Uitslagenlijst Halve Marathon Harderwijk

Harderwijk - Zaterdag 9 maart 2013

H1/2, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Tommy Evans
Harderwijk
1:12:34
1:12:34
2
Gayri Haery
Spirit Lelystad
-10
1:13:40
1:13:40
3
Henk Smalbrugge
BB lopers
-27
1:14:32
1:14:32
4
Erik Slomp
BB lopers
-16
1:15:52
1:15:52
5
Arnout Salome
Pijnenburg
-21
1:16:21
1:16:21
6
Emile Dercksen
Harderwijk
-23
1:16:52
1:16:52
7
Andre Knol - jacob Cat
Athlos
-13
1:17:06
1:17:06
8
Niels-Peter Foppen
Loopgroep PK
-15
1:17:31
1:17:31
9
Martijn Schakelaar
De Gemzen
-26
1:17:34
1:17:34
10
Bert de Boer
BB lopers
-13
1:18:03
1:18:03
11
Cees Colijn
Amersfoort
-25
1:18:33
1:18:30
12
Rudi Jansen
Markelo
-17
1:18:57
1:18:57
13
Peter-paul Balk
AV Wijchen
-27
1:23:44
1:23:43
14
Dennis de Knijff
Almere
-14
1:24:35
1:24:24
15
Thomas Bervoets
Hattem
-19
1:25:04
1:24:58
16
Jeroen Celie
Athlos
-18
1:25:40
1:25:40
17
Jeroen Vink
Ermelo
-15
1:26:33
1:26:28
18
Harm Berger
's-Gravenhage
-16
1:27:03
1:26:43
19
Casper van Dam
Harderwijk
-14
1:27:23
1:27:22
20
Robin Mensink
Deventer
-21
1:27:29
1:27:29
21
Sjoerd van Westerop
BB lopers
-21
1:27:35
1:27:28
22
Cor van Emmerik
Cialfo
-27
1:28:08
1:28:00
23
Juha Roestenburg
Woerden
-26
1:28:11
1:28:08
24
Gerbrand Reijnoudt
Broekhuis
-17
1:29:09
1:29:07
25
Ewout Middelburg
Harderwijk
-27
1:29:39
1:29:37
26
Hanno van de Gronden
Nunspeet
-19
1:29:51
1:29:50
27
Mark van Hoorn
Altis
-26
1:30:19
1:30:19
28
John Vonk
Leiden Atletiek
-23
1:30:23
1:30:22
29
Matthijs de Groot
Lelystad
-18
1:30:37
1:30:25
30
Wouter Smit
Zeewolde
-25
1:30:41
1:30:28
31
Mischa Stolker
Utrecht
-13
1:31:34
1:31:20
32
Andre Gijsendorffer
Zwolle
-26
1:31:36
1:31:23
33
Robert van den Born
AAA
-24
1:31:58
1:31:31
34
Martijn van de Weerd
Broekhuis
-21
1:32:02
1:31:49
35
Jan Verhaegh
Deurne
-13
1:32:17
1:32:14
36
Frederik Boulogne
Amsterdam
1:33:12
1:33:07
37
Wessel Geursen
Ermelo
-24
1:33:12
1:33:05
38
Evert van Tol
Zeewolde
-17
1:33:18
1:33:02
39
Janko van Arken
De Gemzen
-24
1:33:19
1:33:19
40
Jorg van Tongeren
Ankeveen
-23
1:33:32
1:33:17
41
Martin Goedhart
Haarlemmermeer
-24
1:33:36
1:33:28
42
Kees Hagen
Harderwijk
-17
1:33:45
1:33:42
43
Stephan van de Groep
Bunschoten-Spakenbur
-20
1:35:38
1:34:44
44
Erik Doff
Harderwijk
-18
1:35:42
1:34:30
45
Cees Pierik
U-Track
-22
1:35:44
1:35:36
46
Sebastiaan Wendt
Amersfoort
-27
1:36:08
1:35:47
47
Eelco van Holland
Ede Gld
-24
1:36:08
1:35:50
48
Bart de Jong
Harderwijk
-4
1:36:23
1:36:00
49
Ingman van Barneveld
Lelystad
-25
1:36:34
1:36:21
50
Michel van Eeuwen
Zwolle
-24
1:37:58
1:37:32
51
Dennis de Jong
Bovenkarspel
-21
1:38:10
1:37:53
52
Erwin Schonewille
Cialfo
-11
1:38:11
1:37:44
53
Arjan Visch
Harderwijk
-24
1:38:15
1:37:58
54
Gerwin Schraa
Enschede
-25
1:38:26
1:38:17
55
Danny Lambert
Athlos
-26
1:38:33
1:38:29
56
Frank Lodewijk
Nuenen
-27
1:38:34
1:38:12
57
Laurens Varel
Velp Gld
-15
1:38:51
1:38:08
58
Evert van Rijn
Broekhuis
-19
1:38:51
1:38:47
59
Albertino Bennekom
Bennekom
-23
1:39:07
1:38:47
60
Sjoerd van Hemert
Athlos
-22
1:39:10
1:39:08
61
Jan Simonse
Athlos
-21
1:39:12
1:39:08
62
Robert Kersloot
Amersfoort
-17
1:39:13
1:38:29
63
Roelof Posthouwer
Putten
-22
1:39:24
1:38:42
64
Jazzy Moed
Alkmaar
-8
1:40:05
1:39:54
65
Jasper Jongejan
Alkmaar
-8
1:40:06
1:39:56
66
Tjeerd Westerhof
Harderwijk
-23
1:40:25
1:39:59
67
Ronald van Logtenstein
Dronten
-27
1:40:32
1:40:25
68
Christiaan Kuiper
Houten
-27
1:40:46
1:39:47
69
Immanuel Kranendonk
Hierden
-26
1:40:59
1:39:59
70
Arjen de Boer
Harderwijk
-11
1:41:03
1:40:20
71
TIm Faber
Harderwijk
-22
1:41:08
1:40:34
72
Roderik Willems
Doornenburg
-15
1:41:17
1:40:33
73
Arjan Aartsen
Harderwijk
-21
1:42:03
1:41:59
74
Dennis van Oene
Wezep
-22
1:42:21
1:41:57
75
Jordi de Haan
Ermelo
-11
1:42:50
1:42:45
76
Lars Miskotte
Ermelo
-10
1:42:50
1:42:43
77
Hendri Bastiaan
Elburg
-11
1:42:53
1:42:39
78
Jeroen van Daalen
Duiven
-14
1:42:56
1:42:44
79
Bas van den Brink
Ermelo
-27
1:43:14
1:42:32
80
Martijn van Leeuwen
Harderwijk
-24
1:43:20
1:43:16
81
Martin van den Berge
Climax
-27
1:43:23
1:42:54
82
Jeroen de Lange
Harderwijk
-16
1:43:41
1:43:27
83
Niels Berger
Harderwijk
-12
1:44:20
1:43:37
84
Rik Groothedde
Ermelo
-9
1:44:36
1:44:33
85
Mark du Floo
Breda
-16
1:45:03
1:44:28
86
Harry Medemblik
Athlos
-26
1:45:42
1:45:36
87
Jeffrey Bredewolt
Apeldoorn
-18
1:46:09
1:45:26
88
Niels Grutters
Ommen
-23
1:46:17
1:45:24
89
William de Wilde
Ermelo
-26
1:46:20
1:46:00
90
Jan Peters
Utrecht
-14
1:46:27
1:45:57
91
Jordy van Maanen
Zeewolde
-13
1:47:08
1:46:52
92
Ronald de Groot
Athlos
-10
1:47:35
1:47:23
93
Patrick de Groot
Harderwijk
-13
1:48:35
1:48:23
94
Tomas Swartjes
Harderwijk
-21
1:49:07
1:48:33
95
Mike Soebhag
Apeldoorn
-20
1:49:14
1:48:30
96
Ger van der Meer
Ulvenhout
-27
1:49:58
1:49:23
97
Roy Vrieling
Zeewolde
-22
1:50:12
1:49:24
98
Erwin Folkers
Ermelo
-18
1:50:22
1:50:00
99
David de Jong
Utrecht
-19
1:50:49
1:49:39
100
Dick Meijvogel
Harderwijk
-10
1:51:46
1:50:54
101
Martin Schalij
Baarn
-6
1:52:58
1:52:43
102
Michel Tolhuisen
Duiven
-13
1:54:28
1:54:17
103
Leendert van der Wel
Nunspeet
-16
1:54:31
1:53:17
104
Jeroen Bestman
Almere
-18
1:54:31
1:53:18
105
Jakko Roetman
Almere
-10
1:54:39
1:54:06
106
Armijn Beek
Harderwijk
-27
1:54:59
1:54:23
107
Anne van den Os
Harderwijk
-18
1:55:25
1:55:06
108
Henri Romkes
Amersfoort
-20
1:55:37
1:55:22
109
Richard Klunder
Zwolle
-22
1:56:16
1:55:45
110
Roy Nijland
Wapenveld
-9
1:56:22
1:55:57
111
Ernst de Wit
Amersfoort
-22
1:56:33
1:56:18
112
Arjen Milhous
Alkmaar
-26
1:56:59
1:56:37
113
Jeroen Langelaan
Ermelo
-9
1:58:13
1:57:23
114
Jacob van Vliet
Uddel
-15
1:58:43
1:58:15
115
Willem van Garderen
Harderwijk
-25
1:59:19
1:59:19
116
Alexander Hopman
Ermelo
-10
1:59:57
1:58:46
117
Mick Schoot
Oss
-14
2:00:43
2:00:15
118
Martijn Visser
Ermelo
-17
2:01:14
2:00:19
119
Matthijs Neutel
Hoogeveen
-16
2:03:42
2:02:41
120
Julian Kevelam
Hierden
-8
2:04:40
2:03:57
121
Richard Poolen
Hierden
-11
2:04:45
2:04:05
122
Stijn Winters
CCNV Team Tegenkrach
-5
2:04:48
2:04:06
123
Martijn Gerritsen
Westervoort
-13
2:09:32
2:08:46
124
Arjan van der Kamp
Almere
-16
2:14:26
2:13:27
125
Marcel Neutel
Hierden
-22
2:15:34
2:14:33
126
Merit Haalebos
Westervoort
-21
2:43:35
2:43:35
D1/2, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Melanie Spruijt
Altis
-21
1:25:44
1:25:44
2
Imke Hennink
Wageningen
-11
1:33:42
1:33:37
3
Corine van Beek
Harderwijk
-18
1:33:47
1:33:44
4
Heidy Meijer
Harderwijk
-22
1:37:53
1:37:51
5
