Uitslagenlijst Atag achtkastelenloop

Vorden - Zondag 3 maart 2013

M-34, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert-Jan Wassink
Apeldoorn
29:13
29:12
2
Vincent Maalderink
Hanzesport
32:54
32:53
3
David Klein
Vorden
33:15
33:14
4
Ewout Hilferink
Wuppertal (DE)
34:49
34:46
5
Jelmer de Vries
Hanzesport
35:42
35:40
6
Joey Damen
Amsterdam
37:21
37:19
7
Ardjan de Groot
Lochem
38:04
37:58
8
Wouter Ribbink
Loopgroep Jan Strijk
38:45
38:42
9
Mark van de Runstraat
's-Gravenhage
38:59
38:47
10
Thom van Cappellen
Zelhem
39:11
39:03
11
Jeffrey Vulink
Borculo
40:32
39:48
12
Lennart van der Lit
Hanzesport
40:58
40:20
13
Patrick Bos
Arnhem
41:38
41:00
14
Peter Bartelds
Vorden
42:27
42:21
15
Jan Jonker
Raalte
42:43
42:39
16
Arjan Claassen
Zutphen
43:09
42:12
17
Sven Janssen
Baak
43:57
43:27
18
Gerjan de Ruiter
Hanzesport
44:11
42:44
19
Bart Jeurnink
Deventer
44:48
43:46
20
Branko Dieperink
Lochem
44:57
43:30
21
Jeroen van Eerten
Dieren
46:40
45:48
22
Oscar Greven
Zutphen
46:48
46:17
23
Roy Makkink
Lochem
47:13
45:46
24
Marco Kablau
Zutphen
47:15
46:45
25
Dennis Scheer
Deventer
47:49
46:27
26
Jelle Willemsen
Zelhem
48:20
48:10
27
Kees Koren
Zutphen
48:40
48:15
28
Koen Colvoort
Lochem
48:56
47:28
29
Benno Aalderink
Hengelo Ov
48:59
47:55
30
Thijs Willemsen
Zelhem
50:14
50:05
31
Henk-Jan Thomassen
Brummen
50:16
49:18
32
Edwin Oosterveen
Brummen
50:24
49:26
33
Mark Bruin
Nijmegen
50:43
49:43
34
Jeroen Spijker
Deventer
51:04
50:13
35
Nico Burema
Zutphen
51:12
50:23
36
Chiel Booijink
Luttenberg
51:18
49:52
37
Peter Nobel
Lochem
51:35
50:49
38
Bernard Aa
Deventer
52:14
50:52
39
Alexander van Dort
Apeldoorn
52:14
51:34
40
Robbert de Klein
Lochem
52:27
51:00
41
Wilco Wijtten
Twello
53:30
52:23
42
Edwin Martens
Deventer
53:42
52:54
43
Frank ten Brinke
Eibergen
53:45
52:39
44
Jeroen den Oude
Zutphen
54:18
53:39
45
Christiaan Hüskens
Zwolle
55:17
54:56
46
Elmer Oosten
Nunspeet
55:19
54:58
47
Mark Bakker
Apeldoorn
55:32
54:34
48
Daan Koenraadt
Enschede
55:43
55:02
49
Rick Woestenenk
Vorden
57:18
56:48
50
Colin van Rijk
Brummen
57:54
56:55
51
Rob Nijland
Vorden
1:01:14
59:50
52
Nick ten Have
Vorden
1:01:16
59:52
M-44, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Winsum Gn
33:10
33:06
2
Shayne Rookhuyzen
Veluwe
34:18
34:17
3
Gerton Prinsen
ASV
36:26
36:24
4
Willem Kromkamp
Assen
37:59
37:54
5
Arjen ter Heide
Argo
38:23
38:18
6
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
38:53
38:47
7
Raymond Zeeman
Losser
39:15
38:37
8
LambertJan Koops
Silvolde
39:24
38:18
9
Winand Woenink
Vorden
41:25
41:22
10
Wilfred Loozeman
Raalte
41:41
41:37
11
Mendel Peereboom
Bathmen
42:35
42:25
12
Bart Denekamp
Twello
42:38
42:03
13
Jozo Vulic
Groenlo
43:02
42:26
14
Marcel Kremer
AV '34
43:07
42:55
15
Ernst Rietman
Lochem
43:17
42:52
16
Sander Trommelen
Nieuw-Vennep
43:36
43:11
17
Chris Hendriks
Lochem
43:44
43:34
18
RBH Hassink
Daventria
44:06
43:19
19
Mark Drost
Hanzesport
44:11
44:04
20
Frank Vissenberg
Argo
44:41
43:41
21
Oscar Bleumink
Runners Vorden
44:49
43:50
22
Erwin Jurriens
Vorden
45:08
44:16
23
JanWillem Jonkers
Zutphen
46:10
45:50
24
Hans van Dijk
Runners Vorden
46:21
45:12
25
Andre Bruil
Aalten
46:30
45:51
26
Arnaud Mensen
Schalkhaar
47:02
45:53
27
Danny Rutgers
Oosterbeek
47:07
46:48
28
Dave van de Valk
Enschede
47:33
47:18
29
Huib Jacobs
Laren Gld
47:48
47:01
30
Gerwin Marskamp
Vorden
47:59
47:19
31
Patrick van der Valk
Warnsveld
48:03
47:48
32
Ebo van der Broek
Arnhem
48:52
48:40
33
Harold Sprick
Eibergen
48:55
47:18
34
Gerald Öldeman
Zutphen
49:00
47:37
35
Dinand Bleumink
Borculo
49:00
48:00
36
Johan Wensink
Klarenbeek
49:04
47:29
37
Wibe Wissink
Brummen
49:08
48:45
38
Jeroen Sanders
Arnhem
49:59
49:38
39
Jorik Klein Krunenbarg
Laren Gld
50:34
50:07
40
Steven Entis
51:00
49:20
41
Henk-Jan Zweers
Hanzesport
51:17
49:58
42
Johnny Geukink
Hengelo Gld
51:30
51:18
43
Gert-Jan Turkenburg
Hanzesport
51:40
50:20
44
René Willemsen
Warnsveld
51:45
50:15
45
Leon Rinders
Vorden
51:46
51:24
46
Theo de Winter
Kring van Dorth
52:07
50:39
47
Marco Brachten
Zutphen
52:19
52:01
48
Rik Barmentlo
Eerbeek
52:30
51:36
49
Erwin Zweverink
Warnsveld
52:31
50:51
50
Pascal Slapman
Zutphen
53:08
51:28
51
René Lansink
Eefde
53:22
52:40
52
GertJan Verbeek
Argo
53:30
52:15
53
Marcel van Leeuwen
Apeldoorn
53:39
52:18
54
Cor de Haan
Dieren
53:40
52:20
55
Martijn Peters
Zutphen
53:47
53:24
56
Rob Nijkamp
Barchem
54:06
53:03
57
Berjan Jimmink
Laren Gld
54:17
53:51
58
Ivo Eliesen
Doetinchem
54:18
53:19
59
Jeroen Spruit
Deventer
54:25
53:41
60
Arjan Busser
Zutphen
55:13
54:05
61
Marcel Winters
Winschoten
55:20
54:55
62
Erwin Nijenhuis
Zutphen
56:19
55:52
63
Coen Boxtart
Zutphen
56:21
54:49
64
Johan Hoogkamp
Vorden
57:02
55:40
65
Raymond Slutter
Argo
57:09
56:10
66
Jeroen van Smaalen
Laag-Keppel
57:29
56:29
67
Maarten Timmer
Zutphen
58:05
1:03:58
68
Olav Koenraadt
Enschede
58:28
57:47
69
Erik Hendriksen
Warnsveld
58:31
56:59
70
Jan Hendrik de Groot
Deventer
59:13
58:02
71
Freerk Velders
Apeldoorn
1:02:46
1:01:15
72
André Garritsen
Vorden
1:02:52
1:01:38
73
Maarten Timmer
Zutphen
1:05:19
1:03:58
74
Christiaan Brinkhorst
Vorden
1:05:50
1:04:31
M-54, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fred Sluys
Atletics Nijverdal
35:48
35:46
2
Nils van Elzelingen
Veluwe
36:01
35:58
3
Salvia Strik
Nijverdal
36:16
36:14
4
Bennie van Schaik
Klarenbeek
37:03
37:01
5
Jan Wullink
Vasse
38:06
38:03
6
Anton ter Elst
Hengelo Ov
38:07
38:05
7
Clemens Wekenborg
DE LOPER
39:38
39:29
8
Otto Zeijpveld
Laren Gld
41:29
41:22
9
Henk Woolschot
