Uitslagenlijst 61e Reeuwijkse Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 16 maart 2013

M SEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pieter Bakx
Rotterdam Atletiek
54:16
54:15
2
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
55:54
55:54
3
Tim Vrijenhoek
SC Reeuwijk
1:01:06
1:01:01
4
Edy da Silva
Rotterdam Atletiek
1:02:04
1:02:03
M 35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rutger Kramer
Haag Atletiek
55:53
55:52
2
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
59:54
59:53
3
Dennis Kompier
SC Reeuwijk
1:05:10
1:05:08
4
Robert van El
Ouderkerk aan de Ams
1:16:22
1:16:13
M 40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Patrick Kwist
Rotterdam
50:51
50:51
2
Paul Stolwijk
AV '47
58:35
58:32
3
Jeroen Schreuder
PAC
1:00:03
1:00:03
4
Rudo Kalkman
SC Reeuwijk
1:00:24
1:00:22
5
Reinier van Dijken
Loopgroep PK
1:01:11
1:01:10
6
F Woerden
De Veenlopers
1:02:23
1:02:21
7
Lars van Westerlaak
U-Track
1:07:06
1:07:04
8
Arnout Bosch
Spirit Oud Beijerlan
1:11:37
1:11:24
9
Marcel de Kort
PAC
1:20:11
1:20:00
M 45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sander Bron
AV Gouda
56:44
56:42
2
Martin Hoogervorst
Haarlem
57:43
57:42
3
Remco Schraven
Voorne Atletiek
58:24
58:23
4
Heico Kerkmeester
PAC
1:06:27
1:06:21
5
Holger Cremer
U-Track
1:07:26
1:07:22
6
Paul Wolters
Geomet Funderingen
1:11:55
1:11:45
7
Nico Slappendel
AV Gouda
1:16:12
1:16:02
8
Eric Etman
PAC
1:23:42
1:23:16
M 50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
56:57
56:57
2
Roberto Hofman
Loopgroep Aart Stigt
57:25
57:23
3
Henk van Zutphen
AV Gouda
57:36
57:34
4
Aart van Wijk
Passaat
59:05
59:03
5
Theo Groenendijk
LSV Invictus
59:39
59:35
6
Frans Nieboer
avVN
59:43
59:42
7
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerlan
59:47
59:45
8
Wim Both
Geomet Funderingen
59:48
59:43
9
Ko Heij
SC Reeuwijk
1:01:08
1:01:04
10
Jan van Meurs
Clytoneus
1:03:12
1:03:10
11
Henk van Oyen
SC Reeuwijk
1:03:21
1:03:18
12
Jan de Jong
AV '47
1:03:53
1:03:52
13
Jos Hilberding
Schiedam
1:04:01
1:04:00
14
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
1:04:35
1:04:31
15
Ton Vreman
Clytoneus
1:11:07
1:11:04
M 55, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kees Voogt
Tenaco
59:56
59:52
2
Peter van Gils
Energie
1:02:16
1:02:06
3
Jan Oskam
AV '47
1:02:44
1:02:42
4
Leo van den Hoven
Clytoneus
1:08:36
1:08:33
5
Leo van den Hoven
Clytoneus
1:08:36
1:08:33
6
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:09:41
1:09:30
7
Rob Stofberg
Clytoneus
1:10:08
1:10:03
8
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:14:50
1:14:38
9
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:21:13
1:20:56
M 60, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul Streep
PAC
1:00:23
1:00:21
2
Piet Hopmans
Spado
1:01:47
1:01:47
3
Wim Elshout
avVN
1:03:02
1:03:00
4
Leo van Hoorn
Geomet Funderingen
1:05:41
1:05:35
5
Jan Luidens
Clytoneus
1:07:50
1:07:35
6
Rob Verhorst
Zuiderster Team
1:09:01
1:08:58
7
Detlev Konig
AV Gouda
1:09:48
1:09:40
8
Harald Driesse
Schoonhoven
1:10:57
1:10:53
9
Pieter Verhorst
SC Reeuwijk
1:11:53
1:11:46
10
Cees Methorst
avVN
1:14:17
1:14:07
11
John Droog
Antilope
1:15:30
1:15:16
12
Henny Hamers
Zuiderster Team
1:15:40
1:15:28
13
Koos van den Nieuwendi
Clytoneus
1:17:17
1:17:14
14
Jan Zuijdwijk
Spirit Oud Beijerlan
1:18:15
1:17:58
15
Maarten Vogelzang
Hercules
1:23:34
1:23:12
16
Hans Kramer
AV Gouda
1:27:15
1:26:51
17
Frits Gebhardt
avVN
1:28:34
1:28:10
V SEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Janneke Verhorst
SC Reeuwijk
1:04:30
1:04:23
2
Rosalie Ohm
Zuiderster Team
1:06:19
1:06:16
3
Mirjam Fokker
Energie
1:07:07
1:06:56
V 40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Petra Sloots
Pallas '93
59:57
59:55
2
Esther Schilt
De Kieviten
1:03:31
1:03:27
3
Marion Corfield
PAC
1:06:27
1:06:24
V 45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Silvana Dell 'Era
Rhoon
1:10:33
1:10:28
2
Christine Geluk
PAC
1:11:44
1:11:41
3
Monique Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
1:17:59
1:17:54
4
Jacqueline Schuurman H
PAC
1:20:10
