elbertsen
Rijssen
6:36
12
Wesley Dekker
Vriezenveen
6:49
13
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
6:50
14
Bo Schottert
Vriezenveen
7:00
15
Rick Dasselaar
Vriezenveen
7:06
16
Douwe Jansen Eupe
Vriezenveen
7:30
17
Frank Heuver
Vriezenveen
7:59
18
Stan Overmars
Vriezenveen
8:16
19
Joris Leemans
Vriezenveen
9:00
M-16, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Klaren
Vroomshoop
5:36
2
Jolien Laarman
Vroomshoop
6:02
3
Liek Schellevis
Rijssen
6:09
4
Iris Jasper
Kloosterhaar
6:59
5
Iris Kerkdijk
Vroomshoop
7:14
6
Carmen Dennekamp
Rijssen
7:44
7
Lotte Zagers
Vroomshoop
7:52
8
Britt Loovers
Vriezenveen
8:40
9
Linde Kerkdijk
Vroomshoop
10:00
CLCV, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irma de Jager
Sibculo
10:20
2
Susanne Plasman
Wierden
19:38
3
Sabine Leemhuis
Vroomshoop
19:38
HSEN, 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilbert Dennekamp
Rijssen
9:13
2
Roy van Os
Nijverdal
9:54
3
Wessel Klumperman
Hellendoorn
10:53
4
Pepijn Beckman
Almelo
17:33
H40+, 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Klumperman
Hellendoorn
10:54
DSEN, 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elke Pronk
Hellendoorn
10:49
2
Wies Jacobs
Almelo
12:20
3
Karlijn Zagers
Vroomshoop
14:27
4
Romy Berkhof
Vroomshoop
14:32
D35+, 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roelie van den Weide
Vriezenveen
16:38
2
Ellis Geerdink
Vroomshoop
19:38
CLCM, 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henri Veneman
Vroomshoop
13:05
2
Laurens de Haan
Vroomshoop
14:16
3
Rudy Platenkamp
Vriezenveen
14:26
4
Wietze van Dalen
Vriezenveen
14:40
5
Zwier van Nuil
Westerhaar
15:16
6
Ben Schokker
Westerhaar
15:36
7
Klaas Doldersum
Westerhaar
16:44
8
Gerwin Kroezen
Vriezenveen
16:51
9
Roy de Jager
Sibculo
17:27
10
Richard van het Laar
Vriezenveen
18:36
11
Wilco Brinkman
Vriezenveen
18:51
CLCV, 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marike Nijzink-Kamerli
Vriezenveen
14:29
2
Cindy Platenkamp
Aadorp
15:22
3
Karin Reimert
Vriezenveen
16:10
4
Josien Croezen
16:16
5
Rianne Bouwhuis
Vroosmhoop
16:26
6
Ellen Boertien
Nijverdal
16:26
7
Joyce Oelen
Westerhaar
16:40
8
Sasha Jansen
Vroomshoop
16:55
9
Ilona Oelen
Westerhaar
16:58
10
DaniŽlle Smit
Westerhaar
17:38
11
Jacqueline van den Pol
Westerhaar
17:58
12
Vivian Aman
Vriezenveen
17:58
13
Ilona Ribberink
Almelo
18:37
14
Sanne Schoemaker
Den Ham
19:31
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roald Goossen
Rijssen
17:17
2
Michiel Gerritsen
Rijssen
17:55
3
Danny Koppelman
Hoge Hexel
17:58
4
Branco Van Minnen
Almelo
18:25
5
Ids Tuinstra
Enschede
19:06
6
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
19:28
7
Robbin Schutenburg
Rijssen
19:49
8
Mark Groot Bronsvoort
Bathmen
20:10
9
Tim Gerrits
Daarle
21:24
10
Bernard Teunis
Wierden
22:10
11
Minnard Berkhoff
Vriezenveen
22:22
12
Wilfried Lucassen
Wierden
22:32
13
Henry Hamberg
Vroomshoop
24:49
14
Gerwin Hammers
Wierden
26:44
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Savio Strik
Nijverdal
19:43
2
Rene van weezep
Nijverdal
19:55
3
Jan Wullink
Vasse
20:28
4
Hendri Schipper
Sibculo
20:32
5
Alex Wermink
Wierden
21:28
6