Joke Admiraal
Athlos
-25
1:40:49
1:40:37
6
Lieske Boering
Arnhem
-24
1:46:41
1:45:57
7
Ashley van de Leemkolk
Veluwe
-13
1:47:38
1:47:13
8
Heleen Petersen
Harderwijk
-13
1:49:55
1:49:44
9
Frederiek Verwest
Amsterdam
-11
1:50:22
1:50:16
10
Michelle Wolters
Amsterdam
-13
1:50:23
1:50:16
11
Sanne Brouwer
Amsterdam
-11
1:51:47
1:50:52
12
Christel Visser
Harderwijk
-26
1:52:40
1:51:58
13
Annick Senten
Utrecht
-20
1:54:59
1:54:05
14
Bibianne Roetert
Amsterdam
-11
1:56:29
1:56:22
15
Mascha Budel
Harderwijk
-19
1:56:54
1:56:12
16
Carin Spijker
Breda
-22
1:57:14
1:56:40
17
Kiona de Reus
Westervoort
-15
1:57:44
1:57:29
18
Elles Besselsen
Amsterdam
-27
1:58:40
1:57:55
19
Nine van der Heijde
CCNV Team Tegenkrach
2:04:52
2:04:08
20
Ilse Naafs
Kudelstaart
-20
2:05:16
2:04:27
21
Renske Verheijen
Cuijk
-19
2:05:55
2:05:00
22
Annelies Schaap
Bunschoten
-13
2:08:36
2:07:45
23
Dineke van Lissum
Bunschoten
-13
2:08:37
2:07:49
24
Margo Jansen
Westervoort
-16
2:09:11
2:08:29
25
Ruth Halbe
Westervoort
-11
2:09:30
2:08:42
26
Maartje van Haaster
Almere
-12
2:11:06
2:10:16
27
Jedidja Ton
Harderwijk
-27
2:15:23
2:15:02
28
Petra van de Groep
Bunschoten-Spakenbur
-16
2:15:29
2:14:34
29
Josefina van de Logt
Nijmegen
-22
2:15:36
2:14:51
30
Anouk Hattink
Zevenaar
-23
2:16:46
2:15:54
31
Loes Welling
Westervoort
-20
2:23:43
2:22:52
32
Barbera Nijenhuis
Westervoort
-26
2:23:44
2:23:01
33
Els Snelders
Westervoort
-17
2:23:44
2:22:51
34
Lonneke Bisselink
Westervoort
-13
2:23:44
2:22:50
35
Angela Wieggers
Westervoort
-20
2:23:45
2:22:54
36
Sandra Wiechers
Westervoort
-17
2:26:29
2:25:44
37
Merl Jonker
Amsterdam
-8
2:35:46
2:34:52
H40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
-37
1:16:30
1:16:30
2
Randy Hendriks
Daventria
-30
1:25:05
1:25:04
3
Herman Couperus
AV Edam
-35
1:25:59
1:25:59
4
Erik Steijlen
Athlos
-35
1:26:08
1:26:07
5
Krijn Haak
Zeewolde
-29
1:30:41
1:30:28
6
Aydin Var
Harderwijk
-29
1:30:49
1:30:46
7
Dennis Geerlings
Lelystad
-35
1:31:45
1:31:34
8
Bert Fink
Hylas
-30
1:31:47
1:31:38
9
Rick van Emous
SV Putten
-35
1:31:56
1:31:48
10
Arthur Bronkhorst
Loopgroep Garderen
-28
1:32:04
1:32:03
11
Lambert Jongetjes
Uddel
-29
1:32:05
1:32:02
12
Hessel Lodder
Kooij & Dekker Ingen
-34
1:32:05
1:32:05
13
Frans Woerden
De Veenlopers
-30
1:32:39
1:32:30
14
Richard van den Brink
Athlos
-34
1:33:17
1:33:17
15
Gerrit Alkema
Athlos
-29
1:33:18
1:33:18
16
Peter Sels
Athlos
-37
1:33:22
1:33:09
17
Xander van Espelo
Nunspeet
-27
1:33:39
1:33:36
18
Mark Kempkes
Joppe
-33
1:34:03
1:33:49
19
Alex van Grafhorst
Lovendegem (BEL)
-28
1:34:06
1:33:58
20
Luc Kusters
Harderwijk
-30
1:34:12
1:33:49
21
Jack van Zundert
Harderwijk
-37
1:34:22
1:34:21
22
Paul van der Brug
Zwolle
-32
1:34:36
1:34:06
23
Eldert de Vries
Athlos
-37
1:35:00
1:34:56
24
Richard Jongejan
Lelystad
-32
1:35:48
1:35:26
25
Marius Pruys
Bunschoten-Spakenbur
-33
1:36:01
1:35:53
26
Wessel Kranghand
HAC '63
-34
1:36:47
1:36:47
27
Eric Kuyer
AV Nijkerk
-37
1:37:01
1:36:15
28
Henry Offenga-van Hurc
Harderwijk
-28
1:37:17
1:36:53
29
Arjan van der Vis
Dutch Runners
-29
1:38:09
1:37:47
30
Bart Heimenberg
Bovenkarspel
-33
1:38:10
1:37:52
31
Gert de Fluiter
Veenendaal
-31
1:38:25
1:38:25
32
Eric de Fluiter
Veenendaal
-29
1:38:25
1:38:07
33
Gert uit de Bulten
De Gemzen
-31
1:38:42
1:38:01
34
Seth van Hees
Putten
-30
1:38:50
1:38:40
35
Erik Bezema
Spirit Lelystad
-35
1:39:15
1:38:58
36
Gerard Silfhout
Lunteren
-29
1:39:34
1:39:12
37
Eric van Gool
Athlos
-34
1:39:40
1:39:26
38
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
-30
1:39:45
1:39:19
39
Hein Frens
Athlos
-36
1:40:06
1:39:46
40
Johan Schreuder
Ermelo
-30
1:40:16
1:40:16
41
Antonio van den Berg
Leerdam
-36
1:40:21
1:39:49
42
Jeroen Duijst
Bunschoten-Spakenbur
-29
1:40:27
1:40:25
43
Jeroen van Vugt
Harderwijk
-29
1:40:47
1:40:47
44
Siebren de Jong
Harderwijk
-34
1:40:48
1:40:46
45
Klaas Arkema
Hasselt
-35
1:41:28
1:40:43
46
Peter Wijnands
Lelystad
-32
1:43:08
1:42:37
47
Arnaud Meijer
Running2000
-34
1:43:18
1:43:05
48
Bram Leferink
Zwolle
-28
1:43:33
1:42:47
49
Jaco Remijn
Broekhuis
-33
1:43:50
1:43:23
50
Jakob Visser
Huizen
-30
1:43:54
1:43:20
51
Erwin Middelkamp
Harderwijk
-30
1:44:23
1:44:13
52
Jan Reuvekamp
Zwolle
-37
1:44:24
1:44:07
53
Gerard Coes
Epe
-37
1:44:39
1:43:49
54
Herman Huisman
Broekhuis
-29
1:44:44
1:44:36
55
Albert Vlierman
Koudekerke
-31
1:44:49
1:44:38
56
Arnold van der Zwaag
Athlos
-33
1:44:51
1:44:19
57
Gerrit Keus
Athlos
-34
1:44:54
1:44:44
58
Bert van den Top
Voorthuizen
-31
1:45:03
1:44:25
59
André Dekker
Kooij & Dekker Ingen
-34
1:45:27
1:44:45
60
Michiel Koehorst
Amersfoort
-32
1:45:58
1:45:45
61
Theo van Steeg
Zeewolde
-31
1:46:40
1:46:32
62
Marc van den Berg
Zeewolde
-35
1:46:40
1:46:34
63
Freddy Fliers
Nunspeet
-31
1:47:10
1:46:56
64
Maurice Frieser
SV Putten
-35
1:47:44
1:47:15
65
Tiemco Dekker
Kooij & Dekker Ingen
-32
1:48:19
1:47:39
66
Gert-Jan Hogeveen
Lelystad
-31
1:50:53
1:50:20
67
Michiel Duijkers
AV Zeewolde
-28
1:51:21
1:50:35
68
Mark Dikkerboom
Harderwijk
-31
1:52:01
1:51:05
69
Johan de Jong
Harderwijk
-33
1:52:06
1:51:46
70
Michiel Hameete
Veessen
-32
1:53:17
1:52:10
71
Aswin Gerth
Amersfoort
-32
1:53:50
1:52:47
72
Peter van der Kemp
Athlos
-36
1:53:52
1:53:37
73
Hendry van Deenen
Harderwijk
-29
1:54:42
1:54:35
74
Jan Tonkens
Biddinghuizen
-33
1:55:10
1:54:55
75
Bert Hardeman
Ede Gld
-33
1:55:45
1:54:40
76
Marcel Companjen
Harderwijk
-33
1:55:46
1:55:42
77
Ramon Driesen
Duiven
-30
1:56:40
1:56:24
78
Rinse de Valk
Utrecht
-31
1:57:06
1:56:38
79
Eric Evers
Putten
-32
1:57:55
1:57:12
80
Henri Timmer
Putten
-35
1:58:08
1:57:36
81
Wilfred van de Groep
Athlos
-31
1:58:14
1:57:33
82
Micha Ruitenberg
Harderwijk
-28
1:58:45
1:58:10
83
Roelof Siepel
Dronten
-29
1:59:04
1:58:05
84
Anne Hessels
Lelystad
-34
1:59:09
1:58:34
85
Wietse Olijve
Garderen
-34
1:59:11
1:58:37
86
Bessel Feenstra
Harderwijk
-35
2:00:52
2:00:15
87
Harry Geerts
Harderwijk
-32
2:00:52
2:00:08
88
Martin Schabbink
Amsterdam
-36
2:01:21
2:00:36
89
Marco Landman
Westervoort
-31
2:03:58
2:03:07
90
Frank Witjes
Westervoort
-29
2:03:58
2:02:57
91
John Slot
Athlos
-32
2:04:38
2:03:32
92
Teun Venema
's-Heerenberg
-33
2:04:46
2:03:49
93
Bob Risseeuws
Harderwijk
-33
2:06:15
2:05:00
94
Lijckle van der Laan
Bavel
-34
2:06:15
2:05:03
95
Martin van Binnendijk
Leusden
-33
2:09:45
2:08:36
96
Marcellino Darcangelo
Westervoort
-32
2:14:09
2:13:09
97
Alter van den Brink
Putten
-29
2:15:26
2:14:59
98
Menno Hooijmeijer
Westervoort
-32