1:20:00
5
Lian Gebhardt-Nieuwenh
avVN
1:27:50
1:27:32
V 50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Carla Ophorst
Honselersdijk
1:00:02
1:00:01
2
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:11:43
1:11:39
3
Trees van der Werf-van
SC Reeuwijk
1:19:13
1:19:06
4
Francis Mulders
Zuiderster Team
1:24:00
1:23:54
5
Lenie de Visser
Waterweg
1:31:43
1:31:29
MANPR, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Danny Binnendijk
Bodegraven
55:28
55:28
2
G Hueting
Utrecht
57:39
57:36
3
Patrick Palsgraaf
Gouda
57:56
57:53
4
André Veldman
Reeuwijk
58:40
58:37
5
Pascal Claes
Waddinxveen
58:44
58:42
6
Marcus van Osch
Rotterdam
59:10
58:59
7
Willem Abbema
Utrecht
59:12
59:08
8
Bas Mertens
Roosendaal
59:27
59:23
9
Tjalling de Vries
Rotterdam
59:35
59:34
10
Alex Olieman
Gouda
1:01:49
1:01:49
11
Niels van Steenis
Gouda
1:02:18
1:02:16
12
Guido Hoenselaar
Dordrecht
1:02:31
1:02:11
13
Robert Brand
Rotterdam
1:04:13
1:04:09
14
Adrie van Zoest
AV '47
1:04:25
1:04:13
15
Michiel Nederveen
Gouda
1:04:30
1:04:10
16
Jan Schoonderwoerd
Haastrecht
1:04:43
1:04:32
17
Gerard Hagoort
Woerden
1:04:46
1:04:35
18
Loet Kloos
Reeuwijk
1:05:11
1:04:55
19
Martijn Ouweneel
Gouda
1:05:41
1:05:23
20
Freek van der Vlist
Gouda
1:05:43
1:05:29
21
Ruud Verlaan
AV '47
1:05:45
1:05:32
22
Fred Moerings
AV '47
1:05:52
1:05:40
23
Bas van Twillert
AV '47
1:06:17
1:06:04
24
Marco de Bruin
Gouda
1:06:27
1:06:11
25
Arie Hoogendijk
Capelle aan den IJss
1:06:42
1:06:37
26
Peter Stout
Gouda
1:06:43
1:06:35
27
Dussine Olivier
AV '47
1:07:20
1:07:06
28
Pim Verdouw
Gouda
1:07:25
1:07:15
29
H Havenaar
Gouda
1:07:43
1:07:27
30
Jaap van Tuinen
Moordrecht
1:07:44
1:07:38
31
Bart Broch
Rotterdam
1:07:50
1:07:35
32
Jan Willem Rorema
1:07:54
1:07:39
33
Ruud Verdursten
Capelle aan den IJss
1:08:42
1:08:38
34
Rob Spit
Gouda
1:08:49
1:08:33
35
Lars van Dort
Rotterdam
1:08:54
1:08:31
36
Rene Vreeswijk
SC Reeuwijk
1:09:01
1:08:55
37
Hans Houweling
Strijen
1:09:19
1:08:58
38
Dick Bakker
Gouda
1:09:33
1:09:25
39
Bert van Nierop
Bodegraven
1:09:46
1:09:16
40
Martin Schellevis
Sommelsdijk
1:09:47
1:09:26
41
Koos Bruines
Waddinxveen
1:10:01
1:09:41
42
Willem Stout
Gouda
1:10:03
1:09:55
43
Diederik de Sonnaville
Rotterdam
1:10:15
1:09:56
44
Henk Offringa
Gouda
1:10:21
1:10:01
45
Rien Verweij
Boskoop
1:10:45
1:10:17
46
Johan de Roos
Reeuwijk
1:10:46
1:10:38
47
Jancko Bunnik
SC Reeuwijk
1:10:57
1:10:50
48
Michel Goedhart
Rotterdam
1:11:12
1:10:48
49
M Vierhout
Gouda
1:11:29
1:11:20
50
Jacques van Male
Zoetermeer
1:11:36
1:11:25
51
Jan de Niet
Ilion
1:11:50
1:11:41
52
Bert Pellikaan
Waterweg
1:11:55
1:11:45
53
Harry Blom
SC Reeuwijk
1:11:57
1:11:51
54
Jaco Goedhart
Waddinxveen
1:12:14
1:11:50
55
Koert Velders
AV Gouda
1:12:14
1:11:50
56
Tjeco Smits
AV Gouda
1:12:33
1:12:02
57
Leon Verlaan
Boskoop
1:12:34
1:12:24
58
Albert Kruijt
Gouda
1:12:40
1:12:14
59
Jacob Versteeg
Gouda
1:12:41
1:12:28
60
John Lievestro
Clytoneus
1:13:12
1:12:53
61
Arie Verweij
Nieuwerkerk ad IJsse
1:13:31
1:13:11
62
L de Heer
Bergambacht
1:13:39
1:13:18
63
Wilbert Moons
AV Gouda
1:13:45
1:13:29
64
Sjaak Bakhuijzen
Gouda
1:14:02
1:13:53
65
Patrick Nootebos
Gouda
1:14:03
1:13:47
66
Ronald Bottema
Woerden
1:14:10
1:13:57
67
Ron Rijneveld
Gouda
1:14:11
1:13:45
68
Martin Uittenbogaard
Boskoop
1:14:26
1:14:15
69
Peet Valstar
Utrecht
1:14:29
1:14:05
70
Jos van den Boogaard
Rotterdam
1:14:35
1:14:26
71
Lennard van Hooften
Gouda
1:14:44
1:14:16
72
Hans de Ruiter
Hazerswoude-Dorp
1:14:45
1:14:35
73
Arnoud Alderlieste
Voorburg
1:14:52
1:14:51
74
Mart van de Kamp
AV Gouda
1:15:04
1:14:45
75
Peter Zoetmulder
Zoetermeer
1:15:26
1:15:17
76
Arjan van der Leij
Gouda
1:15:32
1:15:04
77
Marcel Rook
Schiedam
1:15:34
1:15:07
78
Peter Hoogervorst
NSL
1:15:45
1:15:13
79
Pim IJsendoorn
Rotterdam
1:15:46
1:15:27
80
Rien Bregman
Moerkapelle
1:15:47
1:15:42
81
Roel de Loome
Delft
1:16:01
1:15:52
82
Corné Remmers
Reeuwijk
1:16:42
1:16:21
83
Henk van Velzen
Spirit Oud Beijerlan
1:16:44
1:16:27
84
Gerrit Oostenveld
Gouda
1:16:46
1:16:25
85
Martin Droog
Waddinxveen
1:16:48
1:16:34
86
Rinse de Valk
Utrecht