Doetinchem
41:41
41:37
10
Marcel Mars
Apeldoorn
41:48
41:35
11
Louis Boumeester
Epe
42:20
42:12
12
Ron Eikman
Velp Gld
42:56
41:29
13
Dirk-Jan Robbe
Groenlo
43:08
42:53
14
Cor de Haas
Deventer
43:08
42:57
15
Bert Geerlings
Zutphen
43:12
42:56
16
Ralph Schuurman
Daventria
43:46
43:41
17
Rembert Groenman
Dieren
45:06
44:57
18
Hans Antonissen
Lemelerveld
45:16
45:12
19
David Jongeleen
Apeldoorn
45:52
45:48
20
Evert Altena
Deventer
46:30
45:49
21
Gerard Zennipman
Daventria
46:45
46:28
22
Timo Verburg
Olst
47:09
46:33
23
Roel Nijhof
Apeldoorn
47:15
45:38
24
Raymond Bouwman
Dutch Runners
47:50
47:29
25
Hans Rouwenhorst
Vorden
48:10
47:41
26
Jan Barend Westerink
Lochem
48:15
47:35
27
Johan Damhuis
Zutphen
48:20
47:52
28
Ralph van den Bergh
's-Hertogenbosch
48:54
47:41
29
Harry Garritsen
Zutphen
48:57
47:50
30
Bert Teunissen
Runners Vorden
49:19
48:12
31
Henny Sweers
Didam
49:35
49:11
32
Marcel de Buijzer
Zelhem
49:46
48:32
33
Henk van der Schaaf
Apeldoorn
49:59
49:31
34
Hans van Vilsteren
Almelo
50:04
48:41
35
Richard Hop
Baarn
50:08
49:17
36
Ben Nieuwhof
Arnhem
50:10
48:39
37
Rene Sesink
Nijmegen
50:34
49:14
38
Leon Kloet
Argo
50:45
49:47
39
Arno Witteveen
Lochem
50:49
50:12
40
Bert Gotink
Lochem
50:49
50:06
41
Peter van Hall
Argo
50:51
49:52
42
Jan Jouke Tijsma
Eindhoven
51:32
50:53
43
Peter Pijnappel
Vorden
51:45
51:21
44
Ben Winnetou
Vorden
51:52
51:02
45
Andre Haksteen
Apeldoorn
51:57
51:13
46
Jetze Steensma
Kring van Dorth
52:06
50:39
47
Hans Kolkman
Almen
52:29
51:34
48
Ton Rutten
Zutphen
52:45
52:08
49
Peter Faber
Deventer
52:57
52:04
50
Gerben van der Bijl
Argo
53:00
51:42
51
Rico van Leeuwen
Apeldoorn
53:21
51:51
52
Paul Stegehuis
Amsterdam
53:39
52:27
53
Engel Valkehof
Ugchelen
53:58
53:24
54
Joost Theeuwes
Warnsveld
54:17
52:44
55
Gert van Enk
Harderwijk
54:24
53:12
56
Charles Jansen
Deventer
54:27
53:45
57
Roelof Scholten
Apeldoorn
54:27
53:41
58
Ruud Bejamins
Vorden
54:27
53:39
59
Marcel Berends
Warnsveld
54:35
53:28
60
Ron Kwakkelaar
Zutphen
54:37
53:29
61
Gerard Bleumink
Neede
54:45
54:23
62
Arjan Zweekhorst
Emst
55:12
54:55
63
Bonnie ten Brinke
Eibergen
55:21
54:14
64
Adri van Ark
Vorden
55:23
54:59
65
Gerrit ter Keurs
Bathmen
55:28
55:00
66
Peter Hoogstad
Apeldoorn
56:37
55:11
67
Benno Huntink
Argo
58:08
56:45
68
Marco Greven
Zutphen
58:17
57:46
69
Dick Middendorp
Salland
58:37
57:11
70
Fred Grevers
Hanzesport
58:52
57:42
71
Erik van Leeuw
Zutphen
59:40
59:04
72
Henk Derksen
Vierakker
59:45
58:55
73
Eric Berendsen
Argo
1:00:18
59:19
74
Willem de Groot
Voorst gem Voorst
1:00:42
59:30
75
Fred Hofman
Hengelo Gld
1:01:00
59:38
76
Chris Neuteboom-Spijke
Voorst gem Voorst
1:01:42
1:00:31
77
Martin Zeegers
Zutphen
1:03:07
1:02:14
78
Antoon van Harselaar
Apeldoorn
1:03:57
1:02:30
79
Henk Beeuwkes
Apeldoorn
1:03:57
1:02:31
80
Willie van de Coolwijk
Zutphen
1:04:38
1:02:55
M-100, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
André Roelofs
Arnhem
39:48
39:46
2
Gerard Gerritsen
Deventer
40:08
40:03
3
Martien Hoogenboom
Roelofarendsveen
43:35
43:11
4
Henk Bruggeman
DE LOPER
44:34
44:32
5
Wim Hulshof
Hengelo Gld
44:51
44:34
6
Nic van Diepen
Laag-Keppel
45:58
45:55
7
Ed van der Zwaan
Apeldoorn
46:19
46:03
8
Manje Rigterink
Runners Vorden
46:41
45:55
9
Herman Vloon
Zutphen
47:20
46:52
10
Tonny Jansen
Dutch Runners
47:22
47:10
11
Gerard van Ballegoy
Duiven
47:26
47:17
12
Wim Brok
Dutch Runners
47:51
47:22
13
Jan van Amersfort
Beekbergen
48:13
47:03
14
Freek Notten
Eibergen
48:18
47:53
15
Geurt Liet
Zutphen
48:42
48:21
16
Jan Ettema
Dutch Runners
48:48
47:43
17
Albert Bolt
Zutphen
49:31
49:11
18
Ben Hofenk
Hanzesport
49:33
48:53
19
Bart van Mourik
Dieren
49:53
49:08
20
Wim Krooshof
De Gemzen
50:05
49:50
21
Gerrit Ruegebrink
Warnsveld
50:21
49:59
22
Joop Groenouwe
Lochem
50:24
50:03
23
Fred Hofman
Zutphen
51:06
50:38
24
Tonny Holleboom
Broekland Ov
51:22
49:56
25
Adriaan Vernooij
Zutphen
51:43
50:59
26
H. Bruggert
Vorden
51:47
50:57
27
Slow Old Shatterhand
Vorden
51:52
51:02
28
henk Steintjes
Vorden
51:52
51:06
29
Marcel Koedijk
Algemene Bathmense S
51:56
51:37
30
Frits van Schagen
Hanzesport
52:45
52:08
31
Harry Verlaan
Warnsveld
53:03
52:46
32
Wim van de Meerendonk
Warnsveld
53:11
52:49
33
Jan Bulten
Doetinchem
53:13
52:44
34
Hans Chevalking
Vorden
53:29
53:06
35
Rienks van Wijngaarden
Zutphen
53:53
52:45
36
Gert Donderwinkel
Zutphen
53:53
53:20
37
Gerrit Schepers
Laren Gld
54:22
54:12
38
Jozef Tomesen
Doetinchem
54:25
53:28
39
Frans Tiemessen
Loenen Gld
54:52
54:15
40
Anton Jeurnink
Deventer
54:54
53:17
41
Albert krist
Laren Gld
55:23
53:51
42
Wim Jeurnink
Deventer
55:27
54:23
43
Marcel Stam
Hanzesport
55:35
54:30
44
Dico Oprel
Hanzesport
56:15
55:27
45
Johan Meenink
ASV
56:27
55:51
46
Gerrit Vlogman
Runners Vorden
57:03
56:23
47
Gerrit van Dam
Zuidlaren
57:07
56:12
48
Paul Wierink
Deventer
57:14
55:54
49
Ron Beumer
Laren Gld
57:38
57:29
50
Henk Hop
Hanzesport
58:11
57:18
51
Evert Wools
Brummen
58:32
58:00
52
Oscar Brook
Zwolle
58:32
57:19
53
Gerrit Ruiter
Borculo
58:34
58:04
54
Harrie Haarman
Salland
58:35
57:08
55
Paul Frijhoff
Warnsveld
58:42
57:20
56
Cor Terlouw
Passaat
59:04
57:46
57
Ton Besselink
Nieuw-Amsterdam
59:42
58:11
58
Harrie van Pelt
Zutphen
59:57
59:22
59
Pim Hermans
Gorssel
1:00:38
1:00:14
60
Fred Jassies
Runners Vorden
1:01:00
59:39
61
Derk Besselink
Vorden
1:03:02
1:02:00
62
Sjef van Hoorn
Lochem
1:03:08
1:02:47
63
Ben Wentink
Zutphen
1:03:22
1:02:47
64
Albert Mesland
Doetinchem
1:04:20
1:02:55
65
Ab Koetsier
AV Holten
1:05:20
1:04:19
66
Jan Timmer