2:16:20
2:15:17
99
Ernst Paar
Westervoort
-30
2:43:26
2:42:27
D40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Claudia van Rijn
Leiden Atletiek
-28
1:20:30
1:20:30
2
Saskia Schutte
Cialfo
-28
1:30:25
1:30:25
3
Marrie Bigagli
Bunschoten-Spakenbur
-30
1:37:18
1:37:06
4
Hilde Tempel
Kooij & Dekker Ingen
-30
1:38:46
1:38:45
5
Anita Vestering
Nunspeet
-28
1:41:09
1:41:05
6
Sylvia Verkaik
Ovezande
-36
1:48:08
1:48:08
7
Linda Goense
Ovezande
-36
1:48:23
1:48:22
8
Nadia Brand
Athlos
-29
1:49:51
1:49:22
9
Simone Zoet
Nunspeet
-30
1:49:52
1:49:23
10
Sonja Grouwstra
Schiedam
-31
1:51:19
1:50:16
11
Hetty Mecklenfeld
Huizen
-34
1:53:15
1:52:42
12
Syl van Rhee
Harderwijk
-37
1:53:46
1:53:45
13
Hennie van de Groep
Harderwijk
-31
1:58:11
1:57:31
14
Elsa Kamp
SV Putten
-28
1:58:27
1:57:52
15
Myriam Maat
Lelystad
-30
2:02:33
2:02:00
16
Koke Dorresteijn
Altis
-37
2:10:10
2:09:55
17
Connie van den Brink
Putten
-36
2:10:20
2:09:09
18
Lineke Peters
Amersfoort
-33
2:12:29
2:12:12
19
Harriët de Boer
Putten
-28
2:15:26
2:15:03
20
Annet Voskes
Ermelo
-30
2:17:05
2:16:28
H50+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Geert Meijer
Loopgroep Aart Stigt
-38
1:27:56
1:27:48
2
Marten Bolt
BB lopers
-39
1:29:41
1:29:40
3
Carel Doreleijers
Lentink de Jonge
-40
1:30:03
1:30:03
4
Louis Zandbergen
Zwolle
-43
1:30:16
1:30:12
5
Paul van den Berg
Athlos
-40
1:32:10
1:32:07
6
Aalt Nijeboer
Ermelo
-42
1:33:26
1:33:23
7
Gerrit ter Elst
Athlos
-41
1:35:20
1:35:17
8
Jan Koelewijn
Bunschoten-Spakenbur
-38
1:36:25
1:36:25
9
Arnold Stoop
Athlos
-57
1:36:33
1:36:31
10
Gijs Bonestroo
Nunspeet
-38
1:36:49
1:36:11
11
Gert Reuvekamp
Zwolle
-40
1:36:50
1:36:32
12
Wietse de Jong
Athlos
-38
1:38:43
1:38:41
13
Dirk Korf
Harderwijk
-47
1:39:24
1:39:23
14
Elbert van den Berg
SV Putten
-43
1:39:37
1:39:37
15
Kees de Groot
Athlos
-40
1:40:25
1:40:19
16
Nico van Lindenberg
Broekhuis
-39
1:41:00
1:40:34
17
Ruut Schalij
BAV
-39
1:41:03
1:40:49
18
Cees Bakkenes
Broekhuis
-44
1:41:08
1:40:53
19
Thom Kamphuis
Lentink de Jonge
-40
1:41:11
1:41:07
20
Ronald Ederveen
Ermelo
-38
1:41:14
1:40:55
21
Theo Hafkamp
Veluwe
-51
1:41:26
1:41:08
22
Alfred Gaasbeek
Climax
-48
1:41:29
1:41:08
23
Albert tsang a Sjoe
Lentink de Jonge
-40
1:41:37
1:41:12
24
Ype Boelens
Burgum
-39
1:42:21
1:41:52
25
Johan Roos
Nieuwegein
-41
1:42:49
1:42:12
26
Hinne Paul Krolis
Harderwijk
-40
1:43:32
1:42:26
27
Arend Netjes
NOP
-46
1:43:44
1:43:39
28
Bert van Duuren
PEC 1910
-48
1:43:55
1:43:46
29
Cees de Vries
avVN
-49
1:43:57
1:43:29
30
Johan van Peperzeel
AV Zeewolde
-38
1:44:14
1:43:52
31
Tjeerd de Jong
Lelystad
-39
1:44:27
1:43:29
32
Gert Eppink
Harderwijk
-39
1:44:50
1:44:40
33
Henk van Beek
Ermelo
-41
1:44:53
1:44:47
34
Rob Daamen
Harderwijk
-39
1:46:28
1:46:18
35
Marcel Linders
Vierhouten
-40
1:46:43
1:45:50
36
Bert van den Bosch
Pallas '67
-49
1:47:03
1:46:17
37
Ronald Brouwer
Veluwe
-45
1:47:41
1:47:14
38
Erik van der Laan
Amersfoort
-41
1:49:00
1:48:27
39
Bert van Aggelen
Huizen
-44
1:49:29
1:49:23
40
Bart Ahrens
Athlos
-39
1:50:30
1:50:25
41
Bert Vlijm
De Gemzen
-41
1:50:51
1:50:21
42
Jan Petersen
Harderwijk
-38
1:50:52
1:50:15
43
Han Karsemeijer
GAC Hilversum
-51
1:51:49
1:50:42
44
Teake Dijkstra
Harderwijk
-40
1:52:06
1:51:52
45
Adriaan van der Weide
Swifterbant
-44
1:52:50
1:52:22
46
Gerard van Putten
Harderwijk
-39
1:53:06
1:52:03
47
Ronald de Haan
Dronten
-39
1:53:07
1:52:01
48
Ron Santifort
Veenendaal
-43
1:54:24
1:53:39
49
Dirk van der Veer
Athlos
-39
1:54:32
1:53:26
50
Wim Bok
Lelystad
-43
1:56:46
1:56:16
51
Klaas van Dasselaar
Broekhuis
-41
1:56:51
1:56:21
52
Tino Reijnders
SV Putten
-37
1:57:04
1:56:34
53
Piet Vonk
Harderwijk
-43
1:57:19
1:56:18
54
George Tsang-A-Sjoe
Harderwijk
-44
1:57:29
1:57:26
55
Olaf Mulder
Harderwijk
-39
1:58:13
1:57:09
56
Gerard Kossen
Almere
-39
1:58:36
1:57:43
57
Bert Bessembinders
Hierden
-37
1:59:03
1:57:40
58
Jan Muijs
Putten
-41
1:59:29
1:59:20
59
Wouter Luitjes
Ermelo
-40
1:59:43
1:59:24
60
Hans Vliem
Nunspeet
-38
2:00:34
1:59:52
61
John vd Wakker
Westervoort
-50
2:01:24
2:00:29
62
Rob Salomonson
Spirit Lelystad
-52
2:02:33
2:02:01
63
Sytze Karssen
Harderwijk
-49
2:06:02
2:05:32
64
Peter van Uden
Biddinghuizen
-39
2:08:35
2:08:03
65
Paul Kuiper
Broekhuis
-45
2:14:07
2:13:01
D50+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Marietje Bolle
Emmeloord
-48
1:45:06
1:44:55
2
Leanne Teunissen
SV Putten
-39
1:47:40
1:47:40
3
Anneke Kneppers
Nunspeet
-38
1:58:52
1:58:12
4
Gonnie Daniëls
Putten
-39
1:59:29
1:59:20
H1/4, KWART MARATHON
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Omar Brons
Almere
-7
36:50
36:50
2
Hans Lindeboom
Zwoille
-14
37:00
37:00
3
Mark van Egteren
Shimano HR-Finance
-16
37:30
37:29
4
Melchior van de Pol
AV '34
-33
38:16
38:16
5
Jonathan Goijert
Amersfoort
-15
40:08
40:08
6
Martin Hendriks
Shimano Warehouse
-29
40:09
40:07
7
Frank Eggink
BB lopers
-23
40:25
40:25
8
Rob Busser
Shimano Benelux
-16
40:36
40:30
9
Rudy Bouwmeester
Shimano Europe Marke
-18
41:01
40:58
10
Menno van Bruggen
Puur Uitvaartzorg
-29
41:17
41:17
11
Robin Edelman
Puur Uitvaartzorg
-28
41:17
41:17
12
Rien de Vries
Harderwijk
-37
41:49
41:49
13
Klaas Hille de Graaf
Bunschoten-Spakenbur
-29
41:59
41:48
14
Farid Bouzalmat
Harderwijk
-28
42:00
42:00
15
Steven Marissink
Shimano Back-up
-12
42:42
42:36
16
Roland van de Kamp
Ermelo
-26
42:51
42:49
17
Peter Bokhorst
Shimano Benelux
-25
43:11
43:05
18
Roy Donkervoort
Landstede
-5
43:36
43:28
19
Wouter Vlierman
Koudekerke
-4
43:41
43:41
20
Arno Maas
Harderwijk
-15
43:46
43:44
21
Gertjan de Jong
Ermelo
-7
43:51
42:45
22
Sebastiaan van den Ber
Zwolle
-19
45:15
45:14
23
Erwin Noorman
Spirit Lelystad
-30
45:24
45:24
24
Magnus Hedvall
Shimano Europe Marke
-23
45:50
45:50
25
Mark Struik
Deurne
-14
45:52
45:47
26
Niels Kunde
Landstede
-4
46:03
45:28
27
Alwin Palts
Landstede
-10
46:06
45:31
28
Vincent Wind
Landstede
-8
46:14
45:35
29
Niek Veen
Athlos
-3
46:20
46:19
30
Aart Hoogendoorn
Athlos
-39
46:23
46:19
31
Mark Butterman
Landstede
-6
46:27
46:19
32
Léon van Strien
Shimano PRO
-20
46:30
46:22
33
Marien Borecki
Landstede
-6
46:54
46:14
34
Willem van den Brink
Ciko '66
-19
46:55
46:15
35
Arend Akkerman
Rabobank 1
-34
47:16
47:02
36
Peter Theuwissen
Zwolle
-39
47:17
47:04
37
Erik Raterink
Landstede
-28
47:23
47:09
38
Franz Mulder
Apeldoorn
-25
47:37
47:30
39
Jurjen Weerman
Altis
-40
47:46
47:39
40
Edwin Zonneveld
Ermelo
-20
47:47
47:47
41
Marco Blankestijn
Sc Yawara
-28
47:48
47:47
42