1:16:56
1:16:51
87
Ruud Swart
Nieuwegein
1:17:00
1:16:48
88
Rob Meijer
Antilope
1:17:33
1:17:20
89
Hans Vergeer
Woerden
1:17:37
1:17:33
90
Johan van Hoof
Amsterdam
1:17:43
1:17:25
91
Xander Prins
Loopgroep Oudewater
1:17:46
1:17:16
92
Alen Cindric
Rotterdam
1:18:16
1:18:03
93
Luuk Looman
Clytoneus
1:18:18
1:17:53
94
Radjesh Ramasray
Rotterdam
1:18:39
1:18:10
95
J Kompier
Nieuwerbrug
1:18:51
1:18:48
96
Jos van Rossum
Bodegraven
1:19:06
1:18:41
97
Hans Moolhuijsen
Hilversum
1:19:12
1:18:48
98
Edwin van de Wilk
Honselersdijk
1:19:16
1:18:55
99
Wim Minnaard
SC Reeuwijk
1:19:21
1:19:08
100
Leen Nelemans
Leiden
1:19:33
1:19:06
101
Roel Botermans
Gouda
1:19:47
1:19:17
102
Hans van Wbeek
Gouda
1:19:50
1:19:28
103
Eugène Milot
Hilversum
1:20:17
1:19:54
104
Harald Boxtart
Gouda
1:20:53
1:20:27
105
Hans Kruijt
Gouda
1:21:10
1:20:41
106
Martijn van der Maat
Boskoop
1:22:02
1:21:50
107
Dick Verwij
Gouda
1:22:06
1:21:40
108
Arno Coomans
Gouda
1:22:19
1:22:01
109
Piet Brussé
Spirit Oud Beijerlan
1:23:28
1:23:10
110
André de Lange
Gouda
1:23:34
1:23:12
111
Mat Drummen
Gouda
1:24:07
1:24:04
112
Joop Broekman
Rotterdam
1:24:59
1:24:37
113
Arno Gosselink
Gouda
1:25:32
1:25:08
114
Richard Oosterweghel
Haastrecht
1:25:43
1:25:16
115
Bertus Bakhuizen
Driebergen-Rijsenbur
1:25:57
1:25:35
116
Dick Slob
Gouda
1:26:55
1:26:43
117
René Schilperoord
Spirit Oud Beijerlan
1:27:07
1:26:49
118
Leo Schoonhoven
SC Reeuwijk
1:27:24
1:27:17
119
Gerard van Amstel
Rotterdam
1:27:57
1:27:34
120
Jan Kortleven
Vlaardingen
1:28:45
1:28:16
121
Ron Stuurman
Antilope
1:29:24
1:29:05
122
Gerard Stoevelaar
Vlaardingen
1:29:50
1:29:23
123
Arie Fleerkale
Linschoten
1:30:19
1:29:55
124
Ron Cornelissen
Hilversum
1:33:50
1:33:21
125
Nico Koedam
Parthenon
1:34:07
1:33:53
126
Wim Romein
Zoetermeer
1:35:16
1:35:01
127
Bram Brenkman
Gouda
1:36:22
1:36:13
128
Paul de Valk
AV '47
1:37:17
1:37:10
129
Cor Snaterse
Megen
1:37:19
1:36:52
VROPR, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esther van den Berg
Energie
1:02:16
1:02:06
2
Bep Bakhuys
Boskoop
1:09:34
1:09:19
3
Heidi Quint-Frings
Gouda
1:11:29
1:11:23
4
Gordien van Doorn
Woerden
1:14:48
1:14:34
5
Corneliek Bisschop
Amsterdam
1:16:01
1:15:43
6
Albitha Wambrauw
's-Gravenhage
1:16:35
1:16:13
7
Marit Rutten
Dutch Runners
1:16:44
1:16:26
8
Naomi Vriesema-vd Spek
Dordrecht
1:17:03
1:16:48
9
Mariëtte Smeets
Waddinxveen
1:17:07
1:17:00
10
Monique Logger
Reeuwijk
1:17:57
1:17:54
11
Miranda Kerkvliet
Koudekerk aan den Ri
1:18:05
1:17:57
12
Lucie Kern
GAC Hilversum
1:18:09
1:17:46
13
Lily Pratasik
Amstelveen
1:19:32
1:19:19
14
Susan Kipping
Reeuwijk
1:21:21
1:21:04
15
Melanie Los
Gouda
1:23:49
1:23:32
16
Floor Hess
Gouda
1:23:57
1:23:40
17
Suzanne Slappendel
Gouda
1:24:17
1:24:11
18
Hanneke Buurman
Rotterdam
1:24:34
1:24:14
19
Maaret Terhurne
Gouda
1:25:37
1:25:31
20
Bets Kromwijk
Hazerswoude-Dorp
1:26:54
1:26:46
21
Linda Scherpbier
Rijnsoever
1:26:55
1:26:46
22
Thérése Schilperoord
Spirit Oud Beijerlan
1:27:07
1:26:48
23
Karin Cornelissen
Hilversum
1:27:55
1:27:31
24
Joyce Hovius
Hilversum
1:28:19
1:27:56
25
Elise Neven
Antilope
1:29:25
1:29:06
26
Tineke Kelderman
Gouda
1:30:21
1:30:04
27
Elly van Zwieten
Hazerswoude-Dorp
1:31:05
1:30:58
28
Mariska Planken
Schiedam
1:31:20
1:30:52
29
Sofie Brenkman
Gouda
1:32:02
1:31:53
30
Liesbeth Hage
Nieuwerkerk ad IJsse
1:32:23
1:31:58
31
Pia Lieftink
Nieuwerkerk ad IJsse
1:32:53
1:32:28
MANPR, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Michael Woerden
De Veenlopers
35:23
35:22
2
Koen de Leeuw
Waddinxveen
36:48
36:48
3
Peter Wielaard
Gouda
37:14
37:13
4
Kees Sonnevelt
De Meern
38:46
38:46
5
Rob van Nieuwburg
Vleuten
40:52
40:52
6
Simon Bakker
Gouda
40:54
40:53
7
Patrice Pauw
Montfoort
41:06
41:05
8
Gert-jan Cok
AV '47
41:27
41:26
9
Rob Kuiper
Reeuwijk
41:30
41:29
10
Patrick Janssen
Gouda
41:54
41:52
11
Martijn Breedijk
Stolwijk
42:11
42:05
12
E. Meeuwisse
Nieuwveen
42:20
42:16
13
Richard van Galen
De Bilt
42:29
42:26
14
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
42:39
42:38
15
Pieter-Frank van der K
Delft
42:47
42:44
16
Anton Hogendoorn