Deventer
1:05:21
1:04:00
67
Jan Baggen
Zutphen
1:08:57
1:07:42
V-34, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aline Verlaan
Enschede
44:28
44:11
2
Timea Corbet
Zutphen
45:37
45:29
3
Jolanda Brugman
Laren Gld
46:36
46:19
4
Femke Koning
Argo
47:11
46:43
5
Ellis Ilkay-Hulshorst
Hanzesport
48:44
48:31
6
Jannitta van den Brink
Apeldoorn
50:00
49:16
7
Majke Jansen
Arnhem
50:43
49:34
8
Ilse Winkel
Vorden
51:03
50:40
9
Claire Kamphuis
Zelhem
51:22
51:13
10
Melissa Dasselaar
Holten
53:22
52:40
11
Inge Bekhuis
Deventer
53:27
53:01
12
Hannah Donkers
Zutphen
53:46
53:16
13
Lia Schepers
Almen
53:56
53:39
14
Marjolein de Jong
Dutch Runners
54:23
52:53
15
Wendy Grave
Hengelo Ov
54:37
53:33
16
Marieke van Essen
Zwolle
55:19
54:58
17
Sanne roelvink-krist
Vorden
55:23
53:51
18
Lotte te Fruchte
Vragender
55:25
54:46
19
Cornelie van der Most
Heerde
55:54
54:56
20
Carlijn Elshof
Zutphen
56:15
55:08
21
Sanne Kleijer
Apeldoorn
57:11
56:15
22
Grada Asta
Eerbeek
57:42
57:27
23
Marieke ten Have
Vorden
58:37
57:11
24
Femke de Vries
Elburg
58:43
57:20
25
Sanne van der Meulen
Elburg
58:44
57:20
26
Maaike Simic
Gorssel
59:00
58:43
27
Annemieke Eikmans
Amsterdam
59:33
58:05
28
Milou Tjoonk
Vorden
1:00:02
58:37
29
Marijn Bontje
Vorden
1:00:28
1:00:14
30
Miriam de Jong
Arnhem
1:01:48
1:00:28
31
Wilma Beker
Lochem
1:03:17
1:02:05
32
Leonie Juurlink
Lochem
1:03:20
1:02:08
33
Judith Heilijgers
Hanzesport
1:04:23
1:03:32
34
Judith Hofman
Oosterbeek
1:05:43
1:04:38
35
Maaike Rouw
De Meern
1:06:10
1:04:43
36
Saskia Baggen
Zutphen
1:08:30
1:07:16
37
Floortje Kamphuis- Mee
Lochem
1:09:27
1:07:57
V-44, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Veessen
39:49
39:46
2
Marlies Schoonhoven
Delden
41:24
41:19
3
Sharon Townhill
Zutphen
45:35
45:05
4
Lienke te Brake
Utrecht
45:59
45:28
5
Mandy Mekenkamp
Deventer
48:58
48:40
6
Sarah Reyenga-Sinay
Warnsveld
49:14
48:40
7
Joosje Maes
Hanzesport
49:21
49:07
8
Ans Reusken
Klarenbeek
49:37
49:31
9
Rian Beldman
Deventer
49:38
49:01
10
Anne-Marie Seubring
Zelhem
50:09
49:47
11
Ienske Smeerdijk
Runners Vorden
50:17
49:54
12
Rianne Fokkers
AVA '70
51:02
49:48
13
Karin Elshof-Meijer
Hanzesport
51:38
50:20
14
Marion Nederbragt
Deventer
51:55
51:13
15
Danielle Jansen
Hanzesport
52:04
51:16
16
Wilma jansen
Hengelo Gld
52:08
51:55
17
Bernadette van Groenin
Hanzesport
52:34
51:12
18
Alies Hogeweij
Hall
53:00
52:53
19
Henriëtte Lopers
Apeldoorn
53:13
52:20
20
Danielle Scheenhouwer
Zutphen
53:49
53:18
21
Gwenn van der Schee
Hanzesport
53:49
53:15
22
Mirjam Kwakkel
Vorden
53:57
53:34
23
Yvette Kingma
Zutphen
54:59
54:31
24
Miranda v Zeijst
Runners Vorden
55:33
55:08
25
Ingrid Zieverink
Runners Vorden
55:33
55:08
26
Anke Klein Hulse
Dutch Runners
56:30
56:14
27
Alinda de Bruin
Spurt '88
56:41
56:13
28
Henriet de Haan
Voorst gem Voorst
56:57
55:46
29
Birgitte Schruijer
Zelhem
56:58
56:36
30
Leonie Eenink-Hermsen
Hengelo Gld
57:08
56:46
31
Miranda Strijker
Zutphen
57:56
56:43
32
Erika Geers
Runners Vorden
58:09
57:05
33
Bonnie Willemsen
Toldijk
58:09
56:38
34
Monique Krol
Deventer
58:18
57:22
35
Martine Groffen
Apeldoorn
58:26
57:00
36
Miranda de Vries
Amersfoort
58:33
57:38
37
Anita Braeckman
Baak
58:43
58:07
38
Carolien van der Maas
Zutphen
58:46
58:03
39
Jpolanda Scholten
Zutphen
59:01
57:46
40
Marion van Ditshuizen
Vorden
59:09
58:55
41
Petra de Groot
Deventer
59:13
58:01
42
Andrea van Arkel
's-Heerenberg
1:00:19
59:36
43
Inge Hendrikx - Eektim
Toldijk
1:00:47
59:34
44
Ruby Coffeng
Epse
1:00:56
1:00:30
45
Marian Reinders
Hanzesport
1:00:56
59:47
46
YvonneBeking
Doetinchem
1:01:19
1:00:03
47
Stefanie Jansen Hendri
Baak
1:01:50
1:00:36
48
Esthel Kiens
Zutphen
1:01:51
1:01:07
49
Nicole Verbeek
Argo
1:02:21
1:01:04
50
Chantal Velders
Apeldoorn
1:02:46
1:01:15
51
Saskia van Ommen
Deventer
1:02:59
1:02:03
52
Evelien Schütters
Argo
1:03:04
1:02:21
53
Babs Krijt-Schippers
Vorden
1:03:28
1:03:00
54
Edith Garritsen
Vorden
1:03:49
1:02:37
55
Gonnie Hermsen
Appelscha
1:03:56
1:03:35
56
Judith Stukker
Zutphen
1:04:38
1:02:55
57
Anita Barneveld-Pieter
Apeldoorn
1:04:39
1:03:14
58
Anja Elverding
Keijenborg
1:05:24
1:05:01
59
Anne-marie Jager
Doetinchem
1:06:05
1:04:47
60
Nanet Hubers
Winterswijk
1:06:27
1:05:30
61
Denise Abbadi
Winterswijk
1:06:27
1:05:30
62
Jeannet Wijnbergen
Lieren
1:07:08
1:06:18
63
Inge Vliegenthart
Laren Gld
1:09:26
1:07:55
64
Nicole Siekman
Loopgroep Garderen
1:11:18
1:10:08
65
Henriette Geurts
Loopgroep Garderen
1:11:19
1:10:08
V-54, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilma Bos
Hanzesport
43:19
43:17
2
Wilma Fraas
Laren Gld
45:20
45:16
3
Diny Hebbink
Hengelo Gld
46:13
46:02
4
Ingrid Veldhuizen
Vorden
46:29
45:59
5
Hendrien Minkhorst
Hummelo
47:34
47:06
6
Feikje Breimer
Dutch Runners
47:50
47:29
7
Gyorgyi Corbet
Zutphen
47:55
47:47
8
Geja Lindenschot
Lochem
48:08
47:36
9
Gerda Ny Bijvank
Haarle gem Hellendoo
48:39
48:15
10
Luus Stoop
Eefde
48:40
48:20
11
Yvonne Zwartjes
Twello
49:25
48:47
12
Gerda van Weij
Leuvenheim
49:26
48:49
13
Milet Lourens
Almelo
49:41
48:19
14
Anky Bruil
Aalten
49:49
48:36
15
Sandra Hout-Bouwmeiste
Brummen
50:09
50:03
16
Saskia Henskens
Deventer
50:11
50:08
17
Anke Kolkman
Almen
50:14
49:32
18
Toos Jansen
Vorden
50:23
49:43
19
Erna Poelakker-Oonk
Twello
51:08
50:26
20
Rita Busch
Apeldoorn
52:09
50:39
21
Monique van der Meij
Algemene Bathmense S
53:07
52:33
22
Gea Wilgenhof
Kring van Dorth
53:07
52:33
23
Hendrien Prummel
Hanzesport
53:07
52:23
24
Connie Greebe
Deventer
53:12
52:43
25
Derkje Griffioen
Hanzesport
53:58