Marcel Koersma
Landstede
-25
47:50
47:34
43
John Baars
Athlos
-35
47:59
47:58
44
Erik de Jonge
Harderwijk
-34
48:01
47:57
45
Sander Venner
Landstede
-17
48:08
47:34
46
Micha Santé
Landstede
-5
48:10
47:35
47
Johan Datema
Putten
-38
48:12
48:06
48
Dennis Streppel
Landstede
-18
48:14
48:01
49
Masahiro Kiriu
Shimano Europe Fishi
-36
48:15
47:59
50
Mohamed Kasmi
Harderwijk
-30
48:17
48:17
51
Ewoud Godschalk
Harderwijk
-21
48:25
47:58
52
Mattijs ter Veen
Harderwijk
-15
48:27
47:47
53
Jesse Rotteveel
Landstede
-6
48:30
47:45
54
Wilco Nijenkamp
Biddinghuizen
-12
48:44
48:25
55
Waldyson Diaz
Landstede
-5
48:50
48:14
56
Giso Maas
Harderwijk
-23
49:05
48:48
57
Daniël Mulder
Shimano Benelux
-21
49:05
48:40
58
Brandon Kranenbroek
Eindhoven
-3
49:11
48:55
59
Damian Debicki
Shimano Warehouse
-14
49:12
49:02
60
Jeroen Broekhuizen
Shimano Europe Marke
-16
49:22
49:20
61
Gerard van Maurik
Loopgroep Aart Stigt
-53
49:27
49:14
62
Gijsbert Geluk
Nunspeet
-37
49:32
48:57
63
Paul de Vries
Fit
-25
49:33
48:03
64
Johan Hoogendoorn
Harderwijk
-26
49:34
48:05
65
Henk Eijsenga
Landstede
-5
49:41
49:02
66
André van 't Slot
Harderwijk
-39
49:42
49:33
67
Ed van Steendelaar
Putten
-39
49:45
49:33
68
Aron Belt
Harderwijk
-13
49:50
49:12
69
Daan Rutten
Eindhoven
-3
49:58
49:42
70
Jens Bense
Landstede
-6
50:01
49:23
71
Coen Nusmeier
Harderwijk
-27
50:07
50:01
72
Henkjan Oldewarris
Ijhorst
-32
50:12
50:00
73
Christiaan de Smalen
Harderwijk
-11
50:14
49:46
74
Hans van Renselaar
Shimano Back-up
-30
50:19
49:11
75
Jan Harskamp
Landstede
-4
50:23
49:48
76
Pieter van den Tol
Landstede
-5
50:28
49:52
77
René van Beek
Harderwijk
-45
50:35
50:06
78
Chris Vrijhoef
Landstede
-6
50:35
49:56
79
Patrick Bouhuizen
AV Zeewolde
-39
50:37
49:14
80
Bobby Slaterus
Landstede
-8
50:37
49:59
81
Henk Krop
Harderwijk
-39
50:39
50:08
82
Kevin van der Zwet
Landstede
-5
50:39
50:01
83
Geerling uit de Bosch
Harderwijk
-40
50:44
50:37
84
Wisse van de Guchte
Harderwijk
-36
50:49
50:34
85
Mascha Duker
Zaandam
-19
50:54
49:47
86
Foad Agarmavenie
Harderwijk
-23
51:08
51:08
87
Menno Klukhuhn
Landstede
-7
51:11
50:26
88
Jeroen van Limbeek
Harderwijk
-9
51:17
50:26
89
Rob Munthingh
Harderwijk
-39
51:30
51:19
90
Jos Stijkel
Harderwijk
-8
51:33
51:02
91
Hendri Poolen
Harderwijk
-30
51:36
51:28
92
Wout de Vries
Koops Furness Lease
-38
51:38
50:35
93
Anton Nijhuis
Shimano PRO
-16
51:40
51:18
94
Stijn Bossink
Shimano Europe Marke
-15
51:43
51:40
95
Bart Rokebrand
Rabobank 1
-24
51:47
51:21
96
Christiaan de Waal
Harderwijk
-28
51:56
51:13
97
Peter Haverkamp
Rabobank 1
-14
52:07
51:28
98
Willem Bos
Harderwijk
-29
52:07
51:15
99
Tim Gerrits
Shimano PRO
-26
52:17
52:09
100
Peter Bronkhorst
Lentink de Jonge 3
-47
52:22
52:01
101
Dirk Jan Schuppert
Logopediepraktijk va
-36
52:31
51:54
102
Marrijn Kranghand
Broekhuis
-24
52:41
52:21
103
Maarten Nap
Rabobank 1
-10
52:41
52:16
104
Niels Stijkel
Harderwijk
-16
52:46
52:14
105
Paul Kalapnathsing
Almere
-16
53:00
51:51
106
Tonie van Arkel
Harderwijk
-40
53:05
53:05
107
Ian ten Hoonte
Landstede
-5
53:07
51:50
108
Gerrit-Jan van den Hul
Apeldoorn
-13
53:14
52:53
109
Kristan de Meulmeester
Arnemuiden
-11
53:18
52:30
110
Bert Westenberg
Harderwijk
-34
53:18
51:59
111
Theo Sleurink
Shimano HR-Finance
-43
53:24
52:56
112
Jesse Kieboom
Landstede
-5
53:24
52:47
113
Mark Spijker
Harderwijk
-27
53:30
52:59
114
Lars Smeding
Harderwijk
-11
53:33
52:38
115
Davey Poort
Landstede
-8
53:41
52:24
116
Hessel de Jong
Almere
-46
53:43
53:07
117
André Stegehuis
Landstede
-33
53:51
53:34
118
Gertjan Bokhorst
Harderwijk
-27
53:52
53:10
119
Chris van Lier
Harderwijk
-23
54:00
52:50
120
Rene vd Hengel
Sc Yawara
-17
54:00
53:40
121
Richard Bootsman
Ede Gld
-25
54:02
53:42
122
Ted van der Valk
Harderwijk
-10
54:20
53:23
123
Egbert Lieman
Harderwijk
-38
54:32
53:51
124
Karel Noorderink
Nunspeet
-28
54:34
53:47
125
Andre Piters
Shimano Europe Fishi
-40
54:34
53:28
126
Jan Pluim
Hierden
-39
54:36
54:05
127
Vincent Schipper
Harderwijk
-24
54:36
53:31
128
Evert Reedijk
Harderwijk
-41
54:42
53:48
129
Gerco Petersen
Harderwijk
-19
54:44
54:34
130
Rick van Os
Athlos
-23
54:46
54:09
131
Guus van Scherpenzeel
Harderwijk
-15
54:52
54:25
132
Jan Heining
Zwolle
-30
54:56
54:38
133
Jeroen Hörst
Athlos
-35
54:57
54:31
134
Arjan Munnik
Harderwijk
-30
54:59
54:51
135
Marcell van den Berg
Broekhuis
-31
55:06
54:37
136
Tjeerd Valk
Leusden
-16
55:12
54:13
137
Rob L'Ortye
Athlos
-47
55:13
54:50
138
Richard van Beek
Veenendaal
-5
55:16
54:02
139
Ton Beukhof
Veenendaal
-9
55:20
54:07
140
Vince Timp
Broekhuis
-50
55:23
54:42
141
Ferry Timp
Broekhuis
-17
55:25
54:45
142
Floris Lamers
Amsterdam
-14
55:37
55:11
143
Justin van Zanten
Zeewolde
-11
55:38
55:21
144
Jonatan Windster
Landstede
-7
55:41
55:04
145
Tom Zwart
Landstede
-7
55:42
55:02
146
Marco Smit
Athlos
-37
55:50
54:51
147
Dick van Boven
Broekhuis
-36
55:59
55:44
148
Jan Lamers
Mind Your Body 2
-49
56:02
55:33
149
Roelf Maarsingh
Rabobank 2
-28
56:06
55:40
150
Robert van den Bergh
Harderwijk
-34
56:07
56:00
151
Arjan Nagtegaal
Harderwijk
-32
56:18
55:38
152
Job van Dalen
Landstede
-5
56:25
55:08
153
Anton Nijenkamp
Biddinghuizen
-42
56:28
56:14
154
Joey Brust
Landstede
-6
56:29
55:11
155
Wernher Hubner
Athlos
-38
56:30
56:18
156
Niki Baars
Shimano Europe Fishi
-23
56:31
55:24
157
Aart van Iperen
Ermelo
-36
56:37
56:07
158
Frank Hogeboom
Lelystad
-36
56:41
55:43
159
Klaas-Willem van Dijke
Harderwijk
-24
56:41
55:52
160
Niek Rozendaal
Landstede
-4
56:43
56:04
161
Dennis Bout
Athlos
-12
56:44
56:16
162
Coen van Staveren
Shimano Back-up
-13
56:45
56:40
163
Mark Streef
Lentink de Jonge 1
-45
56:46
56:09
164
Peter van Dijken
Harderwijk
-32
56:48
56:39
165
Jacob Visser
Athlos
-30
56:49
56:39
166
Martin van Huenestein
Harderwijk
-36
56:50
56:44
167
Alex van Zoeren
Harderwijk
-37
57:02
56:37
168
Eric van Schalm
Harderwijk
-35
57:02
56:34
169
WM de Zwaan
Utrecht
-19
57:16
56:47
170
Jan Beukhof
Veenendaal
-36
57:23
56:10
171
Ruud Kriekaart
Harderwijk
-45
57:31
56:59
172
Björn Hanekamp
Zeewolde
-11
57:36
56:34
173
Marc Berghuis
Ermelo
-33
57:42
56:29
174
Evert Zweekhorst
Harderwijk
-34
57:48
56:42
175
Coen Nap
Rabobank 2
-41
57:51
57:25
176
Vincent Kreileman
Harderwijk
-25
57:54
57:43
177
Huib Bruijnes
Athlos
-30
58:04
57:17
178
Wouter van Vliet
Landstede
-5
58:07
56:50
179
Peter Werkman
Amersfoort
-31
58:11
57:07
180
Gertjan van Holland
Ede Gld
-25
58:13
57:51
181
Danny Nijenhuis
Landstede
-10
58:13
56:57
182
Marco Harberink