Driebruggen
42:49
42:47
17
Leon Hoogeveen
Alphen aan den Rijn
43:00
42:57
18
W, Mejers
Gouda
43:08
42:58
19
Jan Willem Rijke
Delfgauw
43:16
43:12
20
David Polders
Capelle aan den IJss
43:45
43:18
21
Erikjan Smit
AV Gouda
43:56
28:17
22
Hugo van der Herde
Gouda
44:01
43:52
23
Willem van der Heide
Reeuwijk
44:02
44:01
24
Vermeulen J C
Ouderkerk aan den IJ
44:20
44:19
25
Elwin Zijlstra
Gouda
44:23
44:01
26
Leen Noltes
Utrecht
44:29
44:18
27
Ronald Bakker
Gouda
44:47
44:42
28
DN
Maarssen
44:53
44:52
29
Tim Groenendaal
SC Reeuwijk
44:59
44:55
30
P C Spruit
Gouda
45:23
45:15
31
Richard Stolwijk
Utrecht
45:27
45:12
32
Kees de Koning
Bodegraven
45:30
45:23
33
Geert Moelker
Gouda
45:38
45:37
34
Evert 't Hart
Krimpen aan den IJss
45:45
45:44
35
Jacob-Jan De Koning
Bodegraven
45:48
45:42
36
Willem Brummel
Harmelen
45:49
45:47
37
Thierry Droog
SC Reeuwijk
45:52
45:48
38
Tom de Jong
Gouda
46:02
45:58
39
Clemens Tempelman
Gouda
46:02
45:45
40
Marco Regeer
Reeuwijk
46:06
46:04
41
Harry van Zuylen
Nieuwkoop
46:20
46:08
42
Tim Valkink
Utrecht
46:30
46:19
43
Reijer Demoet
Veenendaal
46:31
46:16
44
Frank Spaas
Gouda
46:40
46:35
45
Jan Hilgeman
AV '47
46:51
46:44
46
Gideon Groeneweg
Bodegraven
46:54
46:50
47
Marco Mensink
SC Reeuwijk
47:00
46:57
48
Klaas Graveland
Gouda
47:03
46:45
49
Leen Hofstede
Reeuwijk
47:04
46:58
50
Maarten Zeeuwen
Gouda
47:08
47:00
51
Jan van Dijk
Clytoneus
47:10
47:00
52
Arie Littink
Alphen aan den Rijn
47:24
47:16
53
Wouter Muis
Rotterdam
47:26
47:19
54
Fred Filippo
SC Reeuwijk
47:28
47:25
55
Tony Anders
Gouda
47:39
47:20
56
Ronald Verboom
Gouda
47:47
47:28
57
Han Marinusse
Gouda
48:04
47:51
58
Marco Bijvank
Rotterdam
48:04
48:02
59
Teus van Zelderen
Woerden
48:08
47:52
60
Frans van Zuilen
Reeuwijk
48:08
47:38
61
Bernard Veninga
Stolwijk
48:30
48:19
62
Kees Middelhoek
Rotterdam
48:30
48:28
63
Erik Muis
Rotterdam
48:33
48:26
64
Wilco Voorrips
Zuid-Scharwoude
48:34
48:09
65
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
48:36
48:14
66
Ben Legerstee
Oud-Beijerland
48:56
48:38
67
Rob van Vliet
Stolwijk
49:04
48:58
68
Cor Heij
Reeuwijk
49:12
49:08
69
Jan Knijff
Clytoneus
49:15
49:05
70
Bas Bruijnis
Oud-Beijerland
49:17
48:58
71
Rick Metselaar
Alphen aan den Rijn
49:24
49:02
72
Ronald Langemans
SC Reeuwijk
49:24
49:20
73
Nico Sleeuwenhoek
Stolwijk
49:26
49:15
74
Bart Vanhauwaert
PAC
49:26
49:16
75
Martijn van de Weerdhu
Lelystad
49:37
49:19
76
Jan Janse
Waddinxveen
49:57
49:31
77
Jan Kramer
Gouda
50:16
50:00
78
Willem Ovaa
Rotterdam
50:20
49:56
79
Carl Oudshoorn
Bodegraven
50:27
50:03
80
Jonatan Kikkert
Reeuwijk
50:35
50:26
81
Remco van der Heijden
Utrecht
50:44
50:28
82
Willem de Jong
Barendrecht
50:55
50:29
83
Mark Leidelmeijer
Reeuwijk
50:59
50:44
84
Nico van Kippersluis
Bodegraven
51:02
50:41
85
Frans Reeuwijk
Zevenhoven
51:02
50:50
86
Arie van Oudsten
Waddinxveen
51:03
51:01
87
Etienne Gerts
Reeuwijk
51:04
50:42
88
Hans de Jong
Reeuwijk
51:09
50:59
89
Matthijs Brendel-Kovac
Woerden
51:10
51:05
90
Raymond van Wichen
Gouda
51:16
51:11
91
Jim van Es
Bodegraven
51:19
51:09
92
Karel Vink
Gouda
51:22
51:00
93
Rob Timmer
Bodegraven
51:23
51:13
94
Roy van Zanten
Utrecht
51:32
51:24
95
Wim van Riel
SC Reeuwijk
51:50
51:23
96
Dik Romeijn
SC Reeuwijk
51:53
51:49
97
Richard Verstegen
SC Reeuwijk
51:53
51:49
98
Wilbert de Smit
Bodegraven
51:56
51:23
99
Nico Konings
Gouda
52:40
52:26
100
E. vd Berg
Woerden
52:41
52:25
101
Ad Kraal
Moerkapelle
52:53
52:51
102
Han Schuurman
Gouda
52:58
52:44
103
Peter Akerboom
Oude Wetering
53:16
52:51
104
Henk Kasbergen
Moordrecht
53:22
53:09
105
Wout Verhoeven
SC Reeuwijk
53:35
53:18
106
René Goudkuil
Bodegraven
53:43
53:43
107
Hans Meeldjk
Bunnik
53:46
53:18
108
Mari v. Lieshout
Hoorn Nh
53:56
53:36
109
Mart van de Pol
SC Reeuwijk
54:03
53:58
110
Theo Maarseveen
Bodegraven
54:05
53:49
111
Fred Vijfwinkel
Reeuwijk
54:17
53:55
112
Andre Stip
Capelle aan den IJss
54:32
54:04
113
Ruud Slingerland
Gouda
54:34
54:13
114
Ferry Mol
Schoonhoven
54:35
54:03
115
Louis Bordewijk
Capelle aan den IJss
54:56
54:27
116
Quintus van der Bijl
Reeuwijk
54:58
54:50