53:15
26
Ceciel Meijer
Colmschate
54:06
53:39
27
Birgit Bergman
Warnsveld
54:14
53:03
28
Carmen Smeerdijk
Vorden
54:28
54:05
29
Jeanette Hermsen
Vorden
54:46
54:25
30
Gera Kaemingh
Vorden
55:33
55:08
31
Rianda Krol
Argo
55:36
54:41
32
Dianne van der Meulen
Doetinchem
55:45
54:31
33
Hetty van den Berg
Deventer
56:03
54:44
34
Lilian Cassee
Cialfo
56:08
56:00
35
Yvon Didden
Algemene Bathmense S
56:47
55:37
36
Bartha Pluim
Tonden
57:07
56:31
37
Jacqueline Plattel
Apeldoorn
57:07
56:27
38
Lenie Willems
Loopgroep Jan Strijk
57:10
56:25
39
Els Kleijer
Apeldoorn
57:11
56:15
40
Marjon Arens
Climax
57:27
55:46
41
Ingrid te Lintum
Argo
57:34
56:37
42
Joke Boots
Deventer
57:53
57:26
43
Marca Zanting
Zutphen
58:03
56:34
44
Jolande van t Land
Apeldoorn
58:13
57:28
45
Janet Schermerhorn
Algemene Bathmense S
58:55
58:35
46
Gertrud Struik
Linde Dr
59:06
58:46
47
Jolie Jacobs-Minneboo
Triathlon
59:17
59:02
48
Erica Smeitink
Argo
59:19
57:57
49
Carla de Graaf
Apeldoorn
59:46
58:21
50
Marieke Langenberg
Bathmen
59:55
59:46
51
Helen Schuld
Zutphen
1:00:02
59:14
52
Annemarie van Osenbrug
Zutphen
1:00:06
58:48
53
Jane Voskamp
Gorssel
1:00:07
58:48
54
Gini den Exter
Apeldoorn
1:00:11
58:40
55
Gerdien Hesselink
Vorden
1:00:19
59:39
56
Liesbeth Nijholt
Almelo
1:00:21
58:56
57
Monique Neuteboom-Spij
Voorst gem Voorst
1:00:39
59:28
58
Monique van Assen
Apeldoorn
1:01:22
1:00:27
59
Rikje Koolwijk
Apeldoorn
1:01:31
1:00:46
60
Yvonne van den Heuvel
Zutphen
1:01:56
1:00:32
61
Helene Staneke
Kampen
1:02:07
1:00:52
62
Ingrid Kruit
Hanzesport
1:03:10
1:02:19
63
Sandra Hulshof
Loopgroep Jan Strijk
1:03:14
1:02:49
64
Kwant Harmien
Loopgroep Jan Strijk
1:06:50
1:06:25
65
Gunda Schrijver
Deventer
1:08:10
1:06:53
66
Ellen van de kolk-Will
Lochem
1:09:26
1:07:57
67
Simone Smit
Kampen
1:16:15
1:15:00
68
Ana Cristina
Arnhem
1:16:50
1:16:18
V-100, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henriette
Warnsveld
56:15
55:44
2
Gerrie de Greeff
Joppe
1:02:03
1:01:46
3
Ria Schoolderman
Eefde
1:02:03
1:01:47
4
Riet Woldering
Hanzesport
1:06:16
1:05:29
5
Geke Verlaan
Hanzesport
1:06:52
1:06:35
6
Margriet Jassies
Runners Vorden
1:07:07
1:05:48
M-34, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Detert Oude Weme
Veluwe
1:14:18
1:14:17
2
Rik Spijkerman
Delden
1:21:07
1:21:05
3
Wouter Doesburg
Rekken
1:29:07
1:29:04
4
Max van der Wal
Apeldoorn
1:30:26
1:30:16
5
Julian Salet
Zwolle
1:35:11
1:35:05
6
Michel Manintveld
Apeldoorn
1:35:34
1:35:21
7
Paulo de Boer
Almen
1:36:48
1:36:37
8
Jeroen Kuiper
Ulft
1:37:02
1:36:13
9
Ivo Diks
Apeldoorn
1:37:27
1:36:46
10
Bram Speelman
Arnhem
1:42:00
1:41:26
11
Jorn von Berg
AVV
1:44:16
1:44:06
12
Vincent van Petersen
Zutphen
1:44:18
1:44:10
13
Kees Jeths
Apeldoorn
1:44:52
1:44:09
14
Emiel Huizinga
Almen
1:46:05
1:45:49
15
Thomas Nikkels
Hanzesport
1:46:30
1:45:49
16
Steven Roest
Zutphen
1:46:53
1:45:35
17
Freek Tjassens Keiser
Zutphen
1:47:43
1:46:42
18
Marco Buitenhuis
Apeldoorn
1:51:36
1:50:15
19
Xander Soudant
De Meern
1:58:35
1:57:08
20
Arjen de Jong
Apeldoorn
2:08:58
2:08:17
21
Mark ten Wolde
Vorden
2:11:00
2:09:44
22
Ruben Terrahe
Apeldoorn
2:16:54
2:16:11
M-44, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Kats
Deventer
1:13:56
1:13:55
2
Jendo Visser
Friesland
1:19:34
1:19:32
3
Andre Neerlaar
Beltrum
1:26:26
1:26:23
4
Richard ter Mate
Deventer
1:29:18
1:29:11
5
Maarten van Berkel
Utrecht
1:34:12
1:33:11
6
Millo van der Logt
Vorden
1:34:51
1:34:37
7
Tom Nijland
Borculo
1:35:59
1:35:00
8
Rob van der Donk
LVG
1:36:17
1:35:57
9
Rohalt Bergsma
Lochem
1:36:34
1:36:06
10
Albert Lubbers
Brummen
1:37:45
1:37:16
11
Rob Hutten
Broekland Ov
1:40:32
1:40:08
12
Daniël Wentink
Borculo
1:40:54
1:39:56
13
Jorgen van Someren
Duiven
1:41:05
1:40:31
14
Bernard Diks
Zevenaar
1:41:11
1:40:58
15
Huib Evers
De Liemers
1:41:11
1:40:59
16
Hans Mandemakers
Rheden
1:41:22
1:40:53
17
Stephen van Dongen
Bussum
1:42:18
1:41:51
18
Ronnie Ligtenbarg
Argo
1:42:19
1:41:57
19
Johan Olthaar
Haarlo
1:43:02
1:42:47
20
Robin Schenk
Arnhem
1:43:16
1:42:42
21
Marco Quist
Ruurlo
1:43:35
1:43:14
22
Maarten Roest
Arnhem
1:43:51
1:42:33
23
Edwin Meijer
Runners Vorden
1:44:02
1:42:51
24
Harrie Drost
Zutphen
1:44:44
1:43:22
25
Taco Jongman
Dutch Runners
1:44:48
1:43:35
26
Ugur Kahraman
Zutphen
1:45:07
1:45:00
27
Rob te Brummelstoete
Winterswijk
1:45:34
1:44:35
28
Johan Voorhorst
Apeldoorn
1:46:00
1:45:49
29
Arjan Schuurman
Renkum
1:46:55
1:46:28
30
Ronald Kraaijenzang
Twello
1:47:07
1:45:59
31
Richard Folkers
Enschede
1:47:11
1:46:36
32
Peter Ras
PEC 1910
1:48:11
1:46:33
33
Gerrit Beumer
Ellecom
1:48:27
1:47:24
34
Marco Pellegrom
Ede Gld
1:48:46
1:47:11
35
Roeland te Hennepe
Atletico '73
1:51:06
1:50:34
36
Cor Eckers
Hanzesport
1:53:00
1:51:59
37
Hans ten Heggeler
Wesepe
1:53:05
1:51:44
38
Peter Stolk
Deventer
1:54:17
1:53:29
39
Gideon in 't Veld
Zwolle
1:56:13
1:54:40
40
Andre Pranger
Zwolle
1:56:13
1:54:40
41
Alexander Hamer
Apeldoorn
1:56:47
1:56:14
42
Pieter van der Stok
Gelre
1:57:02
1:55:38
43
Roy Nicolaus
Dinxperlo
2:00:04
1:59:07
44
Marc Oudenampsen
Laren Gld
2:00:11
1:58:38
45
Marigne Langenbach
Apeldoorn
2:00:13
1:58:50
46
Jörgen de Vries
TION
2:06:18
2:05:39
47
Rijk Jurg
Zwolle
2:06:29
2:04:56
48
Osman Abbadi
Winterswijk
2:06:40
2:05:23
49
Martin Reins
Zwolle
2:07:54
2:06:52
M-54, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan-Pieter Mondria
De Gemzen
1:19:35
1:19:33
2
Dick Elzenga
Eerbeek
1:21:50
1:21:49
3
Andre Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoo
1:25:00
1:24:56
4
Willem Albers