Harderwijk
-31
58:22
57:15
183
Arnold Tuinman
Shimano PRO
-18
58:25
58:17
184
Robert van Boven
Lentink de Jonge 1
-41
58:30
57:54
185
Johan van Wieringen
Amsterdam
-41
58:45
57:31
186
Reinier Foppen
Harderwijk
-29
58:46
58:37
187
Jaap Schipper
Harderwijk
-44
58:51
58:10
188
Frans van Kruijl
Harderwijk
-16
58:53
57:35
189
Erik Hoenderdos
Harderwijk
-16
58:53
57:37
190
Jeroen van Zandbergen
Biddinghuizen
-27
58:53
58:38
191
Laurens Tellinga
Harderwijk
-23
59:02
58:14
192
Mark Engelen
Harderwijk
-29
59:09
58:03
193
Jan Veldman
Groningen
-36
59:10
58:08
194
Henk Waanders
Altis
-41
59:12
58:44
195
Johan Postma
Amersfoort
-28
59:14
58:12
196
Fred Vorenkamp
Almere
-31
59:24
58:20
197
Bart Kuijpers
Broekhuis
-20
59:37
58:46
198
Rindert van Dalen
Harderwijk
-22
59:52
58:47
199
S Karssen
Harderwijk
-15
59:53
58:52
200
Theo Willemsen
Harderwijk
-48
1:00:09
59:12
201
Cees Gunther
Harderwijk
-40
1:00:12
59:29
202
Mike Lander
Koops Furness Lease
-15
1:00:16
59:12
203
Bert Akkerman
Rabobank 2
-47
1:00:17
59:25
204
Sander Ikelaar
Harderwijk
-23
1:00:21
59:28
205
Geertjan Westerbroek
Uddel
-17
1:00:23
59:55
206
Joost Westerbroek
Uddel
-12
1:00:23
59:53
207
Fatih Ilkan
Shimano Warehouse
-18
1:00:38
59:33
208
Henry Goosen
Shimano Warehouse
-23
1:00:43
59:37
209
Jeroen Jacobs
Harderwijk
-36
1:00:53
59:58
210
Wim Stoorvogel
Mind Your Body 2
-36
1:01:13
1:01:05
211
Harold Meier
Climax
-34
1:01:26
1:00:52
212
Henry van der Velde
Puur Uitvaartzorg
-33
1:01:26
1:00:53
213
Klaas pieter Roemeling
Broekhuis
-30
1:01:35
1:01:06
214
Jonathan Atimadoro
Landstede
-8
1:01:40
1:01:04
215
Luc Snellenberg
Athlos
-36
1:01:41
1:00:28
216
Jan de Zwaan
Harderwijk
-45
1:01:45
1:01:16
217
Adriaan Ossendrijver
Athlos
-25
1:01:49
1:00:37
218
Rob Markus
Spirit Lelystad
-33
1:01:49
1:01:30
219
Evert Jansen
Koops Furness Lease
-25
1:01:52
1:00:48
220
Lars Oostland
Ermelo
-15
1:01:57
1:00:57
221
Marcel van Zomeren
Koops Furness Lease
-39
1:02:08
1:01:05
222
Rene van Vulpen
Harderwijk
-25
1:02:17
1:01:59
223
Jaap Cornelissen
Athlos
-49
1:02:18
1:01:31
224
Andre Timmer
Wapenveld
-31
1:02:21
1:02:01
225
Jochem van Sabben
Sc Yawara
-4
1:02:27
1:01:38
226
Rob Groothuis
Harderwijk
-43
1:02:35
1:01:40
227
Henk Jan Ouwerkerk
Harderwijk
-40
1:02:46
1:01:52
228
Sjoerd van Werven
Ermelo
-24
1:02:57
1:02:35
229
Hans Leder
Broekhuis
-42
1:02:59
1:01:55
230
Peter Paul Verbrugge
Athlos
-38
1:03:02
1:01:51
231
Burhanettin Karadavut
Running2000
-32
1:03:18
1:03:09
232
Albert Mol
Harderwijk
-37
1:03:26
1:02:48
233
Eddy Blankestijn
Sc Yawara
-29
1:03:29
1:02:41
234
Menno Kroondijk
Harderwijk
-18
1:03:32
1:02:33
235
Richard Vollbregt
Broekhuis
-32
1:03:55
1:02:48
236
Aart Mostert
Athlos
-48
1:04:09
1:03:24
237
Bert Weits
Harderwijk
-39
1:04:11
1:03:11
238
Marcus van den Roovaar
Athlos
-43
1:04:18
1:03:33
239
Herman Gruijkers
Almere
-40
1:04:38
1:03:38
240
Jan van Stormbroek
Athlos
-42
1:04:42
1:03:55
241
Jan Koers
Harderwijk
-32
1:04:43
1:04:33
242
Geerlof Kevelam
Hierden
-40
1:04:57
1:04:15
243
Marco Noorderijk
Doornspijk
-25
1:04:58
1:04:41
244
Wilco Veeneman
Loopgroep Visie
-55
1:05:01
1:03:50
245
Teun Edelman
Bodegraven
-52
1:05:14
1:04:06
246
Rogier Bennebroek
Harderwijk
-19
1:05:31
1:04:23
247
Nico Verzijl
Athlos
-43
1:05:42
1:04:42
248
Jan Zwart
Sc Yawara
-42
1:05:43
1:04:54
249
Wijnand Zwijnenberg
Broekhuis
-25
1:05:45
1:05:08
250
Bas Kelder
Oegstgeest
-30
1:06:06
1:05:10
251
Thomas Broekhuisen
Rotterdam
-30
1:06:08
1:04:58
252
Hans Oeloff
Harderwijk
-32
1:06:08
1:05:00
253
John van de Kuil
Harderwijk
-34
1:06:31
1:06:00
254
Anton van Wezep
Mind Your Body 2
-52
1:07:12
1:07:05
255
Theo Bakker
Athlos
-44
1:07:30
1:07:03
256
Bertus van Kommer
avVN
-49
1:07:47
1:06:53
257
Robin Marchand
Harderwijk
-28
1:08:01
1:06:46
258
Olaf van den Bergh
Athlos
-49
1:09:05
1:08:26
259
Chris Knieriem
Ermelo
-43
1:09:18
1:08:44
260
Dick Kroondijk
Harderwijk
-42
1:09:35
1:08:36
261
Robert Reinewald
Loopgroep Visie
-46
1:11:54
1:10:42
262
Bertus Dekker
Athlos
-35
1:12:27
1:11:18
263
Lex Smeets
Harderwijk
-45
1:12:43
1:11:45
264
Jan van den Brink
Harderwijk
-50
1:13:08
1:12:10
265
Anton van Sabben
Harderwijk
-32
1:14:35
1:13:43
266
Jaap van Koppenhagen
Athlos
-53
1:16:35
1:15:41
267
Jan van Pluuren
Athlos
-47
1:16:36
1:15:37
D1/4, KWART MARATHON
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Jantiene Hannessen
Spakenburg
-27
44:44
44:44
2
Daniëlle Blankestijn
Rabobank 1
-12
48:21
47:40
3
Judith van der Veen
Athlos
-15
50:05
49:49
4
Monique Spekman
Kampen
-14
51:26
51:23
5
Christianne Bertrams
Shimano Ladies
-38
52:15
52:13
6
Mariek van Essen
Lentink de Jonge 2
-37
52:22
51:58
7
Jolande Hendrikse
Lelystad
-28
52:29
51:57
8
Bernadet Jiskoot
Harderwijk
-26
52:44
52:00
9
Greet van Emous
SV Putten
-35
53:10
52:36
10
Bianca van Gool
Harderwijk
-26
53:14
52:57
11
Sigrid Roskam
Shimano HR-Finance
-26
53:19
53:16
12
Emma Grijsen
Utrecht
-16
53:36
52:44
13
Cécile Janisse
Broekhuis
-23
53:51
53:47
14
Diane Koornstra
Harderwijk
-19
54:09
53:57
15
Thérése Doppenberg
Athlos
-29
54:20
54:06
16
Dineke Bos
Athlos
-26
54:20
54:05
17
Edel Foley
Co. Wicklow (IRL)
-23
54:50
54:50
18
Klarissa Mensink
Wezep
-29
54:58
54:24
19
Marjolein Schuchard
Harderwijk
-21
54:58
54:55
20
Corine Karssen
Athlos
-20
55:13
54:46
21
Monique Kruidhof
Athlos
-24
55:22
55:07
22
Astrid van Haren
Puur Uitvaartzorg
-30
55:31
54:56
23
Christina glastra-van
Shimano Ladies
-22
55:35
55:32
24
Ylona Ruiter
Hattem
-15
55:42
55:22
25
Nelly Wels
Lentink de Jonge 2
-43
55:48
55:45
26
Sam van Middendorp
Deventer
-13
56:04
55:13
27
Roos Frens
Nunspeet
-5
56:08
55:25
28
Jenine Bonhof
Harderwijk
-15
56:09
55:26
29
Cynthia Wagemakers
Harderwijk
-22
56:23
55:53
30
Kirsten van der Meer
Landstede
-4
56:45
56:05
31
Everlien Mostert
Athlos
-29
56:47
56:10
32
Roelie de Vlas
Lionitas
-24
56:50
55:48
33
Kim Hermsen
Apeldoorn
-14
56:53
55:54
34
Eveline de Valk
Zwolle
-30
57:02
56:33
35
Lijanne Wildenbeest
Logopediepraktijk va
-27
57:03
56:23
36
Janna Hoeksema
Nunspeet
-5
57:14
56:31
37
Janet de Vries
Rabobank 2
-27
57:44
57:21
38
Gerlinde Verhoef
Lentink de Jonge 3
-14
58:01
57:41
39
Tinka Mathijssen
Zeewolde
-42
58:10
57:46
40
Céline van Oort
's-Hertogenbosch
-12
58:11
57:46
41
Gerlinda van de Kuilen
Lentink de Jonge 3
-14
58:19
57:57
42
Esther Kevelam
Harderwijk
-14
58:26
57:56
43
Renny van Staalduinen
't Harde
-42
58:32
57:36
44
Maaike kamphorst Hoek
Athlos
-30
58:51
58:04
45
Fanny Hubner
Athlos
-25
59:06
58:21
46
Linda Ketelaar