117
Bas Linde
Gouda
55:00
54:51
118
Wilco Keulen
Bodegraven
55:07
54:49
119
Ivar Sonneveld
Delft
55:09
54:38
120
Mart de Zwart
Waddinxveen
55:10
55:01
121
Arthur de Jong
SC Reeuwijk
55:40
55:13
122
Hans Lok
SC Reeuwijk
55:40
55:13
123
Denis Vink
Gouda
55:41
55:15
124
Arno Hogenelst
Antilope
55:43
55:28
125
Gerard van Raalte
Parthenon
55:57
55:33
126
Sebastiaan Tesink
Oudewater
55:59
55:51
127
Hein Vergeer
Haastrecht
55:59
55:52
128
Pascal van der Klugt
Gouda
56:00
55:44
129
Tjeerd Bruinsma
Reeuwijk
56:02
55:49
130
Loe Broere
Waddinxveen
56:21
56:04
131
René Dikhoff
Gouda
56:23
56:12
132
John Visser
Rotterdam
56:24
55:58
133
Frans Verhoeven
Waddinxveen
56:36
56:20
134
Hans Ritmeester
Gouda
56:43
56:11
135
Ton Benschop
Dutch Runners
57:03
56:52
136
Mark de Bruyn
Oudewater
57:12
56:51
137
Jan de Korte
Reeuwijk
57:16
57:02
138
Hans vd Aar
IJsselstein Ut
57:37
57:22
139
Roland Zuurmond
's-Gravenhage
57:49
57:20
140
Jeroen de Looij
Alphen aan den Rijn
57:51
57:27
141
Martijn Smakman
Gouda
57:58
57:26
142
G. Müller
Reeuwijk
58:14
57:54
143
Erno Vink
SC Reeuwijk
58:15
58:09
144
Menno Bunnik
Gouda
58:18
58:05
145
Remco v. Schaik
Alphen aan den Rijn
58:19
57:55
146
Marco Smit
Wormerveer
58:20
58:06
147
Gert van Butzelaar
Waddinxveen
58:26
58:11
148
Harry de Jong
Gouda
58:35
58:02
149
Han Kruizinga
Gouda
58:37
58:28
150
Kees van Geel
Gouda
58:42
58:21
151
Ron Bakkenes
Delft
58:44
58:12
152
Aldrik Frik
Leiderdorp
58:51
58:24
153
Martin Vergeer
Clytoneus
58:51
58:42
154
Ernst-Jan Elzinga
Woerden
58:58
58:35
155
Henk van Meerten
Geomet Funderingen
59:05
58:53
156
Eric van Schaick
Vleuten
59:20
58:59
157
Henk Jongman
Lelystad
59:32
59:12
158
Gert van Manen
Reeuwijk
59:34
59:29
159
Peter Verheij
SC Reeuwijk
59:56
59:30
160
Peter Bakker
Bodegraven
1:00:41
1:00:16
161
Jan van Es
Reeuwijk
1:00:48
1:00:38
162
Erwin van der Velden
's-Hertogenbosch
1:01:07
1:00:51
163
Han Zagten
SC Reeuwijk
1:01:13
1:00:48
164
Mark Mudde
Gouderak
1:01:21
1:00:48
165
J. van Holstein
Rotterdam
1:01:31
1:01:03
166
Jaques Rietdijk
SC Reeuwijk
1:01:34
1:01:12
167
Hans van Rij
Moordrecht
1:01:37
1:01:23
168
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:01:42
1:01:26
169
Willem Verburg
Capelle aan den IJss
1:01:51
1:01:45
170
Charles den Uijl
AAV '36
1:02:01
1:01:34
171
Henk Rebel
Dutch Runners
1:02:13
1:01:59
172
Geert Dupree
Reeuwijk
1:02:35
1:02:26
173
Rick van 't Hof
Rotterdam
1:02:53
1:02:35
174
Iwan Klein
Geomet Funderingen
1:03:20
1:03:08
175
Rob Overes
SC Reeuwijk
1:03:52
1:03:30
176
Taco Schmidt
Amsterdam
1:03:54
1:03:31
177
John Vahle
Reeuwijk
1:05:18
1:05:05
178
Paul van Zijl
SC Reeuwijk
1:05:48
1:05:26
179
Marco Heijkoop
Rotterdam
1:08:36
1:08:07
180
Bas Hubers
Haastrecht
1:11:57
1:11:32
181
M van Heijzen
Rotterdam
1:13:07
1:12:38
VROPR, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Evelien Rademaker
Koudekerk aan den Ri
45:54
45:53
2
Daniëlle Schouw
Culemborg
46:37
46:29
3
Liesbeth Windhorst
SC Reeuwijk
47:54
47:48
4
Diana van Nieuwburg
Vleuten
49:02
49:00
5
Jenny Hilgers
Haastrecht
49:25
49:22
6
Carla van der Wolf-Bui
SC Reeuwijk
50:18
50:16
7
Asia Nederveen
Gouda
50:27
50:09
8
Agnes van Doorn
Zwijndrecht
50:46
50:41
9
Ingrid Hoogenboom
Oudewater
51:56
51:35
10
Mariel Lamers
SC Reeuwijk
52:19
52:16
11
Marijke Kegge-Deege
SC Reeuwijk
52:19
52:16
12
Brigit Droog
SC Reeuwijk
53:26
53:23
13
Adriana de Waal
Reeuwijk
53:33
53:23
14
Adriana de Waal
Reeuwijk
53:34
53:23
15
Marike Bruinsma
Capelle aan den IJss
53:37
53:25
16
Esther Staal-Bulk
Alphen aan den Rijn
53:39
53:32
17
Charlotte de Valk
Gouda
53:49
53:30
18
Leonie Meeldijk
Zoetermeer
53:51
53:23
19
Nikita Lievestro
Woerden
54:00
53:35
20
Anja Dijkhuizen
Waddinxveen
54:07
53:53
21
Irma Bakker
IJsselstein Ut
54:19
54:05
22
Sonja Menges van Houte
Nieuwegein
54:22
54:10
23
Marion Coolen
Leiden
54:28
54:26
24
Jolanda Gerbrants
SC Reeuwijk
54:55
54:48
25
Marloes Happel
Gouderak
55:09
54:50
26
Gea Verhoef
Stolwijk
55:09
54:41
27
Loes Lang
SC Reeuwijk
55:11
54:49
28
Rianne Hoogeveen
SC Reeuwijk
55:14
55:00
29
Gré de Kloet
Alphen aan den Rijn
55:30
55:24
30