Isala '96
1:25:52
1:25:50
5
Gerard Dunnink
Steenwijk
1:26:38
1:26:33
6
E. Kruiper
Haarle gem Hellendoo
1:27:43
1:27:40
7
Gerard Markvoort
Ruurlo
1:29:13
1:28:49
8
Nico ten Bokkel
Warnsveld
1:29:43
1:29:35
9
Jan Bruijl
Eibergen
1:29:50
1:29:42
10
Maurits Peverelli
Apeldoorn
1:33:15
1:32:59
11
Henk Diekmann
Veluwe
1:33:50
1:33:38
12
Richard Hafkamp
Gorssel
1:34:23
1:34:16
13
Jan Struik
Linde Dr
1:35:04
1:34:59
14
Bert van der Laan
Hanzesport
1:35:20
1:34:57
15
Wilfried van Vuuren
Lievelde
1:35:32
1:35:13
16
Hans Speelman
Rozendaal
1:36:08
1:36:05
17
Nick van Dun
Dutch Runners
1:36:22
1:35:57
18
Hans Marsman
Dieren
1:36:48
1:36:39
19
Raymundo Egmond
Apeldoorn
1:37:55
1:37:27
20
Jos Andringa
LVG
1:38:00
1:37:15
21
Martin Jakobs
Zutphen
1:38:03
1:37:02
22
Gerard de Grutter
Hanzesport
1:38:54
1:38:40
23
Rudy Hulzink
Haarlo
1:38:58
1:38:43
24
Hans Houweling
Warnsveld
1:39:00
1:38:46
25
René Hoff
AV Holten
1:39:16
1:38:40
26
EJ Kasteel
Cialfo
1:39:35
1:39:29
27
Jaap van Riet
Hanzesport
1:39:47
1:39:21
28
Andre Wassink
Eibergen
1:40:07
1:39:58
29
Hans Uijen
AV Holten
1:40:28
1:39:52
30
Wim Buevink
Varsseveld
1:40:38
1:40:28
31
Bernhard Pluim
Hanzesport
1:41:08
1:40:07
32
Robert Polman
Zevenaar
1:41:36
1:41:23
33
Peter scholten
Zutphen
1:42:26
1:41:26
34
Henk Rottschäfer
Doetinchem
1:42:27
1:41:09
35
Hein Boots
Zutphen
1:42:34
1:41:28
36
Pieter Filius
Lettele
1:43:40
1:43:22
37
Bastian Koman
Algemene Bathmense S
1:43:53
1:43:34
38
Hans Prenger
Dutch Runners
1:44:06
1:43:39
39
Luuk Lötters
Zutphen
1:44:17
1:43:57
40
Harald Wiggers
Hengelo Ov
1:44:20
1:43:59
41
Wim den Braanker
Apeldoorn
1:44:32
1:43:43
42
Hubert von Berg
AVV
1:44:42
1:44:31
43
Paul Arens
Climax
1:44:55
1:43:12
44
Hans Berendsen
Braamt
1:45:50
1:44:34
45
Bert Dijkhuis
PwC
1:46:19
1:45:02
46
Zwier Heijink
Vorden
1:46:50
1:46:03
47
Dick Kers
Veenendaal
1:46:56
1:46:41
48
Eric Evers
Ellecom
1:48:27
1:47:24
49
Joost van Berkel
Utrecht
1:48:40
1:47:38
50
Gerard van Gijtenbeek
Loopgroep Jan Strijk
1:50:03
1:49:21
51
Gerro Dijkstra
Zutphen
1:51:24
1:50:35
52
Eric Hoogerbrug
AVA '70
1:51:27
1:50:43
53
Pieter Hoefsloot
Hanzesport
1:51:38
1:50:54
54
Henk Schermerhorn
Algemene Bathmense S
1:51:44
1:51:26
55
Martin van Mierlo
Deventer
1:52:29
1:52:11
56
Evert de Jong
Zutphen
1:52:58
1:52:44
57
Richard de Keyzer
Arnhem
1:53:12
1:52:25
58
Marcel van Harm
Arnhem
1:53:50
1:52:28
59
Frank Hoog Antink
Groenlo
1:53:53
1:53:06
60
David Shearlaw
THOR
1:54:15
1:53:57
61
Marc Diepmaat
Warnsveld
1:54:52
1:54:13
62
Hans Kroon
De Liemers
1:56:05
1:55:30
63
Adriaan van Overbeek d
Enter
1:56:43
1:55:55
64
Edwin van Vliet
Gelre
1:57:02
1:55:38
65
Unver Farimaz
Deventer
1:58:40
1:58:16
66
Adrie van Velthoven
Nijmegen Atletiek
1:59:29
1:58:37
67
Antonie berger
Hanzesport
2:00:07
1:59:10
68
Elco de Rooij
Zutphen
2:01:07
1:59:39
69
Teun Prins
Amersfoort
2:02:07
2:01:03
70
Menno Kelhout
Amersfoort
2:02:07
2:01:03
71
Robert Clifford
Apeldoorn
2:03:05
2:01:36
72
Ton Harmsen
Rekken
2:04:58
2:04:07
73
Nico Nijweide
Auckland (NZL)
2:06:40
2:05:23
74
Matthieu Schepers
Atletico '73
2:10:07
2:09:15
75
Andries Treffers
Vinkeveen
2:10:56
2:09:43
76
Guido Breedveld
Den Hoorn Zh
2:11:01
2:09:44
77
Marco Visser
Nijmegen Atletiek
2:12:58
2:12:04
78
Joseph Kuling
Velp Gld
2:13:08
2:12:01
M-100, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim van Rijswijk
AV '34
1:22:36
1:22:34
2
Henk Dimmendaal
Deventer
1:32:02
1:31:57
3
Rob Schoonbeek
Doetinchem
1:36:46
1:36:31
4
Henk Valkeman
Hanzesport
1:38:22
1:38:08
5
Jos Harleman
Cialfo
1:39:35
1:39:28
6
Martin ten Voorde
AV Haaksbergen
1:39:56
1:39:42
7
Hans Rouwen
Runners Vorden
1:42:08
1:40:54
8
Gerard Borkus
Braamt
1:42:12
1:40:54
9
Frank Hietbrink
Deventer
1:44:02
1:43:42
10
Alfons Kruiper
Heeten
1:45:08
1:44:37
11
Toon van den Brink
Arnhem
1:45:14
1:44:41
12
Jan van Damme
Vorden
1:45:48
1:44:47
13
Harrt Nusselder
Doetinchem
1:46:19
1:45:03
14
Eddy Gerritsen
Apeldoorn
1:46:28
1:46:15
15
Jan Hollak
Heino
1:47:05
1:46:27
16
Dick Bouwhuis
Zutphen
1:47:20
1:46:57
17
Wim Jutten
Warnsveld
1:47:30
1:47:16
18
Wim Geurink
Gelre
1:47:33
1:46:59
19
Olaf Haasnoot
Zutphen
1:48:21
1:47:53
20
Piet de jager
De Liemers
1:53:02
1:52:26
21
Herman te Lindert
Sinderen
1:54:33
1:54:00
22
Frits Lautenbag
Hattem
1:55:17
1:54:09
23
Jan te Luggenhorst
ASV
1:56:27
1:55:00
24
Hans van der Holst
Groenlo
1:58:57
1:57:25
25
Bertie Barendsen
Hanzesport
1:59:01
1:57:46
26
Jan Wikkerink
ASV
1:59:45
1:58:53
27
Dick Hofman
Oosterbeek
2:00:56
1:59:32
28
Jan Jansen
Zutphen
2:03:05
2:02:05
29
Jan-Willem Bekkers
Apeldoorn
2:03:14
2:02:34
30
Jan van Bruggen
Lochem
2:03:38
2:02:20
31
Gerard Schuurman
Hanzesport
2:06:42
2:06:27
32
Bas de Roos
Veluwe
2:09:54
2:08:29
33
Arie Fleerkate
Linschoten
2:10:53
2:10:07
34
Jan Timmerije
ASV
2:12:58
2:11:32
V-34, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marike Robbers
Veluwe
1:46:28
1:46:16
2
Corine Boersma
PEC 1910
1:48:11
1:46:34
3
Sylvia Vroklage
Deventer
1:52:14
1:51:06
4
Annekarlijn de Rijcke
Klarenbeek
1:55:37
1:54:00
5
Kitty Berends
Arnhem
1:56:56
1:55:27
6
Denise Eskes
LVG
1:57:54
1:57:33
7
Sandra Bos
Arnhem
2:02:59
2:01:30
8
Sanne van Bruggen
Laren Gld
2:03:38
2:02:21
9
Dora Varhaniovschi
Zutphen
2:07:01
2:05:28
10
Miranda Driessen
Arnhem
2:09:02
2:08:32
11
Tessa Hofman
Oosterbeek
2:10:53
2:09:28
V-44, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlies Heetebrij
Ciko '66
1:39:14
1:38:31
2
Annemieke Holtrop
Rheden
1:41:56
1:41:19
3
Marion Doll
Hengelo Gld
1:49:04
1:48:18
4
Henriette Beldman