Henk Jan Smedema
Wierden
22:24
7
Wim Beltman
Rijssen
22:43
8
Frank Oonk
Almelo
22:43
9
Ton Geerdink
Almelo
23:07
10
Eef Bos
Vriezenveen
23:22
11
Jan Schutte
Sibculo
24:10
12
Harrie Jasper
Sibculo
24:19
13
G. Schellevis
Rijssen
24:28
14
Maarten v Minnen
Almelo
24:30
15
Jelle Twijnstra
Zwolle
24:41
16
Jan Assink
Rijssen
24:45
17
Wim Fokke
Vriezenveen
25:01
18
Jan Dekkers
Wierden
25:05
19
Henjo Lemans
Vriezenveen
25:46
20
Bert Den Wichers
Wierden
26:36
21
Johannes Kuilder
Almelo
27:16
22
Gerrit Kerkdijk
Vriezenveen
27:37
23
Rene Fokke
Vriezenveen
27:37
24
Albert Kuilder
Almelo
27:50
25
Han Jannink
Wierden
27:52
26
M Kuyper
Vriezenveen
30:39
27
Erik Aalvink
Wierden
31:38
28
Tjerk Tuinstra
Almelo
31:48
29
Jan Reindert
Nijverdal
32:52
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Averesch
Rijssen
21:46
2
Nadinja Schonewille
Almelo
23:00
3
Mieke Groothuis
Albergen
23:08
4
Tamara Buijse
Wierden
24:00
5
Wendy Albada
Vroomshoop
24:14
6
Elza Kroezen
Almelo
24:53
7
Sophie Ftanken Volmeri
Fleringen
29:37
8
Berdine Dragt
Vroomshoop
29:49
9
Agnes Kerkdijk
Vroomshoop
31:06
10
Henriette Dresselhuis
Wierden
33:26
11
Natasja Veldman
Vroomshoop
39:38
D35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janny Meijerink
Sibculo
26:24
2
Joyce Leidelmeijer rum
Wierden
26:34
3
Betsie Drent
28:39
4
Paulien Schonewille
Almelo
30:49
5
Renate Muis
almelo
31:48
6
Ella Olsman
Den Ham Ov
34:30
7
Sientje Oelen
Vroomshoop
34:58
8
Rita Stegeman
Rijssen
36:51
9
Marianne Jansen
Goor
36:51
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Tuinstra
Almelo
37:25
2
Mark Saathof
Nijverdal
38:11
3
Martijn Kolkman
Vriezenveen
39:16
4
Edwin Sprakel
Rijssen
45:06
5
Barry Tijhof
Wierden
46:04
6
Wichard Dennekamp
Rijssen
46:15
7
Gerjan Jonker
Almelo
46:57
8
Gerard Sluiskes
Wierden
47:01
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Steenbergen
Rijssen
40:04
2
Jan Eikelboom
Lemelerveld
42:13
3
Peter Liemburg
Drachten
42:30
4
Henri Slotman
Vroomshoop
46:25
5
Benno Braamhaar
Rijssen
46:47
6
Jan Schuttevaar
Vriezenveen
50:03
7
Jan Staman
Wierden
50:23
8
Sander de Wit
Vriezenveen
52:48
9
Ronald Buld
Oldenzaal
53:06
10
Jos Overmars
Vriezenveen
53:11
11
Frans Heering
Enter
53:17
12
Jan Wiltvank
Vriezenveen
53:55
13
Jan Haas
Markelo
54:04
14
Hans Loovers
Vriezenveen
55:20
15
Jos Reinders
Hoge hexel
57:10
16
Marinus Jaspers
Kloosterhaar
59:29
17
Jack van der Wal
Langeveen
59:31
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerdien Dekker
Almelo
50:51
2
Janneke Boertien
Den Ham
57:15
3
Ella Herbrink
Ommen
59:31
4
Suzan Bouwhuis
Hellendoorn
1:05:12
D35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Prigge
Borne
40:25
2
Ria Roosink
Rijssen
47:10
3
Saskia Bekhuis
Vasse
47:30
4
Wilma vd Wal
Langeveen
59:27
5
Erna Jaspers Sturris
Kloosterhaar
59:29
De SportvoedingWebshop-Lageveldloop was de vierde
loop in de SportvoedingWebshop-Lageveldlopen
competitie.
Volgend seizoen is de 1e loop op 9 november 2013
http://www.sportvoedingwebshop-lageveldlopen.nl
Organisatie AV-Twenterand in samenwerking met SportvoedingWebshop.com
http://www.av-twenterand.nl http://www.sportvoedingwebshop.com
www.uitslagen.nl
23-03-2013 00:36