Gonda Schalij
AV Gouda
55:35
55:16
31
Paulien Hendriks
Stolwijk
55:43
55:14
32
Cassandra van Doorn
Zwijndrecht
55:46
55:40
33
Annemie Scholten
Gouda
55:52
55:24
34
Anneke Teeuwen
Stolwijk
55:56
55:27
35
Patricia Klos-Brouwer
Stolwijk
56:14
55:45
36
de Groot
Loopgroep Oudewater
56:17
56:13
37
Renske Gast
Rotterdam
56:22
56:05
38
Mirjam Brugman
Bodegraven
56:24
56:19
39
Marja Verhoef
Zoetermeer
56:32
56:29
40
Marijke Spoor
Gouda
56:35
56:18
41
Jessica van den Berg
Gouda
56:51
56:37
42
Anja van der Pol
SC Reeuwijk
56:57
56:41
43
Anja van der Pol
SC Reeuwijk
56:57
56:41
44
Anja Grijze
SC Reeuwijk
57:12
57:06
45
Annet Lafeber
Reeuwijk
57:16
56:54
46
Karin van Dam-Robijn
Gouderak
57:29
57:19
47
Joke Verkleij
Reeuwijk
57:29
57:20
48
Anja Rekers
SC Reeuwijk
57:30
57:23
49
Adrie Rewijk
Zevenhoven
57:31
57:00
50
Petra de Jong
Delft
57:45
57:13
51
Nely Steenvorden
Koudekerk aan den Ri
57:45
57:39
52
Simone Tesink
Oudewater
57:48
57:39
53
Colinda Vergeer
Oudewater
57:48
57:39
54
Caroline van der Ven
Driebruggen
57:51
57:30
55
Petra vd Pol
SC Reeuwijk
58:14
58:09
56
Ineke Visser
SC Reeuwijk
58:23
58:03
57
Judy van Dam
Vleuten
58:26
57:49
58
Petra Boer
Stolwijk
58:54
58:24
59
Alda Slob
Gouda
59:09
58:57
60
Jenny Verstegen-Koning
SC Reeuwijk
59:31
59:23
61
Marian Dijkstra
Gouda
59:47
59:38
62
Lenie van 't Wout
Moerkapelle
59:50
59:29
63
Janneke Sluiter-Peters
Reeuwijk
1:00:01
59:47
64
Manon van den Akker
Reeuwijk
1:00:02
59:47
65
Caroline Bos
Reeuwijk
1:00:41
1:00:29
66
Amita van der Blom
Gouda
1:01:06
1:00:47
67
Nelleke Hoogendam
Nieuwerkerk ad IJsse
1:01:12
1:01:06
68
Karen Anker
Reeuwijk
1:01:29
1:01:19
69
Nancy Coomans
Gouda
1:01:49
1:01:23
70
Lisette Schulp
Rotterdam
1:01:53
1:01:28
71
Lonneke Goei
Antilope
1:02:03
1:01:45
72
Inge Rebel
Dutch Runners
1:02:13
1:02:00
73
Marloes Verburgh-Vreek
Breda
1:02:18
1:01:58
74
Karla Hordijk
Woerden
1:02:18
1:02:06
75
Karin Wouda
Stolwijk
1:02:19
1:01:49
76
Jolanda Jordan
Rotterdam
1:02:20
1:01:56
77
Sophia de Jong
Gouda
1:02:34
1:02:06
78
Minke Wolters
Nuenen
1:02:37
1:02:29
79
Jolanda Kleiweg
SC Reeuwijk
1:02:37
1:02:20
80
Flora Mulder
's-Gravenhage
1:02:38
1:02:05
81
Ancella van der Pol
's-Hertogenbosch
1:02:45
1:02:30
82
Tessa Langerak
Bodegraven
1:02:49
1:02:39
83
Floriane Zeelenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:02:55
1:02:52
84
Ingeborg Malais
Spirit Oud Beijerlan
1:02:55
1:02:52
85
Patricia van Bol-Es
Rotterdam
1:03:24
1:03:01
86
Adrie van Setten
Rotterdam
1:03:24
1:02:59
87
Mandy Cohenno
Rotterdam
1:03:38
1:03:15
88
Ria Brenkman
Antilope
1:03:39
1:03:19
89
Ans Massop
Woerden
1:03:54
1:03:27
90
Muriel E. Leusink
Amsterdam
1:03:54
1:03:31
91
Janneke Driesen-Verbaa
Antilope
1:04:02
1:03:42
92
Franciska Hilberink
Vroomshoop
1:04:44
1:04:27
93
Sigrid de Vries
Clytoneus
1:04:55
1:04:29
94
Eva Anders
Reeuwijk
1:05:30
1:05:09
95
Jorien Dullemeijer
Rotterdam
1:05:38
1:05:22
96
Patricia vd Slot
Vlaardingen
1:05:42
1:05:28
97
Maria van der Werff
Vlaardingen
1:05:55
1:05:41
98
Gerda Huisman
Gouda
1:07:43
1:07:25
99
Geja Westerhof
Gouda
1:08:20
1:08:01
100
Nan Smits
Gouda
1:08:23
1:08:19
101
Anne-marie Limbeek
Rotterdam
1:08:36
1:08:12
MANPR, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sander Eijs
Nieuwkoop
18:23
18:22
2
Reinier van Dam
Reeuwijk
18:43
18:42
3
Tom Hak
Zwijndrecht
18:57
18:57
4
Bart Visscher
Culemborg
19:16
19:14
5
Stephan Lake
's-Gravenhage
19:35
19:33
6
Jelle Keus
Nieuwkoop
20:12
20:11
7
Hans Overbeek
Polsbroek
20:20
20:19
8
Arie van der Ham
Loopgroep Oudewater
21:03
21:01
9
Luuk Hogenelst
Antilope
21:42
21:39
10
Divano Kakiaij
Bodegraven
21:57
21:52
11
Wojciech Sobotzik
Waddinxveen
22:25
22:23
12
Hans van den Hil
Antilope
22:38
22:35
13
Gerard vd Bovenkamp
Ochten
22:40
22:38
14
Maarten Vliek
Reeuwijk
23:13
23:10
15
Sjoerd Moehestolm
Rotterdam
23:43
23:36
16
Thomas de With
Gouda
23:44
23:43
17
Mike van Gemert
Tiel
23:45
23:28
18
Dennis Janmaat
Gouda
24:19
24:16
19
Martin de Haan
Reeuwijk
24:36
24:35
20
Tom Oudijk
Bodegraven
24:40
24:25
21
Michael Stevens
Rotterdam
24:51
24:44
22
Corné Slob
Gouda
24:56
24:54
23
Arjen Kloppers