Holten
1:50:02
1:48:53
5
Lianne Arking
Schalkhaar
1:51:47
1:51:10
6
Jeannette Weverink
Argo
1:53:09
1:51:57
7
Ingrid Hartman
Twello
1:54:16
1:53:09
8
Mirjam Broerse
Rhenen
1:58:52
1:57:37
9
Mariëtte Brüggeman
Ruurlo
1:59:44
1:58:53
10
Sabine Veldhuis
Hengelo Ov
1:59:52
1:59:05
11
Aafje de Graaf
Wijckel
2:01:04
2:00:27
12
Jo-Anne Prins
Apeldoorn
2:02:54
2:02:11
13
Belinda Pasman
Dutch Runners
2:04:35
2:03:42
14
Sandra de Vries
Enschede
2:06:17
2:05:39
15
Monique Weijkamp
Argo
2:07:40
2:06:27
16
Lydia Blom
Arnhem
2:09:15
2:08:44
17
Marlous de Beer
PEC 1910
2:17:44
2:16:11
18
Marcha Krüger
Arnhem
2:18:13
2:16:45
19
Simone Sligter
Apeldoorn
2:22:21
2:21:24
20
GerdienClement
Apeldoorn
2:22:22
2:21:25
V-54, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hedwig Wiggers
Hengelo Ov
1:37:51
1:37:29
2
Ans Hulzebos
Hanzesport
1:39:49
1:39:36
3
Ans Zwartkruis
Dieren
1:42:57
1:42:41
4
Sietske van de Meer
Zutphen
1:45:13
1:44:45
5
Joke Bolink
Holten
1:50:02
1:48:52
6
Ria Beldman
Holten
1:50:08
1:48:57
7
Karin Verhagen
Ugchelen
1:52:20
1:51:47
8
Sandra van der Voet
Runners Vorden
1:53:00
1:52:29
9
Marianne Hulzink
Haarlo
1:53:01
1:52:45
10
Inge Sipkens
Hanzesport
1:59:02
1:57:46
11
Ria Holterman
Wijhe
2:00:54
1:59:49
12
Germa Weers
Zutphen
2:01:05
2:00:18
13
Carina Evertse
Veluwe
2:02:19
2:01:23
14
Bernadet Middendorp
Salland
2:04:18
2:03:12
15
Georgy Schandijk
Arnhem
2:04:27
2:04:20
16
Diny Kok
Dutch Runners
2:04:37
2:04:22
17
Maria Huethorst
Argo
2:04:56
2:04:46
18
Ada van Beek
Zwolle
2:07:55
2:06:51
19
Charlotte Bekken
Zutphen
2:07:56
2:06:56
20
Ida Jacobs
Argo
2:08:58
2:08:49
21
Alies Oplaat
Vinkeveen
2:11:01
2:09:47
22
Marijke Schuit
Lievelde
2:12:24
2:11:07
23
Hennie Hoenselaar
Heumen
2:12:58
2:12:03
24
Bela Evers
Tonden
2:13:50
2:12:22
25
Corine ter Brugge
Rozendaal
2:14:41
2:13:36
V-100, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne Verrijst
Zutphen
1:45:13
1:44:41
2
Jo Westerveld
Ruurlo
1:50:52
1:50:19
3
Dinie Janssen
Dieren
2:00:47
2:00:31
4
Els Halma
Apeldoorn
2:09:54
2:09:23
5
Hélčne Mook
Apeldoorn
2:14:06
2:12:31
6
Maria Jongerius
Dutch Runners
2:18:01
2:17:08
7
Gerdi Tuender
Argo
2:20:28
2:20:18
8
Dirkje Hofman
Oosterbeek
2:39:03
2:37:57
M-34, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bjorn van Ekeren
Twello
1:58:52
1:58:49
2
Nico klein Poelhuis
TION
2:01:37
2:01:24
3
Marc Schut
Arnhem
2:04:09
2:03:52
4
Tjerk van Beersum
Daventria
2:18:03
2:17:57
5
Martijn Smale
Haarlem
2:19:08
2:19:01
6
Michael Zwier
Loopgroep Aart Stigt
2:23:17
2:23:12
7
Pascal Sluiter
Zwolle
2:25:33
2:25:27
8
Martijn Obbink
LVG
2:28:42
2:28:31
9
Gerald van den Berg
Apeldoorn
2:29:08
2:28:55
10
Maarten van Leeningen
Hanzesport
2:33:12
2:32:29
11
Marc van Meurs
Groenlo
2:43:00
2:42:20
12
Menno Lodders
Arnhem
2:43:28
2:42:25
13
Andre Wigger
Deventer
2:44:49
2:43:51
14
Ronald Brinkman
Deventer
2:46:17
2:45:28
15
Ruud Koerhuis
Deventer
2:52:35
2:51:31
16
Jurgen van der Kemp
Amersfoort
3:06:33
3:05:38
M-44, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
1:45:43
1:45:41
2
Ronald Derksen
Beekbergen
1:48:39
1:48:38
3
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
1:52:19
1:52:17
4
Ronnie Leusink
Beltrum
2:00:17
2:00:14
5
Jorik Huizinga
Loopgroep Aart Stigt
2:01:04
2:01:01
6
Norbert Korten
Schalkhaar
2:02:13
2:02:06
7
Herman Prangsma
Arnhem
2:04:49
2:04:35
8
Evert van Veldhuizen
GVAC
2:04:55
2:04:50
9
Eddy Lamers
Groenlo
2:06:27
2:06:17
10
Mynko Peterink
Apeldoorn
2:06:35
2:06:33
11
Andre Meuleman
Cialfo
2:08:00
2:07:54
12
Edwin Gelinck
Marvel
2:08:59
2:08:56
13
Jesse ter Mate
Deventer
2:11:27
2:11:20
14
Marco Rutgers
Doetinchem
2:13:51
2:13:47
15
Sjoerd Franck
Nijverdal
2:14:05
2:13:59
16
Martijn Fransen
Joppe
2:14:29
2:14:07
17
Patrick Dijk
Salland
2:14:39
2:13:35
18
Herman Hassing
LAAC Twente
2:15:19
2:15:09
19
Bram Wicherink
Arnhem
2:15:48
2:15:25
20
Inno Spekschoor
Varsseveld
2:16:01
2:15:50
21
Jeroen ten Klooster
Wijhe
2:17:20
2:17:12
22
Bob van der Weg
Ouwsterhaule
2:17:56
2:17:50
23
Mike Kevenaar
Dieren
2:18:14
2:18:04
24
Bob van Oosten
Argo
2:18:44
2:18:26
25
René Goorman
Laren Gld
2:22:05
2:21:54
26
Arjan de Ruijter
Hengelo Ov
2:23:03
2:22:54
27
Van der Pijl
Zutphen
2:23:41
2:23:11
28
Geert-Jan te Boekhorst
Doesburg
2:26:39
2:26:12
29
Bob Jurjens
Arnhem
2:27:25
2:27:21
30
Robert Timmer
Deventer
2:29:11
2:29:06
31
Michel Brenninkmeijer
Apeldoorn
2:30:18
2:28:36
32
Philip Woertman
Zutphen
2:34:32
2:34:21
33
Robert Landman
Hanzesport
2:34:44
2:33:42
34
Tim Townhill
Zutphen
2:35:18
2:34:15
35
Henk van Huffelen
Apeldoorn
2:36:06
2:35:11
36
Rudy Ellens
Apeldoorn
2:36:33
2:35:10
37
Jeroen Beekhuis
Malden
2:37:21
2:36:58
38
Jeroen de Weerd
Deventer
2:37:41
2:36:41
39
Dirk Nijmeijer
Dalen
2:37:48
2:36:59
40
Ferenc Farkas
Rheden
2:38:37
2:37:53
41
Clemens Willems
Raalte
2:40:03
2:39:37
42
Eric Berserik
Westervoort
2:40:49
2:39:34
43
Stephan Buitenhuis
Silvolde
2:43:15
2:42:43
44
Victor Lichtenberg
ASV
2:43:25
2:42:23
45
Herman Harmsen
Eibergen
2:43:25
2:42:23
46
Rob Philip
Daventria
2:44:30
2:43:33
47
Erik Tibben
HAC '63
2:44:42
2:43:20
48
John Peter murray
Zutphen
2:46:13
2:45:01
49
Robert Stoop
Hengelo Ov
2:49:36
2:49:16
50
Harald Seynaeve
Apeldoorn
2:51:40
2:50:43
51
Sander van woudenberg
Arnhem
2:51:41
2:51:06
52
Gerard Koopman
PEC 1910
2:51:46
2:50:12
53
Bas Lambers
Dalen
2:54:38
2:53:48
54
Erik Mulder
Flevo Delta
2:55:04
2:54:24
55
Marcel Gerrits
LAAC Twente
2:55:09
2:54:52
56
Edwin Kwak
Doetinchem
2:55:26
2:54:44
57
Michel Geerdink
Lichtenvoorde
2:56:49
2:56:01
58
Hirut Lammers