Ermelo
-25
59:10
59:02
47
Tamara Hoogezand-Walra
Harderwijk
-20
59:11
58:43
48
Jennifer Geerlings
Harskamp
-23
59:15
59:04
49
Ans Vrijhof
Harderwijk
-38
59:16
58:46
50
Marieke Doff
Amersfoort
-21
59:24
58:13
51
Jolanda Buter
Athlos
-33
59:41
59:11
52
Henriëtte Bokkers
Zeewolde
-27
59:50
59:49
53
Barbara Zwart
Running AP
-32
1:00:22
1:00:12
54
Gerda Bleijenberg
Lentink de Jonge 2
-34
1:00:39
1:00:18
55
Riekie Jonker
Lentink de Jonge 2
-41
1:00:46
1:00:24
56
Hennie Veneboer
Mind Your Body 2
-39
1:01:13
1:01:04
57
C Hoveling
Broekhuis
-25
1:01:27
1:01:05
58
Gillian Elliott
Nunspeet
-13
1:01:28
1:00:34
59
Sietske Sikkema
Harderwijk
-12
1:01:46
1:00:48
60
Joke Sels
Puur Uitvaartzorg
-36
1:01:48
1:01:15
61
Rosalie van Emous
Putten
-8
1:01:51
1:01:17
62
Saskia van Zomeren
Koops Furness Lease
-38
1:02:08
1:01:05
63
Judith Priems
Harderwijk
-5
1:02:12
1:01:23
64
Francie Wolters
Westervoort
-32
1:02:14
1:01:28
65
Machteld Smid
Ermelo
-27
1:02:31
1:01:52
66
Monica van Garderen
Harderwijk
-29
1:02:31
1:01:40
67
Sita Smid
Amsterdam
-29
1:02:32
1:01:53
68
Prue Post
Harderwijk
-16
1:02:33
1:01:20
69
Petra Ouwerkerk
Harderwijk
-7
1:02:47
1:01:53
70
Anne de Vos
Heerde
-7
1:02:51
1:02:30
71
Manon Kluvers
Leusden
-12
1:02:59
1:02:01
72
Lotte Visser
Harderwijk
-10
1:03:01
1:01:57
73
Esra Ayaz
Athlos
-8
1:03:05
1:01:53
74
Marc Verbeem
Lentink de Jonge 3
-34
1:03:12
1:02:48
75
Harriet Verbeem
Lentink de Jonge 3
-33
1:03:14
1:02:50
76
Ingrid van Gerner
Zwolle
-23
1:03:33
1:02:45
77
Niske Priems
Utrecht
-17
1:03:35
1:02:45
78
Jacqueline van der Mee
Harderwijk
-34
1:04:00
1:02:47
79
Dity Duitman
Harderwijk
-39
1:04:00
1:02:46
80
Mirjam Ausma
Athlos
-36
1:04:06
1:03:18
81
Antoinette Kok
De Meern
-34
1:04:07
1:03:18
82
Rita Vaessen
Mind Your Body 2
-41
1:04:14
1:04:07
83
Carola Groeneveld
Shimano Ladies
-14
1:04:33
1:04:29
84
Annegreeth Hamstra
Athlos
-30
1:04:36
1:04:21
85
Esther Megens
Harderwijk
-30
1:04:37
1:04:22
86
Leonie Marchand
Harderwijk
-28
1:04:41
1:03:29
87
Nel Kuikhoven
Harderwijk
-36
1:04:45
1:03:59
88
Tiny de Boer
Athlos
-36
1:05:00
1:04:09
89
Anita Bouma
Logopediepraktijk va
-23
1:05:12
1:04:02
90
Monique Peters
AV Wijchen
-27
1:05:29
1:04:39
91
Anne-josé Streef
Lentink de Jonge 1
-12
1:05:38
1:04:37
92
Danielle Scholten
Lentink de Jonge 1
-27
1:05:39
1:04:38
93
Judith Verzijl
Athlos
-9
1:05:40
1:04:38
94
Marry van Maanen
Zeewolde
-38
1:05:45
1:05:27
95
Riny Ensing
Apeldoorn
-39
1:06:04
1:05:43
96
Christien Mooij
Amsterdam
-19
1:06:10
1:05:44
97
Els de Boer-Kemper
Athlos
-51
1:06:43
1:05:57
98
Henny van Dijke
Harderwijk
-20
1:07:05
1:06:10
99
Amarens Rijkmans
Hierden
-39
1:07:34
1:07:13
100
Alja Knol
Athlos
-35
1:07:52
1:07:03
101
Jolanda van Peet
Lentink de Jonge 2
-44
1:07:53
1:07:31
102
Alies Keus
Athlos
-9
1:08:19
1:07:08
103
Gerda Arends
Harderwijk
-29
1:08:39
1:07:29
104
Angelique Zalm
Telstar
-29
1:08:40
1:08:26
105
Nieneke Oldewarris
Telstar
-29
1:08:40
1:08:26
106
Ramonda Visser
Harderwijk
-31
1:08:56
1:07:45
107
Mariska Schipper
Harderwijk
-28
1:09:05
1:07:46
108
Eva Mulder
Dutch Runners
-37
1:09:15
1:08:56
109
Astrid Kalkhoven
Athlos
-38
1:09:29
1:08:26
110
Fieke Terwisscha
Westervoort
-31
1:09:34
1:08:43
111
Femke Lunter
Utrecht
-20
1:09:36
1:08:21
112
Edith van de Ven
Harderwijk
-35
1:09:43
1:09:29
113
Sandra Sennema
Putten
-14
1:09:47
1:08:32
114
Annette Verweij
Broekhuis
-36
1:09:47
1:08:56
115
Margreet Bos
Athlos
-30
1:09:52
1:08:43
116
Dineke Olthof
Harderwijk
-43
1:09:56
1:09:28
117
Lenny Bralts
Harderwijk
-25
1:10:10
1:10:05
118
Shirley Verduin
Harderwijk
-27
1:10:13
1:09:31
119
Jacqueline Ovinge
Harderwijk
-21
1:10:14
1:09:26
120
Jolanda van der Sluijs
Athlos
-30
1:10:18
1:09:10
121
Eline van Schaik
Harderwijk
-12
1:10:25
1:09:16
122
Yvonne van den Berg
Almere
-43
1:10:38
1:10:19
123
Linda de Haan
Harderwijk
-33
1:10:54
1:10:27
124
Annemiek Stienstra
Athlos
-23
1:11:03
1:10:15
125
Dé van Haaften
Harderwijk
-42
1:11:44
1:10:44
126
Phaedra Hartmans-Eblé
Harderwijk
-33
1:12:01
1:10:49
127
Agnes de Wolf
Athlos
-41
1:12:28
1:11:17
128
Miranda Bos
Athlos
-28
1:12:28
1:11:16
129
Christel Schmalgemeije
Harderwijk
-25
1:12:33
1:11:15
130
Petra van Essen
Athlos
-31
1:12:35
1:11:24
131
Anita Kampen
Athlos
-29
1:12:48
1:11:39
132
Marjon Haitsma
Athlos
-21
1:12:59
1:11:47
133
Merel Smeding
Amsterdam
-14
1:12:59
1:12:01
134
Chrissy Van der Valk
Amsterdam
-8
1:12:59
1:12:01
135
Leonie van Zwieten
Harderwijk
-21
1:13:10
1:12:16
136
Nathalie Petersen
Harderwijk
-24
1:13:20
1:12:42
137
Margreet Maurer
Harderwijk
-27
1:13:34
1:12:25
138
Marieke Holsappel
Hasselt
-26
1:13:41
1:13:06
139
Marian Dekker-Collé
Athlos
-36
1:14:21
1:13:10
140
Aimee van Munster
Logopediepraktijk va
-29
1:14:36
1:13:24
141
Carla van den Broek
Ermelo
-30
1:14:59
1:13:59
142
Hellen Basari
Utrecht
-21
1:15:06
1:14:05
143
Lieke Basari
Westervoort
-43
1:15:41
1:14:40
144
Rachel Voglesong
Athlos
-22
1:18:42
1:17:54
145
Erika Homan
Harderwijk
-23
1:19:23
1:18:08
146
Femmy van den Berg
Westervoort
-26
1:23:08
1:22:22
H SCH, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Gert Havelaar
Landstede
-5
19:03
19:03
2
Job Mulder
Landstede
-5
19:03
19:03
3
Ian Meijberg
Landstede
-5
20:47
20:45
4
Thom Verhoeven
Landstede
-5
21:05
21:05
5
Jan sietze de Buck
Landstede
-5
21:41
21:41
6
Kevin Costeren
Landstede
-6
21:54
21:54
7
Cabdulrauf Omar
Landstede
-5
21:55
21:55
8
Emiel Bonestroo
Landstede
-4
22:07
22:07
9
Revin Dijkstra
Landstede
-10
22:28
22:25
10
Robin Schep
Landstede
-4
22:48
22:47
11
Guus Wielink
Landstede
-5
22:48
22:45
12
Jelmer Knoet
CCNV Team Tegenkrach
-4
22:49
22:43
13
Rutger Vuik
Landstede
-5
22:49
22:47
14
Wesley Martijn
Landstede
-5
23:03
23:03
15
Jorrit Klinck
Landstede
-4
23:10
23:09
16
Joey van Keulen
Landstede
-4
23:13
23:10
17
Twan Bosch
Landstede
-7
23:21
23:20
18
Mechiel van Manen
CCNV Team Tegenkrach
-5
23:24
23:18
19
Raymon Schoenmakers
Landstede
-5
23:40
23:40
20
Melvin de Boer
Landstede
-5
23:40
23:40
21
Peter Vuik
Landstede
-5
23:41
23:39
22
Jerrett Oosterman
Landstede
-4
24:06
24:02
23
Damy Bouwmeester
Landstede
-5
24:06
24:04
24
Gerwout van Ark
Landstede
-5
24:17
24:13
25
Walter van den Brom
Landstede
-4
24:25
24:25
26
Jeroen van de Ven
Landstede
-6
24:25
24:22
27
Merwin Zoet
Landstede
-4
24:26
24:25
28
Richard Toes
Landstede
-5
24:29
24:26
29
Patrick Steenbergen
Landstede
-4
24:29
24:28
30
Mike Fiegen
Landstede
-5
24:49
24:49
31
Jerfy Mulder
Landstede
-5
25:47
25:44
32
Jeroen van Norden