Moordrecht
24:56
24:49
24
Leander Vlastuin
Capelle aan den IJss
24:57
24:34
25
Bram Wielaard
Gouda
24:57
24:55
26
Koen Dekker
SC Reeuwijk
24:58
24:49
27
Finn Fonteijn
SC Reeuwijk
25:04
24:52
28
Mark Revet
SC Reeuwijk
25:28
25:21
29
Elissen
IJsselstein Ut
25:38
25:24
30
Martin de Jong
AV '47
25:56
25:40
31
Edwin Boer
Gouda
26:24
26:20
32
Leroy Kagchelland
Tiel
26:31
26:13
33
Herman Mens
AV '47
26:37
26:27
34
Edwin Schep
Stolwijk
27:05
26:47
35
Erik Spaans
Gouda
27:09
27:01
36
Jan Willem Burggraaff
Clytoneus
27:12
27:09
37
Hans van der Wal
Boskoop
27:19
27:13
38
Ruud Beverdam
SC Reeuwijk
27:36
27:23
39
Robert van Dam
Reeuwijk
27:48
27:46
40
Ard van Zuilen
Waddinxveen
27:49
27:28
41
Klaas de Jong
Gouda
28:14
28:14
42
Dennis Overbeeke
Capelle aan den IJss
28:18
28:05
43
J Vesseur
Clytoneus
28:19
28:15
44
Andre van de Steeg
Zaandam
28:44
28:29
45
Tristan van Bokkem
Trackstars Nesseland
28:44
28:31
46
Thomas van Dieren
Lekkerkerk
28:47
28:34
47
Wesley Bronsgeest
Alphen aan den Rijn
29:56
29:45
48
CD de Jonge
Zoetermeer
30:43
30:34
49
Dennis Regeer
Alphen aan den Rijn
32:06
31:53
50
Pepijn de Laat
Gouda
32:55
32:40
51
Rene Stevelink
's-Gravenhage
33:51
33:35
52
Henk Smit
Alphen aan den Rijn
33:57
33:49
53
Arie Brouwer
Gouda
35:25
35:13
54
Mark Zirkzee
Alphen aan den Rijn
36:13
36:11
55
Ton van Wieringen
AV '47
36:19
36:17
56
Alfred van Klaveren
SC Reeuwijk
1:35:44
49:38
VROPR, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sandra Oudshoorn
Oudewater
23:15
23:14
2
Maimouna Barry
SC Reeuwijk
24:32
24:27
3
Sacha Palsgraaf
AV Gouda
24:56
24:53
4
Emma Moons
AV Gouda
24:57
24:55
5
Lisette Verleun
SC Reeuwijk
25:00
24:53
6
Nine Lutgert
LeidenLeiden
25:53
25:36
7
Mireille van den Akker
Utrecht
25:57
25:51
8
Anne de Jong
AV '47
26:04
25:49
9
Annemieke Brouwer
SC Reeuwijk
26:13
26:06
10
Xaviera Hegie
Gouda
26:17
26:10
11
Nanet Rijlaarsdam
SC Reeuwijk
26:40
26:33
12
Mascha Milot
Driebergen-Rijsenbur
26:42
26:37
13
Willy Milot
Hilversum
26:45
26:40
14
Manon Voskune
Driebruggen
26:47
26:41
15
Jolanda van Zuilen
Reeuwijk
27:25
27:07
16
Sharmayne van Keulen
Dordrecht
27:45
27:43
17
Foekeline de Jong
Rotterdam
27:47
27:41
18
Helen Wisman
Waddinxveen
27:50
27:30
19
Anja DIJkhof
Vleuten
28:18
28:12
20
Cobi de Boer
Gouda
28:18
28:09
21
Elise Huysen-Dijkmans
Moordrecht
28:20
28:08
22
Sabrina van Vliet
Oudewater
28:26
28:25
23
Margreet Wielaard
Gouda
28:41
28:31
24
Christa Revoort
Gouda
28:48
28:39
25
Deliaan van der Vaart
Gouda
29:14
29:03
26
Bianca van Rijn
Waarder
29:15
29:04
27
Rachida Freeth-Chtioui
Gouda
29:24
29:13
28
Mieke Franssen
Utrecht
29:26
29:21
29
Marjon Kakiay
Bodegraven
29:30
29:25
30
Caroline van de Starre
SC Reeuwijk
29:50
29:46
31
Renske van Kreel
Rotterdam
29:54
29:40
32
Joke Bronsgeest
Alphen aan den Rijn
29:55
29:44
33
Kiaske Zijlstra
Rotterdam
29:59
29:46
34
Annette Visser
Bodegraven
30:08
30:00
35
Sanne 't Hardt
Gouda
30:11
30:11
36
Nelleke Kikkert
Reeuwijk
30:14
30:08
37
Sabine Kuiper
Gouda
30:17
30:10
38
Trudy Louwen
SC Reeuwijk
30:23
30:13
39
Henriette van de Velde
Gouda
30:31
30:22
40
Marloes Kool
Gouda
30:39
30:28
41
Monique van Keulen
Rotterdam
30:46
30:44
42
Mieke Boef
Reeuwijk
31:17
31:01
43
Corinne de Pater
Capelle aan den IJss
31:28
31:06
44
Nynke Fonteijn
Reeuwijk
31:32
31:16
45
Carina Janse
Amersfoort
31:51
31:47
46
Jane vanden Berg
Bodegraven
31:53
31:46
47
Liza Arends
Reeuwijk
31:56
31:47
48
Amy van Stappershoef
Barendrecht
31:56
31:47
49
Linda van Dam
Reeuwijk
32:09
31:55
50
S. Hogeveen
Nieuwegein
32:26
32:06
51
Elizabeth Bakker
IJsselstein Ut
32:26
32:06
52
Harmina IJben
Woerden
32:44
32:40
53
Suzanne Keller
Oegstgeest
32:48
32:43
54
Margreet Sleurink
Zwijndrecht
33:02
32:41
55
Marit Bouwens
Reeuwijk
33:14
32:58
56
Carmen Hesp - Anker
SC Reeuwijk
33:33
33:12
57
Liesbeth Lutgert
's-Gravenhage
34:16
33:59
58
Clarie Rossewij
Gouda
34:24
34:13
59
Petra de Jong
Capelle aan den IJss
34:37
34:18
60
Silvia Ouwerkerk
Gouda
34:39
34:35
61
Edith Op de Woerd
Bodegraven
34:58
34:42
62
Jolanda Kool
SC Reeuwijk
35:00
34:45
63
Bianca van der Jagt
Rotterdam
35:13
34:53
64