Apeldoorn
2:58:04
2:57:20
59
Olaf van der Sar
LAAC Twente
3:00:25
2:59:36
60
Piet Panes
Arnhem
3:10:55
3:10:22
61
Harald Stegeman
Rhenen
3:10:58
3:09:42
M-54, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
2:00:20
2:00:15
2
Wim Ritsema
Gelre
2:01:24
2:01:22
3
Michel Elshof
Kilder
2:06:49
2:06:44
4
Larbi El Ouahbi
Deventer
2:09:12
2:09:11
5
Tom Volkers
Dalfsen
2:09:15
2:09:06
6
Ronald van Noordenburg
Escharen
2:10:57
2:10:53
7
Casper Bekken
Schalkhaar
2:11:23
2:11:18
8
Henry Steenblik
Borne
2:11:33
2:10:41
9
Hans van Kampen
Zelhem
2:12:18
2:12:13
10
Benno Scharenborg
Haaksbergen
2:12:30
2:12:17
11
Mark Huls
Argo
2:14:16
2:14:03
12
John van Norden
Hengelo Ov
2:14:36
2:14:25
13
Frank Salet
Zwolle
2:14:37
2:14:30
14
Erwin Dol
Dronten
2:14:43
2:14:38
15
Marco van Nek
Purmerend
2:14:46
2:14:08
16
Carel Lueb
Argo
2:15:04
2:14:45
17
Anton van Bethray
Argo
2:15:13
2:14:55
18
Sybren de Lange
Swifterbant
2:15:43
2:15:24
19
René Hulsman
Raalte
2:16:12
2:16:08
20
Jeroen Straathof
Haarlo
2:16:14
2:15:59
21
Freddie Spelmink
Enschede
2:16:33
2:15:48
22
Jan van Meurs
Clytoneus
2:17:07
2:16:24
23
Cor van der Vliet
Atletico '73
2:17:18
2:16:52
24
Richard Leussink
Haaksbergen
2:17:20
2:17:12
25
Clemens Meuleman
LAAC Twente
2:21:30
2:20:21
26
Albert Grauwelman
Doetinchem
2:21:31
2:21:26
27
Jan Hofstede
Argo
2:21:34
2:20:48
28
Geert Klumperman
Atletics Nijverdal
2:21:42
2:21:34
29
Maarten van Alphen
Ciko '66
2:22:12
2:22:03
30
Johan Smeulders
Lichtenvoorde
2:22:54
2:22:48
31
Arend Burgers
Deventer
2:23:20
2:22:56
32
Harold Peterman
Apeldoorn
2:23:56
2:23:01
33
Ruud Kolthof
Enschede
2:24:09
2:24:06
34
Gerard Smeitink
Argo
2:24:13
2:23:27
35
Paul Pegge
Raalte
2:24:33
2:23:45
36
Andries Centen
Doetinchem
2:25:07
2:24:20
37
Aart Voorrips
Apeldoorn
2:25:09
2:24:06
38
Rob Schuil
Zwolle
2:25:14
2:25:08
39
Teun van Nee
Zwolle
2:25:33
2:25:26
40
Richard van der Woude
Argo
2:26:39
2:26:12
41
Kees van der Pijl
Hera
2:27:01
2:26:31
42
Alex van Ginkel
Clytoneus
2:27:16
2:26:47
43
Eric Hulshof
Lichtenvoorde
2:27:52
2:27:17
44
André van Zwam
De Liemers
2:28:01
2:26:46
45
BertJan Nijhuis
Enschede
2:28:06
2:27:58
46
Jan-Willem v Drieenhui
Veluwe
2:28:35
2:27:41
47
Bert Bekkernens
Nieuw Heeten
2:29:06
2:27:57
48
Erwin Oldenburg
DE LOPER
2:29:11
2:29:07
49
Ton Vreman
Clytoneus
2:30:36
2:29:51
50
Jan Vullings
Ciko '66
2:30:50
2:30:23
51
Hans Duinmayer
Doesburg
2:31:05
2:30:36
52
Wilco 't Lam
Statina
2:32:26
2:32:16
53
Saďd Soulane
Velp Gld
2:32:36
2:32:01
54
Rinus Leistra
Goor
2:32:52
2:32:26
55
Jan Bekke
Deventer
2:33:12
2:33:01
56
Rene Roelofs
Oldenzaal
2:33:24
2:32:14
57
Henk Passies
Borne
2:33:26
2:32:36
58
Martijs de Haan
Vaassen
2:33:54
2:33:00
59
Jasper Koedam
Nijmegen
2:34:04
2:33:24
60
Adrie Ypinga
Amsterdam
2:34:26
2:32:49
61
Peter Wijnands
Lelystad
2:34:35
2:33:12
62
Auke Wijnterp
Apeldoorn
2:35:03
2:34:25
63
Jeroen Jongeleen
Rotterdam
2:35:29
2:35:25
64
Martien Polman
Heteren
2:35:33
2:35:22
65
Leo meijerink
ACO Van Elderen
2:35:37
2:34:08
66
Aljans Jansman
Ommen
2:35:44
2:34:15
67
Tjitze Meter
Veenendaal
2:36:18
2:36:07
68
Gert van Harskamp
De Liemers
2:37:07
2:36:31
69
Bert van Dalen
AV '34
2:37:12
2:37:00
70
Marc van Etten
Kampen
2:37:41
2:36:25
71
Kees Willems
Flevo Delta
2:37:54
2:37:16
72
Hein Das
Arnhem
2:38:43
2:38:15
73
Arie van der Lee
Salland
2:39:14
2:38:48
74
André Klein Hulse
Hanzesport
2:39:30
2:38:40
75
Jaap de Graaf
Wijckel
2:40:09
2:39:32
76
Peter Garstenveld
Ciko '66
2:40:23
2:39:44
77
Reint Scholten
De Gemzen
2:40:24
2:40:08
78
Johan Schuppert
AV Holten
2:40:56
2:40:17
79
Jetse Stoorvogel
Wageningen
2:41:43
2:40:33
80
Anton Stoorvogel
LAAC Twente
2:41:44
2:40:33
81
Rik Bulten
Maarssen
2:43:34
2:42:19
82
Albert Schaap
Zeewolde
2:44:23
2:43:30
83
Frank Ellenbroek
AV Zeewolde
2:44:24
2:43:30
84
Erik Steneker
Arnhem
2:44:37
2:43:44
85
John Besseling
Winterswijk
2:44:40
2:43:54
86
Frank Bastin
Borne
2:44:42
2:43:50
87
Siegfried Korbl
Rijssen
2:44:42
2:43:14
88
Gewald Maassen
De Liemers
2:47:13
2:46:00
89
Hendrik Jan Gommer
Dalen
2:47:20
2:46:49
90
Rob van Gelder
Deventer
2:48:00
2:47:36
91
Hiddo Visser
Twello
2:48:27
2:48:03
92
Ronald Swaen
Ede Gld
2:48:57
2:48:05
93
Henk Wijnberg
Salland
2:49:24
2:48:19
94
Henri Lankveld
Argo
2:49:36
2:47:50
95
Titus Mulder
Twello
2:49:36
2:48:30
96
Rudy Haverkamp
Teuge
2:49:37
2:48:42
97
Dick Remmers
ACO Van Elderen
2:51:04
2:49:34
98
Han van der Vegt
ACO Van Elderen
2:51:04
2:49:34
99
Harald Mulder
Hengelo Ov
2:51:06
2:50:45
100
Martin Punt
Ridderkerk
2:51:16
2:50:26
101
Paul Rense
Loopgroep PK
2:52:32
2:52:00
102
Harry de Jong
Zutphen
2:52:44
2:52:05
103
Nico Kuiper
Heerde
2:52:58
2:51:13
104
Joerd van der Meer
Zwolle
2:52:59
2:51:13
105
Henk Haneveld
Zutphen
2:54:11
2:53:53
106
Vincent van Yperen
Flevo Delta
2:55:04
2:54:25
107
Emiel Blanke
Salland
2:55:27
2:54:23
108
Jan Tonkens
Biddinghuizen
2:55:30
2:54:54
109
Ton Veldhuizen
Apeldoorn
2:55:56
2:55:01
110
Nicky Konings
Groenlo
2:57:17
2:56:11
111
La Paz hulman
Salland
2:59:16
2:58:11
112
Louw Huijgen
Leusden
2:59:29
2:58:53
113
Alex Luttikholt
Gaanderen
3:03:45
3:02:21
114
Jack van Oijhuizen
Dutch Runners
3:10:56
3:10:21
115
Robert Hekkelholt
Eibergen
3:11:27
3:10:26
M-100, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
André Somhorst
LAAC Twente
2:04:59
2:04:56
2
Rene Huls
Argo
2:09:34
2:09:28
3
Jan Lammers
Haaksbergen
2:20:44
2:20:31
4
Theo Jacobs
Apeldoorn
2:20:46
2:20:39
5
Jos ter Brake
Nieuwegein
2:21:23
2:21:11
6
Clemens Eekelder
Beltrum
2:23:56
2:23:23
7
Joop Kraaijvanger