Landstede
-5
25:47
25:45
33
Krishna Chotesing
Landstede
-5
25:54
25:53
34
Jacco van Elten
Landstede
-4
26:41
26:37
35
Mark Meerens
Landstede
-5
28:19
28:15
36
Jordi Schoenmakers
Landstede
-5
28:21
28:20
37
Duncan Clermonts
Landstede
-6
29:04
29:02
38
Kevin Wulff
Landstede
-4
29:55
29:51
39
Tjeert Kruijer
Landstede
-5
30:21
30:21
40
Simon Bos
Landstede
-4
30:25
30:23
D SCH, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Maaike Dooijewaard
CCNV Team Tegenkrach
-3
24:33
24:21
2
Lies Frens
CCNV Team Tegenkrach
-3
24:36
24:26
3
Maixme Lokhorst
CCNV Team Tegenkrach
-1
25:02
24:57
4
Iris van der Wal
Landstede
-7
26:56
26:55
5
Melissa Scholing
Landstede
-6
27:30
27:29
6
Elsje Kirkenir
Landstede
-6
28:06
28:05
7
Laura van den Hoorn
Landstede
-5
29:13
29:10
8
Simone Dekker
CCNV Team Tegenkrach
-3
29:31
29:19
9
Babette van Worm
Landstede
-6
29:56
29:55
10
Lisanne Weber
CCNV Team Tegenkrach
-1
30:27
30:16
11
Karlijn Tuin
CCNV Team Tegenkrach
-3
32:16
32:04
12
Jodie de Graaf
Landstede
-6
35:03
35:00
13
Laura Wolthuis
Landstede
-7
35:08
35:06
H5, RECREATIELOOP 5
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Michael Groenewegen
Achilles
-17
17:11
17:02
2
Raimo Westerhof
Athlos
-14
17:21
17:21
3
Ivan Feitsma
Athlos
-3
17:42
17:38
4
Gerard Kroes
Cialfo
-30
17:45
17:45
5
Kevin van de Wassenber
Athlos
-13
18:06
18:06
6
Rob Stuber
Athlos
-10
18:15
18:15
7
Ludger Stuijt
Running2000
-40
18:44
18:44
8
Marco Gunther
Athlos
-12
19:06
19:06
9
Reinier Stroo
Nieuwegein
-20
19:29
19:28
10
Jarno Westerhof
Athlos
-16
19:54
19:54
11
Bram Laenen
Athlos
-3
19:56
19:56
12
Wido Ekkel
Flevo Delta
-6
19:59
19:59
13
Wouter ten Bolscher
Athlos
-5
20:07
20:04
14
Hilbert Docter
CCNV Team Tegenkrach
-19
20:11
20:04
15
Neflin de Weerdt
Athlos
-3
20:25
20:20
16
Ruben Wetzels
Zeist
-15
20:35
20:35
17
Edmar Hagen
Almere
-30
20:45
20:44
18
Bas Hoving
Athlos
-4
20:56
20:52
19
Jeroen Dekker
Athlos
-2
21:01
21:01
20
Daan Lingeman
Road runners
-3
21:04
20:59
21
Leroy Olthof
Team 2
21:08
21:07
22
Eric Molenberg
Concerned rent voor
-30
21:23
21:22
23
Kjell Raaijmakers
Athlos
-1
21:31
21:31
24
Jorn Snaterse
Road runners
-2
21:35
21:28
25
Jorg Visser
Athlos
-2
21:42
21:42
26
Koem
CCNV Team Tegenkrach
21:55
21:49
27
Jeroen Poelert
Athlos
-2
22:09
22:08
28
David Koning
Athlos
-99
22:12
22:12
29
Richard Duckers
Concerned rent voor
-31
22:17
22:16
30
Symen Korthof
Team 2
0
22:26
22:26
31
Gijs Snaterse
Road runners
-3
22:26
22:20
32
Dinand Ekkel
Flevo Delta
-36
22:36
22:35
33
Gerard vd Bovenkamp
Ochten
-44
22:47
22:47
34
Adri Dekker
Schuiteman Accountan
-34
22:50
22:43
35
Thomas van Arkel
Athlos
-5
22:52
22:48
36
Thomas van der Veer
Koops Furness Lease
-2
22:57
22:56
37
Joa Evers
Harderwijk
-3
23:27
23:19
38
Luko Helmich
Team 2
0
23:31
23:29
39
Siemen Jong
Road runners
-4
23:31
23:24
40
Sander Tolboom
Schuiteman Accountan
-24
23:57
23:51
41
Arjan Smit
Red een Kind
-31
24:07
23:57
42
Jan martien van de Wet
CCNV Team Tegenkrach
-33
24:21
24:14
43
Rene Venema
CCNV Team Tegenkrach
-22
24:21
24:14
44
Alje Hoving
Athlos
-7
24:24
24:24
45
Yso van der Meer
CCNV Team Tegenkrach
-4
24:39
24:34
46
Wout Voormeulen
Team 2
-1
24:44
24:43
47
Kevin Karsen
Road runners
-4
24:50
24:45
48
Renzo van Dam
Schuiteman Accountan
-24
24:54
24:48
49
Leo Honing
Concerned rent voor
-19
25:58
25:57
50
Luuk de Jong
Athlos
-50
25:58
25:57
51
Sjoert de Boer
Ermelo
-40
26:08
26:02
52
Jeremy Robbemond
Athlos
-28
26:56
26:56
53
Olav Koning
Athlos
0
27:04
27:00
54
Startnummer 1210
Red een Kind
27:06
26:59
55
Michel Reekers
Lentink de Jonge 4
-39
27:07
26:58
56
Jeroen Reekers
Lentink de Jonge 4
-9
27:14
27:04
57
Rudi van Vliet
Alphen ad Rijn
-22
27:46
27:32
58
Elvin Willemsen
Harderwijk
-15
27:58
27:48
59
Rob Kleijn
Loopgroep Bunnik
-37
28:18
28:10
60
Marc Pater
Autotaalglas Harderw
-14
28:20
28:00
61
Melvin Maas
Broekhuis
-8
28:20
28:05
62
Cees Naberman
Red een Kind
-35
29:05
28:56
63
Richard Maas
Harderwijk
-38
29:18
29:04
64
Leander van de Kolk
Uddel
-13
29:38
29:25
65
Han Vierhout
Harderwijk
-28
29:42
29:27
66
Jelle Heidstra
Broekhuis
-29
29:56
29:49
67
Donné Visser
Ermelo
0
30:27
30:27
68
HJ Kenter
Zwolle
-33
30:30
30:25
69
Luc Metselaar
't Harde
-10
30:30
30:26
70
Nick Heij
Athlos
-7
31:05
31:03
71
Kees Heij
Athlos
-48
31:05
31:03
72
Marcel van Zomeren
Almere
-39
31:08
30:59
73
Gert-Jan van der Sluij
Harderwijk
-31
31:42
31:27
74
JP van der Velde
Harderwijk
-40
32:09
31:57
75
Peter Mulder
Wezep
-40
32:42
32:31
76
Jacco van der Schouw
Harderwijk
-3
33:01
33:01
77
Gerben Weggeman
Harderwijk
0
33:56
33:54
78
Krijn de Graaf
Lentink de Jonge 4
-32
34:57
33:36
79
Manuel Kanters
Eindhoven
-50
35:33
35:17
80
Jack Maree
Eindhoven
-48
35:58
35:42
81
Mirjam van de Beeten
Mind Your Body 3
-32
36:18
36:02
82
Patrick Vedder
Autotaalglas Harderw
-9
38:01
37:41
83
Marcel van Gog
Koops Furness Lease
-34
38:02
37:54
D5, RECREATIELOOP 5
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Laura Morren
Athlos
-8
21:53
21:53
2
Emma de Lange
Athlos
0
22:31
22:31
3
Maud Lodder
Athlos
0
22:33
22:33
4
Iris van den Brink
Harderwijk
-7
23:12
23:08
5
Lotus Westerhof
Athlos
-5
23:33
23:33
6
Karin van Wegen
DE LOPER
-29
23:48
23:42
7
Marianne Kremer
Red een Kind
-17
23:53
23:47
8
Linda van Zijst
Athlos
-1
23:55
23:50
9
Maggy Kamara
Athlos
-2
24:07
24:07
10
Elise Lankhaar
Athlos
-2
24:08
24:08
11
Merel van Voorst- Goos
Harderwijk
-10
24:39
24:31
12
Iris Bouw
Athlos
-12
24:40
24:40
13
Marije Stevens
Athlos
-15
24:40
24:40
14
Rolanka Lenting
Harderwijk
-21
24:51
24:50
15
Eef Verwey
Athlos
-6
24:54
24:52
16
Daisy Horst
Schuiteman Accountan
-12
26:10
26:01
17
Marta Blom
Lentink de Jonge 4
-20
26:10
26:05
18
Charida Righolt
Athlos
-3
26:13
26:12
19
Merel van der Maaten
Athlos
-6
27:04
27:03
20
Tessa Looper
Athlos
-17
27:41
27:33
21
Mendy Pluim
Concerned rent voor
-9
27:43
27:42
22
Israéla Bakker
Nunspeet
-17
27:47
27:33
23
Christel Klaassen
Harderwijk
-13
27:59
27:51
24
Kristine Petersen
Harderwijk
-22
28:08
28:03
25
Alice Vink
Harderwijk
-21
28:10
28:06
26
Kristine Horlings
Eindhoven
-14
28:25
28:20
27
Claudia Komp
Mind Your Body 1
-35
28:58
28:43
28
Ilse van Arken
De Gemzen
-22
29:21
29:19
29
Brenda Vierhout
Harderwijk
-26
29:44
29:28
30
Eline Kelderman
Mind Your Body 1
-38
29:50
29:34
31
Marijke Schippers
Harderwijk
-24
29:54
29:48
32
Kitty van Doorn
Harderwijk
-25
29:56
29:52
33
Yvonne van der Maaten
Puur Uitvaartzorg
-26
29:57
29:47
34
Annemiek Bosschart
Puur Uitvaartzorg
-29
29:58
29:47
35