Els Wieman - van Vliet
Gouda
35:25
35:13
65
Irma Brouwer-den Butte
Gouda
35:25
35:13
66
Anita van der Ven
Heerenveen
35:26
35:16
67
Linda van de Bas
SC Reeuwijk
37:22
37:18
68
Marti van Amerom
Reeuwijk
37:51
37:47
69
Atie Nunnink
Capelle aan den IJss
38:36
38:17
70
Jolanda Otter - den Ho
SC Reeuwijk
39:48
39:34
71
Joyce de Wit
SC Reeuwijk
40:27
40:06
72
Joyce Koek
SC Reeuwijk
47:02
46:53
JONGE, 2400 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Justin Barwar
Woerden
8:49
2
Martijn de Jong
Boskoop
9:25
3
Diederik Huysen
Moordrecht
9:40
4
Juransly Meijers
Gouda
9:53
5
Jip Vreeswijk
SC Reeuwijk
10:10
6
Dion ruijter
Zoetermeer
10:15
7
Martijn van der Mark
Nieuwerkerk ad IJsse
11:28
8
Gert-Jan Wielaard
Gouda
11:29
9
Justin Bakker
Reeuwijk
11:39
MEISJ, 2400 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Denise Bosch
Zoetermeer
9:16
2
Inge Verleun
SC Reeuwijk
9:55
3
Rosalieke Vlastuin
Capelle aan den IJss
9:59
4
Marije Wielaard
Gouda
10:05
5
Robin Droog
SC Reeuwijk
11:32
6
Puck Malais
Oud-Beijerland
12:14
7
Chloé Pieterse
Reeuwijk
12:55
JONGE, 1100 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hidde Mollee
Haarlem
3:48
2
Toby Harterink
Zoetermeer
3:56
3
Robin de Haan
SC Reeuwijk
4:00
4
Jip Dijkstra
Reeuwijk
4:13
5
Huub Dupree
Reeuwijk
4:18
6
Wessel Baas
SC Reeuwijk
4:18
7
Sam Ankone
Reeuwijk
4:21
8
Kelvin Bakker
Reeuwijk
4:29
9
Koen Schuurmans
Reeuwijk
4:35
10
Sjoerd Schouten
Reeuwijk
4:44
11
Robin Spaans
Gouda
4:46
12
Dominique Moret
Reeuwijk
4:50
13
Jochem Kors
Reeuwijk
4:52
14
Jasper Bitter
Reeuwijk
4:53
15
Peter v/d Acker
Reeuwijk
4:56
16
Matthijs Hüning
SC Reeuwijk
4:58
17
Bjorn Egas
Reeuwijk
4:59
18
Niels Verdegaal
5:02
19
Jelle Borsboom
Reeuwijk
5:05
20
Didier de Werd
Reeuwijk
5:06
21
Noud Zwijnenburg
Reeuwijk
5:06
22
Joep Vaaderhaak
Reeuwijk
5:07
23
Mahad Elmi
Reeuwijk
5:08
24
Victor Crawfurd
Reeuwijk
5:15
25
Wessel Kopelle
5:19
26
Merijn Borsboom
Reeuwijk
5:20
27
Maurick van der Wal
Reeuwijk
5:22
28
Timo van Dam
Reeuwijk
5:26
29
Job van Dam
Reeuwijk
5:28
30
Emile Zandbergen
Reeuwijk
5:29
31
Björn Smit
Wormerveer
5:36
32
Eddy van Meurs
Reeuwijk-Dorp
5:40
33
Kyan Vahle
Reeuwijk
5:40
34
Anouk de Vries
Reeuwijk
5:48
35
Quentin Fabrie
Reeuwijk
5:49
36
Peter Struik
Reeuwijk
5:50
37
Dinand Dokkum
Reeuwijk
6:00
38
Casper van Aarem
Reeuwijk
6:03
39
Bram Schuurs
Reeuwijk
6:08
40
Reinoud Duinker
Reeuwijk
6:12
41
Wolf v. Noort
Hilversum
6:13
42
Menno Verleun
Reeuwijk
6:15
43
Thijs de Vries
Reeuwijk
6:17
44
Jort Kramer
Reeuwijk
6:23
45
Bram Regeling
Reeuwijk
6:38
46
Cas Drost
Reeuwijk
6:47
47
Willem Smit
Gouda
7:05
48
Jay Vahle
Reeuwijk
7:08
49
Ilies El Bakkih
Gouda
7:13
50
Thom Kopelle
Reeuwijk
7:15
51
Pim Regeling
Reeuwijk
7:33
52
Ijsbrand de Graaf
Reeuwijk
7:50
53
Pim Voorderhaak
Reeuwijk
8:25
54
Dirrik Maitland
Reeuwijk
8:54
55
Joost van Dam
Reeuwijk
9:07
MEISJ, 1100 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sacha Goedhart
Gouda
4:14
2
Emme van Loo
Reeuwijk
4:44
3
Yana Wogtersen
Gouda
5:03
4
Anne Struik
Reeuwijk
5:11
5
Renske de Keijzer
Reeuwijk
5:13
6
Kiki Dijkstra
Reeuwijk
5:16
7
Fenneke Gabreëls
Reeuwijk
5:20
8
Jet Hage
Reeuwijk
5:22
9
Linda Bouwman
Reeuwijk
5:24
10
Eline Jansen
5:31
11
Roosmarijn van Dam
Reeuwijk
5:34
12
Lobke Krautwogen
Waarder
5:34
13
Mijke Gabreëls
Reeuwijk
5:43
14
Rosa Bolscher
Reeuwijk
5:53
15
Romy Kool
5:55
16
Zoeteke Vliek
Reeuwijk
5:56
17
Kim van Waasbergen
Reeuwijk
5:57
18
Fleur Bitter
Reeuwijk
6:05
19
Robin Oskam
Reeuwijk
6:06
20
Leanne Spaans
Gouda
6:11
21
Wendy de Keijzer
Reeuwijk
6:17
22
Debby den Otter
Reeuwijk
6:19
23
Anne Verbunt
Reeuwijk
6:22
24
Isa Schuurs
Reeuwijk
6:29
25
Jasmijn Crawfurd
Reeuwijk
6:35
26
Eri Voorderhaak
Reeuwijk
6:49
27
Dewi Vijfwinkel
6:55
28
Jolijn van Herwijnen
reeuwijk
6:57
29
Lotte van Meurs
Reeuwijk-Dorp
7:02
30
Lotte Drost
Reeuwijk
7:07
31
Aya Nohamed
Gouda
7:21
32
Maaike Verdegaal
7:21
33
Carlijn van Dam
Reeuwijk
7:39
34
Josefien de Graaf
Reeuwijk
7:53
35
Sanne Bitter
Reeuwijk
7:57
36
Sofie Breedveld
Reeuwijk
8:04
37
Evi van Herwijnen
Reeuwijk
8:07
38
Suze Hage
Reeuwijk
8:18
www.uitslagen.nl
16-03-2013 00:00