Doesburg
2:24:17
2:23:47
8
Richard Koster
LVG
2:24:50
2:24:38
9
Silvo van der Vegte
Wijhe
2:25:23
2:25:15
10
Leo van den Hoven
Clytoneus
2:25:27
2:24:59
11
Tonny Gotink
Ruurlo
2:27:10
2:26:57
12
Rene van Vliet
Veluwe
2:27:33
2:27:20
13
Ton Fransen
Dutch Runners
2:28:04
2:26:44
14
Robert Portengen
Heteren
2:28:43
2:27:17
15
Andre de Waard
Barendrecht
2:28:51
2:28:35
16
Johan Wolthuis
De Liemers
2:29:37
2:29:03
17
Rene Thus
De Liemers
2:29:47
2:29:14
18
Uli Benke
Vreden
2:30:47
2:30:24
19
Ton ten Have
Runners Vorden
2:31:23
2:31:17
20
Jan Strijker
Brummen
2:31:50
2:31:09
21
Theo Hafkamp
Veluwe
2:32:06
2:31:35
22
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
2:32:28
2:32:23
23
Hennie Lensink
avVN
2:32:40
2:31:51
24
Luco Post
ASV
2:39:33
2:38:45
25
Gerrie Arends
Duiven
2:39:51
2:38:32
26
Gerrit Koerting
Statina
2:40:01
2:39:52
27
René ter Horst
Avanti-Wilskracht
2:40:09
2:39:29
28
Jan Broers
Zwartebroek
2:40:11
2:39:45
29
Bob Groenweg
Dieren
2:40:34
2:40:05
30
Jan Raaben
Neede
2:41:02
2:40:47
31
Ed Bouwman
De Liemers
2:41:43
2:40:24
32
Roel Vorsthof
Epe
2:42:13
2:41:56
33
Huub Geelen
Apeldoorn
2:44:08
2:43:22
34
Nemi van der Reest
Veluwe
2:44:42
2:43:34
35
Ronald Brouwer
Veluwe
2:44:42
2:43:35
36
Ronald Rademaker
Wolfheze
2:45:19
2:43:55
37
Evert van den Bosch
Ommen
2:45:30
2:44:00
38
Piet Roskam
AV Zeewolde
2:46:07
2:45:11
39
Frederik Poppema
Epe
2:48:10
2:47:26
40
Peter Pelt
Flevo Delta
2:48:37
2:47:57
41
Roel Ribbink
Dieren
2:48:52
2:48:08
42
Cor van der Hoek
Loopgroep Jan Strijk
2:48:52
2:48:07
43
Johnny Hanstede
Hengelo Ov
2:51:49
2:51:28
44
Marien van Staalduine
Swifterbant
2:54:11
2:53:32
45
Jan Harbers
Harreveld
2:56:26
2:55:53
46
Johan Bergsma
Huissen
2:56:26
2:55:01
47
Ciel Scheinck
Groenlo
2:57:20
2:56:13
48
Henk Momberg
Zelhem
2:57:24
2:56:11
49
Jan Schuttert
Amsterdam
2:59:36
2:58:48
50
Ethelio Diaz
Olst
3:00:26
2:58:38
51
Willem Langendijk
Flevo Delta
3:02:53
3:01:27
52
Ton Bloemzaad
Oosterbeek
3:02:53
3:01:27
53
Gerard Busschers
Wijhe
3:03:33
3:02:27
54
Eddy Golbach
Borne
3:05:44
3:04:53
55
Joop Tomassen
Ermelo
3:08:27
3:07:27
56
Rob Berendsen
Arnhem
3:10:57
3:10:24
57
Jac Vos
Denekamp
3:12:06
3:11:09
58
Gerhard Over
Meppen (D)
3:37:56
3:37:53
V-34, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmé Möricke
Cifla
2:02:50
2:02:47
2
Danielle Schouw
Culemborg
2:28:42
2:28:34
3
Jolande Hendrikse
Lelystad
2:34:33
2:33:10
4
Nienke Dijk
Almen
2:35:29
2:34:59
5
Josje Schubert
Huissen
2:38:09
2:37:44
6
Lianne Haarman
Raalte
2:49:07
2:48:04
7
Kitty klein Bleumink
Arnhem
2:51:41
2:51:06
8
Marjolein Haarman
Salland
2:59:16
2:58:13
9
Dafne van der Meer
Arnhem
3:10:55
3:10:21
10
Lianda van Dam
Arnhem
3:10:56
3:10:21
V-44, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anke ten Velde
AV '34
2:31:42
2:31:34
2
Nicollette Ibink
Hengelo Gld
2:34:35
2:34:24
3
Aukje van Egteren
Zelhem
2:34:35
2:34:24
4
Joanet van den Berg
Deventer
2:37:21
2:36:58
5
Karin Bergmans
Dronten
2:37:54
2:37:34
6
Gine Shearlaw
THOR
2:47:33
2:47:15
7
Marjolijn Poppema
GVAC
2:48:10
2:47:26
8
Hester Pardoel
Nijmegen
2:49:12
2:47:50
9
Esther Leeuwerke
Apeldoorn
2:49:37
2:48:31
10
Joyce Muller
Arnhem
2:56:42
2:56:36
11
Esther Derksen
Loenen Gld
2:59:22
2:58:14
12
Miranda Ridder
Apeldoorn
3:01:44
3:00:47
13
Monique klein Goldewij
LVG
3:03:45
3:03:25
14
Tineke Alons
Loopgroep Jan Strijk
3:06:24
3:05:03
15
Ienskje van der Weg
Ouwsterhaule
3:10:28
3:09:45
16
Dian Schenk-Agustini
Arnhem
3:10:56
3:10:24
17
Anneke Bovendeerd
Arnhem
3:10:56
3:10:21
18
Jose Abbink
Argo
3:10:57
3:10:24
V-54, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
Borne
2:00:55
2:00:53
2
Mariëtte ten Bokkel
Atletico '73
2:15:15
2:15:10
3
Gerry Visser
Borne
2:17:58
2:17:52
4
Carla Boekema
Loopgroep Aart Stigt
2:32:28
2:32:23
5
Jeanette Langeberg
Ciko '66
2:33:40
2:33:15
6
Helen smit- v.d Giesse
LAAC Twente
2:35:21
2:34:44
7
Anja Zweekhorst
Emst
2:36:22
2:36:05
8
Ingrid stellingwerf
Dalen
2:37:03
2:36:14
9
Carla Horstink
Hengelo Gld
2:41:13
2:40:34
10
Els Moorman
Doetinchem
2:41:28
2:41:15
11
Monique Kroeze
Rijssen
2:44:42
2:43:14
12
Elly Jansen
Salland
2:45:22
2:44:19
13
Will Elsman
Hengelo Gld
2:46:11
2:45:45
14
Annemieke Haarman
Salland
2:49:26
2:48:23
15
Rietje Neplenbroek
Salland
2:50:16
2:49:12
16
Silvia Pikkemaat
Hengelo Ov
2:51:49
2:51:23
17
Jeanine Koopman
Hengelo Ov
2:52:02
2:51:35
18
Marielle Lesscher
Saasveld
2:52:02
2:51:36
19
Rita Doesburg
LAAC Twente
2:52:27
2:51:36
20
Jacoline Huiskes
Hengelo Ov
2:55:09
2:54:22
21
Willeke Evertse
Zutphen
2:55:39
2:54:44
22
Mireille Weeldenburg
Apeldoorn
2:55:56
2:55:01
23
Marina Holtkamp
Zetten
2:56:29
2:55:00
24
Francoise Keulen
Randwijk
2:56:36
2:55:06
25
Jolanda Wissels
Argo
2:58:24
2:57:07
26
Jokelien Beunk
Argo
2:58:25
2:57:07
27
Jetta Scheper
Ellecom
2:59:21
2:58:13
28
Mathilde Stuiver
Ellecom
3:07:45
3:06:24
29
Pieternel van der Zouw
Arnhem
3:10:56
3:10:25
30
Agnes Roskam
AV Zeewolde
3:12:06
3:11:09
31
Katja Groenendaal
AV Zeewolde
3:15:29
3:14:34
32
Saskia Stemerdink
LAAC Twente
3:19:25
3:19:06
33
Ginie Gerrits
LAAC Twente
3:25:17
3:24:59
34
Monique Punt
Ridderkerk
3:38:48
3:38:30
V-100, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carolien Bleijswijk
Velp Gld
2:41:13
2:41:06
2
Joke Toepoel
Arnhem
2:51:41
2:51:12
3
Ria van Dam
Zuidlaren
2:52:32
2:51:37
4
Ali Veenstra
Triathlon
2:59:29
2:58:53
5
Marion Titulaer
Groenlo
3:02:29
3:01:23
6
Lily Pratasik
Amstelveen
3:03:37
3:02:05
Atag, de Stentor, Groot Jebbink, Running Center, Halfman
www.uitslagen.nl
17-03-2013 14:19