Esther Karssen
Puur Uitvaartzorg
-29
29:59
29:47
36
Mirjam Companjen
Harderwijk
-30
30:16
30:07
37
Francis Bunt
Harderwijk
-11
30:21
30:11
38
Corrie ter Wee
CCNV Team Tegenkrach
-38
30:22
30:15
39
Maaike Petrusma
Red een Kind
-20
30:26
30:19
40
Gerie ten Brinke
CCNV Team Tegenkrach
-31
30:27
30:20
41
Annerieke Oudshoorn
Ermelo
-10
30:46
30:37
42
Reinou Visser
Harderwijk
-12
31:04
31:02
43
Marije Horsting
Zeewolde
-11
31:05
31:00
44
Henriette Heij
Athlos
-47
31:06
31:04
45
Mireille Ballering
Koops Furness Lease
-27
31:07
30:59
46
Marjolijn Bakker
Koops Furness Lease
-21
31:08
31:01
47
Jorien Ulrich
Putten
-16
31:24
31:11
48
Sabine van Blotenburg
Harderwijk
-18
31:24
31:08
49
Jessica van den Berg
Harderwijk
-25
31:27
31:15
50
Anna van der Sluijs
Athlos
0
31:42
31:27
51
Corrie Lalkens
Arnhem
-17
31:43
31:31
52
Maartje Smit
Amersfoort
-42
31:52
31:41
53
Annuska Mulders
Mind Your Body 1
-30
31:55
31:37
54
Gerda vd Brink
Apeldoorn
-35
31:57
31:51
55
Monique van Hoeijen
Harderwijk
-29
32:03
31:51
56
Loes van der Sar
Ermelo
-11
32:04
31:51
57
Manon Emck
Eefde
-10
32:05
31:51
58
Suzan Dirksen
Mind Your Body 1
-12
32:12
31:56
59
Alice Spoelstra
Harderwijk
-12
32:35
32:24
60
Angelique Willemsen
Apeldoorn
-26
33:06
32:51
61
Monique te Brake
Mind Your Body 4
-28
33:26
33:09
62
Marjan Boertjes
Mind Your Body 4
-30
33:41
33:27
63
Annamarie Bartels
Harderwijk
-28
33:51
33:38
64
Margriet Westra
Harderwijk
-31
34:05
33:52
65
Elisabeth Creteer
Concerned rent voor
-34
34:39
34:38
66
Arianne Heiwegen
Loopgroep Garderen
-33
34:41
34:28
67
Hennie van Ittersum
Harderwijk
-44
34:42
34:41
68
Aldine de Graaf
Harderwijk
-33
34:51
34:30
69
Han Konings
Athlos
-43
34:52
34:32
70
Annelies Zwarteveen
Eindhoven
-45
34:55
34:40
71
Janina Reekers
Lentink de Jonge 4
-44
34:57
34:46
72
Ingrid van Wijk
Mind Your Body 4
-28
35:08
34:51
73
Wilma Jager
Athlos
-35
35:16
35:00
74
Sandra van den Berg
Veluwe
-29
35:22
35:11
75
Annemarie Metzlar
Mind Your Body 3
-31
35:38
35:23
76
Quirine van Maren
Mind Your Body 3
-30
35:56
35:39
77
Else van Beek
Mind Your Body 3
-18
35:57
35:41
78
Marianne den Besten
Mind Your Body 1
-32
36:07
35:47
79
Inge Noordijk
Harderwijk
-31
36:20
36:02
80
Jet van der Weiden
Harderwijk
-30
36:20
36:02
81
Heleen Dekker
Mind Your Body 3
-37
36:26
36:10
82
Kitty Edelman
Puur Uitvaartzorg
-26
36:33
36:21
83
Natasja Hilkman
Mind Your Body 4
-25
41:13
40:55
H RED, RED EEN KIND RU
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Marc van Engelen
Athlos
-98
4:11
4:11
2
Koen Couperus
Ermelo
-99
4:14
4:14
3
Jim van Emmerik
Cialfo
-96
4:15
4:15
4
Lex Hüther
Harderwijk
-98
4:24
4:24
5
Joran Medemblik
Athlos
-97
4:29
4:29
6
Matthijs Alkema
Harderwijk
-97
4:30
4:30
7
Thijmen Middelkamp
Athlos
-96
4:32
4:32
8
David ten Have
Athlos
-97
4:33
4:33
9
Sam van Emmerik
Cialfo
-96
4:37
4:36
10
Koen Geerling
Athlos
-95
4:39
4:39
11
Roan Aalberts
Zwolle
-96
4:43
4:43
12
Ike Edelman
Athlos
-97
4:45
4:43
13
Jesse ten Have
Athlos
-96
4:46
4:46
14
Thijs van der Maaten
Athlos
-95
4:52
4:50
15
Colin Bruijn
Athlos
-98
4:52
4:51
16
Jelle Sprenger
Athlos
-96
4:58
4:58
17
Luuk van der Maaten
Athlos
-95
5:01
5:00
18
Bram Nusmeier
Athlos
-95
5:02
5:01
19
Ruben Petrusma
Zwolle
-97
5:02
5:02
20
Bas van der Horst
Athlos
-97
5:02
5:02
21
Gerjan van Deenen
Harderwijk
-97
5:06
5:03
22
Tom Edelman
Athlos
-95
5:07
5:06
23
Sander Maas
Lentink de Jonge
-96
5:08
5:06
24
Niels uit de Bosch
Harderwijk
-97
5:13
5:10
25
Fabian Serree
Athlos
-97
5:15
5:14
26
Jordy uit de Bosch
Harderwijk
-98
5:16
5:15
27
Maarten Karssen
Harderwijk
-95
5:17
5:15
28
Stef Schuil
Athlos
-97
5:18
5:18
29
Robin van de Kamp
Ermelo
-94
5:21
5:20
30
Daniel Molenberg
Athlos
-95
5:22
5:22
31
Ruben Blom
Lentink de Jonge
-94
5:28
5:27
32
Marjin van Dam
Apeldoorn
-96
5:34
5:33
33
Niels van der Sluijs
Harderwijk
-96
5:40
5:38
34
Matthijs Slot
Harderwijk
-98
5:48
5:46
35
Laurens Bos
Harderwijk
-95
5:58
5:56
36
Tim Oolders
Harderwijk
-97
5:58
5:56
37
Dani Aalberts
Zwolle
-94
5:59
5:59
38
Rens van der Weiden
Athlos
-96
5:59
5:56
39
Twan van der Weiden
Harderwijk
-93
6:02
6:00
40
Daan Geerling
Athlos
-96
6:10
6:10
41
Wendela Plet
Lentink de Jonge
-94
6:18
6:15
42
Jamie Plet
Lentink de Jonge
-93
7:15
7:13
43
Viggo Kelderman
Harderwijk
-93
7:56
7:54
D RED, RED EEN KIND RU
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Pien Veld
Athlos
-98
3:59
3:59
2
Anna Molenberg
Athlos
-99
4:00
4:00
3
Chenne van den Berg
Athlos
-99
4:08
4:08
4
Yoella Lieshout
Ermelo
-99
4:12
4:12
5
Desi van Emmerik
Cialfo
-98
4:13
4:13
6
Anna Sophia Padberg
Athlos
-99
4:16
4:16
7
Marit de Vos
Harderwijk
-99
4:16
4:15
8
Shari Vollema
Athlos
-98
4:17
4:17
9
Rosa Molenberg
Athlos
-97
4:18
4:18
10
Lieke Geerling
Athlos
-97
4:20
4:20
11
Laila Dadou
Athlos
-98
4:21
4:21
12
Fien Molenberg
Athlos
-95
4:28
4:28
13
Sterre van der Linden
Athlos
-98
4:30
4:30
14
Emma van Emmerik
Cialfo
-98
4:41
4:41
15
Rianne Breugem
Athlos
-97
4:45
4:45
16
Isa Komen
Athlos
-97
4:51
4:51
17
Marieke Nieuwenhuijzen
Ermelo
-99
4:53
4:53
18
Noa Rietveld
Harderwijk
-99
4:54
4:54
19
Lisa Waning
Athlos
-98
4:54
4:54
20
Tara Brinker
Harderwijk
-97
4:57
4:57
21
Tess ter Haar
Athlos
-97
4:57
4:57
22
Myrthe Brinker
Harderwijk
-99
4:57
4:57
23
Madelief van de Kuil
Harderwijk
-99
4:59
4:58
24
Marit Boelens
Harderwijk
-98
5:05
5:03
25
Britt Pfrommer
Harderwijk
-98
5:08
5:08
26
Fleur Kester
Athlos
-96
5:09
5:09
27
Emma Blankensteijn
Harderwijk
-99
5:09
5:09
28
Allison Stolk
Athlos
-96
5:10
5:09
29
Emma Sofie
Harderwijk
-99
5:10
5:10
30
Judith Breugem
Athlos
-95
5:10
5:10
31
Merline van den Berg
Harderwijk
-97
5:12
5:12
32
Vera Hakvoort
Athlos
-98
5:17
5:17
33
Jasmina Dadou
Athlos
-96
5:19
5:19
34
Tessa van Deenen
Harderwijk
-98
5:22
5:18
35
Nienke Weggeman
Athlos
-98
5:24
5:23
36
Emma Posthouwer
Putten
-94
5:28
5:27
37
Guusje Koning
Athlos
-94
5:41
5:40
38
Lynn Bunnik
Athlos
-95
5:42
5:42
39
Juliet Alkema
Harderwijk
-94
5:43
5:43
40
Jip Kelderman
Harderwijk
-95
5:43
5:42
41
Jolie Cardinaal
Harderwijk
-99
5:49
5:49
42
Amelie Padberg
Athlos
-97
5:49
5:49
43
Laura van Amersfoort
Harderwijk
-99
5:50
5:50
44
Mees van Klink
Harderwijk
-99
5:50
5:50
45
Fabienne Jansen
Harderwijk
-98
5:51
5:51
46
Nora Bos
Harderwijk
-97
5:56
5:54
47
Julie Schuurkamp
Athlos
-95
6:02
6:00
48
Joella Stolk
Athlos
-96
6:03
6:00
49
Senna Haklander
Athlos
-95
6:17
6:15
50
Roos Meijer
Athlos
-94
6:56
6:53
51
Lisa van der Sluijs
Harderwijk
-94
7:03
7:02
Broekhuis
www.uitslagen.nl
09-03-2013 00:00